ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Барселона - Вільярреал 0:2
23:00Реал Сосьєдад - Атлетіко 1:2
23:00Севілья - Атлетік 1:0

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга - Вибування

21:30Гамбург - Герта Берлін -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга - Conference League - Play Offs

20:00ВСГ Сваровскі - ЛАСК -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга - Пониження у класі - плей-оф

ПерерваКорабі Пешкопі - Аполонія Фієр 1:1

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Плей-оф

21:45Ноттс Каунті - Грімсбі -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2 - Підвищення у класі - плей-оф

21:00Вулвергемптон U23 - Сток Сіті U23 -:-

АНГОЛА: Жирабола

17:00Академіка - Куанду Кубангу -:-
17:00Бравуш ду Макуїш - Деспортіво Уїла -:-
17:00Вільєте - Кабушкорп -:-
17:00Інтер - Спортінг Бенгела -:-
17:00КРД Ліболу - Петру Атлетіку -:-
17:00Прогрессо - Лунда Сул -:-
17:00Саграда - Каала -:-
17:00Спортінг де Кабінда - Прімейру де Агошту -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

23:00Чакаріта Хуніорс - Сакачіспас 0:1
01:00Атлетіко Гуемес - Депортіво Морон 0:0
03:30Сан-Мартін Т. - Трістан Суарес 1:0
21:35Депортіво Рієстра - Темперлей -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

01:00Антоніана - Сан-Мартін Формоса 2:1

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

21:30Депортіво Муніс - Юпанкі -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

16:30Депортіво Еспаньйол Ж - Комунікасьонес Ж 0:1
21:00Росаріо Сентраль Ж - Екскурсіоністас Ж -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор - Етап переможців

01:00Дакота - Расінг Клуб Аруба 2:3
03:00Ла Фама - Британія 1:4

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

12:00Бангладеш Поліс - Свадхіната -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Славія Мозир 2 - Німан 2 1:0
14:00Дніпро Могильов 2 - Брест 2 4:0
15:30Динамо Мінськ 2 - Вітебськ 2 2:1

БРАЗИЛІЯ: Серія А

01:00Атлетіко ПР - Аваї 2:1

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап

23:00Віторія - Конфьянса 3:0
00:00Апаресіденсе - Флореста 3:2
01:00Пайсанду - Волта-Редонда 2:1

БРАЗИЛІЯ: Серія D

23:00Мото Клуб - Флуміненсе-ПІ 3:2

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу 2

00:00Лажеаденсе - Пелотас 2:1

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

01:00Бразільєнсе - Атлетіку Мінейру 0:1

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:15Карабобо - Депортіво Ла-Гуайра 2:0

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

23:00Ель Віхія - Урена 5:1
23:00Льянерос - Ероес де Фалькон 3:3
00:00Академія Рей - Тітанес 2:1
00:00Фундасьйон АІФІ - Динамо Пуерто 3:1

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

19:30Хокс - Брікама Юнайтед -:-
21:30Воллідан - Тім Райно -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура - плей-оф

00:00Мунісіпаль - Гуастатоя 1:1

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура - плей-оф

02:00Мотагуа - Реал Еспанья 3:0

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон - Група підвищення у класі

20:00Відовре ІФ - Хельсінгер -:-
20:00Нюкебінг - Люнгбю -:-
20:00Фредерісія - Хорсенс -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: LDF

23:00Мока - Атлетіко Пантоха 1:2

ЕКВАДОР: Ліга Про - Перший етап

00:30Макара - Текніко У. 3:1
03:00Аукас - СК Барселона 2:1
03:00Індепендьєнте дель Вальє - Мушук Руна 0:1

ЕСТОНІЯ: Есілііга

19:00Тулевик - Хар'ю -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

10:00Бахір Дар Кенема - Сідама Бунна 1:3
13:00Хадія Хоссана - Волкіте Кенема 1:1
16:00Дефенс Форс - Діре Дава 0:0

ЄВРОПА: Евро U17

68'Бельгія U17 - Туреччина U17 1:0
70'Іспанія U17 - Сербія U17 0:0
20:00Португалія U17 - Данія U17 -:-
20:00Швеція U17 - Шотландія U17 -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

19:30Фарко - Ель-Гуна -:-

ЄГИПЕТ: Кубок Єгипту

22:00Замалек - СК Асуан -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Дрогеда - Шемрок Роверс -:-
21:45Сент-Патрікс - Богеміанс -:-
21:45Слайго Роверс - Деррі Сіті -:-
21:45Шелбурн - ЮК Дублін -:-
22:00Фінн Харпс - Дандолк -:-

ІСЛАНДІЯ: Урвалсдейлд (Жінки)

21:00ІБВ Вестманнаейяр Ж - Тор/Ка Ж -:-
22:15Кеплавік Ж - Троттур Ж -:-
22:15КР Рейк'явік Ж - Афтурелдінг Ж -:-
23:15Стьярнан Ж - Сельфосс Ж -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

