Футбол » 02.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
20:30Ноттінгем - Фулгем -:-20:30Ньюкасл Юнайтед - Евертон -:-
20:45Бернлі - Вулвергемптон -:-
20:45Борнмут - Кристал Пелес -:-
21:15Вест Гем - Тоттенгем -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
10:00Сентрал Коуст Марінерс - Мельбурн Сіті -:-АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
20:00СК Рапід (Am) - Ардаггер -:-АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану
18:00Нефтчі Баку - Карабах -:-АНГЛІЯ: Перша ліга
21:00Портсмут - Дербі -:-АНГЛІЯ: Друга ліга
20:45Донкастер - Рексем -:-АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
20:45Біконсфілд - Ханвелл Таун -:-АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
13:00Шеффілд Венсдей U21 - Віган U21 -:-14:00Перенес.Бристоль Сіті U21 - Флітвуд U21 -:-
15:00Вотфорд U21 - Свонсі U21 -:-
20:00Бірмінгем U21 - Крю U21 -:-
20:00КПР U21 - Чарльтон U21 -:-
20:00Халл Сіті U21 - Бернлі U21 -:-
АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф
20:00Астон Вілла U21 - Тоттенгем U21 -:-АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії
20:00Манчестер Сіті U18 - Бристоль Сіті U18 -:-АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
00:00Платенсе - Годой Крус -:-АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
02:10Сан-Мартін Т. - Чако Фор Евер -:-АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Спортіво Лас Парехас - Дефенсорес Бельграно ВР -:-АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
20:30Лінієрс - Архентіно де Кільмес -:-АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:30Естрелья Беріссо - Хувентуд Берналь -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
21:00Сентраль Кордоба - Кільмес -:-АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
20:00Сан-Лоренсо 2 - Уракан 2 -:-20:00Тігре 2 - Велес Сарсфілд 2 -:-
22:00Ланус 2 - Банфілд 2 -:-
00:00Расінг 2 - Індепендьєнте 2 -:-
БАНГЛАДЕШ: Кубок Федерації - Плей-оф
12:00Мохаммедан - Шейх Руссел -:-БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга
20:45Аль-Ахлі Манама - Аль-Халідія -:-20:45Аль-Хадд - Аль-Шаббаб -:-
20:45Бусайтін - Сітра -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
16:00Етар - Арда -:-18:30Славія Софія - Пірін Благоєвград -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
02:00Хорхе Вільстерманн - ГВ Сан-Хосе -:-БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
23:00Андіра - Васку да Гама АК -:-БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе
00:00Мараньян - Мото Клуб -:-00:00Піньєйру - Шападінья -:-
00:00Сампайо Корреа - Імператріз -:-
00:00Тунтум - Кордіну ЕК -:-
БРАЗИЛІЯ: Мінейру - Вибування
01:30Демократа-ГВ - Іпатінга -:-БРАЗИЛІЯ: Параїбано - Плей-оф
21:30Серра Бранка - Ботафогу ПБ -:-ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
13:00Арарат Єреван 2 - Арарат-Вірменія 2 -:-14:00Пюнік Єреван 2 - Андранік -:-
16:00Урарту 2 - Сюнік -:-
ГАНА: Прем'єр-ліга
17:00Аккра Лайонс - Медеама -:-ГІБРАЛТАР: Національна ліга
21:00Манчестер 62 - Сент-Джозефс -:-ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
17:00Іберія 1999 - Динамо Батумі -:-19:00Торпедо Кутаїсі - Колхеті-1913 -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
19:00Оденсе - Вайле -:-ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
18:30Фредерісія - Веннсюссель ФФ -:-ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
00:00Сан-Крістобаль - Дельфінес Дель Есте -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Мотема Пембе - Селест -:-15:30Санга Баленд - Блессінг -:-
15:30Тшинкунку - Груп Базано -:-
ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League B
11:00Ізраїль U19 W - Люксембург U19 W -:-15:00Гібралтар U19 W - Косово U19 W -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
21:30Пайрамідс - Ель-Гаїш -:-ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїля
18:30Кір'ят-Шмона - Ноф-ха-Галіль -:-19:30Маккабі Петах-Тіква - Маккабі Тель-Авів -:-
ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Одіша - Панджаб -:-ІНДІЯ: І-Ліга 2
12:30Кенкре - СК Гоа -:-ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Бхаянгкара Соло - Персік Кедірі -:-15:30Персіта - Персіб Бандунг -:-
15:30ПСС Слеман - Арема -:-
ІРАК: Суперліга
17:00Аль-Карх - Аль-Талаба -:-17:00Аль-Шорта - Аль-Худод -:-
17:00Багдад - Нафт Міссан -:-
ІТАЛІЯ: Кубок Італії
21:00Ювентус - Лаціо -:-ІТАЛІЯ: Кубок Італії Серія С
20:30Катанія - Падова -:-КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Дордой Бішкек - Алай Ош -:-14:00Мурас Юнайтед - Кара-Балта -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
22:30Кортулуа - Бока Хуніорс К. -:-КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
23:00Гресія - Картахінес -:-КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура
03:00Ескорпіонес - Мунісіпаль Турріальба -:-03:00Жако - Антіокія -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:30Аль-Насер - Аль-Фахахіл -:-КУВЕЙТ: Дивізіон 1
22:30Аль-Тадамон - Аль-Сахел -:-22:30Бурган - Ярмук -:-
ЛІБЕРІЯ: Перший дивізіон ЛФА
18:00Ватанга - Ліберія Реджістрі -:-18:00Глобал Фарма - Хевен Ілевен -:-
18:00Інвінсибл Елевен - Каллон Ліберія -:-
18:00НПА Енкорс - БЕА Маунтейн -:-
18:00Пейнсвілл - Майті Барролле -:-
18:00Сісі Юнайтед - ЛПРК Ойлер -:-
18:00Фріпорт - Німба Квадо -:-
МАРОККО: Кубок Марокко
02:00Беркан - ФАР Рабат -:-МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
03:00Гавіланес Матаморос - Калор Де Сан-Педро -:-НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Перенес.Ріверс Юнайтед ФК - Каціна Юнайтед -:-НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
18:45Вітесс - Спарта Роттердам -:-20:00Ексельсіор - ПСВ -:-
21:00Сіттард - Неймеген -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
19:00Аален - Гоффенгайм II -:-19:00Кассель - ФСФ Франкфурт -:-
19:00Кікерс Оффенбах - Вальдорф -:-
19:00Кобленц - Штутгарт II -:-
19:00Майнц II - Балінгер -:-
19:00Штайнбах Гайгер - ШОТТ Майнц -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
17:45Ансбах 09 - Тюркюджю Мюнхен -:-17:45Аубштадт - Вюрцбургер Кікерс -:-
18:30Нюрнберг II - Баварія II -:-
НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини
20:45Саарбрюкен - Кайзерслаутерн -:-НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
19:00КФУМ Осло - Хам-Кам -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2
18:00Одд 2 - Саннефйорд 2 -:-НОРВЕГІЯ: Національний чемпіонат U19
12:30Бранн U19 - Старт U19 -:-14:00Тромсе U19 - Буде/Глімт U19 -:-
15:30Русенборг U19 - Олесунн U19 -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Президента
19:30Аджман - Аль-Наср -:-19:30Аль-Джазіра - Аль-Васл -:-
ПЕРУ: Ліга 2
22:00АДА Хаен - Льякуабамба -:-22:00Депортіво Мунісіпаль - АД Кантолао -:-
22:00Карлос Стейн - Хуан Пабло II -:-
22:00Комерсіантес - Мокегуа -:-
22:00Сан-Маркос - Уніон Уараль -:-
22:00Сантос - Аякучо -:-
22:00Універсідад Сан-Мартін - Бінасьйональ -:-
22:00Хуан Ауріч - Альянса Уануко -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
00:00Кобресаль (Chi) - СК Барселона (Ecu) -:-00:00Мільйонаріос (Col) - Фламенгу (Bra) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
00:00Бельграно (Arg) - Інтернасьйонал (Bra) -:-00:00Насьйональ Асунсьйон (Par) - Архентинос Хун. (Arg) -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
19:30АмаЗулу - Полокване Сіті -:-19:30Кайзер Чіфс - Стелленбош -:-
19:30Мамелоді Сандаунз - Річардс Бей -:-
19:30Сехухуне - Кейптаун Сіті -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
15:00Венда - Блек Леопардс -:-15:00Марумо Галлантс - Касрік Старз -:-
15:00Преторія Келліс - Магесі -:-
15:00Преторія Ю. - Мілфорд -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
