ОНОВИТИ

Футбол » 23.01.2022 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Арсенал - Бернлі -:-
16:00Кристал Пелес - Ліверпуль -:-
16:00Лестер - Брайтон -:-
18:30Челсі - Тоттенгем -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

15:00Гранада - Осасуна -:-
17:15Реал Мадрид - Ельче -:-
19:30Райо Вальєкано - Атлетік -:-
19:30Реал Сосьєдад - Хетафе -:-
22:00Алавес - Барселона -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

13:30Кальярі - Фіорентина -:-
16:00Наполі - Салернітана -:-
16:00Спеція - Сампдорія -:-
16:00Торіно - Сассуоло -:-
19:00Емполі - Рома -:-
21:45Мілан - Ювентус -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30РБ Лейпциг - Вольфсбург -:-
18:30Герта Берлін - Баварія Мюнхен -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

14:00Мец - Ніцца -:-
16:00Анже - Труа -:-
16:00Бордо - Страсбург -:-
16:00Клермон - Ренн -:-
16:00Нант - Лор'ян -:-
18:05Монпельє - Монако -:-
21:45ПСЖ - Реймс -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

07:05Сентрал Коуст Марінерс - Мельбурн Сіті -:-
09:45Брісбен Роар - Аделаїда Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)

07:05Брісбен Роар Ж - Ньюкасл Ж -:-
09:45Перт Ж - ВС Вондерерс Ж -:-

АЗІЯ: Кубок Азії (Жінки)

12:00Іран Ж - Китай Ж -:-
16:00Китайський Тайбей Ж - Індія Ж -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

17:45Кукесі - Скендербеу -:-

АЛЖИР: Ліга 2

15:00АСМ Оран - Саіда -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

16:00Саутгемптон U23 - Мідлсбро U23 -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

14:00Манчестер Юнайтед Ж - Тоттенгем Ж -:-
14:30Брайтон Ж - Челсі Ж -:-
16:00Лестер Ж - Астон Вілла Ж -:-
16:00Редінг Ж - Бірмінгем Ж -:-
17:00Вест Гем Ж - Евертон Ж -:-
20:45Манчестер Сіті Ж - Арсенал Ж -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)

14:00Дарем Ж - Шеффілд Юнайтед Ж -:-
16:00Ковентрі Юнайтед Ж - Лондон Сіті Ж -:-
16:00Кристал Пелес Ж - Ліверпуль Ж -:-
16:00Льюїс Ж - Сандерленд Ж -:-
17:00Бристоль Сіті Ж - Чарльтон Ж -:-
17:00Вотфорд Ж - Блекберн Ж -:-

АНГОЛА: Жирабола

17:00Вільєте - Бравуш ду Макуїш -:-

АНДОРРА: Кубок Андорри

13:00АК Ескальдес - УЕ Санта Колома -:-
13:00Екстременья - Каррой -:-
17:00Інтер Клуб Ескальдес - Санта Колома -:-
17:00Пенья - УЕ Енгордань -:-

АРГЕНТИНА: Торнеос Де Верано

02:00Тальєрес Кордоба - Сан-Лоренсо -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

14:30Стандард - Брюгге -:-
17:00Рояль Уніон СЖ - Генк -:-
19:30Мехелен - Андерлехт -:-
22:00Серкль Брюгге - Варегем -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

17:00Віртон - Васланд-Беверен -:-
21:00Мускрон - Льєрс -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

15:30ПеренесеноАмуар - Ребекуаз -:-
15:30ПеренесеноВарем - Тюбіз -:-
15:30ПеренесеноГансхорен - Акран -:-
15:30ПеренесеноЖет - Ме -:-
15:30ПеренесеноКувен-Мар'ємбург - Жеврі -:-
15:30ПеренесеноСольєр Спорт - РААЛ Ла-Лув'єр -:-
15:30ПеренесеноСтоке-Варфюзе - Варнан -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

19:00Лувен Ж - Зюлте-Варегем Ж -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану

21:00Cruzeiro Arapiraca - КСЕ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно

21:00Барселона - Віторія -:-
21:00Жуазейренсе - Жакуйпенсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

20:30Капітал - Тагуатінга -:-
20:30Лузіанія - Бразилія -:-
20:30Унай - Санта-Марія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

00:00Конкордія - Брускі -:-
21:00Ерсіліу Луж - Греміу Жувентус -:-
21:00Марсіліо Діас - Аваї -:-
00:00Фігейренсе - Жойнвіль -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе - Перший етап

20:30Tuntum - Кордіну ЕК -:-
20:30Сан-Жозе МА - Мото Клуб -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

00:00Греміу Соррізу - Нова Мутум -:-
23:00Дон Боску - Уніау Рондонополіс -:-
23:00Луверденсе - Sport Sinop -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

00:00Каскавел - Ріу-Бранку ПР -:-
16:00Sao Joseense - Azuriz -:-
21:00Атлетіко ПР - Парана -:-
21:00Лондріна - ФК Марінга -:-
00:00Операріу - Уніау ПР -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

21:00Новорізонтіну - Палмейрас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано

21:00Вера Круз - Ретро -:-
21:00Салгейру - Caruaru -:-
21:00Санта-Крус - Афогадуш да Інгазейра -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Піауїенсе

14:00Парнаіба - Жулью -:-
22:00Corisabba - Fluminense-PI -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Потігуар - Перший етап

21:00АБС - Америка Натал -:-
21:00Ассу РН - Potyguar -:-
21:00Глобо - Санта-Круз де Натал -:-
22:00Потігуар - КЕ Форса е Луж -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану

21:00Atletico Gloriense - Лагарту -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Токантіненсе

21:00Нова Конкіста - Гурупі -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу

21:00АЕ Алтуш - Алагоіньяс -:-
23:00Соуза - КСА -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Віталь'О - Рояль де Мурамв'я -:-
15:00Олімпік Стар - Бумамуру -:-
15:00ТОП Джуніор - Каянза -:-
15:00Фламбо дю Сентр - Бужумбура Сіті -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

18:00Маріму - Хокс -:-
18:00Тім Райно - Гамтел -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Bibiani Gold Stars - Легон Сітіс -:-
17:00Асанте Котоко - Медеама -:-
17:00Бечем Юнайтед - ВАФА -:-
17:00Грейт Олімпікс - Кінг Файсал -:-
17:00Елевен Вандерз - Реал Тамале -:-
17:00Ельміна Шаркс - Берекум Челсі -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура

