Футбол » 31.03.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Ліверпуль - Брайтон -:-17:30Манчестер Сіті - Арсенал -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
14:00Сельта Віго - Райо Вальєкано -:-16:15Жирона - Бетіс -:-
18:30Алавес - Реал Сосьєдад -:-
21:00Реал Мадрид - Атлетік -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
15:30Аугсбург - Кельн -:-17:30Штутгарт - Гайденгайм -:-
19:30Бохум - Дармштадт -:-
ФРАНЦІЯ: Ліга 1
13:00Лор'ян - Брест -:-15:00Гавр - Монпельє -:-
15:00Клермон - Тулуза -:-
15:00Ніцца - Нант -:-
17:05Страсбург - Ренн -:-
20:45Марсель - ПСЖ -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
02:00Веллінгтон Фенікс - Брісбен Роар -:-06:00Мельбурн Вікторі - Перт Глорі -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ
06:00Блектаун Сіті - Сідней Юнайтед -:-06:00Рокдейл Ілінден - НВС Спіріт -:-
АВСТРАЛІЯ: A-Ліга (Жінки)
07:00Сідней Ж - Мельбурн Вікторі Ж -:-09:00Перт Ж - Мельбурн Сіті Ж -:-
АВСТРІЯ: Бундесліга - Чемпіонська група
14:30ЛАСК - А. Клагенфурт -:-14:30Хартберг - СК Рапід -:-
17:00Штурм Грац - Зальцбург -:-
АВСТРІЯ: 2. Ліга
10:30Штріпфінг - Фірст Відень -:-10:30Штурм Грац (Am) - Адміра -:-
12:30Ліферінг - Флорідсдорфер -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
14:00Коттмансдорф - СФ Шпітталь -:-15:00Атус Фельден - Ляндскорн -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
17:00Гайцендорф - Глоггніц -:-АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
16:00Сумгаїт - Араз -:-АЛБАНІЯ: Перший дивізіон
14:00Берат - Беса Кавая -:-14:00Біліс - Кастріоті -:-
14:00Вора - Корабі Пешкопі -:-
14:00Лузі - Буррель -:-
14:00Фламуртарі - Аполонія Фієр -:-
19:00АФ Ельбасані - Люшня -:-
АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
13:00Манчестер Юнайтед Ж - Евертон Ж -:-16:00Вест Гем Ж - Брайтон Ж -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)
13:00Дарем Ж - Кристал Пелес Ж -:-13:00Редінг Ж - Блекберн Ж -:-
14:00Чарльтон Ж - Бірмінгем Ж -:-
15:00Вотфорд Ж - Сандерленд Ж -:-
15:00Лондон Сіті Ж - Шеффілд Юнайтед Ж -:-
15:00Саутгемптон Ж - Льюїс Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ (Жінки)
15:00Дербі Ж - Ноттінгем Ж -:-15:00Ньюкасл Юнайтед Ж - Ліверпуль Федс Ж -:-
15:00Стаурбридж Ж - Бернлі Ж -:-
15:00Сток Сіті ЛФК Ж - Галіфакс Ж -:-
15:00Хаддерсфілд Ж - Вулвергемптон Ж -:-
16:00Вест Бромвіч Ж - Файлд Ж -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь (Жінки)
15:00Біллерікі Ж - Оксфорд Юнайтед Ж -:-15:00Лондон Біз Ж - Плімут Ж -:-
15:00Мілтон Кінз Донз Ж - Портсмут Ж -:-
15:00Регбі Боро Ж - Іпсвіч Ж -:-
15:00Хештег Ж - Кардіфф Сіті Ледіс Ж -:-
15:30Чатем Ж - Челтнем Ж -:-
АНГЛІЯ: Кубок ліги (Жінки) - Плей-оф
16:00Арсенал Ж - Челсі Ж -:-АНГОЛА: Жирабола
16:00Спортінг де Кабінда - Кабушкорп -:-АНТИГУА ТА БАРБУДА: Прем'єр-ліга
00:00Парем - Грінбей Хопперс -:-02:00Піготтс Буллетс - Оттос Рейнджерс -:-
22:00Астон Вілла - Гренейдс -:-
00:00САП - Віллікіс -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
00:00Сентраль Кордоба - Расінг -:-02:00Тальєрес Кордоба - Велес Сарсфілд -:-
21:00Сармьєнто Хунін - Ньюелз Олд Бойз -:-
21:00Хімнасія Л.-П. - Депортіво Рієстра -:-
23:30Індепендьєнте - Атлетіко Тукуман -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
20:30Нуева Чикаго - Альміранте Браун -:-21:00Альварадо - Атлетіко Гуемес -:-
21:00Хімнасія і Тіро - Естудіантес Ріо-Куарто -:-
21:30Расінг Кордоба - Хімнасія Хухуй -:-
22:00Патронато - Депортіво Майпу -:-
22:45Олл Бойз - Сан-Мігель -:-
00:00Браун Адроге - Депортіво Мадрин -:-
00:00Сан-Мартін С.-Х. - КА Естудіантес -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
00:00Сантамаріна - Херміналь -:-00:00Уньйон Сунчалес - Сарм'єнто де Ла Банда -:-
20:00Сіркуло Депортіво - Соль де Майо -:-
21:00Депортіво Каміонерос - Ферро Хен. Піко -:-
21:00Деф. Пронунсіамьенто - Дуглас Хайг -:-
21:30Ель-Лінкеньйо - Індепендьєнте Чівілкой -:-
22:00Бока Унідос - Сентраль Норте -:-
22:00Соль де Америка - Сан-Мартін Формоса -:-
22:309 де Хуліо Рафаела - Спортіво Бельграно -:-
23:00Чіполетті - Олімпо Баїя-Бланка -:-
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
00:00Реал Пілар - Клейпоул -:-20:30Атлас - Вікторіано А. -:-
20:30Клуб Лухан - Депортіво Муніс -:-
20:30Хусто Хосе де Уркіса - Лугано -:-
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:30Атлетіко Пілар - Дефенсорес Глеу -:-АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Апертура
20:30Расінг Ж - Сан-Луїс Ж -:-АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Плей-оф
23:00Есперанс Туніс - АСЕК Мімосас -:-АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Плей-оф
15:00Ріверс Юнайтед ФК - ЮСМ Алжир -:-19:00Стад Мальєн - Дрімс -:-
21:00Абу Салім - Беркан -:-
21:00Ф'ючер - Замалек -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
18:30Сінт-Трейден - Вестерло -:-БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга
13:30Серен Юнайтед - Остенде -:-16:00Патро Ейсден - Ломмел СК -:-
19:15РФК Льєж - СК Беверен -:-
БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)
15:00Лувен II W - Ст. Льєж II W -:-БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування
17:00Динамік Джугу - Абей -:-17:00ЖАК - Айнонві -:-
17:00Солей - Бембереке -:-
17:00Уїда - Етуаль Філант -:-
БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група
17:00АСПАК - Еспуар -:-17:00Динамо Абомей - Котон -:-
17:00Дрегонс - Дамісса -:-
