Футбол » 03.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
20:30Арсенал - Лутон -:-20:30Брентфорд - Брайтон -:-
21:15Манчестер Сіті - Астон Вілла -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
12:45Перт Глорі - ФК Сідней -:-АВСТРІЯ: Кубок Австрії
20:45Леобен - СК Рапід -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
13:00Мінгечаур - Імішли ФК -:-АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану
17:00Зіра - Габала -:-АЛБАНІЯ: Суперліга
18:00Динамо Тирана - Теута -:-АЛБАНІЯ: Кубок Албанії
15:00Кукесі - ФК Тирана -:-15:00КФ Егнатія - Влазнія -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь
20:45Тонтон - Мейдстоун -:-АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
20:45Бернлі Ж - Файлд Ж -:-20:45Стаурбридж Ж - Вулвергемптон Ж -:-
АНГОЛА: Жирабола
16:00Бравуш ду Макуїш - КРД Ліболу -:-16:00Перенес.КРД Ліболу - Прімейру де Агошту -:-
16:00Перенес.Лунда Сул - Санта-Ріта -:-
16:00Прімейру де Агошту - Лунда Сул -:-
16:00Сан-Сальвадор - Саграда -:-
16:00Санта-Ріта - Петру Атлетіку -:-
16:00Перенес.Спортінг де Кабінда - Вільєте -:-
16:30Академіка - Уніан де Маланж -:-
16:30Деспортіво Уїла - Спортінг де Кабінда -:-
16:30Перенес.Інтер - Бравуш ду Макуїш -:-
17:00Вільєте - Інтер -:-
17:00Перенес.Петру Атлетіку - Сан-Сальвадор -:-
17:00Перенес.Саграда - Уніан де Маланж -:-
18:00Перенес.Кабушкорп - Академіка -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
20:30Фенікс - Депортіво Арменіо -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
21:45Уніон де Санта-Фе - Хімнасія Мендоса -:-00:00Інстітуто - Тальєрес Ескалада -:-
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
00:00Расінг 2 - Індепендьєнте 2 -:-20:00Архентінос Хун. 2 - Платенсе 2 -:-
20:00Атл. Тукуман 2 - Сентраль Кордоба 2 -:-
20:00Інстітуто 2 - Годой Крус 2 -:-
20:00Ньюелз Олд Бойз 2 - Росаріо Сентраль 2 -:-
00:00Тальєрес Кордоба 2 - Бельграно 2 -:-
БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга
20:45Аль-Мухаррак - Аль-Ріффа -:-20:45Аль-Нажма - Аль-Хала -:-
20:45Манама Клуб - Іст Ріффа -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
17:00Аєма - Лото -:-17:00Дадже - ЖС Поб -:-
17:00Дамісса - АСПАК -:-
17:00Дрегонс - Еспуар -:-
17:00Котон - Бані Гансе -:-
17:00Котону - Кавальєрс -:-
17:00Собемап - Динамо Абомей -:-
17:00Такуннін - Рекен -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
13:30Левскі Крумовград - Хебар -:-16:00ЦСКА Софія - Лок. Пловдив -:-
18:30Лудогорець - Левскі -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід
16:00Атлетік Куклен - Розова Долина -:-16:00Бероє II - Гігант Саєдіненіє -:-
16:00Ботев Пловдив II - Загорец -:-
16:00Карнобат - Левскі Карлово -:-
16:00Несебир - Слівен -:-
16:00Родопа Смолян - Лок. Пловдив II -:-
16:00Сокол Марково - Димитровград -:-
16:00Хасково - Секірово Раковскі -:-
16:00Ямбол 1915 - Спартак Пловдив -:-
17:00Созополь - Асеновец -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Кубок Боснії та Герцеговини
15:30Широкі Брієг - Борац Баня-Лука -:-18:00Слога - Зріньскі -:-
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
23:00Андіра - Васку да Гама АК -:-01:00Галвез - СК Умаїта -:-
БРАЗИЛІЯ: Мараньєнсе
00:00Мараньян - Мото Клуб -:-00:00Піньєйру - Шападінья -:-
00:00Сампайо Корреа - Імператріз -:-
00:00Тунтум - Кордіну ЕК -:-
БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
00:00Бараунас - Санта-Круз де Натал -:-00:00Потігуар Серідоенсе - КЕ Форса е Луж -:-
БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Перший етап