23:00Мунісіпаль - Гуастатоя -:-
02:00Кобан Імперіаль - Комунікасьйонес -:-
04:00Шелаху - Антігуа -:-
20:00Ачуапа - Санта Лучія -:-
20:00Істапа - Солола -:-
23:00Нуева Консепсьйон - Малакатеко -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

17:00Лінкс - Монс Кальпе -:-
19:30Лайонс Гібралтар - Глесіс Юнайтед -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура

23:00Віда - Маратон -:-
23:00Олімпія - Гондурас Прогресо -:-
23:00Платенсе - Вікторія -:-
23:00Реал Еспанья - Мотагуа -:-
23:00Реал Сосьєдад - УПНФМ -:-

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

09:00ПеренесеноГонконг Рейнджерс - Лі Мань Ворріорз -:-
11:30ПеренесеноХК U23 - Істерн АА -:-
13:30ПеренесеноФК Гонконг - Ресорсес Кепітал -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

15:00Аріс - Ламія -:-
17:15Атромітос - AEK -:-
17:15Волос - ПАОК -:-
19:30Олімпіакос Пірей - Яніна -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45Астерас Влахіоті - Каллітея -:-
14:45Діагорас - Ієрапетра -:-
14:45Ерготеліс - Егалео -:-
14:45Кавала - Пансерраїкос -:-
14:45Каламата - Родос -:-
14:45Караїскакіс - Іродотос -:-
14:45О. Волос - Лариса -:-
14:45ПАЕ Ханія - Закінф -:-
14:45Панатінаїкос B - Левадіакос -:-
14:45Пієрікос - Аполлон Понту -:-
14:45Теспротос - Іракліс -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1

15:00А. Астерас - Хрісуполіс -:-
15:00Анагеннісі Плая - ФК Термаїкос -:-
15:00Аполлон Паралімну - Аріс Авато -:-
15:00Етнікос Сохос - Александруполі -:-
15:00Орфеас Ксанті - Докса Драмас -:-
15:00ФК Пандрамаїкос - М. Александрос Орфаніу -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

15:00Астерас Калірахіс - Янніца -:-
15:00Едессаїкос - ФК Козані -:-
15:00Козані - Іракліс Абелокіпі -:-
15:00Лефкіммі - Посейдонас Міханіонас -:-
15:00Македонікос - М. Александрос Трікала -:-
15:00Тьєлла Саракіной - Айос Маттайос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

15:00Амвриссеас - Аталанті -:-
15:00Скасовано Дімітра Ефксейнуполіс - Аетос Макрихоріу -:-
15:00Етнікос Неу Керамідіу - Тісеас Агрія -:-
15:00Іпато - Атромітос Паламас -:-
15:00Іракліс Лариса - Неа Артакі -:-
15:00Фікіс - Елассона -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 4

15:00Скасовано Амвракікос Лутру - Діаволіці -:-
15:00Ахерон Каналакі - ФК Панегіаліос -:-
15:00Діагорас Врахнеїкон - Аяс Гастуніс -:-
15:00Етнікос Скулікаду - Панагрініакос -:-
15:00Нафпактіакос - Тілікратіс Лефкада -:-
15:00ПАО Варда - Панахаїкі -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 5

15:00Айос Єротеос - Панаркадікос -:-
15:00Ерміонідас-Ерміс - Аріс Скалас -:-
15:00Ерміс Мелігус - Санторіні -:-
15:00Іліуполі - Міконос -:-
15:00Фостірас - Фойнікас Н. Епідавру -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Етнікос Пірей - ФК Панелефсініакос -:-
15:00Кераціні - Айолікос -:-
15:00Кіанос Астір Варіс - Аїттітос Спата -:-
15:00Піліу - Аяс -:-
15:00Проодефтікі - Тьєлла Діаставросеос -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 7

15:00Айос-Ніколаос - Альмірос Газіу -:-
15:00Ієрапетра - Ацаленіос -:-
15:00Неаполіс - ФК Руф -:-
15:00Паніоніос - Гіухтас -:-
15:00Порос - Аріс Судас -:-

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

12:30Tinyosi - Тамбуті -:-
12:30Манзіні Вондерерс - Грін Мамба -:-
15:00Tambankulu - Денвер -:-
15:00Маланті Чіфс - Монені Пайретс -:-
15:00Мбабане Хайлендерс - Мбабане Сволловс -:-
15:00Роял Леопардс - Янг Баффалос -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00Лусака Дайнамос - Грін Іглз -:-
15:00Нквазі - Конкола -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

12:00Сахнін - МС Ашдод -:-
20:15Маккабі Петах-Тіква - Хапоель Беер-Шева -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Бангалор - Гоа -:-

ІРАН: Про-ліга

13:30Алюмініум Арак - Падідех Хорасан -:-
13:30Зоб Ахан - Санат Нафт -:-
13:30Нафт М.І.С. - Пейкан -:-
13:30Трактор - Сірджан -:-

ІРАН: Дивізіон 1

12:30Vista Toorbin - Мес Шахр Бабак -:-
12:30Арман Гохар - Сайпа -:-
12:30Естеглаль Хузестан - Парс Джанубі Джам -:-
12:30Кашкай Шираз - Хейбар Хоррамабад -:-
12:30Малаван - Машін Сазі -:-
12:30Мес Керман - Астара -:-
12:30Райка Бабол - Хушех Талай -:-
12:30Шахін Бушехр - Естеглаль Моласані -:-
12:30Шахрдарі Хамедан - Shams Azar Qazvin -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

15:00Бургос - Леганес -:-
17:00Спортінг Х. - Аморебієта -:-
19:15Жирона - Луго -:-
19:15Уеска - Понферрадіна -:-
22:00Алькоркон - Мірандес -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

13:00Інтернасьйональ М. - Депортіво -:-
13:00Калаорра - Бадахос -:-
13:00Талавера - Самора -:-
18:00Уніоністас де Саламанка - Райо Махадаонда -:-
18:00Ферроль - Логроньєс -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

13:00Балеарес - Альхесірас -:-
13:00Бетіс B - Севілья B -:-
13:00Вільярреал B - Санлукеньйо -:-
17:00Ліненсе - Хімнастік -:-
18:00Кастельйон - Лінарес -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1

13:00Корухо - Паленсія КА -:-
13:00Льянера - Навалькарнеро -:-
13:00Мостолес - Саламанка -:-
18:00Компостела - Понтеведра -:-
18:00Хімнастіка Сеговіана - Уньйон Адарве -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

