Футбол » 26.03.2024 » Завершені
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АЗІЯ: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Другий етап
10:00Скасовано Північна Корея - Японія -:-10:45Ліван - Австралія 0:5
11:30Бангладеш - Палестина 0:1
13:00Філіппіни - Ірак 0:5
14:00В'єтнам - Індонезія 0:3
14:00Китай - Сінгапур 4:1
14:30Таїланд - Південна Корея 0:3
15:30Індія - Афганістан 1:2
16:00Киргизстан - Китайський Тайбей 5:1
16:00Малайзія - Оман 0:2
16:30Узбекистан - Гонконг 3:0
17:00Таджикистан - Саудівська Аравія 1:1
17:00Туркменістан - Іран 0:1
21:00Бахрейн - Непал 3:0
21:00Ємен - ОАЕ 0:3
21:00Йорданія - Пакистан 7:0
21:00Кувейт - Катар 1:2
21:00Сирія - М'янма 7:0
ЄВРОПА: Євро - Кваліфікація - Підвищення у класі
19:00Грузія - Греція 1:0пен21:45Уельс - Польща 0:1пен
21:45Україна - Ісландія 2:1
ЄВРОПА: Ліга націй УЄФА - Ліга C - Плей-аут
19:00Литва - Гібралтар 1:0ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Перший етап
21:00Британські Віргінські Острови - Американські Віргінські Острови 1:0пенАВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Кубок націй ОФК - Кваліфікація
03:00О-ви Кука - Тонга 1:0АВСТРІЯ: Нижня Австрія
21:00Ортманн - Глоггніц 1:2АЗІЯ: WAFF Championship U23
19:00Єгипет U23 - Саудівська Аравія U23 2:3пен22:00Австралія U23 - Південна Корея U23 2:3пен
АЗІЯ: WAFF Championship U23 - 5-8 місця
19:00ОАЕ U23 - Таїланд U23 0:122:00Ірак U23 - Йорданія U23 1:3
АНГЛІЯ: Національна ліга
21:45Гейтсхед - Хартлпул 7:121:45Олтрінчем - Велдстон 4:1
21:45Соліхалл - Саутенд 0:3
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ
21:45Бенбері - Саут Шілдс 0:321:45Пітерборо Спортс - Воррінгтон 1:3
21:45Саутпорт - Бішопс Стортфорд 4:1
21:45Спеннімур - Сканторп 1:0
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь
21:45Вестон-сьюпер-Мер - Фарнборо 0:321:45Труро - Дартфорд 0:0
АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон
21:45Вітбі - ФК Юнайтед 1:221:45Ештон Юнайтед - Маклсфілд 0:2
АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон
21:45Коулвілл - Мікловер 1:0АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
21:45Плімут Парквей - Дідкот 2:121:45Пул - Хангерфорд 1:2
21:45Перенес.Тівертон - Вінчестер -:-
21:45ЗупиненоХанвелл Таун - Шолінг 1:1
АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
21:45Богнор Реджис - Вінгейт енд Фінчлі 2:221:45Перенес.Вайтхок - Енфілд Таун -:-
21:45Поттерс - Далвіч Гамлет 1:2
21:45Хорнчерч - Конкорд 1:0
21:45Чесхант - Маргейт 0:1
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
15:00Барнслі U21 - Вотфорд U21 1:215:00Флітвуд U21 - Чарльтон U21 0:5
16:00Ковентрі U21 - Бристоль Сіті U21 0:0
16:00Пітерборо U21 - Іпсвіч U21 2:1
19:00Шеффілд Юнайтед U21 - Міллволл U21 0:3
21:00Халл Сіті U21 - Колчестер U21 4:1
АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
00:00Віллікіс - Джон Х'юз 0:1АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