17:00Лото - Котону -:-
БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
21:00Гемілтон Періш - YMSC -:-21:00Девоншир Кугарс - Денді Тайн Хорнетс -:-
21:00Норт Вілладж Ремс - Сомерсет -:-
21:00Паже - Сент-Джордж Кольтс -:-
21:00ПХК Зебрас - X-Роудс Ворріорз -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
12:00ФК Гомель - Німан -:-14:00Торпедо-БелАЗ - Слуцьк -:-
16:00ФК Мінськ - Динамо М. -:-
БОЛГАРІЯ: Перша ліга
15:30Ботев Пловдив - Черно Море -:-18:00ЦСКА 1948 Софія - Бероє -:-
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
16:00Своге - Чорноморець Балчик -:-16:00Спартак Плевен - Лудогорець II -:-
16:00Черноморець 1919 - Струмска Слава -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід
16:00Лок. Пловдив II - Сокол Марково -:-БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід
14:00ЦСКА Софія II - Костинброд -:-БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід
15:00Дунав Русе II - Фратрія -:-15:00Спартак II - Бенковскі -:-
БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід
15:00Ботев Враца II - Севлієво -:-БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
23:30Гуабіра - Універсітаріо де Вінто -:-02:00Насьональ Потосі - Рояль Парі -:-
21:00Олвейс Реді - Індепендьєнте -:-
23:30Болівар - Орієнте Петролеро -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС
15:30Железнічар Баня-Лука - Лакташі -:-15:30Омарска - Фамос Войковичі -:-
17:00Раднік Бієліна - Леотар -:-
БОТСВАНА: Прем'єр-ліга
16:00Перенес.Масітоака - Джваненг Гелаксі -:-16:00Поліс ХІ - Матебеле -:-
16:00Перенес.Тауншип Роллерс - Матебеле -:-
16:00Перенес.ФК Тафік - Суа Фламінгойс -:-
БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
00:00Андіра - Індепенденсія -:-БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
21:00Сантос АП - Індепенденте АП -:-БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Другий етап - Плей-оф
01:30Прінсеса Солімоеш - Унідос ду Алворада -:-БРАЗИЛІЯ: Баяно - Плей-оф
21:00Віторія - Баїя -:-БРАЗИЛІЯ: Бразильєнсе - Плей-оф
20:30Сейландія - Капітал -:-БРАЗИЛІЯ: Капішаба - Плей-оф
21:00Ріу-Бранку-ВН - Віторія ЕС -:-БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Ріо
23:30Ботафогу - Боавішта -:-БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе 2
21:00Ікаса - Марангуапі -:-21:00Ітапіпока - Гуарані де Жуазейру -:-
21:00Пакажус - Карірі ФК -:-
21:00Пакатуба - Тірадентіс -:-
БРАЗИЛІЯ: Гояно - Плей-оф
21:00Віла-Нова - Атлетіку Гояніенсе -:-БРАЗИЛІЯ: Матугросенсе - Плей-оф
00:00Міксто - Луверденсе -:-БРАЗИЛІЯ: Параенсе - Плей-оф
22:00Туна Лусу - Ремо -:-БРАЗИЛІЯ: Параїбано - Плей-оф
01:30Ботафогу ПБ - Серра Бранка -:-21:00Соуза - Трезе ПБ -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста - Плей-оф
22:00Сантос - Палмейрас -:-БРАЗИЛІЯ: Пауліста A2 - Плей-оф
16:10Жувентус-СП - Велу Клубі -:-БРАЗИЛІЯ: Пауліста A3 - Плей-оф
00:15Марілія - Вотупорангенсе -:-БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
20:30Санта-Круз де Натал - АБС -:-БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
21:30Женус - Жі-Парана -:-23:00Вільєна - Уніау Какоаленсе -:-
БРАЗИЛІЯ: Рорайменсе - Перший етап
00:30ФК Наутіко - Сан-Раймундо РР -:-БРАЗИЛІЯ: Сержіпану - Плей-оф
22:00Лагарту - Сержипі -:-БРАЗИЛІЯ: Сул-Матугросенсе - Плей-оф
00:00Корумбаенсе - Доурадос -:-22:00АА Португеза - Операріо -:-
БРАЗИЛІЯ: Кубок Алагоас - Плей-оф
22:00КСА - СК Пенеденсе -:-БРАЗИЛІЯ: Баяно U20
20:00Віторія-да-Конкіста U20 - Грапіуна U20 -:-20:00Леоніку U20 - Жакобіна U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
23:30Жагуаре U20 - Сан-Матеус U20 -:-20:00Нова Венеція U20 - Колатіна U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Барра ФК U20 - Інтер де Лагес U20 -:-20:00Шапекоенсе СК U20 - Крісіума U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Гуапо М19 U20 - Апаресіда ЕК U20 -:-20:30Жатаєнсе U20 - Гуанабара Сіті U20 -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
23:45Каракас - Інтер Барінас -:-02:30Португеза - Карабобо -:-
22:00Естудіантес Меріда - Депортіво Ла-Гуайра -:-
ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
21:30Академія Рей - Арагуа -:-21:30Урена - Ель Віхія -:-
23:00Болівар - Міранда -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
12:00Хонлінь Хатінь - Біньзионг -:-13:00Біньдінь - Хо Ши Мін -:-
13:00Тханьхоа - Конган -:-
14:15Ханой ФК - Намдінь -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00Лонган - ФК Хью -:-13:00Баріа-Вунгтау - Біньфіок -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Ширак Гюмрі - Арарат-Вірменія -:-17:00Ноах - Пюнік Єреван -:-
ГАБОН: Чемпіонат D1
16:30КФ Мунана - ФК Лібревіль -:-16:30Лозо - Сентр Спортіф Бендже -:-
16:30Міссіль - Дікакі -:-
ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
23:00Рівартібонітьєнн - Космополіте -:-22:00Кавалі - Расінг Гаітьєн -:-
22:00Капуаз - Уанамінте -:-
23:00Тампет - Тріомф Ліанкур -:-
ГАНА: Кубок Гани
17:00Бофоаква Тано - Скай -:-17:00Легон Сітіс - Бечем Юнайтед -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
00:00Депортіво Мікско - Малакатеко -:-ГВІНЕЯ: Ліга 1
18:00Камсар - Секенс -:-18:00Міло - Калум Стар -:-
18:00Хафія - КО Коя -:-
ГІБРАЛТАР: Національна ліга
16:30Європа Пойнт - Лінкс -:-19:30Лінкольн Ред Імпс - Європа ФК -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
01:00Реал Еспанья - Оланчо -:-03:15Вікторія - Мотагуа -:-
