Футбол » 22.03.2024 » Завершені
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат світу - Кваліфікація - Перший етап
21:00Ангілья - О-ви Теркс і Кайкос 0:023:00Американські Віргінські Острови - Британські Віргінські Острови 1:1
АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
10:30Менлі Юнайтед - Сідней Олімпік 0:2АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
11:00Саут Аделаїда - Аделаїда Кроейша Рейдерс 3:411:15Норт-Істерн Метростарс - Модбері Джетс 1:1
11:45Аделаїда Кометс - Пара 3:1
11:45Аделаїда Сіті - ФК Београд 0:1
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
10:30Мельбурн Найтс - Х'юм Сіті 2:510:30Сент-Олбанс - Меннінгем Юнайтед Блюз 2:1
11:00Грін Галлі - Данденонг Тандер 1:1
11:30Оуклі Кеннонс - Саут Мельбурн 0:0
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
13:00СК Перт - Стерлінг Маседонія 2:3АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Кубок націй ОФК - Кваліфікація
00:00Самоа - О-ви Кука 1:0АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
20:00Маннсдорф - Вінер Вікторія 4:020:00Нойзідль - Донауфельд Відень 0:2
20:30Вінер - Аустрія (Am) 3:0
20:30ТВЛ Електра - Оберварт 0:0
20:30Фаворітнер - Кремзер 1:0
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
20:00Аллергайліген - СПГ Вельс 1:120:00АСК Фойтсберг - Гляйсдорф 1:1
20:00Вольфсберг (Am) - Валлерн/Санкт-Марієнкірхен 2:2
20:00Дойчландсбергер - Уніон Гуртен 1:1
20:00Санкт-Анна-ам-Айген - Рід (Am) 3:1
20:00Фекламаркт - СК Вайц 0:1
20:00Форвертс Штайр - Бад Гляйхенберг 3:2
АВСТРІЯ: Каринтія
19:30Санкт-Якоб/Рос - АТСВ Вольфсбергер 2:519:30Трайбах - А. Клагенфурт (Am) 2:0
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
20:00Санкт-Пельтен (Am) - Рорбах 2:020:30Вайдгофен/Тая - Цветтль 0:1
20:30Корнойбург - Гайцендорф 4:0
20:30Коттінгбрунн - Санкт-Петер-ін-дер-Ау 2:0
20:30Лангенрор - Ортманн 3:1
21:00Варт - Шремс 0:0
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
19:00Бад Леонфельден - СПГ Вельс II 6:020:00Едельвайс - АСК Санкт-Валентин 3:2
20:30Остермітінг - Дітах 1:1
АВСТРІЯ: Зальцбург
20:00ЗАК 1914 - Зекірхен 1:320:00УФК Галлайн - Аднет 5:1
20:00Штрассвальхен - Тальгау 0:0
АВСТРІЯ: Штирія
20:00Гайлігенкройц - Кефлах 0:020:00Гоенгаус Шладмінг - Тілльміч 1:1
20:00Ільцер - Вайнланд Гамліц 0:3
20:00Лафніц (Am) - УФК Ферінг 3:1
20:00СФ Уніон Гнас - СФ Фрауенталь 0:1
20:00Фюрстенфельд - Кальсдорф 2:3
20:00Штадтверке Брук/Мур - Лебрінг 1:0
АВСТРІЯ: Тіроль
20:30Вергль - Кітцбюель 2:4АВСТРІЯ: Відень
19:00Маннсворт - Спортуніон Мауер 1:119:30СФ Донау - Зіммерінгер 1:0
АЛЖИР: Ліга U21
23:00ЕС Сетіф U21 - АСО Шлеф U21 2:023:00Кабілі U21 - КР Белуіздад U21 0:1
23:00ЮСМ Алжир U21 - Біскра U21 3:0
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2
21:00Мідлсбро U21 - Ньюкасл Юнайтед U21 3:221:00Сандерленд U21 - Лестер U21 4:2
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
13:00Шеффілд Венсдей U21 - КПР U21 3:114:00Бернлі U21 - Борнмут U21 3:1
15:00Чарльтон U21 - Колчестер U21 1:2
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
