ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

ФРАНЦІЯ: Ліга 1 - Вибування

20:00Сент-Етьєн - Осер -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

08:00Гангалін - Тайгерс -:-
08:00Канберра Кроейша - Канберра Олімпік -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Півнчіний НПУ

07:00Велентайн Фенікс - Еджворт Іглз -:-
09:30Броудмідоу - Лейк-Маккуорі -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ НПУ

08:00Сідней Юнайтед - Сазерленд Шаркс -:-
09:00Рокдейл Ілінден - Сідней Олімпік -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

09:00Брісбен U21 - Голд Коуст -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга - Conference League - Play Offs

18:00Рапід Відень - ВСГ Сваровскі -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург - Група вибування

17:00Кухль - Зекірхен -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Форарльберг - Група вибування

11:30Дорнбірнер - Аустрія Лустенау (Am) -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)

15:00ФК Бергхайм 2000 Ж - Аустрія Відень Ж -:-
15:00Штурм Грац Ж - Зюдбургенланд Ж -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

18:45Тлемсен - АСО Шлеф -:-
22:00ЕС Сетіф - Саура -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип - Плей-оф

18:30Хаддерсфілд - Ноттінгем -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Плей-оф

14:30Соліхалл - Честерфілд -:-

АНГОЛА: Жирабола

17:00Деспортіво Уїла - Вільєте -:-
17:00Каала - Академіка -:-
17:00Куанду Кубангу - Спортінг Бенгела -:-
17:00Лунда Сул - Спортінг де Кабінда -:-

АНДОРРА: Прімера - Вибування

21:00Ла Массана - УЕ Енгордань -:-

АНДОРРА: Кубок Андорри

18:00АК Ескальдес - Екстременья -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

00:00Трістан Суарес - Дефенсорес де Бельграно 0:2
56'Кільмес - Атлетіко Атланта 0:1
21:00Депортіво Мадрин - Атлетіко Гуемес -:-
21:10Естудіантес Ріо-Куарто - Олл Бойз -:-
21:30Депортіво Майпу - Сан-Мартін С.-Х. -:-
21:30Хімнасія Хухуй - Альміранте Браун -:-
22:00Альварадо - Хімнасія Мендоса -:-
23:00Клуб Атлетіко Мітре - Атлетіко Рафаела -:-
23:10Темперлей - Бельграно -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

19:30Дуглас Хайг - Расінг Кордоба -:-
21:00Дефенсорес Бельграно ВР - Хімнасія Е.Р. -:-
21:00КА Ліньєрс - Уракан Лас Ерас -:-
21:00Соль де Майо - Вілья Мітре -:-
21:30Деф. Пронунсіамьенто - Антоніана -:-
21:30Індепендьєнте Чівілкой - Чіполетті -:-
21:30Олімпо Баїя-Бланка - Десампарадос -:-
21:30Сармьєнто Ресістенсія - Спортіво Бельграно -:-
21:30Сіркуло Депортіво - Сансіньєна -:-
21:30Хувентуд Уніда Універсітаріо - КС Пеньяроль -:-
22:00Архентіно ММ - Сьюдад Болівар -:-
22:00Сан-Мартін Формоса - Бока Унідос -:-
22:00Хімнасія і Тіро - Спортіво Лас Парехас -:-
22:30Уньйон Сунчалес - Крусеро дель Норте -:-
00:00Сентраль Норте - Хувентуд Уніда Гуалегуайчу -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура

80'Реал Пілар - Атлас 0:1
21:30Архентіно де Мерло - Клуб Лухан -:-
21:30Берасатегі - Вікторіано А. -:-
21:30Ель Порвенір - Лінієрс -:-
21:30Леандро Н. Алем - Мідленд -:-
21:30Пуерто Нуево - Лаферрере -:-
21:30Сан-Мартін Бурсако - Екскурсіоністас -:-
21:30Спортіво Італьяно - Депортіво Еспаньйол -:-
21:30Хенераль Ламадрід - Клейпоул -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

21:30КСР Еспаньйол - Мерседес -:-
21:30Лугано - Спортіво Барракас -:-
21:30Сентраль Баллестер - Депортіво Муніс -:-

АРГЕНТИНА: Reserve League - Перший етап - плей-оф

20:00Ланус 2 - Естудіантес Л.-П. 2 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

23:00ПеренесеноБока Хуніорс Ж - Ферро Ж -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Еспаньйол Ж - КА Естудіантес Ж -:-
23:00ПеренесеноДефенсорес де Бельграно Ж - Екскурсіоністас Ж -:-
23:00ПеренесеноЕль Порвенір Ж - Індепендьєнте Ж -:-
23:00ПеренесеноЕстудіантес Ж - Платенсе Ж -:-
23:00ПеренесеноРасінг Ж - Уракан Ж -:-
23:00ПеренесеноРосаріо Сентраль Ж - Ланус Ж -:-
23:00ПеренесеноСан-Лоренсо Ж - Хімнасія Л.-П. Ж -:-
23:00ПеренесеноСосіаль Атлетіко Телевісьйон Ж - Рівер Плейт Ж -:-
23:00ПеренесеноУАІ Уркіса Ж - Комунікасьонес Ж -:-
17:00Комунікасьонес Ж - Дефенсорес де Бельграно Ж -:-
21:00Індепендьєнте Ж - УАІ Уркіса Ж -:-
21:30Платенсе Ж - Бока Хуніорс Ж -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців

01:30Британія - Расінг Клуб Аруба -:-
03:30Ла Фама - Дакота -:-

БЕЛЬГІЯ: Національний дивізіон 1 - Пониження у класі - плей-оф

21:00Мандел Юнайтед - Тюбіз -:-

БЕНІН: Ліга 1 - Група вибування

18:00ДЖЕ - Авранку Омніспорт -:-
18:00Реал Спорт - Енержі Спортс -:-
18:00Рекен - Собемап -:-
18:00Солей - Бабоні -:-
18:00Такуннін - Дамісса -:-
18:00АСОС - Поліс -:-
18:00АСПАК - УПІ-ОНМ -:-
18:00Динамік Джугу - Динамо Параку -:-
18:00Одіо - Тоннер -:-
18:00Сітатунга - Дрегонс -:-

БЕНІН: Ліга 1 - Чемпіонська група

18:00Аджіджа - Джеффа -:-
18:00АСВО - Котон -:-
18:00Бюффле дю Боргу - Дадже -:-
18:00ЖС Поб - Етернель -:-
18:00Лото - Бембереке -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

16:00Енергетик-БГУ - Славія Мозир -:-
18:00Німан - Белшина -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

12:00Торпедо Жодіно 2 - Динамо Мінськ 2 -:-
13:00Брест 2 - БАТЕ 2 -:-
15:00Шахтар Солігорськ 2 - Вітебськ 2 -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)

