ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АЛБАНІЯ: Суперкубок

20:00ФК Тирана - Влазнія 3:2

АЛЖИР: Дивізіон 1

16:00Ель-Баяд - ЕС Сетіф 2:0
16:00Константін - АСО Шлеф 3:0
16:00Параду - Саура 2:1
16:00Хеншела - Магра 1:1
16:00Шелгум - Біскра 0:1
16:00ЮСМ Алжир - Белуіздад 2:2
17:00ЖС Кабілі - Арба 4:0
19:00Оран - МК Алжир 3:0

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

49'Кіддермінстер - Честер 0:1

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

45+'Тівертон - Норт Лі 1:1
ПерерваТруро - Біконсфілд 1:1
45+'Харроу - Хартлі Вінтні 1:0

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

45+'Богнор Реджис - Крей Вондерерс 1:0
ПерерваКінгстоніан - Льюїс 0:2

АНГЛІЯ: Кубок Англії

ПерерваСтокпорт - Чарльтон 1:1

АНГЛІЯ: Кубок ліги (Жінки)

76'Ліверпуль Ж - Манчестер Сіті Ж 0:2
76'Манчестер Юнайтед Ж - Евертон Ж 4:1
47'Шеффілд Юнайтед Ж - Астон Вілла Ж 0:2

АНГОЛА: Жирабола

16:00Бравуш ду Макуїш - Спортінг Бенгела 1:0
17:00Вільєте - Академіка 2:1

АРУБА: Дивізіон ді Онор

02:00Депортіво Насьйональ - Дакота 1:4

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

16:30Аль-Хадд - Аль-Ріффа 1:3
17:30Аль-Мухаррак - Аль-Будайя 4:0
19:30Сітра - Аль-Хала 2:2

БЕНІН: Ліга 1

17:00Бембереке - Бюффле дю Боргу 0:1

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Перенес.Магара Янг Бойз - Фламбо дю Сентр -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00КО Коя - Фелло Стар -:-
18:00Міло - Камсар 1:0
18:00Ренесанс - Хафія 1:4
18:00Фламм Олімпік - Хороя 0:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:00Смірніс - Олімпіакос Пірей B 1:0
15:00ФК Руф - Кіфісіас 1:3

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі - Вибування

11:00Самтредія - Сіоні 1:0

ГРУЗІЯ: Кубок Грузії

17:00Торпедо Кутаїсі - Локомотив Тбілісі 2 2:0

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30Мотема Пембе - Тшинкунку -:-

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

14:30Роял Леопардс - Монені Пайретс 2:0

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Етіо Електрік - Арба-Минч 2:2
18:00Перенес.Велайта Діча - Сідама Бунна -:-
18:00Хавасса - Дефенс Форс 0:2

ЄВРОПА: Міжнародний кубок Прем'єр-ліги

77'Вулвергемптон U21 - Валенсія B 0:1

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

19:45Ліон Ж - Цюрих Ж 4:0
19:45Русенгорд Ж - Бенфіка Ж 1:3
36'Арсенал Ж - Ювентус Ж 1:0
36'Баварія Мюнхен Ж - Барселона Ж 2:0

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

14:45Пайрамідс - Араб Контракторс 2:0
14:45Фарко - Ель-Дахлея 1:1
17:00Газль Ель-Махалла - Аль-Ахлі 0:2
19:00Ель-Гаїш - Замалек 0:4

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 - Група С

14:30Абу Кір Семад - Набарух 1:0
14:30Александрія СК - Декернес 1:0
14:30Аль-Хаммам - Гомхоріат Шебін 1:1
14:30Ель-Мансура - Саллум 2:0
14:30Ель- Олімпі - Ель-Дабаа 0:0
14:30Кафр-еш-Шейх - Танта 3:2
14:30Пайонірс - Аль-Магд 0:0

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:30Іроні Тверія - Агудат Спорт Ашдод 4:1
19:30М. Назарет - Хапоель Кфар-Саба 2:3
19:30Хапоель Акко - Маккабі Петах-Тіква 2:1
19:30Хапоель Рамат Ган - Хапоель Умм-ель-Фахм 1:4
19:30Х. Іроні Рішон - МС Кафр-Касем 0:1

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Тото - Плей-оф

20:15Нетанія - Хапоель Хадера 1:0пен

ІЗРАЇЛЬ: Кубок Тото - Розподіл місць - плей-оф

19:00Нес-Ціона - Хапоель Хайфа 5:4
19:45Бейтар Єрусалим - Кір'ят-Шмона 1:3
20:00Маккабі Тель-Авів - Хапоель Єрусалим 2:0

ІНДІЯ: І-Ліга

13:00Раджастан Юнайтед - Кенкре 1:1
15:30Гокулам - Судева Делі 3:0

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15Дева Юнайтед - Арема 0:2
13:15Персік Кедірі - Персіб Бандунг 0:3