21:45Вулвергемптон Ж - Вест Бромвіч Ж 2:0АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
00:00Сан-Лоренсо - Годой Крус 1:0АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
21:00Кімберлі - Чіполетті 2:0АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
20:30Перенес.Клейпоул - Атлас -:-20:30Лугано - Архентіно де Росаріо 0:2
20:30Пуерто Нуево - Реал Пілар 2:2
20:30Хувентуд Уніда С.-М. - Деф. де Камбасерес 1:2
20:35Депортіво Муніс - Юпанкі 2:1
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
21:15Сосіаль Атлетіко Телевісьйон - Депортіво Каміонерос 2:6АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
01:00Расінг - Сан-Мартін Бурсако 3:020:00Ньюелз Олд Бойз - Мідленд 2:0
22:15Індепендьєнте - Лаферрере 3:0
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
02:00Бока Хуніорс 2 - Сармьєнто Хунін 2 3:220:00Барракас Сентраль 2 - Рівер Плейт 2 0:4
20:00Велес Сарсфілд 2 - Архентінос Хун. 2 1:1
20:00Сан-Лоренсо 2 - Індепендьєнте Рівадавія 2 1:0
АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
19:00Екскурсіоністас Ж - Бока Хуніорс Ж 0:820:00Уракан Ж - Ньюелз Олд Бойз Ж 0:1
АФРИКА: Кубок африканських націй - Кваліфікація - Попередній раунд
20:00Чад - Маврикій 1:021:00Сан-Томе і Принсіпі - Південний Судан 1:1
АФРИКА: African Games - Плей-оф
19:00Сенегал U20 - Конго U20 2:022:30Гана U20 - Уганда U20 1:0
БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки) - Етап невдах
21:00Шарлеруа Ж - Феміна Волюве Ж 2:1БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
14:00Вітебськ Ж - ФК Гомель Ж 3:0БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Іпіранга АП - Сантос АП 0:1БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап
21:45Атлетіко Ріо-Негро - Прінсеса Солімоеш 1:4БРАЗИЛІЯ: Бразильєнсе - Плей-оф
01:30Бразільєнсе - Капітал 1:3БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе - Плей-оф
01:30Барра ФК - Крісіума 2:1БРАЗИЛІЯ: Мінейру - Вибування
01:00Патросіненсе - Іпатінга 0:3БРАЗИЛІЯ: Кубок Алагоас - Плей-оф
01:00Коруріпі - СК Пенеденсе 0:0БРАЗИЛІЯ: Копа Верде
02:00Манаус - Пайсанду 1:0БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу
00:00Ітабаяна - Мараньян 3:400:00Трезе ПБ - Ботафогу ПБ 0:0
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
20:00Капішаба СК U20 - Віторія ЕС U20 3:320:00Ріу-Бранку ЕС U20 - Деспортіва Ферровіарія U20 3:2
БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Крісіума U20 - Фігейренсе U20 3:1БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Апаресіда ЕК U20 - Атлетіку Гояніенсе U20 2:120:30Гояс U20 - Роял U20 1:1
20:30Гуанабара Сіті U20 - Віла-Нова U20 2:2
20:30Жатаєнсе U20 - Тріндаде U20 0:2
20:30Ітабераї U20 - Гуапо М19 U20 1:1
20:30Серрадо U20 - Апаресіденсе U20 1:2
БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе U20 - Перший етап
20:30Греміу Марінга U20 - Атлетіко ПР U20 0:6БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
00:30Корінтіанс Ж - Амеріка Мінейру Ж 4:100:00Сан-Паулу Ж - Ферровіарія Ж 1:1
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
22:00Яракуянос - Урена 2:1ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Тшинкунку - Сімба -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
