ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

10:00Перт Глорі - Мельбурн Вікторі 0:4

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:45Вуден Вестон - Монаро Пантерс 0:3
10:30Скасовано Монаро Пантерс - Таггеранонг Юнайтед -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Півнчіний НПУ

07:30Лембтон Джаффас - Броудмідоу 2:3
07:30ПеренесеноНьюкасл Олімпік - Мейтленд -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

12:00Друїтт Таун Рейнджерс - Блектаун Сіті 2:2

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

10:00ФК Кепалаба - Мортон Бей Юнайтед 3:2
11:00Брісбен Сіті - Голд Коуст Найтс 0:1
11:00Квінсленд Лайонс - Істерн Сабербс 5:1
12:00Редлендс - Пенінсула 1:2
12:30Скасовано Мегпайс Крузейдерс - Саншайн Коуст Вондерерс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія

08:00Кройдон Кінгз - Норт-Істерн Метростарс 2:1
08:30Блю Іглз - Аделаїда U21 1:1
08:30Кемпбеллтаун Сіті - Пара 3:1
08:30Модбері Джетс - Аделаїда Сіті 0:0
11:30Аделаїда Олімпік - Камберленд Юнайтед 0:0

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

07:00Девонпорт - Саут Хобарт 1:0
07:15Скасовано Девонпорт - Олімпія Ворріорз -:-
07:15Скасовано Кінгборо Лайонс - Кларенс Юнайтед -:-
07:15Кінгборо Лайонс - Лонсестон 2:0
07:15Олімпія Ворріорз - Ріверсайд Олімпік 5:1
09:30Скасовано Гленоркі Найтс - Саут Хобарт -:-
09:30Гленоркі Найтс - Кларенс Юнайтед 5:2
09:30Скасовано Лонсестон - Ріверсайд Олімпік -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

08:00Скасовано Істерн Лайонс - Хайдельберг Юнайтед -:-
12:00Скасовано Данденонг Тандер - Х'юм Сіті -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Армадейл - Бейсвотер 1:2
10:00Балькатта - Гвілап Кроейша 2:3
10:00Скасовано Балькатта - Бейсвотер -:-
10:00Скасовано Гвілап Кроейша - ЕКЮ Йондалуп -:-
10:00Скасовано Перт Глорі U21 - Сорренто -:-
10:00Перт Глорі U21 - Кокберн Сіті 1:0
10:00Рокінгем Сіті - СК Перт 2:4
10:00Скасовано Рокінгем Сіті - Кокберн Сіті -:-
10:00Скасовано СК Перт - Інглвуд Юнайтед -:-
10:00Сорренто - Інглвуд Юнайтед 4:2
10:00Флоріт Атена - ЕКЮ Йондалуп 2:1
10:00Скасовано Флоріт Атена - Армадейл -:-

АВСТРАЛІЯ: Прем'єр-ліга Брісбена

10:00Акейша Ридж - Сент-Джордж Віллавонг 1:2
11:00Бейсайд - Олбані Крік 4:0
12:00Норт Стар - Брісбен Найтс 1:3

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Tyrol

17:00Райхенау - Куфштайн 0:0
19:00Кітцбюель - Швац 4:1

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Salzburg

18:00Аустрія Зальцбург - Гредіг 3:1
18:00УСК Аніф - Зекірхен 0:0
73'Вальс-Грюнау - Зальфельден 1:2
73'Кухль - ЗАК 1914 2:0

АВСТРІЯ: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Аустрія Лустенау (Am) - ФК Вольфурт 3:2
18:00Гоенемс - Лаутерах 5:0

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

19:00Аль-Нажма - Аль-Шаббаб 4:1
19:00Бусайтін - Іст Ріффа 2:2

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

17:30Брюгге - Шарлеруа 0:1
67'Антверпен - Мускрон 1:0
70'Стандард - Серкль Брюгге 1:0

БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії - Кваліфікація

19:00ПеренесеноSart-Bernard - Оверейсе -:-
19:00ПеренесеноSchelde - Аванті -:-
19:00ПеренесеноДіскмейде - КСК Остньювкерке -:-
19:00ПеренесеноСтад Дісоне - Обель B -:-
19:30ПеренесеноBree-Beek - Sart-Tilman -:-
20:00ПеренесеноWaanrode - ФК Тюрнхаут -:-
20:00ПеренесеноКосова Схербек - Іксель -:-
20:00ПеренесеноОстдюнкерке - Бланкенберге -:-
20:00ПеренесеноРумбеке - Йонг Зулте -:-
20:30ПеренесеноGlabbeek - Hoegaarden-Outgaarden -:-
20:30ПеренесеноАхел - Verbr. Lommel -:-
20:30ПеренесеноВерстанд Курсел - Везел Спорт -:-
20:30ПеренесеноГамме - Схелле -:-
20:30ПеренесеноГБА Контіх - Рояль Леопольд -:-
20:30ПеренесеноДійст - Берг ен Дал -:-
20:30ПеренесеноЕсперанза Пелт - Мелдерт -:-
20:30ПеренесеноМонтіньї - Форш'є -:-
21:00ПеренесеноБерінген - Нордстар -:-
21:00ПеренесеноНісм - Лан-Оен -:-
21:00ПеренесеноОне - Ферлемон-Емтін -:-
21:00ПеренесеноФК Леббеке - Борнем -:-
21:00ПеренесеноХерселт - Херк -:-
21:30ПеренесеноОппань - Бастонь -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

16:00Енергетик-БГУ - Німан 1:1
18:00Рух Брест - Торпедо-БелАЗ 3:3
76'БАТЕ - Городея 1:0

БІЛОРУСЬ: Друга ліга - Група А

14:00Івацевичі - Барановичі 0:4
17:00Меліоратор Ж. - Столбці 0:2
17:00Островець - БГУ Мінськ 2:1
18:00Перший Регіон - Чайка Зельва 2:1
18:00Стенлес-ДЮСШ-3 - Молодечно 1:1

