ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Осасуна - Валенсія -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Гоффенгайм - Вердер Бремен -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

15:00Верес - Металіст -:-
17:00Колос - Інгулець -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

17:00Оболонь - МФК Металург -:-
17:00Полісся - Карпати Л. -:-
17:00Чернігів - Кремінь -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00Ліон - Тулуза -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

11:45Мельбурн Сіті - Вестерн Юнайтед -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:10Амштеттен - Лафніц -:-
19:10Аустрія II - Грацер АК -:-
19:10Капфенберг - Рапід Відень (Am) -:-
19:10Форвертс Штайр - Санкт-Пельтен -:-
21:30Дорнбірн - БВ Лінц -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:00АСФ Зігендорф - Штріпфінг -:-
20:00Брук-ан-дер-Лайта - Трайскірхен -:-
20:00Маннсдорф - Нойзідль -:-
20:30ТВЛ Електра - Донауфельд Відень -:-
21:00Кремзер - Вінер -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Аллергайліген - Клагенфурт -:-
20:00Бад Гляйхенберг - Фекламаркт -:-
20:00Гляйсдорф - Вольфсберг (Am) -:-
20:00ЛАСК (Am) - Кальсдорф -:-
20:00Леобен - Дойчландсбергер -:-
20:00Трайбах - Рід (Am) -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

20:00Швац - СК Кундль -:-
20:30Вергль - Галль -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург

20:00Йоганн - Кухль -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

16:30Зіра - Шамахи -:-

АЗІЯ: AFC Championship U17 - Кваліфікація

07:00Північні Маріанські Острови U17 - Китай U17 -:-
11:30Камбоджа U17 - Австралія U17 -:-
12:00Китайський Тайбей U17 - Таїланд U17 -:-
12:00Лаос U17 - Гонконг U17 -:-
12:00Малайзія U17 - ОАЕ U17 -:-
13:00Сінгапур U17 - Ємен U17 -:-
13:00Скасовано Східний Тимор U17 - Таджикистан U17 -:-
14:00Скасовано Шрі-Ланка U17 - Бруней U17 -:-
15:00Непал U17 - В'єтнам U17 -:-
16:00Бутан U17 - Бангладеш U17 -:-
16:00Ірак U17 - Бахрейн U17 -:-
16:00Палестина U17 - Індонезія U17 -:-
16:00Узбекистан U17 - Південна Корея U17 -:-
16:30Киргизстан U17 - Іран U17 -:-
16:30Сирія U17 - Японія U17 -:-
17:00Афганістан U17 - Монголія U17 -:-
18:15М'янма U17 - Індія U17 -:-
19:45Катар U17 - Оман U17 -:-
21:00Йорданія U17 - Туркменістан U17 -:-
21:30Саудівська Аравія U17 - Кувейт U17 -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

16:00Ерзені - КФ Егнатія -:-
16:00ФК Тирана - Лачі -:-
18:45Влазнія - Партизані -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

17:30Магра - Арба -:-

АЛЖИР: Ліга 2

17:00Ель Гозіан - УС Суф -:-
17:00Ель-Хруб - МО Константін -:-
17:00Еулма - Аннаба -:-
17:00Скікда - Телагема -:-
17:00Уаргла - Харрах -:-
17:00Хамра Аннаба - Міла -:-
17:00Хеміс Ель Хешна - Бордж-Менаєль -:-
17:00ЮС Шауя - Батна -:-

АЛЖИР: Ліга U21

17:30АСО Шлеф U21 - Саура U21 -:-
17:30Ель-Баяд U21 - Шелгум U21 -:-
17:30Хеншела U21 - Оран U21 -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

22:00КПР - Редінг -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Барнслі U21 - Шеффілд Венсдей U21 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

01:00Ланус - Архентинос Хун. -:-
01:00Уракан - Тальєрес Кордоба -:-
03:30Хімнасія Л.-П. - Бока Хуніорс -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

17:00Клуб Атлетіко Мітре - Альварадо -:-
21:00Браун Адроге - Альміранте Браун -:-

АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Другий етап

16:00Дефенса і Хустісія 2 - Росаріо Сентраль 2 -:-
17:00Арсенал Саранді 2 - Уніон де Санта-Фе 2 -:-
17:00Годой Крус 2 - Тальєрес Кордоба 2 -:-

