Футбол » 05.04.2024 » Коефіцієнти
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Коефіцієнти надано 1xBet - Робіть ставки!
ІТАЛІЯ: Серія А
20:45Салернітана - Сассуоло -:- [ 2.84 | 3.68 | 2.56 ]НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
20:30Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен -:- [ 1.97 | 3.91 | 3.96 ]ФРАНЦІЯ: Ліга 1
21:00Лілль - Марсель -:- [ 2.32 | 3.62 | 3.25 ]АВСТРАЛІЯ: А-Ліга
10:45Сідней Вондерерс - Брісбен Роар -:- [ 1.96 | 3.90 | 3.53 ]АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ
10:30Монаро Пантерс - Канберра Олімпік -:-АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд
12:30Голд Коуст Найтс - Брісбен U21 -:-12:30Пенінсула - ФК Олімпік -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія
11:00Аделаїда Сіті - Кемпбеллтаун Сіті -:-11:00Саут Аделаїда - Модбері Джетс -:-
11:15Норт-Істерн Метростарс - Кройдон -:-
АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія
10:30Хайдельберг Юнайтед - Сент-Олбанс -:-10:45Данденонг Сіті - Грін Галлі -:-
11:30Оуклі Кеннонс - Порт Мельбурн Шаркс -:-
АВСТРІЯ: Бундесліга - Група вибування
19:30Альтах - ВСГ Сваровскі -:- [ 2.09 | 3.50 | 3.49 ]АВСТРІЯ: 2. Ліга
18:10Капфенберг - Рід -:-18:10Фірст Відень - Санкт-Пельтен -:-
18:10Хорн - Лафніц -:-
18:10Штріпфінг - Ліферінг -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід
19:00Леобендорф - Маннсдорф -:-19:00Нойзідль - Аустрія (Am) -:-
19:30Вінер - Трайскірхен -:-
19:30Оберварт - Донауфельд Відень -:-
19:30СК Рапід (Am) - Вінер Вікторія -:-
19:30ТВЛ Електра - Кремзер -:-
19:30Фаворітнер - Драссбург -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр
19:00Аллергайліген - ЛАСК (Am) -:-19:00Дойчландсбергер - СК Вайц -:-
19:00Уніон Гуртен - Рід (Am) -:-
19:00Фекламаркт - Валлерн/Санкт-Марієнкірхен -:-
19:30АСК Фойтсберг - Форвертс Штайр -:-
АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід
19:00Санкт-Йоганн - Бішофсгофен -:-АВСТРІЯ: Бургенланд
19:00АСФ Зігендорф - Ляйтапродерсдорф -:-19:00Рудерсдорф - Кофідіш -:-
19:30Дойчкройц - Парндорф -:-
АВСТРІЯ: Каринтія
18:30СФ Шпітталь - Волкермаркт -:-18:30Трайбах - Коттмансдорф -:-
АВСТРІЯ: Нижня Австрія
19:30Вайдгофен/Тая - Рорбах -:-19:30Корнойбург - Санкт-Петер-ін-дер-Ау -:-
19:30Коттінгбрунн - Санкт-Пельтен (Am) -:-
19:30Шремс - Кільб -:-
АВСТРІЯ: Верхня Австрія
19:00Едельвайс - Дітах -:-19:00Міхельдорф - АСК Санкт-Валентин -:-
19:00Мондзеє - Перг -:-
19:30Остермітінг - СПГ Вельс II -:-
АВСТРІЯ: Зальцбург
19:00Бурмоос - Аднет -:-19:00УФК Галлайн - Тальгау -:-
19:00Штрассвальхен - Зекірхен -:-
19:30ЗАК 1914 - Гредіг -:-
АВСТРІЯ: Штирія
19:00Гайлігенкройц - Хартберг (Am) -:-19:00Гоенгаус Шладмінг - Кефлах -:-
19:00Ільцер - Лафніц (Am) -:-
19:00Кальсдорф - Лебрінг -:-
19:00СФ Уніон Гнас - Вайнланд Гамліц -:-
19:00Фюрстенфельд - Тілльміч -:-
19:00Штадтверке Брук/Мур - СФ Фрауенталь -:-
АВСТРІЯ: Тіроль
19:00СК Кундль - Кітцбюель -:-19:30Вергль - Кематен -:-
АВСТРІЯ: Відень
18:00Штаммерсдорф - Штадлау -:-18:30Швехат - СФ Донау -:-
АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга
18:00Араз - Кяпаз -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
12:00Загатала - Карван -:-13:00МОІК Баку - Шамахи -:-
АЛЖИР: Дивізіон 1
23:00Белуіздад - ЕС Сетіф -:-16:45Ель-Баяд - Магра -:-
23:00АСО Шлеф - Саура -:-
23:00Біскра - ЖС Кабілі -:-
23:00МК Алжир - УС Суф -:-
АЛЖИР: Ліга 2
16:30Аннаба - Олімпік Магран -:-16:30МО Константін - Олімпік Акбу -:-
