ОНОВИТИ

Футбол » Сьогодні » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Тоттенгем - Вулвергемптон -:-
17:00Евертон - Ноттінгем -:-
17:00Кристал Пелес - Астон Вілла -:-
17:00Лестер - Саутгемптон -:-
17:00Фулгем - Брентфорд -:-
19:30Борнмут - Арсенал -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Севілья - Вальядолід 1:1
18:30Осасуна - Кадіс -:-
20:30Мальорка - Бетіс -:-
23:00Сельта Віго - Реал Мадрид -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

19:30Торіно - Лаціо -:-
19:30Удінезе - Салернітана -:-
21:45Інтер - Спеція -:-
21:45Сассуоло - Лечче -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Аугсбург - Майнц -:-
16:30Баєр Леверкузен - Гоффенгайм -:-
16:30Боруссія Д. - Вердер Бремен -:-
16:30Вольфсбург - Шальке -:-
16:30Штутгарт - Фрайбург -:-
19:30Уніон Берлін - РБ Лейпциг -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

18:00Монако - Ланс -:-
22:00Марсель - Нант -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ АКТ

07:45Вест Канберра Вондерерс - Тайгерс 1:1
85'Канберра Олімпік - Белконнен Юнайтед 4:0
10:00Канберра Кроейша - Гангалін -:-
10:45Монаро Пантерс - О'Коннор Найтс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Північний НПУ

11:30Кукс Хілл Юнайтед - Еджворт Іглз -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Квінсленд

11:00Голд Коуст - Істерн Сабербс -:-
11:00Голд Коуст Найтс - Мортон Бей Юнайтед -:-
11:00Квінсленд Лайонс - Логан Лайтнінг -:-
11:00ФК Кепалаба - Пенінсула -:-
11:00ФК Олімпік - Саншайн Коуст Вондерерс -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Південна Австралія - Плей-оф

50'Аделаїда Кометс - Кройдон Кінгз 0:0
12:30Норт-Істерн Метростарс - Аделаїда U21 -:-

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Тасманія

07:15Девонпорт - Лонсестон 2:0
45+'Ріверсайд Олімпік - Олімпія Ворріорз 0:2
17'Кларенс Юнайтед - Гленоркі Найтс 0:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Західна Австралія

10:00Бейсвотер - СК Перт -:-
10:00Гвілап Кроейша - Балькатта -:-
10:00Інглвуд Юнайтед - Армадейл -:-
10:00Кокберн Сіті - Перт Глорі U21 -:-
10:00Сорренто - ЕКЮ Йондалуп -:-
10:00Флоріт Атена - Стерлінг Маседонія -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга

18:00Альтах - Аустрія Лустенау -:-
18:00Зальцбург - А. Клагенфурт -:-
20:30Штурм Грац - ЛАСК -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

15:30Лафніц - Дорнбірн -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

18:30Мауерверк - Брук-ан-дер-Лайта -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Санкт-Анна-ам-Айген - СК Вайц -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

15:30Куфштайн - Швац -:-
16:30Кітцбюель - СК Імст -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург

15:00УСК Аніф - Йоганн -:-
16:00СК Голлінг - Бішофсгофен -:-
18:00ЗАК 1914 - Гредіг -:-
20:30Зальфельден - Кухль -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Форарльберг

17:00Гефіс - Дорнбірнер -:-
19:00Брегенц - Егг -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

16:00Перенес.Туран - Карабах -:-
19:30Сабах Баку - Нефтчі Баку -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

18:00Ерзені - Влазнія -:-
20:30Партизані - КФ Егнатія -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

17:00Бернлі - Блекпул -:-
17:00Бірмінгем - Віган -:-
17:00Вест Бромвіч - Халл -:-
17:00Перенес.Ковентрі - Хаддерсфілд -:-
17:00КПР - Ротергем -:-
17:00Престон - Вотфорд -:-
17:00Редінг - Мідлсбро -:-
17:00Свонсі - Лутон -:-
17:00Сток Сіті - Сандерленд -:-
17:00Шеффілд Юнайтед - Блекберн -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

17:00Барнслі - Віком -:-
17:00Бертон - Порт Вейл -:-
17:00Болтон - Шеффілд Венсдей -:-
17:00Ексетер - Челтнем -:-
17:00Мілтон Кінз Донз - Аккрингтон -:-
17:00Оксфорд Юнайтед - Моркем -:-
17:00Пітерборо - Лінкольн -:-
17:00Портсмут - Бристоль Роверс -:-
17:00Флітвуд - Дербі -:-
17:00Форест Грін - Плімут -:-
17:00Чарльтон - Кембридж Юнайтед -:-
17:00Шрусбері - Іпсвіч -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

15:00Хартлпул - Бредфорд -:-
17:00Барроу - Харрогейт -:-
17:00Гіллінгем - Волсолл -:-
17:00Грімсбі - Саттон -:-
17:00Донкастер - Солфорд -:-
17:00Колчестер - Лейтон Орієнт -:-
17:00Кроулі - Вімблдон -:-
17:00Крю - Нортгемптон -:-
17:00Менсфілд - Стокпорт -:-
17:00Ньюпорт - Транмер -:-
17:00Свіндон - Рочдейл -:-
17:00Стівенедж - Карлайл -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

17:00Барнет - Вокінг -:-
17:00Велдстон - Галіфакс -:-
17:00Дагенем енд Ред. - Мейденгед -:-
17:00Доркінг - Гейтсхед -:-
17:00Йорк - Істлі -:-
17:00Олдершот - Бромлі -:-
17:00Олтрінчем - Йовіл -:-
17:00Рексем - Мейдстоун -:-
17:00Саутенд - Олдем -:-
17:00Сканторп - Соліхалл -:-
17:00Торкі - Борем Вуд -:-
19:20Ноттс Каунті - Честерфілд -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

17:00Бліт - Глостер -:-
17:00Бостон - Чорлі -:-
17:00Бредфорд ПА - Кіддермінстер -:-
17:00Бреклі Таун - Фарслі -:-
17:00Дарлінгтон - Бенбері -:-
17:00Керзон Ештон - Кеттерінг -:-
17:00Лімінгтон - Спеннімур -:-
17:00Олфретон - Саутпорт -:-
17:00Пітерборо Спортс - Честер -:-
17:00Телфорд - Кінгс Лінн -:-
17:00Файлд - Скарборо -:-
17:00Херефорд - Бакстон -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