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

17:00Аль-Меррейх (Sud) - Аль-Ахлі Триполі (Lby) -:-

АФРИКА: COSAFA Championship U20

13:00Замбія U20 - Маврикій U20 -:-
16:30Есватіні U20 - Ботсвана U20 -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Антверпен - Сінт-Трейден -:-

БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга

21:00Андерлехт U23 - Віртон -:-
21:00Дендер - СК Беверен -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

02:00Девоншир Кугарс - X-Роудс Ворріорз -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

19:00Динамо-Брест - Дніпро М. -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:30Хебар - Лок. Софія -:-
20:00Пірін Благоєвград - Бероє -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

16:00Бистріца - Маріца Пловдив -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

01:15Блумінг - Універсітаріо де Вінто -:-
03:30Універсітаріо Сукре - Індепендьєнте Петролерос -:-
22:00Пальмафлор - Болівар -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Плей-оф

00:00Вака Діес - Атлетіко Бермехо -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

16:00Ігман Коніц - Вележ Мостар -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

01:00Палмейрас - Корітіба -:-
02:00Аваї - Ботафогу -:-
02:00Америка МЖ - Сан-Паулу -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

19:00АС Поліс - Бобо-Діулассо -:-
19:00Вітесс - РДФ -:-
19:00Перенес.Кадіого - АСЕК Кудугу -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Магара Янг Бойз - Егль Нуар ФК -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Південноамериканський кубок - плей-оф

00:00Депортіво Тачіра - Португеза -:-
02:15Пуерто Кабельйо - Лара -:-
00:00Каракас - Естудіантес Меріда -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

13:00Дананг - Біньзионг -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

11:30Даклак - Баріа-Вунгтау -:-
12:00ФК Хью - Лонган -:-
13:00Біньфіок - Конган -:-
13:00Куангнам - Фо Х'єн -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

21:45Глесіс Юнайтед - Монс Кальпе -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

18:00Діла Горі - Торпедо Кутаїсі -:-
20:00Динамо Тбілісі - Динамо Батумі -:-

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Люнгбю - Віборг -:-

ДАНІЯ: 1-й дивізіон

19:30Фредерісія - Нюкебінг -:-
19:30Фремад Амагер - Відовре ІФ -:-

ЕКВАДОР: Серія В

03:00Буос УЛВР - Чакарітас -:-

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору - Груповий етап

23:00Ель Насьйональ - Індепендьєнте дель Вальє -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Хадія Хоссана - Сідама Бунна -:-
16:00Адама Сіті - Дефенс Форс -:-

ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League A

12:00Ірландія U19 W - Північна Ірландія U19 W -:-
12:30Нідерланди U19 W - Туреччина U19 W -:-
15:00Франція U19 W - Польща U19 W -:-
16:00Швеція U19 W - Греція U19 W -:-

ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League B

12:00Хорватія U19 W - Чорногорія U19 W -:-
16:30Азербайджан U19 W - Кіпр U19 W -:-
17:00Північна Македонія U19 W - Білорусь U19 W -:-

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League A

13:00Ісландія U17 W - Швейцарія U17 W -:-
14:30Україна U17 W - Англія U17 W -:-
17:00Франція U17 W - Італія U17 W -:-
18:00Данія U17 W - Естонія U17 W -:-

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League B

18:00Білорусь U17 W - Люксембург U17 W -:-
20:00Грузія U17 W - Вірменія U17 W -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

16:00Агудат Спорт Ашдод - МС Кафр-Касем -:-
16:00Бней-Єгуда - Маккабі Яффа -:-
16:00Іроні Тверія - Хапоель Афула -:-
16:00Маккабі Петах-Тіква - Хапоель Умм-ель-Фахм -:-
16:00М. Назарет - Хапоель Рамат Ган -:-
16:00Ноф-ха-Галіль - Хапоель Петах-Тіква -:-
16:00Рамат Хашарон - Х. Іроні Рішон -:-
16:00Хапоель Акко - Хапоель Кфар-Саба -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

