ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:10Джокович Н. (Srb) - Давідовіч Фокіна А. (Esp) 2:0
11:10Опелка Р. (Usa) - Карацев А. (Rus) 2:0
13:10Берреттіні М. (Ita) - Ціціпас С. (Gre) 0:2
15:13Шаповалов Д. (Can) - Надаль Р. (Esp) 1:2
16:05Оже Альяссім Ф. (Can) - Дельбоніс Ф. (Arg) 0:2
Сет 1Звєрєв А. (Ger) - Нісікорі К. (Jpn) 0:0 (3:4)
20:00Баутіста-Агут Р. (Esp) - Рубльов А. (Rus) -:-
20:00Тім Д. (Aut) - Сонего Л. (Ita) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:10Александрова Є. (Rus) - Пегула Дж. (Usa) 0:2
11:10Гофф К. (Usa) - Сабаленко А. (Blr) 2:0
12:40Подороска Н. (Arg) - Мартич П. (Cro) 1:2
12:45Барті Е. (Aus) - Кудерметова В. (Rus) 2:0
12:55Крейчикова Б. (Cze) - Cвьонтек І. (Pol) 1:2
15:10Плішкова Кa. (Cze) - Звонарьова В. (Rus) 2:0
Сет 3Остапенко Є. (Lat) - Кербер А. (Ger) 1:1 (4:6,6:3,4:3)
19:10Мугуруса Г. (Esp) - Світоліна Е. (Ukr) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:15Беар А./Ескобар Г. - Коолхоф В./Роєр Ж.-Ж. 1:2
12:50Фоньїні Ф./Музетті Л. - Аревало М./Мідделкооп М. 1:2
13:00Деніелл М./Освальд Ф. - Мектіч Н./Павіч М. 0:2
14:55Пірс Дж./Вінус М. - Додіг І./Полашек Ф. 2:0
15:00Демолінер М./Медвєдєв Д. - Маннаріно А./Пер Б. 0:2
16:30Гранольєрс М./Себальос О. - Кубот Л./Скугор Ф. 2:1
16:35Кравіц К./Текеу Х. - Броуді Л./Маррей Е. 2:0
Сет 1Класен Р./Маклахлан Б. - Рем Р./Солсбері Дж. 0:0 (1:4)

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:15Се Ш./Мертенс Е. - Фічмен Ш./Олмос Дж. 1:2
15:40Гофф К./Кудерметова В. - Дабровскі Г./Мухаммад Е. 2:0
Сет 2Картер Х./Стефані Л. - Крейчикова Б./Сінякова К. 0:1 (2:6,2:4)
Сет 1Весніна Є./Звонарьова В. - Меліхар Н./Схурс Д. 0:0 (1:1)

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Гайльбронн (Німеччина), грунт

13:05Сапата Міральєс Б. (Esp) - Нагал С. (Ind) 2:0
14:35Новак Д. (Aut) - Даніель Т. (Jpn) 2:0
15:05Мокдональд М. (Usa) - Менезес Ж. (Bra) 2:0
Сет 2Кольшрайбер Ф. (Ger) - Галан Ріверос Д. Е. (Col) 1:0 (6:2,0:2)

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Загреб (Хорватія), грунт

11:10Сейбот Вайлд Т. (Bra) - Барріос Т. (Chi) 0:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Гайльбронн (Німеччина), грунт

12:00Галан Ріверос Д. Е./Грікспор Т. - Леммонс Н./Вітроу Дж. WO -:-
13:10Матуш Р./Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. - Горанссон А./Вербек С. 0:2
Сет 1Куреші А./Василевський А. - Гласспул Л./Рід М. 0:0 (1:3)
19:20Кудла Д./Мокдональд М. - Леммонс Н./Вітроу Дж. -:-
19:45Полманс М./Сітак А. - Арендс С./Шаран Д. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 17 (Туніс), хард