14:00Динамо-Брест Ж - Вітебськ Ж -:-
16:00Бобруйчанка Ж - Дніпро М. Ж -:-
18:00Динамо М. Ж - Зорька-БДУ Ж -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

18:00Чорноморець - Рилці -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура - плей-оф

22:00Олвейс Реді - Пальмафлор -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

18:00Леотар - Тузла Сіті -:-
18:00Посуше - Борац Баня-Лука -:-
18:00Слобода - Железнічар -:-
20:00Широкі Брієг - Раднік Бієліна -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

73'Сан-Паулу - Сеара 2:2
6'Форталеза - Жувентуде 0:0
22:00Корітіба - Ботафогу -:-
22:00Сантос - Палмейрас -:-
00:00Корінтіанс - Америка МЖ -:-
00:00Куяба - Атлетіко ПР -:-
00:00Флуміненсе - Фламенгу -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

74'Сампайо Корреа - Гуарані 2:0
22:00Віла-Нова - Греміу -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

23:00Кампіненсе - Віторія 0:1
00:00Конфьянса - Апаресіденсе 1:1
78'АБС - Бразіл ді Пелотас 3:0
17:00Волта-Редонда - Ботафогу ПБ -:-
21:00АЕ Алтуш - ФК Іпіранга -:-
23:00Ботафогу СП - Мірасол -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D

23:00Ікаса - Америка Натал 1:1
00:00Жуазейренсе - АСА 0:0
00:00ФК Наутіко - Трем 3:5
90+'Токантінополіс - Кастаньял 4:1
75'КСЕ - Алагоіньяс 2:1
18:00Операріу ВГ - Греміу Анаполіс -:-
21:00Глобо - Соуза -:-
21:00Позу-Алегрі - Нова Венеція -:-
21:00Проспера Крісіума - СЕР Кашіас -:-
21:30Іпора - Асау -:-
21:30Каскавел - Азуріз -:-
22:00Амазонас - Сан-Раймундо РР -:-
22:00Афогадуш да Інгазейра - Крату -:-
22:00Жакуйпенсе - Лагарту -:-
22:00Сержипі - Санта-Крус -:-
00:00СК Умаїта - Сан Раймундо АМ -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Амапаенсе

23:00Макапа - Ораторіу 1:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу 2

00:00Лажеаденсе - Санта-Крус 4:1
21:00Веранополіс - Гаучо -:-
21:00Пасу-Фунду - Бразіл Фарропілья -:-
21:00Пелотас - ЕК Гуарані -:-
21:00СК Сан-Паулу - Інтер Санта-Марія -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро 2

16:00Тупінамбас - Аймореш -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)

17:00Фламенгу Ж - Греміу Ж -:-
20:00Палмейрас Ж - Сан-Жозе Ж -:-
21:00Крузейру Ж - Кресспон Ж -:-
00:00Ферровіарія Ж - Сантос Ж -:-

БУРУНДІ: Кубок Президента

16:00Бумамуру - Фламбо дю Сентр -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:15Депортіво Ла-Гуайра - Самора 1:1
6'Депортіво Тачіра - Монагас 0:0
23:00Каракас - Універсідад Сентраль -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00Академія Ансоатегі - Нуева Еспарта 2:1
23:00Тітанес - Фронтера 2:1
23:00ПеренесеноУрена - Академія Рей -:-
00:00Болівар - Яракуянос 3:0
23:00Динамо Пуерто - Лібертадор -:-
23:00Трухільянос - Ель Віхія -:-
23:30Ероес де Фалькон - Локаль Андіна -:-
00:00Атлетіко Ла-Крус - Фундасьйон АІФІ -:-
00:00Райо Суліано - Льянерос -:-

ГАБОН: Чемпіонат D1

17:30Лозо - Бітам -:-
17:30Стад Манджі - Буенгіді -:-
17:30Стад Міговен - ФК Лібревіль -:-
17:30Міссіль - Мбері Спортіф -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

22:00Фелконс - Фортуна -:-
00:00Тім Райно - Реал Банжул 2:1

ГАНА: Прем'єр-ліга

18:00Адуана - Дрімс -:-
18:00Ашанті - Аккра Лайонс -:-
18:00Берекум Челсі - Ельміна Шаркс -:-
18:00ВАФА - Бечем Юнайтед -:-
18:00Кінг Файсал - Грейт Олімпікс -:-
18:00Легон Сітіс - Бібіані Голд Старз -:-
18:00Медеама - Асанте Котоко -:-
18:00Реал Тамале - Елевен Вандерз -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф

00:00Реал Еспанья - Мотагуа -:-

ДАНІЯ: Суперліга - Conference League - Play Offs

19:30Ольборг - Віборг -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон - Група підвищення у класі

14:30Люнгбю - Фредерісія -:-
14:30Хельсінгер - Нюкебінг -:-
14:30Хорсенс - Відовре ІФ -:-

ДАНІЯ: Другий дивізіон - Група вибування

14:00Орхус Фремад - Сківе -:-
14:45ФА 2000 - Міддельфарт -:-
15:00Брабран - Кольдинг -:-

ДАНІЯ: Другий дивізіон - Група підвищення у класі

14:00Нествед - Хеллеруп -:-
16:00Б-93 - Тістед ФК -:-
16:00Хіллерброд - АБ Копенгаген -:-

ДАНІЯ: 3rd Division - Група вибування

14:00Ванлесе - Янг Бойз ФД -:-
14:00Карлслунде - Херлев -:-
14:30Роскілле КФУМс - Слагелсе -:-

ДАНІЯ: 3rd Division - Чемпіонська група

14:30ВСК Орхус - Несбю -:-
15:00Роскілле - Далум ІФ -:-
15:00Фрем - Люсенг -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки) - Чемпіонська група

14:00Кеге Ж - Тістед ФК Ж -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF

23:00Вега Реал - Сібао 0:1
23:00Дельфінес Дель Есте - Мока -:-
23:00Харабакоа - Атлетіко Пантоха -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Лубумбаші Спорт - РКК -:-
17:30Мотема Пембе - Санга Баленд -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап

23:30Оренсе - Гуаякіль Сіті 0:1
36'Текніко У. - Емелек 0:1

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

14:30Нимме Калью - Пайде -:-
17:15Левадія - Флора -:-
19:30Курессаре - Таммека -:-

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

12:00Лотос Пилва Ж - Таммека Тарту Ж -:-

ЄВРОПА: Евро U17 - Плей-оф

17:30Франція U17 - Португалія U17 -:-
21:00Нідерланди U17 - Сербія U17 -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00Ф'ючер - Істерн Компані -:-
19:30Пайрамідс - Аль-Масрі -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група А

17:00Дайрут - Асьют Петролеум -:-
17:00Кіма Асуан - СК Асуан -:-
17:00Фаюм - Бені Суеф -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група С