01:00Прогрессо - Реал Сан-Луїс -:-03:00ГАС - Монте Рорайма -:-
БРАЗИЛІЯ: Копа Верде
22:00Куяба - Віла-Нова -:-22:00Пайсанду - Ремо -:-
БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
22:00Баїя U20 - Атлетіку Гояніенсе U20 -:-22:00Ботафогу U20 - Греміу U20 -:-
22:00Брагантіну U20 - Атлетіку Мінейру U20 -:-
22:00Гояс U20 - Фламенгу U20 -:-
22:00Інтернасьйонал U20 - Сантос U20 -:-
22:00Корінтіанс U20 - Форталеза U20 -:-
22:00Крузейру U20 - Флуміненсе U20 -:-
22:00Куяба U20 - Америка МЖ U20 -:-
22:00Сан-Паулу U20 - Атлетіко ПР U20 -:-
22:00Сеара U20 - Палмейрас U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
20:00Іпіранга U20 - Алагоіньяс U20 -:-В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00Дананг - Хоабінь -:-ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Арарат Єреван - Урарту -:-ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
14:00Ноах 2 - Алашкерт 2 -:-ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:00Сакапа - Комунікасьйонес -:-ГВІНЕЯ: Ліга 1
18:00Міло - Ренесанс -:-ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
23:00Оланчо - Вікторія -:-ГРЕЦІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
18:00Олімпіакос Пірей - Аріс -:-18:30ПАОК - Ламія -:-
20:00Панатінаїкос - AEK -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група вибування
15:00Діагорас - Панахаїкі -:-15:00Кампаніакос - Айолікос -:-
15:00Кардіца - Іракліс -:-
15:00Олімпіакос Пірей B - Егалео -:-
15:00Панатінаїкос B - Гіухтас -:-
15:00ПАОК B - ФК Козані -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
15:00AEK B - Македонікос -:-15:00Каламата - Іліуполі -:-
15:00Лариса - Левадіакос -:-
15:00ПАЕ Ханія - Каллітея Афіни -:-
ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі
13:00Самтредія - Самгуралі -:-17:00Телаві - Гагра -:-
19:00Динамо Тбілісі - Діла Горі -:-
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
00:00Порт - Жандармері -:-ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
00:00Сан-Крістобаль - Дельфінес Дель Есте -:-01:00Мока - Вега Реал -:-
22:00Атлантіко - Універсідад O&M -:-
ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30АК Куя - ФК Ренессанс -:-15:30АК Рейнджерс - Етуаль де Ківу -:-
ЕКВАДОР: Серія В
02:00Манта - Варгас Торрес -:-22:00Кунібуро - Чакарітас -:-
22:00Сан-Антоніо ФК - Індеп. Хуніорс -:-
ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League A
11:00Білорусь U19 W - Бельгія U19 W -:-12:00Греція U19 W - Данія U19 W -:-
12:00Іспанія U19 W - Словенія U19 W -:-
12:30Австрія U19 W - Хорватія U19 W -:-
12:30Ірландія U19 W - Ісландія U19 W -:-
15:00Англія U19 W - Швейцарія U19 W -:-
15:00Нідерланди U19 W - Боснія і Герцеговина U19 W -:-
15:00Німеччина U19 W - Румунія U19 W -:-
15:00Норвегія U19 W - Чехія U19 W -:-
15:00Польща U19 W - Фінляндія U19 W -:-
15:00Сербія U19 W - Словаччина U19 W -:-
15:00Угорщина U19 W - Швеція U19 W -:-
15:00Франція U19 W - Україна U19 W -:-
19:00Португалія U19 W - Італія U19 W -:-
ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League B
11:30Шотландія U19 W - Ліхтенштейн U19 W -:-12:00Казахстан U19 W - Естонія U19 W -:-
12:00Латвія U19 W - Болгарія U19 W -:-
12:00Молдова U19 W - Північна Македонія U19 W -:-
12:00Уельс U19 W - Литва U19 W -:-
12:00Чорногорія U19 W - Азербайджан U19 W -:-
14:00Північна Ірландія U19 W - Грузія U19 W -:-
15:00Туреччина U19 W - Фарерські острови U19 W -:-
15:30Кіпр U19 W - Албанія U19 W -:-
ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїля
18:30Хапоель Петах-Тіква - Хапоель Беер-Шева -:-19:00Маккабі Хайфа - Нетанія -:-
ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Керала Бластерс - Іст Бенгал -:-ІНДІЯ: І-Ліга 2
12:30Бенгалуру Юнайтед - Демпо -:-12:30Махараштра Орандж - СК Бенгалуру -:-
12:30Судева Делі - Юнайтед СК -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30ПСМ Макассар - ПСІС Семаранг -:-15:30РАНС Нусантара - ПС Баріто Путера -:-
ІРАН: Про-ліга
17:45Алюмініум Арак - Хавадар СК -:-18:00Трактор - Сепахан -:-
ІРАН: Дивізіон 1
13:15Дамаш Гілан - Хейбар Хоррамабад -:-18:00Нафт Ганчсаран - Естеглаль Моласані -:-
18:00Парс Джанубі Джам - Аріо Есламшахр -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
19:30Мальорка B - Кольєренсе -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15
19:30Ескабарте - Субіса -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група А
16:15Трієстіна - Аталанта U23 -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
14:30Ювентус U23 - Ентелла -:-20:30Ріміні - Ольбія -:-
ІТАЛІЯ: Серія D - Група А
14:30Гоццано - Альчоне Мілано -:-ІТАЛІЯ: Серія D - Група В
14:30Варезіна - Палаццоло -:-ІТАЛІЯ: Серія D - Група С
14:30Монтеккьо-Маджоре - Доломіті-Беллунезі -:-ІТАЛІЯ: Кубок Італії
21:00Фіорентина - Аталанта -:-КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:00Авіон Академі - Баменда -:-15:00УМС де Лум - Фортуна Мфу -:-
15:00Фову Баам - Егль Рояль -:-
15:00Юніон Дуала - АПЕЖЕС Академі -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Чемпіонська група
15:00Газель - Котонспорт -:-15:00Янг Спортс - Стад Ренар -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Група вибування
16:00Бафанг - ІСОХСА -:-16:00Леопар Дуала - Ренесанс -:-
16:00Рейнджерс ща Бафут - АС Фап -:-
16:00Фонша - Яфут -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
16:00Бафменг Юнайтед - Бафуссам -:-16:00Егль Мунго - Драгон Яунде -:-
16:00Пантер - Фючю -:-
16:00Тонер - Едінг Спорт -:-
КЕНІЯ: Суперліга
14:00Рейнбоу - Ассад -:-КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Нефтчі Кочкор-Ата - Талант -:-КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
16:00Ахнас - Докса -:-18:00Карміотісса - АЕЛ Лімасол -:-
18:00Отеллос Атьєну - Аполлон -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
00:30Льянерос - Кукута -:-КОСОВО: Кубок Косово
13:00Приштина - Дріта -:-13:00Сухарека - Баллкані -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:30Аль-Арабі - Аль-Кадісія -:-20:30Аль-Кувейт - Аль-Сальмія -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
16:00Метта/ЛУ - ДФЦ Даугавпілс -:-18:00РФС - Єлгава -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: Кубок Люксембургу
20:00Алістонія Штайнсель - Нідеркорн -:-20:00Беттембург - Есперанж -:-
20:00Єллоу Бойс - Женесс Канах -:-
20:00Мондерканж - Діфферданж -:-
20:00Норден - УНА Штрассен -:-
20:00Рюмеланж - Женесс Еш -:-
20:00Хостерт - Расінг Люксембург -:-
20:00Шиффланж - Мондорф -:-
МАВРИКІЙ: Суперліга
16:30АС Вакоа - Памплемус -:-16:30Серкль де Жоакім - Петіт Рів'єр -:-
МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
19:00Нуадібу - Шемаль -:-МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
01:05Тапатіо - Атланте Табаско -:-03:05Сімарронес де Сонора - Атлетіко Ла-Пас -:-
05:05Дорадос де Сіналоа - Алебріхес де Оахака -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
00:00Сьєрвос - КДМ -:-МОЛДОВА: Кубок Молдови
13:00Бардар - Шериф -:-13:00Стеучень - Петрокуб -:-
15:00Зімбру Кишинів - Мілсамі -:-
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Абіа Ворріорз - Плато -:-17:00Баєлса Юнайтед - Хартленд -:-
