ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

08:05Сідней Вондерерс - Аделаїда Юнайтед -:-
08:05ПеренесеноСідней Вондерерс - Сентрал Коуст Марінерс -:-
10:10Мельбурн Вікторі - Вестерн Юнайтед -:-
12:20ПеренесеноПерт Глорі - Macarthur FC -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

07:00Сідней Олімпік - Сідней Юнайтед -:-
10:00Northbridge Bulls - Сазерленд Шаркс -:-
10:00Блектаун Сіті - АПІА Тайгерс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

06:00Істерн Лайонс - Бентлі Грінс -:-
06:15Евондейл ФК - Оуклі Кеннонс -:-
11:00Х'юм Сіті - Альтона Меджик -:-

АВСТРІЯ: Tipico Бундесліга

18:00Адміра - ВСГ Сваровскі -:-
18:00ЛАСК - Хартберг -:-
18:00Рапід Відень - Рід -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

15:30Дорнбірн - Грацер АК -:-
21:25Форвертс Штайр - Амштеттен -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

14:00ПеренесеноСФ Шпітталь - Аллергайліген -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:00Біліс - Скендербеу -:-
14:00Влазнія - ФК Тирана -:-
14:00Кастріоті - Аполонія Фієр -:-
17:00Партизані - Лачі -:-

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон

14:30Берат - Люшня -:-
14:30Беса Кавая - Фламуртарі -:-
14:30Вора - Корабі Пешкопі -:-
14:30Коплик - Ерзені -:-
14:30КФ Егнатія - Поградец -:-
14:30Оріку - Динамо Тирана -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:30Міла - Тлемсен -:-
15:30Оран - Параду -:-
16:00ЕС Сетіф - АСО Шлеф -:-
17:00МК Алжир - ЖС Кабілі -:-

АЛЖИР: Ліга 2

15:30Аннаба - Хеншела -:-
15:30Арба - Бені Тур -:-
15:30Батна - Еулма -:-
15:30Ель-Хруб - Тадженан -:-
15:30Лахдарія - Амаль Бу-Саада -:-
15:30МО Беджая - Відад Адабі де Буфарік -:-
15:30Мсіла - Бен Акнун -:-
15:30Улед Джеллаль - Телагема -:-
15:30Харрах - Беджая -:-
15:30Шелгум - МСП Батна -:-
15:30ПеренесеноЮСМ Бліда - Куба -:-
15:30ЮС Шауя - МО Константін -:-

АЛЖИР: U21 League

11:00ЕС Сетіф U21 - АСО Шлеф U21 -:-
11:00Міла U21 - Тлемсен U21 -:-
11:00МК Алжир U21 - Кабілі U21 -:-
11:00Оран U21 - Параду U21 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Манчестер Сіті - Вест Гем -:-
17:00Вест Бромвіч - Брайтон -:-
19:30Лідс - Астон Вілла -:-
22:00Ньюкасл Юнайтед - Вулвергемптон -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Борнмут - Вотфорд -:-
17:00Барнслі - Міллволл -:-
17:00Бірмінгем - КПР -:-
17:00Блекберн - Ковентрі -:-
17:00Брентфорд - Сток Сіті -:-
17:00Лутон - Шеффілд Венсдей -:-
17:00Мідлсбро - Кардіфф -:-
17:00Престон - Хаддерсфілд -:-
17:00Ротергем - Редінг -:-
17:00Свонсі - Бристоль Сіті -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

17:00Бристоль Роверс - Шрусбері -:-
17:00Вімблдон - Халл -:-
17:00Іпсвіч - Донкастер -:-
17:00Крю - Сандерленд -:-
17:00Мілтон Кінз Донз - Оксфорд Юнайтед -:-
17:00Пітерборо - Віган -:-
17:00Плімут - Лінкольн -:-
17:00Портсмут - Гіллінгем -:-
17:00Рочдейл - Бертон -:-
17:00Свіндон - Нортгемптон -:-
17:00Флітвуд - Аккрингтон -:-
17:00Чарльтон - Блекпул -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

15:00Кроулі - Ексетер -:-
17:00Болтон - Барроу -:-
17:00Волсолл - Бредфорд -:-
17:00Карлайл - Олдем -:-
17:00Лейтон Орієнт - Транмер -:-
17:00Менсфілд - Моркем -:-
17:00Ньюпорт - Стівенедж -:-
17:00Порт Вейл - Кембридж Юнайтед -:-
17:00Саутенд - Солфорд -:-
17:00Сканторп - Челтнем -:-
17:00Харрогейт - Грімсбі -:-
19:30Форест Грін - Колчестер -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

17:00Борем Вуд - Соліхалл -:-
17:00Бромлі - Олтрінчем -:-
17:00ПеренесеноДовер - Торкі -:-
17:00ПеренесеноДовер - Мейденгед -:-
17:00Йовіл - Дагенем енд Ред. -:-
17:00Кінгс Лінн - Веймут -:-
17:00ПеренесеноМейденгед - Ноттс Каунті -:-
17:00ПеренесеноОлдершот - Істлі -:-
17:00Рексем - Велдстон -:-
17:00Стокпорт - Честерфілд -:-
19:20Хартлпул - Барнет -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00ПеренесеноАтертон - Нантвіч -:-
17:00ПеренесеноБакстон - Стейлібридж -:-
17:00ПеренесеноБесфорд - Редкліфф -:-
17:00ПеренесеноВоррінгтон - Мікловер -:-
17:00ПеренесеноГейнсборо - Ланкастер -:-
17:00ПеренесеноГрантем - Вітбі -:-
17:00ПеренесеноЕштон Юнайтед - Метлок -:-
17:00ПеренесеноСаут Шілдс - Бамбер Бридж -:-
17:00ПеренесеноСкарборо - Віттон -:-
17:00ПеренесеноФК Юнайтед - Морпет -:-
17:00ПеренесеноХайд - Стаффорд -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00ПеренесеноБарвелл - Сент-Айвс -:-
17:00ПеренесеноБенбері - Темворт -:-
17:00ПеренесеноКінгс Ленглі - Рашден енд Даймондс -:-
17:00ПеренесеноЛоустофт - Алвечерч -:-
17:00ПеренесеноНанітон - Рашолл -:-
17:00ПеренесеноНідгем Маркет - Бігглсвейд Таун -:-
17:00ПеренесеноРеддіч - Лейстон -:-
17:00ПеренесеноРойстон - Пітерборо Спортс -:-
17:00ПеренесеноСтаурбридж - Коулвілл -:-
17:00ПеренесеноСтретфорд - Бромсгроув -:-
17:00ПеренесеноХенсфорд - Хітчін -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