17:00Александрія СК - Саллум -:-

ЗІМБАБВЕ: Прем'єр-ліга

16:00Булавайо Чіфс - КАПС Юнайтед -:-
16:00Дайнамос - Херенталс -:-
16:00Тенакс - Кренборн Буллетс -:-

ІРАК: Суперліга

16:00Аль-Кахраба - Аль-Кассім -:-
16:00Захо - Аль-Васат -:-
16:00Невроз - Аль-Наджаф -:-
18:30Нафт Аль-Басра - Аль-Кува Аль-Джавія -:-
21:00Аль-Шорта - Аль-Карх -:-

ІРАН: Про-ліга

18:30ПеренесеноЕстеглаль Тегеран - Нафт М.І.С. -:-
18:30ПеренесеноНассаджі Мазандаран - Трактор -:-
18:30ПеренесеноПадідех Хорасан - Фулад -:-
18:30ПеренесеноПейкан - Мес Рафсанджан -:-
18:30Персеполіс - Падідех Хорасан -:-
18:30ПеренесеноСанат Нафт - Хавадар СК -:-
18:30ПеренесеноСепахан - Алюмініум Арак -:-
18:30ПеренесеноСірджан - Зоб Ахан -:-
18:30ПеренесеноФаджр Сепасі - Персеполіс -:-
18:30Фулад - Сепахан -:-
18:30Хавадар СК - Сірджан -:-

ІСЛАНДІЯ: Besta-deild karla

19:00Фрам - Валюр -:-
19:30Вікінгур Рейк'явік - КА Акурейрі -:-
20:00Акранес - Кеплавік -:-
20:00Стьярнан - Вестманнаейяр -:-
22:15Лейкнір - Брейдаблік -:-
22:15Хапнарфйордур - КР Рейк'явік -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

19:00Волсунгур - Хаукар -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії (Жінки)

17:30Ф'ярдаб/Хоттур/Лейкнір Ж - Брейдаблік Ж -:-
18:00Кеплавік Ж - ІБВ Вестманнаейяр Ж -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

21:00Алькоркон - Ейбар -:-
21:00Бургос - Жирона -:-
21:00Вальядолід - Уеска -:-
21:00Леганес - Альмерія -:-
21:00Реал Ов'єдо - УД Ібіса -:-
21:00Спортінг Х. - Лас-Пальмас -:-
21:00Тенеріфе - Картахена -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Плей-оф підвищення

19:00Меріда - Теруель -:-
19:00Пенья Депортіна - Мурсія -:-
19:00Уньйон Адарве - Сеута -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

19:30Лас-Планас Ж - Еспаньйол Ж -:-

ІСПАНІЯ: Copa de la Reina Women

12:30Барселона Ж - Уельва Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія B - Плей-оф

21:30Піза - Монца -:-

ІТАЛІЯ: Serie C - Promotion - Play Offs

20:00Падова - Катандзаро -:-
21:30Палермо - Фералпісало -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А - Плей-оф

17:00Санремезе - Чітта ді Варезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В - Плей-оф

17:00Леньяно - УСД Казатезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С - Плей-оф

17:00Уніон Клодьєнсе - Адрієзе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D - Плей-аут

17:00ГС Баньйолезе - Сассо Марконі -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D - Плей-оф

19:00Равенна - Лентіджоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F - Плей-аут

17:00Вастоджирарді - Кастельнуово Вомано -:-
17:00Фано - Кастельфідардо -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F - Плей-оф

17:00Трастевере Кальчо - Самбенедеттезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H - Плей-аут

17:00АКД Нардо - Сан-Джорджо -:-
17:00Лавелло - Ротонда -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H - Плей-оф

17:00Франкавілла - Бітонто -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І - Плей-аут

17:00Кастровілларі - Ренде -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І - Плей-оф

17:00Кавезе - АС Ачіреале -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Етап переможців

17:00Новара - Санджуліано Сіті Нова -:-
18:00Кальчо Джульяно - Аудаче Черіньйола -:-
18:00Сан-Донато Таварнелле - Ріміні -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2 - Підвищення у класі - плей-оф

16:00Парма U19 - Фрозіноне U19 -:-

КАБО-ВЕРДЕ: Національний чемпіонат

20:00Академіка Боавішта - Палмейра -:-
20:00Баррейренсе - Мінделу -:-
20:00Варадінья - Спортінг Прая -:-
20:00Морабеза - Академіка Порту Нову -:-
20:00Ултрамаріна - Розар'єнсе -:-

КАМЕРУН: Elite Two

17:30Стад Бертуа - Ліон Блесс -:-
16:00Рейнджерс ща Бафут - АС Фап -:-
18:00Леопар Дуала - Егль Рояль -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

36'Пасифік ФК - Валор 0:0
21:00Йорк - Кевалрі -:-

КАНАДА: КСЛ

21:00Скарборо Блюз - Йорк Ріджин -:-
23:00Toronto Falcons - БГХК -:-

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Нзоя Шугар - ККБ -:-
15:00Вазіто - Бідко Юнайтед -:-
15:00Какамега Хоумбойз ФК - Леопардс -:-
15:00Найробі Сіті - Гор Махіа -:-
15:00Таланта - Каріобангі Шаркс -:-

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

18:30Расінг д'Абіджан - Академі де ФАД -:-
21:00АСЕК Мімосас - Сан Педро -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон

02:00КСД Барбер - Вікторі Бойз -:-
04:15Схерпенхейвел - Сентро Домінгіто -:-
00:30Віллемстад - Ундеба -:-

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00Чампасак Юнайтед - Мастер 7 -:-
12:00Янг Елефант - Езра -:-
14:00Луангпрабанг Юнайтед - В'єнгчан -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

16:00Спартакс - Тукумс 2000 -:-

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

14:00Валмієра 2 - Саласпілс -:-
16:00Гробіня - Албертс -:-
18:00Салдус СС/Леевон - Динамо Рига -:-

ЛИТВА: А Ліга

17:30Йонава - Рітеряй -:-

ЛИТВА: I Ліга

15:00ФК Паневежис 2 - Шяуляй 2 -:-

МАКАО: Elite League

13:00КФБ Макау - Так Чун Ка І -:-
15:00Каса де Португал - Спортінг Макау -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Каронга Юнайтед - ТН Старз -:-
15:30Майті Вондерерс - Ред Лайонс -:-
15:30Майті Тайгерс - Ківо Юнайтед -:-

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

20:00АС Поліс - Дуан Сікассо -:-
20:00Стад Мальєн - Джоліба -:-

МАРОККО: Ботола Про

22:30Мулудія Ужда - Беркан -:-

МАРОККО: Ботола 2

19:00Шабаб Атлас Хеніфра - Кавкаб Марракеш -:-
19:00Женесс Массіра - Іттіхад Хеміссет -:-
19:00РАК Касабланка - Могреб Тетуан -:-
19:00Сале - Стад Марокан -:-

