ОНОВИТИ

Баскетбол » Сьогодні » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: НБЛ

08:30Аделаїда - Нью Зіленд Брейкерс -:-
11:00Мельбурн Юнайтед - Сідней -:-

АВСТРІЯ: Суперліга - Етап невдах

18:30Трайскірхен Лайонс - Відень Тімбервулвз -:-

АВСТРІЯ: Суперліга - Етап переможців

18:30Оберварт Ганнерс - Капфенберг Буллз -:-
18:30Свонс Гмунден - Клостернойбург Дюкс -:-
21:00Санкт-Пельтен - Вельс -:-

АВСТРІЯ: Друга ліга

19:00Wagram - Дорнбірн Лайонс -:-
19:00Скасовано Вертерзее Піратен - Єннерсдорф -:-
19:00Маттерсбург - ББК Норд -:-
19:00Фюрстенфельд - Рейдерс Тіроль -:-
20:30Зальцбург - Целовец -:-

АВСТРІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00DBB LZ OO W - Целовец W -:-
15:00Відень Тімбервулвз W - Флаїнг Фоксес Швехат W -:-
19:00UBSC-DBBC Graz W - УБІ Грац W -:-

АРГЕНТИНА: Супер 20

02:00Сан-Мартін - Інстітуто де Кордоба 80:78от

БЕЛЬГІЯ: Top Division Women

21:00Варегем W - Люммен W -:-
21:30Laarne W - Сінт-Кателейне-Вавер W -:-
21:30Mechelen W - Льєж W -:-
21:30Кортрейк W - Брен W -:-
21:30Намюр W - Pepinster W -:-
22:00Phantoms W - Шарлеруа W -:-

БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга

13:00Цмокі Мінськ 2 - Борисфен -:-

БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга - Етап невдах

12:00Брест - SDUSHOR Minsk -:-
12:00РДУОР Мінськ - Гомель -:-

БОЛГАРІЯ: НБЛ

18:30Бероє - Спартак Плевен -:-
19:00Балкан - Чорноморець -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ

18:00Босна Рояль - Мостар -:-
18:00Какань - Celik -:-
21:00Capljina - Леотар Требінє -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Prvenstvo BiH Women

17:30Плей-оф Сараєво W - Rudar W -:-
19:00Konjic W - Ігман W -:-
21:00Jumper W - Млади Країшнік W -:-

БРАЗИЛІЯ: НББ

01:00Можі - Сеаренсі 84:94
14:00Бауру - Пату -:-
17:00Кампу-Моран - Паулістану -:-
21:00Фламенгу - Сан-Паулу -:-
00:00Франка - Мінаш -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: WBBL Women

15:00Durham Palatinates W - Манчестер Містікс W -:-
15:30Кардіфф Мет Арчерс W - Ньюкасл Іглз W -:-

ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга

17:00Лавріо - Колоссос -:-
17:00Промітеас - АЕК Афіни -:-
20:00Harilaos Trikoupis - Перістері -:-

ГРЕЦІЯ: А2

17:00Amyntas - Філіппос Верой -:-
17:00AO Triton - Oiakas Nafpliou -:-
17:00AS Karditsas - Аполлон Патри -:-
17:00Dafni Dafniou - Agriniou -:-
17:00Кавала - Eleftheroupoli -:-
17:00Маруссі - Панерітраїкос -:-
17:00Олімпіакос B - Паграті -:-
17:00Психіку - Короївос -:-

ГРУЗІЯ: Суперліга

11:00Мгзавребі Тбілісі - Батумі РСУ -:-
13:30ТДУ Тбілісі - Кутаїсі -:-
16:00Тітебі - Vera Tbilisi -:-

ДАНІЯ: Баскетбольна ліга

15:00Bears Academy - Копенгаген -:-

ДАНІЯ: Жіноча ліга

15:30Амагер W - Обюхей W -:-

ЄВРОПА: Ліга АВА

18:00Задар - Партизан -:-
20:00Цедевіта Олімпія - ФМП Белград -:-

ЄВРОПА: Латвійсько-естонська ліга

17:00Рапла - Раквере Тарвас -:-

ЄВРОПА: WBBL Women

14:00Латвійський унів. W - Лієпаяс Папірс ЛССС W -:-
17:00РСУ Меркс W - БС Рига W -:-