БІЛОРУСЬ: Друга ліга - Група B

17:00Дніпро М. - Автотранс 6:2
17:00Дніпро Рогачов - Полоцьк 11:1
17:00Енергетик-БДАТУ - Вікторія Мар'їна Горка 1:3
17:00Жлобін - Бумпром Гомель 0:0
17:00Шахтар Петриков - Горки 1:1

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)

15:00БОЦОР Брест W - Дніпро М. W 1:4
16:00Динамо М. W - Німан W 2:0

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:45Монтана - Арда 3:3
74'Ботев Враца - Лудогорець 2:0

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

18:00Своге - Лок. Софія 0:2
18:00Струмска Слава - Септемврі Софія 1:1
18:00Янтра Габрово - Каріана Ерден 1:0
19:00Септемврі - Літекс Ловеч 2:0
19:00Созополь - Добруджа 1:1
72'Лок. Горна - Нефтохімік Бургас 1:1

БОЛГАРІЯ: Third League - South-East

18:00Димитровград - Сокол Марково 1:2
18:00Загорец - Gorski Izvor 1:0
18:00Карнобат - Левскі Карлово 1:3
18:00Маріца Пловдив - Yambol 1915 2:0
18:00Несебир - Haskovo 1957 -:-
18:00Розова Долина - Атлетік Куклен 1:2
18:00Спартак Пловдив - Гігант Саєдіненіє 1:4
19:00Верея - Борислав Парвомай 1:3

БОЛГАРІЯ: Third League - South-West

18:00Belasitsa - Гоце Делчев 0:0
18:00Chepintsi - Марек 0:1
18:00Kyustendil - Vladaya 6:0
18:00Oborishte - Бансько 1:0
18:00Балкан Ботевград - Велбижд 1:0
18:00Ботев Іхтіман - Чавдар Етрополе 2:2
18:00Віхрен - Nadezhda Dobroslavci 2:1
18:00Разлог - Рилскі Спортист 1:0
18:00Сливнішкі Герой - Перун -:-

БОЛГАРІЯ: Third League - North-East

20:00Чорноморець Балчик - Чорноморець -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

18:00Младост ДК - ФК Сараєво 2:2
18:30Олімпік Сараєво - Широкі Брієг 1:2
70'Вележ Мостар - Зріньскі 1:0
21:30Тузла Сіті - Крупа -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: ФБіГ

18:30Бановичі - Vis Simm-Bau 2:3
18:30Братство Грачаніца - Горажде 2:0
18:30Градачац - Ораше 0:1
18:30Єдінство Біхач - ГОСК Габела 2:1
18:30Живініце - Ігман Коніц 1:1
18:30Какань - Чапліна 3:1
18:30Травник - Гаджичі 1:0

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: РС

18:00Дріна Зворник - Любич Прнявор 3:1
18:00Железнічар Баня-Лука - Прієдор 0:0
18:00Звієзда 09 - Козара 0:4
18:00Леотар - Kozarska Dubica 1:1
18:00Нови Град - Славія 0:0
18:00Сутьєска Фоча - Слога 0:0
18:00Текстілац - Jedinstvo Brcko 2:1
21:30Модрича - Подрінє Яня -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:15Куяба Еспорте - Бразіл ді Пелотас 0:0
03:30Конфьянса - Парана 2:2
17:00Жувентуде - КРБ 2:1
22:00Операріу - Фігейренсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С

30'Сан-Жозе - Сан-Бенту 0:0
22:00Ітуано - Томбенсе -:-
23:00Брускі - ФК Іпіранга -:-
23:00Пайсанду - Санта-Крус -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно - Плей-оф

22:30Баїя - Алагоіньяс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразильєнсе

22:00Гама - Реал Бразиліа -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста - Плей-оф

22:30Палмейрас - Корінтіанс -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану - Другий етап

22:00Ітабаяна - Фрей Паулістану -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки)

15:00КольдингК W - Брондбю W 1:2
15:00Фарум БК W - Орхус W 4:0
15:00Фортуна Х'єррінг W - Тістед ФК W 0:2

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

18:00Esperance Sportive - Жандармері -:-
20:00Порт - EAD -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

16:00Тулевик - Легіон 0:2

ЕСТОНІЯ: Есілііга

17:00Ельва - Вяндра Вапрус 3:2
19:00Левадія U21 - Маарду 2:1
19:00Ярве - Флора U21 2:1

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Плей-оф

22:00Баварія Мюнхен - Челсі -:-
22:00Барселона - Наполі -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Попередній раунд

16:00Тре Фіорі - Лінфілд 0:2
ПерерваДріта - Інтер Клуб Ескальдес 2:1

ЄВРОПА: Прем'єр-ліга (Крим)

18:00Кафа - СКЧФ Севастополь 1:3
18:00Кызылташ - Євпаторія 6:0
18:00Океан Керч - ТСК Сімферополь 1:2
19:00Кримтеплиця - Інкомпорт 4:0

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноМаср - Ель-Ентаг Ель-Харбі -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00Скасовано Лумвана Радіантс - Накамбала Леопардс -:-
16:00Скасовано НАПСА Старз - Кабве -:-

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Тото

19:00МС Ашдод - Хапоель Тель-Авів 0:1
80'Маккабі Петах-Тіква - Хапоель Хадера 1:1
82'Нетанія - Хапоель Кфар-Саба 3:0
55'Бней-Єгуда - Бейтар Єрусалим 0:0

ІЗРАЇЛЬ: Суперкубок

52'Хапоель Беер-Шева - Маккабі Тель-Авів 0:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30ПеренесеноПерсебая - Персела Ламонган -:-
14:30ПеренесеноБхаянгкара Юнайтед - Персіпура Джаяпура -:-
14:30ПеренесеноТІРА Персікабо - ПС Баріто Путера -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2

09:00ПеренесеноПСБС Біак Нумфор - ПС Хізбул Ватан -:-
11:30ПеренесеноПерсіяп Джепара - Балікпапан -:-
11:30ПеренесеноПСКС Чілачап - Мітра Кукар -:-