МАРОККО: Кубок Марокко

19:30ФУС Рабат - Юньйон Туарга -:-

НІГЕРІЯ: ННЛ

16:00ФВК Чемпіонс - Сокото -:-
18:00Джаянт Брілларс - Кампос -:-
18:00ДМД - Грін Берет -:-
18:00Нігерія Ейрфорс - Дж. М. Ліберті -:-
18:00Оттасоло - Баєлса Юнайтед -:-
18:00Роуд Сейфеті - Кеббі -:-
20:00Бендел - Абеокута -:-
20:00Сайношур - Апекс Крейн -:-
18:00Абуджа ФК - Йобе Старз -:-
18:00Гейтвей Юнайтед - Ж'Атет -:-
18:00Гоу Раунд - Роверс -:-
18:00Майті - Замфара -:-
18:00Спортінг Лагос - ФК Краун -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Conference League - Play Offs

15:30АЗ Алкмар - Вітесс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Вибування

19:00Ден Гааг - Ексельсіор -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:00АДО 20 Хемскерк - Ватерграфсмер -:-
15:00Блаув Гел - Донген -:-
15:00Вестландія - Груне Стер -:-
15:00ГВВ Унітас - ДЕМ -:-
15:00Гемерт - Остзан -:-
15:00ЕВВ - ХВВ Голландія -:-
15:00Осс - ХСК 21 -:-
15:00УНА - Хогланд -:-
15:00ХФ & КФ Квік - УСВ Херкулес -:-

НІДЕРЛАНДИ: Кубок Ередивізі (Жінки)

15:30Аякс Ж - ПСВ Ж -:-
15:30Твенте Ж - Ден Гааг Ж -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф

03:00Естелі U20 - Манагуа ФК U20 -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ - Група вибування

15:00Ганновер СК - Хайдер -:-
15:00Люнебургер Ганза - Фенікс Любек -:-
15:00Обернойланд - Дрохтерзен / Ассель -:-
15:00Реден - Айнтрахт Нордерштедт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

15:00Бранденбургер - Зеелов -:-
15:00Ганза Росток II - МСФ Нойруппін -:-
15:00Грайфсвальд - Людвігсфельдер -:-
15:00ПеренесеноЗеелов - Ганза Росток II -:-
15:00ПеренесеноЛюдвігсфельдер - Штендаль -:-
15:00ПеренесеноМальсдорф - Пампов -:-
15:00Нойштреліц - РСФ Айнтрахт -:-
15:00Росток - Штерн -:-
15:00ПеренесеноРСФ Айнтрахт - Блау-Вайс Берлін -:-
15:00ПеренесеноТоргеловер Грайф - Бранденбургер -:-
15:00ПеренесеноЦелендорф - Росток -:-
15:00Шверін - Штакен -:-
15:00ПеренесеноШверін - Нойштреліц -:-
15:00Штендаль - Пампов -:-
15:00ПеренесеноШтерн - МСФ Нойруппін -:-
15:00ШФК Герта - Целендорф -:-
15:00ПеренесеноШФК Герта - Грайфсвальд -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00ПеренесеноАйнхайт Рудольштадт - Ан-дер-Фанер-Гоге -:-
15:00Ан-дер-Фанер-Гоге - Грімма -:-
15:00ПеренесеноБауцен - Галле -:-
15:00ПеренесеноБішофсвердер - Оберлаузіц -:-
15:00ПеренесеноБлау-Вайс Цорбау - Арнштадт -:-
15:00Вернігероде - Бауцен -:-
15:00Галле - Мартінрода -:-
15:00ПеренесеноГрімма - Вернігероде -:-
15:00ПеренесеноЕрфурт - Єна II -:-
15:00ПеренесеноЗандерсдорф - Інтер Лейпциг -:-
15:00Крішов - Арнштадт -:-
15:00ПеренесеноПлауен - Крішов -:-
17:00Оберлаузіц - Ерфурт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн - Група вибування

15:00ПеренесеноОйтін - Фрізія Різум-Ліндгольм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален - Група вибування

16:00Пройссен Мюнстер 2 - Гольцвікедер СК -:-
16:00Фіннентроп/Баменоль - Майнерцгаген -:-
16:00Фреден - ТуС Гальтерн -:-
16:00Шпрокгефель - Кларгольц -:-
16:15Вестфалія Херне - Хаммер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален - Група підвищення у класі

16:00Айнтрахт Райне - Вестфалія Рюнерн -:-
16:00Гютерсло - АСК 09 Дортмунд -:-
16:00Ерндтебрюк - Ваттеншайд -:-
16:00Зіген - Падерборн II -:-
16:00Шермбек 2020 - Каан-Марінборн -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен - Група вибування

16:00Бад-Фільбель - Гунфельдер -:-
16:00Цайльсгайм - Фліден -:-
16:00Штайнбах - Вікторія Грісхайм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар - Група вибування

16:00Ельферсберг II - Гассія Бінген -:-
17:00Шпаєр - Кайзерслаутерн II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

16:00Альфтер - Айлендорф -:-
16:00Брайніг - Весселінг-Урфельд -:-
16:00Глеш/Паффендорф - Зігбургер -:-
16:00Дюрен - Фріздорф -:-
16:00Хеннеф - Фрехен -:-
16:00Хюрт - Фіхтталь -:-
16:30Дойц - Бергіш Гладбах -:-
16:30Пеш - ФК Вікторія 08 -:-
16:30Фортуна Кельн II - Фрайальденхофен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн - Етап невдах

16:00Дюссельдорф-Вест - Нідервенігерн -:-
16:00Край - Фельберт -:-
16:00Кроненбергер - 1.ФК Менхенгладбах -:-
16:00Уніон Неттеталь - Ян Хісфельд -:-
16:30ТуРУ Дюссельдорф - Санкт-Тоніс -:-
16:30Штеркраде-Норд - Дуйсбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн - Етап переможців

16:00Клеве - Германія Ратінген -:-
16:30Бохольт - Меербуш -:-
16:30Хільден - Баумберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Плей-оф

16:00Вандсбекер Конкордія - Тодесфельде -:-
16:00Емден - Бремер -:-

НІМЕЧЧИНА: Молодіжна Бундесліга - Плей-оф

14:00Герта U19 - Боруссія Д. U19 -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Єрв - Сарпсборг 08 -:-
19:00Молде - Буде/Глімт -:-
19:00Саннефйорд - Крістіансунн -:-
19:00Тромсе - Ліллестрем -:-
19:00Хаугесунн - Олесунн -:-
21:00Волеренга - Русенборг -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

16:00Брюне - Старт -:-
16:00Ранхейм - Фредрікстад -:-
16:00Согндал - Саннес Ульф -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Фрігг - Браттвог -:-
15:00Аскер - Трефф -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

