ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК

20:45Аль-Духаїль (Qat) - Аль-Шорта (Irq) -:-
22:00Аль-Хіляль (Sau) - АГМК (Uzb) -:-
22:00Істіклол Душанбе (Taj) - Аль-Ахлі Дубай (Uae) -:-
23:15Естеглаль Тегеран (Irn) - СК Аль-Ахлі (Sau) -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

00:30ЕС Сетіф - ЖС Кабілі -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:00Ротергем - Ковентрі -:-

АНГЛІЯ: FA Youth Cup

14:30Челсі U18 - Евертон U18 -:-

АНДОРРА: Кубок Андорри

21:30Санта Колома - АК Ескальдес -:-

АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини

00:30ПеренесеноТігре - Індепендьєнте -:-
03:10Сан-Мартін С.-Х. - Расінг 2:3пен

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

14:00Вітебськ 2 - Слуцьк 2 -:-
17:00Спутник 2 - Іслоч Мінськ 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

19:30Монтана - Лок. Пловдив -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

17:00Добруджа - Каріана Ерден 3:0
17:00Літекс Ловеч - Септемврі Софія -:-
17:00Лудогорець II - Янтра Габрово -:-
17:00Созополь - Септемврі Сімітлі -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амазоненсе

02:30Скасовано Манаус - Фаст -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

01:30Віторія - Досе Мел 0:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе - Другий етап

21:00Капітал - Санта-Марія -:-
21:30Бразільєнсе - Сейландія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Капішаба

00:30Реал Нороесте - Піньєйрус 2:0
01:00Ріу-Бранку ЕС - Деспортіва Ферровіарія 3:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу - Перший етап

03:30Айморе - Інтернасьйонал 1:6

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояну

03:30Гояс - Апаресіденсе 1:1
21:30Жатаєнсе - Анаполіс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе

02:30Мото Клуб - Сампайо Корреа 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

23:00ПеренесеноАсау - Уніау Рондонополіс -:-
23:00Дон Боску - Нова Мутум 0:1
23:00ПеренесеноДон Боску - Куяба Еспорте -:-
23:00Луверденсе - Асау 2:1
23:00ПеренесеноЛуверденсе - Поконе -:-
23:00ПеренесеноОпераріу ВГ - Греміу Соррізу -:-
23:00ПеренесеноСіноп - Нова Мутум -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параїбану

02:00Трезе ПБ - Атл. Кажазейренсе 4:0
22:00Соуза - Ботафогу ПБ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

02:00Сан-Каетано - Новорізонтіну 0:2
03:30Сан-Паулу - Гуарані 3:2
04:00Ітуано - Ботафогу СП 1:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано

03:30Спорт Ресіфі - Академіка Віторія 3:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану

23:50Конфьянса - Сержипі 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сул-Матогроссенсе - Перший етап

22:00Акідауаненсе - Агія Негра -:-
22:00Операріо - Новопераріу -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

01:00Америка МЖ - Ферровіаріу 2:1пен
03:30АБС - Ботафогу 2:1пен
03:30Америка Натал - Крузейру 0:1

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Арарат-Вірменія - Ширак Гюмрі -:-
17:00Арарат Єреван - Ноах -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

14:00Пюнік Єреван 2 - Лернаїн Арцах -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура

00:00Гуастатоя - Санта Лучія 1:1
00:00Мунісіпаль - Малакатеко 3:0
04:00Сакачіспас - Комунікасьйонес 1:0

ГВІНЕЯ: Ліга 1

17:30Фламм Олімпік - Хафія -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

15:00Самтредія - Сабуртало Тбілісі -:-

ДАНІЯ: Кубок Данії

17:30Сеннерйюск - Мідтьюлланн -:-
20:00Раннерс - Орхус -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

20:30АСАС - Порт -:-
22:30Nurie Transit - Діхіл -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

17:00Мотема Пембе - Груп Базано -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап

01:00Універсідад Католіка - Емелек 2:3

ЕКВАДОР: Серія В

23:00Індеп. Хуніорс - Гваласео 2:0
23:00ЛДУ Портов'єхо - Атл. Портеньйо 1:2
23:00Чакарітас - Санто-Домінго 1:0
22:30Гуаякіль - Ель Насьйональ -:-

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

16:00Tinyosi - Манзіні Сі Бердс -:-
16:00Тамбуті - Грін Мамба -:-

ЄВРОПА: Ліга Європи - Плей-оф

22:00Вільярреал - Динамо Загреб -:-
22:00Манчестер Юнайтед - Гранада -:-
22:00Рома - Аякс -:-
22:00Славія Прага - Арсенал -:-

ЄГИПЕТ: Кубок Єгипту

22:30Ваді Дегла - Аль-Іттіхад -:-
22:30Ель-Масрі - Ель-Гаїш -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00Форест Рейнджерс - НАПСА Старз -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Кубок Менпора - Плей-оф

16:30ПСМ Макассар - Персія Джакарта -:-

ІРАН: Про-ліга

19:00Падідех Хорасан - Зоб Ахан -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

21:00Атлетіко Уніон Гімар - Вера -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

16:00Монополі - Касертана -:-

КАМЕРУН: Elite Two

16:00Бафанг - ОФТА -:-
16:00Фонша - Егль Рояль -:-
17:00Динамо Дуала - Нгаундере -:-
17:00Ліон Блесс - АС Фап -:-
17:00Стад Бертуа - Леопар Дуала -:-
18:00Бафуссам - Ренесанс -:-

КАТАР: QFA Cup

21:00Аль-Ахлі Доха - Аль-Месаймір -:-
23:15Аль-Хор - Аль-Бідда -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