13:30Реал Сосьєдад C - Расінг Сантандер B -:-
17:00Ісарра - Герніка Клуб -:-
18:00АД Сан-Хуан - Кайон -:-
18:00Аренас Клуб - Пенья -:-
18:00Расінг Ріоха - Нахара -:-
18:00Тропесон - Осасуна B -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3

13:00Андрач - Тарасона -:-
13:00Ехеа - Пенья Депортіна -:-
13:00Ібіса Іслас Пітіусас - Форментера -:-
13:00КЕ Еуропа - Теруель -:-
13:00Нумансія - Еспаньйол B -:-
13:00Прат - Льєйда -:-
13:00Уеска B - Террасса -:-
17:30Бреа - Серданьола -:-
18:00Бадалона - Ебро -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4

13:00Вільяновенсе - Сеута -:-
13:00Касереньйо - Велес -:-
13:00Меріда - Панадерія -:-
13:00Сан-Роке - Кадіс B -:-
13:30Менсахеро - Дон Беніто -:-
14:00Лас-Пальмас B - Монтіхо -:-
14:00Сан-Фернандо - Тамарасейте -:-
18:00Антекера - КД Корія -:-
18:00Кордоба - Херес Депортіво -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5

13:00Мар Менор - Ла-Нусія -:-
13:00Сокуельямос - Леванте B -:-
13:00Толедо - Мелілья -:-
17:15Пульпілено - Пуертольяно -:-
17:30Інтерсіті - Ельденсе -:-
18:00Альсіра - Ехідо -:-
18:00Марчамало - Мурсія -:-
19:00Манча - Агілас -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

19:00Arnoia - Арсуа -:-
19:00Вівейро - Депортіво Фабріль -:-
19:00Естраденсе - Алондрас -:-
19:00Ноя - Sofan -:-
19:00Польворін - Оуренсе -:-
19:00Рапідо де Боусас - Барко -:-
19:00Расінг Клуб Вільяльбес - Ponteareas -:-
19:00Сільва СД - Сомосас -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2

19:00Басіко Уррака - Прав'яно -:-
19:00Ель Сан-Мартін - Хіхон Індустріаль -:-
19:00КД Колунга - Л'ентрегу -:-
19:00Лангрео B - Реал Ов'єдо B -:-
19:00Леальтад - Москонія -:-
19:00Луарка - Реал Тітаніко -:-
19:00Рокес - Ковадонга -:-
19:00Саудаль Депортіво - Лененсе -:-
19:00Спортінг Х. B - Льянес -:-
19:00Туілья - Наварро -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3

19:00Віменор - Картес -:-
19:00КД Коліндрес - Барреда Баломпіє -:-
19:00Ноха - Кастро -:-
19:00Селая - Наваль Рейноса -:-
19:00Текстіль Ескудо - Гуарнісо -:-
19:00Торіна - Атлетіко Альберісія -:-
19:00Торрелавега - Ескобедо -:-
19:00УД Самано - Сіете Вільяс -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4

19:00Uritarra - Алавес B -:-
19:00Амурріо Клуб - Сантучу -:-
19:00Анайтасуна ФТ - Дуранго -:-
19:00Баракальдо - Лагун Онак -:-
19:00КД Вікторія - СД Деусто -:-
19:00Лейоа - Beti Gazte -:-
19:00Пасая - Беасайн -:-
19:00Сан-Ігнасіо - Ауррера Ондарроа -:-
19:00Толоса - Португалете -:-
19:00Урдуліс - Басконія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

19:00Аско - Гранольєрс -:-
19:00Вільяфранка - Кастельдафелс -:-
19:00Грама - Паралада -:-
19:00Жирона B - УЕ Сантс -:-
19:00Манреса - Вілассар де Мар -:-
19:00Побла Мафумет - Сант-Андреу -:-
19:00Сан-Крістобаль КП - Л'Успіталет -:-
19:00Фігерас - Олот -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

19:00Callosa - Еркулес B -:-
19:00Аценета - Кастельйон B -:-
19:00Беніганім - Олімпік Хатіва -:-
19:00Валенсія B - Хове -:-
19:00Вільяхойоса - Рекамбіос Колон -:-
19:00Ілісітано - Оріуела -:-
19:00Рода - Асеро -:-
19:00Сагунтіно - Вільярреал C -:-
19:00Сілья - Торрент -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7

19:00CDE Madrid - Galapagar -:-
19:00Ursaria - Лос Росас -:-
19:00Вільяверде Сан-Андрес - Колонія Москардо -:-
19:00Вільявісьйоса - Райо Вальєкано B -:-
19:00Комплутенсе - Посуело-де-Аларкон -:-
19:00Мораталас - Паракуельйос -:-
19:00Парла - Алькоркон B -:-
19:00РСД Алькала - АД Торрехон -:-
19:00Тріваль Вальдерас - Атлетіко B -:-
19:00Хетафе B - Трес Кантос -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

19:00Palencia CF - Мірандес B -:-
19:00Ribert - Леонеса B -:-
19:00Альмасан - Реал Авіла -:-
19:00Арандіна - Гіхуело -:-
19:00Атлетіко Тордесільяс - Санта-Марта Тормес -:-
19:00Бембібре - Атлетіко Асторга -:-
19:00Колехіос Діокесанос - Нумансія B -:-
19:00Саламанка B - ФК Сьюдад Родріго -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

19:00Intergym Melilla - Альмерія B -:-
19:00Torre del Mar - Мотріль -:-
19:00Алаурін - КД Торреперохіль -:-
19:00Атлетіко Поркуна - Хаен -:-
19:00КД Алауріно - Ель Пало -:-
19:00Марбелья - Уетор-Вера -:-
19:00Уетор-Тахар - УД Сан-Педро -:-
19:00Хувентуд Торремолінос - Малага B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

19:00Антоньяно - Кордоба B -:-
19:00Кабесенсе - Пуенте-Хеніль -:-
19:00КД Херена - Пособланко -:-
19:00Коніль - Картая -:-
19:00Рота - Рекреатіво Уельва -:-
19:00Севілья C - Лос Барріос -:-
19:00Сеута B - КД Утрера -:-
19:00Сьюдад де Лусена - Томарес УД -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11

19:00Бініссалем - Кольєренсе -:-
19:00Льйосетенсе - Серверенсе -:-
19:00Мальорка B - Сантаньї -:-
19:00Муренсе - Меркадаль -:-
19:00Платхес де Кальвія - Манакор -:-
19:00Побленсе - Портмані -:-
19:00Ротлет Молінар - Campos -:-
19:00Сант-Жорді - Inter Ibiza -:-
19:00Сант-Рафаель - Феланіч -:-
19:00Соллер - Констансія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