17:00ПеренесеноВестон-сьюпер-Мер - Фарнборо -:-
17:00ПеренесеноВімборн - Свіндон С -:-
17:00ПеренесеноГоспорт - Єйт Таун -:-
17:00ПеренесеноДорчестер - Мет. Поліс -:-
17:00ПеренесеноТонтон - Біконсфілд -:-
17:00ПеренесеноТруро - Волтон Кежуалс -:-
17:00ПеренесеноХарроу - Тівертон -:-
17:00ПеренесеноХартлі Вінтні - Хейз енд Їдінг -:-
17:00Скасовано Хендон - Мертир Таун -:-
17:00ПеренесеноЧешем - Пул -:-

АНГЛІЯ: Трофей ФА

17:00Вокінг - Торкі -:-
17:00Дарлінгтон - Хорнчерч -:-
17:00Ноттс Каунті - Оксфорд Сіті -:-
17:00Олдершот - Херефорд -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

16:00Саутгемптон U23 - Манчестер Юнайтед U23 -:-
17:00Ліверпуль U23 - Арсенал U23 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

13:00Вест Хем U18 - Брайтон U18 -:-
13:00Ліверпуль U18 - Евертон U18 -:-
13:30Редінг U18 - Тоттенгем U18 -:-
14:00Арсенал U18 - Вест Бромвіч U18 -:-
14:00Лестер U18 - Кристал Пелес U18 -:-
14:00Манчестер Юнайтед U18 - Дербі U18 -:-
14:00Норвіч U18 - Челсі U18 -:-
14:00Фулгем U18 - Астон Вілла U18 -:-
15:00Бернлі U18 - Сандерленд U18 -:-
15:00Лідс U18 - Вулвергемптон U18 -:-
16:00Манчестер Сіті U18 - Ньюкасл U18 -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:00КРД Ліболу - Інтер -:-
16:30Baixa de Cassanje - Санта-Ріта -:-
16:30Саграда - Каала -:-

АРГЕНТИНА: Copa de la Liga Profesional

00:15Альдосіві - Арсенал Саранді 3:0
00:15Дефенса і Хустісія - Патронато 1:0
02:30Архентинос Хун. - Велес Сарсфілд 0:2
22:10Банфілд - Колон Санта-Фе -:-
22:10Тальєрес Кордоба - Ньюелз Олд Бойз -:-
00:20Індепендьєнте - Хімнасія Л.-П. -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

17:15Серкль Брюгге - Васланд-Беверен -:-
19:30Остенде - Мехелен -:-
21:45Кортрейк - Варегем -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Pro League

21:45Сент-Жиллуаз - Ломмел СК -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Алст W - КСК Андерлехт W -:-
15:30Ст. Льєж W - Феміна Волюве W -:-

БЕНІН: Ліга 1

17:00Cavaliers - Динамо Параку -:-
17:00АСОС - Авранку Омніспорт -:-
17:00Бюффле дю Боргу - Taneka -:-
17:00Динамо Абомей - Еспуар -:-
17:00Дрегонс - Djeffa -:-
17:00Есе - Енержі Спортс -:-
17:00ЖС Поб - Краке -:-
17:00Поліс - УПІ-ОНМ -:-
17:00Тоннер - Hodio -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

12:15Славія Софія - Арда -:-
15:00Лудогорець - ЦСКА Софія -:-
17:45Черно Море - Бероє -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:00Добруджа - Своге -:-
14:00Лок. Софія - Нефтохімік Бургас -:-
14:00Міньор Перник - Лок. Горна -:-
18:00Скасовано Каріана Ерден - Созополь -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

14:00Борислав Парвомай - Левскі Карлово -:-
14:00Верея - Ямбол 1915 -:-
14:00Димитровград - Черноморець 1919 -:-
14:00Загорец - Сокол Марково -:-
14:00Маріца Пловдив - Хасково 1957 -:-
14:00Несебир - Атлетік Куклен -:-
14:00Родопа Смолян - Карнобат -:-
14:00Розова Долина - Гігант Саєдіненіє -:-
14:00Спартак Пловдив - Gorski Izvor -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

14:00Балкан Ботевград - Перун -:-
14:00ПеренесеноБеласиця - Бансько -:-
14:00Ботев Іхтіман - Гоце Делчев -:-
14:00Віхрен - Велбижд -:-
14:00Кюстенділ - Chepintsi -:-
14:00Надєжда Доброславці - Марек -:-
14:00Оборіште - Vladaya -:-
14:00Разлог - Чавдар Етрополе -:-
14:00Сливнішкі Герой - Рилскі Спортист -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

14:00Дунав Русе - Ботев Нови Пазар -:-
14:00Светкавіца - Доростол -:-
14:00Септемврі Тервел - Устрем Дончево -:-
14:00Спортист Тошево - Dobrich -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

14:00Ботев Враца II - Бдін Видин -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

16:00Раднік Бієліна - Вележ Мостар -:-
18:00Борац Баня-Лука - Олімпік Сараєво -:-
20:05Зріньскі - Крупа -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану

