ОНОВИТИ

Футбол » 01.07.2022 » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

12:00Менлі Юнайтед - Марконі Сталліонс -:-
12:30Вуллонгонг Вулвз - Рокдейл Ілінден -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

13:15Голд Коуст - Логан Лайтнінг -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

12:00Олімпія Ворріорз - Кінгборо Лайонс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

13:00Грін Галлі - Бентлі Грінс -:-
13:30Оуклі Кеннонс - Данденонг Сіті -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

14:30Перт Глорі U21 - Стерлінг Маседонія -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

19:00Славія Мозир - Шахтар Солігорськ -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

22:00Санта-Крус - Універсітаріо Сукре -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амапаенсе

02:15Трем - Сантос АП -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

01:00Америка МЖ - Ботафогу -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

03:30Греміу U20 - Васку U20 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки)

21:00Атлетіко ПР Ж - Альянса ГО Ж -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

23:00Естудіантес Меріда - Сулія -:-
23:00Карабобо - Пуерто Кабельйо -:-
23:00Метрополітанос - Ерманос Кольменарес -:-
23:00Мінерос - Каракас -:-
23:00Монагас - Депортіво Ла-Гуайра -:-
23:00Португеза - Депортіво Тачіра -:-
23:00Самора - Лара -:-
23:00Універсідад Сентраль - Арагуа -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

12:00Футхо - Кханьхоа -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

19:00ВАА Банжул - Воллідан -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

17:00Гареджі Сагареджо - Спаері -:-
17:00Мерані Тбілісі - Шукура -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

18:00Левадія - Калев Таллінн -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

10:00Сент-Джордж - Аддис-Абеба Кетема -:-
13:00Джімма Аба Джіфар - Дефенс Форс -:-
16:00Діре Дава - Фасіл Кенема -:-

ІРАК: Суперліга

18:00Нафт Міссан - Захо -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Богеміанс - Деррі Сіті -:-
21:45Дандолк - ЮК Дублін -:-
21:45Сент-Патрікс - Дрогеда -:-
22:00Фінн Харпс - Шемрок Роверс -:-

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:45Брей - Корк Сіті -:-
21:45Вексфорд - Атлон -:-
21:45Голвей Юнайтед - Вотерфорд -:-
21:45Коб Рамблерс - Тріті Юнайтед -:-

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

22:15Гріндавік - Сельфосс -:-
22:15Кордренгір - Гротта -:-
22:15Філкір - Афтурелдінг -:-
23:00Вестрі - КВ Рейк'явік -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Шабаб Аль-Ордон - Сахаб -:-
20:30Аль-Рамта - Маан -:-

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

18:00Туран - Тобол -:-

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

13:00ФК Астана 2 - Тараз-Каратау 2 -:-
13:00Шахтар Булат - Кайрат Алмати 2 -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

01:30HFX Вондерерс - Атлетіко Оттава -:-
04:30Пасифік ФК - Кевалрі -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

11:00Ілбірс - Нур-Баткен -:-
11:00Кара Балта - Алай Ош -:-

КИТАЙ: Перша ліга

10:30Куньшань - Нанкін Сіті -:-
10:30Січуань Дзюню - Шеньян Урбан -:-
10:30Цзянсі Бейдамен - Бейцзин Технолоджі -:-
14:30Хейлонцзян Айс Сіті - Сіньцзян Тянь-Шань -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура - плей-оф

05:00Алахуеленсе - Картахінес -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:00ФК Лієпая - ФК Рига -:-

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

16:00Тукумс 2000 2 - Валмієра 2 -:-

ЛИТВА: А Ліга

19:00Жальгіріс - Гагельманн -:-

ЛИТВА: I Ліга

19:00Дайнава Алітус - Невежис Кедайняй -:-
19:00Нептунас - Бабрунгас -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

15:15Теренггану 2 - Кучінг Сіті -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

03:00Атланте Табаско - Atletico La Paz -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Некакса U20 - Толука U20 -:-
18:00Масатлан U20 - Пуебла U20 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

20:00Елверум - Рауфосс 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

21:00Дьєрв 1919 - Відар -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

00:003 де Фебреро - Депортіво Сантані -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:30Аякучо - АД Кантолао -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Плей-оф

03:30Форталеза (Bra) - Естудіантес Л.-П. (Arg) -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Плей-оф

01:15Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) - Ланус (Arg) -:-
03:30Олімпія Асунсьйон (Par) - Атлетіку Гояніенсе (Bra) -:-
03:30У. Католіка (Chi) - Сан-Паулу (Bra) -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

