ОНОВИТИ

Наст. теніс » Сьогодні » Усі матчі

КОМАНДИ - ЧОЛОВІКИ: Europe Cup (Європа) - Play Offs

18:00Бидгощ - Grodzisk -:-

КОМАНДИ - ЖІНКИ: Europe Cup (Європа) - Play Offs

19:00Лінарес Ж - Budaorsi Ж -:-

ІНШЕ - ЧОЛОВІКИ: Liga Pro (CZ) (Чехія)

23:00Andrle T. (Cze) - Сохор М. (Cze) 3:1
23:00Duben B. (Cze) - Крейчі А. (Cze) 3:1
23:00Mares E. (Cze) - Шілган Я. (Cze) 3:0
23:00Skulina B. (Cze) - Штефек М. (Cze) 3:0
23:00Скасовано Жижка М. (Cze) - Крейчі А. (Cze) -:-
23:30Polreich T. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 3:1
23:30Канера Я. (Cze) - Turek T. (Cze) 1:3
23:30Наврат Т. (Cze) - Kaloc B. (Cze) 0:3
23:30Пешек К. (Cze) - Ranecky T. (Cze) 0:3
00:00Polreich T. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) 2:3
00:00Ranecky T. (Cze) - Пешек К. (Cze) 3:2
00:00Канера Я. (Cze) - Шілган Я. (Cze) 2:3
00:00Штефек М. (Cze) - Наврат Т. (Cze) 1:3
00:30Andrle T. (Cze) - Сохор М. (Cze) 1:3
00:30Duben B. (Cze) - Крейчі А. (Cze) 3:1
00:30Mares E. (Cze) - Turek T. (Cze) 3:1
00:30Skulina B. (Cze) - Kaloc B. (Cze) 0:3
01:00Zuzanek J. (Cze) - Свобода В. (Cze) 3:1
01:00Заградка М. (Cze) - Svacha O. (Cze) 3:2
01:30Плейсек М. (Cze) - Trinta M. (Cze) 1:3
01:30Роуз Р. (Cze) - Nesnera J. (Cze) 1:3
02:00Svacha O. (Cze) - Huk M. (Cze) 0:3
02:00Свобода В. (Cze) - Адамец М. (Cze) 0:3
02:30Zuzanek J. (Cze) - Плейсек М. (Cze) 2:3
02:30Заградка М. (Cze) - Роуз Р. (Cze) 3:1
Сет 5Huk M. (Cze) - Nesnera J. (Cze) 2:2
03:00Адамец М. (Cze) - Trinta M. (Cze) 3:0
03:30Svacha O. (Cze) - Роуз Р. (Cze) -:-
03:30Свобода В. (Cze) - Плейсек М. (Cze) -:-
04:00Nesnera J. (Cze) - Заградка М. (Cze) -:-
04:00Trinta M. (Cze) - Zuzanek J. (Cze) -:-
04:30Плейсек М. (Cze) - Адамец М. (Cze) -:-
04:30Роуз Р. (Cze) - Huk M. (Cze) -:-
05:00Nesnera J. (Cze) - Svacha O. (Cze) -:-
05:00Trinta M. (Cze) - Свобода В. (Cze) -:-
05:30Huk M. (Cze) - Заградка М. (Cze) -:-
05:30Адамец М. (Cze) - Zuzanek J. (Cze) -:-
09:00Bartik T. (Cze) - Mastera M. (Cze) -:-
09:00Kowalik M. (Cze) - Brozik K. (Cze) -:-
09:00Pozarsky J. (Cze) - Pavelka R. (Cze) -:-
09:00Пржібил Ї. (Cze) - Kleprlik K. (Cze) -:-
09:30Babak P. (Cze) - Krcal R. (Cze) -:-
09:30Hofman D. (Cze) - Голік Т. (Cze) -:-
09:30Sedlak M. sr (Cze) - Postelt V. (Cze) -:-
09:30Stusek D. (Cze) - Skalicky J. (Cze) -:-
10:00Brozik K. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
10:00Kleprlik K. (Cze) - Stusek D. (Cze) -:-
10:00Mastera M. (Cze) - Babak P. (Cze) -:-
10:00Pavelka R. (Cze) - Sedlak M. sr (Cze) -:-
10:30Krcal R. (Cze) - Bartik T. (Cze) -:-
10:30Postelt V. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) -:-
10:30Skalicky J. (Cze) - Пржібил Ї. (Cze) -:-
10:30Голік Т. (Cze) - Kowalik M. (Cze) -:-
11:00Bartik T. (Cze) - Babak P. (Cze) -:-
11:00Kowalik M. (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
11:00Pozarsky J. (Cze) - Sedlak M. sr (Cze) -:-
11:00Пржібил Ї. (Cze) - Stusek D. (Cze) -:-
11:30Brozik K. (Cze) - Голік Т. (Cze) -:-
11:30Kleprlik K. (Cze) - Skalicky J. (Cze) -:-
11:30Mastera M. (Cze) - Krcal R. (Cze) -:-
11:30Pavelka R. (Cze) - Postelt V. (Cze) -:-
13:00Hruska V. sr (Cze) - Hyrsl J. (Cze) -:-
13:00Martinak L. (Cze) - Bajtek P. (Cze) -:-
13:00Sanc V. (Cze) - Свобода В. (Cze) -:-