11:30Донскі А. (Bul) - Перволаракіс М. (Gre) 2:0
11:30Дугаз А. (Tun) - Парк У. (Kor) 2:0
11:30Крепальді Е. (Ita) - Чун Ю. (Kor) 0:2
12:30Біл Дж. (Aus) - Коелью Ф. (Por) 2:1
12:30Лок Б. (Zim) - Фрінці М. (Ita) 0:2
12:30Родрігес Таверна С. (Arg) - Холт Б. (Usa) 2:1
12:30Такахасі Ю. (Jpn) - Кумар О. (Usa) 1:2
12:30Фенкатт Т. Дж. (Aus) - Бельє А. (Sui) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Prijedor (Боснія та Герцеговина), грунт

10:00Скасовано Ніколіч М. (Srb) - Де Бус М. (Bel) -:-
10:00Рогіч Хаджаліч А. (Cro) - Де Бус М. (Bel) 2:1
10:00Тепавац М. (Srb) - Пучінеллі де Алмейда М. (Bra) 0:2
11:00Кавакамі Р. (Jpn) - Шеткич А. (Bih) 0:2
11:30Віртанен О. (Fin) - Фатич Н. (Bih) 0:2
11:30Йотовскі Т. (Mkd) - Томас А. (Aut) 0:2
12:30Файта П. (Hun) - Міладінович М. (Srb) 2:1
13:00Марожан Фабіан (Hun) - Меджедович Х. (Srb) 0:2
14:00Juhas K. (Srb) - Кампанья Ф. (Ita) 2:1
14:00Барун Б. (Cro) - Баїч Б. (Srb) ВІДМОВА 1:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Valldoreix (Іспанія), грунт

11:10Діас Акоста Ф. (Arg) - Ніклес Й. (Sui) 2:0
11:10Какау Т. (Por) - Дамм М. (Usa) 2:1
11:10Лопес Сан Мартін А. (Esp) - Татло Й. (Fra) 2:0
11:10Марті Пухольрас А. (Esp) - Гутьєррез Оскар Ж. (Bra) 2:0
12:45Куевас М. (Uru) - Гахов І. (Rus) 2:1
13:05Отегі Х. Б. (Arg) - Аму М. (Fra) 2:0
13:20Румен Р. (Fra) - Віскер Н. (Ned) 2:1
13:40Дюссен Л. (Fra) - Агарвал Р. (Ind) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

10:00Копп С. (Aut) - Форті Ф. (Ita) 1:2
10:00Луж О. (Bra) - Аєні А. (Usa) 2:0
10:00Накагава Н. (Jpn) - Нєдєлько І. (Rus) 2:1
10:00Хардт Н. (Dom) - Велдхеер М. (Ned) 2:0
11:30Мадараш Н. (Swe) - Міхальскі Д. (Pol) 1:2
11:30Піхлер Д. (Aut) - Берреттіні Я. (Ita) 1:2
13:00Борг Л. (Swe) - Скатов Т. (Kaz) 0:2
13:00Ерлер А. (Aut) - Іванов В. (Est) 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Єрусалим (Ізраїль), хард

10:00Кубеліч К. (Ger) - Корвін Ф. (Usa) 0:2
10:00Робертс Дж. (Bah) - Девятьяров М. (Ukr) 2:0
10:30Лазаров А. (Bul) - Сталдер Р. (Usa) 2:1
10:30Оліел І. (Isr) - Козьбінов А. (Mda) 2:1
10:30Хан З. (Usa) - Кеш Дж. (Gbr) 2:0
11:00Лешем Е. (Isr) - Сімон С. (Isr) 2:0
12:30Мейо Е. (Usa) - Патаел Б. (Isr) 0:2
12:30Скорілас А. (Gre) - Генгел М. (Cze) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Тройсдорф (Німеччина), грунт

12:05Мертенс Я. (Bel) - Джонсон Л. (Gbr) 2:0
12:10Аддед Д. (Fra) - Кочевар-Дешман Т. (Slo) 0:2
12:15Венельт К. (Ger) - Герх Л. (Ger) 1:2
14:15Пас Х. П. (Arg) - Еюповіч Е. (Ger) 0:2
14:50Вессельс Л. (Ger) - Ванкан М. (Ger) 2:1
15:40Гертс М. (Bel) - Бертола Р. (Sui) 2:0
16:40Нетушіл М. (Ger) - Фанзелов С. (Ger) 0:2
17:25Штоддер Т. (Ger) - Ван Аш Л. (Fra) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Prague (Чехія), грунт