17:00Бат - Брейнтрі -:-
17:00Вортінг - Чіппенгем -:-
17:00Далвіч Гамлет - Слау -:-
17:00Еббсфліт - Фарнборо -:-
17:00Оксфорд Сіті - Конкорд -:-
17:00Тонбридж - Гемптон енд Річмонд -:-
17:00Тонтон - Дартфорд -:-
17:00Хангерфорд - Істборн Боро -:-
17:00Хевент енд В. - Довер -:-
17:00Хемел Хемпстед - Веллінг -:-
17:00Челмсфорд - Веймут -:-
17:00Чесхант - Сент-Олбанс -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00Атертон - Хайд -:-
17:00Бамбер Бридж - Ліверседж -:-
17:00Белпер Таун - Воррінгтон -:-
17:00Вітбі - ФК Юнайтед -:-
17:00Гейнсборо - Стаффорд -:-
17:00Ештон Юнайтед - Воррінгтон Райлендс -:-
17:00Марін - Саут Шілдс -:-
17:00Морпет - Метлок -:-
17:00Нантвіч - Гайзлі -:-
17:00Редкліфф - Марск -:-
17:00Стейлібридж - Ланкастер -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00Алвечерч - Рашден енд Даймондс -:-
17:00Бедфорд - Темворт -:-
17:00Ілкстон - Реддіч -:-
17:00Коулвілл - Ройстон -:-
17:00Лейстон - Мікловер -:-
17:00Нанітон - Барвелл -:-
17:00Нідгем Маркет - Стаурбридж -:-
17:00Рашолл - Бромсгроув -:-
17:00Сент-Айвс - Кінгс Ленглі -:-
17:00Стретфорд - Хенсфорд -:-
17:00Хітчін - Бесфорд -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

17:00Біконсфілд - Дорчестер -:-
17:00Вінчестер - Труро -:-
17:00Єйт Таун - Солсбері -:-
17:00Плімут Парквей - Мертир Таун -:-
17:00Пул - Вестон-сьюпер-Мер -:-
17:00Свіндон С - Мет. Поліс -:-
17:00Тівертон - Бракнелл -:-
17:00Харроу - Ханвелл Таун -:-
17:00Хартлі Вінтні - Хейз енд Їдінг -:-
17:00Хендон - Норт Лі -:-
17:00Чешем - Госпорт -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

17:00Боверс енд Пітсі - Херн Бей -:-
17:00Брайтлінгсі - Маргейт -:-
17:00Ейвлі - Богнор Реджис -:-
17:00Крей - Кенві -:-
17:00Льюїс - Бішопс Стортфорд -:-
17:00Поттерс - Біллерікі -:-
17:00Фолкстоун - Вінгейт енд Фінчлі -:-
17:00Харінгі - Корінтіан-Кежуалс -:-
17:00Хорнчерч - Гастінгс -:-
17:00Хоршем - Каршолтон -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

16:00Арсенал U21 - Челсі U21 -:-
16:00Ліверпуль U21 - Блекберн U21 -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

13:00Астон Вілла U18 - Кристал Пелес U18 -:-
13:00Дербі U18 - Сток U18 -:-
13:00Норвіч U18 - Брайтон U18 -:-
13:00Фулгем U18 - Арсенал U18 -:-
13:30Ньюкасл U18 - Манчестер Сіті U18 -:-
14:00Вест Хем U18 - Саутгемптон U18 -:-
14:00Лідс U18 - Ліверпуль U18 -:-
14:00Мідлсбро U18 - Блекберн U18 -:-
14:00Тоттенгем U18 - Вест Бромвіч U18 -:-
14:00Челсі U18 - Лестер U18 -:-
14:30Евертон U18 - Сандерленд U18 -:-
14:30Манчестер Юнайтед U18 - Ноттінгем U18 -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип (Жінки)

14:30Саутгемптон Ж - Чарльтон Ж -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:00Колон Санта-Фе - Тігре -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

03:10Бельграно - Інстітуто 1:0
20:10Хімнасія Мендоса - Дефенсорес де Бельграно -:-
21:00Вілла Дальміне - Сакачіспас -:-
21:00Депортіво Рієстра - Агропекуаріо -:-
21:00Фландрія - Індепендьєнте Рівадавія -:-
21:45Сан-Мартін С.-Х. - Гільєрмо Браун -:-
00:10Темперлей - Кільмес -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

03:00Спортіво Естудіантес - Вілья Мітре 0:1
20:00Деф. Пронунсіамьенто - Атлетіко Парана -:-
21:00Дуглас Хайг - Бока Унідос -:-
21:00КА Ліньєрс - Хувентуд Уніда Універсітаріо -:-
21:00Камьонерос Буенос-Айрес - Чіполетті -:-
21:00Сіркуло Депортіво - Ферро Хен. Піко -:-
21:00Соль де Майо - Уракан Лас Ерас -:-
21:00Спортіво Бельграно - Хімнасія Е.Р. -:-
21:30Дефенсорес Бельграно ВР - Антоніана -:-
22:00Архентіно ММ - КС Пеньяроль -:-
22:00Індепендьєнте Чівілкой - Сансіньєна -:-
22:00Олімпо Баїя-Бланка - Сьюдад Болівар -:-
22:00Сан-Мартін Формоса - Спортіво Лас Парехас -:-
22:00Сармьєнто Ресістенсія - Хувентуд Уніда Гуалегуайчу -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Клаусура

21:30Вілья Сан-Карлос - Дефенсорес Унідос -:-
21:30Депортіво Арменіо - Колехіалес -:-
21:30Док Суд - Депортіво Мерло -:-
21:30Сан-Мігель - Акассусо -:-
21:30УАІ Уркіса - Тальєрес Ескалада -:-
21:30Фенікс - Архентіно де Кільмес -:-

АРГЕНТИНА: Прімера С - Клаусура

21:30Берасатегі - Сентраль Кордоба -:-
21:30Сан-Мартін Бурсако - Ель Порвенір -:-
00:00Реал Пілар - Леандро Н. Алем -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Апертура

21:30Архентіно де Росаріо - Депортіво Муніс -:-
21:30Лугано - Хувентуд Уніда С.-М. -:-
21:30Сентраль Баллестер - Депортіво Парагвайо -:-
21:30Юпанкі - Мерседес -:-

АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Другий етап

16:00Індепендьєнте 2 - Годой Крус 2 -:-
17:00Сармьєнто Хунін 2 - Велес Сарсфілд 2 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки)