13:00Лоуда Я. (Cze) - Ванек Ї. (Cze) -:-
13:30Cvecek M. (Cze) - Kadlec V. (Cze) -:-
13:30Sobisek M. (Cze) - Kuzma D. (Cze) -:-
13:30Velky Jr. D. (Cze) - Neuwirth Jr. J. (Cze) -:-
13:30Стрнад Я. (Cze) - Tacinec M. (Cze) -:-
14:00Bajtek P. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) -:-
14:00Hyrsl J. (Cze) - Стрнад Я. (Cze) -:-
14:00Ванек Ї. (Cze) - Sobisek M. (Cze) -:-
14:00Свобода В. (Cze) - Cvecek M. (Cze) -:-
14:30Kadlec V. (Cze) - Sanc V. (Cze) -:-
14:30Kuzma D. (Cze) - Лоуда Я. (Cze) -:-
14:30Neuwirth Jr. J. (Cze) - Martinak L. (Cze) -:-
14:30Tacinec M. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) -:-
15:00Hruska V. sr (Cze) - Стрнад Я. (Cze) -:-
15:00Martinak L. (Cze) - Velky Jr. D. (Cze) -:-
15:00Sanc V. (Cze) - Cvecek M. (Cze) -:-
15:00Лоуда Я. (Cze) - Sobisek M. (Cze) -:-
15:30Bajtek P. (Cze) - Neuwirth Jr. J. (Cze) -:-
15:30Hyrsl J. (Cze) - Tacinec M. (Cze) -:-
15:30Ванек Ї. (Cze) - Kuzma D. (Cze) -:-
15:30Свобода В. (Cze) - Kadlec V. (Cze) -:-
17:00Bilek Z. (Cze) - Шілган Я. (Cze) -:-
17:00Duben B. (Cze) - Пешек К. (Cze) -:-
17:00Jokiel P. (Cze) - Хвойка П. (Cze) -:-
17:00Новак Крістіна (Cze) - Плахи Я. (Cze) -:-
17:30Macura R. (Cze) - Chovanec P. (Cze) -:-
17:30Крейчі А. (Cze) - Jakes P. (Cze) -:-
17:30Кутіфел Й. (Cze) - Канера Я. (Cze) -:-
17:30Новотни Я. (Cze) - Grill J. (Cze) -:-
18:00Пешек К. (Cze) - Крейчі А. (Cze) -:-
18:00Плахи Я. (Cze) - Новотни Я. (Cze) -:-
18:00Хвойка П. (Cze) - Macura R. (Cze) -:-
18:00Шілган Я. (Cze) - Кутіфел Й. (Cze) -:-
18:30Chovanec P. (Cze) - Jokiel P. (Cze) -:-
18:30Grill J. (Cze) - Новак Крістіна (Cze) -:-
18:30Jakes P. (Cze) - Duben B. (Cze) -:-
18:30Канера Я. (Cze) - Bilek Z. (Cze) -:-
19:00Bilek Z. (Cze) - Кутіфел Й. (Cze) -:-
19:00Duben B. (Cze) - Крейчі А. (Cze) -:-
19:00Jokiel P. (Cze) - Macura R. (Cze) -:-
19:00Новак Крістіна (Cze) - Новотни Я. (Cze) -:-
19:30Пешек К. (Cze) - Jakes P. (Cze) -:-
19:30Плахи Я. (Cze) - Grill J. (Cze) -:-
19:30Хвойка П. (Cze) - Chovanec P. (Cze) -:-
19:30Шілган Я. (Cze) - Канера Я. (Cze) -:-
21:00Andrle T. (Cze) - Krticka L. (Cze) -:-
21:00Hejduk A. (Cze) - Sulava L. (Cze) -:-
21:00Kalias P. (Cze) - Бенеш Р. (Cze) -:-
21:00Свобода П. (Cze) - Чейка М. (Cze) -:-
21:30Hasmanda R. (Cze) - Celler J. (Cze) -:-
21:30Kabelka J. (Cze) - Wiederlechner M. (Cze) -:-
21:30Klimenta M. (Cze) - Jonas Jr. J. (Cze) -:-
21:30Zaskodny M. (Cze) - Stusek J. (Cze) -:-
22:00Krticka L. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) -:-
22:00Sulava L. (Cze) - Klimenta M. (Cze) -:-
22:00Бенеш Р. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) -:-
22:00Чейка М. (Cze) - Kabelka J. (Cze) -:-
22:30Celler J. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
22:30Jonas Jr. J. (Cze) - Hejduk A. (Cze) -:-
22:30Stusek J. (Cze) - Kalias P. (Cze) -:-
22:30Wiederlechner M. (Cze) - Свобода П. (Cze) -:-
23:00Andrle T. (Cze) - Hasmanda R. (Cze) -:-
23:00Hejduk A. (Cze) - Klimenta M. (Cze) -:-
23:00Kalias P. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) -:-
23:00Свобода П. (Cze) - Kabelka J. (Cze) -:-
23:30Krticka L. (Cze) - Celler J. (Cze) -:-
23:30Sulava L. (Cze) - Jonas Jr. J. (Cze) -:-
23:30Бенеш Р. (Cze) - Stusek J. (Cze) -:-
23:30Чейка М. (Cze) - Wiederlechner M. (Cze) -:-