23:00Депортіво Хенесіс - Маратон -:-
ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга
09:00Норт Дістрікт - Тай По -:-10:30ФК Гонконг - Лі Мань Ворріорз -:-
12:00Гонконг Рейнджерс - Істерн АА -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
17:00Панатінаїкос - ПАОК -:-19:30AEK - Олімпіакос Пірей -:-
19:30Аріс - Ламія -:-
ГРЕЦІЯ: Суперліга 2 - Група підвищення у класі
13:30Каламата - ПАЕ Ханія -:-15:45Каллітея Афіни - Іонікос -:-
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1
15:00Аріс Авато - Пантракікос -:-15:00Верія - Докса Драмас -:-
15:00Кавала - Хрісуполіс -:-
15:00М. Александрос Айя-Маріна - Аполлон Паралімну -:-
15:00Нікі Ефкарпіас - Аріс Петінос -:-
15:00Орестіс Орестіадас - Епаномі -:-
15:00ФК Термаїкос - Посейдонас Міханіонас -:-
15:00Ханіотіс - Аетос Варварас -:-
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2
15:00Астерас Петріті - Етнікос Неу Керамідіу -:-15:00Ватаніакос - Неа Артакі -:-
15:00Еордаїкос - Анагеннісі Арта -:-
15:00Касторія - Тьєлла Кацікас -:-
15:00Лефкіммі - Астерас Ставру -:-
15:00Своронос - Кілелер -:-
15:00Теспротос - ФК Трикала -:-
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3
15:00Афанту - ФК Панелефсініакос -:-15:00Іалісос - Родос -:-
15:00Кіанос Астір Варіс - ПАО Варда -:-
15:00Міконос - Корінф -:-
15:00Філіатрон - Тьєлла Діаставросеос -:-
15:00ФК Візас - ФК Панегіаліос -:-
ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 4
13:30Еллопіакос - Ацаленіос -:-15:00АО Ілісіакос - Епіскопі -:-
15:00Аріс Петруполі - Альмірос Газіу -:-
15:00Атромітос Пірей - Айос-Ніколаос -:-
15:00Ерміс З. - Паніоніос -:-
15:00Етнікос Пірей - Фостірас -:-
15:00Іпато - Проодефтікі -:-
15:00Параскеві - Перамаїкос -:-
15:00Смірніс - Хаїдарі -:-
ГРЕЦІЯ: Дивізіон А (Жінки)
12:00Астерас Тріполі Ж - Касторія Ж -:-14:00Панатінаїкос Ж - Атроміту Ж -:-
15:00AEK Ж - Олімпіада Імітту Ж -:-
15:00ОФІ Крит Ж - Ретимніакос Ж -:-
15:00ПАОК Ж - Лариса Ж -:-
15:00Сейрінес Гревенон Ж - Трикала Ж -:-
ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2
14:00Душеті - Руставі -:-14:00Хобі - Сіоні -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
14:00Раннерс - Люнгбю -:-16:00Віборг - Відовре ІФ -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група вибування
14:00Хельсінгер - Нествед -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування
15:30Перенес.Сімба - УС Панда -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
15:30АС Маньєма - АС Віта Клуб -:-ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
01:00Кумбая - Ель Насьйональ -:-20:00Універсідад Католіка - Оренсе -:-
22:30Депортіво Куенка - Дельфін -:-
ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
11:30Таммека - Флора -:-13:30Левадія - Пайде -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Ефіопія Нігд Банк - Діре Дава -:-18:00Сідама Бунна - Шашемене Кенема -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
21:30Ель-Гуна - Араб Контракторс -:-21:30Ель-Ісмаїлі - Смуха -:-
21:30Кераміка Клеопатра - ЗЕД -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
19:30Маккабі Хайфа - Маккабі Бней-Райна -:-ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
19:00Нетанія - Бейтар Єрусалим -:-ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Мохун Баган - Ченнаї -:-ІНДІЯ: І-Ліга
13:00Срініді Деккан - Раджастан Юнайтед -:-ІРАК: Суперліга
21:30Аль-Зарваа - Аль-Наджаф -:-21:30Багдад - Нафт Міссан -:-
21:30Духок - Аль-Кува Аль-Джавія -:-
21:30Кербела - Невроз -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
14:00Алькоркон - Аморебієта -:-16:15Сарагоса - Тенеріфе -:-
16:15Ферроль - Ельче -:-
18:30Реал Ов'єдо - Вільярреал B -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1
12:00Понферрадіна - Хімнастік -:-16:00Культураль Леонеса - Луго -:-
19:00Арентейро - Реал Сосьєдад B -:-
19:00Осасуна B - Барселона B -:-
ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2
12:00Атлетіко B - Інтерсіті -:-12:00Балеарес - Реал Мадрид B -:-
12:00Мелілья - Санлукеньйо -:-
12:00Сан-Фернандо - УД Ібіса -:-
16:00Малага - Лінарес -:-
20:00Мурсія - Гранада B -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1
13:00Депортіво Фабріль - Лангрео -:-16:00Райо Кантабрія - Реал Авілес -:-
16:30Компостела - Гіхуело -:-
17:00Маріно де Луанко - Реал Ов'єдо B -:-
17:30Ковадонга - Корухо -:-
18:00Самора - Торрелавега -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
12:00Алавес B - Мутільвера -:-12:00Утебо - Сарагоса B -:-
17:00Герніка Клуб - Реал Сосьєдад C -:-
17:00Ісарра - Аренас Клуб -:-
18:00Логроньєс - Туделано -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3
11:00Валенсія B - Форментера -:-12:00Еспаньйол B - Торрент -:-
12:00Манреса - Серданьола -:-
12:00Пенья Депортіна - Пенья Індепендент -:-
17:30Сагунтіно - КЕ Еуропа -:-
19:00Льєйда - Сант-Андреу -:-
19:00Террасса - Ла-Нусія -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4
11:30Бетіс B - Ла-Уньйон -:-12:00Кадіс B - УКАМ Мурсія -:-
12:00КД Естепона - Ель Пало -:-
12:00Расінг Картахена ММ - Севілья B -:-
17:00Ліненсе - Велес -:-
18:00Єклано - Антоньяно -:-
18:30Агілас - Картахена B -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5
12:00Вільяновенсе - Менсахеро -:-12:00Ільєскас - Гвадалахара -:-
12:30Монтіхо - Талавера -:-
13:00Атлетіко Пасо - Сан-Фернандо -:-
17:00Бадахос - Хетафе B -:-
17:00Навалькарнеро - Сан-Себастьян Реєс -:-