15:00Брумунддал - Хедд 2 -:-
16:00Конгсвінгер 2 - Олесунн 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

17:00Вікінг 2 - Люсеклостер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

16:00Мандалскамератене - Фрам -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Трюгг/Ладе - Нардо -:-
16:00Рана ФК - Стейнк'єр -:-
17:00Іннстранденс - Стріндхейм -:-
17:00Оркла - Буде/Глімт 2 -:-
18:00Бйосен - Юнкерен -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

15:00Стремсгодсет 2 - Леренског -:-
16:00Флея - Ск'єттен -:-
18:30Г'єллеросен - Шервей -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

16:00Авалдснес Ж - Бранн Ж -:-
16:00Кульботн Ж - Люн Ж -:-
16:00ЛСК Квіннер Ж - Стабек Ж -:-
16:00Реа Ж - Арна-Б'єрнар Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Division 1 Women - Перший етап

14:00Клепп Ж - КІЛ/Хемне Ж -:-
17:00Осане Ж - Хенефосс Ж -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - плей-оф

03:00Мігеліто - Альянса -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

17:00Спортіво Ітеньйо - Сан-Лоренсо -:-
17:00Фернандо де ла Мора - Рівер Плейт -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

36'Карлос Маннуччі - Грау 0:0
19:00АД Кантолао - Депортіво Мунісіпаль -:-
21:00Карлос Стейн - Сесар Вальєхо -:-
23:30ФБК Мельгар - Універсітаріо -:-

ПЕРУ: Ліга 2 - Апертура

23:00Куско - Депортіво Коопсоль 3:0
21:00Уніон Комерсіо - Уніон Уараль -:-
23:00Альфонсо Угарте - Сантос -:-
23:30Чавелінес - Лос Чанкас -:-

ПЕРУ: Liga Women

23:00Універсітаріо Ж - Універсідад Сан-Мартін Ж -:-
02:00Депортіво Мунісіпаль Ж - Сесар Вальєхо Ж -:-
23:00Аякучо Ж - Кільяс Ж -:-
23:30Альянса Ліма Ж - Спортінг Кристал Ж -:-
23:30Карлос Маннуччі Ж - Атлетіко Трухільйо Ж -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга - Група вибування

16:00Кейптаун Олл-Старз - Преторія Ю. -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

10:30Інчхон - Соннам -:-
13:00Канвон - Сувон -:-
13:00Тегу - Пхохан -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

10:00Ансан Грінерс - Кімпхо -:-
12:30Асан - Чоннам -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

09:00Танджин Сітізен - Чхонан Сіті -:-
11:00Ульсан Сітізен - Пусан Кіотон -:-
11:00Хвасон - Кьонджу КГНП -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1 - Підвищення у класі - плей-оф

21:45Корона Кєльце - Хробри Глогув -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2 - Підвищення у класі - плей-оф

18:00Рух - Мотор Люблін -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

17:00Світ Сковлін - Завіша -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

18:00ЛКС Лагув - Орлента Радзинь -:-
18:00Подгале Нови Тарг - Сокул Сенява -:-
18:00Сандомир - Чарні Поланец -:-

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

11:15Бидгощ Ж - Ленчна Ж -:-
11:15Медик Конін Ж - УЯ Краків Ж -:-
11:15Рекорд Б. Ж - Гданськ Ж -:-
11:15Тарновія Тарнув Ж - Шльонск Вроцлав Ж -:-
11:15Чарні Сосновець Ж - ГКС Катовіце Ж -:-
17:00УКС СМС Лодзь Ж - Олімпія Щецін Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії - Вибування

21:30Морейренсе - Шавіш -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2 - Вибування

19:00Спортінг К. - Алверка -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії - Група підвищення у класі

13:00Ольяненсе - Сертаненсе -:-
16:00Уш Белененсеш - Монкарапашенсе -:-
16:00Фонтіньяш - Перу Піньєйру -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга БПІ (Жінки) - Вибування

18:00Бенфіка Ж - Жил Вісенте Ж -:-
18:00Варзім Ж - Ешторіл Ж -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

17:00АС БНГ - Патронаж Сент-Анн -:-
17:00В. Клуб Моканда - Ніко-Нікоє -:-
16:00ПеренесеноОтоо д'Oйо - Кондзо -:-
17:00Дьябль Нуар - ЖС Таланге -:-
17:00Інтер Клуб - Леопард -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 1

15:00Динамо Ставрополь - Легіон-Динамо -:-
15:00Кубань-Холдинг - Аланія 2 -:-
16:00Форте Таганрог - Майкоп -:-
17:00Динамо Махачкала - Анжі -:-
17:00Ротор В. 2 - Чайка Піщанокопське -:-
17:00СКА Ростов-на-Дону - Машук -:-
18:00Чeрноморець Н. - Біолог -:-

РОСІЯ: Кубок Росії - Плей-оф

17:00Спартак Москва - Динамо Москва -:-

РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)

11:00ФК Єнісей Ж - Рязань Ж -:-

РУАНДА: Прем'єр-ліга

13:30Кійову - Марін -:-
16:00АС Кігалі - Етуаль де Л'Ест -:-
16:00Гікумбі - Бугесера ФК -:-
16:00Етансель - Мукура Вікторі Спортс -:-
16:00Мусанзе - Руціро -:-
19:00Поліс - АПР -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Вибування

18:15Хіндія Тирговіште - Конкордія -:-
21:00Дінамо Б. - Унів. Клуж -:-

РУМУНІЯ: Liga 1 Women - Група вибування

11:00Бая-Маре Ж - Універсітатя Галац Ж -:-
11:00КСС Тирговіште Ж - Банат Ж -:-
11:00Тиргу-Муреш Ж - Пірош Сек'юріті Ж -:-

РУМУНІЯ: Liga 1 Women - Чемпіонська група

13:00Ол. Клуж Ж - Політехніка Тімішоара Ж -:-
13:00Хеніу Прунду-Биргеулуй Ж - КСМ Александрія Ж -:-
15:00Васас Одорхей Ж - Фейр-плей Бухарест Ж -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура - плей-оф

00:00ФК Альянса - Агіла -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

19:15Дхамк - Аль-Фатех -:-
19:20Аль-Фейха - Аль-Таавон -:-
21:00Аль-Таі - ФК Аль-Іттіхад -:-
21:00Аль-Хіляль - Абха -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

03:08Мексика - Нігерія -:-
18:40ОАЕ - Гамбія -:-

СВІТ: Тулонський турнір

15:00Аргентина U20 - Саудівська Аравія U20 -:-
18:30Франція U20 - Панама U23 -:-

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

20:00Джараф - Дакар Сакр-Кер -:-
20:00Дженерейшн Фут - Гедіває -:-
20:00Каса - АСЕК Ндіамбур -:-
20:00Лінгере - Теунгет -:-
20:00Петіт Кот - Екселленс -:-
20:00Пікін - ЮС Горе -:-