ІНШЕ - ЧОЛОВІКИ: Setka Cup (Світ)

23:00Моуліс П. (Cze) - Brandtl Jr A. (Cze) 3:1
23:05Kucherovskiy S. (Mda) - Вірлан А. (Mda) 3:1
23:15Мах Я. (Cze) - Drbohlav M. (Cze) 2:3
23:25Черменський А. (Ukr) - Ковальчук О. (Ukr) 3:2
23:30Nemecek Sr J. (Cze) - Polak K. (Cze) 1:3
23:30Schiopu S. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) 3:0
23:45Тума Л. (Cze) - Luder J. (Cze) 3:2
00:00Kucherovskiy S. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) 3:1
00:05Гомілко О. (Ukr) - Плакущій П. (Ukr) 3:2
00:15Nemecek Sr J. (Cze) - Brandtl Jr A. (Cze) 1:3
00:25Drbohlav M. (Cze) - Мах Я. (Cze) 3:0
00:30Schiopu S. (Mda) - Вірлан А. (Mda) 3:2
00:30Челпанов С. (Ukr) - Духовенко О. (Ukr) 3:1
00:35Polak K. (Cze) - Моуліс П. (Cze) 3:2
00:35Лихицький О. (Ukr) - Лазурик Д. (Ukr) 3:2
00:55Luder J. (Cze) - Тума Л. (Cze) 2:3
00:55Чепурний А. (Ukr) - Бабенко П. (Ukr) 3:2
01:00Kucherovskiy S. (Mda) - Schiopu S. (Mda) 1:3
01:05Гноєвой Р. (Ukr) - Чернишов Д. (Ukr) 1:3
01:25Гримовський О. (Ukr) - Ковальчук О. (Ukr) 3:1
01:30Dobrzhinsky O. (Mda) - Вірлан А. (Mda) 0:3
01:35Гомілко О. (Ukr) - Лазурик Д. (Ukr) 1:3
01:55Челпанов С. (Ukr) - Бабенко П. (Ukr) 0:3
02:05Чернишов Д. (Ukr) - Плакущій П. (Ukr) 0:3
02:25Ковальчук О. (Ukr) - Духовенко О. (Ukr) 1:3
02:35Лихицький О. (Ukr) - Гноєвой Р. (Ukr) 1:3
02:55Чепурний А. (Ukr) - Гримовський О. (Ukr) 3:1
Сет 4Тодираш Й. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) 2:1
03:05Гомілко О. (Ukr) - Чернишов Д. (Ukr) 3:0
03:25Челпанов С. (Ukr) - Ковальчук О. (Ukr) -:-
03:30Sirghi O. (Mda) - Goncear B. (Mda) -:-
03:35Гноєвой Р. (Ukr) - Лазурик Д. (Ukr) -:-
03:55Гримовський О. (Ukr) - Бабенко П. (Ukr) -:-
04:00Тодираш Й. (Mda) - Goncear B. (Mda) -:-
04:05Лихицький О. (Ukr) - Плакущій П. (Ukr) -:-
04:25Чепурний А. (Ukr) - Духовенко О. (Ukr) -:-
04:30Sirghi O. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) -:-
04:35Гомілко О. (Ukr) - Гноєвой Р. (Ukr) -:-
04:55Челпанов С. (Ukr) - Гримовський О. (Ukr) -:-
05:00Тодираш Й. (Mda) - Sirghi O. (Mda) -:-
05:05Лихицький О. (Ukr) - Чернишов Д. (Ukr) -:-
05:25Чепурний А. (Ukr) - Ковальчук О. (Ukr) -:-
05:30Goncear B. (Mda) - Ciugureanu V. (Mda) -:-
05:35Лазурик Д. (Ukr) - Плакущій П. (Ukr) -:-
05:55Бабенко П. (Ukr) - Духовенко О. (Ukr) -:-
06:05Гомілко О. (Ukr) - Лихицький О. (Ukr) -:-
06:25Челпанов С. (Ukr) - Чепурний А. (Ukr) -:-
06:35Гноєвой Р. (Ukr) - Плакущій П. (Ukr) -:-
06:55Гримовський О. (Ukr) - Духовенко О. (Ukr) -:-
07:05Чернишов Д. (Ukr) - Лазурик Д. (Ukr) -:-
07:25Ковальчук О. (Ukr) - Бабенко П. (Ukr) -:-
07:25Плішило В. (Ukr) - Бакликов А. (Ukr) -:-
07:30Крутько О. (Ukr) - Скрипник О. (Ukr) -:-
07:35Шпак О. (Ukr) - Віватенко М. (Ukr) -:-
07:55Пестерніков Д. (Ukr) - Кістечко М. (Ukr) -:-
08:00Даценко А. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
08:05Кравницький М. (Ukr) - Сльозка М. (Ukr) -:-
08:10Gajewski F. (Pol) - Cierlica W. (Pol) -:-
08:25Рак С. (Ukr) - Козачук І. (Ukr) -:-
08:30Тур А. (Ukr) - Масько Є. (Ukr) -:-
08:35Ткаченко К. (Ukr) - Говорунець С. (Ukr) -:-
08:40Rudomina K. (Pol) - Olejnik M. (Pol) -:-
08:55Плішило В. (Ukr) - Кістечко М. (Ukr) -:-
09:00Liutenco A. (Mda) - Sulima I. (Mda) -:-
09:00Крутько О. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
09:05Шпак О. (Ukr) - Сльозка М. (Ukr) -:-
09:10Kosinski D. (Pol) - Korycki M. (Pol) -:-
09:15Плахи Я. (Cze) - Malecek O. (Cze) -:-
09:25Козачук І. (Ukr) - Бакликов А. (Ukr) -:-
09:30Булат П. (Ukr) - Uzun I. (Mda) -:-
09:30Масько Є. (Ukr) - Скрипник О. (Ukr) -:-
09:35Говорунець С. (Ukr) - Віватенко М. (Ukr) -:-
09:40Gajewski F. (Pol) - Olejnik M. (Pol) -:-
09:45Горак Д. (Cze) - Jaros A. (Cze) -:-
09:55Пестерніков Д. (Ukr) - Рак С. (Ukr) -:-
10:00Даценко А. (Ukr) - Тур А. (Ukr) -:-
10:00Максименко І. (Ukr) - Sulima I. (Mda) -:-
10:05Кравницький М. (Ukr) - Ткаченко К. (Ukr) -:-
10:10Korycki M. (Pol) - Cierlica W. (Pol) -:-
10:15Плахи Я. (Cze) - Jaros A. (Cze) -:-
10:25Плішило В. (Ukr) - Козачук І. (Ukr) -:-
