Футбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
11:00Аделаїда U21 - Норт-Істерн Метростарс 0:411:00Аделаїда Кроейша Рейдерс - Аделаїда Сіті 2:0
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія
13:00СК Перт - Інглвуд Юнайтед 6:0АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
10:00Сентрал Коуст Марінерс Ж - Вестерн Юнайтед Ж 1:1АВСТРІЯ: Каринтія
45+'АТСВ Вольфсбергер - Крайг 1:045+'Волкермаркт - Клагенфурт 1:1
45+'Лендорф - Донау Клагенфурт 0:1
42'КАК 1909 - Бляйбург 0:0
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
21'Вайскірхен - Остермітінг 0:0АВСТРІЯ: Штирія
45+'Вайнланд Гамліц - СФ Вільдон 0:145+'Лебрінг - Гоенгаус Шладмінг 0:2
АВСТРІЯ: Тіроль
45+'Кематен - Тельфс 1:1АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
13:00Карван - Діфай Агсу 0:013:00Локбатан - Іраван 3:0
14:00Араз Саатлі - Мінгечаур 4:0
АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
15:00Люшня - Вора 4:3АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
22:00Волтон енд Хершем - Харроу -:-АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
02:30Ланус - Уніон де Санта-Фе 2:2АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
00:00Ітусаїнго - Ель Порвенір 1:400:00Мерседес - Берасатегі 2:3
00:00Сентраль Кордоба - Юпанкі 0:3
21'Депортіво Муніс - Спортіво Барракас 1:0
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
00:00Атл. Тукуман 2 - Сан-Лоренсо 2 1:100:30Бока Хуніорс 2 - Уніон де Санта-Фе 2 1:1
ПерерваНьюелз Олд Бойз 2 - Ланус 2 0:1
ПерерваСармьєнто Хунін 2 - Тальєрес Кордоба 2 0:0
45+'Уракан 2 - Сентраль Кордоба 2 0:0
22:00Індепендьєнте Рівадавія 2 - Рівер Плейт 2 -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
21'СК Беверен U21 - Ейпен U21 1:0БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)
13:00Сморгонь Ж - ФК Мінськ Ж 0:1414:00Вітебськ Ж - Динамо М. Ж 1:4
15:00Бобруйчанка Ж - Білорусь U19 W 1:1
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
21:00ГВ Сан-Хосе - Олвейс Реді -:-БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Сантос АП - Макапа 1:3БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап
21:45Манаус - Операріу -:-БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Ріо
00:30Боавішта - Ботафогу 0:4БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе 2
01:00Тірадентіс - Ікаса 1:301:00Тіроль - Марангуапі 4:1
БРАЗИЛІЯ: Гояно - Плей-оф
00:30Віла-Нова - Апаресіденсе 3:0БРАЗИЛІЯ: Параенсе - Плей-оф
01:00Агуя Ді Мараба - Пайсанду 1:1БРАЗИЛІЯ: Паранаенсе - Плей-оф
01:00Атлетіко ПР - Операріу 1:0БРАЗИЛІЯ: Пауліста - Плей-оф
01:30Сантос - Брагантіну 3:1БРАЗИЛІЯ: Пауліста A2 - Плей-оф
00:00Ферровіарія - Жувентус-СП 0:1пен00:30Сан-Бенту - Нороесте 1:2
01:00Пірасікаба - Португеза Сантіста 1:1
01:00Сан-Жозе - Велу Клубі 1:2
БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
ПерерваГлобо - Бараунас 0:3БРАЗИЛІЯ: Копа Верде
01:00Куяба - Бразільєнсе 4:1БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу
02:30Америка Натал - Наутіко 1:002:30Ботафогу ПБ - Баїя 4:0
02:30Віторія - Трезе ПБ 3:0
02:30КРБ - АЕ Алтуш 2:0
02:30Мараньян - Форталеза 3:2
02:30Рівер ПІ - АБС 0:1
02:30Сеара - Ітабаяна 2:1
02:30Спорт Ресіфі - Жуазейренсе 3:0
БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Тріндаде U20 - Гояс U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)
ПерерваБотафогу Ж - Реал Бразиліа Ж 0:045+'Греміу Ж - Палмейрас Ж 0:1
ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
22:00Америка де Кає - Расінг Гаітьєн -:-22:00Реал Хоуп - Уанамінте -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:00Ачуапа - Сінабахуль 2:004:00Антігуа - Комунікасьйонес 3:0
89'Сакапа - Шелаху 1:1
22:00Мунісіпаль - Кобан Імперіаль -:-
23:45Гуастатоя - Коатепеке -:-
ДАНІЯ: 2-й дивізіон
14:00Фремад Амагер - Міддельфарт 1:314:00Хеллеруп - ФА 2000 4:2
15:00Есб'єрг - Роскілле 4:2
15:00Орхус Фремад - Сківе 0:1
16:00АБ Копенгаген - Нюкебінг 2:3
16:00Тістед ФК - Брабран 0:1
ДАНІЯ: 3-й дивізіон
14:00Аварта - Ісхей Болдклуб 0:114:00Вейгорд - Ванлесе 0:0
14:00Хольбек - Люсенг 1:0
14:00Хольстебро - Несбю 1:0
15:00СфБ-Оуре - ВСК Орхус 0:0
15:00Янг Бойз ФД - Фрем 1:1
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
20:00КДК К7 - АС Арта -:-22:00Діхіл - АСАС -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.ФК Ренессанс - АК Рейнджерс -:-ЕКВАДОР: Серія В
02:00Індеп. Хуніорс - Гваласео 3:223:30Чакарітас - Манта -:-
ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
15:00Рейнджерс - Манзіні Вондерерс 0:1ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Дефенс Форс - Велайта Діча 1:018:00Ефіопія Бунна - Фасіл Кенема 1:1
ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки) - Плей-оф
48'Барселона Ж - Бранн Ж 1:022:00ПСЖ Ж - Геккен Ж -:-
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
15:00Аренел Муверс - Херенталс 0:015:00ГрінФюел - ТелВан 1:1
15:00ЗПК Каріба - Нгезі Платінум 0:0
15:00КАПС Юнайтед - Бікіта Мінералз 0:1
15:00Маніка - Чегуту Пайретс 0:0
15:00Платинум - Чікен Інн 2:2
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
15:00Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Цейрей Кафр-Канна 1:018:15Кір'ят-Ям - Хапоель Буейне 3:1
21:00Іроні Бака - Таїбе -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
14:00Маккабі Шаараїм - Холон Єрміяху 1:218:00Хапоель Кфар-Шалем - Шимшон Тель-Авів 4:4
21'Шимшон Кафр-Касім - Агудат Спорт Ашдод 0:0
ІНДІЯ: І-Ліга
12:00Делі ФК - Лайонг 3:116:30Аїджал - Черчілл Бразерс 4:0
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Персіб Бандунг - Бхаянгкара Соло 0:015:30Персік Кедірі - Персікабо 1973 5:2
ІРАК: Суперліга
21'Ербіль - Аль-Карх 0:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
13:00Гран Пенья - Атлетіко Артейшо 3:313:00Естраденсе - Понтеведра B 2:1
13:00Польворін - Оренсе 4:2
13:00Рапідо де Боусас - Вівейро 1:2
13:15Сільва СД - Бергантіньйос 0:2
18:00Арсуа - Сомосас 1:2
18:00Барбадас-Бентракес - Алондрас 2:1
18:00Бетансос - СК Ароса 1:2
18:00Пайосако - Сарріана 0:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
13:00Леальтад - Басіко Уррака 2:113:00Луарка - КД Колунга 0:3
13:00Хіхон Індустріаль - Кондаль 0:1
13:30Уньйон Клуб Сеарес - Л'ентрегу 0:1
18:15Льянес - Реал Тітаніко 2:1
18:15Прав'яно - Туілья 1:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
12:45Сіете Вільяс - Соларес 1:118:00Бесана - УД Самано 1:2