17:00Гомбе - Ремо Старз -:-
17:00Енугу - Саншайн Старз -:-
17:00Еньїмба - Кано -:-
17:00Спортінг Лагос - Лобі -:-
17:00Шутінг - Квара -:-
18:30Бендел - Найджер Торнадос -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
18:45Хераклес - АЗ Алкмар -:-20:00Утрехт - Зволле -:-
21:00Херенвен - Твенте -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
19:00Гамбург II - Меппен -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід
19:00Балінген - Айнтрахт Франкфурт II -:-19:00ФК 08 Хомбург - Фрайберг -:-
19:00Штутг. Кіккерс - Фульда-Ленерц -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
17:45Фортуна Регенсбург - Донауштауф -:-НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини
20:45Баєр Леверкузен - Дюссельдорф -:-НОРВЕГІЯ: Національний чемпіонат U19
14:00Молде U19 - Согндал U19 -:-14:00Хаугесунн U19 - Вікінг U19 -:-
15:00Хам-Кам U19 - Стремсгодсет U19 -:-
18:00Стабек U19 - Волеренга U19 -:-
18:30Ліллестрем U19 - Одд U19 -:-
ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Президента
19:30Аль-Шарджа - Аль-Ахлі Дубай -:-19:30Іттіхад Кальба - Аль-Айн -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
00:00Кобресаль (Chi) - СК Барселона (Ecu) -:-00:00Мільйонаріос (Col) - Фламенгу (Bra) -:-
02:00Стронгест (Bol) - Греміу (Bra) -:-
02:30Депортіво Тачіра (Ven) - Рівер Плейт (Arg) -:-
04:00Універсітаріо (Per) - ЛДУ Кіто (Ecu) -:-
00:00Ботафогу (Bra) - Хуніор (Col) -:-
00:00Насьйональ (Uru) - Лібертад Асунсьйон (Par) -:-
00:00Уачіпато (Chi) - Естудіантес Л.-П. (Arg) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
00:00Бельграно (Arg) - Інтернасьйонал (Bra) -:-00:00Насьйональ Асунсьйон (Par) - Архентинос Хун. (Arg) -:-
02:30Амельяно (Par) - Атлетіко ПР (Bra) -:-
02:30Расінг Монтевідео (Uru) - Корінтіанс (Bra) -:-
04:00Сесар Вальєхо (Per) - Дефенса і Хустісія (Arg) -:-
00:00Куяба (Bra) - Ланус (Arg) -:-
00:00Райо Суліано (Ven) - Данубіо (Uru) -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
19:30Голден Ерроуз - Суперспорт Юнайтед -:-19:30Сволловс - Орландо Пайретс -:-
19:30ТС Гелаксі - Роял АМ -:-
19:30Чіппа Юнайтед - Кейптаун Сперз -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
15:00Барока - Орбіт Коледж -:-15:00Хангрі Лайонс - Дж.Д.Р. Старз -:-
19:30Маріцбург Юнайтед - Апінгтон Сіті -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
12:30Канвон - Тегу -:-12:30Сеул - Кімчхон Сангму -:-
12:30ФК Гвангю - Інчхон -:-
12:30Чеджу Юнайтед - Чонбук -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Кубок Македонії
15:00Воска Спорт - Македонія ГП -:-15:00Шкупі - Тіквеш -:-
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Кубок чемпіонів КОНКАКАФ
01:00Коламбус Крю - УАНЛ Тігрес -:-03:00Нью-Інгленд Революшн - Клуб Америка -:-
ПОЛЬЩА: Кубок Польщі
17:30Вісла - П'яст Глівіце -:-20:30Погонь Щецін - Ягеллонія -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії
21:15Гімарайнш - Порту -:-РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Золото - Весняний сезон
13:00Родіна 2 - Велес Москва -:-14:30ФК Новосибирск - Челябінськ -:-
15:00Краснодар 2 - Ротор В. -:-
17:00Липецьк - Чайка Піщанокопське -:-
17:00Муром - Уфа -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон А Срібло - Весняний сезон
11:00Міас - Курськ -:-13:00Д. Брянськ - С. Кострома -:-
13:00Калуга - Ульяновськ -:-
14:30Машук - Хімік -:-
17:00Текстильник - Омськ -:-
РОСІЯ: Кубок Росії - Regions Path - Play Offs
15:00Урал - Локомотив Москва -:-РОСІЯ: Кубок Росії - Плей-оф