16:30Хуссейн Дей - Мостаганем -:-
АЛЖИР: Ліга U21
23:00АСО Шлеф U21 - Саура U21 -:-23:00Оран U21 - ЮСМ Алжир U21 -:-
АНГЛІЯ: Чемпіоншип
21:00Ротергем - Плімут -:-АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон
20:45Крей Вондерерс - Хештег -:-АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2
20:00Вест Гем U21 - Дербі U21 -:-20:00Норвіч U21 - Саутгемптон U21 -:-
20:00Ньюкасл Юнайтед U21 - Вест Бромвіч U21 -:-
АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку
20:00Шеффілд Юнайтед U21 - Бернлі U21 -:-АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони
00:00Велес Сарсфілд - Архентинос Хун. -:- [ 2.12 | 3.20 | 3.60 ]АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
00:00Рівер Плейт 2 - Бока Хуніорс 2 -:-АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Плей-оф
20:00Мамелоді Сандаунз - Янг Африканс -:-22:00Аль-Ахлі - Сімба -:-
АФРИКА: Олімпійські ігри (Жінки) - Кваліфікація
17:00Замбія Ж - Марокко Ж -:-18:00Нігерія Ж - Південна Африка Ж -:-
БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга
11:15Абахані Лімітед - Фортіс -:-11:15Бразерс Ю. - Рахматгандж МФС -:-
11:15Чіттагонг Абахані - Башундара Кінгз -:-
БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group
20:45Мехелен - Сінт-Трейден -:-БЕЛЬГІЯ: Челленджер Про Ліга
20:00Варегем - Патро Ейсден -:-20:00СК Беверен - Андерлехт U23 -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
19:30Дейнзе U21 - Сінт-Трейден U21 -:-19:30Патро Ейсден U21 - Ейпен U21 -:-
20:00Дендер U21 - Кортрейк U21 -:-
20:00РВДМ U21 - Вестерло U21 -:-
20:00РФК Льєж U21 - Остенде U21 -:-
БІЛОРУСЬ: Вища ліга
16:00Арсенал Дзержинськ - Вітебськ -:-18:00ФК Мінськ - Сморгонь -:-
БІЛОРУСЬ: Перша ліга
16:00Островець - Енергетик-БГУ -:-БОЛГАРІЯ: Друга ліга
16:00Септемврі Софія - Спартак -:-БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура
00:00Стронгест - СА Було Було -:-БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап
22:00Сенадор-Гіомард - Акреану -:-БРАЗИЛІЯ: Capixaba U20
20:00Порту Віторія U20 - Деспортіва Ферровіарія U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Гояно U20
20:30Апаресіда ЕК U20 - Гуанабара Сіті U20 -:-20:30Апаресіденсе U20 - Ітабераї U20 -:-
20:30Гуапо М19 U20 - Жатаєнсе U20 -:-
20:30Роял U20 - Тріндаде U20 -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
13:00Намдінь - Біньдінь -:-14:15Хайфон - Тханьхоа -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
10:00Футхо - ТТБД Пху Донг -:-13:00Біньфіок - ФК Хью -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
13:00Західна Вірменія - Ноах -:-ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
13:00Гандзасар - Ширак Гюмрі 2 -:-ГАНА: Прем'єр-ліга
17:00Нейшнс ФК - Грейт Олімпікс -:-ГАНА: Перший дивізіон
17:00Тамале Сіті - ВК Ворріорз -:-ГВІНЕЯ: Ліга 1
18:00Вакрія - Хафія -:-18:00Лубха - Секенс -:-
18:00Фламм Олімпік - Камсар -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
01:00Віда - Маратон -:-03:15Реал Сосьєдад - Олімпія -:-
ДАНІЯ: Суперліга - Група вибування
19:00Люнгбю - Оденсе -:-ДАНІЯ: 1-й дивізіон - Група вибування
19:00Б-93 - Хельсінгер -:-19:00Хорсенс - Хіллерброд -:-
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
00:00АСАС - Гард-Кот -:-20:00ГР/СІАФ - КДК К7 -:-
ЕКВАДОР: Серія В
02:00Гваласео - Нуеве де Октубре -:-ЕСТОНІЯ: Мейстріліга
18:00Нимме Юнайтед - Таммека -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Ефіопія Бунна - Хавасса -:-18:00Фасіл Кенема - Діре Дава -:-