18:00Кастро - Атлетіко Альберісія 2:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
12:30Басконія - Дуранго 1:112:30Беасайн - Турінг КЕ 1:1
12:30Португалете - Падура 3:1
14:00Алавес C - СД Деусто 0:1
17:30Ауррера Ондарроа - Лагун Онак 0:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
90+'Вілассар де Мар - Паралада 2:121:30Реус ФКР - Л'Успіталет -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
13:00Ілісітано - Вільярреал C 3:021:00Бурріана - Райо Ібенсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
11:30Канільяс - Леганес B 1:212:30Тріваль Вальдерас - Лос Росас 0:0
13:00Колонія Москардо - Кольядо Вільяльба 0:3
13:00Посуело-де-Аларкон - АД Торрехон 0:1
17:30Вільянуева - Галапагар 0:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
13:00Вільяральбо - Бургос B 1:213:30Ла-Вірхен - Санта-Марта Тормес 1:0
17:30Лагуна - Атлетіко Асторга 0:2
17:30Мірандес B - Понферрадіна B 1:0
18:00Бембібре - Альмасан 0:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
13:30Уетор-Тахар - КП Альмерія 0:0ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
13:00Атлетіко Еспеленьйо - Ла Пальма 1:013:00Кабесенсе - Пособланко 1:0
13:00Картая - КД Утрера 1:0
17:00Сеута B - Пуенте-Хеніль 1:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
12:30Ібіса Іслас Пітіусас - Констансія 3:312:30Кольєренсе - Побленсе 0:2
13:00Бініссалем - Портмані 1:2
17:00Льйосетенсе - Алькудія 0:2
17:00Меркадаль - Манакор 3:1
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
13:00Арукас - Тенеріфе B 1:114:00Ла Куадра - Яйса 0:1
14:00Панадерія - Лансароте 2:1
14:00Санта-Урсула - Ібарра 1:0
14:00Тамарасейте - Терор 1:1
22:00Маріно - Атлетіко Вікторія -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
13:00Каструера - Каламонте 3:113:30Арройо - Трухільйо 1:1
18:00Віллафранка - Пуеблонуево 0:1
18:00Діокесано - Дон-Альваро 1:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
12:00Беті Онак - Чантреа 1:012:30Алесвес - Ардой 2:2
13:00Беті Коскор - Бідесарра 1:0
21:00Сірбонеро - Кортес -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
12:30Комільяс - Арнедо 0:213:00Берсео - Ангіано 0:2
13:00Калаорра B - Вареа 0:1
13:00КДФК Сальсада - Логроньєс B 0:1
13:00Ойонеса - ККД Альберіте -:-
13:00Рівер Ебро - Аро Депортіво 0:1
13:00Тедеон - Расінг Ріоха 0:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
12:00Каламоча - Бінефар 0:012:00Уеска B - Борха 0:0
12:30Епіла - Куарте 1:1
13:00Бельчіте 97 - Ехеа 1:2
17:30Ебро - Утрільяс 3:1
17:30Каспе - Каріньєна 4:0
17:30Тамаріте - Фуентес 2:2
18:00Фрага - Ільюека 4:0
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
12:30Конкенсе - Сан-Клементе 4:113:00Асукека - Торріхос 3:0
13:00Вільярробледо - Томельйосо 2:1
13:00Вільяррубія - Сокуельямос 1:0
13:00Касалегас - Ла Солана 2:0
13:00Кінтанар - Таранкон 1:0
13:00Толедо - Пуертольяно 3:2
18:00Вільяканьяс - Марчамало 2:0
18:30Уракан де Баласоте - Альбасете B 1:3
ІТАЛІЯ: Серія С - Група А
21:45Падова - Перголеттезе -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
21:30Каррарезе - Перуджа -:-21:45Вис Пезаро - Луккезе -:-
21:45Губбіо - Торрес -:-
21:45Фермана - Ріміні -:-
ІТАЛІЯ: Серія С - Група С