17:30Лієрененсе - Урсарія -:-
18:00Хімнастіка Сеговіана - Касереньйо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1
12:00Польворін - Сомосас -:-12:15Сільва СД - Оренсе -:-
17:00Арсуа - Вівейро -:-
17:00Бетансос - Понтеведра B -:-
17:00Гран Пенья - Рапідо де Боусас -:-
17:00Пайосако - СК Ароса -:-
17:30Барбадас-Бентракес - Атлетіко Артейшо -:-
17:30Сарріана - Бергантіньйос -:-
18:00Естраденсе - Алондрас -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2
12:00Авілес Стедіум - Кондаль -:-17:00Барсія - Прав'яно -:-
18:00Льянера - Спортінг Х. B -:-
18:15Хіхон Індустріаль - Лененсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3
18:00Атлетіко Мінерос - Тропесон -:-18:00Наваль Рейноса - Веларде -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5
12:00Жирона B - Бадалона -:-12:00Монтаньєса - Побла Мафумет -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6
11:00Патакона - Сонеха -:-12:00Сілья - Леванте B -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7
12:00Паракуельйос - РСД Алькала -:-18:00Мостолес - Алькоркон B -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8
17:00Бембібре - Атлетіко Тордесільяс -:-17:00Бесерріль - Колехіос Діокесанос -:-
17:00Реал Авіла - Паленсія КФ -:-
17:00Саламанка - Леонеса B -:-
18:00Паленсія КА - Альмасан -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9
12:00Аренас Армілья - Торредонхімено -:-12:00Марасена - Ехідо -:-
12:00Рінкон - Хувентуд Торремолінос -:-
12:00Уетор-Вера - Альмерія B -:-
17:00Мотріль - Торре-дель-Мар -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10
12:00КД Херена - ФК Корія -:-16:30Кордоба B - Херес Депортіво -:-
18:00КД Херес - Больюльйос -:-
18:00Сьюдад де Лусена - Аямонте -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13
10:00Реал Мурсія B - Сьюдад Сьєса -:-12:00Е.Г. Ель Пальмар - Алькантарілья -:-
18:00Сьюдад де Мурсія - Моліненсе -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14
18:00Морало - КД Корія -:-19:30Херес - Монтеермосо -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16
17:00Пенья Бальсамаїсо - Віанес -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17
11:00Уеска B - Бінефар -:-16:30Каламоча - Каріньєна -:-
17:00Борха - Куарте -:-
17:30Ебро - Атлетіко Монсон -:-
17:30Каспе - Ільюека -:-
17:30Тамаріте - Альмудевар -:-
17:45Епіла - Ехеа -:-
18:00Фрага - Фуентес -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18
12:00Вільяррубія - Торріхос -:-12:00Касалегас - Томельйосо -:-
17:00Асукека - Кінтанар -:-
17:00Конкенсе - Ла Солана -:-
17:00Марчамало - Сан-Клементе -:-
17:00Толедо - Сокуельямос -:-
17:30Вільяканьяс - Альбасете B -:-
17:30Уракан де Баласоте - Пуертольяно -:-
18:00Вільярробледо - Таранкон -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Ф (Жінки)
12:00Уельва Ж - Коста-Адехе Тенеріфе Ж -:-14:00Гранада Ж - Мадрид КФФ Ж -:-
16:00Атлетік Більбао Ж - Лас-Планас Ж -:-
18:00Леванте Ж - Барселона Ж -:-
ІСПАНІЯ: Прімера Федерасьйон (Жінки)
12:00СЕ АЕМ Ж - Альбасете Ж -:-12:30Барселона B W - Алама Ж -:-
17:30Депортиво Ж - КЕ Еуропа Ж -:-
ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Аль-Джаліл - Аль-Ахлі -:-21:30Аль-Файсалі Амман - Аль-Вехдат -:-
КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга
11:00Актобе - Женіс -:-11:00Кизилжар - Тобол -:-
13:30ФК Астана - Єлімай Семей -:-
16:00Ордабаси - Кайрат Алмати -:-
КАМБОДЖА: CPL
10:45Ангкор Тайгер - Пномпень Краун -:-10:45Прей Венг - Свай Рієнг -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:00АПЕЖЕС Академі - Лез Астр -:-15:00Баменда - Юніон Дуала -:-
15:00Егль Рояль - Авіон Академі -:-
15:00ФК Бамбутос - УМС де Лум -:-
15:00Фов Азур Еліт - Фову Баам -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Чемпіонська група
15:00Вікторія Лімбе - Янг Спортс -:-15:00Динамо Дуала - Газель -:-
15:00Канон Яунде - Котонспорт -:-
15:00Коломб - Стад Ренар -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Група вибування
16:00Перенес.АС Фап - Леопар Дуала -:-16:00Перенес.ІСОХСА - Фонша -:-
16:00Перенес.Ренесанс - Рейнджерс ща Бафут -:-
16:00Перенес.Яфут - Бафанг -:-
КАМЕРУН: Еліт 2 - Чемпіонська група
16:00Перенес.Бафуссам - Егль Мунго -:-16:00Перенес.Драгон Яунде - Бафменг Юнайтед -:-
16:00Перенес.Едінг Спорт - Пантер -:-
16:00Перенес.Фючю - Тонер -:-
КАТАР: КСЛ
20:30Аль-Мархія - Аль-Садд -:-20:30Аль-Райян - Аль-Духаїль -:-
КЕНІЯ: Суперліга
12:00Гусії - Момбаса Еліт -:-12:00Луанда Вілла - Найвас ФК -:-
12:00Мулембе Юнайтед - Матхаре Юнайтед -:-
12:00МЧФ - Каджіадо -:-
14:00Дімба Петріотс - Віхіга -:-
14:00Кібера - Сілібвет -:-
КЕНІЯ: FKF Cup
11:00Компел - Мара Шугар -:-14:00Ассад - Денмак -:-
14:00Улінзі Старз - Каріобангі Шаркс -:-
14:00Шабана - Леопардс -:-
КИТАЙ: Суперліга
09:30Чанчунь Ятай - Тяньдзінь Дз. Тайгер -:-13:35Шаньдон Тайшань - Шанхай Шеньхуа -:-
14:00Мейчжоу Хакка - Чжецзян Грінтаун -:-
КИТАЙ: Перша ліга
09:30Сучжоу Донву - Фошань Наньші -:-13:30Гуансі Пінгуо Халяо - Усі Угу -:-
13:30Нанкін Сіті - Ляонін Тіерень -:-
13:30Шицзячжуан Гунфу - Ціндао Ред Лайонс -:-
КИТАЙ: Друга ліга
09:00Бейцзин Технолоджі - Річжао Юці -:-09:00Таянь Тянькуан - Нантон Хаймень -:-
09:30Шанхай Порт B - Хунань Сянтао -:-
10:00Шеньчжень Джуніорс - Цюаньчжоу Яссінь -:-
12:00Хайку Мінчен - Дзянсі Дарк Хорс -:-
КИТАЙ: Суперліга (Жінки)
09:00Гуандон Мейчжоу Хуйдзунь Ж - Шанхай РКБ Ж -:-09:00Дзінсу Сунін Ж - Бейдзін Бейкон Ж -:-