13:30Маккабі Тамра - Іроні Бака -:-
13:30Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Хапоель Буейне -:-
14:00Таїбе - Цейрей Кафр-Канна -:-
14:30Хапоель Бней Залфа - Маккабі Цур-Шалом -:-
15:00Маккабі Нуджідат-Ахмад - Іхуд Бней-Шфарам -:-
15:00Хапоель Карф-Канна - Хапоель Калансаве -:-
15:00Хапоель Каукаб - МС Тіра -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь

12:00М. Герцлія - Іроні Модіїн -:-
12:00Хапоель Бікат Хаярден - Маккабі Іроні Ашдод -:-
12:45Бней Ейлат - Шимшон Тель-Авів -:-
13:00Бейтар Тель-Авів - ФК Дімона -:-
13:00Хапоель Марморек - Хапоель Кфар-Шалем -:-
14:00Іроні Кусейфе - Маккабі Шаараїм -:-
14:00Маккабі Явне - Х. Герцлія -:-
14:55Холон Єрміяху - Шимшон Кафр-Касім -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

17:00Керала Бластерс - Іст Бенгал -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30Перенес.Дева Юнайтед - Арема -:-
14:15Перенес.ПСМ Макассар - Персікабо 1973 -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

09:15Перенес.ПСБС Біак Нумфор - Персіпура Джаяпура -:-
10:15Перенес.Персіпал БЮ - Дельтрас Сідоарджо -:-
11:15Перенес.Персікаб - Персекат -:-
11:15Перенес.Персіпа Паті - ПСІМ Джок'якарта -:-
11:15Перенес.ПСКС Чілачап - ПСГ Паті -:-
12:00Перенес.ПСДС Делі Серданг - Персірая Ачех -:-
14:15Перенес.Персіяп Джепара - Гресік -:-

ІРАН: Про-ліга

16:30Естеглаль Тегеран - Фулад -:-
17:00Малаван - Санат Нафт -:-
17:30Мес Керман - Хавадар СК -:-
17:30Мес Рафсанджан - Трактор -:-
18:30Нафт М.І.С. - Сірджан -:-
19:30Сепахан - Персеполіс -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Богеміанс - Дрогеда -:-
21:45Дандолк - Сент-Патрікс -:-
21:45Деррі Сіті - Фінн Харпс -:-
21:45ЮК Дублін - Слайго Роверс -:-

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:45Вотерфорд - Тріті Юнайтед -:-
21:45Голвей Юнайтед - Атлон -:-
21:45Коб Рамблерс - Лонгфорд -:-
21:45Корк Сіті - Вексфорд -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Спортінг Х. - Вільярреал B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

23:00Сан-Фернандо - Арукас -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15

21:15Егуес - Беті Онак -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

21:30Дженоа - Кальярі -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:00Аталанта U19 - Чезена U19 -:-
17:00Верона U19 - Торіно U19 -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Сахаб - Аль-Сарі -:-
20:30Аль-Вехдат - Аль-Хуссейн -:-

КАНАДА: Ю-Спортс

01:15UNB - Маунт Еллісон -:-
01:15Акадія - UPEI -:-
01:15Кейп-Бретон - StFX -:-
02:15Торонто Метрополітен - Торонто -:-
03:30Вікторія - UBC -:-
21:15Квінс - Ніпіссінг -:-
22:15Лор'є - Брок -:-

КАТАР: Кубок КСЛ

19:00Аль-Вакра - Умм-Салаль -:-
19:00Аль-Садд - Аль-Ахлі Доха -:-
19:00Аль-Сайлія - СК Катар -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

13:00Дордой Бішкек - Талант -:-
13:30Нефтчі Кочкор-Ата - Абдиш-Ата -:-

КИТАЙ: Суперліга (Жінки)

09:15Шааньсі Чаньгань Ж - Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж -:-
09:15Шанхай РКБ Ж - Хенань Соншань Лонмен Ж -:-
11:00Гуандон Мейчжоу Хуйдзунь Ж - Шаньдон СЛ Ж -:-
11:30Дзінсу Сунін Ж - Бейдзін Бейкон Ж -:-
11:30Ухань Цзянсу Ж - Січуань Ж -:-

КІПР: Перший дивізіон

19:00АПОЕЛ - Карміотісса -:-

КІПР: Дивізіон 2

19:00Омонія Арадіпу - Анагеннісі Деринія -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

01:30Букараманга - Агілас -:-
04:00Атл. Насьйональ - Інд. Медельїн -:-
00:00Енвігадо - Патріотас -:-