19:00Атлетіко Пасо - Лас Сокас -:-
19:00Вілья Санта-Бріхіда - Теніска -:-
19:00Гран Тарахаль - Лансароте -:-
19:00Лас-Пальмас C - Ла Куадра -:-
19:00Маріно - Вера -:-
19:00Санта-Урсула - КД Бусанада -:-
19:00Тенеріфе B - Арукас -:-
19:00Яйса - Уньйон В'єра -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13

19:00Бала Асул - Картахена -:-
19:00Бульєнсе - Лорка Депортіва -:-
19:00Єклано - Расінг Мурсія -:-
19:00Каравака - Е.Г. Ель Пальмар -:-
19:00Картахена B - Ла-Уньйон -:-
19:00Масаррон - Депортіво Мінера -:-
19:00Сьюдад де Мурсія - Реал Мурсія B -:-
19:00Уеркаль-Овера - УД Лос Гаррес -:-
19:00УКАМ Мурсія B - Archena -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14

19:00Асеучаль - Херес -:-
19:00Асуага - Бадахос B -:-
19:00Віллафранка - Міахадас -:-
19:00Каламонте - Естремадура УД B -:-
19:00Лієрененсе - Олівенса -:-
19:00Морало - Діокесано -:-
19:00Трухільйо - Don Alvaro -:-
19:00УП Пласенсія - Арройо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15

19:00Azkoyen - Сірбонеро -:-
19:00Беті Онак - Памплона -:-
19:00Егуес - Ескабарте -:-
19:00КД Корельяно - Гарес -:-
19:00Кортес - Беті Коскор -:-
19:00Мурчанте - Бурладес -:-
19:00Уарте - КД Кантолагуа -:-
19:00Чантреа - Субіса -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

19:00Арнедо - Ягуе -:-
19:00Аро Депортіво - Агонсільйо -:-
19:00Берсео - Cenicero -:-
19:00Вареа - Альфаро -:-
19:00Калаорра B - Ангіано -:-
19:00КДФК Сальсада - Рівер Ебро -:-
19:00Ойонеса - Віанес -:-
19:00Рапід - Касаларрейна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17

19:00Biescas - Епіла -:-
19:00Santa Anastasia - Каріньєна -:-
19:00Бельчіте 97 - Барбастро -:-
19:00Бінефар - Утебо -:-
19:00Ільюека - Сарагоса B -:-
19:00Каспе - Giner Torrero -:-
19:00Куарте - Борха -:-
19:00Робрес - Атлетіко Монсон -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

19:00Асукека - Hogar Alcarreno -:-
19:00Вільяканьяс - Сьюдад Реал -:-
19:00Вільяррубія - Альманса -:-
19:00Ільєскас - Конкенсе -:-
19:00Кінтанар - Таранкон -:-
19:00Мігельтурреньйо - Торріхос -:-
19:00Сан-Клементе - Альбасете B -:-
19:00Уракан де Баласоте - Вільярробледо -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

12:00Гранада Ж - Санта-Тереса Ж -:-
12:45Спортінг Х. Ж - Сігалл Ж -:-
13:00Альбасете Ж - Кастельйон Ж -:-
13:00Ла Солана Ж - Кордоба Ж -:-
13:00Лас-Планас Ж - ЕДФ Логроньйо Ж -:-
13:00Фемаргін Ж - Посоальбенсе Ж -:-
13:15Расінг С. Ж - Реал Ов'єдо Ж -:-
13:30Барселона B W - Сарагоса КФФ Ж -:-
17:30Прадехон Ж - Атлетік Більбао B W -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

17:15Віченца Віртус - Чіттаделла -:-
19:30Лечче - Кремонезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

15:30Джана Ермініо - Тренто -:-
15:30Леньяно Салюс - Віртус Верона -:-
15:30Мантова - Альбінолеффе -:-
15:30Перголеттезе - Зюдтіроль -:-
15:30Про Верчеллі - Ювентус U23 -:-
15:30Про Патрія - П'яченца -:-
15:30Ренате - Сереньо -:-
15:30Трієстіна - Падова -:-
15:30Фералпісало - Леччо -:-
15:30Фйоренцуола - Про Сесто -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

15:30Гроссето - Каррарезе -:-
15:30Ольбія - Луккезе -:-
15:30Сієна - Імолезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

18:30Авелліно - Монополі -:-
18:30Барі - Катанія -:-
18:30Вібонезе - Фіделіс Андрія -:-
18:30Віртус Франкавілла - Мессіна -:-
18:30Кампобассо - Юве Стабія -:-
18:30Монтерозі ФК - Потенца -:-
18:30Пічерно - Турріс -:-
18:30Таранто - Паганезе -:-
18:30Фоджа - Латіна -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Асті - Фоссано -:-
15:30Боргозезія - Лаваньєзе -:-
15:30Бра - Кароннезе -:-
15:30ПеренесеноВадо - Санремезе -:-
15:30ПеренесеноГоццано - Асті -:-
15:30Імперія - Салуццо -:-
15:30ПеренесеноКазале - Сестрі Леванте -:-
15:30ПеренесеноКароннезе - Тічіно -:-
15:30К'єрі - Гоццано -:-
15:30ПеренесеноК'єрі - ХСЛ Дертона -:-
15:30ПеренесеноЛаваньєзе - Імперія -:-
15:30Лігорна - Казале -:-
15:30ПеренесеноНовара - Боргозезія -:-
15:30ПеренесеноПДОА - Бра -:-
15:30ПеренесеноСалуццо - Лігорна -:-
15:30Сестрі Леванте - Вадо -:-
15:30Тічіно - Санремезе -:-
15:30ПеренесеноФоссано - Чітта ді Варезе -:-
15:30ХСЛ Дертона - Новара -:-
15:30Чітта ді Варезе - ПДОА -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30ПеренесеноАрконатезе - Крема -:-
15:30Арконатезе - SG City Nova -:-
15:30ПеренесеноВілла Валле - Дезенцано Кальвіна -:-
15:30Вілла Валле - Брену -:-
15:30ПеренесеноВіс Нова Джуссано - Кастелланцезе -:-
15:30Віс Нова Джуссано - Брусапорто -:-
15:30ПеренесеноКараваджо - Брену -:-
15:30Караваджо - Кастелланцезе -:-
15:30ПеренесеноЛеон - Брусапорто -:-
15:30Леон - Ольджинатезе -:-
15:30ПеренесеноРеал Калепіна - Ольджинатезе -:-
15:30Реал Калепіна - Леньяно -:-
15:30ПеренесеноСона - SG City Nova -:-
15:30Сона - Дезенцано Кальвіна -:-
15:30ПеренесеноФольгоре Каратезе - Леньяно -:-
15:30Фольгоре Каратезе - Понте Сан-П'єтро -:-
15:30ПеренесеноФранчакорта - УСД Казатезе -:-
15:30Франчакорта - Крема -:-
15:30ПеренесеноЧізерано-Бергамо - Понте Сан-П'єтро -:-
15:30Чізерано-Бергамо - УСД Казатезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

