ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Завершені

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

21:30ПеренесеноБернлі - Вотфорд -:-

АВСТРАЛІЯ: Кубок ФФА

10:00ФК Сідней - Сентрал Коуст Марінерс 0:1

АЛЖИР: Ліга 2

15:00El Khemis - АСМ Оран 4:0
15:00Айн-Темушент - Бель-Аббес 1:0
15:00Айн-Уессара - Куба 0:3
15:00Аннаба - ЮС Шауя 2:0
15:00Беджая - Телагема 1:2
15:00Бен Акнун - СК Айн Дефла 9:0
15:00Бордж-Бу-Арредідж - МО Константін 1:4
15:00Маскара - Відад Адабі де Буфарік 1:0
15:00Міла - Еулма 2:0
15:00Саіда - Ель-Баяд 0:0
15:00Скікда - Бордж-Менаєль 0:1
15:00Харрах - ЮСММ Хаджут 1:2
15:00Хеншела - Хамра Аннаба 4:1

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45ПеренесеноРотергем - Лінкольн -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

21:45ПеренесеноЕштон Юнайтед - Саут Шілдс -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

21:45ПеренесеноВестон-сьюпер-Мер - Свіндон С -:-
21:45ПеренесеноТонтон - Мертир Таун -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45ПеренесеноХорнчерч - Каршолтон -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Чарльтон U23 - Вотфорд U23 1:1

АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії

16:00Брайтон U18 - Манчестер Сіті U18 1:0

АРГЕНТИНА: Торнеос Де Верано

02:00Бока Хуніорс - Коло-Коло 2:0

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

16:00Masitoaka - Sua Flamingoes 0:1
16:00БР Хайлендерс - Могодітшане 1:2
16:00Екстеншн Ганнерс - Поліс ХІ 4:1
16:00Нотване - Сек'юріті Системс 1:1
16:00Прізонс ХІ Габороне - Тауншип Роллерс 0:2

БРАЗИЛІЯ: Юніорський Кубок Сан-Паулу - Плей-оф

01:00Сан-Паулу U20 - Васку U20 4:2

ЄГИПЕТ: Кубок ліги

14:30Фарко - Замалек 2:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

13:30Хапоель Бней Фурейдіс - Tzeirei Kafr Kanna 1:4
14:00Хапоель Бней-Арара - Хапоель Іксал Імад 0:1
14:30МС Тіра - Хапоель Карф-Канна 2:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Норт-Іст Юнайтед - Одіша 0:2

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15Персікабо 1973 - ПС Баріто Путера 1:1
10:15ПСМ Макассар - Персік Кедірі 0:0
10:15ПСС Слеман - Мадура Юнайтед 1:1
13:15Борнео - Персіб Бандунг 0:1
15:45Бхаянгкара Соло - Персебая 2:1

ІРАН: Кубок Ірану

12:30Мес Рафсанджан - Падідех Хорасан 1:0пдч
12:30Нассаджі Мазандаран - Сірджан 3:1
13:00Нафт М.І.С. - Khalij Fars Mahshahr 1:2
14:00ПеренесеноПейкан - Естеглаль Тегеран -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:30ПеренесеноСабадель - Бетіс B -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Боргозезія - Салуццо 3:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

15:30Левіко Терме - Уніон Клодьєнсе 4:2

ІТАЛІЯ: Кубок Італії Серія С

16:00Фіделіс Андрія - Зюдтіроль 0:4

КАТАР: КСЛ

15:20Шамаль - Аль-Садд 1:5

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Клаусура

03:00ПеренесеноТекос - Коррекамінос 2 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

01:00Толука Ж - Клуб Тіхуана Ж 3:3
03:00УАНЛ Тігрес Ж - Чівас Гвадалахара Ж 1:1
05:00Клуб Леон Ж - Хуарес Ж 1:3

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23 - Група вибування

13:00Марітіму U23 - Фамалікан U23 1:3
16:00Гімарайнш U23 - Белененсеш U23 3:0

РУАНДА: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноМарін - Еспуар -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00ПеренесеноВіртус - Тре Пенне -:-
16:00ПеренесеноДоманьяно - Фольгоре -:-
16:00ПеренесеноЛібертас - Ла Фіоріта -:-
16:00ПеренесеноМурата - Тре Фіорі -:-
16:00ПеренесеноПеннаросса - Фаетано -:-
16:00ПеренесеноФіорентіно - Кайлунго -:-
16:00ПеренесеноЮвенес/Догана - Сан-Джованні -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:45Аль-Жабален - Аль-Оруба 2:1
14:55Аль-Айн - Bisha 2:2
14:55Охoд - Наджран 1:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

16:00Молдова - Уганда 2:3

СВІТ: Клубні товариські матчі

00:15Пеньяроль (Uru) - Барракас Сентраль (Arg) 4:0
02:30Насьйональ (Uru) - Ньюбленсе (Chi) 3:2пен
12:00Жарково (Srb) - Фореста Сучава (Rou) 0:0
14:00Беласіца (Mkd) - Академія Пандєв (Mkd) 0:4
14:00Злін B (Cze) - Острава B (Cze) 0:1
14:00Осієк 2 (Cro) - Цибалія (Cro) 2:2
14:00Работнічкі (Mkd) - Македонія ГП (Mkd) 2:1
14:00Ружомберок (Svk) - Бардейов (Svk) 4:2
14:00ФК Вождовац (Srb) - Металац (Srb) 2:0
15:00Острава (Cze) - Кішварда (Hun) 1:0
15:00Славія Софія (Bul) - Сталь Мелець (Pol) 0:3
15:30Істра 1961 (Cro) - Шибеник (Cro) 2:1
16:00Зальцбург (Aut) - Рід (Aut) 3:1
16:00Крилья Совєтов Самара (Rus) - Сегед-Чанад (Hun) 2:0
16:00Левскі (Bul) - Гурнік Забже (Pol) 1:1
16:00Лех Познань (Pol) - Шкупі (Mkd) 4:1
16:00Пакш (Hun) - Уфа (Rus) 2:0
16:00Урожай (Rus) - Брегальніца Штіп (Mkd) 0:1
16:30Вісла (Pol) - Лудогорець (Bul) 1:1
16:30Радомяк Радом (Pol) - Бачка-Топола (Srb) 2:1
17:00Скасовано Унтерхахінг (Ger) - Гросашпах (Ger) -:-
17:00Скасовано Янг Бойз (Sui) - Зальцбург (Aut) -:-
19:00Скасовано Трайскірхен (Aut) - Капфенберг (Aut) -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Аль-Іттіхад Алеппо - Афрін 1:1
14:00Аль-Навайр - Хоттін 0:2
14:00Аль-Шорта - Аль-Вахда 0:2
14:00Ватбах - Харджале 4:0
14:00Тішрін - Аль-Карамах 0:0
14:00Футуа - Аль-Талія 1:3

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Mbeya Kwanza - Азам 0:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.