Футбол » 01.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
21:00Вільярреал - Атлетіко -:-ІТАЛІЯ: Серія А
12:30Болонья - Салернітана -:-15:00Кальярі - Верона -:-
15:00Сассуоло - Удінезе -:-
18:00Лечче - Рома -:-
20:45Інтер - Емполі -:-
АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
06:00Макартур - Сідней Вондерерс -:-АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
09:00Оуклі Кеннонс - Данденонг Тандер 2:0АНГЛІЯ: Чемпіоншип
13:30Лестер - Норвіч -:-16:00Бірмінгем - Престон -:-
16:00Вест Бромвіч - Вотфорд -:-
16:00Ковентрі - Кардіфф -:-
16:00Мідлсбро - Шеффілд Венсдей -:-
16:00Плімут - Бристоль Сіті -:-
16:00Ротергем - Міллволл -:-
16:00Сандерленд - Блекберн -:-
16:00Свонсі - КПР -:-
16:00Сток Сіті - Хаддерсфілд -:-
18:30Іпсвіч - Саутгемптон -:-
21:00Лідс - Халл -:-
АНГЛІЯ: Перша ліга
16:00Бертон - Барнслі -:-16:00Блекпул - Віком -:-
16:00Болтон - Редінг -:-
16:00Бристоль Роверс - Шрусбері -:-
16:00Карлайл - Лінкольн -:-
16:00Кембридж Юнайтед - Віган -:-
16:00Лейтон Орієнт - Пітерборо -:-
16:00Нортгемптон - Порт Вейл -:-
16:00Оксфорд Юнайтед - Флітвуд -:-
16:00Чарльтон - Стівенедж -:-
16:00Челтнем - Ексетер -:-
АНГЛІЯ: Друга ліга
14:00Грімсбі - Бредфорд -:-16:00Волсолл - Солфорд -:-
16:00Крю - Форест Грін -:-
16:00Менсфілд - Аккрингтон -:-
16:00Моркем - Барроу -:-
16:00Ноттс Каунті - Мілтон Кінз Донз -:-
16:00Ньюпорт - Кроулі -:-
16:00Саттон - Свіндон -:-
16:00Стокпорт - Вімблдон -:-
16:00Транмер - Колчестер -:-
16:00Харрогейт - Гіллінгем -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга
16:00Барнет - Оксфорд Сіті -:-16:00Бромлі - Вокінг -:-
16:00Велдстон - Соліхалл -:-
16:00Галіфакс - Йорк -:-
16:00Дагенем енд Ред. - Еббсфліт -:-
16:00Істлі - Мейденгед -:-
16:00Олдершот - Доркінг -:-
16:00Олтрінчем - Олдем -:-
16:00Рочдейл - Хартлпул -:-
16:00Саутенд - Борем Вуд -:-
16:00Файлд - Гейтсхед -:-
16:00Честерфілд - Кіддермінстер -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ
16:00Бішопс Стортфорд - Бенбері -:-16:00Бреклі Таун - Темворт -:-
16:00Воррінгтон - Дарлінгтон -:-
16:00Керзон Ештон - Саут Шілдс -:-
16:00Кінгс Лінн - Скарборо -:-
16:00Пітерборо Спортс - Глостер -:-
16:00Рашолл - Бостон -:-
16:00Саутпорт - Сканторп -:-
16:00Спеннімур - Фарслі -:-
16:00Херефорд - Бакстон -:-
16:00Честер - Олфретон -:-
16:00Чорлі - Бліт -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь
14:00Веймут - Йовіл -:-16:00Брейнтрі - Хемел Хемпстед -:-
16:00Вортінг - Гемптон енд Річмонд -:-
16:00Дартфорд - Істборн Боро -:-
16:00Довер - Челмсфорд -:-
16:00Ейвлі - Хевент енд В. -:-
16:00Мейдстоун - Веллінг -:-
16:00Слау - Сент-Олбанс -:-
16:00Тонбридж - Фарнборо -:-
16:00Тонтон - Бат -:-
16:00Торкі - Вестон-сьюпер-Мер -:-
16:00Чіппенгем - Труро -:-
АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон
16:00Бесфорд - Ворксоп -:-16:00Бредфорд ПА - Редкліфф -:-
16:00Вітбі - Морпет -:-
16:00Воркінгтон - Атертон -:-
16:00Воррінгтон Райлендс - Марін -:-
16:00Гейнсборо - Стаффорд -:-
16:00Ланкастер - Бамбер Бридж -:-
16:00Метлок - Ілкстон -:-
16:00ФК Юнайтед - Ештон Юнайтед -:-
16:00Хайд - Маклсфілд -:-
АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон
14:00Нідгем Маркет - Садбері -:-16:00Барвелл - Лонг Ітон -:-
16:00Беркхамстед - Хітчін -:-
16:00Бромсгроув - Телфорд -:-
16:00Мікловер - Коулвілл -:-
16:00Реддіч - Стаурбридж -:-
16:00Ройстон - Лейстон -:-
16:00Сент-Айвс - Стемфорд -:-