ІРАН: Дивізіон 1

18:30Арман Гохар - Хавадар СК 0:0
18:30Бадеран Тегеран - Сепідруд Рашт 1:0
18:30Гол Рейхан Алборз - Elmoadab Tabriz 5:0
18:30Дамаш - Кашкай Шираз 2:1
18:30Малаван - Райка Бабол 0:1
18:30Мес Керман - Алюмініум Арак 0:1
18:30Навад Урмія - Мес Рафсанджан 0:1
18:30Фаджр Сепасі - Ніроє Заміні 4:1
18:30Хушех Талай - Естеглаль Хузестан 2:0

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

16:00Вотерфорд - Корк Сіті 0:0
19:00Слайго Роверс - Шелбурн 2:1

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

30'Коб Рамблерс - Голвей Юнайтед 0:0
21:30Лонгфорд - Атлон -:-

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

17:00ПеренесеноВестманнаейяр - Лейкнір Ф. -:-
17:00ПеренесеноТор Акюрейрі - Олафсвік -:-
17:00ПеренесеноТроттур - Афтурелдінг -:-
19:00ПеренесеноКеплавік - Фрам -:-
21:00ПеренесеноГріндавік - Лейкнір -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

16:00ПеренесеноКарі - Хаукар -:-
17:00ПеренесеноДалвік/Рейнір - Волсунгур -:-
17:00ПеренесеноІР Рейк'явік - Троттур Вогар -:-
17:00ПеренесеноН'ярдвік - Ф'ярдабіггд -:-
17:00ПеренесеноФ'яллабіггд - Кордренгір -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Плей-оф підвищення

ПерерваПортугалете - Сестао 0:0

ІТАЛІЯ: Серія B - Плей-оф

22:00К'єво - Спеція -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

17:00ПеренесеноАль-Хуссейн - Аль-Сальт -:-
19:30ПеренесеноАль-Джазіра Амман - Аль-Файсалі Амман -:-
ПерерваАль-Сальт - Аль-Рамта 0:0

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

14:00ПеренесеноКайсар Кизилорда - Жетису Талдикорган -:-
16:00ПеренесеноОрдабаси - Каспій Актау -:-

КАМБОДЖА: К-Ліга

11:30Кірівонг Сок Сен Чей - Пномпень Краун 0:6
14:00Вісакха - Ангкор Тайгер 3:1
14:00НагаВорлд - Свай Рієнг 0:2

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

02:00ПеренесеноЙорк 9 - HFX Вондерерс -:-
20:00ПеренесеноАтлетіко Оттава - Фордж -:-

КАТАР: КСЛ

16:30Умм-Салаль - Аль-Ахлі Доха 1:1
18:45Аль-Садд - Аль-Духаїль 1:0

КИРГИЗСТАН: Премьер лига

15:00ПеренесеноАлга - Дордой Бішкек -:-
15:00ПеренесеноНефтчі Кочкор-Ата - Алай Ош -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Клаусура

23:00ПеренесеноАтлетіко ФК - Богота -:-
23:00ПеренесеноБарранкілья - Реал Сан-Андрес -:-
23:00ПеренесеноВалледупар - Картахена -:-
23:00ПеренесеноКортулуа - Форталеза -:-
23:00ПеренесеноЛьянерос - Бока Хуніорс К. -:-
23:00ПеренесеноТігрес - Кіндіо -:-
23:00ПеренесеноУїла - Леонес -:-
23:00ПеренесеноУ. Магдалена - Орсомарсо -:-

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00Лао Тойота - Ezra 2:1
12:00Мастер 7 - Viengchanh 4:0

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:00Вентспілс - Спартакс 1:1
71'РФС - ФК Лієпая 2:0

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

14:00Резекне - ФК Смілтене 3:1
18:00Рига/Стайцеле - Салдус СС/Леевон 1:0
19:00Супер Нова - Гробіня 2:1

ЛИТВА: А Ліга

17:00ФК Паневежис - Рітеряй 1:1

ЛИТВА: I Ліга

13:00Йонава - Жальгіріс 2 3:3
13:00Хегельманн Літауен - Кауно Жальгіріс 2 2:0
17:00Мінія - ФК Атмосфера 2:0

МАРОККО: Ботола Про

64'Раджа Касабланка - Олімпік Сафі 2:0

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:30Некакса - Клуб Америка 1:1
05:30Mazatlan FC - Толука 2:1

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

08:00Хангарід - Дерен 1:2
11:00Суміда Гепро - Андууд Сіті 1:3
14:00Улан-Батор Сіті - Улан-Батор 1:1

М’ЯНМА: Національна ліга

12:00ПеренесеноРахін Юнайтед - Яданарбон -:-
12:00ПеренесеноСікайн - Хантавадді Юнайтед -:-
12:00ПеренесеноШан Юнайтед - Магве -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

23:00Реал Мадріс U20 - Діріанген U20 -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Волеренга - Буде/Глімт 2:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

15:00Флея - Халден 0:6
15:00Шейд - Ейдсвольд 2:0
16:00Флоре - Алта 1:2
17:00Сенья - Хедд 1:0
17:00Фредрікстад - К'єлсос 3:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

17:00Скасовано Берум - Флеккерей -:-
17:00Брюне - Егерсундс 2:1
17:00Скасовано В. Хаугесунн - Брюне -:-
17:00Левангер - Нардо 0:0
17:00Скасовано Нотодден - Фрам -:-
17:00Скасовано Сотра - Аскер -:-
17:00Флеккерей - Арендал 1:0
17:00Фрам - В. Хаугесунн 0:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

17:00ПеренесеноГроруд 2 - Леренског -:-
17:00ПеренесеноЛіллестрем 2 - Брумунддал -:-
17:00ПеренесеноНюбергсунд - Конгсвінгер 2 -:-
17:00ПеренесеноСК Роммен - Тотен -:-
17:00ПеренесеноУлл/Кіса 2 - Євік-Люн -:-
17:00ПеренесеноФуннефосс/Вормсунн - Елверум -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

