Футбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
22:00Брайтон - Манчестер Сіті -:-ІТАЛІЯ: Серія А
21:00Удінезе - Рома 1:1АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ
07:30Адамстаун Роузбад - Вестон Воркерс 0:2АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
13:00ФК Београд - Кемпбеллтаун Сіті 2:2АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
20:30Аустрія (Am) - Кремзер -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
42'Араз Саатлі - Карван 0:212'Імішли ФК - Загатала 1:0
12'Локбатан - МОІК Баку 0:0
АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23 - Плей-оф
17:00Катар U23 - Японія U23 -:-20:30Південна Корея U23 - Індонезія U23 -:-
АЛЖИР: Кубок Алжиру
23:00Белуіздад - ЮСМ Алжир 1:0пенАЛЖИР: Ліга U21
17:00Перенес.Бен Акнун U21 - Кабілі U21 -:-17:00Перенес.Біскра U21 - ЕС Сетіф U21 -:-
17:00Перенес.Константін U21 - ЮСМ Алжир U21 -:-
17:00Перенес.Оран U21 - КР Белуіздад U21 -:-
18:00АСО Шлеф U21 - Магра U21 -:-
18:00Ель-Баяд U21 - Хеншела U21 -:-
18:00МК Алжир U21 - Параду U21 -:-
18:00Саура U21 - УС Суф U21 -:-
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
21:00Шеффілд Юнайтед U21 - Шеффілд Венсдей U21 -:-АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
21:45Галіфакс Ж - Ноттінгем Ж -:-АНДОРРА: Кубок Андорри
21:30АК Ескальдес - УЕ Санта Колома -:-АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
03:00Віллікіс - Оттос Рейнджерс -:-АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
19:15Депортіво Металургіко - Естрелья Дель Сур -:-АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
01:00Сентраль Кордоба 2 - Сармьєнто Хунін 2 1:001:00Тальєрес Кордоба 2 - Тігре 2 2:0
21:00Ньюелз Олд Бойз 2 - Естудіантес Л.-П. 2 -:-
21:00Платенсе 2 - Уніон де Санта-Фе 2 -:-
21:00Рівер Плейт 2 - Інстітуто 2 -:-
21:30Сан-Лоренсо 2 - Депортіво Рієстра 2 -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
21:30Антверпен - Рояль Уніон СЖ -:-БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
02:00Апаресіденсе - Сампайо Корреа 2:0БРАЗИЛІЯ: Акреано - Другий етап
23:30Ріу-Бранку - СК Умаїта -:-БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
01:00Веранополіс - Еспортіву 1:001:00Монсун - Лажеаденсе 0:0
01:30Пасу-Фунду - ГЕ Глорія 0:0
01:30Фредерікенсе - Гаучо 2:1
21:00Баже - Пелотас -:-
21:00Крузейру - Бразіл Фарропілья -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста A3 - Плей-оф
01:30Греміу Пруденте - Вотупорангенсе 2:2БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
23:00Сантос U20 - Фламенгу U20 1:321:00Атлетіку Гояніенсе U20 - Греміу U20 -:-
22:00Куяба U20 - Брагантіну U20 -:-
23:30Ботафогу U20 - Флуміненсе U20 -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
12'Пюнік Єреван 2 - Арарат Єреван 2 2:017:00Урарту 2 - Ноах 2 -:-
ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
23:00Расінг Гаітьєн - Америка де Кає 0:0ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф
00:00Ачуапа - Депортіво Мікско 0:205:00Комунікасьйонес - Кобан Імперіаль 1:0
ГВІНЕЯ: Ліга 1
19:00Міло - Вакрія -:-ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
02:15Оланчо - Віда 1:104:30УПНФМ - Олімпія 1:0
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3
11:00Еліас Сіру - ПАО Варда 4:011:00Іалісос - Кіанос Астір Варіс 1:0
11:00Марко - Афанту 1:0
11:00ФК Панегіаліос - Корінф 3:1
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
19:00Фредерісія - Ольборг -:-ЕКВАДОР: Серія В
23:00Нуеве де Октубре - Чакарітас 1:003:00Леонес дель Норте - Сан-Антоніо ФК 0:1
ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга
16:00Аренел Муверс - Маніка -:-16:00КАПС Юнайтед - ГрінФюел -:-
16:00Чегуту Пайретс - Дайнамос -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
11:00Дева Юнайтед - Мадура Юнайтед 2:211:00ПС Баріто Путера - Бхаянгкара Соло 1:5
12'Арема - ПСМ Макассар 0:1