ЄВРОПА: Євро (Жінки) - Кваліфікація - Ліга B
15:00Словаччина Ж - Ізраїль Ж -:-17:00Україна Ж - Косово Ж -:-
17:45Угорщина Ж - Азербайджан Ж -:-
18:00Сербія Ж - Шотландія Ж -:-
19:00Швейцарія Ж - Туреччина Ж -:-
20:00Північна Ірландія Ж - Мальта Ж -:-
20:15Уельс Ж - Хорватія Ж -:-
21:45Португалія Ж - Боснія і Герцеговина Ж -:-
ЄВРОПА: Євро (Жінки) - Кваліфікація - Ліга C
13:00Вірменія Ж - Румунія Ж -:-13:00Казахстан Ж - Болгарія Ж -:-
16:30Латвія Ж - Північна Македонія Ж -:-
16:30Словенія Ж - Молдова Ж -:-
16:30Чорногорія Ж - Андорра Ж -:-
17:00Грузія Ж - Литва Ж -:-
17:00Кіпр Ж - Білорусь Ж -:-
19:00Греція Ж - Фарерські острови Ж -:-
19:30Люксембург Ж - Албанія Ж -:-
ЄВРОПА: Євро (Жінки) - Кваліфікація - Ліга А
18:00Норвегія Ж - Фінляндія Ж -:-18:00Чехія Ж - Данія Ж -:-
18:15Італія Ж - Нідерланди Ж -:-
18:45Ісландія Ж - Польща Ж -:-
20:30Австрія Ж - Німеччина Ж -:-
20:45Бельгія Ж - Іспанія Ж -:-
21:00Англія Ж - Швеція Ж -:-
21:10Франція Ж - Ірландія Ж -:-
ЄВРОПА: Євро U19 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League B
11:00Косово U19 W - Люксембург U19 W -:-15:00Ізраїль U19 W - Гібралтар U19 W -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
15:00Бней-Єгуда - Маккабі Яффа -:-15:00Хапоель Акко - Хапоель Кфар-Саба -:-
15:00Хапоель Афула - Хапоель Рамат Ган -:-
15:00Хапоель Умм-ель-Фахм - Іроні Тверія -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
12:00М. Кір'ят-Ата-Бялік - Маккабі Нуджідат-Ахмад -:-12:00Таїбе - Цейрей Кафр-Канна -:-
12:00Хапоель Буейне - Іроні Бака -:-
12:00Хапоель Раанана - Хапоель Каукаб -:-
12:00Цейрей Ум Ель Фахем - Кір'ят-Ям -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
12:00Агудат Спорт Ашдод - Х. Герцлія -:-12:00Хапоель Бікат Хаярден - Маккабі Іроні Кір'ят-Малахі -:-
12:00Шимшон Тель-Авів - ФК Дімона -:-
ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Гоа - Хайдерабад -:-ІНДІЯ: І-Ліга
13:00Раджастан Юнайтед - Делі ФК -:-15:30Черчілл Бразерс - Аїджал -:-
ІРАК: Суперліга
17:00Аль-Мінаа - Аль-Карх -:-17:00Аль-Наджаф - Аль-Нафт -:-
17:00Аль-Худод - Кербела -:-
17:00Нафт Міссан - Нафт Аль-Басра -:-
17:00Невроз - Багдад -:-
ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон
20:45Богеміанс - Вотерфорд -:-20:45Деррі Сіті - Дандолк -:-
20:45Дрогеда - Шелбурн -:-
20:45Сент-Патрікс - Шемрок Роверс -:-
ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон
20:45Брей - Атлон -:-20:45Вексфорд - Тріті Юнайтед -:-
20:45Керрі - Лонгфорд -:-
20:45Корк Сіті - Коб Рамблерс -:-
20:45Фінн Харпс - ЮК Дублін -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
21:15КХ Хлідаренді - Рейнір -:-21:15Смарі - Арбер -:-
21:15Спірнір - Хоттур/Хугінн -:-
21:15Тіндастолл - Самхер'яр -:-
21:15Хамар - Хвіті -:-
21:15Хаукар - Африка Рейк'явік -:-
21:15Хафнір - КМ Рейк'явік -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2
20:30Аморебієта - Ферроль -:-20:30Ельче - Реал Ов'єдо -:-
ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2
19:00Туделано - Атлетік B -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
13:00Алавес C - Урдуліс -:-16:00КД Вікторія - Деріо -:-
19:30Дуранго - Ауррера Ондарроа -:-
19:30Пасая - Португалете -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12
22:00Вілья Санта-Бріхіда - Панадерія -:-22:00Ібарра - Маріно -:-
ІТАЛІЯ: Серія B
20:30Барі - Кремонезе -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група В