ІЗРАЇЛЬ: Суперліга

18:20Хапоель Ейлат - Маккабі Тель-Авів -:-
20:00Хапоель Беер-Шева - Маккабі Хайфа -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

20:30Maccabi Ramat Gan - М. Ход-ха-Шарон -:-
20:30Маккабі Раанана - Рамат-ха-Шарон -:-

ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки)

21:00Валюр W - КР Рейк'явік W -:-

ІСПАНІЯ: АКБ

19:00Манреса - Мурсія -:-
19:00Унікаха - Естудіантес -:-
21:45Гіпускоа - Більбао -:-
21:45Реал Мадрид - Сан-Пабло Бургос -:-

ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро

20:00Лема Коруна - Касерес -:-

ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата

19:00Морен - Carbajosa -:-
19:15Cornella - Бенікарло -:-
19:30Estela - Ponferrada -:-
19:30L'Hospitalet - Наварра -:-
19:30Pardinyes - Jairis -:-
19:30Тальдеа - Хіхон -:-
20:30Альбасете - КБ Таррагона -:-
20:30Барселона B - Вільярробледо -:-
21:30Zentro - Марбелья -:-

ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)

13:00Естудіантес W - Сарагоса W -:-
13:00Кампус Промете W - Енсіно W -:-
19:30Araski W - Бембібре W -:-
20:15ІДК Гіпускоа W - Гран Канарія W -:-
21:00Перфумеріас Авеніда W - Ciudad de La Laguna W -:-

ІТАЛІЯ: Ліга А

20:30Віртус Болонья - Варезе -:-
21:00Сассарі - Венеція -:-
21:30Бріндізі - Трієст -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

16:00Віртус Болонья W - Кампобассо W -:-

КОСОВО: Суперліга

19:00Башкімі - Z-Mobile Приштина -:-
19:00Веллазнімі - Пея -:-
19:00Голден Ігл Іллі - КБ Раховеці -:-
19:00Трепча - Prizreni -:-

ЛИТВА: ЛКЛ

17:00Пієно Жвайгждес - Лієткабеліс -:-
17:20БК Прієнай - Рітас -:-

ЛИТВА: NKL - Плей-оф

16:00Gargzdu - Вільнюс МРУ -:-
19:30Жальгіріс Каунас 2 - Ежерюнас -:-

ЛИТВА: Moteru Lyga Women

16:15Айстес ЛСУ Каунас W - Шауляй-Університет W -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League

20:30Bertrange - Musel Pikes -:-
20:30Вальферданж - Larochette -:-
20:30Т71 Дюделанж - Еш -:-
21:00Есперанж - Heffingen -:-
21:00Контерн - Расінг Люксембург -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League Women

18:30Bertrange W - Вальферданж W -:-
19:30Amicale Steesel W - Musel Pikes W -:-
20:00Grengewald Hueschtert W - Еш W -:-

НІДЕРЛАНДИ: ДБЛ

17:00Амстердам - Дюкс -:-
20:30Гронінген - Ден Хелдер -:-
21:00BAL Weert - Леуварден -:-
21:00Лейден - Almere -:-

НІМЕЧЧИНА: ББЛ

19:00Геттінген - Хемніц -:-
19:00Ульм - Сінтайнікс МБК -:-
21:30Бонн - Фехта -:-
21:30Гіссен - Байройт -:-

НІМЕЧЧИНА: Pro B

15:00Orange Академі - Дрезден -:-
15:00Баварія 2 - Ганау -:-
16:00Скайлайнерс 2 - Coburg -:-
19:00Кельн - Itzehoe -:-
20:00Bernau - Ріст Ведель -:-
20:00Bochum - Ізерлон Кенгарус -:-
20:00Oberhaching - College Karlsruhe -:-
20:30Koblenz - Lowen -:-
20:30Швельм - Дюссельдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Про А