16:00Стретфорд - Кеттерінг -:-
16:00Хейлсовен - Алвечерч -:-
АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
16:00АФК Тоттон - Волтон енд Хершем -:-16:00Бракнелл - Шолінг -:-
16:00Госпорт - Вінчестер -:-
16:00Дідкот - Свіндон С -:-
16:00Дорчестер - Тівертон -:-
16:00Мертир Таун - Хангерфорд -:-
16:00Плімут Парквей - Пул -:-
16:00Солсбері - Бейсінгсток -:-
16:00Харроу - Чешем -:-
16:00Хейз енд Їдінг - Хендон -:-
АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
16:00Біллерікі - Конкорд -:-16:00Вінгейт енд Фінчлі - Поттерс -:-
16:00Гастінгс - Фолкстоун -:-
16:00Енфілд Таун - Чесхант -:-
16:00Каршолтон - Далвіч Гамлет -:-
16:00Кенві - Хорнчерч -:-
16:00Льюїс - Вайтхок -:-
16:00Маргейт - Крей Вондерерс -:-
16:00Хештег - Харінгі -:-
16:00Хоршем - Богнор Реджис -:-
16:00Чатем - Кінгстоніан -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
23:30Індепендьєнте - Атлетіко Тукуман -:-02:00Індепендьєнте Рівадавія - Банфілд -:-
00:00Платенсе - Годой Крус -:-
АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ
00:00Браун Адроге - Депортіво Мадрин -:-00:00Сан-Мартін С.-Х. - КА Естудіантес -:-
01:00Депортіво Морон - Атлетіко Атланта -:-
20:30Дефенсорес де Бельграно - Сан-Тельмо -:-
21:00Клуб Атлетіко Мітре - Альдосіві -:-
АРГЕНТИНА: Торнео Федераль
23:00Чіполетті - Олімпо Баїя-Бланка -:-21:30Гутьєррес Мендоса - Уракан Лас Ерас -:-
23:00Спортіво Лас Парехас - Дефенсорес Бельграно ВР -:-
АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
20:30Док Суд - Лаферрере -:-20:30Фландрія - Каньюелас -:-
АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура
20:30Берасатегі - Сентраль Кордоба -:-20:30Депортіво Еспаньйол - КСР Еспаньйол -:-
20:30Депортіво Парагвайо - Хувентуд Уніда С.-М. -:-
20:30Деф. де Камбасерес - Леандро Н. Алем -:-
20:30Спортіво Барракас - Мерседес -:-
АРГЕНТИНА: Torneo Promocional Amateur - Апертура
20:30Барранкас - Есейса -:-20:30Естрелья Дель Сур - Евертон Ла-Плата -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Чемпіонська група
13:30Серкль Брюгге - Брюгге -:-18:30Генк - Рояль Уніон СЖ -:-
БОЛГАРІЯ: Друга ліга
15:30Янтра Габрово - Монтана -:-16:00ЦСКА 1948 Софія II - Літекс Ловеч -:-
БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
23:30Болівар - Орієнте Петролеро -:-01:30Аврора - Блумінг -:-
БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Ріо
23:30Ботафогу - Боавішта -:-БРАЗИЛІЯ: Рондоньєнсе
23:00Вільєна - Уніау Какоаленсе -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Фігейренсе U20 - Насау U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Серрадо U20 - Ітабераї U20 -:-ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура
01:00Пуерто Кабельйо - Монагас -:-ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ 2 - Апертура
23:00Болівар - Міранда -:-ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
15:00БКМА - Західна Вірменія -:-ГАЇТІ: Національний чемпіонат - Увертюр
23:00Тампет - Тріомф Ліанкур -:-ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
23:00Депортіво Хенесіс - Маратон -:-01:15Олімпія - Віда -:-
03:30УПНФМ - Реал Сосьєдад -:-
ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2
14:00Гареджі Сагареджо - Динамо Тбілісі 2 -:-14:00Спаері - ВІТ Джорджія -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Чемпіонська група
14:00Копенгаген - Брондбю -:-16:00Мідтьюлланн - Норшелланн -:-