00:00Ферро - Олл Бойз 2:201:30Атлетіко Гуемес - Расінг Кордоба 0:1
01:50Атлетіко Атланта - Нуева Чикаго 0:0
02:00Атлетіко Рафаела - Браун Адроге 0:0
02:00Естудіантес Ріо-Куарто - Клуб Атлетіко Мітре 0:0
02:00Чако Фор Евер - Дефенсорес де Бельграно 3:0
02:45Колон Санта-Фе - Хімнасія і Тіро 1:0
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
01:30Спортіво Бельграно - Спортіво Лас Парехас 1:0АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
00:00Мідленд - Архентіно де Мерло 0:1АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:30Бельграно Сарате - Естрелья Дель Сур 1:320:30Депортіво Металургіко - Есейса 0:1
20:30Дефенсорес Глеу - Наутіко Акоай 0:2
АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
00:30Платенсе - Олімпо Баїя-Бланка 1:0пенАРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
20:00Архентінос Хун. 2 - Расінг 2 2:220:00Естудіантес Л.-П. 2 - Дефенса і Хустісія 2 2:1
20:00Інстітуто 2 - Велес Сарсфілд 2 2:2
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
16:00Платенсе Ж - Расінг Ж 1:120:00УАІ Уркіса Ж - КА Естудіантес Ж 0:1
АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування
01:00Реал Коярі - Ла Фама 1:603:00Бубалі - Юністарз 0:1
АФРИКА: Кубок африканських націй - Кваліфікація - Попередній раунд
15:00Есватіні - Сомалі 2:217:00Маврикій - Чад 1:2
18:00Ліберія - Джибуті 0:0
21:00Південний Судан - Сан-Томе і Принсіпі 0:0
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
23:00Науас - Сан-Франсішку 0:2БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап
21:45Унідос ду Алворада - Амазонас 0:2БРАЗИЛІЯ: Гаушу - Плей-оф
02:45Інтернасьйонал - Жувентуде 1:2пенБРАЗИЛІЯ: Гояно - Плей-оф
00:30Атлетіку Гояніенсе - Гоянія 3:1БРАЗИЛІЯ: Мінейру - Вибування
00:30Іпатінга - Патросіненсе 3:0БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
01:00Фламенгу Ж - Корінтіанс Ж 2:3ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
23:00Ангостура - Пуерто Кабельйо 1:0ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Груп Базано - Блессінг -:-15:30Перенес.Селест - Етуаль де Ківу -:-
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Дельфін - Лібертад 1:102:00Оренсе - Емелек 1:1
ЄВРОПА: Євро U21 - Кваліфікація
13:00Вірменія U21 - Румунія U21 0:114:00Азербайджан U21 - Україна U21 0:3
15:00Гібралтар U21 - Грузія U21 0:2
15:00Північна Македонія U21 - Швеція U21 0:2
16:00Греція U21 - Андорра U21 1:0
16:00Казахстан U21 - Угорщина U21 0:3
16:00Польща U21 - Болгарія U21 0:1
16:00Чорногорія U21 - Фінляндія U21 1:2
18:00Албанія U21 - Швейцарія U21 1:3
18:00Норвегія U21 - Сан-Марино U21 4:0
18:30Чехія U21 - Ісландія U21 4:1
19:00Австрія U21 - Кіпр U21 2:2
19:00Данія U21 - Литва U21 3:0
19:00Німеччина U21 - Ізраїль U21 2:0
19:00Сербія U21 - Північна Ірландія U21 1:2
19:15Італія U21 - Туреччина U21 1:1
19:30Португалія U21 - Хорватія U21 5:1
20:00Іспанія U21 - Бельгія U21 1:0
