Волейбол » 23.03.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Волейбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ПОЛЬЩА: Плюс Ліга
18:30Купрум - Норвід Ченстохова 3:2АВСТРІЯ: АВЛ - 5-8 місця - плей-оф
16:00УВК Грац - Амштеттен НО 3:020:00Сокол Відень - Рід 1:3
АВСТРІЯ: АВЛ - Вибування
14:00Вайц - Лінц/Штег 3:0АВСТРІЯ: АВЛ - Плей-оф
20:00Айх/Доб - Тіроль Іннсбрук 2:3АВСТРІЯ: 2. Бундесліга - Етап невдах
18:30Вайц 2 - Вольфурт 3:119:00Вінер-Нойштадт - Аон хотВолліс 3:2
АВСТРІЯ: 2. Бундесліга - Етап переможців
17:00СК Посоїльніца 2 - Зальцбург 3:117:30ВБК Клагенфурт 2 - Вальдфіртель 2 3:1
17:30Грац - Вайдгофен 3:1
20:00Мюльфіртель - УВК Грац 2 3:1
АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки) - 5-8 місця
20:00Вайлдкетс Ж - Зальцбург Ж 3:020:30Айзенерц/Трофаях Ж - Хартберг Ж 3:0
АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки) - Вибування
17:30Мюльфіртель Ж - Бізамберг Ж 3:119:00Бад-Радкерсбург Ж - Гехст Ж 1:3
19:00Пургшталь Ж - Гаусманнштаттен Ж 3:0
АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки) - Плей-оф
17:30Сокол/Пост Нижня Австрія Ж - Іннсбрук Ж 3:219:30Лінц-Штег Ж - УВК Грац Ж 3:2
АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки) - Етап невдах
15:00Лібенау Ж - Іннсбрук 2 W 1:318:00СГ Айзенерц/Трофаях 2 W - СУ Інцінгволей Ж 1:3
АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки) - Етап переможців
15:00АТСЕ Грац Ж - Лінц-Штег 2 W 0:315:00ВБК Клагенфурт Ж - УВВ Ж 1:3
17:30Вайлдкетс 2 W - Дорнбірн Ж 0:3
АЛБАНІЯ: Superliga
19:00Тирана - Ерзені 1:320:00СК Тирана - Влазнія 3:1
АНГЛІЯ: Суперліга
14:00Мелорі Іглз - Лондон Полонія 0:315:00Ноттінгем - Ньюкасл 3:0
16:00Стокпорт - Річмонд Доклендс 1:3
16:30Сандерленд - Дарем 0:3
АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)
16:30Дербішир Ж - Дарем Ж 0:317:00Мелорі Іглз Ж - Полонія Лондон Ж 0:3
18:00Лондон Лайонхартс Ж - Ковентрі Ж 3:0
18:00Ноттінгем Ж - Кембридж Ж 3:1
АРГЕНТИНА: Ліга (Жінки) - Плей-аут
00:00Хімнасія Есгріма Ж - Універсідад Ла-Матанса Ж 0:302:00Авельянеда Ж - Тукуман Ж 3:2
00:00Хімнасія Есгріма Ж - Тукуман Ж 3:0
АРГЕНТИНА: Ліга (Жінки) - Плей-оф
02:00Вілья Дора Ж - Бока Хуніорс Ж 1:302:00Сан-Хосе Ж - Ла-Ріоха Ж 0:3
БЕЛЬГІЯ: Volley League - Етап переможців
21:30Менен - Хасроде Левен 0:3БЕЛЬГІЯ: Volley League Women - Етап невдах
19:00Антверпен Ж - Аудегем Ж 3:121:30Гент Ж - Нордеркемпен Ж 3:0
БЕЛЬГІЯ: Volley League Women - Етап переможців
21:30Чалу Волей Ж - Астерікс Аво Беверен Ж 2:3БІЛОРУСЬ: Дивізіон А - 5-10 місця
16:00Легіон Обухово - Могильов 3:016:00Марко Вітебськ - Мапід Мінськ 3:1
18:30Борисов-БДУФК - Західний Буг 3:1
БІЛОРУСЬ: Дивізіон А - Плей-оф
17:00Енергія Гомель - Строітєль Мінськ 3:0БІЛОРУСЬ: Чемпіонат (Жінки)
15:00Атлант Барановичі Ж - Могильов Ж 0:315:30Жемчужина Ж - Прибужжя Ж 2:3
16:00Комунальник Гродно Ж - РДУОР Ж 3:0
БОЛГАРІЯ: Суперліга - Плей-оф
18:00Нафтохімік Бургас - Бероє 3:219:00Левскі Софія - Пірін Разлог 3:1
БОЛГАРІЯ: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
12:00Варна-ДКС Ж - Маріца Пловдив Ж 0:3БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга - Плей-оф