10:30Liutenco A. (Mda) - Булат П. (Ukr) -:-
10:30Крутько О. (Ukr) - Масько Є. (Ukr) -:-
10:35Шпак О. (Ukr) - Говорунець С. (Ukr) -:-
10:40Rudomina K. (Pol) - Kosinski D. (Pol) -:-
10:45Горак Д. (Cze) - Malecek O. (Cze) -:-
10:55Рак С. (Ukr) - Кістечко М. (Ukr) -:-
11:00Максименко І. (Ukr) - Uzun I. (Mda) -:-
11:00Тур А. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
11:05Ткаченко К. (Ukr) - Сльозка М. (Ukr) -:-
11:10Gajewski F. (Pol) - Korycki M. (Pol) -:-
11:15Плахи Я. (Cze) - Горак Д. (Cze) -:-
11:25Пестерніков Д. (Ukr) - Бакликов А. (Ukr) -:-
11:30Булат П. (Ukr) - Sulima I. (Mda) -:-
11:30Даценко А. (Ukr) - Скрипник О. (Ukr) -:-
11:35Кравницький М. (Ukr) - Віватенко М. (Ukr) -:-
11:40Kosinski D. (Pol) - Olejnik M. (Pol) -:-
11:45Jaros A. (Cze) - Malecek O. (Cze) -:-
11:55Плішило В. (Ukr) - Рак С. (Ukr) -:-
12:00Liutenco A. (Mda) - Uzun I. (Mda) -:-
12:00Крутько О. (Ukr) - Тур А. (Ukr) -:-
12:05Шпак О. (Ukr) - Ткаченко К. (Ukr) -:-
12:10Rudomina K. (Pol) - Cierlica W. (Pol) -:-
12:25Пестерніков Д. (Ukr) - Козачук І. (Ukr) -:-
12:30Даценко А. (Ukr) - Масько Є. (Ukr) -:-
12:30Максименко І. (Ukr) - Булат П. (Ukr) -:-
12:35Кравницький М. (Ukr) - Говорунець С. (Ukr) -:-
12:40Gajewski F. (Pol) - Kosinski D. (Pol) -:-
12:55Кістечко М. (Ukr) - Бакликов А. (Ukr) -:-
13:00Uzun I. (Mda) - Sulima I. (Mda) -:-
13:00Zhurba A. (Rus) - Скрипник О. (Ukr) -:-
13:05Мухін В. (Ukr) - Мельников В. (Ukr) -:-
13:05Сльозка М. (Ukr) - Віватенко М. (Ukr) -:-
13:10Rudomina K. (Pol) - Korycki M. (Pol) -:-
13:15Stoces L. (Cze) - Provaznik L. (Cze) -:-
13:25Плішило В. (Ukr) - Пестерніков Д. (Ukr) -:-
13:30Крутько О. (Ukr) - Даценко А. (Ukr) -:-
13:30Максименко І. (Ukr) - Liutenco A. (Mda) -:-
13:35Обищенко А. (Ukr) - Куртенко А. (Ukr) -:-
13:35Шпак О. (Ukr) - Кравницький М. (Ukr) -:-
13:40Olejnik M. (Pol) - Cierlica W. (Pol) -:-
13:40Дем'янчук І. (Ukr) - Надпорожський О. (Ukr) -:-
13:45Nedomlel L. (Cze) - Herrmann V. (Cze) -:-
13:55Рак С. (Ukr) - Бакликов А. (Ukr) -:-
14:00Тур А. (Ukr) - Скрипник О. (Ukr) -:-
14:05Схабіцький С. (Ukr) - Карпенко О. (Ukr) -:-
14:05Ткаченко К. (Ukr) - Віватенко М. (Ukr) -:-
14:10Gajewski F. (Pol) - Rudomina K. (Pol) -:-
14:10Жирнов О. (Ukr) - Білобров В. (Ukr) -:-
14:15Stoces L. (Cze) - Herrmann V. (Cze) -:-
14:25Козачук І. (Ukr) - Кістечко М. (Ukr) -:-
14:30Масько Є. (Ukr) - Zhurba A. (Rus) -:-
14:35Говорунець С. (Ukr) - Сльозка М. (Ukr) -:-
14:35Мухін В. (Ukr) - Куртенко А. (Ukr) -:-
14:40Kosinski D. (Pol) - Cierlica W. (Pol) -:-
14:40Дерев'янко А. (Ukr) - Лавриненко П. (Ukr) -:-
14:45Nedomlel L. (Cze) - Provaznik L. (Cze) -:-
15:00Ion B. (Mda) - Тодираш Й. (Mda) -:-
15:00Ликов В. (Ukr) - Торгачов І. (Ukr) -:-
15:05Власенко В. (Ukr) - Наклюцький А. (Ukr) -:-
15:05Карпенко О. (Ukr) - Мельников В. (Ukr) -:-
15:10Korycki M. (Pol) - Olejnik M. (Pol) -:-
15:10Дем'янчук І. (Ukr) - Білобров В. (Ukr) -:-
15:15Stoces L. (Cze) - Nedomlel L. (Cze) -:-
15:30Sirghi O. (Mda) - Mutu V. (Mda) -:-
15:30Боклаг Р. (Ukr) - Коломієць В. (Ukr) -:-
15:35Обищенко А. (Ukr) - Схабіцький С. (Ukr) -:-
15:35Сидорак Н. (Ukr) - Сльозка В. (Ukr) -:-
15:40Лавриненко П. (Ukr) - Надпорожський О. (Ukr) -:-
15:45Herrmann V. (Cze) - Provaznik L. (Cze) -:-
16:00Ion B. (Mda) - Mutu V. (Mda) -:-
16:00Прядко С. (Ukr) - Торгачов І. (Ukr) -:-
16:05Мухін В. (Ukr) - Карпенко О. (Ukr) -:-
16:05Чайковський Б. (Ukr) - Колос Ю. (Ukr) -:-
16:10Жирнов О. (Ukr) - Дерев'янко А. (Ukr) -:-
16:25Хорольський В. (Ukr) - Хандецький С. (Ukr) -:-
16:30Sirghi O. (Mda) - Тодираш Й. (Mda) -:-
16:30Ликов В. (Ukr) - Боклаг Р. (Ukr) -:-
16:35Власенко В. (Ukr) - Сльозка В. (Ukr) -:-
16:35Схабіцький С. (Ukr) - Куртенко А. (Ukr) -:-
16:40Дем'янчук І. (Ukr) - Лавриненко П. (Ukr) -:-
16:55Гриненко К. (Ukr) - Дяченко М. (Ukr) -:-
17:00Ion B. (Mda) - Sirghi O. (Mda) -:-
17:00Плиска О. (Cze) - Стеглік М. (Cze) -:-
17:00Прядко С. (Ukr) - Коломієць В. (Ukr) -:-
17:05Колос Ю. (Ukr) - Наклюцький А. (Ukr) -:-
17:05Обищенко А. (Ukr) - Мельников В. (Ukr) -:-