21:00Англія U21 - Люксембург U21 7:0
ЄВРОПА: Євро U19 - Кваліфікація - Другий етап
13:00Австрія U19 - Іспанія U19 1:213:00Словенія U19 - Косово U19 2:0
15:00Латвія U19 - Північна Македонія U19 1:1
15:00Німеччина U19 - Туреччина U19 2:0
15:00Румунія U19 - Хорватія U19 1:0
15:00Україна U19 - Швейцарія U19 3:0
15:30Італія U19 - Грузія U19 5:0
15:30Чехія U19 - Шотландія U19 2:0
16:00Ізраїль U19 - Норвегія U19 0:2
17:00Греція U19 - Сербія U19 3:3
17:00Данія U19 - Португалія U19 2:0
20:00Бельгія U19 - Нідерланди U19 3:2
20:00Литва U19 - Франція U19 2:0
20:00Чорногорія U19 - Боснія і Герцеговина U19 2:3
ЄВРОПА: Євро U17 - Кваліфікація - Другий етап
12:00Болгарія U17 - Уельс U17 1:212:00Румунія U17 - Швеція U17 1:1
13:00Бельгія U17 - Нідерланди U17 2:2
13:00Ірландія U17 - Хорватія U17 0:5
13:00Італія U17 - Фінляндія U17 2:2
13:00Німеччина U17 - Португалія U17 2:3
15:00Боснія і Герцеговина U17 - Білорусь U17 3:1
15:00Данія U17 - Грузія U17 7:0
15:00Сербія U17 - Туреччина U17 3:0
15:00Чехія U17 - Польща U17 1:2
18:00Австрія U17 - Іспанія U17 3:1
18:00Норвегія U17 - Словенія U17 2:1
21:00Північна Ірландія U17 - Угорщина U17 3:1
21:00Франція U17 - Англія U17 2:1
ЄВРОПА: Еліт-ліга U20
16:00Чехія U20 - Англія U20 1:318:00Румунія U20 - Польща U20 1:1
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
15:30Нордія Єрусалим - Хапоель Бней-Лод 1:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
21:00Бурладес - Уарте 0:321:00Ескабарте - Лагунак 3:1
ІТАЛІЯ: Серія С - Група А
17:15Трієстіна - Алессандрія 3:1КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Онсе Кальдас - Петролера 1:0КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
23:00У. Магдалена - Леонес 2:301:00Орсомарсо - Кортулуа 4:2
01:30Бока Хуніорс К. - Атлетіко ФК 0:1
22:30Уїла - Кіндіо 1:0
23:00Картахена - Барранкілья 1:1
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура
23:00Жако - Кармеліта 2:203:00АД Асеррі - Гвадалупе 1:1
03:00Антіокія - Кофутпа 0:5
МАРОККО: Кубок Марокко
00:00ЮСМ Ужда - ФУС Рабат 3:1пдчМЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
04:00ЗупиненоРебосерос де Ла П'єдад - Петролерос Саламанка 0:2МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
01:00Некакса Ж - Хуарес Ж 1:403:00Пачука Ж - Сантос Лагуна Ж 4:0
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
20:00Локомотив Лейпциг - Єна 2:0ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки) - Фінальна група
23:00Бразилія U17 W - Еквадор U17 W 4:001:30Парагвай U17 W - Колумбія U17 W 0:0
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ
21:45Дандела - Балліклер 1:121:45Портадаун - Нокбреда 2:0
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування
13:00СК Фаренсе U23 - Портімоненсе U23 5:1ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Чемпіонська група
19:00Торреенсе U23 - Візела U23 1:0СВІТ: Міжнародні товариські матчі
23:00Болівія - Андорра 1:023:00Коморські Острови - Ангола 0:0