КОСОВО: Суперліга

18:00Баллкані - Трепча 89 -:-
18:00Г'їлані - Дреніца -:-
18:00Дріта - Приштина -:-
18:00Ферізай - Малішева -:-
18:00ФК Ллапі - Дукаджїні -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

22:00Санта-Ана - Мунісіпаль Турріальба -:-

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

17:55Аль-Фахахіл - Аль-Тадамон -:-
20:15Аль-Джахра - Аль-Насер -:-

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

18:00Афа Олайне - Ризька ФШ 2 -:-

ЛИТВА: I Ліга

19:00Атмосфера - Гарлява -:-
19:00Нептунас - БФА Вільнюс -:-
20:00Рітеряй 2 - Екранас -:-

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

15:30Аль-Сахель - Аль-Ахаа Аль-Ахлі -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Румфі Юнайтед - Блю Іглз -:-

МАЛАЙЗІЯ: Суперліга

14:30Сабах - Пенанг -:-
15:15Мелака Юнайтед - Теренггану -:-
15:15Петалінг Джая Сіті - Селангор -:-
16:00НС Матрікс - Кедах -:-
16:00Срі Паханг - Джохор ДТ -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

20:30Хіберніанс - Зеббудж -:-

МАРОККО: Ботола Про

18:00Перенес.Беркан - Могреб Тетуан -:-
18:00Перенес.ІР Танжер - Відад -:-
18:00Перенес.Раджа Касабланка - Хассанія Агадір -:-
18:00Перенес.ФАР Рабат - Олімпік Сафі -:-
20:00Юньйон Туарга - Шабаб Мохамеддія -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

03:00Тепатітлан де Морелос - Сімарронес де Сонора -:-

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А - Апертура

20:00Пачука 2 - Левіатан -:-
00:00Інтер Плая-дель-Кармен - Яльмакан -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Гронінген - Валвейк -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Віллем ІІ - Ден Босх -:-
21:00Ден Гааг - ФК Ейндховен -:-
21:00Дордрехт - Зволле -:-
21:00Йонг АЗ Алкмар - НАК Бреда -:-
21:00Йонг Аякс - Хелмонд -:-
21:00Йонг ПСВ - Телстар -:-
21:00Йонг Утрехт - Алмере Сіті -:-
21:00Осс - Маастрихт -:-
21:00Рода - Венло -:-
21:00Хераклес - Де Графсхап -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Армінія Білефельд - Карлсруе -:-
19:30Регенсбург - Гройтер Фюрт -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Ферль - Вікторія Кельн -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:30Лоне - Єддело -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Альтглініке - ФК Хемніцер -:-
20:00Хемі Лейпциг - Єна -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:00Фортуна Кельн - Дюрен -:-
20:30Ален - Редінгхаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

20:00Балінген - Штайнбах Гайгер -:-
20:00Кікерс Оффенбах - Вальдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:00Аугсбург II - Піпінсрід -:-
20:00Ашаффенбург - Райн/Лех -:-
20:00Бухбах - Ансбах 09 -:-
20:00Іллертіссен - Айхштет -:-
20:00Швайнфурт - Тюркюджю Мюнхен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

20:30Динамо Шверін - Пампов -:-
20:30Штакен - Фюрстенвальде -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:00Зюдерельбе - ГЕБК Гамбург -:-
20:30Вандсбекер Конкордія - Альтона -:-
20:30СК Вікторія Гамбург - Курслак-Нойєнгамме -:-
21:00Гамбург III - Палома -:-
21:15Аймбюттелер - ТуС Оздорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

20:00Ауерсмахер - Герта Вісбах -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

19:30Аммерталь - 1. ФК Фойхт -:-
20:00Ельтерсдорф - Ерлянген -:-
20:00Корнбург - Бамберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

20:30Гальбергмоос-Гольдах - 1860 Розенхайм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

20:00ФК Ноттінген - Холленбах -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

20:30Баумберг - ТуРУ Дюссельдорф -:-
20:30Фельберт - Меербуш -:-
20:45ТФД Фельберт - Клеве -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

16:15Аль-Ахлі Дубай - Іттіхад Кальба -:-
16:15Дібба Аль-Фуджейра - Аль-Айн -:-
19:00Аджман - Бані Яс -:-
19:00Аль-Джазіра - Аль-Шарджа -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