23:30Текніко У. - Індепендьєнте дель Вальє 1:102:00Емелек - Дельфін 2:0
ЄВРОПА: Євро U21 - Кваліфікація
13:30Білорусь U21 - Греція U21 1:014:00Азербайджан U21 - Англія U21 1:5
16:00Чорногорія U21 - Вірменія U21 0:0
18:00Албанія U21 - Фінляндія U21 0:0
19:00Німеччина U21 - Косово U21 0:0
19:00Сан-Марино U21 - Ірландія U21 0:7
19:00Словенія U21 - Боснія і Герцеговина U21 3:0
19:15Італія U21 - Латвія U21 2:0
20:00Уельс U21 - Литва U21 2:1
20:30Люксембург U21 - Сербія U21 1:1
ЄВРОПА: Еліт-ліга U20
18:45Польща U20 - Англія U20 1:5ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
15:00Бней-Єгуда - Хапоель Афула 4:215:00Рамат Хашарон - Ноф-ха-Галіль 1:1
15:00Хапоель Умм-ель-Фахм - МС Кафр-Касем 1:0
15:00Х. Іроні Рішон - Хапоель Рамат Ган 2:1
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
11:30М. Кір'ят-Ата-Бялік - Хапоель Карф-Канна 1:012:40Хапоель Раанана - Маккабі Нуджідат-Ахмад 4:0
13:30Таїбе - Кір'ят-Ям 1:2
13:45Цейрей Кафр-Канна - Іроні Бака 1:3
14:15Хапоель Бней Залфа - Хапоель Мигдаль-ха-Емек 4:1
14:30Хапоель Буейне - Хапоель Каукаб 1:1
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
11:45Хапоель Марморек - ФК Дімона 3:212:00Хапоель Бікат Хаярден - Хапоель Кфар-Шалем 0:3
12:35Агудат Спорт Ашдод - Маккабі Іроні Кір'ят-Малахі 0:1
12:45Маккабі Явне - Іроні Модіїн 0:2
13:15Холон Єрміяху - Маккабі Іроні Ашдод 0:0
13:30Х. Герцлія - Шимшон Кафр-Касім 5:0
ІНДІЯ: І-Ліга
12:00Намдхарі - Раджастан Юнайтед 2:015:30Інтер Каші - Лайонг 2:1
ІНДІЯ: ІЖЛ (Жінки)
12:00Сету Ж - ХОПС Ж 3:1ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
21:45Атлон - Лонгфорд 3:321:45Брей - Вексфорд 3:4
21:45Коб Рамблерс - ЮК Дублін 1:2
21:45Тріті Юнайтед - Корк Сіті 0:0
21:45Фінн Харпс - Керрі 0:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
21:00Мальорка B - Бініссалем 4:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
21:00Лагунак - Беті Коскор 0:1ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
21:45Сестрі Леванте - Губбіо 3:1КАЗАХСТАН: Кубок Казахстану - Підвищення у класі - плей-оф
10:00Тараз - Жас Киран 1:0пдчКАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:00Егль Рояль - Лез Астр 2:217:00Авіон Академі - Юніон Дуала 0:1
КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
23:00Уїла - Барранкілья 1:103:00Онсе Кальдас - Богота 4:1
КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура
23:00Антіокія - Кармеліта 3:002:00Жако - Кепос Камбуте 1:2
04:00Кофутпа - АДР Хікараль 1:1
ЛИТВА: I Ліга
18:00Бабрунгас - Шяуляй 2 3:218:00Невежис Кедайняй - ФК Паневежис 2 1:0
19:00Нептунас - Жальгіріс Каунас 2 2:1
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
14:15Тадамон - Аль-Газієх 2:1ЛІВАН: Lebanese Cup
14:30Шабаб Баальбек - Бурж 0:3МАВРИКІЙ: Суперліга
16:30Рів'єр Дю Ремпар - Гранд Рів'єр 0:0МАКАО: Еліт-ліга
13:00Чао Пак Чей - Так Чун Ка І 7:015:00Хан Сай - Чен Фун 1:3
МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
18:15СО Бамако - АС Поліс 1:2МАРОККО: Ботола Про