13:30Абдиш-Ата - Нефтчі Кочкор-Ата -:-

КОЛУМБІЯ: Copa Colombia

23:30Льянерос - Картахена 0:0
01:30Валледупар - Бока Хуніорс К. 2:0
03:40Леонес - Реал Сантандер 1:3

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

03:00Селедон - Гресія 1:1

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30Буаке - Танда -:-
18:30СОЛ - СО Арме -:-
21:00АСЕК Мімосас - Расінг д'Абіджан -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

22:00Аль-Сальмія - СК Казма -:-
22:00Аль-Сахел - Хайтан -:-

КУВЕЙТ: Division 1

22:00Аль-Джахра - Ярмук -:-
22:00Аль-Тадамон - Аль-Сулайбіхат -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

19:30Бакаріджан - Блек Старз -:-
19:30Дуан Сікассо - АСОМ -:-
19:30Дугуволофіла де Бабанда - УС Бугуні -:-
20:00ЛК Бамако - Стад Мальєн -:-
20:00САС Севаре - Кіта -:-

МАЛЬДІВИ: Прем'єр-ліга

20:00Грін Стрітс - Клаб Іглз -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

05:00Хуарес - УАНЛ Тігрес 2:3

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:00Леонес Негрос - Алебріхес де Оахака 1:1
03:05Венадос - Атланте Табаско 0:1
05:05Pumas Tabasco - Cancun 1:2

МОЛДОВА: Національний дивізіон

13:00Флорешть - Динамо-Авто -:-
16:00Кодру Лозова - Сфинтул Георге -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура

04:00Реал Мадріс - Манагуа ФК 1:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

19:30ПеренесеноШвахгаузен - Гемелінген -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

23:00Veraguas - Тауро -:-
00:00Арабе Унідо - Сан-Франциско -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Спорт Уанкайо - Альянса Ліма 0:0
02:00Сесар Вальєхо - Карлос Маннуччі 2:1
19:00Альянса Атлетіко - Аякучо -:-
23:30Універсідад Сан-Мартін - Універсітаріо -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Кваліфікація

01:15Греміу (Bra) - Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) 1:2
03:30Атл. Насьйональ (Col) - Лібертад Асунсьйон (Par) 4:1

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Кваліфікація

01:15Фенікс (Uru) - Монтевідео Сіті (Uru) 0:2

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Рекопа Південної Америки

03:30Палмейрас - Дефенса і Хустісія 1:3пен

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

16:00Барока - Кайзер Чіфс -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

19:00Мамелоді Сандаунз - Орландо Пайретс -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга чемпіонів КОНКАКАФ

01:00ФК Торонто (Can) - Клуб Леон (Mex) 2:1
03:00Клуб Америка (Mex) - Олімпія (Hon) 0:1
03:00Філадельфія Юніон (Usa) - Сапрісса (Cos) 4:0

РОСІЯ: ПФЛ - Група 1

14:00Єсентуки - ФК Махачкала -:-
15:00Краснодар 3 - Інтер Черкеськ -:-
15:00Кубань-Холдинг - Урожай -:-
16:00Біолог - Динамо Ставрополь -:-
16:00Легіон-Динамо - Туапсе -:-
16:00Майкоп - Форте Таганрог -:-
18:00Чeрноморець Н. - Анжі -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група

16:30АСУ Полі Тімішоара - Рапід Бухарест -:-

РУМУНІЯ: Суперкубок

19:00ЧФР Клуж - Стяуа Б. -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

21:50Абха - Аль-Айн -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

17'Північна Македонія U19 - Чорногорія U19 0:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

19:00Оклахома-Сіті Енерджі (Usa) - Остін Болд (Usa) -:-

США: NWSL Challenge Cup Women

02:00Орландо Прайд W - Готем W 0:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Ihefu - Мбея Сіті -:-
16:00Полісі Морогоро - Намунго -:-

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00ПеренесеноКара - АСК Кара -:-
17:00ПеренесеноСемассі - Корокі Метете -:-
18:00Корокі Метете - Кара -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

13:30Болуспор - Умранієспор -:-
16:00Анкараспор - Алтай -:-
19:00Бурсаспор - Бандірмаспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

13:00Аф'єт Афьонспор - Хекімоглу Трабзон -:-
15:00Анкара Демірспор - Санджактепе -:-
15:00Ергене Велімеше - Амедспор -:-
15:00Інеголспор - Ерзінджан -:-
15:00Коджаеліспор - Шанліурфаспор -:-
15:00Маніса - Хаджеттепе -:-
15:00Нігде Анадолу - Кахраманмарашспор -:-
15:00Сарієр - Зонгулдак -:-
15:00Чорум - Ушакспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

14:001922 Коньяспор - Еюпспор -:-
14:00Байбурт - Караджабей Блд. -:-
15:00Елязигспор - Бодрумспор -:-
15:00Етімесгут - Кірклареліспор -:-
15:00Кардемір Карабюкспор - Пазарспор -:-
15:00Кастамонуспор - Тарсус -:-
15:00Пендікспор - Кіршехір Беледієспор -:-
15:00Серік Беледієспор - Сакар'яспор -:-
15:00Сівас Беледієспор - Мамак -:-
15:00Тургютлуспор - Ванспор -:-

УГОРЩИНА: Кубок Угорщини

19:30МТК Будапешт - МОЛ Фехервар -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

14:15Коканд 1912 - Металург Бекабад -:-
16:20Насаф Карші - Термез Сурхон -:-
16:20Согдіана - Машал Муборак -:-

УКРАЇНА: Друга ліга

15:00Діназ Вишгород - Поділля -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

17'Львів U21 - Олександрія U21 0:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

15:30Простейов - Їглава -:-

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

21:00Клайд - Дамбартон -:-
21:00Партік - Монтроз -:-

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

21:00Странрар - Стенхаузмур -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.