21:00Мурісі - Ольядагуенсе -:-
22:00КРБ - АСА -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амазоненсе - Плей-оф

20:30Манаус - Фаст -:-
20:30Сан Раймундо АМ - Пеньяроль -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе - Перший етап

16:00Формоза - Атлетіку Тагуатінга -:-
20:00Санта-Марія - Унай -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Капішаба

20:00Віторія ЕС - Піньєйрус -:-
20:00Реал Нороесте - Естрела ду Норте -:-
20:00Ріу-Бранку ЕС - Сан-Матеус -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе

21:00Греміу Жувентус - Крісіума -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу - Перший етап

20:30Сан-Луїс - ФК Іпіранга -:-
21:00Бразіл ді Пелотас - Айморе -:-
21:00Еспортіву - Сан-Жозе -:-
21:00Ново Гамбурго - Пелотас -:-
23:00ПеренесеноСЕР Кашіас - Греміу -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гояну - Плей-оф

21:30Атлетіку Гояніенсе - Гоянезія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе

20:30Бакабал ЕК - Сан-Жозе МА -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Матогроссенсе

02:00Дон Боску - Операріу ВГ -:-
23:00Уніау Рондонополіс - Луверденсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро

21:30Уберландія - Крузейру -:-
00:00Америка МЖ - Боа -:-
00:00Кальденсе - Томбенсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе

22:15Сіанорті - Атлетіко ПР -:-
00:15Лондріна - ФК Марінга -:-
00:30Каскавел - Парана -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста

21:30Сан-Бенту - Мірасол -:-
00:00Новорізонтіну - Понте-Прета -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста А2

20:00Атібая - Монте Азул -:-
20:00ЕК Сан-Бернарду - Оесте -:-
21:00Аудакс-СП - Жувентус-СП -:-
21:00Велу Клубі - Агуа-Санта -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано

21:00Наутіко - СК Сентрал -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану

21:00Лагарту - Сержипі -:-

БРАЗИЛІЯ: Campeonato Tocantinense

21:00Інтерпорту - Арагуасема -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Північного Сходу

21:00Ботафогу ПБ - Жулью -:-
21:00Віторія - Санта-Крус -:-
23:15АЕ Алтуш - Конфьянса -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:00АС Дуан - УС Уагадугу -:-
18:00АСЕК Кудугу - Рахімо -:-
18:00АСФ Діулассо - Бобо-Діулассо -:-
20:15Сонабель Уагадугу - УСФА -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Інтер Стар - Бумамуру -:-
15:00Мусонгаті - Атлетіко Олімпік -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

18:00Армд Форсес - Мілан -:-
18:00Банжул Ютд. - Еліт Юнайтед -:-
18:00Фортуна - Маріму -:-
18:00Гамтел - Брікама Юнайтед -:-
18:00Хокс - Реал Банжул -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура

19:30Антігуа - Комунікасьйонес -:-
20:00Малакатеко - Санта Лучія -:-
23:00Мунісіпаль - Гуастатоя -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

13:00Коледж 1975 - Мегпіс -:-
17:00Лінкс - Монс Кальпе -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - 1-а стадія

23:00Маратон - Реал Еспанья -:-

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

13:00Саутерн Дістрікт - Кітчі -:-
13:00Хеппі Веллі - Істерн АА -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:15Смірніс - ОФІ Крит -:-
19:30Астерас Тріполі - ПАОК -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45Діагорас - Караїскакіс -:-
14:45Ієрапетра - ФК Трикала -:-
14:45ПАЕ Ханія - Іонікос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

16:00Динамо Тбілісі - Самгуралі -:-
18:00Торпедо Кутаїсі - Динамо Батумі -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

15:00Кольдинг - Сківе ІК -:-

ДАНІЯ: 2-й Дивізіон - Група 1

14:00Яммербугт - Несбю -:-

ДАНІЯ: Danish Cup Women

14:00Кеге W - Фортуна Х'єррінг W -:-
14:00Тістед ФК W - Фарум БК W -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

18:00ГР/САІФ - Barwaqo -:-
16:00Хаяб - Порт -:-
18:00АСАС - Nurie Transit -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Сімба - ФК Ренессанс -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап

02:00Депортіво Куенка - Гуаякіль Сіті 3:0
21:00Універсідад Католіка - Манта -:-
23:30Макара - Індепендьєнте дель Вальє -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00Занако - Грін Іглз -:-
15:00Кабве - Нквазі -:-
15:00НАПСА Старз - Лусака Дайнамос -:-
15:00Нкана - Пауер Дайнамос -:-
15:00ФК Грін Баффалос - Індені -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

15:00Сахнін - Хапоель Хайфа -:-
15:45Хапоель Кфар-Саба - Хапоель Хадера -:-
18:00Бней-Єгуда - Маккабі Петах-Тіква -:-
18:45Нетанія - Хапоель Тель-Авів -:-
19:50Маккабі Хайфа - Кір'ят-Шмона -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Одіша - Іст Бенгал -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ліги

16:00Гротта - Стьярнан -:-
19:00КА Акурейрі - Коупавогур -:-
21:15Тор Акюрейрі - КР Рейк'явік -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

15:00Ейбар - Уеска -:-
17:15Севілья - Барселона -:-
19:30Алавес - Осасуна -:-
22:00Хетафе - Валенсія -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

17:00Райо Вальєкано - Понферрадіна -:-
19:15Альмерія - Луго -:-
21:30Кастельйон - Лас-Пальмас -:-
22:00Логроньєс - Мальорка -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 1

17:00Леальтад - Нумансія -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 2

16:45Р. Уньйон - Аморебієта -:-
19:00Баракальдо - Расінг С. -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 3