18:00Сількеборг - Орхус -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група вибування
14:00Хіллерброд - Б-93 -:-15:00Кеге - Хорсенс -:-
ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група підвищення у класі
15:00Хобро - Кольдинг -:-ДАНІЯ: 2-й дивізіон
13:00Сківе - Хеллеруп -:-14:00Брабран - Есб'єрг -:-
14:00Міддельфарт - Тістед ФК -:-
14:00Роскілле - Орхус Фремад -:-
15:00Нюкебінг - ФА 2000 -:-
19:00Фремад Амагер - АБ Копенгаген -:-
ДАНІЯ: 3-й дивізіон
13:00Ванлесе - Янг Бойз ФД -:-13:00Ісхей Болдклуб - Фрем -:-
13:00Люсенг - Вейгорд -:-
13:30ВСК Орхус - Аварта -:-
14:00Несбю - СфБ-Оуре -:-
14:00Хольстебро - Хольбек -:-
ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап
01:00Емелек - Індепендьєнте дель Вальє -:-ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН
15:00Грін Мамба - Манзіні Сі Бердс -:-15:00Роял Леопардс - Іллово -:-
15:00Янг Баффалос - Денвер -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
21:30Аль-Масрі - Аль-Іттіхад -:-21:30Енппі - Фарко -:-
21:30Національний банк Єгипту - Ель-Дахлея -:-
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Група вибування
19:00Хапоель Єрусалим - Хапоель Тель-Авів -:-ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
18:00Іхуд Бней-Шфарам - Хапоель Акко -:-18:00Маккабі Яффа - Рамат Хашарон -:-
18:00МС Кафр-Касем - М. Герцлія -:-
ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Хайдерабад - Мумбай Сіті -:-ІНДІЯ: І-Ліга
12:00Намдхарі - Аїджал -:-15:30ТРАЮ - Черчілл Бразерс -:-
ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Персебая - Дева Юнайтед -:-ІРАК: Суперліга
17:00Аль-Васат - Ербіль -:-17:00Аль-Зарваа - Аль-Наджаф -:-
17:00Кербела - Невроз -:-
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
14:00Дандолк - Дрогеда -:-18:00Вотерфорд - Шемрок Роверс -:-
18:00Сент-Патрікс - Слайго Роверс -:-
18:00Шелбурн - Деррі Сіті -:-
20:45Голвей Юнайтед - Богеміанс -:-
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
16:00Вексфорд - Корк Сіті -:-18:00Атлон - Тріті Юнайтед -:-
18:00Коб Рамблерс - Лонгфорд -:-
18:00Фінн Харпс - Брей -:-
18:00ЮК Дублін - Керрі -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
16:00Аугнаблік - Альфтанес -:-20:30Леттір - ІХ Хапнарфйордур -:-
ІСЛАНДІЯ: Суперкубок
21:30Вікінгур Рейк'явік - Валюр -:-ІТАЛІЯ: Серія B
12:30Модена - Барі -:-15:00Венеція - Реджана -:-
15:00Козенца - Брешія -:-
15:00Комо - Зюдтіроль -:-
15:00Лекко - Чіттаделла -:-
15:00Парма - Катандзаро -:-
15:00Піза - Палермо -:-
15:00Спеція - Асколі -:-
18:00Кремонезе - Фералпісало -:-
20:30Сампдорія - Тернана -:-
ІТАЛІЯ: Прімавера 1
11:00Лаціо U19 - Сампдорія U19 -:-11:00Ювентус U19 - Мілан U19 -:-
13:00Верона U19 - Рома U19 -:-
15:00Дженоа U19 - Монца U19 -:-
КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:10Перейра - Букараманга -:-01:20Інд. Медельїн - Америка де Калі -:-
03:30Деп. Калі - Агілас -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
00:00Сапрісса - Ередіано -:-01:00ФК Пунтаренас - Ліберія -:-
01:30Спортінг Сан-Хосе - Гуанакастека -:-
03:00Алахуеленсе - Сан-Карлос -:-
23:00Гресія - Картахінес -:-
ЛИТВА: I Ліга
15:00Банга 2 - Хегельманн Літауен 2 -:-МАРОККО: Кубок Марокко
01:00Відад - ЖСС -:-МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура
01:00Атлас - Керетаро -:-03:00Некакса - Клуб Леон -:-
03:36Хуарес - Сантос Лагуна -:-
МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура
01:00Пуебла Ж - УАНЛ Тігрес Ж -:-03:06Сантос Лагуна Ж - УНАМ Пумас Ж -:-
М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
11:00Рахапура Юнайтед - М'яваді -:-11:00Сілвер Старз - Дагон -:-
11:00Хантавадді Юнайтед - Аєяваді -:-
11:30Іспе - Яданарбон -:-
НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі
14:30ФК Еммен - Гронінген -:-20:00Йонг ПСВ - Рода -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі
14:30ТЕК - ХСВ Хук -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
14:00Фенікс Любек - Ганновер II -:-15:00Бремер - Єддело -:-
15:00Шпелле-Фенгауз - СК Вайхе-08 -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
13:00Енергі Коттбус - Айленбург -:-13:00Хемі Лейпциг - Мойзельвіц -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь
14:00Плауен - Магдебург II -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн
14:00Ноймюнстер - Пройссен Райнфельд -:-14:00Хайдер - Тодесфельде -:-
15:00Гоенвештедт - Айхеде -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
14:00Буххольц 08 - Альтона -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
14:00Леер - Аумунд-Фегезак -:-15:00Перенес.Блокдік - ОСК Бремерхафен -:-
15:00Перенес.Блументалер - Ватан Бремен -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
14:00Ротенбургер - Емден -:-15:00Борнрайге - Айльвезе -:-
15:00Реден - Айнтрахт Ц. -:-
15:00Хеслінгер - Егешторф-Лангредер -:-
15:00Шенінген - Форсфельде -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
14:00Еркеншвік - Шпрокгефель -:-15:00АСК 09 Дортмунд - Шермбек 2020 -:-
15:00Брюннінггаузен - Лотте -:-
15:00Гіфенбек - Кларгольц -:-
15:00Зіген - Бофінгхаузен -:-
15:00Тюркспор Дортмунд - Айнтрахт Райне -:-
15:00Фреден - Еннепеталь -:-
15:30Фіннентроп/Баменоль - Вестфалія Рюнерн -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен
14:00Гіссен - Фернвальд -:-15:00Вайденгаузен - Вальдгірмес -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн
15:00Германія Теферен - Фрехен -:-15:00Фіхтталь - Бонн-Енденіх 08 4:1
15:15Шафгаузен - Хюрт -:-
НОРВЕГІЯ: Елітсеріен
14:30Фредрікстад - Буде/Глімт -:-17:00Ліллестрем - Крістіансунн -:-
17:00Молде - Стремсгодсет -:-
17:00Русенборг - Саннефйорд -:-
17:00Тромсе - Бранн -:-
19:15Вікінг - Сарпсборг 08 -:-
НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга
17:00Асане - Левангер -:-17:00Брюне - Старт -:-
17:00Волеренга - Согндал -:-
17:00Конгсвінгер - Ранхейм -:-
17:00Мйондален - Рауфосс -:-
17:00Мосс - Люн -:-
17:00Олесунн - Стабек -:-
17:00Саннес Ульф - Егерсундс -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
23:30Соль де Америка - Хенераль Кабальєро -:-02:002 де Майо - Гуарані -:-
ПЕРУ: Ліга (Жінки)
17:30ФБК Мельгар Ж - Сесар Вальєхо Ж -:-22:00Карлос Маннуччі Ж - АД Кантолао Ж -:-
ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
15:00НБ Ла-Масія - Платінум Сіті -:-ПОЛЬЩА: Екстракляса
12:30Пуща - Радомяк Радом -:-15:00Сталь Мелець - Лех Познань -:-
17:30Відзев Лодзь - Корона Кєльце -:-
20:00Гурнік Забже - Легія -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
12:40Прушкув - Полонія Варшава -:-15:00Заглембє Сосновець - ГКС Катовіце -:-
17:30Мотор Люблін - Тихи -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
21:15Портімоненсе - Брага -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
19:00Бенфіка B - Академіко Візеу -:-19:00Мафра - Торреенсе -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування
12:00Брага U23 - Санта-Клара U23 -:-РОСІЯ: ФНЛ
16:00Урожай - Динамо Махачкала -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
19:30Дінамо Б. - Петролул -:-РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
16:30Меркуря-Чук - Севішул Шелімбер -:-САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Аль-Раед - Аль-Халідж -:-21:00Аль-Хазем - Дамак -:-
21:00СК Аль-Ахлі - ФК Аль-Іттіхад -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
14:00Сунн (Nor) - Смерос (Nor) -:-18:00Остерей (Nor) - Варегг (Nor) -:-
СУРІНАМ: SML
01:00Інтер Монготапо - Робінгуд -:-США: МЛС Next Pro
23:00Спортінг К. II - Сент-Луїс Сіті 2 -:-02:00Вентура Каунті - Такома Дефаєнс -:-
02:00Колорадо Репідс 2 - ФК Лос-Анджелес II -:-
СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
19:00СЛІФА - Іст-Енд Лайонс -:-УГОРЩИНА: НБ ІІ
20:00Дьор - Шіофок -:-УЕЛЬС: Кімру Південь
15:30Абертіллері Блюбердс - Амманфорд -:-15:30Баглан Дрегонс - Кармартен Таун -:-
15:30Гойтр Юнайтед - Лланеллі -:-
15:30Карау Елі - Аван Лідо -:-
15:30Понтардаве - Кумбран Селтік -:-
15:30Таффс Велл - Кембріан енд Клайдеч -:-
16:00Лланвіт Мейджор - Абергавенні Таун -:-
18:30Трефелін - Бритон Феррі -:-
УЕЛЬС: Кімру Північ
15:30Бангор 1876 - Лландадно -:-15:30Гайлсфілд - Гресфорд -:-
15:30Ейрбас - Баклі -:-
15:30Ратін - Престатін Таун -:-
15:30ФК Кайрсус - Денбі -:-
15:30ФК Чірк ААА - Портмедог -:-
15:30Флінт - Молд Александра -:-
15:30Холівелл - Лланідлойс -:-
УЗБЕКИСТАН: Pro Liga
15:00Дустлік Ташкент - Бухара -:-УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
17:00Рух - ЛНЗ Черкаси -:-УКРАЇНА: Ліга U19
12:00Ворскла U19 - Динамо К. U19 -:-УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
01:00Вондерерс - Бостон Рівер -:-ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
16:00Клаксвік - НСІ Рунавік -:-16:00ХБ Торсхавн - Фуглафйордур -:-
18:00Вікінгур - Тофтір -:-
18:00Скала Ітроттарфелаг - Б36 Торсхавн -:-
ФРАНЦІЯ: Ліга 2
20:45Аяччо - Осер -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ
16:30Ніор - Орлеан -:-ЧИЛІ: Прімера
23:00Кобрелоа - У. Де Чилі -:-01:30У. Еспаньйола - Ньюбленсе -:-
ЧИЛІ: Прімера В
23:00Сан-Луїс - Антофагаста -:-01:00Сан-Маркос де Аріка - КД Санта-Круз -:-
21:00С. Морнінг - Барнечеа -:-
ЧИЛІ: Сегунда
23:00Хенераль Веласкес - Меліпілья -:-01:30Провінсіаль Овальє - Осорно -:-
00:00Лаутаро - Лінарес Унідо -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
14:15Івердон - Янг Бойз -:-16:30Грассхопперс - Лозанна -:-
16:30Санкт-Галлен - Люцерн -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
14:15Вадуц - Тун -:-ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан
14:00Гетеборг - Юргорден -:-14:00Сіріус - Хальмстад -:-
16:30АІК - Вестерос -:-
16:30Ельфсборг - Вернаму -:-
ШВЕЦІЯ: Супереттан
13:00Еребру - Шевде -:-13:00Єфле - Гельсінборг -:-
15:00Браге - Варберг -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
13:00Карлстад - Хаммарбю ТФФ -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
14:00ФК Умео - Лукста -:-18:30Тефтео ІК - Фресе ІФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
14:00Худіксвалл - Єрфелла -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
15:00Арамейск-Сюріанска - ІФК Ескільстуна -:-ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга
01:00Арнетт Гарденс - Портмор -:-23:00Вере Юнайтед - Трежер Біч -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.