ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

12:30Сідней Вондерерс - Перт Глорі 1:3

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон - Вибування

18:00Коплик - Maliqi 2:1

АНГЛІЯ: Чемпіоншип - Плей-оф

21:45Брентфорд - Фулем 1:2пдч

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Плей-оф

03:00КРБ - АСА 1:0пен

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мараньєнсе

21:30SE Juventude - Сампайо Корреа 1:5
21:30Імператріз - Pinheiro 3:1
21:30Кордіну ЕК - Сан-Жозе МА 0:3
21:30Мото Клуб - Мараньян 2:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

00:00Кастаньял - Індепендьєнте 2:1

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

11:30ПеренесеноДаклак - Баріа-Вунгтау -:-
11:30ПеренесеноКантхо - Анзянг -:-
11:30ПеренесеноКханьхоа - Донгтхап -:-
11:30ПеренесеноФіко Тейнінь - Лонган -:-
11:30ПеренесеноФК Хью - Біньфіок -:-
11:30ПеренесеноФо Х'єн - Біньдінь -:-

В’ЄТНАМ: Кубок В'єтнаму

13:00ПеренесеноБаріа-Вунгтау - Хо Ши Мін -:-
15:15ПеренесеноКонг - Біньзионг -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

16:30Шевардені Тбілісі - ФК Зугдіді 3:1
19:00Руставі - Шукура 1:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30ПеренесеноПерсіта - ТІРА Персікабо -:-
14:30ПеренесеноПерсела Ламонган - Пусаманія Борнео -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

19:45Фінн Харпс - Шелбурн 0:1
21:45ПеренесеноСлайго Роверс - Вотерфорд -:-

ІСЛАНДІЯ: Вища ліга

21:00ПеренесеноКА Акурейрі - Коупавогур -:-
22:15ПеренесеноБрейдаблік - Стьярнан -:-
22:15ПеренесеноГротта - КР Рейк'явік -:-
22:15ПеренесеноФілкір - Вікінгур Рейк'явік -:-

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

21:00ПеренесеноВестманнаейяр - Кеплавік -:-
22:15ПеренесеноОлафсвік - Гріндавік -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

22:15ПеренесеноН'ярдвік - Карі -:-
22:15ПеренесеноСельфосс - ІР Рейк'явік -:-

ІТАЛІЯ: Серія B - Плей-оф

22:00К'єво - Емполі 1:1пдч

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Шабаб Аль-Ордон - Аль-Файсалі Амман 1:3
20:30Акаба - Маан 2:3

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

14:00ПеренесеноЖетису Талдикорган - Ордабаси -:-
16:00ПеренесеноШахтар Караганда - Кайсар Кизилорда -:-

КАТАР: Дивізіон 2

19:15Аль-Муайдар - Аль-Месаймір 1:3
19:15Аль-Харітіят - Шамаль 2:0

КИТАЙ: Суперліга

13:00Шеньчжень - Гуанчжоу Евергранд 1:3
15:00Дзінсу Сунін - Далянь Про 2:1

КЮРАСАО: Promé Divishon

02:30Віллемстад - КСД Барбер 6:0
02:30Схерпенхейвел - Хубентут Фортуна 5:0

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

18:00Tente - Krimulda 4:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Атлас - УНАМ Пумас 1:2
05:00Клуб Леон - Монтеррей 1:0

МОЛДОВА: Національний дивізіон

18:00Кодру Лозова - Сперанта Ніспорень 0:1

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

20:00Ліллестрем - Согндал 0:2

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

19:00Аль-Фатех - Аль-Фейха 2:0
19:15Абха - ФК Аль-Іттіхад 2:1
19:25Аль-Раед - Дхамк 3:0
20:45Аль-Фейсалі - Аль-Таавон 2:1
21:15СК Аль-Ахлі - Аль-Хазем 4:2

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

19:00Аль-Кадісія - Аль-Халідж 1:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

