ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану

16:00Зіра - Нефтчі Баку -:-
18:30Карабах - Габала -:-

АНГЛІЯ: Кубок Англії

21:15Гіллінгем - Дагенем енд Ред. -:-

АНГЛІЯ: Кубок ліги (Жінки)

21:30Сандерленд Ж - Лестер Ж -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:30Деспортіво Уїла - Прімейру де Агошту -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:30Манама Клуб - СК Бахрейн -:-
17:30Іст Ріффа - Аль-Ахлі Манама -:-
19:30Аль-Шаббаб - Аль-Халідія -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

14:00Чавдар Етрополе - Марек -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Ширак Гюмрі - Ноах -:-
16:00Арарат Єреван - БКМА -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура - плей-оф

03:00Комунікасьйонес - Кобан Імперіаль -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00Секенс - Калум Стар -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі - Вибування

11:00Гагра - Спаері -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

15:30Сен-Елуа Лупопо - Селест -:-
16:30ФК Ренессанс - Мазембе -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Ефіопія Бунна - Хадія Хоссана -:-
18:00Волкіте Кенема - Ефіопіан Іншуренс -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

19:45Влазнія Ж - ПСЖ Ж -:-
19:45Вольфсбург Ж - Рома Ж -:-
22:00Реал Мадрид Ж - Челсі Ж -:-
22:00Санкт-Пельтен Ж - Славія Прага Ж -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:45Енппі - Харас Ель-Ходуд -:-
14:45Смуха - СК Асуан -:-
17:00Ф'ючер - Аль-Іттіхад -:-
19:00Кераміка Клеопатра - Ель-Ісмаїлі -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група А

14:30Аль-Алюмініум - Фаюм -:-
14:30Асьют Петролеум - Ель-Гуна -:-
14:30Ель-Мадіна Ель-Моновара - Телефонаат Бені Суеф -:-
14:30Кіма Асуан - Там'я -:-
14:30Ла В'єна - Маллаві -:-
14:30Міср Ельмакаса - Наср Таадін -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:30Ноф-ха-Галіль - Бней-Єгуда -:-
19:30Рамат Хашарон - Маккабі Яффа -:-
19:30Хапоель Петах-Тіква - Хапоель Афула -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

13:30МС Тіра - Іхуд Бней-Шфарам -:-
18:00Хапоель Раанана - Хапоель Карф-Канна -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь

19:00Маккабі Явне - Маккабі Іроні Ашдод -:-
21:15Шимшон Кафр-Касім - ФК Дімона -:-

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Тото - Плей-оф

20:00Хапоель Беер-Шева - Хапоель Тель-Авів -:-

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Тото - Розподіл місць - плей-оф

19:00МС Ашдод - Маккабі Бней-Райна -:-
20:15Маккабі Хайфа - Сахнін -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00АТК Мохун Баган - Джамшедпур -:-

ІНДІЯ: І-Ліга

10:30Аїджал - НЕРОКА -:-
13:00ТРАЮ - Панджаб -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15ПСМ Макассар - Персіта -:-
10:15ПСС Слеман - Мадура Юнайтед -:-
11:00Перенес.Персіб Бандунг - Борнео -:-
13:15Балі Юнайтед - Бхаянгкара Соло -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

15:00Бургос - Ейбар -:-
17:15Луго - Спортінг Х. -:-
19:30Леванте - Понферрадіна -:-
19:30УД Ібіса - Расінг С. -:-
22:00Малага - Гранада -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

13:00Сеута - Сан-Себастьян Реєс -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

13:00Балеарес - СД Логроньєс -:-
17:00Корнелья - Мурсія -:-
19:00Алькояно - Атлетік B -:-
19:45Сабадель - Р. Уньйон -:-
21:00Осасуна B - Хімнастік -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

13:00Вівейро - Алондрас -:-
13:00Гран Пенья - Рапідо де Боусас -:-
13:00Расінг Клуб Вільяльбес - Барко -:-
13:15Сільва СД - Арсуа -:-
18:00Атлетіко Артейшо - Естраденсе -:-
18:00КД Чоко - СК Ароса -:-
18:00Оренсе - Депортіво Фабріль -:-
18:00Сомосас - Пайосако -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

17:30Паралада - Рапітенса -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

13:00Альмерія B - Мотріль -:-
13:00Аренас Армілья - Ель Пало -:-
13:00Малага B - Торре-дель-Мар -:-
13:00Малага Сіті - Уетор-Вера -:-
13:00Торредонхімено - Атлетіко Поркуна -:-
13:45Уракан Мелілья - Марбелья -:-
18:30КД Торреперохіль - Марасена -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