17:00Расінг Ж - Ферро Ж -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

17:00Остенде - Сінт-Трейден -:-
19:15Генк - Серкль Брюгге -:-

БЕЛЬГІЯ: Challenger Pro League

17:00СК Беверен - Віртон -:-
21:00РВДМ 47 - Дендер -:-

БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії - Кваліфікація

19:00Ліль - Хейст -:-
20:00РФК Льєж - Оверейсе -:-
20:00Тессендерло - Остіш -:-
20:00Тюбіз-Брен - Хогстратен -:-
20:30Нінове - Бохолтер -:-
20:30Сіті Пайретс - Діккелвенне -:-
20:30Франк Борен - Олса Бракел -:-
21:00Ме - Перве -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

14:30Брюгге Ж - Ст. Льєж Ж -:-
17:00Алст Ж - Шарлеруа Ж -:-
20:00Лувен Ж - Феміна Волюве Ж -:-
20:00Мехелен Ж - Зюлте-Варегем Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

14:00Слуцьк - Енергетик-БГУ -:-
16:00Вітебськ - Арсенал Дзержинськ -:-
18:00ФК Гомель - Белшина -:-

БІЛОРУСЬ: Перша ліга

13:00Макслайн Рогачов - ФК Слонім -:-
15:00Орша - Барановичі -:-
17:00Нафтан - Ліда -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Торпедо Жодіно 2 - ФК Мінськ 2 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

18:00Спартак - Арда -:-
20:15Левскі - Хебар -:-
21:00Перенес.Лок. Пловдив - ЦСКА Софія -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

18:00Добруджа - Літекс Ловеч -:-
18:00Лудогорець II - Дунав Русе -:-
18:00Своге - Беласиця -:-
18:00Янтра Габрово - Маріца Пловдив -:-
20:00Етар - Созополь -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Схід

18:00Асеновец - Гігант Саєдіненіє -:-
18:00Атлетік Куклен - Слівен -:-
18:00Бероє II - Ямбол 1915 -:-
18:00Борислав Парвомай - Несебир -:-
18:00Верея - Загорец -:-
18:00Левскі Карлово - Димитровград -:-
18:00Родопа Смолян - Хасково -:-
18:00Розова Долина - Карнобат -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

18:00Балкан Ботевград - ЦСКА 1948 Софія III -:-
18:00Бансько - Марек -:-
18:00Владая - Септемврі Сімітлі -:-
18:00Гоце Делчев - Славія Софія 2 -:-
18:00Костинброд - Віхрен -:-
18:00Левскі-Раковскі - Ботев Іхтіман -:-
18:00Надєжда Доброславці - Разлог -:-
18:00Оборіште - ЦСКА Софія II -:-
18:00Септемврі Софія 2 - Сливнішкі Герой -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Схід

18:00Доростол - Черно Море II -:-
18:00Шумен 2007 - Спортист Тошево -:-

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

18:00Бдін Видин - Академік Свіштов -:-
18:00Віхар Славяново - Янтра Полскі-Трамбеш -:-
18:00Лок. Горна - ОФК Левскі -:-
18:00Локомотив Дряново - Мездра -:-
18:00Партизан Червен-Бряг - Павликени -:-
18:00Севлієво - Дреновець -:-
18:00Ювентус Малчика - Боруна -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Клаусура

01:00Томаяпо - Аврора 3:0
03:15Індепендьєнте Петролерос - Санта-Крус 1:0
22:00Рояль Парі - Стронгест -:-
00:15Болівар - Орієнте Петролеро -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Перший етап

20:20Депортіво Шалон - Мунісіпаль Чальяпата -:-
22:00Нуева Кліса - Енріке Хапп -:-
22:30Сур-Кар - Реал Оруро -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

18:00Борац Баня-Лука - Железнічар -:-
18:00Перенес.Вележ Мостар - Зріньскі -:-
18:30Тузла Сіті - Леотар -:-
20:00Слога - Широкі Брієг -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - ФБіГ

18:00Бановичі - Градачац -:-
18:00Гаджичі - Ступчаниця -:-
18:00Горажде - Раднічки Лукавац -:-
18:00Младост ДК - Єдінство Біхач -:-
18:00Томіслав - Братство Грачаніца -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

18:00Дріна Зворник - Раднік Бієліна -:-
18:00Железнічар Баня-Лука - Фамос Войковичі -:-
18:00Звієзда 09 - Лакташі -:-
18:00Прієдор - Сутьєска Фоча -:-
18:00Славія - Любич Прнявор -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

22:30Атлетіку Мінейру - Гояс -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00Ітуано - Новорізонтіну 1:0
03:30Наутіко - Віла-Нова 1:2
17:00Понте-Прета - Гуарані -:-
22:30Шапекоенсе СК - Брускі -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія С - Другий етап

23:00АБС - Фігейренсе -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія D - Плей-оф

21:00Португеза РЖ - Амазонас -:-
21:00СЕР Кашіас - Америка Натал -:-

БРАЗИЛІЯ: Copa Paulista

01:00Леменсе - Деспортіво 1:1
21:00Агуа-Санта - ЕК Сан-Бернарду -:-
21:00Сан-Каетано - Жувентус-СП -:-
22:00Португеза - Оесте -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії A2 (Жінки) - Плей-оф

21:00Сеара Ж - Реал Арікемес Ж -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Егль Нуар ФК - Олімпік Стар -:-
16:00Магара Янг Бойз - ТОП Джуніор -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера

00:00Монагас - Ерманос Кольменарес 3:1
02:15Лара - Депортіво Тачіра 2:0
00:00Універсідад Сентраль - Португеза -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

13:00Біньзионг - Ханой ФК -:-
14:00Біньдінь - Тханьхоа -:-
15:15Сайгон - Хо Ши Мін -:-

В’ЄТНАМ: В.Ліга 2

12:00ТТБД Пху Донг - Футхо -:-
13:00Лонган - Конган -:-

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

16:00Ноах - Урарту -:-
16:00Ширак Гюмрі - Арарат Єреван -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

16:00БКМА 2 - Алашкерт 2 -:-
16:00Західна Вірменія - Пюнік Єреван 2 -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура

00:30Маратон - Віда -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

20:00Атромітос - ОФІ Крит -:-
21:30Ламія - AEK -:-
21:45ПАОК - Панетолікос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

16:30Сіоні - Самгуралі -:-
19:00Динамо Тбілісі - Діла Горі -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

