Теніс » Завтра » Усі матчі
Робіть ставки на Теніс зі свого мобільного разом із 1xBet!
ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Маямі (США), хард
01:05Алькарас Гарфія К. (Esp) - Дімітров Г. (Bul) -:-19:00Медвєдєв Д. (Wrl) - Зіннер Я. (Ita) -:-
WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Маямі (США), хард
02:35Александрова Є. (Wrl) - Коллінс Д. Р. (Usa) -:-WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Маямі (США), хард
19:00Кенін С./Маттек-Сендс Б. - Еррані С./Паоліні Я. -:-19:00Мухаммад Е./Паркс А. - Дабровскі Г./Раутліфф Е. -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Girona (Іспанія), грунт
11:00Соуза Ж. (Por) - Санчес Іск'єрдо Н. (Esp) -:-12:00Барранко Х. (Esp) - Албот Р. (Mda) -:-
14:00Де Йонг Є. (Ned) - Мартінес П. (Esp) -:-
16:30Хассан Б. (Leb) - Гарін К. (Chi) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Naples 3 (Італія), грунт
11:00Басилашвілі Н. (Geo) - Муте К. (Fra) -:-11:00Корія Ф. (Arg) - Країнович Ф. (Srb) -:-
12:30Гіганте М. (Ita) - Руджері В. С. (Ita) -:-
12:30Мартіно М. (Fra) - Нарді Л. (Ita) -:-
14:00Геа А. (Fra) - Ербер П.-Ю. (Fra) -:-
15:30Пассаро Ф. (Ita) - Бланше Ю. (Fra) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Сан-Леополду (Бразилія), грунт
15:00Варільяс Х. П. (Per) - Олівейра Г. (Por) -:-15:00Пучінеллі де Алмейда М. (Bra) - Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. (Bra) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Сан-Луїс-Потосі (Мексика), грунт
02:00Мпечі Перрікар Дж. (Fra) - Сід Р. (Dom) -:-03:30Галарно А. (Can) - Дакворт Дж. (Aus) -:-
18:00Тіранте Т. А. (Arg) - Мехія Н. (Col) -:-
18:00Томіч Б. (Aus) - Кудла Д. (Usa) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: San Luis Potosi (Мексика), грунт
23:00Тодоні А. А. (Rou) - Рієра Х. (Arg) -:-02:00Ламенс С. (Ned) - Фругвіртова Л. (Cze) -:-
18:00Пігоссі Л. (Bra) - Коччаретто Е. (Ita) -:-
18:00Стефаніні Л. (Ita) - Подороска Н. (Arg) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Анталія (Туреччина), грунт
10:00Вальтерт С. (Sui) - Даніловіч О. (Srb) -:-10:00Кудерметова П. (Wrl) - Бузас Манейро Дж. (Esp) -:-
11:30Сонмез З. (Tur) - Учідзіма М. (Jpn) -:-
13:00Херцог П. (Slo) - Бегу І. (Rou) -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Girona (Іспанія), грунт
14:00Ессерік Ж./Оліветті А. - Кабрал Ф./Паттен Х. -:-16:00Ескобар Г./Недовєсов А. - Арендс С./Мідделкооп М. -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Naples 3 (Італія), грунт
23:10Кадхе А./Недунчежиян Дж. - Чачич Н./Молчанов Д. -:-11:00Андреоссі Г./Реєс-Варела М. А. - Єбави Р./Освальд Ф. -:-
12:30Ноуза П./Рікл П. - Гінар М./Жак Г. -:-
14:00Лютаревич І./Манафов В. - Арнеодо Р./Вайссборн С. -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Сан-Леополду (Бразилія), грунт
00:20Кольяріні А./Оліво Р. - Демолінер М./Луж О. -:-ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Сан-Луїс-Потосі (Мексика), грунт
23:25Гах Г./Поспішил В. - Болліпаллі Р./Каліянда Пунача Н. -:-ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: San Luis Potosi (Мексика), грунт
00:30Глісон К./Наталия С. - Пігоссі Л./Пітер К. -:-02:00Куліков А./Лешемья Е. - Джонс Ф./Подороска Н. -:-
18:00Бондар А./Зіданшек Т. - Гаміс А./Лісарасо Ю. -:-
ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Анталія (Туреччина), грунт
11:30Морателлі А./Розателло К. - Кумхум Л./Пліпуек П. -:-13:00Бабош Т./Звонарьова В. - Кава К./Схофс Б. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 8 (Туреччина), грунт
09:30Будков К'єр Н. (Nor) - Барнат Ї. (Cze) -:-09:30Віскер Н. (Ned) - Вассерманн Д. (Ned) -:-
11:00Васа Е. (Fin) - Тюрнєв Є. (Wrl) -:-
11:00Слумп С. (Ned) - Карахан А. (Tur) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Heraklion 4 (Греція), хард
10:00Ксілас Й. (Gre) - Бутвілас Е. (Ltu) -:-11:30Бредшоу Дж. (Aus) - Бакші А. (Geo) -:-