12'Персіб Бандунг - Борнео 0:0
ІРАК: Stars League
15:45Аль-Кахраба - Захо -:-18:00Аль-Кува Аль-Джавія - Кербела -:-
18:00Аль-Мінаа - Невроз -:-
18:00Перенес.Аль-Наджаф - Аль-Карх -:-
18:00Перенес.Аль-Шорта - Аль-Кува Аль-Джавія -:-
18:00Перенес.Багдад - Духок -:-
18:00Перенес.Кербела - Аль-Кахраба -:-
20:15Аль-Нафт - Аль-Шорта -:-
ІРАН: Кубок Ірану
17:15Мес Рафсанджан - Пейкан -:-ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
23:00Аугнаблік - Стьярнан 1:217:00Арбер - Фрам -:-
17:00Вестманнаейяр - Гріндавік -:-
17:00Хаукар - Вестрі -:-
17:00Хоттур/Хугінн - Філкір -:-
18:00Акранес - Тіндастолл -:-
18:00Афтурелдінг - Далвік/Рейнір -:-
18:00Вікінгур Рейк'явік - Відір -:-
18:00Гротта - Тор Акюрейрі -:-
18:00КА Акурейрі - ІР Рейк'явік -:-
19:30ІХ Хапнарфйордур - Хафнір -:-
22:15Кеплавік - Брейдаблік -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
20:00Кордоба B - Сьюдад де Лусена -:-ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Аль-Сальт - Маан -:-20:45Аль-Джаліл - Могхаєр Аль-Сархан -:-
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
12:00Екібастуз - Актобе 2 3:012:00Туркістан - Кайсар Кизилорда 2 0:0
48'Каспій Актау - Улитау 1:1
52'Хан-Тенгрі - Кайрат Алмати 2 0:3
КАНАДА: Чемпіоншип
02:30ФК Торонто - Сімко Кантрі Роверс 5:0КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії
23:30Картахена - Уїла 4:1пен00:00Ягуарес де Кордоба - Льянерос 2:1пен
03:00Леонес - Перейра 1:2пен
03:30Санта-Фе - Кортулуа 1:0
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
05:00Ліберія - Сан-Карлос 3:3КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
19:00Корого - АСЕК Мімосас -:-ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап невдах
42'Аль-Хікма - Тріполі 0:0МАЛІ: Прем'єр-дивізіон
19:30Бугуба - Корофіна -:-21:30Онз Креатер - Блек Старз -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура - плей-оф
04:00Селая - Тапатіо 4:306:05Атлетіко Ла-Пас - Венадос 3:1
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
01:00Коліма - Мексікалі 1:0МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В - Плей-оф
01:00Пачука 2 - Уруапан 3:004:00Сантьяго - КДМ 3:1
М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
12:30Махар Юнайтед - Університет 5:212:30Швепіта - Янгон Юнайтед 0:3
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Ріверс Юнайтед ФК - Каціна Юнайтед -:-НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
19:45Херенвен - ПСВ -:-22:00Гоу Ехед Іглс - Феєнорд -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
21:00ТЕК - ХФ & КФ Квік -:-НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)
20:30Аякс Ж - АЗ Алкмар Ж 0:0НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура
00:00Матагальпа - Манагуа ФК 0:204:00Масачапа - Естелі 1:5
04:00Окоталь - Спорт Себако 3:0
00:00Халапа - УНАН-Манагуа -:-
НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура
01:00Масачапа U20 - Естелі U20 0:501:00Окоталь U20 - Спорт Себако U20 6:1
21:00Халапа U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-
00:00Діріанген U20 - Ферретті U20 -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
21:00Кірхгайм - Кірханшерінг -:-НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії
18:00Оппсал - Волеренга -:-19:00Ейк-Тонсберг - Фредрікстад -:-
19:00Хенефосс - Сарпсборг 08 -:-
ПЕРУ: Ліга 2
23:30Карлос Стейн - Пірата 0:103:00Бінасьйональ - Аякучо 2:3
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
21:00УНСААК Ж - ФБК Мельгар Ж -:-23:00Депортіво Мунісіпаль Ж - Карлос Маннуччі Ж -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
01:00Ботафогу (Bra) - Універсітаріо (Per) 3:101:00Насьйональ (Uru) - Депортіво Тачіра (Ven) 2:1
01:00Уачіпато (Chi) - Стронгест (Bol) 0:0
03:30Болівар (Bol) - Фламенгу (Bra) 2:1
03:30Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) - Палмейрас (Bra) 2:3