13:00Картая - КД Херена -:-
13:00Коніль - Кордоба B -:-
13:00Рота - ФК Корія -:-
17:30Антоньяно - Пособланко -:-
18:00Атлетіко Еспеленьйо - Пуенте-Хеніль -:-
18:00Больюльйос - КД Херес -:-
19:00Сьюдад де Лусена - Аямонте -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

14:00Ла Куадра - Сан-Фернандо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13

13:00Бульєнсе - Алькантарілья -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

17:00Касаларрейна - Ойонеса -:-
17:00Расінг Ріоха B - КДФК Сальсада -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

13:30Парма - Беневенто -:-
16:00Дженоа - Зюдтіроль -:-
16:00Козенца - Брешія -:-
16:00Модена - Венеція -:-
16:00Перуджа - СПАЛ -:-
16:00Реджина - Фрозіноне -:-
16:00Чіттаделла - Барі -:-
19:00Піза - Асколі -:-
21:30Палермо - Комо -:-

КИТАЙ: Перша ліга

08:00Січуань Дзюню - Сучжоу Донву -:-
08:00Цзібо Цуудзю - Куньшань -:-
08:00Шанхай Цзядін - Нантон Чжиюн -:-
08:00Шеньян Урбан - Ціндао Юс Айленд -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура - плей-оф

02:00Перейра - Інд. Медельїн -:-

КОСТА-РИКА: Кубок Коста-Рики

04:00Сапрісса - Картахінес -:-

КУВЕЙТ: Кубок наслідного принца

15:00Аль-Сальмія - Аль-Сахел -:-
18:00Аль-Арабі - Аль-Кадісія -:-

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Садака - Аль-Наср -:-

МАВРИТАНІЯ: Ліга 1

19:00Гендрім - Дуан -:-
21:40Гард Насіональ - Шемаль -:-

МАЛЬТА: Челлендж-ліга

15:00Аттард - Сент-Ендрюс -:-
15:00Фгура - Вітторіоса -:-
17:30Ліджа Атлетік - Сан-Гванн -:-
17:30Наксар Лайонс - ФК Меліта -:-

МАЛЬТА: Суперкубок

17:00Хіберніанс - Флоріана -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:30Ден Гааг Ж - Феєнорд Ж -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

00:00Манагуа ФК - Естелі -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура - плей-оф

23:00Ювентус Манагуа U20 - Естелі U20 -:-
18:00Манагуа ФК U20 - Діріанген U20 -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Президента

14:45Аль-Айн - Дібба Аль-Фуджейра -:-
14:45Бані Яс - Масфут -:-
17:30Аль-Арабі - Аджман -:-
17:30Аль-Уруба - Хорфаккан -:-

ОМАН: Професійна ліга

14:30Сур Клаб - Аль-Іттіхад -:-
17:30Аль-Мснаа - Аль-Нахда -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

12:00Лехія Г. U19 - Арка Гдиня U19 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги

18:30Фейренсе - Санта-Клара -:-
21:00Шавіш - Порту -:-

РУАНДА: Прем'єр-ліга

18:00АС Кігалі - АПР -:-

РУМУНІЯ: Кубок Румунії

20:00Міовень - УТА Арад -:-
20:00Оцелул - Глорія Бузеу -:-
20:00ФК Ботошані - Стяуа Б. -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Жирона (Esp) - Стандард (Bel) -:-
14:00Сівасспор (Tur) - Саарбрюкен (Ger) -:-
15:00Астон Вілла (Eng) - Брайтон (Eng) -:-
15:00Сіттард (Ned) - Лівнгстон (Sco) -:-
15:00Ферль (Ger) - Падерборн II (Ger) -:-
15:00Хассанія Агадір (Mar) - Гавр (Fra) -:-
15:30Кремонезе (Ita) - Сальсомаджоре (Ita) -:-
16:00Ламія (Gre) - Волос (Gre) -:-
17:00Ніцца (Fra) - Стандард (Bel) -:-
17:00Реймс (Fra) - Сошо (Fra) -:-
17:30Арсенал (Eng) - Ліон (Fra) -:-
18:00Бешикташ (Tur) - Шарлеруа (Bel) -:-
19:00Аль-Хіляль (Sau) - Ньюкасл Юнайтед (Eng) -:-
19:00Хетафе (Esp) - Чівас Гвадалахара (Mex) -:-
21:00Хіберніан (Sco) - ФК Едінбург (Sco) -:-
21:15Ельче (Esp) - Лідс (Eng) -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

18:30Олімпія Любляна - Мура -:-

ШОТЛАНДІЯ: Кубок виклику

21:45Фолкерк - ФК Данді -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.