12:30Пхохан - Сувон ФК -:-12:30Теджон - Ульсан ХД -:-
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга
20:45Кліфтонвілл - Ларн -:-20:45К. Рейнджерс - Лінфілд -:-
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ - Група вибування
15:00Нокбреда - Баллінамаллард -:-20:45Перенес.Ардс - Балліклер -:-
20:45Дергв'ю - Ньюїнгтон -:-
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ - Група підвищення у класі
20:45Дандела - Енна -:-20:45Інститьют - Харланд енд Волфф -:-
20:45ФК Бангор - Портадаун -:-
ПОЛЬЩА: Екстракляса
19:00Варта Познань - Заглембє -:-ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
18:00Плоцьк - С. Жешув -:-20:30Лехія Гданськ - Одра Ополє -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії
21:45Бенфіка - Спортінг -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування
16:00Лейшоеш U23 - Мафра U23 -:-16:00Ріу Аве U23 - Портімоненсе U23 -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Чемпіонська група
12:00Жил Вісенте U23 - Ешторіл U23 -:-16:00Бенфіка U23 - Спортінг U23 -:-
16:00Торреенсе U23 - Фамалікан U23 -:-
18:00Ештрела Амадора U23 - Візела U23 -:-
РОСІЯ: Кубок Росії - Regions Path - Play Offs
16:30СКА Хабаровськ - Динамо Москва -:-19:00Хімки - ФК Ростов -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Етуаль де Л'Ест - Горила -:-18:00Поліс - Амагаджу -:-
РУМУНІЯ: Кубок Румунії - Плей-оф
18:30Корвінул Хунедоара - ЧФР Клуж -:-САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Абха - Аль-Наср -:-21:00Аль-Таі - Аль-Таавон -:-
21:00Аль-Фейха - Аль-Вахда -:-
21:00Аль-Хіляль - Аль-Ахдуд -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
17:30Іспанія U16 - Португалія U16 -:-СЕРБІЯ: Суперліга
16:30Нови Пазар - Бачка-Топола -:-18:30Войводіна - Чукарічкі -:-
19:00Железнічар Панчево - Раднік -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга
18:00Металац - Раднічки Белград -:-18:00Слобода - Дубочіца -:-
СЛОВАЧЧИНА: Кубок Словаччини
16:00Липани - Ружомберок -:-СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії
18:00Триглав - Рогашка -:-США: МЛС Next Pro
00:00Орландо Сіті B - Інтер Маямі II -:-СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:30Майті Блекпул - Холіфа Старз -:-ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:00Прачуап - ФК Трат -:-14:00Порт МТІ - Сукхотай -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
16:00Істанбулспор АС - Різеспор -:-19:30Антальяспор - Анкарагюджю -:-
19:30Газіантеп - Аланіяспор -:-
19:30Галатасарай - Хатайспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
13:00Кечіоренгюджю - Чорум -:-13:00Шанліурфаспор - Сакар'яспор -:-
16:00Болуспор - Генчлербірлігі -:-
19:30Маніса - Бодрумспор -:-
ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга
14:00ФК Ашгабат - Аркадаг -:-УГОРЩИНА: Кубок Угорщини
20:00Кішварда - МТК Будапешт -:-УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
15:00Коканд 1912 - Хорезм Ургенч -:-ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
19:0007 Вестур Сорвагур - Стреймур -:-ФРАНЦІЯ: Кубок Франції
20:45Ліон - Валансьєнн -:-ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:30Кроація Зміявці - Шибеник -:-ЧЕХІЯ: Кубок Чехії
18:00Яблонець - Вікторія Пльзень -:-ЧИЛІ: Сегунда
00:00Лаутаро - Лінарес Унідо -:-23:00Сан-Антоніо Унідо - Депортес Ренго -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
20:30Лугано - Базель -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
20:15Сьон - Ксамакс -:-ШВЕЦІЯ: Супереттан
19:00Естерс - Дегерфорс -:-ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип
20:45Арброт - Ейрдріоніанс -:-ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд
20:45Альбіон Роверс - Іст Кілбрайд -:-20:45Селтік B - Камбернолд Кольтс -:-
ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга
23:00Вере Юнайтед - Трежер Біч -:-Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.