17:30Мерані Тбілісі - ВІТ Джорджія -:-

ДАНІЯ: Суперліга

17:00Мідтьюлланн - Орхус -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:00Вайле - Сеннерйюск -:-
16:00Хобро - Хіллерброд -:-

ДАНІЯ: Другий дивізіон

15:00Брабран - Орхус Фремад -:-
15:00Роскілле - Кольдинг -:-
15:00Сківе - Тістед ФК -:-
15:00Фрем - Яммербугт -:-

ДАНІЯ: 3rd Division

14:00Ванлесе - Міддельфарт -:-
14:00Далум ІФ - СфБ-Оуре -:-
14:30ВСК Орхус - Хольстебро -:-
14:45ФА 2000 - Торнбю -:-
15:00Несбю - Люсенг -:-

ДАНІЯ: Еліт дивізіон (Жінки)

15:00Норшелланн Ж - Брондбю Ж -:-

ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ - Етап переможців

23:00Харабакоа - Атлетіко Пантоха -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Другий етап

03:00Гваласео - Текніко У. 0:3
23:00Оренсе - СК Барселона -:-

ЕКВАДОР: Кубок Еквадору - Груповий етап

02:00Індепендьєнте дель Вальє - Ель Насьйональ 3:1

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга

14:30Калев Таллінн - Пайде -:-
17:00Нарва - Легіон -:-
19:00Флора - Вапрус Пярну -:-

ЕСТОНІЯ: Есілііга

15:00Ельва - Альянс -:-
15:00Тулевик - Левадія U21 -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)

15:00Калев Таллінн Ж - Табасалу Ж -:-
15:00Спортінг Саку Ж - Вапрус Пярну Ж -:-

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

19:30Аль-Іттіхад - Національний банк Єгипту -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

14:00Нквазі - Пауер Дайнамос -:-
16:00Лумвана Радіантс - Грін Іглз -:-
16:00МЮЗА - ФК Грін Баффалос -:-
16:00Прізон Леопардс - ЗЕСКО -:-
16:00Ред Ерроус - НАПСА Старз -:-
16:00Форест Рейнджерс - Кансанші -:-
16:00Чамбіші - Занако -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

18:00Хапоель Хайфа - Хапоель Тель-Авів -:-
19:00Хапоель Єрусалим - Хапоель Хадера -:-
20:00Нетанія - Бейтар Єрусалим -:-

ІНДІЯ: Calcutta Premier Division A

12:30Бхаваніпор - БСС Спортінг -:-
12:30Кіддерпор - Калькутта Кастомс -:-
12:30Пірлесс - Толлігунге Аграгамі -:-
12:30Рейлвей - Джордж Телеграфер -:-
12:30Саутерн Семіті - Юнайтед СК -:-

ІНДІЯ: Durand Cup

12:30Ченнаї - Армі Ред -:-
15:30АТК Мохун Баган - Раджастан Юнайтед -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

12:00ПСМ Макассар - Арема -:-
16:30РАНС Нусантара - Персія Джакарта -:-

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:30Лонгфорд - Вексфорд -:-

ІРЛАНДІЯ: Національна ліга (Жінки)

19:00Корк Сіті Ж - Слайго Роверс Ж -:-
19:00Тріті Юнайтед Ж - Голвей ЖФК Ж -:-
20:00Вексфорд Ж - Дублін Вейвс Ж -:-
21:35Атлон ЖФК Ж - Пімаунт Ж -:-

ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії

23:00Коупавогур - Брейдаблік 0:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

23:00Алавес - Мірандес 1:0
18:30Спортінг Х. - ФК Андорра -:-
20:30Альбасете - Бургос -:-
20:30Сарагоса - Леванте -:-
23:00Гранада - Расінг С. -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

21:45Асколі - СПАЛ -:-
21:45Дженоа - Беневенто -:-
21:45Перуджа - Парма -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

11:30Кальярі U19 - Торіно U19 -:-
12:00Мілан U19 - Фрозіноне U19 -:-
17:30Болонья U19 - Інтер U19 -:-
17:30Чезена U19 - Рома U19 -:-

ЙОРДАНІЯ: Кубок Йордану

18:00Аль-Рамта - Аль-Ахлі -:-
18:00Шабаб Аль-Ордон - Шабаб Наззал -:-
20:30Акаба - Балама -:-
20:30Аль-Файсалі Амман - Аль-Тора -:-

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

16:00Акжайик Уральськ - Каспій Актау -:-
16:00Шахтар Караганда - Атирау -:-
18:00Мактаарал - Туран -:-

КАЗАХСТАН: Перший дивізіон

12:00ФК Астана 2 - Ясси -:-
14:00Екібастуз - Ігілік -:-
14:00Окжетпес - Академія Онтустік -:-
14:00ФК Киран - Жетису Талдикорган -:-
15:00Кайрат Алмати 2 - Байконур Кизилорда -:-

КАМБОДЖА: CPL

11:45Бенг Кет - Тіффі Армі -:-
11:45Кірівонг Сок Сен Чей - Ангкор Тайгер -:-
14:30НагаВорлд - Вісакха -:-
14:30Пномпень Краун - Свай Рієнг -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

20:30HFX Вондерерс - Пасифік ФК -:-

КАНАДА: КСЛ - Плей-оф

23:00Сербіан Вайт Іглз - Контіненталс -:-

КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга

15:00Алай Ош - Талант -:-
15:00Нефтчі Кочкор-Ата - Абдиш-Ата -:-

КИТАЙ: Суперліга

14:30Шанхай Порт - Чжецзян Грінтаун -:-

КИТАЙ: Кубок ФА

10:30Сучжоу Донву - Бейцзин Технолоджі -:-
14:30Цзібо Цуудзю - Шанхай Цзядін -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

00:00Енвігадо - Букараманга 2:1
03:30Петролера - Деп. Калі 4:4
22:00Перейра - Кортулуа -:-
00:05Патріотас - Агілас -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Клаусура

23:00Орсомарсо - Реал Сантандер -:-

КОСОВО: Суперліга

18:00Дріта - Дукаджїні -:-
18:00ФК Ллапі - Трепча 89 -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

00:00Сан-Хосе - Лимон Блек Стар 3:3
01:00АД Асеррі - Консультантс Десампарадос 2:1
05:00Мунісіпаль Гарабіто - Кофутпа 1:3