18:00Еспаньйол B - Бадалона -:-
18:30Льягостера - Корнелья -:-
19:00ФК Андорра - Прат -:-
20:00Л'Успіталет - Хімнастік -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда В - Група 4

17:00Бетіс B - Єклано -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 3

17:30Картес - Барреда Баломпіє -:-
17:30Торіна - Соларес -:-
18:00Текстіль Ескудо - Атлетіко Альберісія -:-
18:30Ревілья - Кайон -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 4

17:00Анайтасуна ФТ - Басконія -:-
17:30Пасая - Сан-Ігнасіо -:-
17:30Толоса - Ауррера Ондарроа -:-
18:00Дуранго - Лагун Онак -:-
18:30Герніка Клуб - Беасайн -:-
18:30Сестао - СД Деусто -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 5

18:00Вільяфранка - Valls -:-
19:00Серданьола - Орта -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 6

17:00Бенікарло - Патерна -:-
18:00Кревільєнте - Вільяхойоса -:-
18:00Олімпік Хатіва - Хове -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 8

17:15Бупольса - Ла Гранха -:-
17:30Бургос Промесас - Реал Бургос -:-
17:30Леонеса B - Саламанка B -:-
17:30Санта-Марта Тормес - Атлетіко Тордесільяс -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 9

17:00Велес - Хувентуд Торремолінос -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 10

18:00Сан-Роке - Пуенте-Хеніль -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 11

13:30Сантаньї - Сан-Рафаель -:-
16:45Констансія - Соллер -:-
16:45Феланіч - Ферріоленсе -:-
17:30Sant Jordi - Еспорлес -:-
17:30Манакор - Андрач -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 12

14:00Гран Тарахаль - УД Гуя -:-
14:00Ла Куадра - Арукас -:-
19:00Вілья Санта-Бріхіда - Уньйон В'єра -:-
19:00Панадерія - Сан-Фернандо -:-
20:00Ібарра - Тенеріфе B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 15

17:30Беті Коскор - Уарте -:-
17:30Кортес - КД Бастан -:-
17:30Лурдес - КД Кантолагуа -:-
17:30Чантреа - АД Сан-Хуан -:-
18:00Памплона - Бурладес -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 16

17:30Комільяс - Агонсільйо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Група 18

17:30Вільяканьяс - Мадридехос -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

11:30Ейбар W - Барселона W -:-
13:00Валенсія W - Тенеріфе W -:-
13:00Уельва W - Леванте W -:-
18:00Бетіс W - Атлетік Більбао W -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

16:00Спеція - Парма -:-
19:00Болонья - Лаціо -:-
21:45Верона - Ювентус -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Козенца - К'єво -:-
15:00Кремонезе - Фрозіноне -:-
15:00Пескара - Лечче -:-
15:00Піза - Віченца Віртус -:-
15:00Порденоне - Асколі -:-
15:00СПАЛ - Реджина 1914 -:-
17:00Монца - Чіттаделла -:-
19:00Ентелла - Брешія -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

16:00Джана Ермініо - Про Верчеллі -:-
16:00Новара - Про Сесто -:-
16:00Пістоєзе - Альбінолеффе -:-
17:30Луккезе - Ольбія -:-
18:30Про Патрія - Комо -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

16:00Губбіо - Вис Пезаро -:-
16:00Імолезе - Мантова -:-
16:00Мателіка - Віртус Верона -:-
16:00Самбенедеттезе - Зюдтіроль -:-
18:30Перуджа - Модена -:-
18:30Фералпісало - Леньяно Салюс -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

13:30Вітербезе - Палермо -:-
16:00Барі - Фоджа -:-
16:00Віртус Франкавілла - Монополі -:-
16:00ПеренесеноКавезе - Потенца -:-
16:00Катандзаро - Тернана -:-
18:30Бішельє - Юве Стабія -:-
18:30Турріс - Касертана -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Мілан U19 - Асколі U19 -:-
14:00Емполі U19 - Інтер U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:30Кротоне U19 - Беневенто U19 -:-
12:30Парма U19 - Удінезе U19 -:-
12:30Фрозіноне U19 - Піза U19 -:-
13:00Ентелла U19 - Салернітана U19 -:-
15:30Брешія U19 - Венеція U19 -:-
15:30Віченца U19 - Монца U19 -:-
15:30К'єво U19 - Кремонезе U19 -:-
15:30Наполі U19 - Спеція U19 -:-
15:30Пескара U19 - Лечче U19 -:-
15:30Порденоне U19 - Чіттаделла U19 -:-
15:30Реджана U19 - Верона U19 -:-
15:30Реджина U19 - Нуова Козенца U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Барі W - Мілан W -:-
13:30Наполі W - Сассуоло W -:-
15:30Інтер W - Верона W -:-
15:30Флорентія W - Фіорентина W -:-

КАТАР: Дивізіон 2

17:15Аль-Вааб - Лусаїл -:-
17:15Аль-Месаймір - Аль-Мархія -:-
17:15Аль-Шаханія - Аль-Муайдар -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

12:30Бідко Юнайтед - Таскер -:-
14:00Нзоя Шугар - Гор Махіа -:-

КІПР: Перший дивізіон - Група вибування

16:00Неа Саламіна - Паралімні -:-
18:30Докса - Ерміс -:-

КІПР: Дивізіон 2

15:30Айя Напа - Алкі Орокліні -:-
15:30Анагеннісі Деринія - Отеллос Атьєну -:-
15:30Аріс - Омонія Псевда -:-
15:30АСІЛ Лісі - Куріс Ерімі -:-
15:30Іпсонас - ПО Ксилотімпу 2006 -:-
15:30ПАЕЕК - Омонія Арадіпу -:-
15:30Сотірас - Ахиронас Ліопетріу -:-
15:30Хлорака - Той Лакатаміас -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