СЕРБІЯ: Суперліга - Вибування

17:00Раднічки 1923 - Железнічар Панчево -:-
19:30Нови Пазар - Нови-Београд -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

18:30Власіна - Дубочіца -:-
18:30Парачін - Ягодіна -:-
18:30Раднічки Пірот - Пчіня -:-
18:30Раднічки Свілайнац - Мешево -:-
18:30Слога Лесковац - Будучность Поповац -:-
18:30Тімочанін - Рембас -:-
18:30Хайдук Велько - Траял Крушевац -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід

18:30Єдінство У. - Слобода -:-
18:30Мачва Богатич - Сушиця -:-
18:30Младі Раднік - Слога Пожега -:-
18:30Радевац - Будучность Арілє -:-
18:30Реал Подунавці - Борац 1926 -:-
18:30РСК Раброво - Таково -:-
18:30Слога Кралєво - Трепча -:-
18:30Смедерево - Слога 1940 -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Захід

18:00Белуша - Партизанське -:-
18:00Галанта - Імель -:-
18:00Левіце - Кална над Гроном -:-
18:00Нітра - Кристал -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Схід

18:00Снина - Прешов -:-
18:00Собранце-Собранецко - Свіднік -:-
18:00Спішске Подградє - Липани -:-
18:00Стропков - Младост Калша -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Центр

18:00Калиново - Єднота Банова -:-
18:00Красно - Чадця -:-
18:00Ліпт. Штявніца - Ракитовце -:-
18:00Філаково - Подконіце -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

11:30Рача - Малацки -:-
17:00Вракуна Б. - Нова Дедінка -:-
18:00Девінска Нова Вес - Сенец -:-
18:00Дунайска Лужня - Пезінок -:-
18:00Калинково - Інтер Б. -:-
18:00Слован І. - Русовце -:-
18:00Слован Мост - Бернолаково -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Liga Women - Група вибування

12:00Спартак Трнава Ж - Петржалка Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Liga Women - Чемпіонська група

11:30Слован Братислава Ж - Жиліна Ж -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга - Вибування

20:30Триглав - Табор Сежана -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - East

16:00НК Бистріца - Циркулане -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - West

18:30Шкоф'я-Лока - Постойна -:-

США: МЛС

69'ФК Лос-Анджелес - Сан-Хосе Ертквейкс 3:2
36'Атланта Юнайтед - Коламбус Крю 0:1
36'Нью Йорк Ред Буллс - Ді Сі Юнайтед 0:0
36'ФК Торонто - Чикаго Файр 1:0
02:30Клуб де Фут Монреаль - ФК Цинцинатті -:-
02:30Нью-Інгленд Революшн - Філадельфія Юніон -:-
02:30Орландо Сіті - ФК Даллас -:-
03:00Інтер Маямі - Портленд Тімберс -:-
03:00Міннесота Юнайтед - Нью-Йорк Сіті -:-
04:00Колорадо Репідс - Нешвілл СК -:-
04:00Спортінг Канзас-Сіті - Ванкувер Вайткепс -:-
04:30Реал Солт Лейк - Х'юстон Динамо -:-

США: USL Чемпіоншип

23:00Інді Елевен - Нью-Мексико 1:2
36'Лаудун - Чарльстон 0:0
02:00ВідкладеноМаямі ФК - Піттсбург -:-
36'Хартфорд Атлетік - Фінікс Райзінг 1:0
03:30Ріо-Гранде - Сан-Антоніо -:-
05:00Монтерей-Бей - Колорадо Спрінгс -:-
05:00Оукленд Рутс - Сакраменто Репаблік -:-
05:30Лос-Анджелес Гелаксі 2 - Сан-Дієго Лоял -:-

США: MLS Next Pro

21:00Коламбус Крю 2 - Рочестер Нью-Йорк -:-
21:00Міннесота Юнайтед 2 - Колорадо Репідс 2 -:-
21:00Спортінг К. II - Ванкувер Вайткепс 2 -:-

США: USL Ліга Один

36'Північна Кароліна - Річмонд Кікерс 0:1
02:30Тормента - Тусон -:-
02:30Чаттануга Ред Вулвз - Грінвілл -:-
03:00Юніон Омаха - Нортерн Колорадо -:-
05:30Сентрал Веллі Фуего - Форвард Медісон -:-

США: USL League Two

21:00Вермонт Грін - Блек Рок -:-
22:00Морріс Еліт - Євро Нью-Йорк -:-
00:00Дейтон - Клівленд Форс -:-
02:00Вейк - Тобакко Роуд -:-
02:00Вест Вірджинія - Норт Кароліна Ф'южн U23 -:-
02:00Вілладжес - Вестон -:-
02:00Вірджинія Біч - Патаксент -:-
02:00Коммонвелс Кардіналс - Лайонсбридж -:-
02:00Мотаун - Хадсон Веллі -:-
02:00Оукленд Каунті - Енн-Арбор -:-
02:00Саут Бенд Лайонс - Кінгс Хаммер -:-
02:00Флінт Сіті - Каламазу -:-
02:00Флорида U23 - Каледонія -:-
02:00Флорида Еліт - Тампа-Бей U23 -:-
02:00Шарлотт Іглз - Норт Кароліна U23 -:-
02:30Бентемс - Пічтрі Сіті МОБА -:-
02:30Ван Ноксвілл - Далтон -:-
02:30Нортерн Вірджинія - Крістос -:-
02:30Саутерн Соккер Акедемі Кінгс - Іст Атланта -:-
03:00АХФК Роялс - Х'юстон ФК -:-
03:00Корпус-Крісті - Раунд Рок -:-
03:00Луїзіана - Літтл Рок Рейнджерс -:-
03:00Манітоба - Тандер Бей Чілл -:-
03:00Солт Сіті - Парк Сіті -:-
03:00Спрінгфілд - Ко Веллі -:-
03:00Х'юстон Сур - Бразос Веллі Кевалрі -:-
03:30Теннессі - Трай-Сітіс -:-
04:00Нью-Мексико U23 - Флетайронс Раш -:-
21:00Манітоба - Тандер Бей Чілл -:-
00:00ОВФ Алаяєнс - Лейн Юнайтед -:-

США: NISA

02:30Чаттануга - Бей Сітіс -:-
05:00Каліфорнія Юнайтед - Флавер Сіті -:-

США: NWSL (Жінки)