20:45Сестрі Леванте - АСД Пінето Кальчо -:-ІТАЛІЯ: Серія С - Група С
20:45Фоджа - Касертана -:-ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Акаба - Аль-Файсалі Амман -:-21:30Аль-Ахлі - Могхаєр Аль-Сархан -:-
21:30Аль-Вехдат - Аль-Хуссейн -:-
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
11:00Акжайик Уральськ - Екібастуз -:-13:00Арис - Каспій Актау -:-
13:00ФК Киран - Туркістан -:-
КАТАР: КСЛ
20:30Аль-Вакра - Аль-Арабі -:-20:30Аль-Духаїль - Аль-Садд -:-
КИТАЙ: Суперліга
09:30Чанчунь Ятай - Шанхай Шеньхуа -:-13:00Хенань Соншань Лонмен - Шеньчжень Сіньпенчен -:-
13:35Бейцзин Гоань - Шанхай Порт -:-
13:35Ціндао Хайню - Шаньдон Тайшань -:-
14:00Нантон Чжиюн - Мейчжоу Хакка -:-
КИТАЙ: Перша ліга
09:00Яньбянь Лондін - Чунцин Тонлянлон -:-09:30Фошань Наньші - Далянь Їнбо -:-
09:30Цзянсі Лушань - Юньнань Юкунь -:-
13:30Гуанчжоу ФК - Шанхай Цзядін -:-
КИТАЙ: Друга ліга
09:00Далянь Куньчен - Сянь Ронхай -:-09:00Ланфан Глорі Сіті - Таянь Тянькуан -:-
09:30Шанхай Порт B - Шеньчжень Джуніорс -:-
12:00Хайку Мінчен - Гуаньсі Ланьхан -:-
13:30Нантон Хаймень - Хубей Істар -:-
13:30Річжао Юці - Шаньдон Тайшань B -:-
КІПР: Дивізіон 2 - Чемпіонська група
18:00Омонія 29-го травня - Паралімні -:-КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура
23:00Енвігадо - Перейра -:-КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
01:00Реал Кундінамарка - У. Магдалена -:- [ 1.93 | 3.38 | 3.78 ]22:30Тігрес - Уїла -:-
КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)
23:00Деп. Калі Ж - Кукута Ж -:-ЛАТВІЯ: Virsliga
17:00Ауда - Валмієра -:-ЛИТВА: I Ліга
15:00Таурас Таураге - Банга 2 -:-17:00Бабрунгас - Екранас -:-
17:00Жальгіріс Каунас 2 - BE1 НФА -:-
17:00Невежис Кедайняй - Шяуляй 2 -:-
18:00Нептунас - БФА Вільнюс -:-
МАКАО: Еліт-ліга
13:00Чао Пак Чей - Гала -:-15:00Юнів. оф Макао - Спортінг Макау -:-
МАЛЬТА: Челлендж-ліга - Група вибування
20:30Ліджа - Зейтун -:-МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Атлетіко Морелія - Леонес Негрос -:-05:05Тепатітлан де Морелос - Тласкала -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
00:00Чілангос - Донгу -:-МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура
18:00Масатлан ФК U23 - УНАМ Пумас U23 -:-00:45Клуб Тіхуана U23 - Некакса U23 -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
13:15Дерен - Фелконс -:-М’ЯНМА: Кубок ліги МНЛ
11:00Глорі Гол - Качін Юнайтед -:-11:00Махар Юнайтед - Янгон Юнайтед -:-
11:30Рахін Юнайтед - Шан Юнайтед -:-
НІГЕРІЯ: Прем'єр-ліга
17:00Саншайн Старз - Баєлса Юнайтед -:-НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі
20:00Дордрехт - Де Графсхап -:-20:00Камбур - Ден Гааг -:-
20:00Маастрихт - Хелмонд -:-
20:00Осс - ФК Ейндховен -:-
20:00Телстар - Йонг ПСВ -:-
НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Весняний сезон
15:00Феєнорд U18 - Утрехт U18 -:-НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
18:30Ганза Росток - Веєн -:-18:30Падерборн - Герта Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга
19:00Інгольштадт - Армінія Білефельд -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ
19:00Аймбюттелер - Тевтонія Оттензен -:-НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід
18:00Єна - Енергі Коттбус -:-19:00БФК Динамо - Герта Берлін II -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід
19:30Кельн II - Падерборн II -:-19:30Редінгхаузен - Віденбрюк -:-
НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія
19:00Бухбах - Шальдінг-Гайнінг -:-19:00Іллертіссен - Баварія II -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ
18:00Динамо Шверін - Росток -:-19:30Целендорф - ТБ Берлін -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург
19:00Хальстенбек-Реллінген - Гаркшайде -:-19:30Зюдерельбе - Тюркіє Вільгельмсбург -:-
19:30СК Вікторія Гамбург - Ніндорфер -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен
19:30Обернойланд - Блокдік -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія
19:30Хеслінгер - Ротенбургер -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар
19:00Морлаутерн - Армінія Людвігсхафен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ
18:30Айхштет - Фойхт -:-19:00Ерлянген - Вюрцбург ФФ -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь
19:30Мюнхен 1860 II - Дайзенгофен -:-НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг
18:00Біссінген - Профцгайм -:-19:00ФК Ноттінген - Холленбах -:-
НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь
18:00Гайденгайм U19 - Аугсбург U19 -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4
18:00Тіллер - Мушеен -:-ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1
20:00Аль-Рамс - Аль-Таавун -:-20:00Аль-Таїд - Дубай Сіті -:-
20:00Аль-Фуджейра - Аль-Уруба -:-
20:00Масфут - Галф Юнайтед -:-
ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Такуарі - Хенераль Кабальєро -:-ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон
22:00Депортіво Сантані - Атлетіко Тембетарі -:-22:00Індепендьєнте - Гуайрена ФК -:-
22:00Колехіалес - Енкарнасьйон -:-
22:00Ресістенсія - Пасторео -:-
22:00Рубіо Нью - 12 де Хуніо -:-
22:00Сан-Лоренсо - Мартін Ледесма -:-
22:00Спортіво Карапега - Реколета -:-
22:00Фернандо де ла Мора - 3 де Фебреро -:-
ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура
21:30Грау - Спорт Бойз -:-ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
00:00Каракас (Ven) - Атлетіку Мінейру (Bra) -:- [ 6.00 | 4.05 | 1.57 ]00:00Росаріо Сентраль (Arg) - Пеньяроль (Uru) -:- [ 2.10 | 3.32 | 3.65 ]
02:00Ліверпуль Монтевідео (Uru) - Індепендьєнте дель Вальє (Ecu) -:- [ 3.19 | 3.32 | 2.29 ]
02:00Палестіно (Chi) - Болівар (Bol) -:- [ 1.84 | 3.72 | 4.20 ]
02:00Тальєрес Кордоба (Arg) - Сан-Паулу (Bra) -:- [ 2.46 | 3.28 | 2.95 ]
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
00:00Депортіво Гарсіласо (Per) - Метрополітанос (Ven) -:- [ 1.42 | 4.50 | 7.26 ]02:00Спортінг Лукеньйо (Par) - Расінг (Arg) -:- [ 3.47 | 3.58 | 2.01 ]
02:00Універсідад Католіка (Ecu) - Крузейру (Bra) -:- [ 2.35 | 3.30 | 2.98 ]
04:00Олвейс Реді (Bol) - Інд. Медельїн (Col) -:- [ 1.45 | 4.70 | 6.14 ]
04:00Томаяпо (Bol) - Дельфін (Ecu) -:- [ 2.31 | 3.44 | 2.93 ]
ПІВДЕННА АФРИКА: Мотсепе Фаундейшн Чемпіоншип
15:00Касрік Старз - Преторія Ю. -:-ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3
08:00Теджон Корейл - Гімхе -:-ПОЛЬЩА: Екстракляса
18:00Краковія - ЛКС Лодзь -:-20:30Радомяк Радом - Ракув -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 1
18:00Ленчна - Подбескідзє -:-20:30Арка Гдиня - Хробри Глогув -:-
ПОЛЬЩА: Дивізіон 2
18:00Ельблаг - ЛКС Лодзь II -:-19:00Скра - Заглембє II -:-
20:45Котвіца Колобжег - Погонь Сєдльце -:-
ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I
19:00Скєрнєвіце - ГКС Белхатув -:-ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II
16:30Світ Сковлін - Свіноуйсцє -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії
21:15СК Фаренсе - Боавішта -:-ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2
19:00Насьонал - АВС -:-РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1
16:00Кондзо - Жук -:-РОСІЯ: Молодіжна ліга
10:00Строгіно М. U19 - Балтика U19 -:-12:00Крилья Совєтов Самара U19 - Рубін Казань U19 -:-
12:00ФК Ростов U19 - Урал U19 -:-
12:00Чертаново М. U19 - Нижній Новгород U19 -:-
14:00Ахмат Грозний U19 - Факел Воронеж U19 -:-
14:00Краснодар U19 - Спартак Москва U19 -:-
14:00Локомотив Москва U19 - УОР-5 Єгор'євськ U19 -:-
14:00ЦСКА Москва U19 - Зеніт U19 -:-
15:00Оренбург U19 - Динамо Москва U19 -:-
16:00Сочі U19 - Академія Конопльова U19 -:-
РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Марін - Бугесера ФК -:-18:00АС Кігалі - АПР -:-
РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування
16:30УТА Арад - ФК Ботошані -:-РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група
19:30Шепші - Фарул Констанца -:- [ 2.46 | 3.20 | 2.85 ]РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1 - Група підвищення у класі
16:00Бакеу - Штінца Мірослава -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2 - Група вибування
16:00КСМ Римнику-Серат - Браїла -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група вибування
16:00Пучоаса - Морень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4 - Група підвищення у класі
16:00КС Динамо Бухарест - Попешть-Леордень -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група вибування
16:00Одорхею - Тиргу-Секуєск -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5 - Група підвищення у класі
16:00Кідс Тимпа Брашов - Цетате Ришнов -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6 - Група підвищення у класі
16:00Четатя - Римніку-Вилча -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група вибування
16:00Універсітатя Крайова 1948 2 - Лупак -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7 - Група підвищення у класі
16:00Гірода & Джармата-Вій - Філіаші -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група вибування
16:00Інеу - Теуз Цермей -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8 - Група підвищення у класі
16:00Фінікс Бузіаш - Печу-Ноу -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група вибування
16:00Війторул Клуж - Авантул Регін -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9 - Група підвищення у класі
16:00Глорія 2018 Бистриця - АКС Медіас -:-РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група вибування
16:00Байє Фелікс - Вікторія Карей -:-16:00Бая-Маре - Сату-Маре -:-
16:00Мінерул Окна-Деж - Санататя Клуж -:-
РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10 - Група підвищення у класі
16:00Залеу - КСМ Сату-Маре -:-САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга
21:00Аль-Вахда - СК Аль-Ахлі -:-21:00Аль-Халідж - Аль-Хіляль -:-
21:00Дамак - Аль-Наср -:-
21:00ФК Аль-Іттіхад - Аль-Таавон -:-
СВІТ: Клубні товариські матчі
17:00СІК Акатемія (Fin) - КПВ Коккола (Fin) -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
12:00Південна Корея Ж - Філіппіни Ж -:-СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
13:00Анзе Реюніон - Форестерс -:-16:00Сент-Луїс - Кот д'Ор -:-
СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград
16:00Бродарац - Звездара -:-СЛОВАЧЧИНА: Nike liga - Чемпіонська група
17:30Жиліна - Слован Братислава -:-СЛОВАЧЧИНА: 4. Ліга - Братислава
19:30Сенец - Ровінка -:-СЛОВЕНІЯ: Перша ліга