00:30Ла Екідад - Чіко -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура

01:00У. Магдалена - Богота 1:0
03:00Барранкілья - Уїла 0:0
22:00Валледупар - Леонес -:-
22:00Льянерос - Форталеза -:-
22:00Орсомарсо - Картахена -:-
22:15Атлетіко ФК - Кортулуа -:-

КОСОВО: Суперліга

14:00Трепча 89 - Приштина -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00АДР Хікараль - Гвадалупе -:-
23:00Гресія - Картахінес -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Кармеліта - Ескасукенья 4:2
23:15АД Асеррі - Пуерто Гольфіто 3:2
22:00Санта-Ана - Cofutpa -:-
22:00ФК Пунтаренас - Мунісіпаль Гарабіто -:-
00:00КС Уругвай - Барріо Мексико -:-
00:00Ліберія - Санта-Роза -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група

15:55ПеренесеноАль-Кувейт - Аль-Насер -:-
15:55Аль-Шабаб - Хайтан -:-
18:25СК Казма - Аль-Кувейт -:-
18:25ПеренесеноСК Казма - Аль-Кадісія -:-

ЛИТВА: Суперкубок

14:35ПеренесеноЖальгіріс - ФК Паневежис -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Есперанж - Хостерт -:-

МАВРИКІЙ: Ліга

14:00Болтон Сіті - АС Вакоа -:-
14:00Ентент Буле - Серкль де Жоакім -:-
14:00Саванн - Гранд Рів'єр -:-

МАЛАЙЗІЯ: Piala Sumbangsih

11:00Джохор ДТ - Кедах -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

18:00Єлен - Джоліба -:-
18:00Кіта - CAS de Sevare -:-
18:00УС Бугуні - Дугуволофіла де Бабанда -:-
20:00Блек Старз - Бакаріджан -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Біркіркара - Флоріана -:-
15:00Санта Лучія - Моста -:-
19:00Гзіра - Хамрун -:-
19:00Хіберніанс - Зейтун Корінтіанс -:-

МАЛЬТА: Дивізіон 1

15:00Свікі - Сан-Гванн -:-
19:00Кормі - Сент-Ендрюс -:-

МАРОККО: Ботола Про

16:00Хассанія Агадір - Ренесанс Земамра -:-
18:15ПеренесеноВідад - Беркан -:-
20:30Юссуфія Беррешид - Рапід Уед-Зем -:-

МАРОККО: Ботола 2

16:00Кенітра - Іттіхад Хеміссет -:-
16:00Шабаб Атлас Хеніфра - Дшейра -:-
16:00Юньйон Туарга - Стад Марокан -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

90+'Пуебла - Некакса 1:0
05:30Масатлан ФК - Керетаро -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A

23:00Донгу - Куаутла -:-
23:00Уруапан - Крус Асуль Ідальго -:-
00:00Піонерос - Канонерос Маріна -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

23:45Крус Асуль W - Клуб Тіхуана W 0:0
18:00Масатлан ФК W - Атлас W -:-
20:00Хуарес W - Атлетіко Сан-Луїс W -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

14:30Петрокуб - Буюкань -:-

НІГЕР: Ліга 1

17:15Жангорзо - Еспуар -:-

НІГЕРІЯ: NNL

17:00Holy Arrows - Ремо Старз -:-
17:00Аклосенді - Гомбе -:-
17:00Бендел - Ж'Атет -:-
17:00Гейтвей Юнайтед - Апекс Крейн -:-
17:00Делта Форс - Калабар Роверс -:-
17:00Кеббі - Когі -:-
17:00Нневі - Вандреззер -:-
17:00Рарара - Майті -:-
17:00Роуд Сейфеті - Shekarau -:-
17:00Сокото - Грін Берет -:-
17:00Стейшнері Сторс - Осун -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

17:30Утрехт - ФК Еммен -:-
19:45Ден Гааг - Валвейк -:-
21:00Вітесс - Венло -:-
22:00Хераклес - Твенте -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

15:00ФК Ейндховен - ФК Волендам -:-
17:30Дордрехт - Хелмонд -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура

23:00Халапа U20 - Реал Мадріс U20 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Баварія Мюнхен - Кельн -:-
16:30Боруссія Д. - Армінія Білефельд -:-
16:30Вольфсбург - Герта Берлін -:-
16:30Штутгарт - Шальке -:-
19:30РБ Лейпциг - Боруссія М. -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:00Бохум - Вюрцбургер Кікерс -:-
14:00Ганновер - Гройтер Фюрт -:-
14:00Гольштайн Кіль - Ауе -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Веєн - Магдебург -:-
15:00Вікторія Кельн - Ганза Росток -:-
15:00Галлешер - Любек -:-
15:00Дрезден - Інгольштадт -:-
15:00Кайзерслаутерн - Меппен -:-
15:00Ферль - Саарбрюкен -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Ален - Боннер -:-
15:00Бергіш Гладбах - Вегберг-Бек -:-
15:00Боруссія М. II - Алеманнія Аахен -:-
15:00Ліппштадт - Віденбрюк -:-
15:00Обергаузен - Вупперталер -:-
15:00Пройссен Мюнстер - Кельн II -:-
15:00Редінгхаузен - Штрелен -:-
15:00Фортуна Кельн - Лотте -:-
15:00Шальке II - Хомберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Баварія Альценау - Аален -:-
15:00Балінген - Гросашпах -:-
15:00Гіссен - ФСФ Франкфурт -:-
15:00Гоффенгайм II - Кікерс Оффенбах -:-
15:00Пірмазенс - Кассель -:-
15:00Ульм - Вальдорф -:-
15:00ШОТТ Майнц - Ельферсберг -:-
15:00Штадталлендорф - ФК 08 Хомбург -:-
15:00Штайнбах Гайгер - Балінгер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00ПеренесеноБордесхольм - Інтер Тюркспор Кіль -:-
15:00ПеренесеноВайхе Фленсбург - СК Вайхе-08 II -:-
15:00ПеренесеноГузумер - Альтенхольц -:-
15:00ПеренесеноДорнбрайте Любек - Ольденбургер -:-