03:00Чикаго Ж - Портленд Торнс Ж -:-
22:00Рейн Ж - Сан-Дієго Вейв Ж -:-

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

19:15СЛІФА - Іст-Енд Лайонс -:-
19:15Анті Драг Страйкерс - РСЛАФ -:-
19:15Бо Рейнджерс - Сентрал Парейд -:-
19:15Вусум Старс - Фрітаун Сіті -:-
19:15Даймонд Старз - Майті Блекпул -:-
19:15Камбой Іглз - Поліція Сьєрра-Леоне -:-
19:15Олд Едвардіанс - Каллон -:-
19:15Портс Оторіті - Іст Енд Тайгерс -:-

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:30Далерон-Уротеппа - Есхата -:-
15:30Равшан - Файзканд -:-

ТАЇЛАНД: Кубок ліги

14:00Прачуап - Бурірам Юнайтед -:-

ТАЙВАНЬ: Прем'єр-ліга

10:00Хан Юень - Тайчун -:-
10:30Тайвань Стіл - Мін Чуань Юніверсіті -:-
11:00Тайпауер - Тайвань Шиху -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування

18:00Зарзіс - Хаммам-Сус -:-
18:00Мітлаві - Олімпік Беджа -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга - Плей-оф

15:30Бандірмаспор - Еюпспор -:-
18:00Істанбулспор АС - Ерзурум ББ -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Плей-оф

21:00Караджабей Блд. - Бодрумспор -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Схід

18:00БКВ Ельоре - Шеньйо-Карніфекс -:-
18:00Гадашнеметі - Фузешдьярматі -:-
18:00Гайдусобосло - Тісафюред -:-
18:00Дебрецен II - Тисауйварош -:-
18:00Дебрецен ЕАК - ШБТК -:-
18:00Егер - Уйпешт II -:-
18:00Казінцбарцика - Бекешчаба 1912 II -:-
18:00Кішварда II - Талья -:-
18:00Путнок - Тороксентміклош -:-
18:00Ясберень - ДВТК II -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Центр

18:00Балашшадьярмат - Мако -:-
18:00Гонвед II - Іванча -:-
18:00Дабаш - МТК Будапешт II -:-
18:00Дер'єн - Вац -:-
18:00Дунайварош Пальхальма - Ракошменті КСК -:-
18:00ЕСМТК Будапешт - Пакш II -:-
18:00Козармішлень СЕ - Монорі -:-
18:00Мохач - Годмезевашаргей -:-
18:00Ференцварош II - Дабаш-Дьон -:-
18:00Цегледі - Сексард -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

18:00Андрашхіда - Мошонмадяровар ТЕ -:-
18:00Балатонфюред - Дьормот II -:-
18:00БВСК-Зугло - Залаегерсег II -:-
18:00Ерд - Веспрем -:-
18:00Капошвар - Гардонь Варош -:-
18:00МОЛ Фехервар II - Бічкей -:-
18:00Надьканіжа - Пушкаш Академі II -:-
18:00Папай Перуц - Дьор II -:-
18:00СК Шопрон - Комаромі -:-
18:00Татабанья - Келен -:-

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки) - Пониження у класі - плей-оф

18:30Астра Хангарі Ж - Дебрецен Ж -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00Термез Сурхон - Буньодкор -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

23:30Бостон Рівер - Монтевідео Сіті 3:1
36'Насьйональ - Серріто 0:0
18:30Пласа Колонія - Вондерерс -:-
21:00Рівер Плейт - Пеньяроль -:-
23:30Дефенсор Спортінг - Мальдонадо -:-

УРУГВАЙ: Сегунда

16:00КА Серро - Хувентуд -:-
19:00Атенас - Расінг Монтевідео -:-
21:00Ла Лус - Рампла Хуніорс -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

16:00КуПС - ХІК -:-
16:00ХІФК - Хонка -:-
18:30Марієгамн - ВПС -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

18:30ПІФ Паргас - ЯПс -:-
18:30ПК-35 - Міккелі -:-
18:30СІК Акатемія - Гністан -:-
18:30Яро - ТПС -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

16:00Атлантіс - Футура -:-
17:00Джиппо - ЛаПа -:-
18:30НІС - КуПС Акатемія -:-
18:30ПеКа - Лахден Рейпас -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

18:30ЕПС - Хонка Акатемія -:-
18:30Ільвес 2 - Джаз Порі -:-
18:30СалПа - ВЙС -:-
18:30ХЙС - Ільвес-Кіссат -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

14:00ЯБК - ОЛС Оулу -:-
17:30Каяні - Ювяскюля -:-
18:30Нарпес Крафт - ОТП -:-
18:30Рованіємі - Еркулес -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2 - Вибування

17:00Кевіллі Руан - Вільфранш -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

19:00Мартіг - Мариньян -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

22:00ПСЖ Ж - Ліон Ж -:-

ХОРВАТІЯ: First League Women - Група вибування

13:00Задар Ж - Неретва Ж -:-
18:30Аграм Загреб Ж - Medimurje Cakovec Ж -:-

ХОРВАТІЯ: First League Women - Чемпіонська група

13:00Динамо Максимір Ж - Рієка Ж -:-
19:00Осієк Ж - ЖНК Спліт Ж -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

18:00Гостоунь - Домажліце -:-
18:00Повлтавска ФА - Раковнік -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

11:15Богеміанс 1905 B - Пардубіце B -:-
11:15Млада Болеслав B - Живаніце -:-
12:00Тепліце B - Дукла Прага B -:-
18:00Брозани - Збузани -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Велке Мезіржічі - Бланско -:-
11:15Острава B - Росіце -:-
11:15Словацко B - Зноймо -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

17:00Їндржихув Градец - Клатови -:-
18:00Сокол Лом - Катовіце -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

11:15Метеор Прага - Кладно -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

18:00Поржічани - Двур Кралове -:-
18:00Тоховіце - Глінско -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:15Велка Бітеш - Бистржіце-над-П. -:-
18:00Ждірец - Годонін -:-
18:00Ждяр-над-Сазавоу - Гумполец -:-
18:00Ланжгот - Cлавой Польна -:-
18:00Стара Ржіше - Брно B -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

18:00Валашске Мезіржічі - Скаштіце -:-
18:00Козловіце - Пржеров -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон F

11:15Опава B - Поланка-над-Одроу -:-
18:00Біловец - Карвіна B -:-
18:00Богумін - Детмаровіце -:-
18:00Брунтал - Гавіржов -:-
18:00Френштат-под-Радгоштем - Вітковіце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

18:00Боршице - Невшова -:-
18:00Валашка-Поланка - Недашов -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

18:00Моравскі Крумлов - Спарта Брно -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

17:30Врховіна B - Пржибислав -:-
17:30Ледеч-над-Сазавоу - Окржішки -:-
17:30Нова Вес - Сапелі Полна -:-
17:30Спержіце - Пелгржімов -:-
17:30Хотеборж - Наместь-над-Ославоу -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