03:30Лібертад Асунсьйон (Par) - Рівер Плейт (Arg) 1:2
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
01:00Данубіо (Uru) - Атлетіко ПР (Bra) 0:101:00Кокімбо (Chi) - Расінг (Arg) 1:2
03:00Брагантіну (Bra) - Спортінг Лукеньйо (Par) 2:1
03:30Томаяпо (Bol) - Бельграно (Arg) 0:2
05:00Райо Суліано (Ven) - Амельяно (Par) 0:4
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
10:00Бен Сангму Ж - Чонбук Ж 0:213:00Кьонджу Ж - Інчхон Ред Ейнджелс Ж 1:2
13:00Седжонг Спортстото Ж - Сувон ФК Ж 0:2
13:00Чханньон Ж - Сеул Ж 0:0
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Кубок чемпіонів КОНКАКАФ
03:15Коламбус Крю - Монтеррей 2:1ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
19:00Мотор Люблін - Хробри Глогув -:-19:00Термаліца - Одра Ополє -:-
21:30ГКС Катовіце - Ленчна -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
20:00Лейрія - Пенафієл -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Чемпіонська група
16:30Візела U23 - Ешторіл U23 -:-16:30Ештрела Амадора U23 - Бенфіка U23 -:-
16:30Спортінг U23 - Торреенсе U23 -:-
16:30Фамалікан U23 - Жил Вісенте U23 -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
16:00Урал - ФК Ростов -:-18:15Факел Воронеж - Крилья Совєтов Самара -:-
20:30Ахмат Грозний - Сочі -:-
20:30ЦСКА Москва - Спартак Москва -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Кійову - Мукура Вікторі Спортс -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
16:45УТА Арад - Оцелул -:-19:00ФК Германнштадт - Петролул -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
21:45Університатя Крайова - ЧФР Клуж -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
19:00Глорія Бузеу - Корвінул Хунедоара -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Група вибування
17:00Глорія 2018 Бистриця Ж - Тиргу-Муреш Ж -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
00:00Фуерте Сан-Франсіско - ФАС 0:200:3011 Депортіво - Платенсе Мунісіпаль 0:0
04:00ФК Альянса - Драгон 6:1
04:30Метапан - Хокоро 2:0
04:30Мунісіпаль Ліменьйо - Луїс Анхель Фірпо 2:2
САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
18:00Аль-Фейха - Аль-Таі -:-21:00Аль-Вахда - Аль-Хазем -:-
21:00Аль-Ріяд - СК Аль-Ахлі -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
12:00Румунія U16 - Польща U16 3:013:00Іспанія U18 - Швейцарія U18 3:0
15:00Азербайджан U16 - Узбекистан U16 -:-
17:00Данія U16 - Китай U16 -:-
18:00Білорусь U16 - Таджикистан U16 -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)
67'Кельн Ж (Ger) - ПСВ Ж (Ned) 2:2СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії
21:00Мура - Рогашка -:-СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Могадішу Сіті - Сахафі -:-США: МЛС Next Pro
02:30Атланта Юнайтед 2 - Чаттануга 1:0УГАНДА: Прем'єр-ліга
16:00Брайт Старз - Кампала Сіті -:-16:00Гадаффі - Вілла -:-
УГОРЩИНА: Кубок Угорщини (Жінки)
21:00Дьор Ж - МТК Хунгарія Ж -:-УКРАЇНА: Ліга U19
72'ЛНЗ Черкаси U19 - Шахтар U19 0:3ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Кубок Фарерських островів
17:00Тофтір - Фуглафйордур -:-19:30Стреймур - 07 Вестур Сорвагур -:-
21:00Б36 Торсхавн - Скала Ітроттарфелаг -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А
18:30ЯПс 2 - Кіффен -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
19:00Ільвес 2 - ВЙС -:-ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії
20:15НоПС 2 - ВаКП -:-ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:45Агрі-Чад - Ренесанс -:-17:45Альгуа - Елект Спорт -:-
17:45АС Дгссіє - Аскот -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
20:30Ла Шо-Де-Фон - Коффран -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
20:00Вестерос - М'єльбю -:-20:00Кальмар - ГАІС -:-
20:00Норрчепінг - Ельфсборг -:-
20:00Хальмстад - Хаммарбю -:-
20:00Юргорден - Мальме -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.