19:00Айсберен - Panthers Schwenningen -:-
19:00Егінген - Кірхгайм -:-
20:00Тюбінген - Єна -:-
20:30PS Karlsruhe - Нюрнбергер -:-
20:30Артланд - Леверкузен -:-
20:30Гайдельберг - Трір -:-

НІМЕЧЧИНА: ДББЛ (Жінки)

19:00Гернер W - Flippo W -:-
20:00Галле W - Heidelberg W -:-
20:30Айсфогель Фрайбург W - ГіроЛайв Пантерз W -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: КБЛ

08:00Сеул Тандерс - Вонджу ДБ -:-
08:00Сонік Бум - LG Сейкерс -:-
10:00Чонджу Еджіс - Аньянг -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: WKBL (Жінки) - Плей-оф

11:00Вурі Вібі W - Самсунг Блю Мінкс W -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга

18:00Crn Drim - Гостівар -:-
18:00Кожув - TFT Skopje -:-
18:00МЗТ Скоп'є - МЗТ Скоп'є 2 -:-
18:00Работнічкі - Вардар -:-
19:00FMP Akademija - Crn Drim -:-
19:00Гостівар - Куманово -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Prva Liga Women

17:00Struga W - Шкупі W -:-

ПОЛЬЩА: Таурон Баскет Ліга

18:35Домброва-Гурнича - Острув-Велькопольскі -:-

ПОЛЬЩА: 1. Ліга

18:00Котвіца Колобжег - Шльонск Вроцлав II -:-
18:00Пельплін - Кросно -:-
19:00Dziki Warszawa - Погонь Прудник -:-
19:00ВКК Вроцлав - Ланьцут -:-
19:00Гурнік Валбжих - Ниса Клодзько -:-
19:00Чарні Слупськ - Ксєнжак Лович -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса (Жінки)

18:00Артего Бидгощ W - Політехніка Гданськ W -:-
18:00ГТК Гдиня W - Сосновець W -:-
18:00Слеза Вроцлав W - Гожув W -:-
20:00Польковіце W - Арка Гдиня W -:-

ПОРТУГАЛІЯ: ЛПБ

17:00Віторія - Спортінг КП -:-
18:00Imortal - Галітуш -:-
18:00КАБ Мадейра - Мая Баскет Клуб -:-
18:00Оваренсе - Лузітанія -:-
20:00Баррейренсе - Ежгейра -:-
23:00Академіка - Олівейренсе -:-

РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ

14:00УНІКС Казань - Нижній Новгород -:-
15:00Локомотив Кубань - Єнісей -:-

РОСІЯ: Суперліга

09:15Vostok 65 - ЦСКА Москва 2 -:-
10:10Іркутськ - Хімки М. -:-
12:00Новосибірськ - МБА Москва -:-
14:00Університет-Югра - Купол-Роднікі Іжевськ -:-
14:15Уфімєц Уфа - Темп-СУМЗ Ревда -:-
17:00Самара - Уралмаш Єкатеринбург -:-

РУМУНІЯ: Liga National Women - Перший етап

16:00CSU Rookies Oradea W - Клуж-Напока W -:-
16:00Phoenix Constanta W - Рапід Бухарест W -:-
16:00Сепші СІК W - Олімпія Брашов W -:-
18:30Сату-Маре W - ІКІМ Арад W -:-
19:00КСБТ Александрія W - Agronomia Bucuresti W -:-
19:00Тиргу-Секуєск W - Мунісіпал Тирговіште W -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

19:00ПеренесеноKK Pirot - Таміс -:-
19:00Слобода - OKK Novi Pazar -:-

СЕРБІЯ: 1. ZLS Women

16:30Врбас Медела W - Партизан W -:-
17:30Раднічкі Крагуєвац W - ЖКК Кралєво W -:-
18:00Радівой Корач W - Студент Ниш W -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

17:00Левіце - МБК Лученец -:-
19:00Спішскі Ритьєрі - БК Світ -:-
21:00БК Прєвідза - МБК Гандлова -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - Етап невдах