15:00ПеренесеноОссіден - Порс Гренланн -:-
15:00ПеренесеноТонсберг - Халсен -:-
15:00ПеренесеноФлінт - Хенефосс -:-
17:00ПеренесеноОппсал - Фолло -:-
17:00ПеренесеноСарпсборг 2 - Мйондален 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00ПеренесеноХінна - Окра -:-
16:00ПеренесеноМадла ІЛ - Віндб'ярт -:-
17:00ПеренесеноВікінг 2 - Відар -:-
17:00ПеренесеноДонн - Бродд -:-
17:00ПеренесеноДьєрв 1919 - Старт 2 -:-
17:00ПеренесеноМандалскамератене - ІЛ Експрес -:-
17:00ПеренесеноСола - Стал Єрпеланн -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

13:30ПеренесеноУс ТФ - Реді -:-
14:00Скасовано Фрігг - Сторд -:-
17:00ПеренесеноБранн 2 - Сандвікен -:-
17:00ПеренесеноЛюн - Ордал -:-
17:00Скасовано Люн - Реді -:-
17:00Скасовано Сандвікен - Фюллінгсдален -:-
17:00ПеренесеноСогндал 2 - Люсеклостер -:-
17:00Скасовано Ус ТФ - Б'ярг -:-
17:00Скасовано Ф'єро - Фана -:-
17:00ПеренесеноФрігг - Фана -:-
17:00ПеренесеноФюллінгсдален - Б'ярг -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Скасовано Стріндхейм - Волда -:-
17:00ПеренесеноВолда - Мельхус -:-
17:00ПеренесеноКольстад - Тюнсет -:-
17:00Скасовано Молде 2 - Тюнсет -:-
17:00ПеренесеноМолде 2 - Сп'єлкавік -:-
17:00ПеренесеноНТНУІ - Стріндхейм -:-
17:00Скасовано НТНУІ - Оркла -:-
17:00ПеренесеноОлесунн 2 - Тіллер -:-
17:00Скасовано Олесунн 2 - Бйосен -:-
17:00ПеренесеноРанхейм 2 - Бйосен -:-
17:00Скасовано Сп'єлкавік - Мельхус -:-
17:00Скасовано Тіллер - Кольстад -:-
17:00Скасовано Трефф - Ранхейм 2 -:-
17:00ПеренесеноТрефф - Оркла -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

17:00ПеренесеноRana - Юнкерен -:-
17:00ПеренесеноБуде/Глімт 2 - Сконланн -:-
17:00ПеренесеноМ'єлнер - Фіннснес -:-
17:00ПеренесеноНордстранд - Стабек 2 -:-
17:00Скасовано Сконланн - Шервей -:-
17:00Скасовано Фіннснес - Шейд 2 -:-
17:00ПеренесеноШервей - Тромсе 2 -:-
17:00Скасовано Юнкерен - Нордстранд -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

15:00Клепп W - Люн W 1:0
16:00Сандвікен W - Русенборг W 1:3

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:00Гуайрена ФК - Насьйональ Асунсьйон 0:0
01:30Спортінг Лукеньйо - Серро Портеньйо 0:1
23:00Діас - Олімпія Асунсьйон -:-

ПЕРУ: Liga 1 - Апертура

02:00АД Кантолао - Універсітаріо 0:0
19:00ПеренесеноКарлос Стейн - Куско -:-
21:15ПеренесеноУніверсідад Сан-Мартін - Депортіво Мунісіпаль -:-
23:30ПеренесеноLlacuabamba - Аякучо -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Кубок Південної Африки

15:00Барока - Блум Селтік 0:3
56'Мамелоді Сандаунз - Бідвест Вітс 1:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

13:00Пхохан - ФК Гвангю 1:1
13:00Ульсан Хюндай - Сувон 0:0
14:00Тегу - Чонбук 0:2

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

13:00Ансан Грінерс - Аньян 0:1
13:00Теджон - Кьоннам 2:3

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

11:00Пхентек Сітізен - Гімпо сітізен 0:4
11:00Хвасон - Гімхе 2:2
11:00Янджу - Каннин 1:0
13:00Мокпо Сіті - Чунчеон 5:1
13:00Теджон Корейл - Кьонджу Сітізен 3:1
13:00Чхонан Сіті - Чонджу Сітізен 1:0
13:00Чхонджу - Кьонджу КГНП 1:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

18:30Вардар - Борец 0:1

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

13:00Ягеллонія II - Бяла Піска 1:3
15:00Вікелєц - Василькув 5:1
17:00Замбрув - Скєрнєвіце 2:0
17:00Кутно - Полонія Варшава 2:1
17:00Світ - Конкордія Ельблаг 5:1
18:00Блонянка Блонє - Урсус Варшава 3:2

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

16:00Пшодково - Унія Сважендз 4:2
18:00Гурнік Конін - Гриф Вейгерово 1:2
18:00Клечев - Поможанін Торунь 1:1
18:00Кошалін - Б. Гдиня 3:4
18:00Мєшко - Нєльба Вонгровець 0:6
18:00Свіноуйсцє - Погонь Щецін II 2:2
18:00Яроцин - Котвіца Колобжег 1:1
19:00ПеренесеноЕлана Торунь - Старогард-Гданський -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

14:30Заглембє 2 - Легніца 2 3:1
18:00Nysa - РОВ Рибнік 0:5
18:00Бєльсько-Бяла - Бжег 2:1
18:00Блискавіца Гац - Рух 1:4
18:00Пяст Жмігруд - Гочалковіце Здруй 0:3
18:30Варта Гожув - Полонія Свідниця 1:3
19:00Ключборк - Гурнік Забже 2 2:0

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

12:00Ютшенка Гебултув - Вісла Пулави 1:3
13:00Корона Кєльце 2 - ЛКС Лагув 0:2
18:00ПеренесеноАвіа Свіднік - Стальова Воля -:-
18:00Бяла Подляска - Краковія 2 1:0
18:00Вулька Пелкіньска - Сокул Сенява 2:3
18:00Гетьман Замосць - Сталь Краснік 0:1
18:00Леварт Любартув - Сярка Тарнобжег 0:0
18:00Островєц-Свєентокшискі - Орлента Радзинь 2:0
18:00Хелмянка Хелм - Вянзовніца 1:2
18:30Віслока Дембіца - Сандомир 0:2
18:30Подгале Нови Тарг - Авіа Свіднік 2:0