17:15Балтика - ЦСКА Москва -:-19:30Спартак Москва - Зеніт -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Мусанзе - Гасогі Юнайтед -:-18:00Кійову - Санрайз -:-
РУМУНІЯ: Кубок Румунії - Плей-оф
17:00Універсітатя Крайова 1948 - Волунтарі -:-20:00Унів. Клуж - ФК Германнштадт -:-
САН-МАРИНО: Кубок Сан-Марино
20:45Тре Пенне - Ла Фіоріта -:-20:45Тре Фіорі - Віртус -:-
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Аль-Фатех - Аль-Еттіфак -:-21:00Аль-Шабаб - Аль-Ріяд -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
14:00Бутан Ж - Гонконг Ж -:-СЕРБІЯ: Суперліга
16:30Младост Лучани - Раднічки 1923 -:-16:55ФК Вождовац - Партизан -:-
18:30Спартак Суботіца - Раднічки Ниш -:-
19:00Црвена Звезда - Нови-Београд -:-
СЕРБІЯ: Перша ліга
16:00Вршац - Графічар Белград -:-16:00Інджія - Єдінство У. -:-
16:00Младость ГАТ - ОФК Белград -:-
16:00Смедерево - Текстілац Оджаці -:-
16:00Сремска Мітровіца - Колубара -:-
18:00Мачва Шабац - Нови Сад -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
17:00Кежмарок - Попрад -:-17:00Сабінов - Павловце-над-Угом -:-
СЛОВАЧЧИНА: Кубок Словаччини
15:30Спартак Трнава - Подбрезова -:-СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії
17:00Горіца - Радомлє -:-20:00Копер - Мура -:-
США: МЛС Next Pro
00:00Орландо Сіті B - Інтер Маямі II -:-США: Відкритий кубок США
01:00Річмонд Кікерс - Меріленд Бобкетс -:-01:30Нью-Йорк Сіті II - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
01:30Шарлотт Індепенд. - СК Юнайтед Хіт -:-
02:30Лаббок Матадорс - Форо -:-
02:30Міннесота Юнайтед 2 - Мічіган Старз -:-
22:00Сентрал Веллі Фуего - Ель-Фароліто -:-
00:00Маямі Юнайтед - Клуб де Ліон -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:00Чонбурі - Чанграй Юнайтед -:-13:30Кхонкен Юнайтед - Поліс Теро -:-
14:00Муангтонг Юнайтед - Утай Тані -:-
14:00Патум Юнайтед - Бурірам Юнайтед -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:001976 Фенікс - Сандо -:-00:00Дефенс Форс - Норт Іст Старз -:-
00:00Іглз ФК - Ла Оркетта -:-
00:00Поліс - Морвант Каледонія Ютд -:-
00:00Прізон Сервіс - Пойнт Фортін -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
16:00Сівасспор - Карагюмрюк -:-19:30Кайсеріспор - Касимпаша -:-
19:30Коньяспор - Трабзонспор -:-
19:30Фенербахче - Аданадемірспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
13:00Тузласпор - Умранієспор -:-16:00Аданаспор - Еюпспор -:-
19:30Алтай - Бандірмаспор -:-
19:30Коджаеліспор - Гезтепе -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група
14:00Афьонспор - Алтинорду -:-14:00Ванспор - Анкараспор -:-
14:00Діярбекірспор - Назілліспор -:-
14:00Ерокспор - Бейоглу Єні Чарші -:-
14:00Єні Мерсін Ідман'юрду - Караджабей Блд. -:-
14:00Зонгулдак - Бурсаспор -:-
14:00Кірклареліспор - Буджаспор 1928 -:-
14:00Кіршехір СК - Адіяман ФК -:-
14:00Трабзон ФК - Анкара Демірспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група
12:00Ігдір - Іскендерунспор -:-14:00Денізліспор - Сарієр -:-
14:00Ерзінджан - Караман -:-
14:00Етімесгут - Іспарта 32 Спор -:-
14:00Інеголспор - Беледіє Деріндже -:-
14:00Кастамонуспор - Ушакспор -:-
14:00Менеменспор - Дюзджеспор -:-
14:00Сома Спор - Аксарай Блд. -:-
14:00Фетхієспор - Амедспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1
14:00Айваликгюджю - Гюмюшханеспор -:-14:00Аргуван - Кепез Блд. -:-
14:00Єні Ордуспор - Карабюк Ідманьюрду -:-
14:00Кючюкчекмедже - Інегол Кафкас -:-
14:00Мардін ББ - Альяга -:-
14:00Тарсус - Кіріккале Бююк Анадолу -:-
14:00Хопаспор - Едірнеспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2