11:00Агаменоне Ф. (Ita) - Мідлер Л. (Aut) 0:2
11:00Бонадіо Р. (Ita) - Руне Х. (Den) 2:1
11:00Легечка Ї. (Cze) - Де Йонг Є. (Ned) 2:0
12:00Дрейпер Дж. (Gbr) - Сатрал Я. (Cze) 2:0
12:00Звєрєв М. (Ger) ВІДМОВА - Сврчіна Д. (Cze) 0:1
12:00Квятковскі Т. С. (Usa) - Рікл П. (Cze) 2:1
12:30Гінар М. (Fra) - Ігнатик В. (Blr) 2:1
18:00Мукунд С. К. (Ind) - Цен Ч. С. (Tpe) -:-
18:15Гінар М. (Fra) - Галовіч В. (Cro) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

23:35Осігве В. (Usa) - Лепченко В. (Usa) 0:2
00:30Фетекау І. (Rou) - Ан К. (Usa) 2:0
00:55Баре І. М. (Rou) - Папаміхаїл Д. (Gre) 2:0
01:30Паркс А. (Usa) - Сандерс С. (Aus) 0:2
02:45Окамура К. (Jpn) - Чанг Х. (Usa) 0:2
02:50Баптіст Х. (Usa) - Ван С. (Chn) 0:2
03:05Говорцова О. (Blr) - Крюгер Е. (Usa) 1:2
Сет 2
Тай-брейк
Фрех М. (Pol) - Міязакі Л. (Jpn) 1:0 (6:4,6:6)
17:10Волинець К. (Usa) - Сарасуа Р. (Mex) 2:0
Сет 1Бренгл М. (Usa) - Бйорклунд М. (Swe) 0:0 (1:1)
19:10Чанг Х. (Usa) - Ван С. (Chn) -:-
19:30Баре І. М. (Rou) - Арконада У. М. (Usa) -:-
20:30Крюгер Е. (Usa) - Сандерс С. (Aus) -:-
20:30Лепченко В. (Usa) - Фетекау І. (Rou) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 17 (Туніс), хард

11:30Інуе Х. (Usa) - Грей С. Б. (Gbr) 0:2
11:30Лодікова Д. (Rus) - Крісті Ф. (Gbr) 2:0
11:30Праті Ф. (Ita) - Кулікова А. (Fin) 0:2
11:30Раггі А. (Ita) - Хосогі С. (Jpn) 2:1
11:30Сема Е. (Jpn) - Катіні К. (Ita) 2:0
12:30Іманісі М. (Jpn) - Рамірес Е. (Fra) 2:0
12:30Кубарєва А. (Blr) - Перес Гарсія М. П. (Col) 2:0
12:30Хельмі О. (Den) - Іванова Д. (Usa) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

10:00Дзантедескі А. (Ita) - Сакелларіді С. (Gre) 2:0
10:00Йорук І. (Tur) - Малигіна Є. (Est) 2:0
10:00Се Г. (Bra) - Хеннеман К. В. (Swe) 2:1
11:30Авдєєва Ю. (Rus) - Діну К. (Rou) 1:2
11:30Остлунд Ф. (Swe) - Руврой М. (Fra) 2:0
11:30Ружич А. (Cro) - Мацуда М. (Jpn) 0:2
11:30Услу О. (Tur) - Чісовска Р. (Svk) 0:2
13:00Лейкіна П. (Rus) - Мері Е. (Svk) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Єрусалим (Ізраїль), хард

10:00Башак В. (Pol) - Кімчі Ш. (Isr) 0:2
10:00Епплтон Е. (Gbr) - Глушко Л. (Isr) 0:2
10:00Хірін Н. (Isr) - Sholokhova M. (Rus) 2:1
10:30Барнетт А. (Gbr) - Власселар К. (Bel) 0:2
10:30Кувата Х. (Jpn) - Дюрст Дж. (Sui) 1:2
10:30Різер В. (Sui) - Майор Н. (Isr) 2:0
12:30Кадар Є.-Т. (Rou) - Ярушкова Т. (Svk) 0:2
12:30Яшина Є. (Rus) - Стойлковска М. (Mkd) ВІДМОВА 0:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas (Еквадор), хард