КЮРАСАО: Перший дивізіон

03:00Сіток - Йонг Коломбія 0:2

ЛАОС: Ліга Лаосу

12:00В'єнгчан - Лао Армі -:-
12:00Чампасак Юнайтед - Луангпрабанг Юнайтед -:-
12:00Янг Елефант - Мастер 7 -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

14:00Тукумс 2000 - ФК Лієпая -:-
16:00Метта/ЛУ - Спартакс -:-
18:00Супер Нова - ДФЦ Даугавпілс -:-

ЛАТВІЯ: 1. Ліга

13:00Гробіня - Ризька ФШ 2 -:-
15:00Салдус СС/Леевон - Валмієра 2 -:-
17:00Динамо Рига - ФК Рига 2 -:-

ЛИТВА: А Ліга

17:00Гагельманн - Жальгіріс -:-
19:00Шауляй ФА - Джюгас Телшяй -:-

ЛИТВА: I Ліга

15:00Екранас - Гарлява -:-
17:00Мінія - Невежис Кедайняй -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Вікторія Роспорт - Женесс Еш -:-
20:00Есперанж - Расінг Люксембург -:-
20:00Фола - Еттельбрюк -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30Перенес.Біг Буллетс - Ред Лайонс -:-
15:30Перенес.Еквендені Хаммерс - Сейбл Фармінг -:-
15:30Ред Лайонс - Майті Тайгерс -:-
15:30Перенес.Сілвер Страйкерс - Майті Тайгерс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

15:15Кучінг Сіті - Паханг УіТМ -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

19:30Гзіра - Санта Лучія -:-
20:30Моста - Гуджа -:-
21:45Флоріана - П'єта Хотспурс -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Некакса - Чівас Гвадалахара 0:4

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Атлас U20 - Пуебла U20 -:-
17:00Керетаро U20 - Клуб Тіхуана U20 -:-
17:00Клуб Америка U20 - Крус Асуль U20 -:-
17:00Монтеррей U20 - УАНЛ Тігрес U20 -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура

01:05Чівас Гвадалахара Ж - Сантос Лагуна Ж 3:1
03:00Керетаро Ж - Атлас Ж 0:0
04:00УАНЛ Тігрес Ж - Пачука Ж 3:1
05:05Клуб Тіхуана Ж - УНАМ Пумас Ж 4:1
20:00Крус Асуль Ж - Некакса Ж -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

16:00Ферровіаріо Накала - ЕНХ Віланкуло -:-

МОЛДОВА: Super Liga

18:00Сфинтул Георге - Динамо-Авто -:-
20:00Петрокуб - Зімбру Кишинів -:-

М’ЯНМА: Національна ліга

11:30Хантавадді Юнайтед - Шан Юнайтед -:-

НІГЕРІЯ: ННЛ

15:00Ван Рокет - Абія Кометс -:-
18:00Воррі - ФК Краун -:-
18:00Замфара - ЕФКК -:-
18:00Іджебу - Гоу Раунд -:-
18:00Йобе Старз - АБС -:-
18:00Майті - Сіті ФК Абуджа -:-
18:00Нневі - Баєлса Юнайтед -:-
18:00Оя Спортс - ФВК Чемпіонс -:-
18:00Сайношур - Роверс -:-
18:00Сокото - Ель-Канемі -:-

НІГЕРІЯ: Кубок AITEO

18:00Віккі - Насарава -:-
18:00Когі - Кано -:-
18:00Найджер Торнадос - Лобі -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

17:30Вітесс - Херенвен -:-
19:45Сіттард - Камбур -:-
22:00ФК Еммен - Утрехт -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30Харденберг - Нордвейк -:-
16:00Ейсселмірвогелс - Остзан -:-
16:00Козаккен Бойз - Ексельсіор Масслейс -:-
16:00Райнсбургсе Бойс - Схевенінген -:-
16:30ГФК - Спакенбург -:-
16:30Катвейк - Йонг Волендам -:-
16:30ТЕК - Квик Бойз -:-
18:00Йонг Спарта Роттердам - Ліссе -:-
19:00Де Трефферс - АФК -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:30АКВ Ассен - ВВ ДОВО -:-
15:30Барендрехт - Ексельсіор 31 -:-
15:30ГВВВ - Тер Леде -:-
15:30Рейнфогелс - ХСВ Хук -:-
15:30РКАВ Волендам - ВВОГ -:-
15:30Стапхорст - Спортлюст -:-
15:30Харкемасе Бойз - АСВГ -:-
16:00Ермело - Стедоко -:-
16:00Урк - Спарта Нейкерк -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

04:00Діріанген - Спорт Себако 0:0

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

01:00Діріанген U20 - Спорт Себако U20 4:0
00:00Естелі U20 - УНАН-Манагуа U20 -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:00Зандгаузен - Нюрнберг -:-
14:00Падерборн - Гольштайн Кіль -:-
14:00Регенсбург - Карлсруе -:-
21:30Брауншвейг - Дюссельдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Веєн - Оснабрюк -:-
15:00Дрезден - Ельферсберг -:-
15:00Мангейм - Боруссія Д. II -:-
15:00РВ Ессен - Інгольштадт -:-
15:00Саарбрюкен - Ауе -:-
15:00Фрайбург II - Вікторія Кельн -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Ганновер II - ТСФ Гавельзе -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Герта Берлін II - Вікторія Берлін -:-
14:00Локомотив Лейпциг - ТБ Берлін -:-
14:30Мойзельвіц - Ерфурт -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Ален - Бохольт -:-
15:00Каан-Марінборн - Редінгхаузен -:-
15:00Обергаузен - Ліппштадт -:-
15:00Пройссен Мюнстер - Боруссія М. II -:-
15:00Фортуна Д. II - Штрелен -:-
15:00Фортуна Кельн - Шальке II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Айнтрахт Т. - Ульм -:-
15:00Балінгер - Штайнбах Гайгер -:-
15:00Вормс - Штутгарт II -:-
15:00Фрайберг - ФК 08 Хомбург -:-
15:00ФСФ Франкфурт - Кассель -:-
15:00Фульда-Ленерц - Майнц II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00Гройтер Фюрт II - Унтерхахінг -:-
15:00Нюрнберг II - Ансбах 09 -:-
15:00Ханкофен-Хайлінг - Тюркюджю Мюнхен -:-
18:00Аубштадт - Ашаффенбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00Блау-Вайс Берлін - Тасманія Берлін -:-
14:00Ратенов - Динамо Шверін -:-
15:00МСФ Нойруппін - Штакен -:-
15:00Росток - Шверін -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

