ОНОВИТИ

Баскетбол » Сьогодні » Усі матчі

ЄВРОПА: Євроліга

21:00ПеренесеноПанатінаїкос - Жальгіріс Каунас -:-

ЄВРОПА: Єврокубок

18:30Локомотив Кубань - Лієткабеліс -:-
19:00Бурсаспор - Венеція -:-
20:30Гамбург - Ховентут Бадалона -:-
21:00Бур - Цедевіта Олімпія -:-
21:00Тренто - МораБанк Андорра -:-
22:00Гран Канарія - Промітеас -:-

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів - Етап переможців

19:00ПеренесеноГалатасарай - Хапоель Холон -:-
19:30Рітас - Страсбур -:-
21:00Людвігсбург - Діжон -:-

ІСПАНІЯ: АКБ

21:30Сарагоса - Мурсія -:-

США: НБА

02:00Вашингтон - Кліпперс 115:116
02:00Детройт - Денвер 105:110
02:00Торонто - Шарлот 125:113
02:00Філадельфія - Нью-Орлеан 117:107
02:30Бостон - Сакраменто 128:75
02:30Бруклін - Лейкерс 96:106
03:00Х'юстон - Сан-Антоніо 104:134
05:00Голден Стейт - Даллас 130:92
4-а чвертьПортленд - Міннесота 104:106

АВСТРАЛІЯ: НБЛ

3-я чвертьBrisbane Bullets - Мельбурн Юнайтед 64:57

АВСТРІЯ: Кубок Австрії

20:00Санкт-Пельтен - В'єна Баскет -:-

АРГЕНТИНА: Ліга А

01:30Бока Хуніорс - Хімнасія 63:76
02:00Ферро - Комунікасьонес Мерседес 96:91
03:00Кімса - Архентіно 88:76

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга - Етап невдах

16:30Самахідж - Сітра Клаб -:-
18:30Аль-Іттіхад - Нувайдрад -:-

БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії

21:30ПеренесеноМонс - Остенде -:-

БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга

17:00Цмокі Мінськ 3 - Рубон -:-

БОЛГАРІЯ: НБЛ

19:00ПеренесеноБероє - Чорноморець -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ

18:00Мрконіч Град - Слобода -:-
19:00Мостар - Леотар Требінє -:-

БРАЗИЛІЯ: НББ

00:30Ріу-Клару - Піньєйруш 84:80
01:00Бразиліа - Сан-Паулу 86:90от
01:00Корінтіанс Пауліста - Можі 98:75
01:00Фламенгу - Кайшас ду Сул 90:55
00:30Паулістану - Пату -:-
00:30Уніфакіса - Сеаренсі -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Трофей ББЛ

21:00Plymouth City Patriots - Чешир Фінікс -:-

ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга

17:00ПеренесеноІонікос - ПАОК -:-

ГРЕЦІЯ: A1 Women

14:00ПАОК Ж - Панатінаїкос Ж -:-
15:30Яніна Ж - Лефкадас Ж -:-

ДАНІЯ: Баскетбольна ліга

20:00Свеннборг - Нествед -:-

ДАНІЯ: Жіноча ліга

20:30Амагер Ж - Сісу Ж -:-

ЄВРОПА: Кубок Європи ФІБА - Другий етап

16:30ПеренесеноПарма Перм - Легія -:-
20:00Лейден - Байройт -:-
21:00ПеренесеноАнтверпен Джаєнтс - Київ-Баскет -:-
21:30Лондон Лайонс - Бахчешехір Унів. -:-
21:30ПеренесеноРеджо-Емілія - Крайльсхайм -:-
22:30Спортінг КП - Трефль Сопот -:-
23:00Бенфіка - КСМ Орадя -:-

ЄВРОПА: Кубок Альпи Адріа - Плей-оф

18:30Пардубіце - Ілірія -:-

ЄВРОПА: БІБЛ - Перший етап

21:00Сігал Приштина - Іроні Нагарія -:-

ЄВРОПА: BNXT League

20:45Феєнорд - Гронінген -:-
21:30Льєж - Лімбург -:-
21:30Фенікс Брюссель - Шарлеруа -:-

ЄВРОПА: ENBL

17:00ПеренесеноБорисфен - Валмієра Гласс Віа -:-
20:00ПеренесеноЄнісей - Анвіл Влоцлавек -:-

ЄВРОПА: Латвійсько-естонська ліга

19:00БК Огре - Вентспілс -:-
19:00Валмієра Гласс Віа - Бетсейф/Лієпая -:-
19:00ТТУ КК - Тарту Улікоол -:-

ЄВРОПА: Liga Unike

18:00Теута Дуррес - КБ Раховеці -:-
20:00Prizreni - Тирана -:-

ЄВРОПА: Євроліга (Жінки)