15:30Cattolica Calcio - Камподарсего -:-
15:30ПеренесеноDolomiti Bellunesi - Лупаренсе -:-
15:30San Martino Speme - Есте -:-
15:30Spinea - Картільяно -:-
15:30Адрієзе - Дельта Ровіго -:-
15:30ПеренесеноАмброзіана - Cattolica Calcio -:-
15:30АрціньяноК'ямпо - Уніон Клодьєнсе -:-
15:30ПеренесеноДельта Ровіго - Местре -:-
15:30ПеренесеноКальдьєро Терме - Spinea -:-
15:30ПеренесеноКамподарсего - San Martino Speme -:-
15:30ПеренесеноКартільяно - Левіко Терме -:-
15:30К'ярлінс Мудзане - Кальдьєро Терме -:-
15:30ПеренесеноК'ярлінс Мудзане - Адрієзе -:-
15:30Левіко Терме - Монтебеллуна -:-
15:30Лупаренсе - Амброзіана -:-
15:30Местре - Dolomiti Bellunesi -:-
15:30ПеренесеноМонтебеллуна - АрціньяноК'ямпо -:-
15:30ПеренесеноУніон Клодьєнсе - Есте -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30ПеренесеноAlcione Milano - Прато -:-
15:30ПеренесеноAth. Carpi - Сассо Марконі -:-
15:30ПеренесеноАльянезе Кальчо - Форлі -:-
15:30ПеренесеноГівіццано Борго - Лентіджоне -:-
15:30ГС Баньйолезе - Альянезе Кальчо -:-
15:30ПеренесеноКорреджезе - Саммаурезе -:-
15:30Лентіджоне - Ріміні -:-
15:30ПеренесеноМеццолара - Прогрессо -:-
15:30Прато - Фанфулла -:-
15:30Прогрессо - San Donnino -:-
15:30Равенна - Гівіццано Борго -:-
15:30ПеренесеноРеал Форте Кверчета - San Donnino -:-
15:30ПеренесеноРіміні - ГС Баньйолезе -:-
15:30Саммаурезе - Реал Форте Кверчета -:-
15:30Сассо Марконі - Alcione Milano -:-
15:30Серавецца Поцці - Ath. Carpi -:-
15:30ПеренесеноСеравецца Поцці - Равенна -:-
15:30Трітіум - Меццолара -:-
15:30ПеренесеноФанфулла - Трітіум -:-
15:30Форлі - Корреджезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

15:30ASD Cascina - Поджібонсі -:-
15:30Unipomezia - Фоліньйо -:-
15:30ПеренесеноАреццо - Unipomezia -:-
15:30Каннара - Сан-Донато Таварнелле -:-
15:30Лорнано Бадессе - Санджованнезе -:-
15:30ПеренесеноПоджібонсі - Скандіччі -:-
15:30ПеренесеноПро Ліворно - Каннара -:-
15:30П'янезе - Про Ліворно -:-
15:30ПеренесеноП'янезе - ASD Cascina -:-
15:30Рієті - Монтеспаккато -:-
15:30ПеренесеноСанджованнезе - Трестіна -:-
15:30ПеренесеноСан-Донато Таварнелле - Лорнано Бадессе -:-
15:30Скандіччі - Тіферно Леркі -:-
15:30ПеренесеноТіферно Леркі - Фламінія -:-
15:30Трестіна - Фоллоніка Гаворрано -:-
15:30Фламінія - Ареццо -:-
15:30ПеренесеноФоліньйо - Рієті -:-
15:30ПеренесеноФоллоніка Гаворрано - Монтеспаккато -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30ПеренесеноAlto Casertano - УС Толентіно -:-
15:30ПеренесеноNereto - Матезе -:-
15:30ПеренесеноPorto D'Ascoli - Кастельфідардо -:-
15:30ПеренесеноАСД Пінето Кальчо - Монтеджорджо -:-
15:30Вастезе - Nereto -:-
15:30ПеренесеноВастоджирарді - Вастезе -:-
15:30Кальчо К'єті - Реканатезе -:-
15:30Кастельнуово Вомано - Вастоджирарді -:-
15:30Кастельфідардо - Ф'юджі -:-
15:30Матезе - Трастевере Кальчо -:-
15:30ПеренесеноРеканатезе - Самбенедеттезе -:-
15:30Самбенедеттезе - АСД Пінето Кальчо -:-
15:30СН Нотареско - Alto Casertano -:-
15:30ПеренесеноТрастевере Кальчо - СН Нотареско -:-
15:30УС Толентіно - Монтеджорджо -:-
15:30Фано - Porto D'Ascoli -:-
15:30ПеренесеноФано - Кастельнуово Вомано -:-
15:30ПеренесеноФ'юджі - Кальчо К'єті -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30Atletico Uri - Торрес -:-
15:30R. Monterotondo - Віз Артена -:-
15:30Апрілія - Муравера -:-
15:30ПеренесеноАрцакена - Інсьєме-Формія -:-
15:30Афраголезе - Нуова Флорида -:-
15:30ПеренесеноВіз Артена - Апрілія -:-
15:30Гладіатор - Карбонія -:-
15:30ПеренесеноГладіатор - R. Monterotondo -:-
15:30Інсьєме-Формія - Остія Маре -:-
15:30Кальчо Джульяно - Чінтія-Альбалонга -:-
15:30ПеренесеноКарбонія - Афраголезе -:-
15:30ПеренесеноКассіно - Чінтія-Альбалонга -:-
15:30Ланусей Кальчо - Кассіно -:-
15:30Латте Дольче - Арцакена -:-
15:30ПеренесеноМуравера - Латте Дольче -:-
15:30ПеренесеноНуова Флорида - Atletico Uri -:-
15:30ПеренесеноОстія Маре - Кальчо Джульяно -:-
15:30ПеренесеноТоррес - Ланусей Кальчо -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