17:10Дерев'янко А. (Ukr) - Білобров В. (Ukr) -:-
17:15Slunecko R. (Cze) - Chmelik D. (Cze) -:-
17:25Полисинський М. (Ukr) - Лобас В. (Ukr) -:-
17:30Krajc R. (Cze) - Мах Я. (Cze) -:-
17:30Mutu V. (Mda) - Тодираш Й. (Mda) -:-
17:30Боклаг Р. (Ukr) - Торгачов І. (Ukr) -:-
17:35Мухін В. (Ukr) - Схабіцький С. (Ukr) -:-
17:35Сидорак Н. (Ukr) - Чайковський Б. (Ukr) -:-
17:40Жирнов О. (Ukr) - Надпорожський О. (Ukr) -:-
17:45Fiser P. (Cze) - Kotrbacek P. (Cze) -:-
17:55Хорольський В. (Ukr) - Дяченко М. (Ukr) -:-
18:00Ликов В. (Ukr) - Коломієць В. (Ukr) -:-
18:00Плиска О. (Cze) - Мах Я. (Cze) -:-
18:05Власенко В. (Ukr) - Колос Ю. (Ukr) -:-
18:05Обищенко А. (Ukr) - Карпенко О. (Ukr) -:-
18:10Дем'янчук І. (Ukr) - Дерев'янко А. (Ukr) -:-
18:15Slunecko R. (Cze) - Kotrbacek P. (Cze) -:-
18:25Лобас В. (Ukr) - Хандецький С. (Ukr) -:-
18:30Krajc R. (Cze) - Стеглік М. (Cze) -:-
18:30Прядко С. (Ukr) - Боклаг Р. (Ukr) -:-
18:35Куртенко А. (Ukr) - Мельников В. (Ukr) -:-
18:35Чайковський Б. (Ukr) - Сльозка В. (Ukr) -:-
18:40Жирнов О. (Ukr) - Лавриненко П. (Ukr) -:-
18:45Fiser P. (Cze) - Chmelik D. (Cze) -:-
18:55Гриненко К. (Ukr) - Полисинський М. (Ukr) -:-
19:00Sivovol S. (Mda) - Вірлан А. (Mda) -:-
19:00Коломієць В. (Ukr) - Торгачов І. (Ukr) -:-
19:00Плиска О. (Cze) - Krajc R. (Cze) -:-
19:05Мухін В. (Ukr) - Обищенко А. (Ukr) -:-
19:05Сидорак Н. (Ukr) - Наклюцький А. (Ukr) -:-
19:10Білобров В. (Ukr) - Надпорожський О. (Ukr) -:-
19:15Slunecko R. (Cze) - Fiser P. (Cze) -:-
19:25Хорольський В. (Ukr) - Лобас В. (Ukr) -:-
19:30Uzun N. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) -:-
19:30Мах Я. (Cze) - Стеглік М. (Cze) -:-
19:30Прядко С. (Ukr) - Ликов В. (Ukr) -:-
19:35Власенко В. (Ukr) - Чайковський Б. (Ukr) -:-
19:35Схабіцький С. (Ukr) - Мельников В. (Ukr) -:-
19:40Дем'янчук І. (Ukr) - Жирнов О. (Ukr) -:-
19:45Kotrbacek P. (Cze) - Chmelik D. (Cze) -:-
19:55Полисинський М. (Ukr) - Дяченко М. (Ukr) -:-
20:00Sivovol S. (Mda) - Dobrzhinsky O. (Mda) -:-
20:05Карпенко О. (Ukr) - Куртенко А. (Ukr) -:-
20:05Сидорак Н. (Ukr) - Колос Ю. (Ukr) -:-
20:10Дерев'янко А. (Ukr) - Надпорожський О. (Ukr) -:-
20:25Гриненко К. (Ukr) - Хандецький С. (Ukr) -:-
20:30Uzun N. (Mda) - Вірлан А. (Mda) -:-
20:35Сльозка В. (Ukr) - Наклюцький А. (Ukr) -:-
20:40Лавриненко П. (Ukr) - Білобров В. (Ukr) -:-
20:55Хорольський В. (Ukr) - Полисинський М. (Ukr) -:-
21:00Brandtl Jr A. (Cze) - Hajek M. (Cze) -:-
21:00Sivovol S. (Mda) - Uzun N. (Mda) -:-
21:05Власенко В. (Ukr) - Сидорак Н. (Ukr) -:-
21:15Radous J. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
21:25Гриненко К. (Ukr) - Лобас В. (Ukr) -:-
21:30Dobrzhinsky O. (Mda) - Вірлан А. (Mda) -:-
21:30Моуліс П. (Cze) - Куба М. (Cze) -:-
21:35Чайковський Б. (Ukr) - Наклюцький А. (Ukr) -:-
21:45Sabuka D. (Cze) - Тума Л. (Cze) -:-
21:55Дяченко М. (Ukr) - Хандецький С. (Ukr) -:-
22:00Brandtl Jr A. (Cze) - Куба М. (Cze) -:-
22:05Колос Ю. (Ukr) - Сльозка В. (Ukr) -:-
22:15Radous J. (Cze) - Тума Л. (Cze) -:-
22:25Хорольський В. (Ukr) - Гриненко К. (Ukr) -:-
22:30Моуліс П. (Cze) - Hajek M. (Cze) -:-
22:45Sabuka D. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
22:55Полисинський М. (Ukr) - Хандецький С. (Ukr) -:-
23:00Bambuleac C. (Mda) - Ungurean M. (Mda) -:-
23:00Brandtl Jr A. (Cze) - Моуліс П. (Cze) -:-
23:15Radous J. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
23:25Лобас В. (Ukr) - Дяченко М. (Ukr) -:-
23:30Didenco B. (Mda) - Яворський О. (Ukr) -:-
23:30Tudorean C. (Mda) - Яворський О. (Ukr) -:-
23:30Куба М. (Cze) - Hajek M. (Cze) -:-
23:45Тума Л. (Cze) - Nemecek Sr J. (Cze) -:-
00:00Bambuleac C. (Mda) - Яворський О. (Ukr) -:-
00:05Левін С. (Ukr) - Курищенко Ю. (Ukr) -:-
00:25Духовенко О. (Ukr) - Челпанов С. (Ukr) -:-
00:30Didenco B. (Mda) - Ungurean M. (Mda) -:-
00:30Tudorean C. (Mda) - Ungurean M. (Mda) -:-
00:35Ковальчук О. (Ukr) - Черменський А. (Ukr) -:-
00:35Ковальчук О. (Ukr) - Черменський А. (Ukr) -:-
00:55Бабенко П. (Ukr) - Ковальчук О. (Ukr) -:-