16:00ПеренесеноУГМК Єкатеринбург Ж - МБА Москва Ж -:-
18:00Фенербахче Ж - Арка Гдиня Ж -:-
19:00Сексард Ж - Перфумеріас Авеніда Ж -:-
19:00Шопрон Ж - Галатасарай Ж -:-
20:00ПеренесеноУСК Прага Ж - ТТТ Рига Ж -:-
20:30Скіо Ж - Динамо Курськ Ж -:-
21:00Латте Монпельє Ж - Венеція Ж -:-
21:15ПеренесеноУні Жирона Ж - Ланд Ж -:-

ЄВРОПА: Єврокубок (Жінки) - Плей-оф

21:00ЕСБ Ліль Ж - Люблін Ж -:-

ЄВРОПА: EWBL Women

19:00ПеренесеноЖабіни Брно Ж - П'єштянські Чайки Ж -:-

ЄВРОПА: Ліга WABA (Жінки) - Етап переможців

19:00Монтана 2003 Ж - Орлові Ж -:-

ЄВРОПА: WBBL Women

18:30ПеренесеноЛієпаяс Папірс ЛССС Ж - РСУ Меркс Ж -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00Маккабі Ашдод - Еліцур Ашкелон -:-

ІРАН: Super League - Другий етап

13:30Avije Sanat Parsa - Мес Керман -:-
16:00Khuzestan - Махрам Тегеран -:-

ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки)

20:15Гріндавік Ж - Н'ярдвік Ж -:-
21:15Кефлавік Ж - Хаукар Ж -:-
22:15ПеренесеноФйолнір Ж - Кефлавік Ж -:-

ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)

21:00Бембібре Ж - Ферроль Ж -:-
21:00Каді Ла Сеу Ж - Херніка Біскайя Ж -:-
21:30Леганес Ж - Естудіантес Ж -:-

ІТАЛІЯ: Serie A2

21:30Baltur Cento - Chiusi -:-
21:30Chieti Basket - Стелла Адзурра -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

19:30ПеренесеноФаенца Ж - Сан-Джованні Ж -:-

ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - North

21:30Віченца Ж - Scrivia Ж -:-

ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - South

20:00Valdarno Ж - Мателіка Ж -:-
22:00ПеренесеноСавона Ж - Спеція Ж -:-

КАЗАХСТАН: Національна Ліга

15:30Астана - Атирау -:-

КАТАР: КБЛ

16:30Аль-Кхор - Катар Спортс -:-
18:30Аль-Райян - Аль-Садд -:-

КИТАЙ: КБА

09:00Січуань - Гуандун -:-
13:35Бейцзин Роял Файтерс - Цзілінь -:-
13:35Цзянсу Дрегонс - Фуцзянь -:-

КОСОВО: Суперліга

19:00ПеренесеноPrizreni - Голден Ігл Іллі -:-
19:00ПеренесеноПея - КБ Раховеці -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Total League Women

19:45Grengewald Hueschtert Ж - Вальферданж Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: ББЛ

20:00Бамберг - Вюрцбург -:-

НІМЕЧЧИНА: ДББЛ (Жінки)

21:00Rheinland Lions Ж - Вассербург Ж -:-
21:00Фармасерв Марбург Ж - Heidelberg Ж -:-

НОРВЕГІЯ: БЛНО

20:00Гімле - Фроя -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: КБЛ

12:00Мобіс Фібус - Вонджу ДБ -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: WKBL (Жінки)

12:00КБ Старз Ж - Вурі ВОН Ж -:-

ПОЛЬЩА: Таурон Баскет Ліга

18:30HydroTruck Радом - Торунь -:-
21:00Зельона Гура - Спуйня -:-

ПОРТУГАЛІЯ: LFB Women

23:30Галітуш Ж - ГДЕССА Баррейру Ж -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

19:00КК Динамік - КК Металац -:-
20:00Колубара - Младост Земун -:-

СЕРБІЯ: 1. ZLS Women

16:00Art Basket Ж - Войводина Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00БК Прєвідза - БК Світ -:-
19:00МБК Гандлова - БК Комарно -:-
19:00МБК Лученец - Левіце -:-
19:00ПеренесеноСпішскі Ритьєрі - Інтер Братислава -:-

СЛОВЕНІЯ: Ліга Нова КБМ

21:00Крка - Геліос Домжале -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SKL Women

19:00Ілірія Ж - Марибор Ж -:-

США: Джі-Ліга НБА

02:00College Park Skyhawks - Лонг-Айленд Нетс 105:102
03:00Айова Вулвз - Тексас Леджендс 118:135
03:00Вінді Сіті Буллз - Лейкленд Меджик 98:88
03:30Ріо-Гранде Веллі Вайперс - Санта-Круз Ворріорз 134:110
05:00Agua Caliente Clippers - Сіу Фоллз Скайфорс 129:101