ПОЛЬЩА: Кубок Польщі

13:00Лех Познань 2 - Елана Торунь 3:2
14:00Блекітні Старгард - Легьоново 2:0
19:00Польковіце WO - Гриф Вейгерово -:-

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

13:00Медик Конін W - ГКС Катовіце W 1:1
14:00Чарні Сосновець W - Олімпія Щецін W 8:0
14:30УКС СМС Лодзь W - УЯ Краків W 2:0

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Хімки - ЦСКА Москва 0:2
18:30ФК Тамбов - ФК Ростов 0:1

РОСІЯ: ФНЛ

12:00Єнісей - Д. Брянськ 1:0
15:00Акрон Тольятті - Шинник Ярославль 2:1
15:00Спартак Москва 2 - Торпедо М. 1:1
16:00Нижній Новгород - Омськ 2:0
16:00Оренбург - Нафтохімік 1:0
16:30Чертаново М. - Томськ 2:0
17:00Велес Москва - Крилья Совєтов Самара 3:1
17:00Текстильник - СКА Хабаровськ 1:0
18:00Краснодар 2 - Факел Воронеж 3:1
19:00Чайка Піщанокопське - Аланія Владикавказ 0:3
68'Балтика - Волгар-Астрахань 2:0

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

19:00Аль-Кадісія - Охoд 5:1
19:00Аль-Халідж - Хоттаїн 1:3

СВІТ: Клубні товариські матчі

10:30Хомутов (Cze) - Соколов (Cze) 2:1
10:30Шамблі (Fra) - Ред Стар (Fra) 2:2
11:00Бенатки (Cze) - Добровіце (Cze) 1:3
11:00Скасовано Бенешов (Cze) - Жижков (Cze) -:-
11:00Богеміанс 1905 (Cze) - Яблонець (Cze) 0:0
11:00Кіт Го Пехчево (Mkd) - Kadino Skopje (Mkd) -:-
11:00Кустошия (Cro) - Младост Ждралові (Cro) 4:1
11:00Уйпешт (Hun) - МОЛ Фехервар (Hun) 0:1
11:15Градец-Кралове (Cze) - Хлумец-над-Цідліноу (Cze) 3:0
11:15Кладно (Cze) - Велвари (Cze) 2:4
11:15Скасовано Нератовіце (Cze) - Колін (Cze) -:-
11:30Влтавін (Cze) - Богеміанс 1905 B (Cze) 2:2
11:30Дейнзе (Bel) - Льєрс (Bel) 2:0
11:30Живаніце (Cze) - Hostoun (Cze) 7:1
11:30Йонг Аякс (Ned) - Йонг АЗ Алкмар (Ned) 2:3
11:30Раковнік (Cze) - Вишеград (Cze) 0:0
11:30Тепліце (Cze) - Дукла Прага (Cze) 5:4
11:30Тржінец (Cze) - Опава (Cze) 1:1
11:30Утрехт (Ned) - Гоу Ехед Іглс (Ned) 0:1
11:30Яблонець B (Cze) - Кралув Двур (Cze) 5:0
12:00АБ Копенгаген (Den) - БСФ (Den) -:-
12:00Алеманнія Аахен (Ger) - ТФД Фельберт (Ger) 1:1
12:00Арка Гдиня (Pol) - Хойнічанка (Pol) 0:1
12:00АСВГ (Ned) - Йонг Спарта Роттердам II (Ned) 3:2
12:00Б-93 (Den) - Хіллерброд (Den) 3:0
12:00Бренсхей (Den) - Фрем (Den) 2:2
12:00Ванне-Айкель (Ger) - Дуйсбург (Ger) 2:1
12:00Гутнік Краків (Pol) - Р. Жешув (Pol) 0:2
12:00Ден Босх (Ned) - Рода (Ned) 2:1
12:00Дуйсбург (Ger) - Пройссен Мюнстер (Ger) 1:0
12:00Їглава (Cze) - Брно (Cze) 1:2
12:00Карвіна (Cze) - Лішень (Cze) 3:2
12:00Млада Болеслав (Cze) - Ліберец (Cze) 2:2
12:00Несбю (Den) - Міддельфарт (Den) 2:2
12:00Осс (Ned) - Ексельсіор (Ned) 0:2
12:00Пакш (Hun) - ДВТК (Hun) 1:1
12:00Погонь Сєдльце (Pol) - Люблін (Pol) 4:1
12:00Ротенбургер (Ger) - Обернойланд (Ger) 2:4
12:00Саннуа (Fra) - Кретей 2 (Fra) 0:3
12:00Спарта Нейкерк (Ned) - АФК (Ned) 2:2
12:00Скасовано ТЕК (Ned) - Спарта Нейкерк (Ned) -:-
12:00Хелмонд (Ned) - Осс (Ned) 3:0
12:00Чеське Будейовіце (Cze) - Мас Таборско (Cze) 4:0
12:00Штутгарт (Ger) - Зандгаузен (Ger) 6:1
12:00Яммербугт (Den) - Себю ІФ Скьоль (Den) 5:0
12:30Ліссе (Ned) - Райнсбургсе Бойс (Ned) 3:7
13:00Ганновер СК (Ger) - Ганновер (Ger) 2:5
13:00Гоффенгайм II (Ger) - Пірмазенс (Ger) 2:0
13:00Утрехт (Ned) - Гоу Ехед Іглс (Ned) 1:0
13:00Хольбек (Den) - Сковсховед (Den) 0:0
13:45П'яст Глівіце (Pol) - Пуща (Pol) 2:1
14:00Бристоль М.Ф. (Eng) - Бристоль Роверс (Eng) 0:4
14:00Відзев Лодзь (Pol) - ГКС Погонь (Pol) 9:1
14:00Тістед ФК (Den) - Вейгорд (Den) 0:1
14:00ТуРУ Дюссельдорф (Ger) - SW Dusseldorf (Ger) 3:1
14:00Усті-над-Лабем (Cze) - Дукла Прага (Cze) 1:0
14:15Подбескідзє (Pol) - Вісла (Pol) 0:1
15:00АСК 09 Дортмунд (Ger) - Штайнбах Гайгер (Ger) 2:3