19:00Модрича - Раднік 0:320:30Босна - Какань 2:3
БРАЗИЛІЯ: Суперліга
23:30Гуарульюс - Волей Рената 3:023:30Сан-Жозе-дус-Кампус - Сада Крузейру 0:3
БРАЗИЛІЯ: Суперліга (Жінки)
02:00Баруері Ж - Волей Бауру Ж 0:302:00Блуволей Фурб Ж - Озаску Ж 0:3
02:00Бразилія Волей Ж - СЕСК Волей РЖ Ж 1:3
02:00Прая Клуб Ж - Мінас Ж 0:3
02:00Сан-Каетану Ж - Піньєйруш Ж 0:3
02:00Флуміненсе Ж - Марінга Ж 3:0
ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)
18:00АЕК Ж - ПАОК Ж 3:018:00Аріс Ж - Офа Аполоніос Ж 3:0
18:00Ілісіакос Ж - Панатінаїкос Ж 1:3
18:00Маркопуло Ж - Ламія Ж 3:0
18:00Олімпіакос Пірей Ж - Тіра Ж 3:0
18:00Пефкон Ж - АСП Тетіс Ж 0:3
ДАНІЯ: Волейбольна ліга - 5-7 місця
17:00Амагер - Міддельфарт 3:2ДАНІЯ: Волейбольна ліга - Плей-оф
13:30Оденсе Волейбол - Гентофте 3:116:30Норденсков УІФ - Вестшелланн 3:2
ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід
12:00Орхус 1900 - Бедстед 1:313:00Раннерс ВК - Люсенг 3:1
15:00Кольдинг - Орхус 2 2:3
15:00Ольборг Волей 2 - Сковбаккен 1:3
ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід
14:30Кеге - Хольте 0:317:00Відовре - Грендаль 3:0
ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки) - Плей-аут
16:30Кеге Ж - Ікаст Ж 0:3ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки) - Плей-оф
17:30Хольте Ж - Брондбю Ж 0:3ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)
11:30Фортуна Оденсе Ж - АСВ Орхус 2 W 3:214:30Есб'єрг Ж - Люсенг Ж 0:3
17:00Ольборг Волей Ж - Сковбаккен Ж 3:2
ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід (Жінки)
14:00Росенлунн Ж - Нествед Ж 0:315:00Відовре Ж - КСВ Ж 1:3
ЕСТОНІЯ: EMV - Плей-оф
15:00BIGBANK Тарту - Баррус Виру 2:3ЕСТОНІЯ: Esiliiga - Плей-оф
13:00Таллінн - Раквере 0:316:30Талліннський унів. - Ноортекоондіс 3:0
ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга - Плей-оф
19:00Маккабі Ашдод - Хапоель Мате Ашер 0:3ІСПАНІЯ: Суперліга - Плей-оф
20:00Конкерідор Валенсія - Альмерія 0:320:00Сіснерос Альтер - Ріо Дуеро Сорія 1:3
20:30Сан-Роке - Гуагуас Лас-Пальмас 0:3
ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
20:00Ла-Лагуна Ж - Кьєле Сокуельямос Ж 3:120:15Сан-Кугат Ж - Кахасоль Ж 0:3
ІТАЛІЯ: Серія А2 (Жінки) - Етап переможців
18:00Кремона Ж - Бусто-Арсіціо Ж 3:2ЛАТВІЯ: Національна ліга - Плей-оф
15:00Вецумнієкі - Вентспілс 1:318:00Аугшдаугава - Єкабпілс 3:1
ЛАТВІЯ: Національна ліга (Жінки) - Плей-оф
17:00СУФА клубс Ж - РСУ-МВС Ж 1:3ЛІВАН: Перший дивізіон - Етап переможців
19:00Анвар - Нуджум Джунія 3:019:30Шікка - Шабеб Батрун 3:0
20:00Кнат - Макаал Косба 3:1
21:00Бушріє - Блат 2:3
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Плей-аут
21:00Хейзен - Слідрехт 0:321:30Адвізіє/ССС - Неймеген 3:1
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Етап переможців
21:00Судоса-Десто Ж - Снек Ж 2:3НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі - Плей-аут
20:30Сомас Активія Ж - Волтена Ж 3:021:00Слідрехт Ж - Сумма Пілпуш Ж 3:2
21:00Утрехт Ж - Динамо Апелдорн Ж 0:3
НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга - Плей-оф