ІНШЕ - ЧОЛОВІКИ: TT Cup (Світ)

23:00Stala K. (Pol) - Marszal W. (Pol) 1:3
23:00Скасовано Бучко Д. (Pol) - Marszal W. (Pol) -:-
23:20Vyskocil Z. (Cze) - Sanc V. (Cze) 0:3
23:25Стах М. (Cze) - Бенеш Д. (Cze) 1:3
23:30Chudzicki M. (Pol) - Kaczorek M. (Pol) 3:1
23:50Маєр Л. (Cze) - Cibik P. (Cze) 0:3
23:55Чернота Ф. (Cze) - Бенеш Д. (Cze) 3:1
00:00Кос П. (Pol) - Guzy K. (Pol) 2:3
00:25Воржішек Т. (Cze) - Стах М. (Cze) 1:3
02:00Masternak J. (Pol) - Ucinski R. (Pol) 2:3
02:30Prashant I. (Ind) - Stepien M. (Pol) 1:3
Сет 4Masternak J. (Pol) - Stepien M. (Pol) 1:2
03:30Ucinski R. (Pol) - Prashant I. (Ind) -:-
04:00Masternak J. (Pol) - Prashant I. (Ind) -:-
04:30Stepien M. (Pol) - Ucinski R. (Pol) -:-
05:00Masternak J. (Pol) - Ucinski R. (Pol) -:-
05:30Prashant I. (Ind) - Stepien M. (Pol) -:-
06:00Masternak J. (Pol) - Stepien M. (Pol) -:-
06:30Ucinski R. (Pol) - Prashant I. (Ind) -:-
07:00Masternak J. (Pol) - Prashant I. (Ind) -:-
07:30Stepien M. (Pol) - Ucinski R. (Pol) -:-
09:20Vilhelm P. (Cze) - Litomisky P. (Cze) -:-
09:50Libovicky V. (Cze) - Strouhal V. (Cze) -:-
09:55Knazik O. (Cze) - Крейчі Т. (Cze) -:-
10:20Vilhelm P. (Cze) - Strouhal V. (Cze) -:-
10:25Lepka M. (Cze) - Трефни Я. (Cze) -:-
10:50Litomisky P. (Cze) - Libovicky V. (Cze) -:-
10:55Knazik O. (Cze) - Трефни Я. (Cze) -:-
11:05Koczyba M. (Pol) - Grzegorczyk J. (Pol) -:-
11:20Vilhelm P. (Cze) - Libovicky V. (Cze) -:-
11:25Крейчі Т. (Cze) - Lepka M. (Cze) -:-
11:35Kasperski A. (Pol) - Kaczynski P. (Pol) -:-
11:50Strouhal V. (Cze) - Litomisky P. (Cze) -:-
11:55Knazik O. (Cze) - Lepka M. (Cze) -:-
12:05Pacia B. (Pol) - Michalski J. (Pol) -:-
12:25Трефни Я. (Cze) - Крейчі Т. (Cze) -:-
12:35Koczyba M. (Pol) - Kaczynski P. (Pol) -:-
13:05Michalski J. (Pol) - Grzegorczyk J. (Pol) -:-
13:15Лібене Е. (Ukr) - Vaher V. (Est) -:-
13:20Zahradka Z. (Cze) - Muhlhauser Z. (Cze) -:-
13:35Kasperski A. (Pol) - Pacia B. (Pol) -:-
13:45Ollman O. (Usa) - Dulov A. (Pol) -:-
13:50Hejda Jr V. (Cze) - Marat F. (Cze) -:-
13:55Jares J. (Cze) - Spiegel J. (Cze) -:-
14:05Koczyba M. (Pol) - Michalski J. (Pol) -:-
14:15Лібене Е. (Ukr) - Dulov A. (Pol) -:-
14:20Zahradka Z. (Cze) - Marat F. (Cze) -:-
14:25Framberk J. (Cze) - Rendl J. (Cze) -:-
14:35Pacia B. (Pol) - Kaczynski P. (Pol) -:-
14:45Vaher V. (Est) - Ollman O. (Usa) -:-
14:50Muhlhauser Z. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) -:-
14:55Jares J. (Cze) - Rendl J. (Cze) -:-
15:05Kasperski A. (Pol) - Grzegorczyk J. (Pol) -:-
15:15Лібене Е. (Ukr) - Ollman O. (Usa) -:-
15:20Zahradka Z. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) -:-
15:25Spiegel J. (Cze) - Framberk J. (Cze) -:-
15:35Koczyba M. (Pol) - Pacia B. (Pol) -:-
15:45Dulov A. (Pol) - Vaher V. (Est) -:-
15:50Marat F. (Cze) - Muhlhauser Z. (Cze) -:-
15:55Jares J. (Cze) - Framberk J. (Cze) -:-
16:05Kasperski A. (Pol) - Michalski J. (Pol) -:-
16:25Rendl J. (Cze) - Spiegel J. (Cze) -:-
16:35Kaczynski P. (Pol) - Grzegorczyk J. (Pol) -:-
17:00Gawryolek P. (Pol) - Nowak E. (Pol) -:-
17:05Koczyba M. (Pol) - Kasperski A. (Pol) -:-
17:30Мадей Л. (Pol) - Jozwiak D. (Pol) -:-
17:35Pacia B. (Pol) - Grzegorczyk J. (Pol) -:-
18:00Mazurek W. (Pol) - Raczek M. (Pol) -:-
18:05Michalski J. (Pol) - Kaczynski P. (Pol) -:-
18:30Gawryolek P. (Pol) - Jozwiak D. (Pol) -:-
19:00Raczek M. (Pol) - Nowak E. (Pol) -:-
19:30Мадей Л. (Pol) - Mazurek W. (Pol) -:-
20:00Gawryolek P. (Pol) - Raczek M. (Pol) -:-
20:30Mazurek W. (Pol) - Jozwiak D. (Pol) -:-
21:00Мадей Л. (Pol) - Nowak E. (Pol) -:-
21:30Gawryolek P. (Pol) - Mazurek W. (Pol) -:-
22:00Мадей Л. (Pol) - Raczek M. (Pol) -:-
22:30Jozwiak D. (Pol) - Nowak E. (Pol) -:-
23:00Gawryolek P. (Pol) - Мадей Л. (Pol) -:-
23:30Mazurek W. (Pol) - Nowak E. (Pol) -:-
00:00Raczek M. (Pol) - Jozwiak D. (Pol) -:-