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 2 - Перший раунд

13:30Перенес.Калтенг Путра - Путра Дельта -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

20:00Картахена - Вільярреал B 0:1
20:00Уеска - ФК Андорра 1:0
36'Тенеріфе - Алавес 0:0

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Ферроль - Лінарес 2:0
36'Альхесірас - Ліненсе 1:0
36'Кордоба - Понтеведра 0:0
36'Леонеса - Сан-Фернандо 1:0
36'Талавера - Сельта Віго B 1:0

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00Аморебієта - Калаорра 1:0
36'Барселона B - Ельденсе 0:0
36'Кастельйон - Нумансія 0:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

21:00Уетор-Тахар - Хаен -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

17:00Сеута B - Севілья C 0:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

20:30Нахара - Комільяс -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

ПерерваТернана - Кальярі 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30Канікатті - Патерно 1:0
15:30Марільянезе - Ламеція Терме 0:2
15:30Реал Аверса - Трапані 1:1

ІТАЛІЯ: Кубок Італії Серія С

15:30Вітербезе - Віченца Віртус 0:2
15:30Фоджа - Катандзаро 2:0
19:00Ентелла - Ренате 5:2
20:00Падова - Ювентус U23 1:2

ІТАЛІЯ: Кубок Італії Серія D

15:30Арконатезе - Джана Ермініо 1:3
15:30Бра - Лігорна 2:0
15:30Дертона - Крема 1:2пен
15:30Доломіті-Беллунезі - Уніон Клодьєнсе 0:1пен
15:30Монтебеллуна - Адрієзе 1:2
15:30Орв'єтана - Ареццо 1:2
15:30Путеолана - Трастевере Кальчо 1:0
15:30Франкавілла - Касертана 2:0
15:30Чітта ді Варезе - Франчакорта 1:0
15:30Юнайтед Річчоне - ГС Баньйолезе 3:1
16:00Альтамура - Кавезе 0:2
18:00АСД Пінето Кальчо - УС Толентіно 5:1
50'Серавецца Поцці - Прато 0:1

КИТАЙ: Перша ліга

08:00Бейцзин Спорт Юнів. - Цзянсі Бейдамен 0:1
08:00Гуансі Пінгуо Халяо - Ціндао Хайню 2:2
08:00Сіньцзян Тянь-Шань - Бейцзин Технолоджі 0:3
08:00Хейлонцзян Айс Сіті - Шааньсі Чаньгань 2:1
08:00Шицзячжуан Гунфу - Нанкін Сіті 1:3

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30Перенес.Расінг д'Абіджан - Спортінг Ганьйоа -:-
20:00Перенес.АСЕК Мімосас - Ліс Сассандра -:-

ЛІВІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Ахдар - Аль-Сукур 0:1

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

20:00Бінга - Фут Еліт -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

00:00Манагуа ФК - Естелі -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура - плей-оф

23:00Ювентус Манагуа U20 - Естелі U20 -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Кубок Президента

14:35Іттіхад Кальба - Аль-Таїд 6:2
14:45Аль-Васл - Масафі 3:0
17:30Аль-Ахлі Дубай - Аль-Вахда 1:0

ОМАН: Професійна ліга

14:40Оман ФК - Сохар 1:0
15:05Дхофар - Аль-Оруба 3:2
17:10Аль-Рустак - Аль-Башаір 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок ліги

90+'СК Фаренсе - Марітіму 2:0
6'Ріу Аве - Спортінг 0:0

РУАНДА: Прем'єр-ліга

18:00Горила - Район Спорт 0:1

РУМУНІЯ: Кубок Румунії

14:00Александрія - Думбревіца 0:4
17:00АКС Арджеш - Університатя Крайова 2:1
17:00Окна Муреш - Бая-Маре 0:6
17:00ФК Германнштадт - Хіндія Тирговіште 4:1
20:00Унів. Клуж - Рапід Бухарест 0:0
20:00Фарул Констанца - ЧФР Клуж 0:0

РУМУНІЯ: Кубок Румунії (Жінки)

12:00Університатя Крайова Ж - КСМ Александрія Ж 2:11
13:30Атлетік Дробета Ж - Банат Ж 0:12
13:30Біхор Ж - Пірош Сек'юріті Ж 0:6
13:30Вулпітене Галбене Роман Ж - Васас Одорхей Ж 1:2
13:30Дрім Тім Ж - Фейр-плей Бухарест Ж 0:7
13:30Колтя Брашов Ж - ФК Германнштадт Ж 0:2
13:30Магура Бакеу Ж - Універсітатя Галац Ж 3:4
13:30Ніку Гане Фелтічень Ж - Меркуря-Чук Ж 0:18
13:30Олімпія Герла Ж - Ол. Клуж Ж 0:9
13:30Хіндія Тирговіште Ж - Кармен Бухарест Ж 1:8
13:30ЧФР Клуж Ж - Тиргу-Муреш Ж 1:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

