ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

12:30Аделаїда Юнайтед - ФК Сідней -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

18:00Белшина - Слуцьк -:-
20:00Шахтар Солігорськ - Динамо-Брест -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

15:00Вітебськ 2 - Іслоч Мінськ 2 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Плей-оф

03:30КСА - КРБ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Баяно - Плей-оф

03:30Алагоіньяс - Баїя -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе - Плей-оф

01:00Брускі - Греміу Жувентус -:-
03:30Крісіума - Шапекоенсе СК -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу - Другий етап - Плей-оф

03:30Греміу - Інтернасьйонал -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро - 5-8 місця

01:00Крузейру - Уберландія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро - Плей-оф

03:30Америка МЖ - Атлетіку Мінейру -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параенсе

02:00Тапажуш - Ремо -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Параїбану - Плей-оф

03:30Трезе ПБ - Ботафогу ПБ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Паранаенсе - Плей-оф

02:00Корітіба - Атлетіко ПР -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста - Плей-оф

03:30Корінтіанс - Палмейрас -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пернамбукано - Плей-оф

03:30Санта-Крус - Салгейру -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Сержіпану - Другий етап

03:00Сержипі - Конфьянса -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

20:00Торпедо Кутаїсі - Телаві -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

18:00АСАС - Діхіл -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

20:30Вапрус Пярну - Нимме Юнайтед -:-

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

19:00Мяр'ямаа Компані - Соккернет -:-
19:00ФК Ретро - Лоо -:-

ЄВРОПА: Ліга Європи - Плей-оф

19:55Баєр Леверкузен - Рейнджерс -:-
19:55Севілья - Рома -:-
22:00Базель - Айнтрахт Франкфурт -:-
22:00Вулвергемптон - Олімпіакос Пірей -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

21:00Замалек - Ель-Масрі -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

15:00ЗЕСКО - Ред Ерроус -:-
16:00Грін Іглз - Лусака Дайнамос -:-
16:00Занако - Лумвана Радіантс -:-
16:00Кабве Юс Академі - Муфуліра -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30ПеренесеноПерсік Кедірі - Персія Джакарта -:-
14:30ПеренесеноБалі Юнайтед - Персірая Ачех -:-

ІСЛАНДІЯ: Урвалсдейлд (Жінки)

21:00Брейдаблік W - Стьярнан W -:-
21:00КР Рейк'явік W - ІБВ Вестманнаейяр W -:-
21:00Сельфосс W - Валюр W -:-
21:00Троттур W - Тор/Ка W -:-
21:00Хапнарфйордур W - Філкір W -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:30ПеренесеноСахаб - Аль-Ахлі -:-
21:00ПеренесеноАкаба - Аль-Сарі -:-

КИТАЙ: Суперліга

13:00Тяньцзинь Теда - Бейцзин Гоань -:-
15:00Ціндао Хуанхай - Шанхай СІПГ -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

23:00ПеренесеноАгілас - Онсе Кальдас -:-
23:00ПеренесеноАмерика де Калі - Деп. Калі -:-
23:00ПеренесеноАтл. Насьйональ - Чіко -:-
23:00ПеренесеноБукараманга - Деп. Пасто -:-
23:00ПеренесеноЕнвігадо - Депортес Толіма -:-
23:00ПеренесеноМільйонаріос - Ягуарес де Кордоба -:-
23:00ПеренесеноПатріотас - Інд. Медельїн -:-
23:00ПеренесеноПерейра - Ла Екідад -:-
23:00ПеренесеноПетролера - Кукута -:-
23:00ПеренесеноХуніор - Санта-Фе -:-

КЮРАСАО: Promé Divishon

02:30Centro Dominguito - Веста -:-
02:30Вікторі Бойз - СУБТ -:-

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

19:00Кароста - Юрмалас Спортс -:-

МАРОККО: Ботола Про

00:00Беркан - Відад -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

18:00Сфинтул - Буюкань -:-
20:30Зімбру Кишинів - Флорешть -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:00Соль де Америка - 12 де Октубре -:-
01:30Гуарані - Рівер Плейт -:-

РОСІЯ: Supreme Division Women

13:00ФК Єнісей W - ЦСКА Москва W -:-
18:00Зеніт W - Звєзда 2005 W -:-
18:00Кубаночка Краснодар W - Рязань W -:-
18:00Чертаново М. W - Локомотив Москва W -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

19:00Аль-Жабален - Аль-Кавкаб -:-
19:00Аль-Наджум - Аль-Букайрія -:-
19:00Аль-Нахда - Аль-Айн -:-
19:10Наджран - Аль-Таі -:-
19:20Аль-Батін - Аль-Шоала -:-
19:40Аль-Ансар - Аль-Моджзель -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Богеміанс 1905 (Cze) - Мас Таборско (Cze) -:-
18:00Скасовано Олімпія Любляна (Slo) - Спарта Прага (Cze) -:-
19:30Атромітос (Gre) - ПАОК (Gre) -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

18:00Суайо W (Fra) - ФК Париж W (Fra) -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Хіган - Хорсід -:-

США: МЛС - Плей-оф

03:00Філадельфія Юніон - Портленд Тімберс -:-

США: USL Чемпіоншип

00:00Філадельфія Юніон 2 - Нью Йорк Ред Буллс 2 -:-
02:30Атланта Юнайтед 2 - Чарльстон -:-
03:00Бірмінгем - Шарлотт Індепенд. -:-
03:00Сент-Луїс - Спортінг К. 2 -:-
03:30Скасовано Мемфіс - Піттсбург -:-
05:30Скасовано Лос-Анджелес Гелаксі 2 - Оклахома-Сіті Енерджі -:-

США: USL League One

02:00Грінвілл - Тормента -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00ПеренесеноСогдіана - Буньодкор -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

20:00Б36 Торсхавн - ТБ/ФКС/Ройн -:-
20:00Фуглафйордур - НСІ Рунавік -:-
21:00АБ Аргір - Скала Ітроттарфелаг -:-
21:00Вікінгур - ХБ Торсхавн -:-
21:00Стреймур - Клаксвік -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

18:30ТПС - Хонка -:-
18:30ХІК - Лахті -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

18:30Гністан - Міккелі -:-
18:30МуСа - Екенас -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Кубок Швейцарії

19:00Люцерн - Янг Бойз -:-
19:00Рапперсвіль - Сьон -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

20:00АІК - Ельфсборг -:-
20:00Гетеборг - Естерсунд -:-
20:00Кальмар - Еребру -:-
20:00М'єльбю - Сіріус -:-
20:00Хекен - Норрчепінг -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.