16:10Бейнуна - Дубай Сіті -:-

ОМАН: Професійна ліга

16:00Аль-Оруба - Аль-Нахда -:-
18:15Сохар - Сур Клаб -:-

ПАЛЕСТИНА: Ліга Західного берегу

17:00Альбіра - Аль-Кудс -:-
17:00Ісламі Калькелеа - Джабаль Аль-Мукабер -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

23:30Ресістенсія - Лібертад Асунсьйон -:-
23:30Соль де Америка - Насьйональ Асунсьйон -:-
02:0012 де Октубре - Гуарані -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

23:30Кахамарка - С'єнсіано -:-

ПЕРУ: Ліга (Жінки) - Плей-оф

03:00Альянса Ліма Ж - Карлос Маннуччі Ж -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: South American Games Women U20

15:00Уругвай U20 W - Колумбія U20 W -:-
17:15Венесуела U20 W - Чилі U20 W -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

20:30Суперспорт Юнайтед - Сехухуне -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип

16:30ММ Платінум - Венда -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Гленторан - К. Рейнджерс -:-
21:45Кліфтонвілл - Крузейдерс -:-
21:45Ньюрі Сіті - Ларн -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Сталь Мелець - Погонь Щецін -:-
21:30Ягеллонія - Плоцьк -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Сандеція Нови С. - Хойнічанка -:-
21:30Вісла - ЛКС Лодзь -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

20:11Полонія Варшава - Гарбарня -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

16:30Старогард-Гданський - Геданія Гданськ -:-
17:00Яроцин - Клечев -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

17:00Ниса - Бжег -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Жил Вісенте - Ешторіл -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00БСАД - СК Фаренсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3

21:00Калдаш - Алверка -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

17:30Урал - Хімки -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 2

15:00Родіна U21 - Електрон -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга

13:00Крилья Совєтов Самара U19 - Торпедо Москва U19 -:-
13:00Локомотив Москва U19 - ФК Ростов U19 -:-
13:00Сочі U19 - Хімки U19 -:-
13:00Строгіно М. U19 - Оренбург U19 -:-
13:00ЦСКА Москва U19 - Зеніт U19 -:-
13:00Чертаново М. U19 - Кубань U19 -:-
14:30Краснодар U19 - Динамо Москва U19 -:-
15:00Нижній Новгород U19 - Урал U19 -:-
15:00Спартак Москва U19 - УОР-5 Єгор'євськ U19 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

18:00Волунтарі - Міовень -:-
21:00АКС Арджеш - Університатя Крайова -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

15:00КСМ Римнику-Серат - Аеростар -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

15:00Кимпулунг - Пучоаса -:-
15:00Уніря Басков - Стяуа Б. 2 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

15:00Одорхею - Плопень -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

15:00Ведіца Колонешть - КС Університатя Крайова 2 -:-
15:00Мінерул Костешть - Келіменешті -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

15:00Війторул Тиргу-Жіу II - Аурул Брад -:-
15:00Прогресул Езеріш - Тиргу-Кербунешть -:-
15:00Філіаші - Хацег -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

15:00Авантул Періам - Теуз Цермей -:-
15:00Бішнов - Прогресул Печіка -:-
15:00Гірода & Джармата-Вій - КСМ Решица -:-
15:00Інеу - Соймій Ліпова -:-
15:00Крісул Кішинеу-Кріш - Фінікс Бузіаш -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

15:00АКС Тиргу-Муреш 1898 - Корвінул Хунедоара -:-
15:00Металургістул Куджир - Війторул Клуж -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10

15:00Глорія 2018 Бистриця - Залеу -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:30Абха - Аль-Наср -:-
21:00Аль-Адальх - Аль-Фейха -:-
21:00ФК Аль-Іттіхад - Аль-Фатех -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

12:00Франція U16 - Уельс U16 -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

00:00Клуб Америка Ж - Чилі Ж -:-
17:00Білорусь Ж - Росія Ж -:-
19:00Чехія Ж - Угорщина Ж -:-
20:00Норвегія Ж - Бразилія Ж -:-
21:30Іспанія Ж - Швеція Ж -:-
21:30Німеччина Ж - Франція Ж -:-
22:00Англія Ж - США Ж -:-