20:15Алюміній - Марибор -:-США: МЛС Next Pro
02:00Х'юстон Динамо 2 - Міннесота Юнайтед 2 -:-СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга
18:15Олд Едвардіанс - Портс Оторіті -:-18:15Реал Репабліканс - СЛІФА -:-
УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Гадаффі - Кампала Сіті -:-15:00Мбарара Сіті - Марунс -:-
18:00Вайперс - ЮПДФ -:-
УГОРЩИНА: НБ І
20:00Уйпешт - Залаеґерсеґ -:- [ 1.92 | 3.68 | 3.50 ]УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Чемпіонська група
20:45Бала Таун - Ньютаун -:-20:45Нью-Сейнтс - Карнарвон -:-
УЕЛЬС: Кімру Прем'єр - Група вибування
20:45Хейвердфордвест - Беррі -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:15Буньодкор - Динамо Самарканд -:-16:15Согдіана - Кизилкум -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група вибування
11:00Чернігів - Хуст -:-11:30Кремінь - Буковина -:-
УКРАЇНА: Перша ліга - Група підвищення у класі
12:00Прикарпаття - Лівий берег -:-УКРАЇНА: Ліга U19
11:00Верес Рівне U19 - Оболонь U19 -:-УРУГВАЙ: Прімера - Апертура
00:00Бостон Рівер - Дефенсор Спортінг -:-ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Дейлд
15:00АБ Аргір - Клаксвік 2 -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
17:30Турку 2 - ХЙС -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ
19:30Версаль - Діжон -:-19:30ГОАЛ ФК - Шоле -:-
19:30Епіналь - Нім -:-
19:30Ле-Ман - Авранш -:-
19:30Мартіг - Вільфранш -:-
19:30Орлеан - Маріньян ЖКБ -:-
19:30Ред Стар - Ніор -:-
ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A
19:00Ле-Пюї-ан-Веле - Бургуен-Жальє -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B
19:00Ла-Рош - Лібурн -:-ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C
18:00Бастія-Борго - Булонь -:-ХОРВАТІЯ: ХФЛ
18:00Рудеш - Осієк -:-ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
15:50Сесвете - Солін -:-ЧАД: Premiere Division - LPFN
17:00АС Дгссіє - Фулла Едіфіс -:-ЧЕХІЯ: ФНЛ
18:00Влашим - Жижков -:-ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В
18:00Усті-над-Лабем - Брозани -:-ЧЕХІЯ: МСФЛ
17:00Глучин - Угерський Брод -:-17:00Злінсько - Граніце -:-
ЧЕХІЯ: Дивізіон Е
18:30Батов - Скаштіце -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю
17:30СК Рудолфов - Тргове Свіни -:-18:00Глубока-над-Вітавоу - Олешнік -:-
ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.
18:00Петрін Пльзень B - Непомук -:-ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.
18:00Лугачовіце - Осветімани -:-ЧЕХІЯ: Ліга U19
11:00Злін U19 - Брно U19 -:-ЧИЛІ: Прімера В
00:00Лімаче - Куріко Унідо -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга
20:15Стад Ніонне - Баден -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1
20:30Івердон II - Пюйї -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
19:00Тебю - Соллентуна -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
19:00Греббестад - Ахлафорс -:-19:30Венерсборг ФК - Конгахелла -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
20:00Фарста - Віггбіхольмс -:-ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
19:00Хесслехольм - Крістіанстад -:-19:00М'єльбю АІ ФФ - Отвідаберг -:-
19:30Нака Ілірія - Сюріанска -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
19:00Ліндуме - Квідінг -:-19:30Торд - Ландветтер -:-
ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд
20:45Хартс B - Іст Стерлінгшир -:-Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.