09:00Шаньдон СЛ Ж - Чанчунь Дачжон Чжуоє Ж -:-
КІПР: Чемпіонат Кіпру - Чемпіонська група
16:00АЕК Ларнака - АПОЕЛ -:-18:00Аріс - Анортосіс -:-
18:30Омонія - Пафос -:-
КІПР: Дивізіон 2 - Група вибування
15:30Ахіронас-Онісілос - МЕАП Нісу -:-КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:10Деп. Пасто - Онсе Кальдас -:-01:20Чіко - Ягуарес де Кордоба -:-
03:30Форталеза - Мільйонаріос -:-
21:00Санта-Фе - Патріотас -:-
23:10Перейра - Букараманга -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
18:00Індеп. Санта-Фе Ж - Ла Екідад Ж -:-КОСОВО: Суперліга
13:00Г'їлані - Дукаджїні -:-13:00Феронікелі - Фуше Косова -:-
13:00ФК Ллапі - Лірія -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00Сапрісса - Ередіано -:-КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура
03:00Гвадалупе - КС Уругвай -:-19:00АДР Хікараль - Марінерос -:-
19:00Консультантс Десампарадос - Санта-Ана -:-
19:15АД Сарчі - Кофутпа -:-
22:00Кар'ярі Покосі - Лимон Блек Стар -:-
КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1
17:30Академі де ФАД - Муна -:-20:00АС Дангеле - Сан Педро -:-
КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга - Група вибування
20:30Аль-Джахра - СК Казма -:-20:30Аль-Шабаб - Хайтан -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
13:00Гробіня - Ауда -:-15:00Валмієра - ФК Рига -:-
ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга
15:00АКЕ Масеру - Мачоха -:-15:00Лікіла - Дефенс Форс -:-
15:00Ліфакое - Лайолі -:-
15:00Манон'яне - Ліджабато -:-
15:00Ноті Бойз - CCX -:-
ЛИТВА: А Ліга
14:00Судува - Дайнава Алітус -:-17:25Жальгіріс Каунас - Жальгіріс -:-
МАВРИТАНІЯ: Ліга 1
00:30Нуадібу - Помп'є -:-02:30Дуан - СНІМ -:-
МАКАО: Еліт-ліга
09:00Спортінг Макау - Лун Лок -:-МАРОККО: Кубок Марокко
00:00Раджа Касабланка - Олімпік Сафі -:-00:00Ренесанс Земамра - Шабаб Бенгерір -:-
00:00Відад - ЖСС -:-
МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
03:00Монтеррей - Чівас Гвадалахара -:-03:00Пачука - Толука -:-
05:05УНАМ Пумас - Крус Асуль -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А
00:00Агуакатерос Перібан - Петролерос Саламанка -:-00:00Коліма - Алакранес де Дуранго -:-
00:00Трітонес Вальярта - Лос Кабос -:-
01:00Ескорпіонес - Інтер Плая-дель-Кармен -:-
01:00Інтер Керетаро - Ірапуато -:-
01:00Кафеталерос - Канамі -:-
01:00Мінерос де Фреснільйо - УА Сакатекас -:-
02:00Лобос ULMX - Альконенс Сапопан -:-
03:00Порто Палмейрас - Депортіва Венадос -:-
20:00Монтаньєсес - Піонерос -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
00:00КДМ - Канонерос Маріна -:-00:00Пачука 2 - Артесанос Метепек -:-
МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
17:00Атлас U23 - Керетаро U23 -:-17:00Некакса U23 - Клуб Леон U23 -:-
17:00Хуарес U23 - Сантос Лагуна U23 -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
01:00Атлетіко Сан-Луїс Ж - Пачука Ж -:-05:10Хуарес Ж - Толука Ж -:-
20:05Чівас Гвадалахара Ж - Атлас Ж -:-
МОЛДОВА: Суперліга - Чемпіонська група
15:00Петрокуб - Буюкань -:-17:00Мілсамі - Шериф -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
11:15Хангарід - Дерен -:-14:15Хаан Хунс-Ерчім - Хоромхон -:-
М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
11:00Рейнбоу - Рахін Юнайтед -:-11:00Швепіта - Махар Юнайтед -:-
11:00Янгон Юнайтед - Чінленд -:-
11:30Шан Юнайтед - Качін Юнайтед -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
12:15Зволле - Аякс -:-14:30Твенте - Хераклес -:-
14:30Феєнорд - Утрехт -:-
16:45Алмере Сіті - ФК Волендам -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)
12:15АЗ Алкмар Ж - ПСВ Ж -:-14:30Херенвен Ж - Аякс Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
13:30Веєн - Оснабрюк -:-13:30Гройтер Фюрт - Гамбург -:-
13:30Магдебург - Ганновер -:-
13:30Санкт-Паулі - Падерборн -:-
13:30Шальке - Карлсруе -:-
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
13:30Вікторія Кельн - Любек -:-16:30Ферль - Зандгаузен -:-
19:30Армінія Білефельд - Дуйсбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
13:00Гамбург II - Санкт-Паулі II -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
13:00Вікторія Берлін - Бабельсберг -:-14:00ФК Хемніцер - Цвікау -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
14:00Вегберг-Бек - Кельн II -:-14:00Падерборн II - Редінгхаузен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
14:00Діффлен - Морлаутерн -:-НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
11:00Баварія Мюнхен II W - Боруссія М. Ж -:-11:00Єна Ж - Меппен Ж -:-
11:00Занд Ж - Інгольштадт Ж -:-
14:00Айнтрахт Франкфурт II W - Потсдам Ж -:-
14:00Вайнберг Ж - Вольфсбург II W -:-
14:00Гютерсло Ж - Андернах Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)
15:45Баварія Мюнхен Ж - Айнтрахт Франкфурт Ж -:-НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
18:00Одд - Хаугесунн -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1
20:00Аль-Арабі - Масфут -:-20:00Аль-Джазіра Хамра - Аль-Рамс -:-
20:00Аль-Хамрія - Аль-Фуджейра -:-
20:00Галф Юнайтед - Дубай Сіті -:-
20:00Дібба - Масафі -:-
ОМАН: Професійна ліга
20:00Аль-Сіб - Оман ФК -:-20:00Аль-Шабаб - Аль-Наср -:-
20:00Дхофар - Сохар -:-
20:00Ібрі - Аль-Нахда -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Серро Портеньйо - Насьйональ Асунсьйон -:-02:30Лібертад Асунсьйон - Олімпія Асунсьйон -:-
23:30Соль де Америка - Хенераль Кабальєро -:-
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
