ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Арсенал - Челсі -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

13:30Редлендс - Мортон Сіті Ексельсіор -:-

АВСТРАЛІЯ: Queensland Premier League

12:30Істерн Сабербс - Мітчелтон -:-
13:15Ipswich - Саутсайд Іглз -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга - Група вибування

19:30Аустрія Лустенау - Вольфсберг -:-
19:30ВСГ Сваровскі - Аустрія Відень -:-
21:30БВ Лінц - Альтах -:-

АЗІЯ: Ліга чемпіонів АФК - Плей-оф

21:00Аль-Хіляль (Sau) - Аль-Айн (Uae) -:-

АЗІЯ: Кубок АФК - Плей-оф

19:00Аль-Нахда (Oma) - Аль-Ахед (Leb) -:-

АЗІЯ: АФК Кубок Азії U23

18:30Кувейт U23 - Малайзія U23 -:-
18:30Узбекистан U23 - В'єтнам U23 -:-

АЛЖИР: Ліга 2

17:00Бордж-Менаєль - Аннаба -:-

АЛЖИР: Кубок Алжиру

22:45МК Алжир - Константін -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

22:00Лестер - Саутгемптон -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

21:45Кембридж Юнайтед - Віком -:-
21:45Челтнем - Пітерборо -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Барроу - Бредфорд -:-
21:45Колчестер - Донкастер -:-

АНГЛІЯ: Національна ліга - Плей-оф

21:00Соліхалл - Гейтсхед 3:0

АНГЛІЯ: Національна ліга - Північ - Плей-оф

21:45Олфретон - Бостон -:-

АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь - Плей-оф

21:45Брейнтрі - Бат -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

21:45Бамбер Бридж - Маклсфілд -:-
21:45Гайзлі - Ворксоп -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

21:45Вайтхок - Енфілд Таун -:-
21:45Конкорд - Богнор Реджис -:-
21:45Поттерс - Гастінгс -:-
21:45Чесхант - Хоршем -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Бристоль Сіті U21 - Халл Сіті U21 -:-
15:00Вотфорд U21 - Ковентрі U21 -:-
15:00Іпсвіч U21 - Віган U21 -:-
15:00Кардіфф U21 - Пітерборо U21 -:-
15:00Свонсі U21 - Бернлі U21 -:-
16:00Міллволл U21 - Барнслі U21 -:-
21:00КПР U21 - Бірмінгем U21 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

14:00Вест Бромвіч U18 - Саутгемптон U18 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

03:10Кільмес - Патронато -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

ПерерваСпортіво Бельграно - Хімнасія Е.Р. 0:0

АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура

21:30Лаферрере - Сан-Мартін Бурсако -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура

21:30Берасатегі - Клейпоул -:-
21:30Хусто Хосе де Уркіса - Леандро Н. Алем -:-

АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап

21:00Барракас Сентраль 2 - Атл. Тукуман 2 -:-
21:00Велес Сарсфілд 2 - Бельграно 2 -:-
21:00Годой Крус 2 - Бока Хуніорс 2 -:-
21:00Расінг 2 - Банфілд 2 -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування

02:00Юністарз - Атлантіко Депортіво -:-
04:00Санта-Фе - Реал Коярі -:-

БАНГЛАДЕШ: Кубок Федерації - Плей-оф

12:00Джамал - Бангладеш Поліс -:-

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

19:00Аль-Хала - Аль-Шаббаб -:-
19:00Іст Ріффа - Аль-Ріффа -:-
19:00Сітра - Аль-Хадд -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле - Conference League Group

21:30Вестерло - Левен -:-
21:30Сінт-Трейден - Гент -:-
21:30Стандард - Мехелен -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: WWIN Liga BiH

17:00Ігман Коніц - ГОСК Габела -:-
19:00Вележ Мостар - Слога -:-
21:30Железнічар - Широкі Брієг -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