15:00Блау-Вайс Цорбау - Бішофсвердер -:-
15:00Грімма - Оберлаузіц -:-
15:00Зандерсдорф - Бауцен -:-
15:00Крішов - Айнхайт Рудольштадт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

14:30Бордесхольм - Гузумер -:-
15:00Ноймюнстер - Дорнбрайте Любек -:-
15:00Пансдорф - СК Вайхе-08 II -:-
19:00Ольденбургер - ГВ Зібенбаумен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

16:00Курслак-Нойєнгамме - Зазель -:-
16:30Альтона - Тюркіє Вільгельмсбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

16:00Рамлінген-Елерсгаузен - Хеслінгер -:-
17:00Гіфхорн - Ольденбург -:-
17:00Шенінген - Шпелле-Фенгауз -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

16:00Баварія Альценау - Хадамар -:-
16:00Вайденгаузен - Фрідберг -:-
16:00Вальдгірмес - Штадталлендорф -:-
16:00Фернвальд - Унтер-Флокенбах -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

16:30Ауерсмахер - Мехтерсхайм -:-
16:30Пфеддерсхайм - Енгерс -:-
17:00Айсбахталь - Мюльгайм-Керліх -:-
17:00ШОТТ Майнц - Вальдальгесхайм -:-
18:30Ельферсберг II - Герта Вісбах -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

16:00Баварія Гоф - Гебенбах -:-
16:00Донауштауф - Геесдорф -:-
18:00Абтсвінд - Дон Боско Бамберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Південь

15:00Інгольштадт II - Гархінг -:-
15:00Коттерн-Санкт-Манг - Мюнхен 1860 II -:-
15:00Ландсберг - Тюркспор Аугсбург -:-
16:00Ісманінг - Кірханшерінг -:-
16:00Нордлінген - Швабен Аугсбург -:-
18:00Гундельфінген - Шальдінг-Гайнінг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00Геппінгер СФ - Рафенсбург -:-
15:00Некарсульмер - ФК 08 Філлінген -:-
15:00ФК Гольцгаузен - ФК Ноттінген -:-
15:30Фрайбургер - Біссінген -:-
16:30Ройтлінген - Оберахерн -:-
19:00Штутг. Кіккерс - Бакнанг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

19:30Хюрт - Боннер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

19:00Дуйсбург - Юрдінген -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00Берлінер АК 07 U19 - Санкт-Паулі U19 -:-
12:00Енергі Коттбус U19 - Вердер U19 -:-
12:00Магдебург U19 - Гольштайн Кіль U19 -:-
13:00Ганза Росток U19 - Вольфсбург U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

13:00Штутгарт U19 - Гайденгайм U19 -:-
14:00Гоффенгайм U19 - Дармштадт U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

13:00Боруссія М. U19 - Боннер U19 -:-
16:00Ферль U19 - Леверкузен U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)

14:00Бунтентор Ж - Гамбург Ж -:-
16:00Заальфельд Тайтенс Ж - Карлсруе Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

19:00Буде/Глімт - Хам-Кам -:-
19:00Одд - Сарпсборг 08 -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

17:00Согндал - Бранн -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

15:00Егерсундс - Сотра -:-
15:00Нотодден - В. Хаугесунн -:-
16:00Скасовано Халден - Ойгарден -:-
17:00Арендал - Уллерн -:-
17:00Ерн - Мосс -:-
17:00Флеккерей - Стреммен -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Хедд - Левангер -:-
16:00Браттвог - Алта -:-
16:00Ейдсвольд - Фрігг -:-
17:00К'єлсос - Берум -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 1

14:00Гроруд 2 - Фрея -:-
15:00Нордстранд - Сандвікен -:-
15:00Реді - Ус ТФ -:-
17:00Оппсал - Локомотив Осло -:-
19:00Люн - Грей -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

14:00Елверум - Сп'єлкавік -:-
14:00Рауфосс 2 - Ферде -:-
15:00Брумунддал - Хенефосс -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 3

15:00Бремнес - Бродд -:-
15:00Сторд - Люсеклостер -:-
15:00Хаугесунн 2 - Б'ярг -:-
16:00Дьєрв 1919 - Сола -:-
16:00Саннес Ульф 2 - Фана -:-
18:00Вікінг 2 - Окра -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

15:00Єлей - Фолло -:-
15:00ІЛ Експрес - Порс -:-
16:00Старт 2 - Халсен -:-
18:30Урадд - Ейк-Тонсберг -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

15:00Стейнк'єр - Оркла -:-
17:00Кольстад - Мельхус -:-
17:00Трюгг/Ладе - Бйосен -:-

НОРВЕГІЯ: Топпсерія (Жінки)

18:00Волеренга Ж - Люн Ж -:-

ОМАН: Професійна ліга

17:00Аль-Іттіхад - Оман ФК -:-
19:00Сохар - Аль-Наср -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

04:00Потрос- дель-Есте - Індепендьєнте 3:1
00:00Арабе Унідо - Сан-Франциско -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

00:00Ресістенсія - Амельяно 2:1
02:15Соль де Америка - Гуайрена ФК 2:0
23:00Хенераль Кабальєро - Олімпія Асунсьйон -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

00:00Рубіо Нью - Гуарані де Трінідад 3:1
02:153 де Фебреро - Сан-Лоренсо 2:1
17:00Атира - Мартін Ледесма -:-
17:00Фернандо де ла Мора - Колехіалес -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

23:00Кахамарка - Аякучо 2:1
21:15Депортіво Мунісіпаль - Альянса Атлетіко -:-
23:30С'єнсіано - Грау -:-

ПЕРУ: Liga Women - Група вибування

20:00Аякучо Ж - Спорт Бойз Ж -:-
21:00Кільяс Ж - Депортіво Мунісіпаль Ж -:-

ПЕРУ: Liga Women - Чемпіонська група

23:15Альянса Ліма Ж - Карлос Маннуччі Ж -:-
23:15Атлетіко Трухільйо Ж - Універсітаріо Ж -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

16:00Голден Ерроуз - ТС Гелаксі -:-
16:00Сехухуне - Мамелоді Сандаунз -:-
18:30Кейптаун Сіті - Стелленбош -:-
21:00Кайзер Чіфс - Річардс Бей -:-
21:00Маріцбург Юнайтед - Чіппа Юнайтед -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1

12:00Пхохан - Інчхон -:-
14:00Чеджу Юнайтед - Сувон -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 2

13:00Сеул Е-Ленд - ФК Гвангю -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