21:45Катанія - Джульяно -:-ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
15:30Альбенга - Пінероло 1:115:30Альчоне Мілано - Вогерезе 3:1
15:30Асті - Дертона 2:1
15:30Боргозезія - Гоццано 0:2
15:30Бра - Лаваньєзе 1:1
15:30Вадо - Кізола 2:3
15:30Тічіно - ПДОА 5:2
16:00Феццанезе - Альба 3:1
16:00Чітта ді Варезе - Санремезе 2:1
16:30Лігорна - К'єрі 2:1
ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
15:30Арконатезе - Чізерано-Бергамо 1:315:30Дезенцано Кальвіна - Вілла Валле 2:1
15:30Кальдьєро Терме - П'яченца 2:1
15:30Караваджо - УСД Казатезе 1:1
15:30Клуб Мілано - Варезіна 2:1
15:30Крема - Кастелланцезе 0:2
15:30Леньяно - Брусапорто 1:0
15:30Понте Сан-П'єтро - Клівенсе 1:0
15:30Трітіум - Фольгоре Каратезе 0:0
21:00Палаццоло - Реал Калепіна -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
15:30Адрієзе - К'ярлінс Мудзане 0:015:30Бассано - Монтеккьо-Маджоре 4:5
15:30Лупаренсе - Кйонс 1:2
15:30Монтебеллуна - Кастеньято 0:0
15:30Морі - Брену 1:2
15:30Портогруаро - Местре 0:3
ІТАЛІЯ: Серія D - Група D
15:30Альянезе Кальчо - АК Карпі 1:215:30Імолезе - Фанфулла 2:0
15:30Меццолара - Равенна 0:4
15:30Прато - Санджуліано Сіті 1:0
15:30Прогрессо - Кортічелла 2:0
15:30Саммаурезе - Віктор Сан-Марино 1:0
15:30Сан-Донніно - Пістоєзе 1:0
15:30Форлі - Лентіджоне 1:3
15:30Чертальдо - Сант'Антанджело 1:0
ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е
15:30Віві Альтовере - Поджібонсі 0:115:30Монтеваркі - Реал Форте Кверчета 3:2
15:30Серавецца Поцці - Санджованнезе 1:4
15:30Тау - Трестіна 4:0
15:30Фоллоніка Гаворрано - Фільїне 1:1
15:30Ченая - Ліворно 1:1
16:00Сан-Донато Таварнелле - П'янезе 0:1
90+'Гроссето - Мобільєрі Понсакко 2:2
ІТАЛІЯ: Серія D - Група F
15:30Авеццано - Л'Аквіла 0:115:30Вастоджирарді - Матезе 1:0
15:30Самбенедеттезе - Кальчо К'єті 1:1
15:30Сора - ВІЗ 0:1
15:30Тіволі Кальчо - Рома Сіті 0:2
15:30Фано - Атлетіко Асколі 1:1
15:30Фоссомброне - Кампобассо 1:1
15:30Юнайтед Річчоне - Термолі 0:1
16:00СН Нотареско - Реал Монтеротондо 1:2
ІТАЛІЯ: Серія D - Група G
15:00Кавезе - Будоні 3:015:30Анціо Кальчо - Фламінія 0:6
15:30Атлетіко Урі - Трастевере Кальчо 0:1
15:30Бореале - Саррабус Ольястра 2:0
15:30Латте Дольче - Гладіатор 1:3
15:30Романа - Ночеріна 0:2
15:30Сан-Марцано - Нуова Флорида 1:0
15:30Чінтія-Альбалонга - Іскія 2:0
16:00Кассіно - Остія Маре 2:3
ІТАЛІЯ: Серія D - Група H
15:30Барлетта - Фіделіс Андрія 1:215:30Бітонто - Джельбісон 0:4
15:30Паганезе - Гравіна 2:5
15:30Санта-Марія Чіленто - Казарано 3:4
16:00Галліполі - Пальмезе 1914 2:3
16:00Манфредонія - АКД Нардо 1:0
16:00Матера - Ротонда 0:1
16:30Чітта ді Фазано - Альтамура 1:2
17:00Ангрі - Мартіна Кальчо 0:3
ІТАЛІЯ: Серія D - Група І
15:30Ліката - Нуова Джоєзе 4:015:30Портічі 1906 - Сант'Агата 1:1
15:30Реджо Калабрія - Акрагас 5:1
15:30Сіракуза - Рагуза 0:0
16:00АС Ачіреале - Вібонезе 1:0
16:00Іджеа Віртус - Реал Казальнуово 3:1
16:00Сан-Лука - Трапані 0:0
17:00Санкатальдезе - Канікатті 0:0
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Могхаєр Аль-Сархан - Акаба -:-КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:30Фов Азур Еліт - Фортуна Мфу 2:316:00Лез Астр - Баменда 3:0
17:45Юніон Дуала - Егль Рояль 1:0