23:00Едмонтон - Атлетіко Оттава 1:2

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Apertura - Quadrangular

01:30Мільйонаріос - Букараманга 1:0

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Apertura - Quadrangular

23:00Льянерос - Леонес 3:3
03:35Картахена - Чіко 2:1

КОЛУМБІЯ: Liga Women - Плей-оф

23:00Деп. Калі Ж - Індеп. Санта-Фе Ж 1:1

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура - плей-оф

00:00Кармеліта - ФК Пунтаренас 0:2

КУВЕЙТ: Кубок Еміра

19:15ПеренесеноСК Казма - Аль-Сальмія -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон

00:30СУБТ - Сентро Домінгіто 2:2
03:00Вікторі Бойз - Ундеба 1:1

ЛАТВІЯ: Вища ліга

27'Метта/ЛУ - ФК Рига 0:1
20:00Супер Нова - РФС -:-

ЛИТВА: I Ліга

ПерерваФК Паневежис 2 - Жальгіріс 2 0:0

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

20:00Джоліба - Корофіна -:-
22:00УСФАС Бамако - Реал Бамако -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура - плей-оф

04:06Пачука - Клуб Америка 3:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Суперфінал

00:00Атлетіко Морелія - Атланте Табаско 0:2пен

НІГЕР: Ліга 1

18:15СОНІДЕП - Еспуар -:-

НІГЕРІЯ: ННЛ

18:00Ж'Атет - Осун -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Клаусура - плей-оф

00:00Манагуа ФК U20 - Естелі U20 0:2

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

19:00Гроруд - Брюне -:-
19:00КФУМ Осло - Конгсвінгер -:-
19:00Ранхейм - Старт -:-
19:00Саннес Ульф - Мйондален -:-
19:00Шейд - Стьєрдальс-Блінк -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

16:00Одд 2 - Сотра 1:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

ПерерваВолеренга 2 - Улл/Кіса 1:3

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

21:15Реді - Стабек 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

ПерерваОлесунн 2 - Флоре 0:0
19:30Хедд 2 - Сп'єлкавік -:-
20:00Рауфосс 2 - Ліллехаммер -:-
20:00Хенефосс - Брумунддал -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

16:00Хаугесунн 2 - Вікінг 2 0:0
20:00Бродд - Сола -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

27'Рандерсунн - Сарпсборг 2 0:0
19:00ІЛ Експрес - Фредрікстад 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

20:00Кольстад - Русенборг 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

15:00Сенья - Стремсгодсет 2 1:3

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура - плей-оф

02:00Мігеліто - Тауро 0:0

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:30Олімпія Асунсьйон - Серро Портеньйо 0:4
02:15Лібертад Асунсьйон - Насьйональ Асунсьйон 1:0

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

22:00Рівер Плейт - 3 де Фебреро -:-
00:00Спортінг Лукеньйо - Мартін Ледесма -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:00ПеренесеноАДТ Тарма - Альянса Ліма -:-
23:00ПеренесеноАльянса Атлетіко - ФБК Мельгар -:-
23:00ПеренесеноАякучо - АД Кантолао -:-
23:00ПеренесеноБінасьйональ - Карлос Стейн -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Мунісіпаль - Сесар Вальєхо -:-
23:00ПеренесеноКарлос Маннуччі - Спортінг Кристал -:-
23:00ПеренесеноС'єнсіано - Універсідад Сан-Мартін -:-
23:00ПеренесеноСпорт Бойз - Спорт Уанкайо -:-
23:00ПеренесеноУніверсітаріо - Кахамарка -:-
23:30Аякучо - ФБК Мельгар 0:1
02:00Бінасьйональ - Спорт Уанкайо 1:0

ПЕРУ: Ліга 2 - Апертура

23:00Льякуабамба - Чавелінес 5:1
23:30Лос Чанкас - Альфонсо Угарте 3:0
23:30Уніон Уараль - Комерсіантес Унідос 1:1
23:30Хуан Ауріч - Альянса Уануко 3:3

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

16:00Роял АМ - Мамелоді Сандаунз 2:3

ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)

10:00Седжонг Спортстото Ж - Чонбук Ж 0:1
10:00Сувон ФК Ж - Бен Сангму Ж 2:0
12:00Інчхон Ред Ейнджелс Ж - Кьонджу Ж 1:3
12:00Чханньон Ж - Сеул Ж 2:1

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Caribbean Club Championship - Плей-оф

00:00Вега Реал (Dom) - Вотерхаус (Jam) 2:1пен
03:00Сібао (Dom) - Віолет (Hai) 0:1пен

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 1

14:00Єсентуки - Чeрноморець Н. 0:6
16:30Анжі - Форте Таганрог 2:2

РУАНДА: Прем'єр-ліга

13:30Горила - АПР 1:2
16:00Кійову - Етуаль де Л'Ест 1:1
16:00Мукура Вікторі Спортс - Гікумбі 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група

20:30АКС Арджеш - Волунтарі -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура - плей-оф