23:00Туніс U20 - Єгипет U20 1:1
00:00Гвінея-Бісау - Судан 2:1
04:00Мексика U23 - Аргентина U23 3:0
12:30Словаччина U19 - Ірландія U19 1:3
13:00Хорватія U18 - Швейцарія U18 1:2
14:00Малаві - Замбія 1:2
15:00Молдова U19 - Естонія U19 2:1
15:00Португалія U20 - Данія U20 1:4
16:00Молдова - Кайманові о-ви 4:0
17:00Зімбабве - Кенія 1:3
17:00Португалія U18 - Данія U18 0:1
18:00Уганда - Гана 2:2
19:00Латвія - Ліхтенштейн 1:1
19:00Скасовано Туреччина U18 - Північна Македонія U18 -:-
19:00Фінляндія - Естонія 2:1
19:30Аргентина U16 - Саудівська Аравія U16 5:0
19:30Франція U16 - Кот-д’Івуар U16 2:2
19:30Чехія U16 - Уельс U16 2:0
19:30Японія U16 - Мексика U16 0:1
20:00Мальта - Білорусь 0:0
20:00Марокко U23 - Уельс U21 2:0
20:00Норвегія - Словаччина 1:1
20:00Угорщина - Косово 2:0
20:30Катар U23 - Узбекистан U23 1:2
20:30Саудівська Аравія U23 - Китай U23 2:0
21:00Бруней - Вануату 3:2
21:00Камбоджа - Гаяна 1:4
21:00Чехія - Вірменія 2:1
21:15Данія - Фарерські острови 2:0
21:30Румунія - Колумбія 2:3
21:30Сенегал - Бенін 1:0
21:30Уругвай - Кот-д’Івуар 1:2
21:45Австрія - Туреччина 6:1
21:45Англія - Бельгія 2:2
21:45Ірландія - Швейцарія 0:1
21:45Люксембург - Казахстан 2:1
21:45Німеччина - Нідерланди 2:1
21:45Словенія - Португалія 2:0
21:45Шотландія - Північна Ірландія 0:1
22:00Єгипет - Хорватія 2:4
22:00Нова Зеландія - Туніс 0:1пен
22:00Франція - Чилі 3:2
22:30Іспанія - Бразилія 3:3
23:00Алжир - Південна Африка 3:3
23:00Алжир U20 - Мавританія U20 3:1
23:00Скасовано Аргентина - Нігерія -:-
23:00Малі - Нігерія 2:0
23:00Марокко U18 - Грузія U18 2:2
23:30Марокко U20 - США U19 1:0
00:00Марокко - Мавританія 0:0
00:00Нігер - Буркіна-Фасо 1:1
00:00Того - Лівія 1:1
СВІТ: Клубні товариські матчі
12:00Башакшехір (Tur) - Тузласпор (Tur) 4:113:00Копенгаген (Den) - Б-93 (Den) 3:2
14:00Вестерос (Swe) - Дегерфорс U21 (Swe) 0:0
15:00Самсунспор (Tur) - Чорум (Tur) 6:1
16:00Башакшехір (Tur) - Коджаеліспор (Tur) 5:2
17:30АІК (Swe) - Волеренга (Nor) 4:0
СЕРБІЯ: Перша ліга
16:00Смедерево - Графічар Белград 1:216:00Сремска Мітровіца - ОФК Белград 0:1
СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга (Жінки)
20:00Слован Братислава Ж - Миява Ж 1:1США: NISA
23:00Перенес.Джорджія Лайонс - Ірвайн Зіта -:-23:00Перенес.Мічіган Старз - Капо -:-
УГАНДА: Велика ліга
15:00Кааро Карунгі - Мбале Хіроус 2:1УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
13:30Арал - Коканд 1912 1:3УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Ладомир Ж - Житлобуд-1 Ж 0:7ФРАНЦІЯ: Насьональ
20:00Авранш - Вільфранш 1:320:00ГОАЛ ФК - Сошо 2:2
ЧИЛІ: Прімера
00:00У. Де Чилі - Кобресаль 2:2ЧИЛІ: Сегунда
00:00Д. Консепсьйон - Лінарес Унідо 2:102:00Конкон Насьйональ - Д. Пуерто-Монт 0:3
ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга
00:00Хамбл Лайонс - Лайм Холл Акедемі 6:002:30Тіволі - Харбор В'ю 1:0
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.