13:00Чорногорія U16 - Албанія U16 0:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00Арка Гдиня (Pol) - Ельблаг (Pol) 3:1
13:00Аякс (Ned) - ФК Волендам (Ned) 5:4
14:00Герта Берлін (Ger) - Брауншвейг (Ger) 1:0
15:00Бохум (Ger) - Зволле (Ned) 1:3
15:00Скасовано Цюрих II (Sui) - Шаффхаузен (Sui) -:-
15:30Грассхопперс (Sui) - Люцерн (Sui) 0:0
16:00Ештрела Амадора (Por) - Ніор (Fra) 1:2
16:30Скасовано Штурм Грац (Aut) - Ніцца (Fra) -:-
18:00Аланіяспор (Tur) - Фенербахче (Tur) 2:4
18:00Кристал Пелес (Eng) - Трабзонспор (Tur) 2:2
18:00Остенде (Bel) - Лілль (Fra) 2:2
18:30Неа Саламіна (Cyp) - Панатінаїкос (Gre) 0:1
19:00Арденнен (Bel) - Варегем (Bel) 0:3
19:00Інтер (Ita) - Зальцбург (Aut) 4:0
19:00Сельта Віго (Esp) - Боавішта (Por) 1:1
19:00Фіорентина (Ita) - Олвейс Реді (Bol) 9:0
19:45Антальяспор (Tur) - Наполі (Ita) 2:3
20:00КРС Гент (Bel) - Гент (Bel) 0:5
20:00Лоне (Ger) - Оснабрюк (Ger) 0:2
20:30ЯФ Ювентус (Sui) - Грассхоппер II (Sui) 1:0
21:00Вікінгур Рейк'явік (Ice) - Стьярнан (Ice) -:-
79'Кадіс (Esp) - Манчестер Юнайтед (Eng) 4:2
77'Севілья (Esp) - Монако (Fra) 1:1

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

15:00Форестерс - Сент-Луїс -:-
17:30Реал Мальдіви - Монт-Флері -:-

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

18:00Дженерейшн Фут - Екселленс 2:0
18:30Дакар Сакр-Кер - Мбур 1:1
18:30Діамбар - Сонакос 2:1
18:30Каса - Гедіває 3:1
18:30Лінгере - Джараф 2:1
18:30Пікін - Теунгет 2:0
18:30ЮС Горе - Дуане 1:0

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00Копер - Табор Сежана 5:1
18:30Домжале - Цельє 2:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Сінгіда Біг Стар - Коустал Юніон 1:2
18:00Намунго - Янг Африканс 0:2

ТУНІС: Ліга 2

14:30АС Джерба - Бен-Арус 0:1
14:30ЕМ Махдія - СС Сфаксьєн 2:1
14:30Калаа - Гафса 1:0
14:30Мокнін - Хаммам-Ліф 0:1
14:30Мсакен - Женесс Спортів 2:1
14:30Стад Габезьєн - Зарзіс 1:1

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

13:00Дюзджеспор - Чорум 3:1

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

12:00Копетдаг Ашгабат - Алтин Асир 2:1
12:00Шагадам - Ахал 2:4

УГАНДА: Прем'єр-ліга

15:00Блекс Пауер - Вілла 0:1
15:00Вайперс - Ондупарака 4:0
15:00Марунс - Гадаффі 1:0

УЕЛЬС: Кімру Північ

49'Баклі - Молд Александра 1:1
53'Кевн Друїдс - ФК Чірк ААА 3:1
50'Конві Боро - Престатін Таун 2:1
ПерерваЛландадно - Холіхед 2:2
50'Лланідлойс - Пенрінкок 0:0
49'Холівелл - Ратін 1:0
21:45Перенес.Колвін-Бей - Гресфорд -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

13:00Рух - Чорноморець 2:2

ЧЕХІЯ: Тіпспорт ліга

11:30Перенес.Спарта Прага B - Влашим -:-
14:00Жижков - Ліберец 2:3

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

14:00Арсенал Тиват - ОФК Петровац 1:1
14:00Єдінство - Сутьєска 0:4
14:00Єзеро - Рудар 0:0
16:00Іскра - Будучност 3:0
18:00Перенес.Морнар Бар - Дечич -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

21:45Бонесс Юнайтед - Едінбург Юніверсіті -:-
21:45Брумхілл - Ковденбіт -:-
21:45Гретна 2008 - Каледоніан Брейвз -:-
21:45Іст Стерлінгшир - Стерлінг Юніверсіті -:-
21:45Хартс 2 - Спартанс -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.