ОНОВИТИ

Баскетбол » Сьогодні » Усі матчі

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів

19:00Бахчешехір Унів. - Ігокеа -:-
19:30ПАОК - Діжон -:-
21:00Бонн - Реджо-Емілія -:-
21:00Остенде - Галатасарай -:-
21:00Страсбур - Сомбатгей -:-
21:30Сассарі - Унікаха -:-
21:30Тенеріфе - Рітас -:-

США: НБА - Передсезонні матчі

02:00Нью-Йорк - Детройт 117:96
02:30Маямі - Міннесота 111:121
04:30Чикаго - Нью-Орлеан 125:129
05:00Портленд - Юта 101:118

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

17:30Аль-Хала - Сітра Клаб -:-
19:30Бахрейн Клуб - Аль-Іттіхад -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ББЛ

21:30Лондон Лайонс - Каледонія Гладіаторс -:-

ГРЕЦІЯ: Кубок Греції

17:00Есперос - Панерітраїкос -:-

ДАНІЯ: Баскетбольна ліга

19:15Свеннборг - Нествед -:-

ЄВРОПА: Латвійсько-естонська ліга

19:00ТТУ КК - Тарту Улікоол -:-

ЄВРОПА: Єврокубок (Жінки) - Кваліфікація

19:00Пламен Пожега Ж - Латте Монпельє Ж -:-
21:00Кортрейк Ж - Сассарі Ж -:-
21:15Фантомс Ж - Херніка Біскайя Ж -:-

ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки)

21:15Фйолнір Ж - Н'ярдвік Ж -:-
22:15Гріндавік Ж - Брейдаблік Ж -:-
23:15Кефлавік Ж - Хаукар Ж -:-

ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)

21:00Бембібре Ж - ІДК Гіпускоа Ж -:-
21:00Каді Ла Сеу Ж - Хайріс Ж -:-
21:00Сарагоса Ж - Енсіно Ж -:-
21:00Уні Жирона Ж - Валенсія Ж -:-
21:30Леганес Ж - Барселона КБС Ж -:-
21:30Перфумеріас Авеніда Ж - Гран Канарія Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

20:30Венеція Ж - Кампобассо Ж -:-
21:00Скіо Ж - Сан-Джованні Ж -:-
21:30Бріксія Ж - Рагуза Ж -:-
21:30Віртус Болонья Ж - Сан-Мартіно Ж -:-
21:30Лібертас Монкальєрі Ж - Фаенца Ж -:-
21:30Лукка Ж - Баскет Крема Ж -:-

КОЛУМБІЯ: LBP - Клаусура

02:30Тігрільйос Антіокі - Букарос 98:87
04:30Тітанес Барранкілья - Корсаріос Картахена 77:68

НІДЕРЛАНДИ: WBL Women

21:30Бінненланд Ж - Тріпл Трет Ж -:-
21:30Джоллі Джамперс Ж - Лекдетек Ж -:-
21:30Лендслейк Лайонс Ж - Катвейк Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: ББЛ

20:00Ульм - Геттінген -:-
21:30Ольденбург - Байройт -:-

НОРВЕГІЯ: БЛНО

19:00Оппсал - Аммеруд -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: KBL Cup

08:00Сеул Тандерс - Сеул Найтс 76:83
10:00Санму - Аньянг 73:90

ПОРТУГАЛІЯ: ЛПБ

18:00КАБ Мадейра - Сангальюш -:-
18:00Оваренсе - Віторія -:-
19:00Перенес.ФК Порту - Бенфіка -:-
20:00Лузітанія - Імортал -:-
20:00Спортінг КП - Олівейренсе -:-
23:00Ежгейра - Повуа/Монтеадріану -:-

ПОРТУГАЛІЯ: LFB Women

13:00Бенфіка Ж - АД Вагуш Ж 78:37
13:30Галітуш Ж - КДЕФФ Ж 94:83
18:30Оліваїш Коїмбра Ж - Ежгейра Ж -:-
19:00Кінта Душ Ломбуш Ж - Імортал Ж -:-
19:30ГДЕССА Баррейру Ж - КАБ Мадейра Ж -:-