15:00Баварія Альценау (Ger) - Кельн II (Ger) 5:2
15:00Байройт (Ger) - Аугсбург II (Ger) 5:0
15:00Богеміанс 1905 (Cze) - Жижков (Cze) 2:0
15:00Галле (Ger) - ТБ Берлін (Ger) 1:2
15:00Гройтер Фюрт (Ger) - Веєн (Ger) 2:2
15:00Скасовано Жижков (Cze) - Велвари (Cze) -:-
15:00Зігбургер (Ger) - Кобленц (Ger) 1:1
15:00Зіген (Ger) - Фортуна Д. II (Ger) 2:2
15:00Скасовано Йонг Утрехт (Ned) - Гоу Ехед Іглс (Ned) -:-
15:00Карлсруе (Ger) - ФСФ Франкфурт (Ger) 3:1
15:00Кассель (Ger) - ТСФ Гавельзе (Ger) 4:1
15:00Плауен (Ger) - Бішофсвердер (Ger) 0:3
15:00Ратенов (Ger) - Маккабі Берлін (Ger) 3:0
15:00Скасовано Сандеція Нови С. (Pol) - Пуща (Pol) -:-
15:00Тасманія Берлін (Ger) - Герта Берлін II (Ger) 6:0
15:00Хальберштадт (Ger) - Хемі Лейпциг (Ger) 1:1
15:15Майнц II (Ger) - Нідеркорн (Lux) 0:3
16:00Скасовано Вестфалія Херне (Ger) - Германія Ратінген (Ger) -:-
16:00Скасовано Віллем ІІ (Ned) - Ейсселмірвогелс (Ned) -:-
16:00Енергі Коттбус (Ger) - Уніон Берлін (Ger) 1:3
16:00ЛКС Лодзь (Pol) - Корона Кєльце (Pol) 2:4
16:00Людвігсфельдер (Ger) - Целендорф (Ger) 1:2
16:00Скасовано Сент-Жиллуаз (Bel) - Ребекуаз (Bel) -:-
16:00ТуС 1896 Захсенгаузен (Ger) - Мальсдорф (Ger) 2:6
16:00Шоннебек (Ger) - Хомберг (Ger) 2:0
16:30АЗ Алкмар (Ned) - Лілль (Fra) 2:1
17:00Дельменхорст (Ger) - Ольденбург (Ger) 2:3
17:00Зальцбург (Aut) - Ніцца (Fra) 4:1
17:00Злін (Cze) - Простейов (Cze) 1:2
17:00Скасовано П'яст Глівіце (Pol) - Опава (Cze) -:-
17:00Ферль (Ger) - ПСВ (Ned) 0:3
18:00Sloga Vinica (Mkd) - Победа (Mkd) -:-
18:00Алмере Сіті (Ned) - Ден Гааг (Ned) 1:2
18:00АСК Санкт-Валентин (Aut) - Санкт-Пельтен (Aut) 0:5
18:00Булонь (Fra) - Руан (Fra) 3:0
18:00Вільфранш (Fra) - Гренобль (Fra) -:-
18:00Генгам (Fra) - Лаваль (Fra) 2:1
18:00Скасовано Генгам (Fra) - Гавр (Fra) -:-
18:00Гонвед (Hun) - Острава (Cze) 1:2
18:00Ле-Ерб'є (Fra) - Шатобріан (Fra) -:-
18:00ЛКС Лодзь (Pol) - Сталь Мелець (Pol) 1:0
18:00МТК Будапешт (Hun) - Уйпешт (Hun) 4:3
18:00Сошо (Fra) - Сен-Аполлінер (Fra) 4:0
18:00Тіквеш (Mkd) - Плачковіца (Mkd) -:-
18:00ФК Пардубіце (Cze) - Сігма Оломоуц (Cze) 1:1
18:00Шартр (Fra) - Кретей (Fra) -:-
18:00Швехат (Aut) - Герстгофер (Aut) 8:0
18:00Штурм Грац (Aut) - Ференцварош (Hun) 0:1
18:30Марибор (Slo) - Словацко (Cze) 2:1
18:45Славія Прага (Cze) - МОЛ Фехервар (Hun) 3:1
19:00Анортосіс (Cyp) - АЕЛ Лімасол (Cyp) 2:0
19:00Аполлон (Cyp) - Пафос (Cyp) 2:0
19:00Брест (Fra) - Ренн (Fra) 1:2
19:00Динамо Загреб (Cro) - Цельє (Slo) 3:0
19:00Скасовано Залаеґерсеґ (Hun) - Осієк (Cro) -:-
19:00Квик Бойз (Ned) - Телстар (Ned) 0:1
19:00Ле-Ман (Fra) - Версаль (Fra) 0:0
19:00Лор'ян (Fra) - Анже (Fra) 0:0
19:00Мезекевешд-Жорі (Hun) - Кішварда (Hun) 1:1
19:00Нансі (Fra) - Саарбрюкен (Ger) 2:1
19:00Осер (Fra) - Орлеан (Fra) 1:1
19:00Пушкаш Академі (Hun) - Осієк (Cro) 3:1
19:00Реймс (Fra) - Бордо (Fra) 0:4
19:00Скасовано Реймс (Fra) - Страсбург (Fra) -:-
19:00ФК Париж (Fra) - Труа (Fra) 2:1
19:00Цибалія (Cro) - Бієло Брдо (Cro) 0:2
19:15Кан (Fra) - Ам'єн (Fra) 2:1
19:30Скасовано Монпельє (Fra) - Клермон (Fra) -:-
19:30Таршіен (Mlt) - Ліджа Атлетік (Mlt) 0:3
19:30Франк Борен (Bel) - Рапід Симфорінуа (Bel) 6:0
83'Аякс (Ned) - Валвейк (Ned) 4:1
20:00Бом (Bel) - Серен Юнайтед (Bel) -:-
20:00Коттінгбрунн (Aut) - Трайскірхен (Aut) -:-
70'Неа Саламіна (Cyp) - Ахнас (Cyp) 2:2
70'По (Fra) - Ніор (Fra) 0:0
20:00Скасовано Тулуза (Fra) - Родез (Fra) -:-
20:00Шатору (Fra) - Тур (Fra) -:-
30'Вараждин (Cro) - Белупо (Cro) 0:0
15'П'єта Хотспурс (Mlt) - ФК Марса (Mlt) 0:0
21:30Маастрихт (Ned) - ФК Ейндховен (Ned) -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