00:00Мулудія Ужда - Відад 0:2МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Селая - Атлетіко Морелія 1:2НІГЕРІЯ: ННЛ
16:00Кеббі - Адамава Юнайтед 1:116:00Мадіба - Даккада 2:1
16:00Спортінг Сюпрім - Сіті ФК Абуджа 4:0
16:00Стормерс - Ідел 2:0
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)
19:45Телстар Ж - Сіттард Ж 0:8НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура
02:00УНАН-Манагуа - Халапа 0:1НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура
23:00УНАН-Манагуа U20 - Халапа U20 2:103:00Діріанген U20 - Естелі U20 2:2
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
20:00ФК 08 Хомбург - Штутгарт II 1:2НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
20:00Баварія II - Аугсбург II 0:020:00Бухбах - Нюрнберг II 1:3
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
20:15Вандсбекер Конкордія - Буххольц 08 6:220:30Гаркшайде - ГЕБК Гамбург 0:2
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
20:30Обернойланд - Комет Арстен 4:1НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
20:00Космос Кобленц - Вормс 4:120:30Морлаутерн - Ауерсмахер 3:2
21:00Вальдальгесхайм - Карбах 1:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
20:00Ерлянген - Ханкофен-Хайлінг 0:120:00Корнбург - Фойхт 6:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
20:00Ерльбах - Дахау 3:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
20:00Гросашпах - АТСФ Мучельбах 5:1НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)
19:30Фрайбург Ж - Гоффенгайм Ж 2:4НОРВЕГІЯ: OBOS Supercup - Плей-оф
20:30Шейд - Фрігг 2:0НОРВЕГІЯ: Національний чемпіонат U19
14:15Тромсе U19 - Стабек U19 2:1ПЕРУ: Ліга (Жінки)
22:00АД Кантолао Ж - Кільяс Ж 1:2ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки)
01:30Еквадор U17 W - Уругвай U17 W 4:001:30Парагвай U17 W - Чилі U17 W 1:0
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ
21:45Портадаун - ФК Бангор 2:1ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга націй КОНКАКАФ - Ліга А - Плей-оф
01:00США - Ямайка 3:1пдч04:15Панама - Мексика 0:3
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
20:00Скра - Хойнічанка 0:021:00Погонь Сєдльце - Ельблаг 1:0
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I
19:00Бронь Радом - Пелікан 0:1ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
16:00Геданія Гданськ - Лузіно 1:1ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Арка Гдиня U19 - Лех Познань U19 3:1РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3
15:00Інайнте Моделу - ЛПС ХД Клічень 1:315:00Келераші - Глорія Беняса 2:0
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4
15:00КС Динамо Бухарест - Морень 1:015:00Пучоаса - Пеулешті 3:2
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8
15:00Авантул Періам - Теуз Цермей 2:0РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9
15:00Авантул Регін - Війторул Клуж 2:015:00АКС Тиргу-Муреш 1898 - Індустрія Галда 0:0
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10
15:00Бая-Маре - Санататя Клуж 2:0СВІТ: Міжнародні товариські матчі
23:00Італія - Венесуела 2:123:00Південна Африка - Андорра 1:1
23:00Туніс U20 - Мавританія U20 3:1