18:15УМС де Лум - АПЕЖЕС Академі 0:0
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Чемпіонська група
15:00Стад Ренар - Канон Яунде 1:115:30Газель - Вікторія Лімбе 0:1
17:00Котонспорт - Коломб 1:0
18:00Янг Спортс - Динамо Дуала 3:2
КАМЕРУН: Еліт 2 - Група вибування
14:30ІСОХСА - Ренесанс 2:015:30Фонша - Рейнджерс ща Бафут 0:0
16:30АС Фап - Яфут 0:0
16:30Леопар Дуала - Бафанг 1:3
КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
16:00Бафменг Юнайтед - Пантер 0:218:00Фючю - Бафуссам 0:0
КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:30Мурас Юнайтед - Нефтчі Кочкор-Ата 1:3КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Букараманга - Агілас 1:001:10Атл. Насьйональ - Ягуарес де Кордоба 2:0
03:20Мільйонаріос - Санта-Фе 3:1
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
23:00Гресія - ФК Пунтаренас 0:103:00Сан-Карлос - Ередіано 2:0
04:00Картахінес - Сапрісса 3:4
ЛІБЕРІЯ: Перший дивізіон ЛФА
18:00Ватанга - БЕА Маунтейн 2:1МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
00:30Ксар - Енту -:-МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Амаль Тізніт - Адрар Сусс 1:000:00Мулудія Ужда - Кенітра 2:1пен
00:00Стад Марокан - Могреб Тетуан 0:4
00:00Фатх Касабланка - Відад Фес 2:0
00:00Кавкаб Марракеш - Хассанія Агадір -:-
00:00Магриб Фес - ІР Танжер -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Леонес Негрос - Атлетіко Ла-Пас 2:405:05Коррекамінос - Сімарронес де Сонора 0:2
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
45+'Чілангос - Уруапан 0:1НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
21'СК Вайхе-08 - Дрохтерзен / Ассель 1:021'Шпелле-Фенгауз - Айнтрахт Нордерштедт 0:0
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
ПерерваЕрфурт - Грайфсвальд 0:1ПерерваЛукенвальде - БФК Динамо 1:0
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
21'Обергаузен - Дюрен 1:0НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
45+'Вальдорф - ФК 08 Хомбург 0:045+'ФСФ Франкфурт - Кобленц 0:0
45+'Фульда-Ленерц - Штайнбах Гайгер 2:0
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
ПерерваБаварія II - Швайнфурт 2:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
45+'Бордесхольм - Айхеде 0:1НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
ПерерваНіндорфер - Зазель 1:121'Альтона - Вандсбекер Конкордія 1:0
21'Гаркшайде - Тюркіє Вільгельмсбург 0:1
21'ГЕБК Гамбург - Палома 0:0
21'Ругенберген - Зюдерельбе 1:0
21'СК Вікторія Гамбург - Буххольц 08 0:1
21'Хальстенбек-Реллінген - Дюнеберг 2:0
21:00ЕТСФ Гамбург - Торнеш -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
21'Аумунд-Фегезак - Вольтмерсгаузен 1:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
18:00Дельменхорст - Реден 1:0ПерерваАйнтрахт Ц. - Емден 0:3
ПерерваЛупо-Мартіні Вольфсбург - Шенінген 1:1
21'Форсфельде - Егешторф-Лангредер 1:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
ПерерваБофінгхаузен - Айнтрахт Райне 1:0ПерерваВестфалія Рюнерн - Гіфенбек 1:3
45+'Еннепеталь - Фіннентроп/Баменоль 0:2
45+'Кларгольц - Тюркспор Дортмунд 2:2
45+'Лотте - АСК 09 Дортмунд 1:1
45+'Шермбек 2020 - Фреден 1:0
21'Зіген - Еркеншвік 0:1
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
