ОНОВИТИ

Волейбол » Сьогодні » Завершені

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

17:15Ольштин - Белхатув 3:1
19:30Luk Lublin - Купрум 3:0

БЕЛЬГІЯ: EuroMillions League

21:30ВДК Гент - Руселаре 0:3
21:30Ліндеманс Алст - Варем 3:0

БЕЛЬГІЯ: Belgian Cup Women

21:30Хасроде Левен Ж - Астерікс Аво Беверен Ж 0:3

БІЛОРУСЬ: Чемпіонат (Жінки)

16:00Мінськ 2 W - Комунальник Гродно Ж 3:2

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

19:00Bosna - Іліджа 3:0
20:00Ljubinje-Bankom - Младост Брчко 3:0
20:00Modrica - Борац 1:3
20:00Какань - Domaljevac 2:3

БРАЗИЛІЯ: Суперліга (Жінки)

00:30Прая Клуб Ж - ABEL Moda Volei Ж 3:0
02:30Мінас Ж - СЕСК Волей РЖ Ж 3:2

ГРЕЦІЯ: Кубок ліги - Плей-оф

18:00Фойнікас - Athlos Orestiadas 3:0
18:30Поліхнніс - АОНС Мілон 2:3
19:30Олімпіакос - Кіфісіас 3:0

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

16:00Вакіфбанк Ж - Црвена Звезда Ж 3:0
18:00Еджзаджібаші Ж - Тирговіште Ж 3:0
19:00ЛКС Лодзь Ж - Штутгарт Ж 0:3
19:30Конельяно Ж - Вашаш Будапешт Ж 3:0
21:00Веро Воллей Ж - Прометей Ж 3:0
21:30Хемік Поліце Ж - Маріца Пловдив Ж 3:0

ЄВРОПА: Чемпіонат MEVZA (Жінки)

19:00Бекешчаба Ж (Hun) - Младост Ж (Cro) 3:1

КАЗАХСТАН: National League

06:00Жаїк Уральськ - Павлодар 0:3
08:30Алтай - Ushkyn Kokshetau 1:3
11:00Атирау - Burevestnik Almaty 3:1
13:30Есіл Петропавловськ - Тараз Джамбіл 3:1

КИТАЙ: КВЛ

08:30Сичуань - Ляонін 3:0
11:00Шеньчжень - Фуцзянь 3:1
13:30Хенань - Пекін 0:3

КИТАЙ: КВЛ (Жінки) - Перший етап

08:30Пекін Ж - Чжейцзян Ж 3:0
11:00Ляонін Ж - Шаньдун Ж 0:3
13:30Бохай Ж - Шеньчжень Ж 3:0

ЛАТВІЯ: Nacionala Liga Women

20:00Латвійський унів. Ж - РСУ-МВС Ж 0:3

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Оріон - Хейзен 3:0

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга

21:00Герршінг - БР Волліс 0:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:30Перенес.Колл - ОСІ -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга

12:00Хюндай Скайвокерс - Самсунг Блю Фангс 3:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

12:00Pepper Savings Bank Ж - Хонкук Ж 1:3

РОСІЯ: Паріматч Суперліга

14:00Кемерово - Динамо Ленінградська обл. 3:0
15:00Уфа - Новокуйбишевськ 3:0
16:00Нижньовартовськ - Зеніт С.-П. 0:3
16:00Новий Уренгой - Новосибірськ 2:3
16:00Сургутський район - Динамо Москва 1:3
18:00ASK N. Novgorod - Зеніт Казань 0:3

РУМУНІЯ: Дивізіон А1

15:00Рапід Бухарест - Аркада Галац 3:1

СЕРБІЯ: Кубок Сербії (Жінки)

20:00Железнічар Ж - Стара Пазова Ж 0:3

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00Прєвідза - Прешов 0:3

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

18:00Славія Братислава Ж - Брусно Ж 3:0
20:00UNIZA Zilina Ж - SVK Pezinok Ж 0:3
20:00Нове-Место-над-Вагом Ж - Projekt RD SVF Ж 1:3
20:30ВКП Братислава Ж - Прешов Ж 3:1

СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії

19:00АЦХ Любляна - Фужинар 3:0
20:00Салоніт Ангово - Триглав Крань 3:1
20:30ОК Марибор - Чрнуче 3:0
21:00Кальцит Камнік - Помград 3:0

СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії (Жінки)

18:30Кальцит Камнік Ж - Гросуплє Ж 3:0
19:00Бранік Марибор Ж - Формула Форміс Ж 3:0

ТУРЕЧЧИНА: Sultanlar Ligi Women

13:00Нілюфер Блд. Ж - Анкара ПТТ Ж 3:1

УГОРЩИНА: Extraliga

20:00Солнок - Szegedi 0:3
20:30Дунаферр - Дагі 0:3

УГОРЩИНА: Hungarian Cup

19:00Kistext - Капошвар 0:3
21:00Дебрецен - Ведьєс 1:3

УКРАЇНА: Суперліга

19:00Прометей - Епіцентр-Подоляни 0:3

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

18:30ВаЛеПа - Вантаа Дакс 3:0
18:30Кареліан Хурмос - Тійкеріт 0:3
18:30Лойму - Саво 1:3
18:30ТуТо - Хуррікаані 3:2

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

18:30Гямеенлінна Ж - Арктик Рованіємі Ж 3:2

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії - Плей-оф

18:30Бескиди - Пржибрам 3:2

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.