01:30Аракава Х. (Jpn) - Познихиренко Г. (Ukr) 2:0
01:30Гаміс А. (Ven) - Карле М. Л. (Arg) 1:2
01:30Закарлюк М. (Ukr) - Чжао К. (Can) 1:2
01:30Реаско Гонсалес М. Е. (Ecu) - Омае А. (Jpn) 2:0
01:30Санчес А. С. (Mex) - Тимофєєва М. (Rus) 1:2
01:30Хонтама М. (Jpn) - Алвеш Кароліна М. Р. (Bra) 2:0
17:00Гатіка Б. (Chi) - Хонтама М. (Jpn) 0:2
17:00Тимофєєва М. (Rus) - Рошка Й. Л. (Rou) -:-
17:15Бандеккі С. (Sui) - Карле М. Л. (Arg) -:-
17:15Гамарра Мартінс І. (Bra) - Родрігес В. (Mex) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60+H La Bisbal D'Emporda (Іспанія), грунт

11:10Козлова К. (Ukr) - П'єрі Дж. (Ita) 1:2
11:10Кужмова В. (Svk) - Мрдежа Т. (Cro) 0:2
11:10Хромачова І. (Rus) - Аррубаррена-В. Л. (Esp) 2:1
13:10Міннен Г. (Bel) - Вальтерт С. (Sui) 2:1
13:30Рус А. (Ned) - Костіч Н. (Srb) 2:0
15:15Бассольс М. (Esp) - Кустик М. (Esp) 2:0
Сет 3Фрідзам А.-Л. (Ger) - Даніловіч О. (Srb) 1:1 (2:6,7:6,4:2)
19:15Горгодзе Є. (Geo) - Хіменес Касінцева В. (And) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

11:45Кучова К. (Svk) - Ціммерманн К. (Bel) 2:0
12:25Голубіч В. (Sui) - Буассон Л. (Fra) 2:0
12:55Дулгеру А. (Rou) - Русе Г. (Rou) 2:0
14:20Паррі Д. (Fra) - Хаддад Мая Б. (Bra) WO -:-
15:05Аява Д. (Aus) - Нара К. (Jpn) 1:2
15:20Бюрель К. (Fra) - Єролімо М. (Fra) 2:1
Сет 2Хаас Б. (Aut) - Грабер Ю. (Aut) 1:0 (6:4,3:1)
Сет 2Бондар А. (Hun) - Паке Х. (Fra) 1:0 (6:2,0:0)

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 17 (Туніс), хард

15:30Дугаз А./Ірадукунда Г. - Біттуан К./Тесса Л. 2:0
15:30Чун Ю./Парк У. - Горбель А./Уакаа А. 2:1
15:30Донскі А./Штромбахс Р. - Ічікава Т./Ватанабе С. 2:1
17:45Біл Дж./Фенкатт Т. Дж. - Крепальді Е./Кестельбойм М. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Prijedor (Боснія та Герцеговина), грунт

13:00Лапалу В./Лука Т. - Клір Жуніор Ж./Тадзіма Н. 0:2
14:30Дубрівний А./Євсеєв Д. - Де Бус М./Кавакамі Р. 1:2
15:30Калиниченко Д./Томас А. - Фатич Н./Тадич В. 1:2
17:45Пучінеллі де Алмейда М./Рейш Да Сілва Ж. - Джакоміні Л./Србляк Г. -:-
18:00Мічов С./Рогіч Хаджаліч А. - Клір Жуніор Ж./Тадзіма Н. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Valldoreix (Іспанія), грунт

11:00Рінкон Д./Вівес Маркос П. - Куевас М./Хуарес Ф. WO -:-
15:15Гутьєррез Оскар Ж./Пла Мальфейто Х. - Кравченко Г./Лопес Сан Мартін А. 0:2
15:15Кабрал Ф./Фалькау Г. - Де Кром М./Нейбур Р. 2:1
15:50Аррібаж Т./П'єтрі Б. - Дамм М./Рибаков А. 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