00:00Марокко U20 - Англія U19 1:1
00:00Уругвай U20 - Росія U21 0:1
02:30Гватемала - Еквадор 0:2
03:30Беліз - Пуерто-Рико 1:1
11:00Росія U16 - Буркіна-Фасо U17 1:0
11:30Центральна Африка - Бутан 6:0
12:00Мадагаскар - Бурунді 1:0
12:20Японія U23 - Малі U23 1:3
13:30Хорватія U18 - Саудівська Аравія U18 3:0
14:00Англія U18 - Німеччина U18 0:0
15:00Болгарія - Танзанія 1:0
15:00Ботсвана - Руанда 0:0
15:00Зімбабве U20 - Кенія U20 1:3
15:30Індонезія U20 - Китай U20 1:1
15:30Кіпр U21 - Швеція U21 1:6
16:00Малайзія U23 - Індія U23 2:1
16:00Німеччина U20 - Франція U20 3:1
16:00Туніс U17 - Марокко U17 0:1
16:30Північна Македонія - Молдова 1:1
16:30Угорщина U20 - Ісландія U20 4:0
16:30Фінляндія U18 - Швейцарія U18 3:0
17:00Бельгія U18 - Уельс U18 1:0
17:00США U23 - Гвінея U23 3:0
17:00Швеція U18 - Румунія U18 1:0
17:15Шрі-Ланка - Папуа-Нова Гвінея 0:0
18:00Азербайджан - Монголія 1:0
18:00Вірменія - Косово 0:1
18:00Гана - Нігерія 1:2
19:00Ліхтенштейн - Фарерські острови 0:4
19:00Німеччина U16 - Італія U16 3:0
19:00Норвегія - Чехія 1:2
19:30Португалія U18 - Грузія U18 4:0
19:30Туреччина U21 - Грузія U21 2:1
19:30Франція U23 - Кот-д’Івуар U23 3:2
19:30Чехія U18 - Нідерланди U18 3:4
20:00Україна U21 - Марокко U23 1:0
20:30Мальта U19 - Албанія U19 2:2
21:00Бермудські Острови - Бруней 2:0
21:00Камбоджа - Екваторіальна Гвінея 0:2
21:30Австрія U21 - Данія U21 1:1
21:30Сенегал - Габон 3:0
21:45Албанія - Чилі 0:3
21:45Нідерланди - Шотландія 4:0
21:45Румунія - Північна Ірландія 1:1
21:45Угорщина - Туреччина 1:0
22:00Єгипет - Нова Зеландія 1:0
22:30Іспанія - Колумбія 0:1
23:00Алжир - Болівія 3:2
23:00Коморські Острови - Уганда 4:0
23:00Марокко U18 - Данія U18 0:2
00:00Буркіна-Фасо - Лівія 1:2
00:00Мавританія - Малі 0:2
00:00Марокко - Ангола 1:0
00:00Марокко U16 - Нігерія U16 3:2
00:00Нігер - Того 1:2
00:00Судан - Гвінея-Бісау 1:0
СВІТ: Клубні товариські матчі
10:00Динамо-Брест (Blr) - Нива Довбизно (Blr) 4:011:00Септемврі Софія (Bul) - Струмска Слава (Bul) 1:0
12:00Жижков (Cze) - Їглава (Cze) 4:1
12:00Заглембє Сосновець (Pol) - Карвіна (Cze) 0:1
12:00Кадіс (Esp) - Комо (Ita) 1:1
12:00Хартберг (Aut) - Лафніц (Aut) 4:0
12:30Відзев Лодзь (Pol) - Ленчна (Pol) 4:2
13:00Геккен (Swe) - Нествед (Den) 5:1
13:00ГКС Катовіце (Pol) - Подбескідзє (Pol) 1:0
13:00Славія Софія (Bul) - Ботев Враца (Bul) 1:3
13:30Вашаш (Hun) - Шіофок (Hun) 1:1
13:30Вісла (Pol) - С. Жешув (Pol) 1:2
14:00Ботев Пловдив (Bul) - Маріца Пловдив (Bul) 1:0
14:00Кошице (Svk) - Ньїредьгаза (Hun) 0:0
14:00Сморгонь (Blr) - Молодечно (Blr) 0:0
14:30Етар (Bul) - Літекс Ловеч (Bul) 1:1
15:00Альтах (Aut) - Віль (Sui) 1:3
15:00Люцерн (Sui) - Сьон (Sui) 2:1
15:00Юргорден (Swe) - Еребру (Swe) 5:0
15:30Грацер АК (Aut) - А. Клагенфурт (Aut) 2:2
16:00Рубін Казань (Rus) - Актобе (Kaz) 1:1
17:30Кельн (Ger) - Брейдаблік (Ice) 2:2
17:30Левангер (Nor) - Ранхейм (Nor) 3:0
17:30Парі НН (Rus) - Знамя Труда (Rus) 1:0
18:00Марієгамн (Fin) - ТПС (Fin) 1:3
18:00ЦСКА Москва (Rus) - Буньодкор (Uzb) 2:1
18:30Зріньскі (Bih) - Хайдук Спліт (Cro) 1:1
19:00Скасовано Бродд (Nor) - Сола (Nor) -:-