НОВА ЗЕЛАНДІЯ: Чемпіоншип

02:00Тім Веллінгтон - Гемілтон 3:2
03:00Кентербері - Веллінгтон Фенікс 2 5:1
64'Окленд Сіті - Вайтакере Юнайтед 2:1

НОРВЕГІЯ: Nasjonal U19 CL

17:30ПеренесеноБуде/Глімт U19 - Тромсе U19 -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

15:30Аль-Таавун - Аль-Таїд -:-
15:30Масафі - Масфут -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

02:00Індепендьєнте - Veraguas 1:1
22:00УД Універсітаріо - Сан-Франциско -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

00:30Спортінг Лукеньйо - 12 де Октубре 1:0
00:30Соль де Америка - Гуарані -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

15:00Блек Леопардс - АмаЗулу -:-
18:00Маріцбург Юнайтед - Орландо Пайретс -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

07:00Чонбук - Сеул -:-
09:30Тегу - Сувон Сіті -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

06:30Кьоннам - Аньян -:-
09:00Ансан Грінерс - Кімчхон Сангму -:-
09:00Чоннам - Асан -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Колрейн - Ворренпойнт -:-
17:00К. Рейнджерс - Кліфтонвілл -:-
17:00Крузейдерс - Гленавон -:-
17:00Портадаун - Баллімена -:-
19:30Данганнон - Гленторан -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

15:00Работнічкі - Сілекс -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

15:00Брегальніца Штіп - Победа -:-
15:00Вардарі Форіно - КФ Гостівар -:-
15:00Веллазерімі - Велешта -:-
15:00Кадіно Скоп'є - Тетекс -:-
15:00Кожуф Гевгелія - Плачковіца -:-
15:00Осогово - Саса -:-
15:00Охрід - ФК Кораб -:-
15:00Слога Виниця - Кіт Го Пехчево -:-
15:00Тіквеш - Rosoman 83 -:-
15:00ФК Скоп'є - Дріта -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Сталь Мелець - Лехія Гданськ -:-
18:30Ягеллонія - П'яст Глівіце -:-
21:00Гурнік Забже - Легія -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40ЛКС Лодзь - Одра Ополє -:-
14:00Сандеція Нови С. - Легніца -:-
14:00Стоміл Ольштин - Тихи -:-
16:00Заглембє Сосновець - Термаліца -:-
17:00ГКС Белхатув - Ленчна -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

13:00Прушкув - Сувалкі -:-
14:00Лех Познань 2 - С. Жешув -:-
14:00Погонь Сєдльце - Битовія Битув -:-
14:00Скра - Гарбарня -:-
15:00Ельблаг - Каліш -:-
15:00Ол. Грудзьондз - Люблін -:-
18:00ГКС Катовіце - Оструда -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

13:00Ягеллонія II - Мазовєцкі -:-
19:00Блонянка Блонє - ГКС Погонь -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

13:00Корона Кєльце 2 - Сталь Краснік -:-
14:00Островєц-Свєентокшискі - Сокул Сенява -:-
15:00Бяла Подляска - Орлента Радзинь -:-
15:00Вулька Пелкіньска - Вісла Пулави -:-
15:00Гетьман Замосць - Вянзовніца -:-
15:30Віслока Дембіца - Сярка Тарнобжег -:-
15:30Подгале Нови Тарг - Леварт Любартув -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Прімейра-ліга

17:30Фамалікан - СК Фаренсе -:-
20:00Санта-Клара - Феррейра -:-
22:30Порту - Спортінг -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga Portugal 2

13:00Спортінг К. - Фейренсе -:-
17:00Ароука - Кова-да-Пьєдаде -:-
19:00Вілафранкенсе - Порту B -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

12:45Тірсенсе - Гімарайнш B -:-
14:00Спортінг Ідеал - Oriental Dragon -:-
14:45Певідем - Фелгейраш -:-
17:00Каштелу-Бранку - Олівейра-ду-Ошпітал -:-
17:00Перу Піньєйру - Алверка -:-
17:00Сетубал - Лузітану ГК -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Етап невдах

13:00Боавішта U23 - Портімоненсе U23 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Чемпіонська група

17:00Албергарія/Дуріт W - Брага W -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Хімки - Уфа -:-
15:30Зеніт - ФК Ростов -:-
18:00Локомотив Москва - ЦСКА Москва -:-
18:00Сочі - Арсенал Тула -:-

РОСІЯ: ФНЛ

12:00Єнісей - Волгар-Астрахань -:-
12:00Оренбург - Факел Воронеж -:-
13:00Аланія Владикавказ - Томськ -:-
13:00Велес Москва - Акрон Тольятті -:-
13:00Нижній Новгород - Крилья Совєтов Самара -:-
13:00Омськ - Нафтохімік -:-
13:00Спартак Москва 2 - Д. Брянськ -:-
14:00Текстильник - Чертаново М. -:-
14:00Чайка Піщанокопське - Шинник Ярославль -:-
15:00Торпедо М. - СКА Хабаровськ -:-
17:00Балтика - Краснодар 2 -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга

12:00UOR U19 - Урал U19 -:-
12:00ФК Тамбов U19 - Ахмат Грозний U19 -:-

РУАНДА: Premier League

15:00ПеренесеноРуціро - Еспуар -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

12:30Газ-Метан Медіас - УТА Арад -:-
15:00Академіка Клінчень - Астра -:-
20:00Хіндія Тирговіште - Унів. Крайова -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00КСМ Решица - Келераші -:-
11:00Металоглобус Бухарест - Аеростар -:-
11:00Міовень - Комуна Реча -:-
11:00Ріпенсія Тімішоара - Меркуря-Чук -:-
11:00Униря Слобозія - АСУ Полі Тімішоара -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00Космос - Ла Фіоріта -:-
16:00Мурата - Пеннаросса -:-
16:00Фаетано - Лібертас -:-
16:00Ювенес/Догана - Фіорентіно -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