15:00Рихнов-над-Кнежноу - Яромерж -:-
18:00Врхлабі - Костелец-над-Орліці -:-
18:00Горжіце - Добрушка -:-
18:00Поліце-над-Метуї - Хлумец-над-Цідліноу B -:-
18:00Славія Градец-Кралове - Лібчани -:-
18:00Червени Костелец - Нови Биджов -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

11:30Кадан - Їлове -:-
16:00Банік Мост-Соуш B - Ловосіце -:-
18:00Модра - Домоушице -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

17:00Станьков - Непомук -:-
19:00Домажліце B - Тлумачов -:-
19:00Радніце - Нірско -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

11:30Тржебонь - Мілевско -:-
18:00Юніор Страконіце - Олешнік -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

18:00Лиса-над-Лабем - Поржічі-над-Сазавоу -:-
18:00Німбург - Богемія Подебради -:-
18:00Ческі Брод B - Добровіце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

11:00Карлові Вари B - Франтішкові-Лазне -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

18:00Бродек-у-Пржерова - Велке Лосіни -:-
18:00Забржег - Богуньовіце -:-
18:00Рапотін - СК Ліпова -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

18:00Гержманув Местец - Горні Ржедіце -:-
18:00Моравани - Світави -:-
18:00Моравска Требова - Ланшкроун -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга (Жінки) - Група підвищення у класі

12:00Спарта Прага B W - Лішень Ж -:-

ЧИЛІ: Прімера

00:30Кобресаль - У. Де Чилі 1:0
03:00Уачіпато - Палестіно -:-
00:30У. Католіка - Антофагаста -:-

ЧИЛІ: Прімера В

19:30Депортес Ікіке - Меліпілья -:-
19:30Депортес Темуко - Копіапо -:-
22:00Магальянес - Реколета -:-

ЧИЛІ: Segunda Division

22:00Лаутаро - Індепендьєнте Каукенес -:-
22:30Д. Консепсьйон - Вальдівія -:-
22:30Хенераль Веласкес - Сан-Маркос де Аріка -:-
23:00Реал Сан-Хоакін - Лімаче -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Кубок Чорногорії

21:30Будучност - Дечич -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга - Вибування

17:30Люцерн - Шаффхаузен -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Дегерфорс - Мальме -:-
16:00Норрчепінг - Ельфсборг -:-
16:00Юргорден - Варберг -:-
18:30Вернаму - Хаммарбю -:-
18:30Гельсінборг - АІК -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

14:00Ергрюте - Далкурд -:-
16:00Еребру - Броммапойкарна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00Пітео - Сильвія -:-
14:00Стокгольм Інтернаціонале - Хаммарбю ТФФ -:-
17:00Карлстад - Мутала -:-
17:00Ханінге - Форвард -:-
18:00Сандвікенс - Соллентуна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

14:00Квідінг - Твокер -:-
14:00Ліндуме - Венерсборг ІФ -:-
16:00Торнс - Отвідаберг -:-
17:00Оскархамн - ФК Мальме -:-
17:00Уддеволд - Лундс -:-
17:00Юнгшіле - Тролльхеттан -:-
18:00Фалькенберг - ГАІС -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

14:00Іттерхогдаль - Боденс -:-
15:00Стурфорс АІК - Кіруна -:-
15:00ФК Умео - Готтне ІФ -:-
15:00Фріска Вільор - Сандвік -:-
15:00Шеллефтео - Сунд ІФ -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

15:00Скілебу - Кварнсведенс -:-
15:00Худіксвалль - Естерокер ІФК -:-
16:00Єрфелла - Корснес -:-
16:00Форсбака - Кунгсенген -:-
17:00Стоксунд - Уппсала -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

14:00Саведален - Ассиріска БК -:-
14:30Ландветтер - Варгберг -:-
15:00Теле - Ескільсмінне -:-
15:00Торсланда - Хіттарпс -:-
15:00Хускварна - Хеганес -:-
17:00Онсала - Улларедс ІК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

15:00Естерлен ФФ - Асарум -:-
15:00Карлскруна - ІФК Берга -:-
15:00Хесслехольм ІФ - Русенгорд -:-
16:00Крістіанстадс - Аріана -:-
16:00Раппе - Хесслехольм -:-
15:00Сюріанска - ІФК Ескільстуна -:-
15:00Худдінге - Карлберг -:-
17:00Нічепінг - Слейпнер -:-
17:00Смедбю - Юнайтед Нордік -:-
18:00Вермбольс - Ассиріска ФФ -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

15:00Гаутіод - М'єльбю АІ ФФ -:-
15:00Карлслундс - ФК Лідчепінгс -:-
15:00Сеффле - Ахлафорс -:-
15:00Херрестадс АІФ - Венерсборг ФК -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

14:00Хекен Ж - Юргорден Ж -:-
16:00АІК Ж - Лінчепінг Ж -:-
16:00Віттше Ж - ІФ Броммапойкарна Ж -:-
16:00Кальмар Ж - Хаммарбю Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

16:00Гамла Упсала Ж - Равасенс Ж -:-

ШОТЛАНДІЯ: Scottish Cup Women

18:10Селтік Ж - Глазго Сіті Ж -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

23:00Вере Юнайтед - Харбор В'ю -:-
23:00Данбіхолден - Портмор -:-
23:00Монтего Бей - Хамбл Лайонс -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

07:05Кобе - Саппоро -:-
08:00Кіото - Кавасакі Фронтале -:-
09:00Сьонан - Сересо Осака -:-
09:00ФК Токіо - Касіма -:-
10:00Джубіло Івата - Йокогама Марінос -:-
10:00Касіва - Сімідзу -:-
11:00Саган Тосу ФК - Гамба Осака -:-

ЯПОНІЯ: J2-ліга

08:00Альбірекс Ніїгата - Монтедіо Ямагата -:-
08:00В-Варен Нагасакі - Окаяма -:-
08:00Вегалта Сендай - Точігі -:-
08:00Йокогама - Ренова Ямагучі -:-
08:00Мачіда - Блаубліц -:-
09:00Чіба - Міто -:-
12:00Кусацу - Ойта -:-
12:30Рюкю - Токусіма -:-
13:00Канадзава - Грулья Моріока -:-

ЯПОНІЯ: J3-ліга

06:00Мацумото Ямага - Імабарі -:-
07:00Івакі - Гайнаре Тотторі -:-
07:00Сагаміхара - Тояма -:-
07:00Фукусіма Юнайтед - Тегевадзаро Міязакі -:-
08:00Каматамаре - Кагосіма Юнайтед -:-
08:00Нагано - Гіфу -:-
08:00Фудзієда - Асуль Кларо Нумадзу -:-
09:00Ехіме - Ванрауре -:-

ЯПОНІЯ: Надесіко-ліга (Жінки)

07:00Гумма Ж - Ехіме Ж -:-
08:00ФК Сетагая Сфіда Ж - Куноічі Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.