15:30ПеренесеноMariglianese - Ротонда -:-
15:30ПеренесеноVirtus Matino - Сорренто -:-
15:30ПеренесеноАКД Нардо - СС Нола 1925 -:-
15:30Альтамура - Казарано -:-
15:30ПеренесеноАудаче Черіньйола - Мольфетта -:-
15:30ПеренесеноБітонто - Бріндізі -:-
15:30ПеренесеноБішельє - Казарано -:-
15:30Бріндізі - Virtus Matino -:-
15:30ПеренесеноГравіна - Альтамура -:-
15:30ПеренесеноКасертана - Чітта ді Фазано -:-
15:30ПеренесеноЛавелло - Сан-Джорджо -:-
15:30Мольфетта - АКД Нардо -:-
15:30Ночеріна - Бітонто -:-
15:30Ротонда - Лавелло -:-
15:30Сан-Джорджо - Касертана -:-
15:30Сорренто - Аудаче Черіньйола -:-
15:30СС Нола 1925 - Бішельє -:-
15:30Франкавілла - Mariglianese -:-
15:30ПеренесеноФранкавілла - Ночеріна -:-
15:30Чітта ді Фазано - Гравіна -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30ПеренесеноLamezia Terme - Санта-Марія Чіленто -:-
15:30АС Ачіреале - Кавезе -:-
15:30ПеренесеноГельбісон Чіленто - Джарре -:-
15:30Джарре - Ліката -:-
15:30ПеренесеноКавезе - Трапані -:-
15:30Кастровілларі - Б'янкавілла -:-
15:30ПеренесеноЛіката - Б'янкавілла -:-
15:30ПеренесеноПатерно - Ренде -:-
15:30ПеренесеноПортічі 1906 - Тройна -:-
15:30ПеренесеноРеал Аверса - Санкатальдезе -:-
15:30Ренде - Lamezia Terme -:-
15:30Санкатальдезе - Портічі 1906 -:-
15:30ПеренесеноСан-Лука - Кастровілларі -:-
15:30ПеренесеноСант'Агата - Чіттановезе -:-
15:30Санта-Марія Чіленто - Гельбісон Чіленто -:-
15:30Трапані - Реал Аверса -:-
15:30Тройна - Сан-Лука -:-
15:30Чіттановезе - Патерно -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

11:40ПеренесеноДженоа U19 - Мілан U19 -:-
13:30ПеренесеноСассуоло U19 - Аталанта U19 -:-
16:00ПеренесеноКальярі U19 - Емполі U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Наполі Ж - Рома Ж -:-
15:30Лаціо Ж - Інтер Ж -:-
15:30Мілан Ж - Сампдорія Ж -:-

ІТАЛІЯ: Serie B Women

15:30ПеренесеноПалермо Ж - Пінк Барі Ж -:-
15:30ПеренесеноПро Сесто Ж - К'єво Верона Ж -:-
15:30ПеренесеноРавенна Ж - Брешія Ж -:-
15:30ПеренесеноССД Рома Ж - Cortefranca Ж -:-
15:30ПеренесеноТоррес Ж - Сан-Марино Академі Ж -:-
15:30ПеренесеноЧезена Ж - Таваньякко Ж -:-
15:30ПеренесеноЧіттаделла Ж - Комо Ж -:-

КАТАР: КСЛ

15:30Шамаль - Умм-Салаль -:-
17:40Аль-Райян - Аль-Ахлі Доха -:-
17:40СК Катар - Аль-Гарафа -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Поліс ФК - Матхаре Юнайтед -:-
14:00Таланта - Какамега Хоумбойз ФК -:-
14:00Таскер - Нзоя Шугар -:-

КІПР: Перший дивізіон

16:00АПОЕЛ - Аріс -:-
19:00Докса - Ол. Нікосія -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Omonia 29th May - Карміотісса -:-
14:30Ахиронас Ліопетріу - Олімпіада Лімпіон -:-
14:30Омонія Арадіпу - ПО Ксилотімпу 2006 -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:05Кортулуа - Атл. Насьйональ -:-
01:10Онсе Кальдас - У. Магдалена -:-
03:15Хуніор - Патріотас -:-
23:05Інд. Медельїн - Депортес Толіма -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура

21:00Тігрес - Картахена -:-
22:00Валледупар - Реал Сантандер -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00Сан-Карлос - Селедон -:-
01:00Алахуеленсе - Гуанакастека -:-
02:00Сантос де Гуапілес - Ередіано -:-
04:00Сапрісса - Картахінес -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Escorpiones - Кофутпа -:-
23:00АД Асеррі - Консультантс Десампарадос -:-
23:00Кармеліта - Сан-Хосе -:-
23:00КС Уругвай - Лимон -:-
23:00Ліберія - Марінерос -:-
23:00Мунісіпаль Гарабіто - ФК Пунтаренас -:-
23:00Мунісіпаль Турріальба - Барріо Мексико -:-
23:00Пуерто Гольфіто - Санта-Ана -:-

МАКАО: Elite League

13:00Чао Пак Чей - Бенфіка -:-
15:00Чен Фун - Полісія -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Гзіра - Валлетта -:-
17:00Сайренс - Санта Лучія -:-
19:00Флоріана - Біркіркара -:-

МАЛЬТА: Челлендж-ліга

15:00Свікі - Таршіен -:-
16:00Лука - ФК Марса -:-
19:00ФК Меліта - Пемброук -:-
20:00Сенглеа Атлетікс - Мджарр -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

01:00Чівас Гвадалахара - Керетаро -:-
03:00Клуб Леон - Пачука -:-
05:00Клуб Америка - Атлас -:-
05:06Монтеррей - Крус Асуль -:-
20:00УНАМ Пумас - УАНЛ Тігрес -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Клаусура

23:00Escorpiones - CD Zap -:-
23:00Донгу - Leviatan -:-
23:30УА Сакатекас - Tritones Vallarta -:-
00:00Коррекамінос 2 - Сімарронес де Сонора 2 -:-
01:00Мінерос де Фреснільйо - Catedraticos Elite -:-
03:00Коліма - Текос -:-
23:00Lobos ULMX - Яльмакан -:-
00:00Ребосерос де Ла П'єдад - Канамі -:-

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Клаусура

23:00Guerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
23:00Lobos Huerta - Уруапан -:-
23:30Сьєрвос - Алебріхес де Оахака 2 -:-
23:00Куаутла - Калор Де Сан-Педро -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Клаусура

17:00УНАМ Пумас U20 - УАНЛ Тігрес U20 -:-
19:00Сантос Лагуна U20 - Некакса U20 -:-

НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Абіа Ворріорз - Даккада -:-
17:00Аква - Саншайн Старз -:-
17:00Віккі - Плато -:-
17:00Гомбе - Найджер Торнадос -:-
17:00Енугу - Ремо Старз -:-
17:00Кано - ФК МФМ -:-
17:00Лобі - Еньїмба -:-
17:00Насарава - Каціна Юнайтед -:-
17:00Ріверс Юнайтед ФК - Хартленд -:-
17:00Шутінг - Квара -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

13:15Неймеген - Феєнорд -:-
15:30ПСВ - Аякс -:-
15:30Хераклес - Гоу Ехед Іглс -:-
17:45Спарта Роттердам - Утрехт -:-
21:00Валвейк - Сіттард -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

15:30Телстар - Йонг Аякс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30ПеренесеноТЕК - Йонг Спарта Роттердам -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:00ПеренесеноБлаув Гел - ЕВВ -:-
15:00ПеренесеноВестландія - ХВВ Голландія -:-
15:00ПеренесеноДЕМ - Ватерграфсмер -:-
15:00ПеренесеноУСВ Херкулес - Гемерт -:-
15:00ПеренесеноХогланд - Остзан -:-
15:00ПеренесеноХФ & КФ Квік - ГВВ Унітас -:-
15:30ПеренесеноГруне Стер - АДО 20 Хемскерк -:-
15:30ПеренесеноОсс - УНА -:-
15:30ПеренесеноХСК 21 - Донген -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

13:15Твенте Ж - ПСВ Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Ганновер - Дрезден -:-
14:30Карлсруе - Зандгаузен -:-
14:30Регенсбург - Гольштайн Кіль -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

14:00Меппен - Цвікау -:-
15:00Дуйсбург - Саарбрюкен -:-
16:00Магдебург - ТСФ Гавельзе -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Хальберштадт - Хемі Лейпциг -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00РВ Ессен - Вупперталер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

15:00Бармбек-Уленхорст - Дассендорф -:-
15:00Буххольц 08 - Ругенберген -:-
15:00Ніндорфер - ГЕБК Гамбург -:-
16:00Зазель - Майєндорфер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Айнтрахт Ц. - Гаген/Утледе -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

15:05Аль-Таїд - Аль-Арабі -:-
15:05Аль-Фуджейра - Хатта -:-
15:05Дібба Аль-Фуджейра - Аль-Батаех -:-
15:10Аль-Хамрія - Аль-Рамс -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок ліги - 9-14 місця

15:15Аль-Дафра - Емірейтс Клаб -:-
15:15Хорфаккан - Аль-Уруба -:-
17:45Аль-Шарджа - Бані Яс -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Diski Challenge

10:00Барока U23 - Амазулу U23 -:-
10:00Кейптаун Сіті U23 - Сволловс U23 -:-
12:30Чіппа Юнайтед U23 - Кайзер Чіфс U23 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

17:30Гімарайнш - Ешторіл -:-
17:30Марітіму - Белененсеш -:-
20:00Жил Вісенте - Портімоненсе -:-
22:30Порту - Фамалікан -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

13:00Фейренсе - Мафра -:-
16:00Порту B - Каса Піа -:-
17:30Ріу Аве - СК Фаренсе -:-
20:00Бенфіка B - Пенафієл -:-
21:30Ештрела Амадора - Трофенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3

13:00Олівейренсе - Анадія -:-
14:00Гімарайнш B - Санжуаненсе -:-
17:00Калдаш - Оріентал Драгон -:-
17:00Лузітанія - Сан-Жуан-де-Вер -:-
17:00Монталегре - Брага B -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

13:00Марітіму B - АД Ліміануш -:-
13:00О Елваш - Спортінг Ідеал -:-
13:00Перу Піньєйру - Рабу-де-Пейше -:-
17:00Alvarenga - Каштру-Дайре -:-
17:00Амаранте - Тірсенсе -:-
17:00Баррейренсе - Serpa -:-
17:00Берсу - Маседу де Кавалейруш -:-
17:00Віаненсе - Камара де Лобуш -:-
17:00Віла Реал - Санта-Марта-де-Пенагіан -:-
17:00Віторія Сернаше - Маріньєнсе -:-
17:00Говея - Валадареш Гая -:-
17:00Есперансе де Лагуш - Юв. Евора -:-
17:00Іданьєнсе - Сертаненсе -:-
17:00Імортал - Піньялновенсе -:-
17:00Кондейша - Олейруш -:-
17:00Леса - Гондомар -:-
17:00Лоуреш - OS Belenenses -:-
17:00Марія де Фонте - Мереліненше -:-
17:00Мірандела - Сан-Мартінью -:-
17:00Ольяненсе - Лулетано -:-
17:00Паредіш - Віла Мея -:-
17:00Пеніше - Каштелу-Бранку -:-
17:00Сінтренсе - Корушенсе -:-
17:00Уніао Монтемор - Монкарапашенсе -:-
17:00Уніау де Коїмбра - Феррейра-де-Авеш -:-
18:00Камаша - Вілаверденсе -:-
18:00Операріу - Одеміренсе -:-
18:00СК Праєнсе - Фонтіньяш -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування

13:00Спортінг U23 - Марітіму U23 -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00Отоо д'Oйо - Наталіс -:-
16:00Етуаль дю Конго - Дьябль Нуар -:-
16:00Леопард - Патронаж Сент-Анн -:-
17:00ЖС Таланге - Ніко-Нікоє -:-

РУАНДА: Прем'єр-ліга

12:30Район Спорт - Марін -:-
15:00Гасогі Юнайтед - Етансель -:-
15:00Мукура Вікторі Спортс - Мусанзе -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

14:30Міовень - Академіка Клінчень -:-
17:00УТА Арад - Газ-Метан Медіас -:-
20:00Стяуа Б. - ЧФР Клуж -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:00Хокоро - ФК Альянса -:-
03:00Метапан - Чалатенанго -:-
03:00Санта-Текла - 11 Депортіво -:-
23:00Атлетіко Марте - Луїс Анхель Фірпо -:-
23:15Мунісіпаль Ліменьйо - Платенсе Мунісіпаль -:-
23:15ФАС - Агіла -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