США: NCAA

01:30Джорджія Буллдогз - Алабама 82:76
01:30Род-Айленд - Річмонд 63:70
02:00Айона Гейлс - Сієна 74:57
02:00Болл Стейт - Маямі (Огайо) 81:64
02:00Боулінг Грін - Істерн Мічіган 85:71
02:00Вілланова - Депол Блю Дімонс 67:43
02:00Дейтон - Фордхем 68:61
02:00Дюк Блю Девілз - Клемсон 71:69
02:00Єйл - Коламбія 83:72
02:00Іллінойс Файтінг Іланай - Мічіган Стейт 56:55
02:00Індіана Стейт - Міссурі Стейт 76:72
02:00Кент Стейт - Вестерн Мічіган 75:64
02:00Нортерн Кентукі - Райт Стейт 73:63
02:00Огайо Бобкетс - Нортерн Іллінойс 74:62
02:00Сентрал Мічіган - Акрон 56:60
02:00Темпл Оулс - Цинциннаті 61:58
02:00Толедо - Баффало 86:75
02:00Чарльстон - Вільям енд Мері 74:73
03:00Бейлор Берз - Канзас Стейт 74:49
03:00Лойола Чикаго - Саутерн Іллінойс 59:47
03:00Норт Дакота Стейт - Сент-Томас (Мінн.) 77:56
03:00Піттсбург - Сірак'юз 64:53
03:00Ратгерс - Меріленд 60:68
03:30Міссурі - Оберн 54:55
03:30Юконн - Джорджтаун 96:73
04:00TCU - Тексас Лонгхорнс 50:73
04:00Бойс Стейт - Вайомінг 65:62
04:00Кентукі - Міссісіпі Стейт 82:74от
04:00Колорадо Стейт - Невада 77:66
04:00Нью-Мексико - Фресно Стейт 60:65
05:00КС Фуллертон - ЮК Санта-Барбара 45:72
05:00Орегон - Колорадо 78:82
05:00Сан-Хосе Стейт - Ейр Форс 53:63
06:00UCLA - Аризона -:-

ТАЙВАНЬ: WSBL Women

12:00Chunghua Telecom Ж - Taipower Ж -:-
13:40Катай Лайф Ж - Taiyuan Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: TB2L - Перший етап

14:00Saray - Ускюдар -:-

ТУРЕЧЧИНА: КБСЛ (Жінки)

15:00Хатай Ж - Елазіг Іл Озел Ідаре Ж -:-

УРУГВАЙ: Liga Uruguaya

01:00ПеренесеноДефенсор - Олімпія -:-
02:15ПеренесеноCapitol - Бігуа -:-
02:15ПеренесеноГоес - Урундай -:-
02:15ПеренесеноУрундай - Бігуа -:-

ФІЛІППІНИ: Кубок Губернатора

09:00ПеренесеноТНТ КаТропа - Фенікс Ф'юелмастерс -:-
12:00ПеренесеноМагнолія Хотшотс - НортПост -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Korisliiga Women

18:30Котка Пелі Кархут Ж - Вімпелін Вето Ж -:-
18:30Лаппеентранта Ж - Коувоттарет Ж -:-
18:30Тапіолан Хонка Ж - ХБА-Марскі Ж -:-
19:00Пюрінто Ж - Еспоо Тім Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Кубок Хорватії

19:00Цибона - Фурнір -:-

ХОРВАТІЯ: Premijer Liga Women

20:30Брод-на-Саві Ж - Медвешчак Ж -:-

ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап переможців

18:45ПеренесеноКолін - Німбурк -:-

ЧЕХІЯ: 1. Liga

20:30Slavia Prague - Сокол Вишеград -:-

ЧЕХІЯ: Кубок Чехії

18:30НГ Острава - Брно -:-

ЧЕХІЯ: ЗБЛ (Жінки)

20:00Трутнов Ж - КП Брно Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга

20:30Реджо Базель - Сдент ББК Ньйон -:-
20:30Свісс Сентрал Баскет - Лугано Тайгерс -:-

ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга

19:04Несше - Копінг Старз -:-
19:04ПеренесеноНоррчепінг - Седертельє -:-

ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга (Жінки)

17:30ПеренесеноЛунд Ж - Альвік Ж -:-

ЯПОНІЯ: B.League

12:05Алварк - Нагоя Долфінс -:-
12:05Гумма - Ібаракі Роботс -:-
12:05Канагава Тандерс - Уцономія Брекс -:-
12:05НеоФенікс - Сімане -:-
12:05Осака - Сіхорсес Мікава -:-
12:05Сан Рокерс Сібуя - Кіото -:-
12:05Сінсю - Окінава -:-
12:05Хіросіма Д. - Йокогама -:-
12:05Хоккайдо - Ніїгата -:-
12:05Чіба - Акіта -:-
12:15Сіга - Тояма -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.