14:50Аль-Батін - Аль-Вахда -:-
17:15Аль-Еттіфак - Аль-Таавон -:-
19:30Аль-Фейсалі - СК Аль-Ахлі -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

01:30Academia Rey - Венесуела U20 4:3пен

СВІТ: Клубні товариські матчі

01:30Лара (Ven) - Португеза (Ven) 1:0
03:00Нью Таун (Aus) - South East Utd (Aus) 2:1
03:30Олімпія Ворріорз 2 (Aus) - Кларенс Юнайтед 2 (Aus) 1:0
22'Метро Клермонт (Aus) - Юніверсіті оф Тасманія (Aus) 0:2
22'Саут Хобарт 2 (Aus) - Таруна (Aus) 1:0
05:30Кларенс Юнайтед (Aus) - Лонсестон (Aus) -:-
06:30Істерн Юнайтед (Aus) - Норт-Істерн Метростарс (Aus) -:-
08:00Кінгборо Лайонс (Aus) - Олімпія Ворріорз (Aus) -:-
10:50Вітебськ (Blr) - Локомотив Гомель (Blr) -:-
11:00Шейд (Nor) - Нотодден (Nor) -:-
11:30Вапрус Пярну (Est) - Спортінг Саку (Est) -:-
11:30Лішень (Cze) - Тржінец (Cze) -:-
12:00Вишеград (Cze) - Славія Прага B (Cze) -:-
12:00Далум ІФ (Den) - СфБ-Оуре (Den) -:-
12:00Німан (Blr) - Волинь (Ukr) -:-
12:00Сокол Александрув Лодзь (Pol) - З'єдночені Стрикув (Pol) -:-
12:30Саратов (Rus) - Урожай (Rus) -:-
12:50Вітебськ (Blr) - Дніпро М. (Blr) -:-
13:00Б-93 (Den) - Хеллеруп (Den) -:-
13:30Нествед (Den) - Фрем (Den) -:-
14:00Норрбю (Swe) - Єнчепінг (Swe) -:-
15:00Варберг (Swe) - Ергрюте (Swe) -:-
15:00Їглава (Cze) - Дукла Прага (Cze) -:-
15:00Ключборк (Pol) - Радомско (Pol) -:-
15:00Міддельфарт (Den) - Нюкебінг (Den) -:-
15:00Мінія (Ltu) - Банга (Ltu) -:-
15:00Рітеряй (Ltu) - Дайнава Алітус (Ltu) -:-
16:00АК Оулу (Fin) - Еркулес (Fin) -:-
16:00Динамо-Брест (Blr) - Славія Мозир (Blr) -:-
16:00Сюдвест (Den) - Хольстебро (Den) -:-
17:00Калев Таллінн (Est) - Нарва (Est) -:-
17:15Іслоч Мінськ (Blr) - Сморгонь (Blr) -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

05:30Кінгборо Лайонс W (Aus) - Саут Хобарт W (Aus) -:-
14:00Еребру W (Swe) - Ельвше W (Swe) -:-
15:00Віттше W (Swe) - Кальмар W (Swe) -:-
15:00Хаммарбю W (Swe) - Крістіанстад W (Swe) -:-
17:00Хекен W (Swe) - Ескільстуна Юнайтед W (Swe) -:-
19:00Векше ДФФ W (Swe) - Боргебю W (Swe) -:-

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

18:00Каса - Ніарі Таллі -:-
18:00Пікін - Петіт Кот -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

15:00Бачка - Чукарічкі -:-
15:00Нови Пазар - Мачва Шабац -:-
15:00Раднік - Явор -:-
15:00Раднічкі Ниш - Спартак Суботіца -:-
17:05Златібор Чаєтіна - ФК Вождовац -:-
17:05Металац - Бачка-Топола -:-
17:05Рад Белград - Младост Лучани -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Лозніца - Траял Крушевац -:-
14:00Раднічкі 1923 - Дубочіца -:-

СЕРБІЯ: Srpska Liga - East

14:00Pcinja - Дунав Прахово -:-
14:00SFS Borac - Kablovi -:-
14:00Будучность Поповац - Парачін -:-
14:00Трстенік - Sindelic -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Джайш - Хоттін -:-
14:00Аль-Іттіхад Алеппо - Ватбах -:-
14:00Аль-Карамах - Аль-Талія -:-
14:00Джаблех - Аль-Сахель -:-
14:00Тішрін - Аль-Вахда -:-
14:00Харджале - Футуа -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

15:00Дун. Стреда - Міхаловце -:-
15:00Нітра - Злате Моравце-Врабле -:-
15:00Погронє - Тренчин -:-
15:00Ружомберок - Сеніца -:-
18:00Спартак Трнава - Жиліна -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

14:00Петржалка - Жиліна B -:-
15:00Бардейов - Пухов -:-
15:00Дубніца - Скаліца -:-
15:00Комарно - Попрад -:-
15:00Требішов - Банська Бистріца -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00Цельє - Табор Сежана -:-
18:15Марибор - Олімпія Любляна -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

18:45Аль-Хіляль Омдурман - Аль-Ваді -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

12:00Накхонратчасіма - Бурірам Юнайтед -:-
13:00Ратчабурі - Чанграй Юнайтед -:-
13:30ФК Трат - Муангтонг Юнайтед -:-
14:00Поліс Теро - Прачуап -:-

ТАЇЛАНД: Thai League 2

12:00Самут Сакхон - Аюттхая Юнайтед -:-
13:00ФК Чіангмай - Кастомс Юнайтед -:-
14:00Кхонкен Юнайтед - Кхонкен -:-
14:00Сісакет - Тай Неві -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1