23:45ФБК Мельгар - С'єнсіано -:-03:00Сесар Вальєхо - Універсітаріо -:-
20:00Спорт Уанкайо - АДТ Тарма -:-
22:00Спорт Бойз - Альянса Атлетіко -:-
22:30Кахамарка - Спортінг Кристал -:-
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
17:30Спортінг Кристал Ж - Аякучо Ж -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U17 (Жінки) - Фінальна група
22:00Колумбія U17 W - Еквадор U17 W -:-22:00Парагвай U17 W - Бразилія U17 W -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга
15:30Кейптаун Сперз - Сволловс -:-ПІВДЕННА АФРИКА: Діскі Челлендж
10:00Амазулу U23 - Кейптаун Сперз U23 -:-10:00Річардс Бей U23 - ТС Гелаксі U23 -:-
12:00Стелленбош U23 - Мамелоді Сандаунз U23 -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1
07:00Канвон - Сеул -:-09:30ФК Гвангю - Тегу -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2
07:00Пучхон ФК 1995 - Кьоннам -:-07:00Чоннам - Чхонан Сіті -:-
09:30Сувон - Пусан -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
07:00Пусан Кіотон - Каннин -:-07:00Пхочхон - Кьонджу КГНП -:-
07:00Янгпйонг - Чунчеон -:-
08:00Йоджу Сітізен - Сіхин Сітізен -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. МФЛ
15:00Брера Струмиця - Работнічкі -:-15:00КФ Гостівар - Македонія ГП -:-
15:00Струга - Воска Спорт -:-
15:00Шкендія - Брегальніца Штіп -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
19:00Візела - Каса Піа -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3 - Група підвищення у класі
17:00Атлетико - Брага B -:-19:00Алверка - Лузітанія -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Taça de Portugal Women
19:15Бенфіка Ж - Спортінг Ж -:-РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00Етуаль дю Конго - Інтер Клуб -:-РЕЮНЬЙОН: Регіональ 1
14:00Ексельсіор - Сент-Сюзанн -:-14:00Пітон - Голуаз -:-
14:00Сент-Луїс - Сен-Дені -:-
14:00Сент-Полуаз - Равін Бланш -:-
14:00Сент-Роз - Труа Бассен -:-
14:00Тампонез - Жанна д'Арк -:-
РОСІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Факел Воронеж - Оренбург -:-15:30Рубін Казань - Ахмат Грозний -:-
18:30Локомотив Москва - Краснодар -:-
РОСІЯ: ФНЛ
16:00Аланія Владикавказ - Чeрноморець Н. -:-16:30Нафтохімік - Акрон Тольятті -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 1
15:00Легіон Махачкала - Кубань-Холдинг -:-15:00Рубін Ялта - Каменськ-Шахтинський -:-
РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)
10:30Крилья Совєтов Самара Ж - Спартак Москва Ж -:-13:00ФК Ростов Ж - Динамо Москва Ж -:-
16:00Зеніт Ж - Рубін Казань Ж -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00АПР - Рвамагана Сіті -:-15:00Бугесера ФК - Етансель -:-
15:00Санрайз - АС Кігалі -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
13:00Універсітатя Крайова 1948 - Оцелул -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
20:00Фарул Констанца - Стяуа Б. -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 (Жінки) - Група вибування
12:00КСМ Александрія Ж - Банат Ж -:-САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура
02:00ФК Альянса - Агіла -:-02:30Мунісіпаль Ліменьйо - 11 Депортіво -:-
03:30ФАС - Луїс Анхель Фірпо -:-
23:15Драгон - Хокоро -:-
23:30Платенсе Мунісіпаль - Санта-Текла -:-
23:30Фуерте Сан-Франсіско - Метапан -:-
СВІТ: Міжнародні товариські матчі
14:00Катар U23 - Китай U23 -:-СВІТ: Клубні товариські матчі
13:00Трефф (Nor) - Бйосен (Nor) -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
14:00Бутан Ж - Гонконг Ж -:-СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
16:00Єдінство Сурчин - Падінска Скела -:-16:00Звездара - Полет Дорчол -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина
16:00Борац Шайкас - Словен Рума -:-16:00Омладінац НБ - Тіса Адорян -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід
11:00СФС Борац - Сінджелич -:-15:30Будучность Поповац - Ягодіна -:-
15:30Власіна - Парачін -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід
15:30Врело Спорт - Таково -:-СИРІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Аль-Вахда - Ватбах -:-СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
17:30Спартак Трнава - Жиліна -:-СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга
10:30Жиліна B - Малженіце -:-СЛОВАЧЧИНА: 3. Ліга - Схід
15:00Калиново - Славія Кошице -:-15:00Оравске Веселе - Рімавска Собота -:-
15:00Спішске Подградє - Вранов -:-
15:00Філаково - Свіднік -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Центр
15:00Ковачова - Медзіброд -:-15:00Красно - Сокол Зуброглава -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Схід
15:00Герлахов - Локомотив Кошице -:-15:00Меджилабірці - Рудняни -:-
15:00Медзев - Кежмарок -:-
15:00Младост Калша - Попрад -:-
15:00Павловце-над-Угом - Кехнец -:-
15:00Чаня - Velky Saris -:-
СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Захід
15:00Блава - Банік Превізда -:-15:00Імель - Болераз -:-
15:00Левіце - Габчиково -:-
15:00Требатіце - Гбели -:-
15:00Трстіце - Злате Моравце-Врабле B -:-
СУРІНАМ: SML
01:00СВ Трансвааль - Інтер Ваніка -:-22:30Форвартс - Ноч -:-
США: МЛС
01:30Ді Сі Юнайтед - Клуб де Фут Монреаль -:-01:30Інтер Маямі - Нью-Йорк Сіті -:-
01:30Орландо Сіті - Нью Йорк Ред Буллс -:-
01:30ФК Торонто - Спортінг Канзас-Сіті -:-
01:30Шарлотт - ФК Цинцинатті -:-
02:30Нешвілл СК - Коламбус Крю -:-
02:30Остін - ФК Даллас -:-
02:30Х'юстон Динамо - Сан-Хосе Ертквейкс -:-
03:30Реал Солт Лейк - Сент-Луїс Сіті -:-
