ОНОВИТИ

Футзал » Сьогодні » Усі матчі

БРАЗИЛІЯ: Supercopa

16:00Dois Vizinhos - Мінас -:-

ЕСТОНІЯ: Saaliliiga

17:30Sillamae NPM Silmet - Viimsi Smsraha -:-
19:00Космос Таллінн - Румму Дюнамо -:-
19:00Нарва Юнайтед - Тарту Максимум -:-

ІСПАНІЯ: Національна ліга

13:00Картахена - Палма Футзал -:-
15:00Леванте - Ель Посо Мурсія -:-
18:00Сарагоса - Бурела -:-
19:00Катгас Санта-Колома - Хаен -:-
20:00О Парруло - Рібера Наварра -:-
20:00ФС Вальдепеньяс - Антекера -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда - Етап невдах

17:00Рівас - Alzira FS -:-
18:00Ельче - Леганес -:-
18:00Сьюдад Мурсія - Мостолес 2008 -:-
18:30Кастельйон - Сантьяго Футзал -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда - Етап переможців

19:00Ехідо - Талавера -:-
19:30Ноя - Mengibar -:-
20:00Benavente - Барселона B -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

17:00Feldi Eboli - Signor Prestito -:-
17:00Генуя - Аква е Сапоне -:-
18:00Real San Giuseppe - Mantova -:-
19:00Colormax Pescara - Aniene -:-
19:00Lido di Ostia - КАМЕ Доссон -:-
20:00Падова - Авелліно -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

15:30TFK Salaspils TENTE - Резекне -:-
16:00РАБА - Даугавпілс -:-
18:30Нікарс - Dobele -:-
19:00Петров - Єкабпілс -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

12:30Фрейдіг - Утлейра -:-
19:00ПеренесеноВестеролен - КФУМ -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

17:00Lubawa - Nova Gliwice -:-
18:00МОКС Бялисток - Лешно -:-
19:00Brzeg - Хойніце -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga Placard

13:00Модікус-Сандім - Брага -:-
17:00Бенфіка - Белененсеш -:-
18:00Portimonense - Електріку -:-
18:00Візеу 2001 - Спортінг -:-
19:00Candoso - Леоеш -:-
19:00Буріньйоса - Caxinas Poca Barca -:-
19:00Санжуаненсе - Фундау -:-
21:00Футзал Аземейш - Ломбуш -:-

РОСІЯ: Паріматч Вища ліга

08:30Кемерово - Ямал Новий Уренгой -:-
09:00Сігма - Сінара Єкатеринбург 2 -:-
11:00Golden Eagle - Ростов -:-
11:00Luch-GTS - UrFU-KEHU -:-
11:00Norman Nizhnyi Novgorod - Volgar -:-
11:00Сибіряк - Тюмень B -:-
12:00A-Tur Perm - Glazov -:-
12:00Спартак Донецьк - Alga -:-
13:00Gazprom Burenie - Волга Саратов -:-
13:00Югра 2 - Липецьк -:-
13:30Sib-Tranzit - Fakel-GTS -:-
14:00Severnaya Dvina - Нова Генерація B -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

13:00КаДю - HIFK FS -:-
14:00JoSePa - ToPV -:-
15:00ГФТ - PJK -:-
16:00Сієві - Akaa -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Liiga Women

15:00KP-V W - HIFK FS W -:-
15:00ФТК W - Halikko W -:-
17:00ACE W - МуСа W -:-
17:30КаДи W - GFT Prinsessat W -:-

ФРАНЦІЯ: Д1

17:30Paris Acasa - Asnieres Villeneuve -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХМНЛ

20:30Успіняча - Ново Врієме -:-
21:15Crnica - Алумнус -:-

ШВЕЦІЯ: Futsalligan - Плей-оф

18:30Уддевалла - Стренгнес -:-
18:35Гетеборг - Boras -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футзал - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.