00:15ФК Альянса - Платенсе Мунісіпаль 3:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

19:20Аль-Фейха - Дхамк -:-
21:00ФК Аль-Іттіхад - Аль-Хіляль -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

21:00Аль-Адальх - Охoд -:-
21:00Аль-Ахдуд - Аль-Шоала -:-
21:00Аль-Вахда - Аль-Оруба -:-
21:00Аль-Жабален - Аль-Джіл -:-
21:00Аль-Кавкаб - Аль-Айн -:-
21:00Аль-Кадісія - Наджран -:-
21:00Аль-Нахда - Аль-Холуд -:-
21:00Аль-Халідж - Аль-Сахель -:-
21:00Біша - Аль-Драїх -:-
21:00Хаджер - Джедда -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

00:00Французька Гвіана - Суринам 3:1
19:00Катар U23 - Йорданія U23 -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

12:00Раднічки Белград - Єдінство Сурчин 0:0

СУДАН: Прем'єр-ліга

17:00Аль-Ваді - Кобер -:-
17:00Аль-Хартум - Ахлі Хартум -:-
17:00Аль-Шорта - Хіляль Ель-Фашер -:-
17:00Вад Нобаві - Аль-Меррейх -:-
20:15Аламаль Атбара - Хілал Ель-Обід -:-
20:15Аль-Хіляль - Хай Аль-Араб -:-
20:15Аль-Хіляль Омдурман - Аль-Ахлі Мерове -:-
20:15Туті - Ахлі Шенді -:-

США: МЛС

23:00Клуб де Фут Монреаль - Реал Солт Лейк 1:2
00:00Нью-Йорк Сіті - Чикаго Файр 1:0
00:00Шарлотт - Ванкувер Вайткепс 2:1
01:00Інтер Маямі - Нью Йорк Ред Буллс 2:0
02:00ФК Даллас - Міннесота Юнайтед 1:2
02:30Сан-Хосе Ертквейкс - Спортінг Канзас-Сіті 1:1
03:00Колорадо Репідс - Сіетл Саундерс 1:0
03:00Лос-Анджелес Гелаксі - Х'юстон Динамо 0:3
03:00Остін - Орландо Сіті 2:2
05:00Портленд Тімберс - Філадельфія Юніон 0:2

США: USL Чемпіоншип

23:00Лаудун - Мемфіс 0:3

США: MLS Next Pro

00:00ФК Цинцинатті 2 - Нью-Інгленд Революшн II 0:1
03:00Сент-Луїс Сіті 2 - Портленд Тімберс 2 3:1
06:00Колорадо Репідс 2 - Такома Дефаєнс 0:2

США: USL League Two

23:00Сікоуст Юнайтед Фентомс - Вермонт Грін 1:0
00:00Норт Кароліна U23 - Тобакко Роуд 1:2
01:00Проджект 510 - Сентрал Веллі Фуего 2 4:1
02:00Лонг-Айленд - Морріс Еліт 5:0
02:00Сідар - Мотаун 1:1
02:30Патаксент - Нортерн Вірджинія 3:2
03:00ЛА Періш - Луїзіана 2:9
03:00Чикаго Юнайтед - Чикаго Сіті 3:3

США: NWSL (Жінки)

00:00Готем Ж - Расінг Луїсвілл Ж 0:1
01:00Рейн Ж - Вашингтон Спіріт Ж 0:0
02:00Орландо Прайд Ж - Чикаго Ж 2:4

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Біашара Мара Юнайтед - Янг Африканс 1:1
19:00Додома Джіджі - Намунго -:-

ТУНІС: Професійна ліга 1 - Група вибування

85'Зарзіс - Олімпік Беджа 1:0
85'Хаммам-Сус - Мітлаві 2:1

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3 - Плей-оф

20:00Фетхієспор - Ічел -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

90+'Динамо Самарканд - АГМК 1:2
17:00Кизилкум - Термез Сурхон 2:0
17:00Локомотив Ташкент - Пахтакор 0:2

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

00:00Серріто - Вондерерс 0:2

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

22:45Клаксвік 2 - НСІ Рунавік 2 -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

ПерерваХІФК - КуПС 0:1

ЧИЛІ: Прімера

03:00Ньюбленсе - Куріко Унідо 3:1

ЧИЛІ: Прімера В

00:30Кобрелоа - Артуро Фернандес Віаль 1:0
00:30Меліпілья - КД Санта-Круз 1:0
19:30Барнечеа - Депортес Темуко -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

20:00Сундсвалль - М'єльбю -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00Еребру - АФК Ескільстуна -:-
20:00Норрбю - Ютсіктенс -:-
20:00Хальмстад - Броммапойкарна -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

20:00Юргорден Ж - Хаммарбю Ж -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга - Вибування

21:45Сент-Джонстон - Інвернесс -:-

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

23:00Маунт Плезант - Тіволі 4:1
23:00Хамбл Лайонс - Вере Юнайтед 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.