15:00Спішска Нова Вес W - SK UMB Banska Bystrica W -:-
18:30Попрад W - Банська Бистриця W -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - Етап переможців

17:00ПеренесеноYoung Angels Kosice W - Шаморин W -:-

СЛОВЕНІЯ: Ліга Нова КБМ - Етап невдах

19:00Тайфун Шентюр - Златорог Лашко -:-
20:00Ползела - Тріглав Крань -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SKL Women

16:00Ілірія W - Тріглав W -:-
18:00Гросуплє W - Коніце W -:-
18:00Марибор W - Ledita W -:-
19:00Єжица W - Атлет Цельє W -:-

США: НБА

4-а чвертьБостон - Індіана 108:101
4-а чвертьТоронто - Х'юстон 116:105
3-я чвертьДетройт - Сакраменто 78:73
4-а чвертьМаямі - Юта 96:94
4-а чвертьМемфіс - Кліпперс 76:91
4-а чвертьОклахома-Сіті - Атланта 106:94
4-а чвертьЧикаго - Фінікс 87:85
05:00Голден Стейт - Шарлот -:-
05:00Лейкерс - Портленд -:-

США: Джі-Ліга НБА

02:00Кентон Чардж - Ріо-Гранде Веллі Вайперс 102:120
02:30Грінсборо Сворм - Репторс 905 117:126
18:00Agua Caliente Clippers - Ері БейХокс -:-
18:30Делавер 87ерс - Оклахома-Сіті Блю -:-
22:00Репторс 905 - Вестчестер -:-
22:30Санта-Круз Ворріорз - Лонг-Айленд Нетс -:-