04:30Ванкувер Вайткепс - Портленд Тімберс -:-
04:30Лос-Анджелес Гелаксі - Сіетл Саундерс -:-
21:30Атланта Юнайтед - Чикаго Файр -:-
США: USL Чемпіоншип
01:00Інді Елевен - Детройт -:-01:00Маямі ФК - Чарльстон -:-
01:30Тампа-Бей - Род-Айленд -:-
02:30Сан-Антоніо - Монтерей-Бей -:-
04:00OK Блюз - Талса -:-
04:00Оукленд Рутс - Лас-Вегас Лайтс -:-
04:00Сакраменто Репаблік - Мемфіс -:-
04:30Фінікс Райзінг - Нью-Мексико -:-
США: МЛС Next Pro
23:00Ванкувер Вайткепс 2 - Портленд Тімберс 2 -:-02:00Гантсвілл - Коламбус Крю 2 -:-
21:00Нью-Інгленд Революшн II - Кароліна Кор -:-
23:00Спортінг К. II - Сент-Луїс Сіті 2 -:-
США: USL Ліга Один
01:30Перенес.Чаттануга Ред Вулвз - Юніон Омаха -:-США: NISA
23:00Перенес.Саванна Кловерс - Лос-Анджелес Форс -:-22:00Перенес.Клуб де Ліон - Ірвайн Зіта -:-
США: NWSL (Жінки)
01:00Північна Кроліна Каредж Ж - Готем Ж -:-01:30Портленд Торнс Ж - Расінг Луїсвілл Ж -:-
04:00Бей ФК Ж - Х'юстон Деш Ж -:-
19:00Вашингтон Спіріт Ж - Юта Роялс Ж -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:15Перенес.Бай Буре Ворріорз - Каллон -:-18:15Бхантал - Олд Едвардіанс -:-
18:15Перенес.Даймонд Старз - Фрітаун Сіті -:-
18:15Перенес.Іст-Енд Лайонс - Портс Оторіті -:-
18:30Бай Буре Ворріорз - Вілберфорс Страйкерс -:-
18:30Вусум Старс - Луава -:-
18:30Кахунла - Реал Репабліканс -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
12:30Бурірам Юнайтед - Чанграй Юнайтед -:-13:00Муангтонг Юнайтед - Поліс Теро -:-
13:30Бангкок Юнайтед - Чонбурі -:-
14:00Кхонкен Юнайтед - Накхонпатом -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2
12:30Лампанг - Самут Пракан Сіті -:-13:00Пхрае - Канчанабурі -:-
13:30Супханбурі - Накхон Сі -:-
14:00Кастомс Юнайтед - Чантхабурі -:-
ТОГО: Національний чемпіонат
16:00Перенес.Антант II - Юніспорт -:-16:00Перенес.Барракуда - Динамік Тоголез -:-
16:00Перенес.Біна - Гомідо -:-
16:00Перенес.Гбікінті Бассар - Тамбо -:-
16:00Перенес.Какадль - Гболое-Су -:-
16:00Перенес.Кара - АСК Кара -:-
16:00Перенес.ОТР - Думбе -:-
16:00Перенес.Семассі - Еспуар -:-
17:00АСК Кара - Какадль -:-
17:00Гболое-Су - Кара -:-
17:00Динамік Тоголез - Гомідо -:-
17:00Еспуар - Біна -:-
17:00ОТР - Антант II -:-
17:00Семассі - Тамбо -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Брайт Старз - Гадаффі -:-УГОРЩИНА: НБ І
15:30Пакш - Уйпешт -:-18:00Мезекевешд-Жорі - Ференцварош -:-
УГОРЩИНА: НБ ІІ
16:00Будафок - Гонвед -:-16:00Сороксар - Халадаш -:-
17:00Айка - Дьормот -:-
17:00Вашаш - БВСК-Зугло -:-
17:00Казінцбарцика - Чаквар -:-
17:00МФК Печ - Козармішлень СЕ -:-
17:00Сегед-Чанад - Тісакечке -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northeast
11:00Кішварда II - Тісафюред -:-11:00Уйпешт II - Путнок -:-
14:00РЕАК - ДВТК II -:-
16:00Дебрецен ЕАК - Шеньйо-Карніфекс -:-
16:00Тисауйварош - Дьєндьєш -:-
16:00Хатван - Циганд СЕ -:-
16:00ШБТК - Егер -:-
УГОРЩИНА: NB III - Northwest
11:00Дьормот II - Чорна -:-16:00Голодаш Занаті - Дьор II -:-
16:00Дорог - III. керулеті ТУЕ УПЕ -:-
16:00Келен - Балатонфюред -:-
16:00СК Шопрон - СК Будайорш -:-
16:00Татабанья - Бічкей -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southeast
11:00Вашаш II - Монорі -:-11:00Гонвед II - ЕСМТК Будапешт -:-
11:00Кечкемет II - Керешладань -:-
16:00Дабаш - БКВ Ельоре -:-
16:00Мартфуй - Бекешчаба 1912 -:-
16:00Пензудьор - Годмезевашаргей -:-
16:00Фузешдьярматі - Сегед-Чанад II -:-
16:00Цегледі - Сольнок -:-
УГОРЩИНА: NB III - Southwest
11:00МТК Будапешт II - Іванча -:-11:00Ференцварош II - Мохач -:-
16:00Гардонь Варош - Фехервар ФК II -:-
16:00Дунафельдвар - ПТЕ-ПЕАЦ -:-
16:00Майоші - Дунайварош Пальхальма -:-
16:00Надьканіжа - Сентльорінц -:-
16:00Сексард - Капошвар -:-
УЕЛЬС: Прем'єр (Жінки) - Група вибування
15:00Кардіфф Мет. Ж - Понтіпрідд Ж -:-15:00Нью-Сейнтс Ж - Беррі Ж -:-
УЕЛЬС: Прем'єр (Жінки) - Чемпіонська група
15:00Рексем Ж - Еберіствіт Ж -:-15:00Свонсі Ж - Кардіфф Сіті Ж -:-
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:00Навбахор Наманган - Термез Сурхон -:-16:00Олімпік - Нефтчі Фергана -:-
УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
12:00Минай - Олександрія -:-14:30Ворскла - Динамо К. -:-
14:30Зоря - Металіст 1925 -:-
17:00Колос - Дніпро-1 -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
11:30Металіст - МФК Металург -:-УКРАЇНА: Друга ліга
11:00Реал-Фарма - Карпати Л. 2 -:-12:00Кремінь 2 - Дружба Мирівка -:-
13:00Локомотив Київ - Кудрівка -:-
УКРАЇНА: Ліга U19
11:00Рух U19 - ЛНЗ Черкаси U19 -:-УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування
11:00Дніпро-1 Ж - Динамо К. Ж -:-УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Дефенсор Спортінг - Данубіо -:-20:00Прогресо - Мальдонадо -:-
22:30Мірамар - КА Серро -:-
УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
02:30Ла Лус - Альбіон -:-15:00Рентістас - Монтевідео Сіті -:-
ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
14:30ПСЖ Ж - Діжон Ж -:-21:00Ліон Ж - Гавр Ж -:-
ФРАНЦІЯ: Дивізіон 2 (Жінки)
13:00Родез Ж - Ланс Ж -:-14:00Марсель Ж - Орлеан Ж -:-
15:00Ле-Ман Ж - Нант Ж -:-
15:00Мец Ж - Тонон-Евіан Ж -:-
15:00Монтобан Ж - Альбі-Марссак Ж -:-
15:00Ніцца Ж - Страсбург Ж -:-
ЧАД: Premiere Division - LPFN
16:45Альгуа - АС Дгссіє -:-16:45Елект Спорт - Аскот -:-
16:45Ренесанс - АС Псі -:-
ЧЕХІЯ: 1. Ліга
15:00Градец-Кралове - Карвіна -:-15:00Млада Болеслав - Злін -:-
15:00Острава - Тепліце -:-