02:00Гватемала - Канада -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

02:30Насьйональ (Uru) - Пеньяроль (Uru) -:-
13:00Краснодар (Rus) - Жиліна (Svk) -:-
13:00Сількеборг (Den) - Рауфосс (Nor) -:-
13:00Фредерісія (Den) - Несбю (Den) -:-
14:00Варта Познань (Pol) - Шкендія (Mkd) -:-
14:00Ганновер II (Ger) - Тюндерн (Ger) -:-
14:00Леер (Ger) - Дрохтерзен / Ассель (Ger) -:-
14:00Фюрстенвальде (Ger) - Інтер Лейпциг (Ger) -:-
14:30Гаймштеттен (Ger) - Аален (Ger) -:-
15:00Динамо Загреб (Cro) - Штурм Грац (Aut) -:-
15:00Зоря (Ukr) - Актобе (Kaz) -:-
15:00МОЛ Фехервар (Hun) - Дьормот (Hun) -:-
15:00Олександрія (Ukr) - Заглембє (Pol) -:-
15:00Оренбург (Rus) - Уфа (Rus) -:-
15:00Плоцьк (Pol) - Раднічки 1923 (Srb) -:-
15:00Райн/Лех (Ger) - Швабен Аугсбург (Ger) -:-
15:30Краснодар (Rus) - Жиліна (Svk) -:-
15:30Шаффхаузен (Sui) - Санкт-Галлен (Sui) -:-
16:00Чорноморець (Ukr) - Приштина (Kos) -:-
16:00Штеле (Ger) - Дуйсбург (Ger) -:-
16:30Лехія Гданськ (Pol) - Динамо Батумі (Geo) -:-
18:00Марієгамн (Fin) - Аланд (Fin) -:-
18:00Нови Пазар (Srb) - Академія Пандєв (Mkd) -:-
18:00П'яст Глівіце (Pol) - Раднічки Ниш (Srb) -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

14:00Фрайбург Ж (Ger) - Занд Ж (Ger) -:-
15:00Дельменхорст Ж (Ger) - Вердер Бремен Ж (Ger) -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:00Накхонратчасіма - Чіангмай Юнайтед -:-
13:00Чонбурі - Кхонкен Юнайтед -:-
13:30Порт МТІ - Супханбурі -:-
14:00Бурірам Юнайтед - Бангкок Юнайтед -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

13:00Чайнат - Кастомс Юнайтед -:-
13:30Ранонг - Районг -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Полісі Морогоро - Янг Африканс -:-
18:00Коустал Юніон - Намунго -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:30Касимпаша - Кайсеріспор -:-
12:30Хатайспор - Різеспор -:-
15:00Алтай - Коньяспор -:-
15:00Гіресунспор - Аланіяспор -:-
18:00Галатасарай - Трабзонспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

12:30Аданаспор - Кечіоренгюджю -:-
12:30Бандірмаспор - Ерзурум ББ -:-
15:00Болуспор - Тузласпор -:-
18:00Еюпспор - Бурсаспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Батман Петролспор - Фатса Беледієспор -:-
12:00Елязигспор - Мамак -:-
12:00Ербааспор - Арнавуткой Бл. -:-
12:00Кахта - Османієспор -:-
12:00Кутахьяспор - Бурса -:-
12:00Невшехірспор - Хопаспор -:-
12:00Санджактепе - Караман Блд. -:-
12:00Хендек - Бергама Блд. -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Аксарай Блд. - Єні Ордуспор -:-
12:00Бейоглу Єні Чарші - Йомраспор -:-
12:00Даріджа Генчлербірлігі - Чаршамбаспор -:-
12:00Кестел - Байрампаша -:-
12:00Кизилджаболукспор - Елазіг Каракочан -:-
12:00Кушадасіспор - Алтіндаг Блд. -:-
12:00Сійрт Озел - Igdir FK -:-
12:00Хаджеттепе - Іскендерун -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Orduspor 1967 - Каракопру -:-
12:00Гюмюшханеспор - Тепеджик -:-
12:00Едірнеспор - Джейханспор -:-
12:00Ерокспор - Фетхієспор -:-
12:00Ічел - Каршияка -:-
12:00Кардемір Карабюкспор - Чанкая -:-
12:00Кіріккале Бююк Анадолу - Беледіє Деріндже -:-
12:00Мардін ББ - Агрі 1970 -:-
12:00Офспор - Модафенспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга (Жінки)

11:00Kocaeli Bayan Ж - Фомгет Генчлік Ве Спор Ж -:-
11:00Адана Ідманьюрдуспор Ж - Хаккарігюджю Ж -:-
11:00АЛГ Спор Ж - Сівасспор Ж -:-
11:00Алтай Ж - Амед СК Ж -:-
11:00Беледієсі Ж - Караденіз Ерегліспор Ж -:-
11:00Бешикташ Ж - 1207 Антальяспор Ж -:-
11:00Кайсері Ж - Dudullu Ж -:-
11:00Конак Блд. Ж - Карагюмрюк Ж -:-
11:00Трабзонспор Ж - Різеспор Ж -:-
11:00Фатіх Ватанспор Ж - Кіречбурну Ж -:-
11:00Хатайспор Ж - Фенербахче Ж -:-

УЕЛЬС: Premier Women

16:00Кардіфф Мет. Ж - Кардіфф Сіті Ж -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Suomen Cup Women

14:30ХІК U18 W - ВЮС Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:45Сент-Етьєн Ж - ПСЖ Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 2 (Жінки)

14:00Венденайм Ж - Сен-Мор Ж -:-
15:30Гренобль Ж - Ізер Альє Ж -:-
15:30Ла-Рош Ж - Орлеан Ж -:-
15:30Лілль Ж - Ланс Ж -:-
15:30Мериньяк Ж - Тонон-Евіан Ж -:-
15:30Мец Ж - Гавр Ж -:-
15:30Монтобан Ж - Нім Ж -:-
15:30Нант Ж - Страсбург Ж -:-
15:30Ніцца Ж - Марсель Ж -:-
15:30Родез Ж - Альбі-Марссак Ж -:-
15:30Сен-Мало Ж - Брест Ж -:-

ЧИЛІ: Прімера - Вибування

23:00Копіапо - Уачіпато -:-

ЧИЛІ: Суперкубок

00:00Коло-Коло - У. Католіка -:-

ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки)

15:00Спартанс ЛФК Ж - Глазго Сіті Ж -:-
16:00Гемілтон Ж - Мотервелл Ж -:-
16:00Партік Ж - Селтік Ж -:-
16:00Рейнджерс Ж - Хіберніан Ж -:-
16:00Хартс Ж - Абердін Ж -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

20:00Кевалір - Вотерхаус -:-
22:15Данбіхолден - Монтего Бей -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.