15:00Бен Кардан - Мітлаві -:-
15:00Сліман - Есперанс Туніс -:-
17:00Африкан - ЖС Кайруан -:-

ТУНІС: Ліга 2

15:00АС Джерба - Хаммам-Ліф -:-
15:00Гафса - Уед-ель-Ліль -:-
15:00КО Меденін - Джендуба Спорт -:-
15:00Корба - Сбіха -:-
15:00Мсакен - Стад Габезьєн -:-
15:00СС Сфаксьєн - Мензель Нур -:-
15:00Хаммам-Сус - Радес -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:30Карагюмрюк - Аланіяспор -:-
12:30Хатайспор - Анкарагюджю -:-
15:00Антальяспор - Башакшехір -:-
15:00Різеспор - Сівасспор -:-
18:00Галатасарай - Ерзурум ББ -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

15:00Алтинорду - Умранієспор -:-
18:00Аданадемірспор - Бандірмаспор -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

12:00Ондупарака - Вайперс -:-
15:00Брайт Старз - Поліс -:-
15:00Вілла - ЮПДФ -:-
15:00Кампала Сіті - Ейртел Кітара -:-
15:00Мбарара Сіті - К'єтуме -:-
15:00Уганда Ревенью - Бусога -:-

УГОРЩИНА: НБ І

15:45Будафок - Кішварда -:-
18:00Пушкаш Академі - Гонвед -:-
20:30МТК Будапешт - Ференцварош -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

14:00Залаегерсег II - Ерд -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Маріуполь - Дніпро-1 -:-
17:00Ворскла - Олександрія -:-
19:30Колос - Рух -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Шахтар Д. U21 - Зоря U21 -:-
15:00ПеренесеноЛьвів U21 - Динамо К. U21 -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

22:00Рівер Плейт - Вондерерс -:-
00:30КА Серро - Насьйональ -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Suomen Cup Women

12:45Ільвес W - Аланд Юнайтед W -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

14:00Бордо - Мец -:-
18:00Діжон - ПСЖ -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Труа - Аяччо -:-
16:00Тулуза - Ам'єн -:-
20:00Гренобль - Ніор -:-
20:00Дюнкерк - Шамблі -:-
20:00Кан - ФК Париж -:-
20:00Клермон - Валансьєнн -:-
20:00Осер - Родез -:-
20:00По - Гавр -:-
20:00Сошо - Генгам -:-
20:00Шатору - Нансі -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

19:00Авранш - Ліон-Дюшер -:-
19:00Бастія-Борго - Стад Бріошен -:-
19:00Бур-ан-Бресс - Ле-Ман -:-
19:00Вільфранш - Булонь -:-
19:30Орлеан - Шоле -:-
20:00Сет - Бастія -:-
21:00ПеренесеноКонкарно - Ред Стар -:-
21:00Кретей - Аннесі -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

16:00Агено - Бобіньї 93 -:-
19:00Реймс II - Бове -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

19:00Грасс - Жура Сюд -:-
19:00Марсель II - GFA74 -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

19:00Ле-Пюї - Нант II -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:30Бордо W - Гавр W -:-
15:30Монпельє W - Діжон W -:-
15:30ФК Париж W - Генгам W -:-
15:30Флері 91 W - Реймс W -:-
16:15ПСЖ W - Іссі W -:-
16:15Суайо W - Ліон W -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Шибеник - Локомотива Загреб -:-
18:30Рієка - Хайдук Спліт -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

16:00Орієнт - Дугополє -:-
16:00Рудеш - Кустошия -:-
16:00Солін - Опатія -:-
16:00Цибалія - Запрешич -:-

ХОРВАТІЯ: 3. HNL North

16:00Беловар - Подравіна Лудбрег -:-
16:00Подравац Вір'є - Вартекс Вараждин -:-
16:00Рудар Мурско Средіще - Младост Ждралові -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

15:00Опава - Яблонець -:-
17:00Богеміанс 1905 - Чеське Будейовіце -:-
17:00Острава - Тепліце -:-
19:30Брно - Вікторія Пльзень -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

15:30ПеренесеноЖдірец - Гавлічкув Брод -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

19:15Серветт - Цюрих -:-
21:30Санкт-Галлен - Базель -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

19:15Грассхопперс - Шаффхаузен -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Національліга А (Жінки)

17:00Цюрих W - Санкт-Галлен W -:-
17:00Янг Бойз W - Лугано 1976 W -:-
20:00Базель W - Серветт W -:-
21:00Грассхопперс W - Люцерн W -:-

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції

14:00АІК - АФК Ескільстуна -:-
14:00Ландскруна - М'єльбю -:-
16:00Гаутіод - Хекен -:-
16:00Гельсінборг - Далкурд -:-
16:00Хальмстад - Вестерос -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Кілмарнок - Данді Юнайтед -:-
17:00Селтік - Абердін -:-
17:00Сент-Міррен - Росс Каунті -:-
17:00Хіберніан - Мотервелл -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

17:00Ейр - Арброт -:-
17:00Квін оф Саут - Данфермлін -:-
17:00Мортон - ФК Данді -:-
17:00Рейт - Аллоа -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

07:00Ойта - Токусіма -:-
07:00Саппоро - Йокогама -:-
07:00Урава - ФК Токіо -:-
07:00Хіросіма - Вегалта Сендай -:-
08:00Касіма - Сімідзу -:-
08:00Сьонан - Саган Тосу ФК -:-
09:00Сересо Осака - Касіва -:-
10:00Кобе - Гамба Осака -:-

ЯПОНІЯ: J2-ліга

07:00В-Варен Нагасакі - Канадзава -:-
07:00Джіраванц Кітакюсю - Альбірекс Ніїгата -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.