СВІТ: Чемпіонат світу 3x3 U23

12:30Китай 3x3 U23 - Чилі 3x3 U23 17:14
12:55Латвія 3x3 U23 - Словаччина 3x3 U23 20:17
14:20Монголія 3x3 U23 - Китай 3x3 U23 18:20
14:45Чилі 3x3 U23 - Латвія 3x3 U23 -:-
15:45Монголія 3x3 U23 - Словаччина 3x3 U23 -:-
17:10Бразилія 3x3 U23 - Нідерланди 3x3 U23 -:-
17:35Франція 3x3 U23 - Польща 3x3 U23 -:-
19:10Нідерланди 3x3 U23 - Україна 3x3 U23 -:-
19:35Польща 3x3 U23 - Бразилія 3x3 U23 -:-
20:35Франція 3x3 U23 - Україна 3x3 U23 -:-

СВІТ: Чемпіонат світу 3x3 U23 (Жінки)

11:40Японія 3x3 U23 W - Узбекистан 3x3 U23 W 22:9
12:05США 3x3 U23 W - Домініканська Республіка 3x3 U23 W 21:1
13:30Монголія 3x3 U23 W - Японія 3x3 U23 W 12:21
13:55Узбекистан 3x3 U23 W - США 3x3 U23 W 5:22
15:20Монголія 3x3 U23 W - Домініканська Республіка 3x3 U23 W -:-
16:10Єгипет 3x3 U23 W - Україна 3x3 U23 W -:-
16:35Чилі 3x3 U23 W - Франція 3x3 U23 W -:-
18:10Румунія 3x3 U23 W - Чилі 3x3 U23 W -:-
18:35Єгипет 3x3 U23 W - Франція 3x3 U23 W -:-
20:10Україна 3x3 U23 W - Румунія 3x3 U23 W -:-

СЕРБІЯ: 1. ZLS Women

19:00ЖКК Кралєво Ж - Црвена Звезда Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00БК Прєвідза - МБК Лученец -:-
19:00Левіце - Інтер Братислава -:-
19:00МБК Гандлова - БК Світ -:-
20:00Спішскі Ритьєрі - БК Комарно -:-

УГОРЩИНА: НБ І. А

19:00Залакерамія - Седеак -:-

УГОРЩИНА: Дивізіон І (Жінки)

19:00Сексард Ж - ПІНКК-Печ Ж -:-

ФІЛІППІНИ: Кубок Комісіонера

10:00Блеквотер Боссінг - Сан-Мігель Бірмен 109:106
12:45Магнолія Хотшотс - TNT Tropang Giga 94:92

ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга

18:30Карху Баскет - Салон Вілпас -:-
18:30Лахті Баскетбол - Коувот Коувола -:-
18:30Пюрінто Тампере - Кобрат -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Korisliiga Women

18:30Еспоо Тім Ж - ХБА-Марскі Ж -:-
18:30Лаппеентранта Ж - Котка Пелі Кархут Ж -:-
18:30Форссан Алку Ж - Пюрінто Ж -:-

ЧЕХІЯ: НБЛ

18:30НГ Острава - УСК Прага -:-
18:45Колін - Опава -:-
19:00Дечин - Пардубіце -:-
20:00Градец-Кралове - Брно -:-
21:00Славія Прага - Оломоуцко -:-

ЧЕХІЯ: ЗБЛ (Жінки)

18:00Славія Прага Ж - Трутнов Ж -:-
19:00Градец-Кралове Ж - Острава Ж -:-
19:00Перенес.УСК Прага Ж - КП Брно Ж -:-
20:00Хомутов Ж - Жабіни Брно Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга

20:30Фрібур Олімпік - Реджо Базель -:-

ШВЕЦІЯ: Basketettan Women

20:00Гельсінборг Ж - Лобас Ж -:-
20:00Лулео 2 W - РІГ Лулео Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.