19:00Люнебург - Герршінг 3:1НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ
20:00Шенеайхе - Нойштреліц 3:120:30Ессен - Ліндов/Гранзее 0:3
20:30Кіль - Гізен II 0:3
21:00Мондорф - Мюнстер 3:1
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь
16:00Людвігсбург - Ельтманн 1:317:00Фрідріхсгафен 2 - Гота 1:3
20:00Графінг - Мімменгаузен 2:3
20:00Деліч - Л.Е. Волліс 0:3
20:30Роттенбург - Дрезден 3:2
21:00Кріфтель - Швайг 3:1
НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки) - Плей-оф
18:00Дрезднер Ж - ВК Вісбаден Ж 2:318:10Штутгарт Ж - Мюнстер Ж 3:1
19:00Пальмберг Шверін Ж - Фільсбібург Ж 3:1
НІМЕЧЧИНА: 2. Bundesliga Pro Women
18:00Штральзунд Ж - ЕТФ Гамбург Ж 3:119:00Ессен-Борбек Ж - ВКО Дрезден Ж 3:0
19:30Фрайзен Ж - Дінгольфінг Ж 0:3
20:30Боркен Ж - Ерфурт Ж 0:3
20:30Штраубінг Ж - Флахт Ж 1:3
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)
16:00Мюнстер II W - Коттбус Ж 3:116:00Шверінер II W - Боруссія Хільдесхайм Ж 3:0
20:00Остбеферн Ж - Берлін Ж 2:3
20:30Дінгден Ж - Зорпезее Ж 3:1
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)
16:00Фільсбібург II W - Унтерхахінг Ж 3:119:00Альтдорф Ж - Гольц Ж 0:3
20:00Логоф Ж - Карлсруе-Баєртгайм Ж 3:2
20:00Людвігсбург Ж - Планегг-Крайллінг Ж 0:3
20:00МТФ Штутгарт Ж - ТСФ Мюнхен Ж 3:1
ПЕРУ: ЛНСВ (Жінки) - Етап переможців
22:00Регатас Ліма Ж - Депортіво Соан Ж 3:100:30Універсітаріо де Депортес Ж - Ребаса Акоста Ж 0:3
ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга - Плей-оф
12:00Вурі - Ансан ОК 2:3ПОЛЬЩА: I. Liga
17:00Спала - Бендзин 0:318:00Астра Нова-Суль - Бидгощ 1:3
18:00Сєдльце - Гвардія Вроцлав 3:0
19:00Хробри Глогув - АГХ Краків 3:1
ПОЛЬЩА: Таурон Ліга (Жінки) - Плей-оф
15:45Бельсько-Бяла Ж - Ополе Ж 3:221:30Жешув Ж - Радом Ж 3:0
ПОЛЬЩА: I. Ліга (Жінки)
15:30Енергетик Познань Ж - Стенжица Ж 3:218:00Венгрув Ж - Сольна Велічка Ж 3:0
19:00Імелін Ж - Карпати Кросно Ж 3:1
ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії
17:00Спортінг - Бенфіка 3:120:00АЖФ Баштарду - Лейшоеш СК 3:2
ПОРТУГАЛІЯ: Taca de Portugal Women
23:00Порту Волей Ж - Спортінг КП Ж 3:023:00Бенфіка Ж - Порту Волей Ж 3:2
РУМУНІЯ: Дивізіон А1 - Плей-аут
12:00Стіінта Бая-Маре - Універсітатя Клуж 3:018:00Уніря Деж - Тімішоара 3:0
РУМУНІЯ: Дивізіон А1 - Плей-оф
18:00Динамо Бухарест - Крайова 3:219:30Брашов - Стяуа Бухарест 3:0
РУМУНІЯ: Дивізіон А1 (Жінки) - Плей-аут
15:00КСМ Констанца Ж - Стіінта Бакеу Ж 3:017:00Тиргу-Муреш Ж - Пітешть Ж 2:3
РУМУНІЯ: Дивізіон А1 (Жінки) - Плей-оф
14:00Рапід Бухарест Ж - КСМ Бухарест Ж 3:217:00Тирговіште Ж - Корона Брашов Ж 3:1
18:30Лугож Ж - Волунтарі Ж 1:3
СЕРБІЯ: Ліга
19:00Млади Раднік - Старчево 3:019:00Таково - Суботіца 0:3
21:00Ниш - Раднічки 0:3
СЕРБІЯ: Ліга (Жінки)
17:00Партизан Ж - Стара Пазова Ж 1:318:00Омладінац Ж - Железнічар Ж 0:3
19:00Уб Ж - Сремска Мітровіца Ж 3:0
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга - 5-8 місця
18:00Свидник - Нітра 3:020:00Татран Банська Бистриця - Проєкт РД СВФ 3:0
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга - Плей-оф