19:00Бродд (Nor) - Відар (Nor) 3:1
19:00Ельфсборг (Swe) - Хальмстад (Swe) 4:0
20:00Балтика (Rus) - Динамо М. (Blr) 3:1
20:00Наксар (Mlt) - Флоріана (Mlt) 3:9
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
16:00Студентскі Град - Будучност Добановці 1:0СИРІЯ: Кубок Сирії
14:00Аль-Вахда - Ватбах 3:114:00Аль-Талія - Футуа 0:2
14:00Тішрін - Аль-Шахба 5:0
14:00Хоттін - Аль-Іттіхад Алеппо 3:1
СЛОВЕНІЯ: Друга ліга
16:00Табор Сежана - Нафта 0:421:15Горіца - НК Крка 2:0
СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід
20:00Кршко - Добровце 6:0США: Відкритий кубок США
01:00Стіл Сіті - Мічіган Старз 0:101:30Вестерн Пайонірс - Юніон Омаха 0:4
01:30Ерцгебірге - Шарлотт Індепенд. 0:2
01:30Кароліна Кор - Нортерн Вірджинія 3:2
01:30Краун Легасі - СК Юнайтед Хіт 0:1
01:30Мотаун - Нью-Йорк Сіті II 0:3
01:30Чаттануга Ред Вулвз - Броктон Юнайтед 4:2пдч
02:30Лаббок Матадорс - Аризона Монсун 2:1пдч
03:30Колорадо Репідс 2 - Ацтека 3:0
04:30Вентура Каунті - Ірвайн Зіта 2 2:1
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:15Перенес.Реал Репабліканс - Бхантал -:-18:30Фрітаун Сіті - Реал Репабліканс 1:2
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2
14:00Чайнат - Самут Пракан Сіті 0:0УЕЛЬС: Кімру Південь
21:30Амманфорд - Лланеллі 1:321:30Таффс Велл - Карау Елі 1:2
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
12:00Гірник-Спорт - Нива Т. 0:1УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
13:00Прикарпаття - Інгулець 0:1УКРАЇНА: Друга ліга
14:00Звягель - Кремінь 2 2:0УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
21:30Уругвай Монтевідео - Суд Америка 1:0ФРАНЦІЯ: Насьональ
20:30ГОАЛ ФК - Вільфранш 1:020:30Епіналь - Діжон 1:1
20:30Мартіг - Авранш 2:0
20:30Нім - Маріньян ЖКБ 1:1
20:30Орлеан - Шоле 1:2
20:30Ред Стар - Нансі 1:1
20:30Руан - Ле-Ман 0:1
20:30Сошо - Шатору 0:2
ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B
20:00Ле-Ерб'є - Ла-Рош 1:220:30Бержерак - Роморантен 4:3
21:00КФК Ангулем - Треліссак 1:1
ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C
20:00Стад Бріошен - Сен-Мало 0:0ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D
20:00Бур-ан-Бресс - Макон 3:0ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
22:00Флері 91 Ж - ФК Париж Ж 2:1ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:30Сесвете - Орієнт 2:2ХОРВАТІЯ: Друга ФЛ
16:30Драговоляц - Марсонія 1:2ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:00АС Дгссіє - Елект Спорт 0:0ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
15:00Градец-Кралове B - Пардубіце B 2:419:00Усті-над-Лабем - Ліберец B 2:0
ЧЕХІЯ: МСФЛ
17:00Злінсько - Богуніце 0:118:00Глучин - Бланско 1:4
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
19:30Батов - Нове Сади 3:3ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
19:00Петрін Пльзень B - Пльзень-Черніце 6:2ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
19:00Лугачовіце - Невшова 2:1ЧИЛІ: Прімера
00:00Уніон Ла Калера - У. Католіка 0:0ЧИЛІ: Сегунда
23:00Депортес Ренго - Хенераль Веласкес 0:1Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.