ІНШЕ - ЧОЛОВІКИ: TT Star Series (Чехія)

09:00Hodaei A. H. (Irn) - Блінка М. (Cze) -:-
09:35Стах М. (Cze) - De Hoop J. (Ned) -:-
10:10Манна Р. (Ita) - Аббасі А. (Irn) -:-
10:45Резетка Р. (Svk) - Prida K. (Cze) -:-
11:15Hodaei A. H. (Irn) - De Hoop J. (Ned) -:-
11:45Стах М. (Cze) - Манна Р. (Ita) -:-
12:15Резетка Р. (Svk) - Блінка М. (Cze) -:-
12:45Аббасі А. (Irn) - Prida K. (Cze) -:-
13:15Hodaei A. H. (Irn) - Манна Р. (Ita) -:-
13:45Резетка Р. (Svk) - De Hoop J. (Ned) -:-
14:15Блінка М. (Cze) - Prida K. (Cze) -:-
14:45Стах М. (Cze) - Аббасі А. (Irn) -:-

ІНШЕ - ЧОЛОВІКИ: Win Cup (Україна)

23:00Калугін В. (Ukr) - Грибан В. (Ukr) 1:3
23:15Левшин А. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) 3:1
23:30Івашкін О. (Ukr) - Йолкін А. (Ukr) 1:3
23:45Чернявський С. (Ukr) - Максименко А. (Ukr) 1:3
00:00Грибан В. (Ukr) - Йолкін А. (Ukr) 1:3
00:15Максименко А. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) 3:0
00:30Грибан В. (Ukr) - Івашкін О. (Ukr) 3:1
00:45Чернявський С. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) 1:3
01:00Щербак Д. (Ukr) - Татарінов В. (Ukr) 3:2
01:15Чернявський С. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) 3:1
01:30Галинський М. (Ukr) - Шешурак Л. (Ukr) 3:0
01:45Максименко А. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) 3:2
02:00Щербак Д. (Ukr) - Шешурак Л. (Ukr) 3:0
02:15Ковальчук Н. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) 3:2
02:30Галинський М. (Ukr) - Татарінов В. (Ukr) 3:0
02:45Максименко А. (Ukr) - Чернявський С. (Ukr) 1:3
Сет 5Щербак Д. (Ukr) - Галинський М. (Ukr) 2:2
03:30Шешурак Л. (Ukr) - Татарінов В. (Ukr) -:-
04:00Татарінов В. (Ukr) - Щербак Д. (Ukr) -:-
04:30Шешурак Л. (Ukr) - Галинський М. (Ukr) -:-
05:00Шешурак Л. (Ukr) - Щербак Д. (Ukr) -:-
05:30Татарінов В. (Ukr) - Галинський М. (Ukr) -:-
06:00Галинський М. (Ukr) - Щербак Д. (Ukr) -:-
06:30Татарінов В. (Ukr) - Шешурак Л. (Ukr) -:-
07:00Батюк Д. (Ukr) - Тридух І. (Ukr) -:-
07:30Завінський С. (Ukr) - Тридух І. (Ukr) -:-
08:00Батюк Д. (Ukr) - Гребельний О. (Ukr) -:-
08:15Шукін Д. (Ukr) - Штукований Р. (Ukr) -:-
08:30Завінський С. (Ukr) - Гребельний О. (Ukr) -:-
08:45Сидоренко Я. (Ukr) - Голобородько Є. (Ukr) -:-
09:00Батюк Д. (Ukr) - Завінський С. (Ukr) -:-
09:15Шукін Д. (Ukr) - Голобородько Є. (Ukr) -:-
09:30Тридух І. (Ukr) - Гребельний О. (Ukr) -:-
09:45Сидоренко Я. (Ukr) - Штукований Р. (Ukr) -:-
10:00Гребельний О. (Ukr) - Батюк Д. (Ukr) -:-
10:15Шукін Д. (Ukr) - Сидоренко Я. (Ukr) -:-
10:30Тридух І. (Ukr) - Завінський С. (Ukr) -:-
10:45Голобородько Є. (Ukr) - Штукований Р. (Ukr) -:-
11:00Гребельний О. (Ukr) - Завінський С. (Ukr) -:-
11:15Штукований Р. (Ukr) - Шукін Д. (Ukr) -:-
11:30Гребельний О. (Ukr) - Тридух І. (Ukr) -:-
11:45Голобородько Є. (Ukr) - Сидоренко Я. (Ukr) -:-
12:00Завінський С. (Ukr) - Батюк Д. (Ukr) -:-
12:15Голобородько Є. (Ukr) - Шукін Д. (Ukr) -:-
12:30Тридух І. (Ukr) - Батюк Д. (Ukr) -:-
12:45Штукований Р. (Ukr) - Сидоренко Я. (Ukr) -:-
13:00Левшин А. (Ukr) - Юрченко Г. (Ukr) -:-
13:15Сидоренко Я. (Ukr) - Шукін Д. (Ukr) -:-
13:30Ковальчук Н. (Ukr) - Максименко А. (Ukr) -:-
13:45Штукований Р. (Ukr) - Голобородько Є. (Ukr) -:-
14:00Левшин А. (Ukr) - Максименко А. (Ukr) -:-
14:30Ковальчук Н. (Ukr) - Юрченко Г. (Ukr) -:-
14:45Дейнега К. (Ukr) - Пінчук В. (Ukr) -:-
15:00Левшин А. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) -:-
15:15Крохмаль В. (Ukr) - Плющ П. (Ukr) -:-
15:30Максименко А. (Ukr) - Юрченко Г. (Ukr) -:-
15:45Дейнега К. (Ukr) - Плющ П. (Ukr) -:-
16:00Юрченко Г. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) -:-
16:15Крохмаль В. (Ukr) - Пінчук В. (Ukr) -:-
16:30Максименко А. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) -:-
16:45Дейнега К. (Ukr) - Крохмаль В. (Ukr) -:-
17:00Максименко А. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) -:-
17:15Плющ П. (Ukr) - Пінчук В. (Ukr) -:-
17:30Юрченко Г. (Ukr) - Ковальчук Н. (Ukr) -:-
17:45Пінчук В. (Ukr) - Дейнега К. (Ukr) -:-
18:00Ковальчук Н. (Ukr) - Левшин А. (Ukr) -:-
18:15Плющ П. (Ukr) - Крохмаль В. (Ukr) -:-
18:30Юрченко Г. (Ukr) - Максименко А. (Ukr) -:-
18:45Плющ П. (Ukr) - Дейнега К. (Ukr) -:-
19:00Суковатий І. (Ukr) - Алексеєнко Д. (Ukr) -:-
19:15Пінчук В. (Ukr) - Крохмаль В. (Ukr) -:-
19:30Грабський А. (Ukr) - Рубцов Е. (Ukr) -:-
19:45Крохмаль В. (Ukr) - Дейнега К. (Ukr) -:-
20:00Суковатий І. (Ukr) - Рубцов Е. (Ukr) -:-
20:15Пінчук В. (Ukr) - Плющ П. (Ukr) -:-
20:30Грабський А. (Ukr) - Алексеєнко Д. (Ukr) -:-
21:00Суковатий І. (Ukr) - Грабський А. (Ukr) -:-
21:15Грибан В. (Ukr) - Йолкін А. (Ukr) -:-
21:30Рубцов Е. (Ukr) - Алексеєнко Д. (Ukr) -:-
21:45Івашкін О. (Ukr) - Щепанський Ю. (Ukr) -:-
22:00Алексеєнко Д. (Ukr) - Суковатий І. (Ukr) -:-
22:15Грибан В. (Ukr) - Щепанський Ю. (Ukr) -:-
22:30Рубцов Е. (Ukr) - Грабський А. (Ukr) -:-
22:45Івашкін О. (Ukr) - Йолкін А. (Ukr) -:-
23:00Рубцов Е. (Ukr) - Суковатий І. (Ukr) -:-
23:15Грибан В. (Ukr) - Івашкін О. (Ukr) -:-
23:30Алексеєнко Д. (Ukr) - Грабський А. (Ukr) -:-
23:45Щепанський Ю. (Ukr) - Йолкін А. (Ukr) -:-
00:00Грабський А. (Ukr) - Суковатий І. (Ukr) -:-
00:15Йолкін А. (Ukr) - Грибан В. (Ukr) -:-
00:30Алексеєнко Д. (Ukr) - Рубцов Е. (Ukr) -:-
00:45Щепанський Ю. (Ukr) - Івашкін О. (Ukr) -:-

