ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Женева (Швейцарія) - Qualification, грунт

11:00ПризупиненоКуевас П. (Uru) - Джустіно Л. (Ita) 0:0
11:00ПризупиненоЧеккінато М. (Ita) - Альтмаєр Д. (Ger) 1:0
12:00Івашко І. (Blr) - Мокдональд М. (Usa) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Женева (Швейцарія), грунт

13:00Маннаріно А. (Fra) - Казо А. (Fra) -:-
14:30Сандгрен Т. (Usa) - Карузо С. (Ita) -:-
14:30Томпсон Дж. (Aus) - Андухар-Альба П. (Esp) -:-
16:00Кепфер Д. (Ger) - Пер Б. (Fra) -:-
16:00Фучовіч М. (Hun) - Гарін К. (Chi) -:-
19:00Чілич М. (Cro) - Штрікер Д. Ш. (Sui) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Ліон (Франція) - Qualification, грунт

11:00Баррер Г. (Fra) - Оанг А. (Fra) -:-
11:00Джаннессі А. (Ita) - Майхжак К. (Pol) -:-
11:00Імер М. (Swe) - Сейбот Вайлд Т. (Bra) -:-
12:30Соуза Ж. (Por) - Рендеркнек А. (Fra) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Ліон (Франція), грунт

11:00Скасовано Оже Альяссім Ф. (Can) - Сонего Л. (Ita) -:-
12:30Бедене А. (Slo) - Сімон Ж. (Fra) -:-
14:00Муте К. (Fra) - Норрі К. (Gbr) -:-
15:30Нісіока Й. (Jpn) - Юмбер Ю. (Fra) -:-
17:00Ербер П.-Ю. (Fra) - Корда С. (Usa) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Belgrade (Сербія), грунт

13:00Фернандес Л. Е. (Can) - Херцог П. (Slo) -:-
13:00Юван К. (Slo) - Путінцева Ю. (Kaz) -:-
14:30Ковініч Д. (Mne) - Букса К. (Esp) -:-
14:30Осоріо Серрано М. К. (Col) - Чжан Ш. (Chn) -:-
16:00Джоровіч І. (Srb) - Томлянович А. (Aus) -:-
16:00Соснович О. (Blr) - Ван С. (Chn) -:-
17:30Яні Р.-Л. (Hun) - Мартінцова Т. (Cze) -:-
20:00Павлюченкова А. (Rus) - Радівоєвич Л. (Srb) -:-
21:30Ван Ейтванк Е. (Bel) - Конюх А. (Cro) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Parma (Італія), грунт

12:00Ді Джузеппе М. (Ita) - Хібіно Н. (Jpn) -:-
12:00Сінякова К. (Cze) - Таусон К. (Den) -:-
13:30Вільямс С. (Usa) - Пігато Л. (Ita) -:-
13:30Макнеллі К. (Usa) - Стівенс С. (Usa) -:-
15:00Ормаечеа П. (Arg) - Гарсія К. (Fra) -:-
15:00Шмідлова А. К. (Svk) - Вільямс В. (Usa) -:-
16:30Соррібес-Тормо С. (Esp) - Пера Б. (Usa) -:-
18:00Джорджі К. (Ita) - Макхейл К. (Usa) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Женева (Швейцарія), грунт

13:00П'юрселл М./Севілл Л. - Болеллі С./Гонсалес М. -:-
20:30Класен Р./Маклахлан Б. - Бамбридж Л./Інглот Д. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Ліон (Франція), грунт

12:30Молтені А./Нільсен Ф. - Контінен Х./Роже-Васслен Е. -:-
14:00Арендс С./Шаран Д. - Ні Ю./Пюц Т. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Belgrade (Сербія), грунт

14:00Каня-Ходунь П./Вахачик Ю. - Круніч А./Стояновіч Н. -:-
15:30Морозова Л./Міту А. - Бузарнеску М./Райна А. -:-
17:30Букса К./Петерсон Р. - Бабош Т./Звонарьова В. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Parma (Італія), грунт

13:30Сілва Е./Ціммерманн К. - Крістіан К./Сантамарія С. -:-
15:00Гофф К./Макнеллі К. - Гайзен В./Ван Я. -:-
16:30Бранкаччо Н./Пігато Л. - Дой М./Се Ш. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Biella 6 (Італія) - Qualification, грунт

11:00Етчеверрі Т. М. (Arg) - Ванні Л. (Ita) -:-
11:00Звєрєв М. (Ger) - Джакалоне О. (Ita) -:-
11:00Пассаро Ф. (Ita) - Бонадіо Р. (Ita) -:-
12:30Галовіч В. (Cro) - Ван Рейгховен Т. (Ned) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Biella 6 (Італія), грунт

12:30Ламазін Т. (Fra) - Кузманов Д. (Bul) -:-
12:30Менья Ф. (Arg) - Менезес Ж. (Bra) -:-
14:00Гойо Б. (Cro) - Чжан Ч. (Chn) -:-
14:00Ілкель Дж. (Tur) - Фратанджело Б. (Usa) -:-
14:00Крюгер М. (Usa) - Коболлі Ф. (Ita) -:-
15:30Віола М. (Ita) - Мюллер А. (Fra) -:-
15:30Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. (Bra) - Кларк Дж. (Gbr) -:-
15:30Попко Д. (Kaz) - Квятковскі Т. С. (Usa) -:-
17:00Істомін Д. (Uzb) - Коккінакіс Т. (Aus) -:-
17:00Куако Е. (Fra) - Камке Т. (Ger) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Oeiras 3 (Португалія) - Qualification, грунт

12:30Гомес Е. (Ecu) - Олівейра Г. (Por) -:-
12:30Торпегорд М. (Den) - Молчан А. (Svk) -:-
12:30Шнур Б. (Can) - Греньє Ю. (Fra) -:-
14:00Гулбіс Е. (Lat) - Бергс З. (Bel) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Oeiras 3 (Португалія), грунт

14:00Маєр Л. (Arg) - Лондеро Х. І. (Arg) -:-
15:00Юнг Дж. (Tpe) - Феррейра Сілва Ф. (Por) -:-
16:00Офнер С. (Aut) - Дельєн У. (Bol) -:-
16:00Рола Б. (Slo) - Даніель Т. (Jpn) -:-
16:30Крессі М. (Usa) - Еліаш Г. (Por) -:-
17:30Багніс Ф. (Arg) - Табернер К. (Esp) -:-
17:30Накашима Б. (Usa) - Ханфманн Я. (Ger) -:-
18:00Алькарас Гарфія К. (Esp) - Учіяма Я. (Jpn) -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.