2'Віла-Нова - Гуарані 0:0

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

ПерерваКонфьянса - Лондріна 0:0
ПерерваФерровіарія - АБС 1:0

БРАЗИЛІЯ: Акреано - Другий етап

23:30Васку да Гама АК - Сан-Франсішку 4:1

БРАЗИЛІЯ: Гояно U20

21:30Роял U20 - Тріндаде U20 -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії (Жінки)

23:00Брагантіну Ж - Греміу Ж 1:0
90+'Корінтіанс Ж - Ферровіарія Ж 0:0

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

19:00Етуаль Філанте - АСФА Єннега -:-
19:00Рахімо - Сонабель Уагадугу -:-
19:00УСФА - Вітесс -:-
21:15Мажестік - Бобо-Діулассо -:-

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00БКМА - Ширак Гюмрі -:-
18:00Урарту - Ноах -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

15:00Алашкерт 2 - Гандзасар -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

19:00Фламм Олімпік - Ренесанс -:-

ЕКВАДОР: Серія В

23:00Манта - Гваласео -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

17:00Смуха - Баладіят Ель-Махалла -:-
20:00Перенес.Аль-Ахлі - Кераміка Клеопатра -:-
20:00Фарко - Аль-Масрі -:-

ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 А - Група вибування

16:30Абу Кір Семад - Міср Ельмакаса -:-
16:30Асьют Петролеум - СК Асуан -:-
16:30Гомхоріат Шебін - Декернес -:-
16:30Макаді - Телеком Єгипет -:-
16:30Наср Таадін - Ноджом Ель-Мостабель -:-

ІНДІЯ: ІСЛ - Плей-оф

17:00Одіша - Мохун Баган -:-

ІРАК: Stars League

15:45Аль-Карх - Аль-Кассім -:-
18:15Аль-Зарваа - Нафт Аль-Басра -:-
20:30Аль-Наджаф - Багдад -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії

22:15Фйолнір - Сельфосс -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії (Жінки)

21:30Коупавогур Ж - Гротта Ж -:-

ІТАЛІЯ: Кубок Італії

22:00Лаціо - Ювентус -:-

КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування

16:00Лез Астр - Фову Баам -:-
18:00УМС де Лум - Юніон Дуала -:-
18:00Фортуна Мфу - Баменда -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

14:00Алдієр - Талант -:-
15:00Перенес.Мурас Юнайтед - Абдиш-Ата -:-

КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування

17:00Ахнас - Аполлон -:-
19:00Закакіу - Докса -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

00:00Форталеза - Букараманга 0:2
ПерерваЧіко - Агілас 1:1
04:20Деп. Пасто - Ла Екідад -:-

КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)

90+'Деп. Пасто Ж - Кортулуа Ж 2:2
03:00Інд. Медельїн Ж - Атл. Насьйональ Ж -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

05:00Гуанакастека - Ередіано -:-

ЛАТВІЯ: Virsliga

13:00Гробіня - РФС -:-
17:30ФК Лієпая - Єлгава -:-

ЛИТВА: А Ліга

19:00Шауляй ФА - Судува -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Біг Буллетс - Бака Сіті -:-

МЕКСИКА: Ліга MX U23 - Клаусура

01:45Клуб Тіхуана U23 - Пуебла U23 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Клаусура

79'Крус Асуль Ж - Толука Ж 1:3
01:00Некакса Ж - Масатлан ФК Ж 2:3
04:00Клуб Америка Ж - УНАМ Пумас Ж -:-
06:05Монтеррей Ж - Атлетіко Сан-Луїс Ж -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Весняний сезон

16:00ПСВ U18 - АЗ Алкмар U18 -:-
19:30Утрехт U18 - Аякс U18 -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

20:00БТС Нойштадт - Тура Бремен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

19:45Армінія Ганновер - Реден -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

19:15Ноймаркт - Ельтерсдорф -:-

НОРВЕГІЯ: Кубок Норвегії

19:00Шейд - Рауфосс -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

19:00Волеренга Ж - Стабек Ж -:-

ОМАН: Професійна ліга

16:40Аль-Вахда - Аль-Шабаб -:-
16:50Ібрі - Дхофар -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