12:00Словацко W (Cze) - Дукла Прага W (Cze) 5:1

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

15:00Рівенджерс - Сент-Луїс -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30ПеренесеноТанджонг Пагар - Альбірекс Ніїгата -:-
12:30ПеренесеноХуганг - Балестьєр Халса -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

19:00Нітра - Слован Братислава 0:5
70'З. Моравце - Погронє 2:0
73'Міхаловце - Спартак Трнава 0:2
72'Ружомберок - Тренчин 0:2
75'Сеніца - Жиліна 0:2

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

18:00Бардейов - Л. Мікулаш 1:0
18:00Дубніца - Банська Бистріца 0:1
18:00Комарно - Жиліна B 2:0
18:00Кошице - Пухов 3:1

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

18:00Кална над Гроном - Поважська Бистриця 2:2
18:00Частковце - Нове Замки 1:2

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

17:30Вранов - Прешов 1:2
17:30Гіралтовце - Собранце-Собранецко 2:0
17:30Гуменне - Младост Калша 5:2
17:30Спішска Нова Вес - Липани 0:2

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

18:00Зволен - Наместово 1:4
18:00Чадця - Рімавска Собота 0:3

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

18:30Багон - Рогожник 2:2
18:30Інтер Б. - Девінска Нова Вес 5:0
18:30Томашов - Рача -:-

США: USL Чемпіоншип

02:00Маямі ФК - Тампа-Бей 0:3
05:00ПеренесеноOK Блюз - Лос-Анджелес Гелаксі 2 -:-
05:00Скасовано OK Блюз - Реал Монархс -:-
05:00Скасовано Портленд 2 - Ріо-Гранде -:-
00:00Мемфіс - Північна Кароліна -:-

США: USL League One

23:00ПеренесеноФК Торонто II - Норт Тексас -:-
02:00Нью-Інгленд II - Орландо Сіті B 0:2

США: NWSL (Жінки)

02:00Скасовано Орландо Прайд W - Скай Блю W -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:00Душанбе 83 - Худжанд 1:2
15:00Локомотив Памір - Істіклол Душанбе 0:3
15:00Файзканд - Куктош 0:0

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

13:45ПеренесеноПрачуап - Ратчабурі -:-
14:00ПеренесеноРайонг - Патум Юнайтед -:-
15:00ПеренесеноБангкок Юнайтед - Чонбурі -:-
16:00ПеренесеноФК Трат - Супханбурі -:-

ТАЇЛАНД: Thai League 2

13:45ПеренесеноТай Неві - Касетсарт -:-
14:00ПеренесеноЧайнат - ФК Чіангмай -:-
15:00ПеренесеноАюттхая Юнайтед - Сісакет -:-
15:00ПеренесеноНакхонпатом - Пхрае -:-
16:00ПеренесеноКхонкен - Лампанг -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1

19:00Бен Кардан - Есперанс Туніс 0:0
19:00Стад Тунізьєн - ЖС Кайруан 0:1
19:00Хаммам-Ліф - Сліман 1:1
19:00Шебба - Монастір 2:3

УГОРЩИНА: НБ ІІ

19:15МФК Печ - Дьор 2:2

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00ПеренесеноБухара - Термез Сурхон -:-
17:00ПеренесеноМеталург Бекабад - Кизилкум -:-
17:00ПеренесеноНавбахор Наманган - Машал Муборак -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

15:45Рентістас - Ліверпуль Монтевідео 1:1
18:00КА Серро - Пласа Колонія 1:0
ПерерваДанубіо - Рівер Плейт 0:1
23:30Дефенсор Спортінг - Монтевідео Сіті -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

17:00АК Оулу - КТП 0:0

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

15:00ЯПс - Кескі-Уусімаа 3:0
16:00ЕПС - Хонка Акатемія 0:0
17:00Скасовано НІС - ЕПС -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

15:00Палло-Ірот Раума - ПІФ Паргас 2:3
17:00Скасовано КааПо - ТПВ -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

14:00Скасовано Джиппо - ВІФК -:-
14:00Джиппо - Ювяскюля 2:0
15:00ЯБК - Кіісто 1:0
17:00Еркулес - Кемі Сіті 4:1
17:00Скасовано ЯБК - Кемі Сіті -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)

15:00Ільвес W - ПК-35 Хельсінкі W 0:1
16:00ТіПС W - КуПС W 2:1
16:00ТПС W - ПК-35 Вантаа W 1:1
16:00Юпк W - ХІК W 2:0
17:00Аланд Юнайтед W - Хонка W 2:1

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Сігма Оломоуц B - Фрідек-Містек 0:2
18:00Врховіна - Вишков 1:2
18:00Петржковіце - Отроковіце 0:3
18:00Угерський Брод - Кромержиж 0:0

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:30Бржецлав - Збройовка Брно B 1:1
18:00Бистржіце-над-П. - Стара Ржіше 2:1
18:00Старт Брно - Ждяр-над-Сазавоу 2:2

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

17:30Пржеров - Козловіце 2:1
18:00Нове Сади - Граніце 3:2
18:00Скаштіце - Бзенец 1:4
18:00ХФК Оломоуц - Страні 0:2

ЧЕХІЯ: Division F

17:30Римаржов - Гавіржов 2:2
18:00Детмаровіце - Нови Їчин 6:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