США: NCAA

23:00Merrimack Warriors - Сент-Френсіс Бруклін 75:67
23:00ПеренесеноАйона Гейлс - Монмаут -:-
23:00Браянт Юніверсіті - LIU Шаркс 63:60
23:00Джеймс Медісон - Дрексел 78:84
23:00Скасовано Квінніпіак - Манхеттен -:-
23:00Сент-Пітерс - Райдер Бронкс 66:52
23:00Сентрал Коннектикут Стейт - Вагнер 83:77
23:00ПеренесеноСієна - Айона Гейлс -:-
23:00ПеренесеноФейрфілд - Канішес -:-
23:00Цинциннаті - Тулейн Грін Вейв 91:71
00:00Кел Полі - ЮК Девіс 61:69
00:00Сієна - Манхеттен 74:69
00:00Тексас Стейт - Луїзіана Монро 58:49
01:00Денвер - Небраска Омаха 76:80
01:00Джорджія Саутерн - Аппалачіан Стейт 78:84от
01:00Кеннесо Стейт - Флорида Галф Коуст 80:63
01:00Скасовано Ліберті - Беллармін -:-
01:00Сент-Бонавентюр - Джордж Вашингтон 88:41
02:00UTSA Роудраннерс - UAB -:-
02:00Айдахо - Монтана Стейт -:-
02:00Акрон - Боулінг Грін -:-
02:00Бредлі - Дрейк -:-
02:00Валпараїсо - Індіана Стейт -:-
02:00ПеренесеноДжексонвілл - Стетсон -:-
02:00Евансвіл - Міссурі Стейт -:-
02:00Маршалл - Норт Тексас -:-
02:00Нортерн Аризона - Саутерн Юта -:-
02:00ПеренесеноНорт Флорида - Флорида Галф Коуст -:-
02:00Олд Домініон - Міддл Теннессі Стейт -:-
02:00Пенн Стейт - Пердью -:-
02:00Секрід Харт - Фейрлі Дікінсон -:-
02:00Сент-Луїс - Річмонд -:-
02:00Тексас Арлінгтон - Арканзас Стейт -:-
02:00Трой - Коустал Кароліна -:-
02:00ЮК Ервайн - ЮК Сан-Дієго -:-
02:30Арканзас-Літтл Рок - Луїзіана Лафаєтт -:-
02:30Луїзіана Тек - Райс Оулс -:-
03:00Tarleton - Нью-Мексико Стейт -:-
03:00ПеренесеноВестерн Кентукі - Флорида Інтерн. -:-
03:00Саутерн Місс. - Флорида Атлантік -:-
03:00Скасовано Чикаго Стейт - Діксі Стейт -:-
03:00Юта Веллі Стейт - UTRGV -:-
03:30Саут Дакота Стейт - UMKC -:-
04:00ПеренесеноUTEP - Шарлотт 49ерс -:-
04:00Іллінойс Стейт - Нортерн Айова -:-
04:00Лойола Чикаго - Саутерн Іллінойс -:-
04:00Саут Алабама - Джорджія Стейт -:-
04:00Сіетл - Гранд Кеньйон -:-
04:00Юта Стейт - Невада -:-
05:00КСЮ Бейкерсфілд - КС Фуллертон -:-
06:00UNLV - Фресно Стейт -:-
06:00ЮК Ріверсайд - ЮК Санта-Барбара -:-
06:59Гаваї - Лонг-Біч Стейт -:-
19:00Депол Блю Дімонс - Джорджтаун -:-
19:00Джорджія Тек - Сірак'юз -:-
19:00Індіана - Мічіган -:-
19:00Лойола Меріленд - Нейві -:-
19:00Оберн - Теннессі -:-
19:00Тексас Тек - Тексас Лонгхорнс -:-
20:00Болл Стейт - Сентрал Мічіган -:-
20:00Вестерн Кароліна - Мерсер -:-
20:00Джорджія Буллдогз - Саут Кароліна -:-
20:00Істерн Мічіган - Нортерн Іллінойс -:-
20:00Скасовано Мен Блек Берз - Стоуні Брук -:-
20:00ПеренесеноСієна - Квінніпіак -:-
20:00Сітадел - Семфорд -:-
20:00ЮМасс Лоуелл - Стоуні Брук -:-
21:00Айдахо Стейт - Монтана -:-
21:00Арканзас - LSU -:-
21:00Бакнелл - Амерікан Юніверсіті -:-
21:00Беллармін - Ліберті -:-
21:00Бостон Коледж - Нотр-Дам -:-
21:00Вісконсин Беджерс - Іллінойс Файтінг Іланай -:-
21:00Девідсон - Вірджинія Ремс -:-
21:00Джордж Вашингтон - Джордж Мейсон -:-
21:00Клемсон - Маямі (Фл.) -:-
21:00Луїзіана Тек - Райс Оулс -:-
21:00Маршалл - Норт Тексас -:-
21:00Нортерн Колорадо - Портленд Стейт -:-
21:00Огайо Бобкетс - Баффало -:-
21:00Стетсон - Норт Флорида -:-
21:00Хартфорд - Бінгхемтон -:-
21:00Хемптон - Пресбітеріан -:-
21:05Сакраменто Стейт - Вебер Стейт -:-
21:30Юконн - Маркетт -:-
22:00Аризона - Вашингтон -:-
22:00Армі - Бостон Юніверсіті -:-
22:00Джорджія Саутерн - Аппалачіан Стейт -:-
22:00Норт Алабама - Ліпском Бізонс -:-
22:00Оклахома - Оклахома Стейт -:-
22:30Вандербілт - Оул Місс -:-
23:00UCF Найтс - Темпл Оулс -:-
23:00UTSA Роудраннерс - UAB -:-
23:00Айона Гейлс - Монмаут -:-
23:00Вайомінг - Сан-Хосе Стейт -:-
23:00Вест Вірджинія - Канзас Стейт -:-
23:00Вірджинія Тек - Вейк Форест -:-
23:00Говард - Норфолк Стейт -:-
23:00Іст Теннессі Ст. - НК Грінсборо -:-
23:00Скасовано Квінніпіак - Айона Гейлс -:-
23:00Кентукі - Флорида Гейторс -:-
23:00Колорадо Стейт - Ейр Форс -:-
23:00Маріст - Квінніпіак -:-
23:00Морхед Стейт - Белмонт -:-
23:00Н. Кароліна A&T - Н. Кароліна Сентрал -:-
23:00Нортвестерн Стейт - Саутістерн Луїзіана -:-
23:00Норт Кароліна - Флорида Стейт -:-
23:00Сан-Дієго Стейт - Бойс Стейт -:-
23:00Сан-Дієго Торерос - Пеппердайн -:-
23:00Флорида A&M - Саут Кароліна Стейт -:-
23:00Скасовано Хартфорд - Вермонт -:-
23:00ЮМасс - Род-Айленд -:-
23:30Аризона Стейт - Вашингтон Стейт -:-
23:30Маямі (Огайо) - Кент Стейт -:-
23:30Саут Дакота Койотіс - Норт Дакота Стейт -:-
00:00Арканзас-Літтл Рок - Луїзіана Лафаєтт -:-
00:00Вестерн Кентукі - Флорида Інтерн. -:-
00:00Джексонвілл Стейт - Остін Пій -:-
00:00Істерн Іллінойс - ЮТ Мартін -:-
00:00Ксав'єр - Крейтон -:-
00:00Тексас Арлінгтон - Арканзас Стейт -:-
00:00Тексас Стейт - Луїзіана Монро -:-
00:00Толедо - Вестерн Мічіган -:-
00:00Трой - Коустал Кароліна -:-
00:00Скасовано Фейрфілд - Сієна -:-
00:30Алабама A&M - Прері-В'ю A&M -:-
00:30Алабама Стейт - Тексас Саутерн -:-
00:30Ламар - Стівен Ф. Остін -:-
00:30Саутерн Юнів. - Алкорн Стейт -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:00Бахчешехір Унів. - Пінар Каршияка -:-
14:15Petkim Spor - ОГМ Орманспор -:-
16:30Тюрк Телеком - Бурсаспор -:-
19:00Тофаш - Галатасарай -:-