11:00Сіхин Сітізен - Пусан Кіотон -:-
13:00Кьонджу КГНП - Ульсан Сітізен -:-
13:00Танджин Сітізен - Гімхе -:-
13:00Чхонджу - Каннин -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Гленавон - Ларн -:-
17:00Данганнон - Баллімена -:-
17:00Кліфтонвілл - К. Рейнджерс -:-
17:00Портадаун - Колрейн -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

17:00Баллінамаллард - Ньюїнгтон -:-
17:00Ворренпойнт - Дандела -:-
17:00Дергв'ю - Балліклер -:-
17:00Інститьют - Енна -:-
17:00Нокбреда - Харланд енд Волфф -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

18:00Македонія ГП - Победа -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

18:00Арсімі - Вардар -:-
18:00Детоніт Плачковіца - Беласіца -:-
18:00Караорман - Воска Спорт -:-
18:00Кожуф Гевгелія - Пелістер -:-
18:00Локомотив Скоп'є - КФ Гостівар -:-
18:00Охрід - Тетекс -:-
18:00Саса - Беса 1976 -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Плоцьк - Корона Кєльце -:-
18:30Шльонск Вроцлав - Краковія -:-
21:00Варта Познань - Відзев Лодзь -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

16:00Подбескідзє - Пуща -:-
18:30Вісла - Скра -:-
21:00Термаліца - С. Жешув -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

18:00Ельблаг - Прушкув -:-
18:00Каліш - Погонь Сєдльце -:-
19:00Котвіца Колобжег - Сярка Тарнобжег -:-
19:00Мотор Люблін - Стоміл Ольштин -:-
19:00Польковіце - Шльонск Вроцлав 2 -:-
20:11Полонія Варшава - Вісла Пулави -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

13:00Ягеллонія II - Конкордія Ельблаг -:-
17:00Блонянка Блонє - Скєрнєвіце -:-
18:00Бронь Радом - Світ -:-
18:00Оструда - Легія II -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

13:00Геданія Гданськ - Солец Куявскі -:-
13:00Погонь Щецін II - Б. Гдиня -:-
15:00Срода - Вінета В. -:-
17:00Картусія Картузи - Яроцин -:-
18:00Завіша - Унія Сважендз -:-
18:00Унія Яніково - Нове Скальмєжіце -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група III

13:00Ракув 2 - Стілон Гожув -:-
14:00Гочалковіце Здруй - Царіна Губін -:-
18:00Бєльсько-Бяла - Одра Водзіслав -:-
18:00Варта Гожув - Ниса -:-
18:00Гварек Тарновске Гури - Легніца 2 -:-
18:00Ключборк - Павловіце -:-
18:00Сленза Вроцлав - Бжег -:-
18:00Хробри Глогув 2 - Полонія Битом -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група IV

18:00Бяла Подляска - Корона Кєльце 2 -:-
18:00Люблінянка - Унія Тарнув -:-
18:00Стальова Воля - Хелмянка Хелм -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

12:00Вісла U18 - Краковія U18 -:-
12:00Легія U18 - Заглембє U18 -:-
13:00Корона Кєльце U18 - Ракув Ченстохова U18 -:-
15:30Погонь Щецін U18 - Ягеллонія U18 -:-
16:00Лех Познань U18 - Полонія В. U18 -:-

ПОЛЬЩА: Екстраліга (Жінки)

12:30Ленчна Ж - Медик Конін Ж -:-
13:00Чвурка Радом Ж - Погонь Тчев Ж -:-
14:00Гданськ Ж - Шльонск Вроцлав Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

17:30Санта-Клара - Ароука -:-
20:00Шавіш - Візела -:-
22:30Порту - Спортінг -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

13:00СК Фаренсе - Академіко Візеу -:-
17:30Морейренсе - Торреенсе -:-
20:00Трофенсе - Вілафранкенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга 3

13:00Фелгейраш - Санжуаненсе -:-
19:00АД Фафе - Сан-Жуан-де-Вер -:-
19:00Анадія - Монталегре -:-
19:00Спортінг B - Монкарапашенсе -:-
19:00Уш Белененсеш - Академіка -:-
21:30Амора - Алверка -:-

РЕЮНЬЙОН: Регіональ 1

19:00Сен-П'єруаз - Жанна д'Арк -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Урал - Нижній Новгород -:-
15:00Хімки - Локомотив Москва -:-
17:30Динамо Москва - Спартак Москва -:-
20:00ФК Ростов - Сочі -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 1

17:00Аланія 2 - Спартак Нальчик -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 2

18:00Балтика 2 - Родіна U21 -:-

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 3

15:00Рязань - Арсенал Тула 2 -:-
17:00Калуга - Знамя Ногінськ -:-

РОСІЯ: Вища ліга (Жінки)

10:45Звєзда 2005 Ж - ЦСКА Москва Ж -:-
17:00ФК Ростов Ж - Локомотив Москва Ж -:-

РУАНДА: Прем'єр-ліга

16:00Бугесера ФК - Кійову -:-
16:00Гасогі Юнайтед - Мукура Вікторі Спортс -:-
16:00Рвамагана Сіті - Горила -:-
19:30Район Спорт - Руціро -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

21:30Рапід Бухарест - УТА Арад -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00Бая-Маре - Ріпенсія Тімішоара -:-
11:00Конкордія - Думбревіца -:-
11:00Політехніка Тімішоара - ФК Брашов -:-
11:00Униря Слобозія - Металоглобус Бухарест -:-
11:00Уніря Деж - Політехніка Ясси -:-
13:00Глорія Бузеу - КСС Слатіна -:-
18:00Прогресул Спартак - Севішул Шелімбер -:-
18:45Війторул Тиргу-Жіу - Дінамо Б. -:-

РУМУНІЯ: Кубок Румунії - Кваліфікація

17:30Уніря Алба-Юлія - Окна Муреш -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура

23:00Перенес.Агіла - ФК Альянса -:-
23:00Перенес.Драгон - Платенсе Мунісіпаль -:-
23:00Перенес.Метапан - 11 Депортіво -:-
23:00Перенес.ФАС - Санта-Текла -:-
23:00Перенес.Хокоро - Луїс Анхель Фірпо -:-
23:00Перенес.Чалатенанго - Атлетіко Марте -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