13:00Фріберг К./Їтбарек С. - Копп С./Велдхеер М. 2:0
13:00Кароу І./Навоне М. - Луж О./Ровері С. Г. 0:2
13:00Массара А./Пірайно Г. - Хардт Н./Накагава Н. 0:2
14:30Крету Цезар/Мадараш Н. - Монсон І./Тенті Ф. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Єрусалим (Ізраїль), хард

12:30Козьбінов А./Девятьяров М. - Беклі О./Монці Х. 2:0
13:30Кеш Дж./Корвін Ф. - Мейо К./Сталдер Р. 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Тройсдорф (Німеччина), грунт

17:40Аддед Д./Джонсон Л. - Gentzsch T./Грефен М. 2:0
Сет 1Шмітц К./Венельт К. - Кочевар-Дешман Т./Нав Х. 0:0 (5:4)
Сет 1Бертола Р./Ліповсек П. Т. - Херманс М./Смітс Г. 0:0 (3:1)
19:10Дерінг М./Вальтершайд-Тукіч Н. - Галарса Х. І./Пас Х. П. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Prague (Чехія), грунт

15:00Цен Ч. С./Звєрєв М. - Квятковскі Т. С./Річард А. WO -:-
18:00Агаменоне Ф./Матушевскі П. - Копржіва В./Легечка Ї. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

17:10Ходзумі Е./Като М. - Ейкері У./Харрісон К. 2:0
22:00Арконада У. М./Доулхайд К. - Баптіст Х./Осігве В. -:-
22:00Бектас Е./Мур Т. - Мандлік Е./Волинець К. -:-
23:30Раутліфф Е./Сутджіаді А. - Крюгер Е./Монтгомері Р. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 17 (Туніс), хард

15:30Гімбрере Я./Венсвен С. - Раггі А./Сема Е. 1:2
15:30Крісті Ф./Грей С. Б. - Проктор Л./Ульященко А. 1:2
15:30Катіні К./Праті Ф. - Лодікова Д./Ванлангендонк Е. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

14:30Туркмен Д./Услу О. - Ерсоз В./Уяр М. А. 1:2
17:15Се Г./Діну К. - Аїкава М./Мацуда М. 2:0
17:30Руврой М./Сакелларіді С. - Аніл Дж./Ерайдін Б. 1:2
17:30Герінг К./Седліска Н. - Малигіна Є./Остлунд Ф. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Єрусалим (Ізраїль), хард

14:00Епплтон Е./Барнетт А. - Осборн А./Sholokhova M. 2:1
14:00Башак В./Різер В. - Дюрст Дж./Штадлер Н. 1:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas 2 (Еквадор), хард

21:00Карле М. Л./Ескауріса Л. - Гатіка Б./Перейра Р. -:-
21:00Марцінкевич Д./Познихиренко Г. - Родрігес В./Санчес А. С. -:-
21:00Сьюїнг С./Тимофєєва М. - Lucero M. I./Robles C. . A. C. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60+H La Bisbal D'Emporda (Іспанія), грунт

13:35Веблі-Сміт Е./Ю С. - Івахненко В./Прісакаріу А. 0:2
16:10Бартель М./Мінелла М. - Феррандо К./Маріно Р. 2:1
17:30Кужмова В./Рус А. - Бхатія Р./Хан Н. 2:0
Сет 1Бассольс М./Кустик М. - Морозова Л./Міту А. 0:0 (3:3)

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

11:10Лян Е. Ш./Страхова В. - Болквадзе М./Шинікова І. 2:1
11:10Дроге О./Янічевич С. - Астахова Д./Макарова Є. 2:0
14:10Лян Е. Ш./Страхова В. - Бабель О./Нгуєн Там Л. 2:0
15:30Сілва Е./Ціммерманн К. - Дроге О./Янічевич С. 2:0
17:05Андріанжафітрімо Т./Монне К. - Касіно Е./Понше Дж. 1:2

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.