ТУРЕЧЧИНА: ТБЛ

13:00Акхісар Беледіє - Ялова Блд. -:-
14:45Balikesir - Istanbul Basket -:-
16:30Самсун - Фінал Спор Бурса -:-

ТУРЕЧЧИНА: TB2L - Перший етап

12:00Cozum Ankara - Bati Ege -:-
13:00Seyhan - Kadikoy Istanbul -:-
14:00Істанбул ББ - Corlu -:-
15:00Asya Kartallari - Даріджа Генчлербірлігі -:-
15:00Ege Sportif - Altinel Spor -:-
15:00Egospor - Бейликдюзю -:-
15:00Harem Spor - Kastamonu -:-
15:00Етімесгут - Gecit Spor -:-
15:00Мерсін БСБ - Kayserigaz -:-

ТУРЕЧЧИНА: КБСЛ (Жінки)

13:00Орманспор W - Джанік W -:-
13:30Ардана БК W - Джанкая W -:-
14:00Боташ W - Фенербахче W -:-
14:15Nesibe Aydin W - Бешикташ W -:-
15:00Беллона Кайсері W - Elazig Il Ozel Idare W -:-

УГОРЩИНА: НБ І. А

18:00KTE-Дуна - Шопроні КК -:-
19:00Залакерамія - Седеак -:-
19:00Капошвар - Солнокі Олай -:-
19:00Керменд - Ясберень -:-
19:00Печ ВСК - Атомерому Пакш -:-
19:00Сомбатгей - OSE Lions -:-
21:00Альбакомп - Дебрецен Едьєтем -:-

УКРАЇНА: ФБУ Суперліга

16:00Хімік - Будівельник -:-

УКРАЇНА: Суперліга (Жінки)

14:00Чайка Бердянськ W - Інтерхім-СДЮСШОР W -:-
14:15Динамо К. W - БК Франківськ-Галичина W -:-
16:00Київ-Баскет W - Прометей W -:-
17:00ОСДЮсШОР Рівне W - Вінницькі Блискавки W -:-

УРУГВАЙ: Liga Uruguaya - Плей-оф

02:15Агуада - Трувіль 90:84

ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга

17:00Ura Basket - УУ-Коріхайт Уусіукаупункі -:-
17:00БК Нокіа - Карху Баскет -:-
17:00Кобрат - Пюрінто Тампере -:-
17:00Хельсінкі Сігаллс - Катая -:-