ІНШЕ - ЖІНКИ: Setka Cup (Світ)

07:30Гармаш Н. (Ukr) - Асєєва І. (Ukr) -:-
08:00Мельник О. (Ukr) - Тележинська О. (Ukr) -:-
08:30Михайлик Я. (Ukr) - Юренева С. (Ukr) -:-
09:00Гармаш Н. (Ukr) - Тележинська О. (Ukr) -:-
09:30Юренева С. (Ukr) - Асєєва І. (Ukr) -:-
10:00Мельник О. (Ukr) - Михайлик Я. (Ukr) -:-
10:30Гармаш Н. (Ukr) - Юренева С. (Ukr) -:-
11:00Михайлик Я. (Ukr) - Тележинська О. (Ukr) -:-
11:30Мельник О. (Ukr) - Асєєва І. (Ukr) -:-
12:00Гармаш Н. (Ukr) - Михайлик Я. (Ukr) -:-
12:30Мельник О. (Ukr) - Юренева С. (Ukr) -:-
13:00Тележинська О. (Ukr) - Асєєва І. (Ukr) -:-
13:30Гармаш Н. (Ukr) - Мельник О. (Ukr) -:-
14:00Михайлик Я. (Ukr) - Асєєва І. (Ukr) -:-
14:30Юренева С. (Ukr) - Тележинська О. (Ukr) -:-
14:55Андрєєва Л. (Ukr) - Конкуловська І. (Ukr) -:-
15:25Зорева Н. (Ukr) - Оверчук В. (Ukr) -:-
15:55Свидницька Н. (Ukr) - Фафлей Р. (Ukr) -:-
16:25Андрєєва Л. (Ukr) - Оверчук В. (Ukr) -:-
16:55Фафлей Р. (Ukr) - Конкуловська І. (Ukr) -:-
17:25Зорева Н. (Ukr) - Свидницька Н. (Ukr) -:-
17:55Андрєєва Л. (Ukr) - Фафлей Р. (Ukr) -:-
18:25Свидницька Н. (Ukr) - Оверчук В. (Ukr) -:-
18:55Зорева Н. (Ukr) - Конкуловська І. (Ukr) -:-
19:25Андрєєва Л. (Ukr) - Свидницька Н. (Ukr) -:-
19:55Зорева Н. (Ukr) - Фафлей Р. (Ukr) -:-
20:25Оверчук В. (Ukr) - Конкуловська І. (Ukr) -:-
20:55Андрєєва Л. (Ukr) - Зорева Н. (Ukr) -:-
21:25Свидницька Н. (Ukr) - Конкуловська І. (Ukr) -:-
21:55Фафлей Р. (Ukr) - Оверчук В. (Ukr) -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати настільний теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.