45+'Баунаталь - Вайденгаузен 2:0ПерерваФернвальд - Штадталлендорф 0:0
21'Ерлензеє - Гіссен 1:0
21'РВ Вальдорф - Баварія Альценау 0:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
ПерерваВормс - Квіршід 2:121:00Армінія Людвігсхафен - Баумгольдер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
ПерерваНойдроссенфельд - Регенсбург II 1:0НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
45+'Гаймштеттен - Ісманінг 1:121'Кірхгайм - Мюнхен 1860 II 3:0
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
ПерерваАТСФ Мучельбах - ФК Ноттінген 0:1НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
21:00Германія Теферен - Фрайальденхофен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн
21'Меербуш - Будеріх 0:021'Мюльгайм - Баумберг 0:0
21'Уніон Неттеталь - Юрдінген 0:0
21'Хільден - Гамборн 0:0
21'Шварц-Вайс Ессен - Германія Ратінген 0:0
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ
ПерерваАль-Наср - Хатта 1:0ПерерваЕмірейтс Клаб - Бані Яс 1:0
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Такуарі - Амельяно 1:102:30Спортіво Трініденсе - Спортінг Лукеньйо 0:1
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
22:00Депортіво Гарсіласо - Комерсіантес Унідос -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки) - Фінальна група
23:00Бразилія U17 W - Колумбія U17 W -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
18:00Вісла Пулави - Ельблаг 4:0ПерерваГКС Ястшембє - Котвіца Колобжег 2:0
21'Стальова Воля - Сандеція Нови С. 0:0
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
17:00Унія Сважендз - Вінета В. 4:0ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III
16:30Сленза Вроцлав - Зєльона Гура 1:1ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга
12:00Ракув Ченстохова U19 - Ягеллонія U19 0:013:00Лех Познань U19 - Заглембє U19 3:1
13:00Сандеція U19 - Погонь Щецін U19 0:3
15:00Вісла U19 - Легія U19 1:2
16:00Полонія В. U19 - Варта П. U19 3:2
ПОРТУГАЛІЯ: Taça de Portugal Women
17:00Брага Ж - Рейсінг Павер Ж 1:2РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
90+'Корвінул Хунедоара - Глорія Бузеу 1:1САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
23:15Хокоро - ФАС 1:323:30Агіла - 11 Депортіво 3:1
23:30Луїс Анхель Фірпо - Фуерте Сан-Франсіско 1:0
23:30Платенсе Мунісіпаль - Мунісіпаль Ліменьйо 1:1
02:30Санта-Текла - Драгон 3:1
03:30Метапан - ФК Альянса 0:3
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1
6'Аль-Батін - Хаджер 0:021:00Аль-Айн - Аль-Джандал -:-
21:00Аль-Оруба - Джедда -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
68'Аргентина U16 - Кот-д’Івуар U16 1:368'Франція U16 - Саудівська Аравія U16 4:1
68'Чехія U16 - Мексика U16 1:1
64'Японія U16 - Уельс U16 2:0
СВІТ: Клубні товариські матчі
01:00Корінтіанс (Bra) - Лондріна (Bra) 3:012:30ГІК (Fin) - ТПС (Fin) 5:1
13:00Ерн (Nor) - Асколлен (Nor) 4:0
14:00Ейдсвольд (Nor) - Нотодден (Nor) 3:0
15:00Арендал (Nor) - Мандалскамератене (Nor) 5:1
15:00Бешикташ (Tur) - Карагюмрюк (Tur) 1:1
15:00Сівасспор (Tur) - Сівас Дорт Ейлюспор (Tur) 3:0
15:00Шейд (Nor) - К'єлсос (Nor) 1:4
16:15Міккелі (Fin) - КуПС Акатемія (Fin) 2:0
СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)
19:00Еребру Ж (Swe) - Норрчепінг Ж (Swe) 1:0СЕНЕГАЛ: Ліга 1
18:30Гедіває - Мбур 3:118:30Дакар Сакр-Кер - Теунгет 0:2
18:30Лінгере - Жамоно Фатік 1:1
18:30Сонакос - Джараф 0:0
18:30Уакам - Дженерейшн Фут 1:1
18:30ЮС Горе - Каса 2:0
СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
16:00Поважська Бистриця - Гуменне 1:3СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
16:00Липани - Снина 0:1СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Захід
16:00Дубніца - Частковце 3:3СЛОВЕНІЯ: 1. СЖНЛ (Жінки)
18:00Крім Ж - ЖНК Любляна Ж -:-США: МЛС Next Pro
01:30Нью-Йорк Сіті II - Чаттануга 2:1пен03:00Реал Монархс - Міннесота Юнайтед 2 2:1
00:00ФК Цинцинатті 2 - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
США: NISA
23:00Перенес.Меріленд Бобкетс - Лос-Анджелес Форс -:-23:00Перенес.Саванна Кловерс - Аризона Монсун -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:00Ла Оркетта - Сентрал ФК 4:400:00Норт Іст Старз - Іглз ФК 2:1
00:00Пойнт Фортін - Поліс 2:3
02:10Морвант Каледонія Ютд - Дефенс Форс 1:1
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Марунс - ФК Експрес 2:018:00Кампала Сіті - Бусога 4:1
УЕЛЬС: Кімру Північ
21:30Перенес.Денбі - Бангор 1876 -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Динамо Самарканд - Металург Бекабад 2:1УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
13:00Бухара - Хорезм Ургенч 0:0УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
12:00Пантери Умань Ж - ЕМС-Поділля Ж 3:012:00ФК Маріуполь Ж - Верес Ж 1:1
УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група
12:00Кривбас Ж - Ворскла Ж 1:2ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:30Бієло Брдо - Сесвете 2:116:30Дугополє - Дубрава 0:0
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю
45+'Усті-над-Лабем B - Банік Мост-Соуш B 1:0ЧЕХІЯ: Ліга U19
12:00Млада Болеслав U19 - Чеське Будейовіце U19 3:014:00Брно U19 - ФК Пардубіце U19 1:3
ЧИЛІ: Прімера
23:00Аудакс Італьяно - Кокімбо -:-ЧИЛІ: Сегунда
00:00Артуро Фернандес Віаль - Трасандіно -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
90+'Брайтенрайн - Парадісо 1:1ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
21'Сьон II - Обервалліс Натер 0:021:00Веве - Пюйї -:-
21:15Гран-Саконне - Терр Сант -:-
21:15Сарраз-Еклеплен - Ешаллен -:-
21:30Ла Шо-Де-Фон - Шенуа -:-
21:30Мерен - Лозанна II -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
21:00Муттенц - Басскур -:-21:00Тун II - Мурі -:-
21:15Мюнзінген - Золотурн -:-
21:15Роткройц - Кеніц -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3
21:00Тугген - Бальцерс -:-21:00Хенгг - Косово -:-
21:00ЯФ Ювентус - Госсау -:-
21:15Уцвіль - Лінт -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
17:00Шеллефтео - ІФК Естерсунд 6:118:00Кіруна - Бергнесетс АІК 0:1
20:00Боденс - Готтне ІФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
20:15Венерсборг ІФ - ІФК Шевде -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
20:30Слейпнер - Нака Ілірія -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Ландветтер - Фрелунда -:-20:00Хускварна - Квідінг -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.