00:15Сан-Лоренсо - Пасторео 3:1
32'Депортіво Сантані - Спортіво Карапега 0:0

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:00Перенес.Комерсіантес Унідос - Альянса Атлетіко -:-

ПЕРУ: Ліга 2

23:30Депортіво Мунісіпаль - Депортіво Коопсоль -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Чемпіонат Південної Америки U20 (Жінки) - Фінальна група

00:00Аргентина U20 W - Бразилія U20 W -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

20:30Мамелоді Сандаунз - Сехухуне -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Чемпіоншип ФЛПІ

20:45Нокбреда - Харланд енд Волфф -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Заглембє Сосновець - С. Жешув -:-
19:00Подбескідзє - Тихи -:-
21:30Р. Жешув - Вісла -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Група вибування

17:00Волунтарі - Універсітатя Крайова 1948 -:-
19:30ФК Ботошані - Дінамо Б. -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

18:50Аль-Адальх - Аль-Джандал -:-
19:30Аль-Оруба - Аль-Холуд -:-
20:45Аль-Фейсалі - Аль-Арабі -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

13:00Румунія U16 - Китай U16 -:-
15:00Іспанія U18 - Швейцарія U18 -:-
18:00Данія U16 - Польща U16 -:-
19:55Португалія U19 - Іспанія U19 -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

17:30Аль-Сальмія (Kuw) - Аль-Сахел (Kuw) -:-
18:30Аль-Кадісія (Kuw) - СК Казма (Kuw) -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Хорсід - Кігс -:-

США: МЛС Next Pro

ПерерваЧикаго Файр II - Кароліна Кор 2:0

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

20:00Луава - Ламбой -:-
20:00Портс Оторіті - Даймонд Старз -:-
20:00Перенес.Портс Оторіті - Олд Едвардіанс -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00ЖКТ Танзанія - Янг Африканс -:-
19:00Додома Джіджі - Сімба -:-

ТУРЕЧЧИНА: Кубок Туреччини

20:30Анкарагюджю - Бешикташ -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

15:00Мерв - Небітчі -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

19:00Вайперс - Марунс -:-

УГОРЩИНА: Кубок Угорщини

21:00Пакш - Кішварда -:-

УЕЛЬС: Кімру Північ

20:30ФК Кайрсус - Лланідлойс -:-
21:30Денбі - Бангор 1876 -:-

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Група вибування

12:00Верес Ж - Динамо К. Ж -:-

УКРАЇНА: Чемпіонат (Жінки) - Чемпіонська група

12:00Житлобуд-1 Ж - Ворскла Ж -:-
12:00Колос Ж - Ладомир Ж -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Кубок Фінляндії

19:00Кюпярямякі - ПЕПО -:-
19:30Міккелі 2 - КеуПа -:-
20:00НуПС 2 - ППС/Олд Старз -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

21:45Бастія - Конкарно -:-
21:45Бордо - Дюнкерк -:-
21:45Валансьєнн - Аяччо -:-
21:45Генгам - Анже -:-
21:45Гренобль - Сент-Етьєн -:-
21:45Кан - Аннесі -:-
21:45Кевіллі Руан - Ам'єн -:-
21:45Осер - Лаваль -:-
21:45Родез - ФК Париж -:-
21:45Труа - По -:-

ЧИЛІ: Прімера В

01:00Барнечеа - Сан-Феліпе 1:0
03:30Ла-Серена - КД Санта-Круз -:-
03:30У. Де Консепсьйон - Куріко Унідо -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

20:30Беллінцона - Шаффхаузен -:-
20:30Ксамакс - Віль -:-
21:15Баден - Арау -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00Дегерфорс - Гельсінборг -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга - Плей-оф

01:00Вотерхаус - Тіволі 1:1
03:30Арнетт Гарденс - Портмор -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.