13:00Мацуда Р. (Jpn) - Азоїдес Д. (Gre) -:-
14:30Кліжан М. (Svk) - Пеліво Ф. (Pol) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm ElSheikh 9 (Єгипет), хард
10:00Бінда А. (Wrl) - Асраві А. (Egy) -:-10:00Генгел М. (Cze) - Лоруссо Л. (Ita) -:-
10:00Харріон М. (Gbr) - Урсу В. (Ukr) -:-
10:00Хассі Дж. (Gbr) - Кірджі К. (Tur) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Tsukuba (Японія), хард
03:00Ісомура К. (Jpn) - Сакелларідіс С. (Gre) -:-03:00Лі Ч. М. (Kor) - Чжоу Ю (Chn) -:-
03:00Мацумура Р. (Jpn) - Шін С. (Kor) -:-
03:30Чун Ю. (Kor) - Сіраїсі Х. (Jpn) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 13 (Туніс), хард
11:00Вандермеш С. (Fra) - Бопен С. (Bel) -:-12:30Біттуан К. (Fra) - Корбіне С. (Fra) -:-
16:00Джунта М. (Ita) - Обріо А. (Fra) -:-
16:00Іфі Н. (Bel) - Браунінг Т. (Usa) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Santa Margherita di Pula (Італія), грунт
11:00Йонел Н. Д. (Rou) - Сердарушич Н. (Cro) -:-11:00Кіркін Е. (Tur) - Серафіні М. (Ita) -:-
11:00Пеннафорті Г. (Ita) - Хаукес М. (Ned) -:-
11:00Пірайно Г. (Ita) - Роє В. (Fra) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Tarragona (Іспанія), грунт
11:30Бусе І. (Per) - Дамас М. (Esp) -:-11:30Топо М. (Ger) - Круміх М. (Cze) -:-
13:00Де Кром М. (Ned) - Меріда Агілар Д. (Esp) -:-
13:00Джустіно Л. (Ita) - Гулін С. (Wrl) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Trnava (Словаччина), хард (indoor)
11:00Ніцод Я. (Cze) - Башич М. (Bih) -:-11:00Сквіре Г. (Ger) - Бертранд Р. (Fra) -:-
12:00Павелскі М. (Pol) - Фанзелов С. (Ger) -:-
12:00Реберг М. Г. (Ger) - Галяк М. (Wrl) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 7 (Туреччина), грунт
11:00Сован Ш. (Ger) - Річчі Б. (Ita) -:-11:30Бартоне К. (Lat) - Рашдорф К. (Ger) -:-
11:30Удварді Л. (Hun) - Ласкутова К. (Wrl) -:-
13:00Єгорова Д. (Wrl) - Бухвальд Г. (Ger) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm ElSheikh 8 (Єгипет), хард
10:00Другдова С. (Svk) - Ямріхова Р. (Svk) -:-10:00Евальд В. (Pol) - Кадар Є.-Т. (Rou) -:-
10:00Звонару Й. (Rou) - Беженару К. П. (Rou) -:-
11:30Ковачкова А. (Cze) - Бельгравер Ж. (Fra) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір 11 (Туніс), хард
11:00Даль С. (Ger) - Рушіті А. (Kos) -:-11:00Коллер А. (Aut) - Мілованович Є. (Srb) -:-
11:00Сільва Й. (Ger) - Ласкевич Е. (Wrl) -:-
11:00Файстель Дж. (Pol) - Боусо Н. (Esp) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W35 Santa Margherita di Pula (Італія), грунт
10:30Шефер А. мол. (Ger) - Раме А. (Fra) -:-12:00Власселар К. (Bel) - Кольменья М. (Ita) -:-
19:30Аббаньято А. (Ita) - Кунг Л. (Sui) -:-
19:30Сакелларіді С. (Gre) - Раггі А. (Ita) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W35 Terrassa (Іспанія), грунт
11:30Вандевінкел Х. (Bel) - Берекоечеа Н. (Fra) -:-11:30Папаміхаїл Д. (Gre) - Буассон Л. (Fra) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W50 Kofu (Японія), хард
05:00Менесс М. (Usa) - Савангкаев М. (Tha) -:-05:00Саїто Ш. (Jpn) - Лі Я. (Tpe) -:-
05:00Тараруді Л. (Tha) - Аява Д. (Aus) -:-
05:00Харрісон К. (Usa) - Кадзі Х. (Jpn) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W50 Murska Sobota (Словенія), хард (indoor)
11:00Данн К. (Gbr) - Грунчакова В. (Svk) -:-11:00Шмідт Л. (Ger) - Абдураімова Н. (Uzb) -:-
12:30Савіних В. (Wrl) - Бартункова Н. (Cze) -:-
12:30Салкова Д. (Cze) - Паліцова Б. (Cze) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W50 Сан-Паулу (Бразилія), грунт
15:00Призупин.Алвеш Кароліна М. Р. (Bra) - Сіг М. (Usa) 1:015:00Себальйос Н. (Bol) - Макфі К. (Aus) -:-
16:00Есс А. (Fra) - Лодікова Д. (Wrl) -:-
16:00Естабле Л. Х. (Arg) - Сербан Г. (Cyp) -:-
16:00Лабранья Ф. (Chi) - Маккензі К. (Usa) -:-
16:00Тона М. (Ita) - Страхова В. (Ukr) -:-
16:30Баєрлова М. (Cze) - Макарова Є. (Wrl) -:-
16:30Гавріла О. (Rou) - Попа М. С. (Rou) -:-
17:30Педоне Дж. (Ita) - Козирєва М. (Wrl) -:-
ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W75 Круассі-Бобур (Франція), хард (indoor)
18:00Міязакі Л. (Gbr) - Бенкс Е. (Gbr) -:-20:00Руврой М. (Fra) - Бартель М. (Ger) -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Antalya 8 (Туреччина), грунт
12:30Барнат Ї./Шайрих Я. - Аккоюн У./Оздемір С. М. -:-14:00Кіріце Й. А./Жекан М. А. - Карневалле Л./Шіссл Ж. Е. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Heraklion 4 (Греція), хард
12:00Антонопулос Х./Неос Е. - Дімітріс С./Сакелларідіс М. -:-15:00Мацуда Р./Венделкен Г. - Kimhi O./Шиманов О. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm ElSheikh 9 (Єгипет), хард
11:30Хотон Дж./Літтл Д. - Баюрко А./Лакшманан А. -:-11:30Бінда А./Філіппов Є. - Білобородько І./Ужиловський В. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Tsukuba (Японія), хард
05:00Кусухара Ю./Накагава С. - Кодзума Р./Ямамото Р. -:-05:00Хо Рей/Нам Чжі С. - Хуан Ц./Масабаясі Т. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 13 (Туніс), хард
14:30Фомба Л./Ламсден Ю. - Лестір Л./Вандермеш С. -:-14:30Бопен С./Ріве М. - Чу Дж./Де Йонге Д. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Santa Margherita di Pula (Італія), грунт
11:00Треска Дж./Вірджілі А. - Хаукес М./Роє В. -:-11:00Компаньюччі Н./Компаньюччі Т. - Феррарі Дж./Пірайно Г. -:-
11:00Катіні Н./Рейтано С. - Карузо С./Чірала С. Р. -:-
11:00Рікка Дж./Серафіні М. - Бароні Н./Рібекаї М. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Tarragona (Іспанія), грунт
15:00Касанова Е./Венгер Д. - Пуйоль Наварро Б./Вервоорт М. -:-15:30Де Кром М./Нейбур Р. - Гулін С./Лопес Монтагуд К. -:-
ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Trnava (Словаччина), хард (indoor)
14:00Поляк Д./Воцел М. - Вальков Ш./Зеленай І. -:-14:00Оберляйтнер Н./Пауль Я. - Рюль Т./Заграй П. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Antalya 7 (Туреччина), грунт
12:30Овчаренко Є./Цигурова К. - Бенер Л./Туркмен Д. -:-14:30Гречкіна А./Ласкутова К. - Бартоне К./Хагеман М. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm ElSheikh 8 (Єгипет), хард
11:30Евальд В./Карунаратне А. - Смоленова М./Звонару Й. -:-11:30Другдова С./Кучер Д. - Бельгравер Ж./Стрешнакова К. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір 11 (Туніс), хард
14:30Мансурі Я./Мілованович Є. - Карнейру О./Константінова Й. -:-14:30Даль С./Файстель Дж. - Ласкевич Е./Шинікова І. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W35 Santa Margherita di Pula (Італія), грунт
13:30Мелош А./Ронні Дж. - Феррара В./Дзуккіні А. -:-15:00Куверманс А./Веддер Е. - Руджері Дж./Власселар К. -:-
19:30Сакелларіді С./Дзантедескі А. - Раггі А./Роккетті С. -:-
19:30Гавлічкова Л./Радівоєвич Л. - Кольменья М./Прісакаріу А. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W35 Terrassa (Іспанія), грунт
13:00Радішич Н./Хусаріч А. - Кавальє-Реймерс І./Шінде В. -:-ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W50 Kofu (Японія), хард
06:30Малигіна Є./Осборн А. - Хаясі Е./Імамура С. -:-06:30Брукс М./Чонг Ю. - Бхосале Р./Райна А. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W50 Murska Sobota (Словенія), хард (indoor)
14:00Кладівова А./Надь А. - Абдураімова Н./Малечкова Дж. -:-14:00Жорже Ф./Роджерс А. С. - Бартункова Н./Данн К. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W50 Сан-Паулу (Бразилія), грунт
20:00Бейнс Н./Матеас М. - Есс А./Сербан Г. -:-20:00Кошта К./Олівейра М. Л. - Фуллана Л./Да Круз Мендонка С. -:-
20:00Бонарді Б./Себальйос Н. - Естабле Л. Х./Лабранья Ф. -:-
20:00Капурро-Таборда М./Янічевич С. - Кандіотто А./Тона М. -:-
ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W75 Croissy-Beaubourg (Франція), хард (indoor)
15:00Ламсден М./Понше Дж. - Корлі К./Корлі І. -:-16:30Павлова К./Векерле М. - Касіно Е./Еала А. -:-
Робіть ставки на Теніс зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.