18:00Прешов - Комарно 3:220:00Міява - ВКП Братислава 0:3
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - 5-8 місця
16:30Прешов Ж - Нове-Место-над-Вагом Ж 0:320:00УКМ Трнава Ж - Брусно Ж 3:1
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - Плей-оф
20:00УКФ Нітра Ж - УНІЗА Жиліна Ж 3:2ТУРЕЧЧИНА: Efeler Ligi
13:00Аккус Блд - Девелі 3:113:00Аркасспор - Аланія Блд 2:3
13:00Бурса - Тюрсад 3:0
13:00Джізре Блд - Бігадіч Блд. 3:0
13:00Зіраат Банкасі - Галатасарай 1:3
13:00Хатай Б. Шехір - Спор Тото 0:3
16:00Фенербахче - Халкбанк 3:1
ТУРЕЧЧИНА: Кубок Туреччини (Жінки) - Плей-оф
14:00Фенербахче Ж - Тюрк Хава Йолларі Ж 3:117:00Еджзаджібаші Ж - Вакіфбанк Ж 3:2
УГОРЩИНА: Extraliga - 9-12 місця
20:00Дунаферр - ТФСЕ 0:3УГОРЩИНА: Extraliga - Плей-оф
20:00Ведьєс - МАФК-БМЕ 2:3УГОРЩИНА: Екстраліга (Жінка) - 5-8 місця
20:00Уйпешті Будапешт Ж - СББРА Ж 3:1УКРАЇНА: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
12:00Балта Ж - Прометей Ж 0:3ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга - Плей-оф
18:00ТуТо - Хуррікаані 3:2ФРАНЦІЯ: Ліга A
21:00Іллакез - Тур 1:321:00Монпельє - Нант 3:2
21:00Париж - Сет 3:0
21:00Пуатьє - Ле-Плессі-Робенсон 3:1
21:00Сен-Назер - Шомон 3:1
21:00Тулуза - Ніцца 3:1
21:00Туркуен - Нарбонн 3:0
ФРАНЦІЯ: Ліга B - Плей-оф
20:30Сен-Кантен - Камбре 1:321:00Фрежус - Роян 0:3
ФРАНЦІЯ: Ліга А (Жінки)
18:00Безьє Ж - Марк Баруель Ж 3:018:00Кемпер Ж - Венель Ж 2:3
18:00Мюлуз Ж - Ле-Канне Ж 3:0
18:00Нант Ж - ТФОК Ж 3:0
18:00РК Канни Ж - Шамальєруа Ж 3:1
18:00Франс Авенір 2024 Ж - Париж Ж 0:3
ХОРВАТІЯ: Суперліга - Плей-оф
19:00Центрометал - Марсонія 3:120:00Мурса-Осієк - Вараждин 3:0
ХОРВАТІЯ: Суперліга (Жінки)
18:00Динамо Загреб Ж - Младост Ж 3:118:00Каштела Ж - ЖОК Осієк Ж 3:1
19:30Брда Ж - Спліт Ж 3:0
20:00Вуковар Ж - Марина К. Ж 3:0
21:00Келтекс Карловац Ж - Рієка Ж 3:0
ХОРВАТІЯ: Перша ліга (Жінки)
17:00Задар Ж - Веліка Горіца Ж 2:319:00Велі Врх Ж - Дренова Ж 3:2
19:00Вінковці Ж - ХАОК Загреб Ж 3:0
19:00Пула Ж - Младост II W 2:3
ЧЕХІЯ: 1. liga - Плей-оф
18:00Добржіховіце - Градец-Кралове 3:1ЧЕХІЯ: 1. Ліга (Жінки) - Плей-оф
15:00Біжутеріє-СГ Ж - ЧЗУ Прага Ж 3:120:00Славія Градець-Кралове Ж - Ческе-Будейовіце Ж 3:0
21:45Славія Градець-Кралове Ж - Ческе-Будейовіце Ж 13:15
ЧОРНОГОРІЯ: Суперліга (Жінки)
13:30Академія Ж - Медітеран Ж 3:119:00Будучност Ж - Єдінство Ж 3:0
20:00Морача Ж - Херцег-Новий Ж 0:3
21:00Альбатрос Ж - Бар Ж 1:3
ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА - 5-7 місця
18:00Шенуа - ТСФ Йона 3:0ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА - Плей-оф
18:00Амрісвіль - Лозанна 3:1ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА (Жінки) - Плей-оф
18:00Дюдінген Ж - Еш Пфеффінген Ж 3:221:00Лугано Ж - Вітеос Ж 2:3
ШВЕЦІЯ: Елітсеріен - Плей-оф
19:00Флобі - Уппсала 3:0ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки) - Плей-оф
16:00Еребру Ж - Соллентуна Ж 3:0ЯПОНІЯ: В.Ліга - Плей-оф
05:00Нагоя - Торей Ерроуз 2:308:00Дж.Т. Тандерс - Осака Сакай 3:1
Робіть ставки на Волейбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.