ФІНЛЯНДІЯ: I Divisioona A

12:00Oulu - Munk. Kisapojat -:-
18:00ТоПо Хельсінкі - Korikouvot -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Korisliiga Women

15:00Torpan Pojat Helsinki W - Еспоо Тім W -:-
17:00Котка Пелі Кархут W - Лаппеентранта W -:-

ФРАНЦІЯ: ЛФБ (Жінки)

21:00ЕСБ Ліль W - Уньон Ено W -:-
21:00Ла-Рош W - Charnay Bourgogne Sud W -:-
21:00Тарб ЖБ W - Нант W -:-
21:30Landerneau Bretagne W - Флеймз Кароло W -:-

ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Горіца - Фурнір -:-
18:00Осієк - Сонік-Пунтаміка -:-
18:30ГКК Шибенка - Шкрлєво -:-
20:00Алкар - Гермес Аналітика Загреб -:-

ХОРВАТІЯ: Prva Liga

17:30Bosco - KK Zaprudje -:-
18:00Дубровник - Цедевіта -:-
18:00Кварнер - КК Самобор -:-
18:00Оміс - Pula -:-

ХОРВАТІЯ: Premijer Liga Women - Етап невдах

16:15Спліт W - Задар W -:-
18:45KAZL Split W - FSV Rijeka W -:-

ХОРВАТІЯ: Premijer Liga Women - Етап переможців

18:00Роквул Пула W - ЖКК Медвешчак W -:-
18:45Трешнєвка 2009 W - Mursa Osijek W -:-

ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап невдах

18:00Світави - НГ Острава -:-
19:00Дечин - Усті-над-Лабем -:-
19:00ПеренесеноОломоуцко - Градец-Кралове -:-

ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап переможців

18:00Німбурк - Пардубіце -:-
19:00Опава - Брно -:-

ЧЕХІЯ: ЗБЛ (Жінки)

12:00Слованка W - Шанс U19 W -:-
15:30Острава W - Трутнов W -:-
15:30Хомутов W - Славія Прага W -:-

ЧИЛІ: ЛНБ

19:00Католіка - Еспаньйол де Талька -:-
21:00КД Пуерто-Варас - Вальдівія -:-
22:00Леонес де Кільпе - У. Де Консепсьйон -:-
23:00Анкуд - Пуерто-Монтт -:-
00:00Лас Анімас - Temuco -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Prva A Liga

19:00Даніловград - Сутьєска -:-
19:30Ловчен Цетинє - Студентскі Центар -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга

18:30ББК Монте - Фрібур Олімпік -:-
18:30Женева Лайонс - Лугано Тайгерс -:-
18:30САМ Массаньйо - БК Бонкур -:-
19:00Невшатель - Реджо Базель -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-ЛІга (Жінки)

17:00Женева W - Nyon W -:-
18:30Геліос ВС W - Порте дю Солей W -:-

ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга

20:04Бурос - Несше -:-

ШВЕЦІЯ: Superettan

15:00ПеренесеноВеттербюгден Старз - IK Eos -:-
16:00ПеренесеноTeam4Q - RIG Mark -:-
16:00ПеренесеноTrelleborg - Окельбу -:-
17:30ПеренесеноHogsbo - Кальмар -:-

ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга (Жінки)

14:30Hogsbo W - Вісбю W -:-
15:00Уппсала W - Марбу W -:-
15:30Лунд W - Седертельє W -:-
16:00Альвік W - Умео W -:-

ЯПОНІЯ: B.League

07:00Сімане - Сан Рокерс Сібуя -:-
07:00Хіросіма Д. - Чіба -:-
08:05Акіта - Хоккайдо -:-
08:05Йокогама - Канагава Тандерс -:-
08:05Кіото - Осака -:-
08:05Нагоя Долфінс - Алварк -:-
08:05Сінсю - Ніїгата -:-
08:05Уцономія Брекс - Сіхорсес Мікава -:-
10:05НеоФенікс - Сіга -:-
11:05Тояма - Окінава -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.