14:00Амасьяспор - Пазарспор -:-14:00Булварспор - Сіліфке -:-
14:00Ейнесіл - Тургютлуспор -:-
14:00Ефелер 09 - Елязигспор -:-
14:00Келкіт - Каршияка -:-
14:00Сапанджа Генчлікспор - Батман Петролспор -:-
14:00Хаджеттепе 1945 - Ергене Велімеше -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3
12:00Борнова - Агрі 1970 -:-14:00Ербааспор - Даріджа Генчлербірлігі -:-
14:00Каракопру - 1922 Коньяспор -:-
14:00Османієспор - Сілівріспор -:-
14:00Сівас Дорт Ейлюспор - Кутахьяспор -:-
14:00Тепеджик - Кушадасіспор -:-
14:00Фатса Беледієспор - Акхісарспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 4
12:00Мусспор - Кестел -:-14:0023 Елазіг ФК - Ордуспор 1967 -:-
14:00Баликесірспор - Себат Генчлікспор -:-
14:00Бергама - Адана -:-
14:00Бурса - Чанкая -:-
14:00Невшехір - Сійрт Озел -:-
14:00Чаталджа - Султанбейлі -:-
ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга
14:00Ахал - Алтин Асир -:-14:00Енергетик - Мерв -:-
14:00Копетдаг Ашгабат - Шагадам -:-
УГОРЩИНА: Кубок Угорщини
17:15Вашаш - Пакш -:-20:00ДВТК - Ференцварош -:-
УЕЛЬС: Прем'єр (Жінки) - Чемпіонська група
20:45Свонсі Ж - Еберіствіт Ж -:-УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
15:00Арал - Олімпік-Мобюз -:-15:00Машал Муборак - Шуртан Гузар -:-
УКРАЇНА: Кубок України
17:00Шахтар Д. - Чорноморець -:-УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
19:30Альбіон - Суд Америка -:-21:00Атенас - Рентістас -:-
21:00Серріто - Купер -:-
22:00Монтевідео Сіті - Колон -:-
22:30Такуарембо - Уругвай Монтевідео -:-
ФРАНЦІЯ: Кубок Франції
21:10ПСЖ - Ренн -:-ХОРВАТІЯ: Кубок Хорватії
16:00Локомотива Загреб - Рієка -:-19:00Хайдук Спліт - Динамо Загреб -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
17:00Запи - Млада Болеслав B -:-ЧЕХІЯ: Кубок Чехії
17:00Опава - Спарта Прага -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
17:00Солніце - Ческа-Скаліце -:-ЧЕХІЯ: Ліга U19
12:00Словацко U19 - Славія Прага U19 -:-ЧИЛІ: Сегунда
23:00Сан-Антоніо Унідо - Депортес Ренго -:-ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
15:00Арсенал Тиват - Рудар -:-15:00Єдінство - Дечич -:-
17:00Сутьєска - Єзеро -:-
18:00Морнар Бар - ОФК Петровац -:-
18:30Будучност - Младост ДГ -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга
15:00Грбаль - Ком Подгоріца -:-15:00Інтернасьйонал - Бокель -:-
15:00Ловчен - Іскра -:-
15:00Отрант - Ігало -:-
15:00ФК Подгоріца - Беране -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
20:30Серветт - Лозанна Уші -:-20:30Цюрих - Вінтертур -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2
20:15Блек Старс - Конкордія -:-ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд
21:00Бакі Тісл - Стратспі Тісл -:-21:00Брора Рейнджерс - Деверонвейл -:-
21:00Кійт - Бріхин -:-
21:00Форрс Механікс - Вік Акедемі -:-
ЯПОНІЯ: J1-ліга
12:00Авіспа Фукуока - Касіма -:-12:00Гамба Осака - Кіото -:-
12:00Джубіло Івата - Альбірекс Ніїгата -:-
12:00Йокогама Марінос - Кавасакі Фронтале -:-
12:00Касіва - Сересо Осака -:-
12:00Мачіда - Хіросіма -:-
12:00Саган Тосу ФК - Кобе -:-
12:00Сьонан - Токіо Верді -:-
12:30Саппоро - Нагоя -:-
12:30ФК Токіо - Урава -:-
ЯПОНІЯ: J2-ліга
12:00Блаубліц - Міто -:-12:00В-Варен Нагасакі - Монтедіо Ямагата -:-
12:00Вегалта Сендай - Ехіме -:-
12:00Івакі - Фудзієда -:-
12:00Кагосіма Юнайтед - Кофу -:-
12:00Кусацу - Ойта -:-
12:00Окаяма - Йокогама -:-
12:00Ренова Ямагучі - Кумамото -:-
12:00Сімідзу - Токусіма -:-
12:00Чіба - Точігі -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.