13:00Теджон Корейл - Янджу -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

13:00Хіберніан (Sco) - Бертон (Eng) -:-
14:00Фредерісія (Den) - Вайле (Den) -:-
15:00Відзев Лодзь (Pol) - Сандеція Нови С. (Pol) -:-
15:00Відзев Лодзь (Pol) - Пуща (Pol) -:-
15:00Генгам (Fra) - Ніор (Fra) -:-
15:00Дуйсбург (Ger) - Пройссен Мюнстер (Ger) -:-
15:00Мура (Slo) - Флорідсдорфер (Aut) -:-
15:00Осієк (Cro) - Унів. Клуж (Rou) -:-
15:00Раннерс (Den) - Віборг (Den) -:-
15:00Регенсбург (Ger) - Цвікау (Ger) -:-
15:00Р. Жешув (Pol) - Кошице (Svk) -:-
15:00Сількеборг (Den) - Санкт-Паулі (Ger) -:-
15:00Хайдук Спліт (Cro) - Гент (Bel) -:-
15:00Чарльтон (Eng) - Кілмарнок (Sco) -:-
16:00Івердон (Sui) - Грассхопперс (Sui) -:-
16:30Армінія Білефельд (Ger) - Олімпіакос Пірей (Gre) -:-
18:00Адміра (Aut) - Універсітатя Крайова 1948 (Rou) -:-
18:00Ам'єн (Fra) - Остенде (Bel) -:-
18:00Вікторія Пльзень (Cze) - Мас Таборско (Cze) -:-
18:00Рід (Aut) - Мюнхен 1860 (Ger) -:-
18:00Форвертс Штайр (Aut) - Спарта Прага B (Cze) -:-
18:00Янг Бойз (Sui) - Лозанна Уші (Sui) -:-
19:00Валансьєнн (Fra) - ЮНФП (Fra) -:-
19:00Кевіллі Руан (Fra) - ФК Париж (Fra) -:-
19:00Лаваль (Fra) - Конкарно (Fra) -:-
20:00Камбур (Ned) - Меппен (Ger) -:-
20:00Нижній Новгород (Rus) - Сочі (Rus) -:-
20:00РВ Ессен (Ger) - Боруссія М. (Ger) -:-
21:00Дерхем (Eng) - Норвіч (Eng) -:-
21:00Мелкшем (Eng) - Бристоль Роверс (Eng) -:-
21:00Паркгейт (Eng) - Ротергем (Eng) -:-
21:00Пенрит (Eng) - Карлайл (Eng) -:-
21:00Тівертон (Eng) - Ексетер (Eng) -:-
21:00Харінгі (Eng) - Лейтон Орієнт (Eng) -:-
21:00Хітчін (Eng) - Лутон (Eng) -:-
21:30Бредфорд (Eng) - Бредфорд ПА (Eng) -:-
22:00Форрс Механікс (Sco) - Елгін Сіті (Sco) -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

18:00Італія Ж - Іспанія Ж -:-
22:10Франція Ж - В'єтнам Ж -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон - Група вибування

16:30Анзе Реюніон - Сантуш -:-
16:30Ред Стар - Сент-Джон Боско -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

14:45Альбірекс Ніїгата - Тампінес -:-

США: МЛС

02:00Шарлотт - Остін -:-
03:00Нью Йорк Ред Буллс - Атланта Юнайтед -:-

США: USL Ліга Один

04:00Нортерн Колорадо - Чаттануга Ред Вулвз -:-

США: USL Ліга Два

02:30Блеквоч Раш - Патфайндер -:-
03:00Блю Гус - ЛА Періш -:-
04:00Нью-Мексико U23 - Парк Сіті -:-
04:30Солт Сіті - КІСА -:-
05:00Лейн Юнайтед - ОВФ Алаяєнс -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

18:00АГМК - Навбахор Наманган -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Torneo Intermedio

23:00Мальдонадо - Вондерерс -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

17:0007 Вестур Сорвагур 2 - Б36 Торсхавн 2 -:-
17:00ХБ Торсхавн 2 - ТБ/ФКС/Ройн -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

18:30Гністан - КПВ Коккола -:-
18:30КТП - Міккелі -:-
18:30ЯПс - ТПС -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

19:00Кіффен - Лахден Рейпас -:-

ЧИЛІ: Прімера

02:00Ньюбленсе - Аудакс Італьяно -:-

ЧИЛІ: Segunda Division

01:00Лаутаро - Сан-Антоніо Унідо -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

20:00Сундсвалль - Мальме -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.