18:00Чеське Будейовіце - Спарта Прага -:-
ЧЕХІЯ: ФНЛ
10:15Жижков - Сігма Оломоуц B -:-ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А
10:15Богеміанс 1905 B - Моторлет Прага -:-10:15Славія Прага B - Робстав Пржештіце -:-
11:00Сілон Таборско - Карлові Вари -:-
ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
10:15Пардубіце B - Ліберец B -:-ЧЕХІЯ: МСФЛ
10:15Острава B - Росіце -:-15:00Зноймо - Глучин -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон В
14:00Адміра Прага B - Кладно -:-ЧЕХІЯ: Дивізіон D
15:00Тасовіце - Брно B -:-ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
15:00Вшеховіце - Костелец-на-Гані -:-15:00Страні - Римаржов -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон F
15:00Брунтал - Біловец -:-15:00Поланка-над-Одроу - Repiste -:-
15:00Шумперк - Френштат-под-Радгоштем -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
15:00Юніор Страконіце - Осек -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю
16:30Горжіце - Червени Костелец -:-16:30Лазнє Белоград - Рихнов-над-Кнежноу -:-
16:30Тиніштє-над-Орліці - Добрушка -:-
16:30Ческа-Скаліце - Хлумец-над-Цідліноу B -:-
16:30Яромерж - Наход -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю
15:00Бродек-у-Пржерова - Желатовіце -:-15:00Долани - Велке Лосіни -:-
15:00Забржег - Белотін -:-
15:00СК Ліпова - Богуньовіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю
15:00Високе Мито B - Літомишль -:-15:00Лазне Богданеч - Пардубіцкі -:-
15:00Ланшкроун - Голіце -:-
15:00Просетін - Пржелоуч -:-
15:00Світави - Моравани -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
16:30Зруч - Голишов -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю
16:30Поржічани - Седлчани -:-16:30Прухоніце - Повлтавска ФА B -:-
16:30Соколец - Тоховіце -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина
15:00Пацов - Бистржіце-над-П. -:-15:30Нове Место-на-Мораві B - Велке Мезіржічі B -:-
15:30Рапотіце - Сапелі Полна -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
10:15Брумов - Глук -:-15:00Граховец - Морковіце -:-
15:00Невшова - Штітіна-над-Вларжі -:-
15:00Францова Лгота - Лугачовіце -:-
ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)
14:00Словацко Ж - Спарта Прага Ж -:-ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки)
16:00Градец Кралове Ж - Оломоуц Ж -:-ЧИЛІ: Прімера
23:00Коло-Коло - Евертон -:-01:30Копіапо - Уніон Ла Калера -:-
23:00Кобрелоа - У. Де Чилі -:-
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Куріко Унідо - Ла-Серена -:-01:30Депортес Темуко - Рейнджерс -:-
17:00С. Вондерерз - Магальянес -:-
17:00У. Де Консепсьйон - Реколета -:-
23:00Сан-Луїс - Антофагаста -:-
ЧИЛІ: Сегунда
23:00Д. Пуерто-Монт - Д. Консепсьйон -:-01:30Конкон Насьйональ - Реал Сан-Хоакін -:-
23:00Хенераль Веласкес - Меліпілья -:-
ЧИЛІ: Primera Division Women
23:00Аудакс Італьяно Ж - У. Католіка Ж -:-16:00Кобресаль Ж - У. Де Чилі Ж -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга
15:00Беране - Отрант -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення
16:00Серветт U21 - Делемон -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
14:00ГАІС - Броммапойкарна -:-14:00Хаммарбю - Кальмар -:-
16:30Геккен - М'єльбю -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
15:00Ландскруна - Сандвікенс -:-15:00Треллеборг - Уддеволд -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
14:00Пітео - Ассиріска ФФ -:-14:30Соллентуна - ФК Умео -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
16:00Енгельхольмс - Норрбю -:-16:00Онсала - Аріана -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
13:00Далкурд - Кунгсенген -:-13:00ІК Франке - Арланда -:-
14:00Скілебу - Фарста -:-
14:00Фалу - Сандвікенс -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
13:00Карлскруна - ІФК Треллеборг -:-13:00Хегаборг - Раппе -:-
14:00ІФК Берга - Балкан -:-
14:00Отвідаберг - Худдінге -:-
16:00Сюріанска - М'єльбю АІ ФФ -:-
16:00Ханінге - БК Юнгсбру -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
14:00Юнсеред - Ліндуме -:-ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції (Жінки) - Плей-оф
18:00Хаммарбю Ж - Геккен Ж -:-ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Лівінгстон - Селтік -:-ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Група вибування
14:00Монтроз Ж - Гемілтон Ж -:-17:00Данді Юнайтед Ж - Спартанс ЛФК Ж -:-
17:00Мотервелл Ж - Абердін Ж -:-
ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки) - Чемпіонська група
13:10Партік Ж - Хартс Ж -:-15:00Рейнджерс Ж - Хіберніан Ж -:-
17:10Глазго Сіті Ж - Селтік Ж -:-
ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга
22:30Данбіхолден - Кевалір -:-22:30Лайм Холл Акедемі - Тіволі -:-
22:30Молайнс - Вотерхаус -:-
22:30Хамбл Лайонс - Маунт Плезант -:-
ЯПОНІЯ: J3-ліга
06:00Гайнаре Тотторі - Ванрауре -:-07:00Грулья Моріока - Тегевадзаро Міязакі -:-
07:00Джіраванц Кітакюсю - Омія Ардія -:-
07:00Мацумото Ямага - Гіфу -:-
07:00Нара Клаб - Канадзава -:-
07:00Фукусіма Юнайтед - ЙСКК -:-
ЯПОНІЯ: WE-Ліга (Жінки)
07:00Парсейро Нагано Ж - Урава Ж -:-07:00Сайтама Ж - Омія Ардія Ж -:-
07:00Сересо Осака Ж - Інак Кобе Леонеса Ж -:-
07:00Хіросіма Ж - Джеф Юнайтед Ж -:-
ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)
06:00Гумма Ж - ФК Сетагая Сфіда Ж -:-06:00Міядзакі Ж - Йокогама ФК Сігаллс Ж -:-
06:00Ніттайдаї Ж - Куноічі Ж -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.