15:30Скасовано Херенвен (Ned) - ВВКС (Ned) -:-
16:00Брюгге (Bel) - Уньйон Тітус Петанж (Lux) 3:0
17:00Єна (Ger) - Мойзельвіц (Ger) 0:2
17:30Сахнін (Isr) - Хапоель Кфар-Саба (Isr) 1:1
18:00Богеміанс 1905 (Cze) - Хрудім (Cze) 4:0
18:00Родез (Fra) - Нім (Fra) 1:1
18:00Табор Сежана (Slo) - Ференцварош (Hun) 1:1
18:30Струга Трім & Лум (Mkd) - Вардарі Форіно (Mkd) 3:2
19:00Бенатки (Cze) - Адміра Прага (Cze) 1:3
19:00Бішофсвердер (Ger) - Варнсдорф (Cze) 1:1
19:00Скасовано Діжон (Fra) - Страсбург (Fra) -:-
19:00Епіналь (Fra) - Нансі (Fra) 2:3
19:00Лор'ян (Fra) - Ренн (Fra) 1:1
19:00Несбю (Den) - Б 1913 (Den) -:-
19:00Фірст Відень (Aut) - Штріпфінг (Aut) 0:2
19:15Марієнлюст (Den) - Таруп-Поруп (Den) 4:2
19:30Вінербергер (Aut) - 1980 Відень (Aut) 1:1
19:30Геттінген (Ger) - Кассель (Ger) 1:3
19:30Збузани (Cze) - Гостоунь (Cze) 3:1
19:30Люнебургер Ганза (Ger) - Любек (Ger) 0:5
19:30Ратенов (Ger) - Бранденбургер (Ger) 2:2
19:45Скасовано Union Vasoldsberg (Aut) - Дойч Геріц (Ger) -:-
19:45Грос-Санкт-Флоріан (Aut) - Франнах (Aut) 4:2
20:00Андрезьє (Fra) - О Ліонне (Fra) 1:0
20:00Версаль (Fra) - Ред Стар (Fra) 0:3
20:00Граткорн (Aut) - Грацер АК (Am) (Aut) -:-
20:00Діллінген (Ger) - Шаффхаузен (Sui) 5:0
20:00Дюнкерк (Fra) - Сент-Омер (Fra) 3:0
20:00Леобендорф (Aut) - Шремс (Aut) 9:0
20:00Маннсворт (Aut) - Вінер Вікторія (Aut) 1:6
20:00Мюльгаузен-Ільцен (Ger) - Вальдорф II (Ger) 1:3
20:00Неа Саламіна (Cyp) - Омонія (Cyp) 0:0
20:00РСФ Айнтрахт (Ger) - Берлінер (Ger) 7:3
20:00Тулуза (Fra) - Бордо (Fra) 0:0
20:00Швехат (Aut) - Рорбах (Aut) 2:0
20:15Скасовано Бухбах (Ger) - Унтерферінг (Ger) -:-
20:15Кірхберг (Aut) - Штрасс (Aut) 2:2
20:30Васланд-Беверен (Bel) - Кнокке (Bel) 0:2
20:30Вестландія (Ned) - Схевенінген (Ned) 1:3
20:30Гамбароньйо-Контоне (Sui) - Беллінцона (Sui) 0:3
20:30Скасовано Петегем (Bel) - Кнокке (Bel) -:-
20:30Хюрт (Ger) - Ойскірхен (Ger) 3:0
21:00ВВ ДОВО (Ned) - Козаккен Бойз (Ned) 1:4
21:00Де Трефферс (Ned) - Неймеген (Ned) 0:2
21:00Ермело (Ned) - Спарта Нейкерк (Ned) 5:2
21:00Ліссе (Ned) - Нордвейк (Ned) 1:2
21:00Стапхорст (Ned) - Харкемасе Бойз (Ned) 1:4
21:00Скасовано Телстар (Ned) - Остзан (Ned) -:-
21:00ХХК (Ned) - Хогевен (Ned) 7:1
21:15DEM (Ned) - ГФК (Ned) 2:2

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

18:00Помур'є W (Slo) - Штурм Грац W (Aut) 5:2

СОМАЛІ: Національна ліга

15:45Міднімо - Елман 0:5

США: USL Чемпіоншип

04:00Портленд 2 - Такома Дефаєнс 0:4

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00ПеренесеноКизилкум - Бухара -:-
17:00ПеренесеноКоканд 1912 - Пахтакор -:-
17:00ПеренесеноМашал Муборак - Андіжан -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

18:30Вааякоскі - Ювяскюля 3:2
18:30ВІФК - ЯБК 0:0

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Східний Йоталанд

20:00Раппе - Асарум 2:3

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація

20:00Крістіанстадс - Торнс 2:3пдч
20:00Русенгорд - Ландскруна 1:2пдч
20:00Стенунгсунд - Тролльхеттан 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.