ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Годой Крус - Платенсе 2:2
00:15Сармьєнто Хунін - Тальєрес Кордоба 1:2
02:30Ланус - Росаріо Сентраль 2:2
02:30Уракан - Расінг 1:0

АРГЕНТИНА: Прімера В - Етап невдах

02:10Тальєрес Ескалада - Вілья Сан-Карлос 1:0

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

16:00ПеренесеноЖС Кабілі (Alg) - Роял Леопардс (Esw) -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

02:30Орієнте Петролеро - Санта-Крус 2:0

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Другий етап

23:15Португеза - Ерманос Кольменарес 3:0
23:30Метрополітанос - Арагуа 2:2

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура - плей-оф

03:00Мотагуа - Реал Еспанья 1:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45ПеренесеноАстерас Влахіоті - Каламата -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

15:00Амвриссеас - Aetos Makrychoriou 3:0

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 4

15:00ФК Панегіаліос - Amvrakikos Loutrou 3:0

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30ПеренесеноГруп Базано - ФК Ренессанс -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

19:00Ла Рода - Кінтанар 0:3

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30ПеренесеноТоррес - Віз Артена -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00ПеренесеноРейнджерс - Гор Махіа -:-
14:00ПеренесеноТаскер - Бандарі -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:30Перейра - Хуніор 2:2
03:00Деп. Калі - Атл. Насьйональ 3:1

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура - плей-оф

03:00Барріо Мексико - Марінерос 2:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура - плей-оф

05:00Клуб Леон - УАНЛ Тігрес 2:1

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура - плей-оф

01:00Атлетіко Морелія - Тампіко Мадеро 0:2
03:05Дорадос де Сіналоа - Тепатітлан де Морелос 1:0

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:00Уруапан - Huracanes Izcalli 6:0
23:30Guerreros De Xico - Калор Де Сан-Педро 1:4

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30ПеренесеноГФК - Йонг Спарта Роттердам -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:00ПеренесеноАДО 20 Хемскерк - Гемерт -:-
15:00ПеренесеноАДО 20 Хемскерк - ДЕМ -:-
15:00ПеренесеноБлаув Гел - Груне Стер -:-
15:00ПеренесеноГВВ Унітас - ХВВ Голландія -:-
15:00ПеренесеноГемерт - Ватерграфсмер -:-
15:00ПеренесеноОсс - Хогланд -:-
15:00ПеренесеноУСВ Херкулес - ХСК 21 -:-
15:00ПеренесеноУСВ Херкулес - ХФ & КФ Квік -:-
15:30ПеренесеноОстзан - ЕВВ -:-
15:30ПеренесеноУНА - Донген -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

13:15ПеренесеноЗволле Ж - ВВ Алкмар Ж -:-
13:15ПеренесеноПСВ Ж - Феєнорд Ж -:-
13:15ПеренесеноТвенте Ж - Ден Гааг Ж -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

03:00Естелі - Ферретті 2:0

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура - плей-оф

23:00Естелі U20 - Ферретті U20 3:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00ПеренесеноЛотте - Фортуна Кельн -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00ПеренесеноШОТТ Майнц - Аален -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

14:30ПеренесеноНюрнберг II - Швайнфурт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00ПеренесеноГанза Росток II - Зеелов -:-
14:00ПеренесеноГрайфсвальд - ШФК Герта -:-
14:00ПеренесеноМСФ Нойруппін - Штерн -:-
14:00ПеренесеноШтендаль - Людвігсфельдер -:-
14:30ПеренесеноНойштреліц - Шверін -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:00ПеренесеноEinheit Wernigerode - Грімма -:-
14:00ПеренесеноЕрфурт - Оберлаузіц -:-
14:00ПеренесеноМерзебург - Нордхаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00ПеренесеноЕкернферде - Фрізія Різум-Ліндгольм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

15:30ПеренесеноЗіген - Ваттеншайд -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:00ПеренесеноЗальмрор - Кобленц -:-
15:00ПеренесеноКайзерслаутерн II - Айнтрахт Т. -:-
16:00ПеренесеноГонзенгайм - Мюльгайм-Керліх -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

14:30ПеренесеноГархінг - Дайзенгофен -:-
14:30ПеренесеноМюнхен 1860 II - Донауштауф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00ПеренесеноРілазінген-Арлен - Ільсхофен -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00ПеренесеноГанза Росток U19 - Енергі Коттбус U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

12:00ПеренесеноФортуна Д. U19 - Вікторія Кельн U19 -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура - плей-оф

01:00Herrera - Veraguas 1:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:1512 де Октубре - Соль де Америка 1:0
23:15Спортінг Лукеньйо - Гуайрена ФК 0:1
01:30Гуарані - Серро Портеньйо 2:2

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

04:00Сальвадор - Еквадор 1:1

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

18:30ПеренесеноЕкселленс - АСЕК Ндіамбур -:-
18:30ПеренесеноЛінгере - Дженерейшн Фут -:-
18:30ПеренесеноПікін - Петіт Кот -:-
18:30ПеренесеноЮС Горе - Теунгет -:-

США: МЛС - Плей-оф

01:30Портленд Тімберс - Реал Солт Лейк 2:0

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

03:00Лабаса - Наді 0:1
05:00Ба - Навуа 3:0
05:00ПеренесеноНаді - Навуа -:-
05:00Надрога - Рева 0:3
05:00ПеренесеноНадрога - Лаутока -:-
05:00ПеренесеноРева - Ба -:-
05:00Сува - Лаутока 2:1

ХОРВАТІЯ: First League Women

14:00ПеренесеноРієка Ж - Осієк Ж -:-

ЧИЛІ: Прімера

23:00Антофагаста - Коло-Коло 1:0
23:00Евертон - У. Католіка 0:3
23:00Ла-Серена - С. Вондерерз 0:0
23:00Палестіно - Ньюбленсе 1:4

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.