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

14:30Анзе Реюніон - Сантуш -:-
17:00Базар Бразерс - Форестерс -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

18:00Раднік - Нови Пазар -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

16:00Бродарац - ОФК Белград -:-
16:00Ушце - Сіндєліч Б. -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Джазіра - Аль-Талія -:-
14:00Аль-Мажд - Аль-Вахда -:-
14:00Тішрін - Аль-Карамах -:-
16:00Аль-Іттіхад Алеппо - Аль-Джайш -:-
16:00Ватбах - Джаблех -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

14:45Лайон Сіті - Альбірекс Ніїгата -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:30Подбрезова - Ружомберок -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

16:00С. Братислава B - Комарно -:-
20:30Миява - Погронє -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

16:30Алюміній - Ядран Декані -:-
19:00Нафта - НК Бистріца -:-
19:00Триглав - Фужінар -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. СНЛ - Схід

19:00Добровце - Дравоград -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Хорсід - Сахафі -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

15:00Лампхун Ворріор - Бурірам Юнайтед -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Кінондоні МК - Руву Шутінг -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1

17:00Бен Кардан - Сіді-Бузід -:-
17:00Режіш - Сліман -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

20:00Газіантеп - Аданадемірспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

20:00Аданаспор - Бандірмаспор -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

14:00ФК Ашгабат - Алтин Асир -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

16:00Ондупарака - Вілла -:-

УГОРЩИНА: НБ І

19:00МОЛ Фехервар - Залаеґерсеґ -:-
21:05Уйпешт - Кечкемет -:-

УЕЛЬС: Кубок Уельсу

16:30Абер Веллі - Беррі -:-
16:30Абергавенні Таун - Гойтр Юнайтед -:-
16:30Аберфан - Трефелін -:-
16:30Кантон Ліберал - Лланеллі -:-
16:30Кардіфф Корріс - Ньютаун -:-
16:30Кройсісейліог - Бритон Феррі -:-
16:30Кумбран Селтік - Лланвіт Мейджор -:-
16:30Лландиндо Альбіон - Баклі -:-
16:30Лланруг - Гресфорд -:-
16:30Ньюпорт Сіті - Кармартен Таун -:-
16:30Пенідаррен - Свонсі Юнів. -:-
16:30Пенкод - Еберіствіт -:-
16:30Пілл - Кардіфф Метрополітен -:-
16:30Понтардаве - Кембріан енд Клайдеч -:-
16:30Ріл - Ратін -:-
16:30Третомас Блюбердс - Хейвердфордвест -:-
16:30Фелінхелі - Конві Боро -:-
16:30ФК Гланрет - Кевн Друїдс -:-
16:30ФК Чірк ААА - Нью-Сейнтс -:-
16:30Хаварден Рейнджерс - Бала Таун -:-
16:30Хакін Юнайтед - Таффс Велл -:-
16:30Чепстоу - Понтіпрідд -:-
21:45Флінт Маунтейн - Карнарвон -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

16:30Металург Бекабад - Буньодкор -:-

УКРАЇНА: Друга ліга

17:00Звягель - МФК Металург 2 -:-
17:00Реал-Фарма - Хуст -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Дніпро-1 U19 - Зоря U19 -:-
13:00Перенес.Львів U19 - Шахтар U19 -:-
14:00Ворскла U19 - Чорноморець Од. U19 -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

22:00Мальдонадо - Серро Ларго -:-

ХОРВАТІЯ: ХФЛ

19:00Локомотива Загреб - Шибеник -:-

ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ

16:00Драговоляц - Орієнт -:-
16:00Кустошія - Дубрава -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

19:00Їглава - Простейов -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

16:30Квітковіце - Кромержиж -:-
19:00Глучин - Вітковіце -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

20:30Ксамакс - Беллінцона -:-
21:15Арау - Тун -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

20:00Сунд ІФ - Ельгарна-Гернесанд -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

20:00Есвелвс - Балкан -:-
20:00Хесслехольм - Крістіанстад -:-
20:30Слейпнер - Енскеде -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

20:00Стенунгсунд - Ангеред -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Інвернесс - Партік -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

21:45Брумхілл - Каледоніан Брейвз -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.