11:15Моторлет Прага B - Адміра Прага B 1:2
11:15Уєзд Прага - Подолі Прага 4:1
11:30Дукла Ї. М. - Гостіварж 1:4
11:30Злічин - Краловіце 0:2
11:30Угельне склади Прага - Пржедні Копаніна 0:3
18:00Олімпія Радотін - Вишеград B 1:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

11:15Літомишль - Horni Redice 1:0
11:15Хрудім B - Пардубіцкі 4:0
18:00Голіце - Моравани 5:1
18:00Тржемошніце - Гержманув Местец 2:1пен

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

17:30Bedrichov - Велке Мезіржічі B 0:4

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

18:00Крумвірж - Босковіце 2:2
18:00Моравскі Крумлов - Бистрц 3:2
18:00Моравська Славія - Свратка Брно 2:4
18:00Мутеніце - Раєчко 3:0
18:00Ратішковіце - Богуніце 1:4

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

11:30Могельніце - Медлов 3:1
18:00Єсенік - Забржег 6:0
18:00Желатовіце - Brodek u Prerova 4:1
18:00Літовел - Bohunovice 1:2
18:00Рапотін - Штернберк 0:1пен
18:00Усті - СК Ліпова 2:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

18:00Бржидлічна - Кобержице 3:0
18:00Глубіна - Фульнек 4:1
18:00Петржвалд-на-Моравє - Долні-Датинє 4:1
18:00Челадна - Біловец 1:5
18:00Ческі Тешин - Брушперк 0:1

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00Дегерфорс - АФК Ескільстуна 5:0
18:30Далкурд - Норрбю 2:2
18:30Єнчепінг - ФК Умео 1:0
18:30Хальмстад - ГАІС 0:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

15:00Тебю - Броммапойкарна 0:1
15:00Фрей - Еребру Сюр. 4:0
17:00ІФК Берга - Карлслундс 3:2
17:00Карлстад - Єфле 1:2
17:00Сильвія - Ханінге 1:2
18:00Соллентуна - Нічепінг 1:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

16:00Вернаму - Квідінг 5:0
16:00Карлскруна - Ескільсмінне 2:2
16:00Мутала - Торнс 2:2
16:00Тролльхеттан - Лундс 2:1
17:00Твокер - Оскархамн 1:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

14:00Стеде - Шеллефтео 2:0
14:30ФК Умео - Пітео 3:3
15:00Готтне ІФ - Сандвік 0:0
15:00ІФК Умео - Морен 2:1
15:00Тефтео ІК - Фріска Вільор 1:2

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

15:00Енскеде - Кварнсведенс 2:0
15:30Стоксунд - Худіксвалль 1:2
17:00Fanna - Естерокер ІФК 1:3
17:00Лідінге ІФК - Упсала 3:4
17:00Фагерста Седра - Stockholm Internazionale 0:3

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

14:00Онсала - Халмія 4:2
14:30Ассиріска БК - Бункефлу 2:1
15:00Олімпік - Вінберг 1:3
15:00ФК Мальме - Преспа Бірлік 1:0
17:00Енгельхольмс - Фрелунда 3:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

15:00Арамейск-Сюріанска - Тюресе 4:1
15:00Кумла - Ассиріска ФФ 2:3
15:00Невроз - Вермбольс 1:2
15:00Рюннінге - ІФК Ескільстуна 2:0
15:00Худдінге - Ассиріска ІФ 1:0
16:00Отвідаберг - Форвард 0:4
17:30Гуте - Троса-Вагнхерадс 1:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

14:00ПеренесеноАхлафорс - Стенунгсунд -:-
14:30Саведален - Тідахольм ІФК 3:2
16:00Нордвермланд - Гаутіод 1:1
17:00Омоль - Уддеволд 1:4

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Східний Йоталанд

15:00Бромелла - Далсторп 0:2
15:00Носабю ІФ - Карлсгамн 4:0
15:00Торд - Раппе 3:3
15:00Хесслехольм ІФ - Елмебуда/Ліннерід 3:2
17:00Асарум - Хускварна 1:1
19:00Сюріанска - Хесслехольм 1:0

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

15:00Пітео W - Гетеборг W 1:5
15:00Умео W - Віттше W 3:0
16:00Ескільстуна Юнайтед W - Векше ДФФ W 3:0
16:00Юргорден W - Еребру W 0:1
18:00Лінчепінг W - Крістіанстад W 0:3

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

15:00АІК W - Джитекс W 4:2
16:00Кальмар W - Хаммарбю W 1:2
16:00Кварнсведенс W - ІФ Броммапойкарна W 1:3
16:00Сандвікенс W - Alingsas FC W 0:2

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Гемілтон - Росс Каунті 0:1
17:00Лівнгстон - Хіберніан 1:4
17:00Мотервелл - Данді Юнайтед 0:1

ЯПОНІЯ: J1-ліга

12:00Нагоя - Урава 6:2
12:00Сімідзу - Саппоро 3:1
12:30Касіма - Саган Тосу ФК 2:0
13:00Гамба Осака - Йокогама 2:1
13:00Йокогама Марінос - Касіва 1:1
13:00Кавасакі Фронтале - Ойта 2:0
13:00Кобе - Вегалта Сендай 1:2

ЯПОНІЯ: J2-ліга

12:00Альбірекс Ніїгата - Омія Ардія 1:1
12:00Токіо Верді - Рюкю 0:1
13:00Авіспа Фукуока - Кофу 2:2
13:00Джубіло Івата - Мацумото Ямага 2:1
13:00Канадзава - Ехіме 4:3
13:00Монтедіо Ямагата - Кіото 3:4
13:00Окаяма - Міто 3:1
13:00Ренова Ямагучі - Точігі 0:1
13:00Токусіма - В-Варен Нагасакі 3:1

ЯПОНІЯ: J3-ліга

12:00Гіфу - Грулья Моріока 1:1
12:00Сересо Осака U23 - ЙСКК 0:0

ЯПОНІЯ: Nadeshiko League Women

10:00Куноічі W - Ноджіма Стелла W 3:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.