18:00Скасовано Гана - Ямайка -:-
19:30Катар - Марокко -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:00Навалькарнеро (Esp) - Райо Вальєкано B (Esp) -:-
11:30Мурсія (Esp) - Мелілья (Esp) -:-
12:30Аморебієта (Esp) - Сестао (Esp) -:-
13:00Реал Авілес (Esp) - Атлетіко Тордесільяс (Esp) -:-
13:00Хімнастіка Сеговіана (Esp) - Реал Авіла (Esp) -:-
17:00ФК Пандрамаїкос (Gre) - ПАОК B (Gre) -:-
18:00Перголеттезе (Ita) - Луккезе (Ita) -:-
18:00Сан-Донато Таварнелле (Ita) - Трестіна (Ita) -:-
18:30Фоджа (Ita) - Сан-Северо (Ita) -:-
19:00Анортосіс (Cyp) - Пафос (Cyp) -:-
20:00Гіхуело (Esp) - Саламанка (Esp) -:-
20:00Нумансія (Esp) - Реал Мадрид B (Esp) -:-
20:00Сабадель (Esp) - КЕ Еуропа (Esp) -:-
20:00СД Логроньєс (Esp) - Алавес B (Esp) -:-
20:15Хувентуд Торремолінос (Esp) - Ехідо (Esp) -:-
20:30Ферроль (Esp) - Компостела (Esp) -:-
21:00Алькояно (Esp) - Альсіра (Esp) -:-
21:00Еспаньйол B (Esp) - Сант-Андреу (Esp) -:-
21:30Альманса (Esp) - Ілісітано (Esp) -:-
21:30Антекера (Esp) - Альхесірас (Esp) -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

15:00СГС Ессен Ж (Ger) - Ден Гааг Ж (Ned) -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

18:00Перенес.Чукарічкі - Црвена Звезда -:-
18:55Войводіна - Младост Лучани -:-
21:00Явор - Раднічки 1923 -:-

СЕРБІЯ: Перша ліга

18:00Графічар Белград - Нови-Београд -:-
18:00Єдінство У. - Железнічар Панчево -:-
18:00Інджія - Мачва Шабац -:-
18:00Раднічки Белград - Лозніца -:-
20:00Слобода - Рад Белград -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

11:00Студентскі Град - Борац Лазаревац -:-
18:00БСК Борча - Сіндєліч Б. -:-
18:00Земун - Телеоптік -:-
18:00ОФК Белград - БАСК -:-
18:00Раднічки Обреновац - Ушце -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Войводина

18:001. Май Рума - Динамо Панчево -:-
18:00Бечей - Єдінство СП -:-
18:00Раднічки Сомбор - Нафтагас -:-
18:00Хайдук 1912 - Омладінац НБ -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

18:00Дубочіца - Цар Константін -:-
18:00Тімок - Дунав Прахово -:-
18:00Топлічанін - Власіна -:-
18:00Ягодіна - Раднічки Свілайнац -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Захід

18:00Будучность Арілє - Будучност Крушик -:-
18:00Мачва Богатич - Борац 1926 -:-
18:00Младі Раднік - ФАП -:-
18:00Таково - Реал Подунавці -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

12:30Лайон Сіті - Танджонг Пагар -:-
12:30Хуганг - Янг Лайонс -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

19:00Злате Моравце-Врабле - Ружомберок -:-
19:00Міхаловце - Скаліца -:-
19:00Спартак Трнава - Дун. Стреда -:-
19:00Тренчин - Л. Мікулаш -:-

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

11:30Жиліна B - Прешов -:-
17:30Гуменне - Кошице -:-
17:30Дубніца - Рача -:-
17:30Пухов - Миява -:-
17:30Требішов - Поважська Бистриця -:-

СЛОВАЧЧИНА: 3. Liga - East

17:30Вранов - Гіралтовце -:-
17:30Липани - Філаково -:-
17:30Попрад - Бардейов -:-

СЛОВАЧЧИНА: 3. Liga - West

17:30МСК Мартін - Малженіце -:-
17:30Нове Замки - Вельке Лудінце -:-
17:30Середь - Частковце -:-
17:30Шаля - Інтер Б. -:-

СЛОВАЧЧИНА: 4. liga - Bratislava

14:30НСК 1922 Братислава - Рогожник -:-
18:00Бернолаково - Ровінка -:-

СЛОВАЧЧИНА: 4. liga - Central

17:30Бадін - Чадця -:-
17:30Славія Слашков - Маков -:-
17:30Шалкова - Жарновіца -:-

СЛОВАЧЧИНА: 4. liga - West

11:30Імель - Болераз -:-
18:00Габчиково - Гбели -:-
18:00Гурбаново - Левіце -:-
18:00Марцелова - Требатіце -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Liga Women

12:00Ружомберок Ж - Б. Бистриця Ж -:-
12:00Спартак Трнава Ж - Тренчин Ж -:-
17:00Жиліна Ж - Слован Братислава Ж -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

18:30НК Браво - Мура -:-
21:15Копер - Олімпія Любляна -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

18:00Белтинці - Білє -:-
18:00НК Бистріца - Примор'є -:-
18:00Фужінар - НК Крка -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - East

18:00Брежице - Заврч -:-
18:00Добровце - Лютомер -:-
18:00Дравоград - Драва -:-
18:00Посавє Кршко - Дравіня -:-
18:00Шампіон Цельє - Циркулане -:-

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - West

17:30Жірі - Ізола -:-
18:00Брда - Вісоко -:-
18:00Сава Крань - Дрен Врхника -:-
18:00Слован Любляна - Толмін -:-
18:00Шкоф'я-Лока - Любляна Свобода -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SZNL Women

12:00МСМ Плуй Ж - Радомлє Ж -:-

СОМАЛІ: Національна ліга

15:30Декедда - Джазіра -:-

США: МЛС

05:00Лос-Анджелес Гелаксі - Сіетл Саундерс 3:3

США: NWSL (Жінки)

03:00Канзас-Сіті Каррент Ж - Енджел Сіті Ж 1:1

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

15:00Равшан Зафарабад - Есхата -:-
15:00Регар-ТадАЗ - Файзканд -:-
15:00ЦСКА-Памір - Далерон-Уротеппа -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

14:00Нонг Буа Пітчая - Бангкок Юнайтед -:-
15:00Поліс Теро - Чонбурі -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

13:30Супханбурі - Аюттхая Юнайтед -:-
14:00Районг - Ранонг -:-
14:30Утай Тані - Самут Пракан Сіті -:-
15:00Касетсарт - Чіангмай Юнайтед -:-

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

11:00Тайбей Браво Ж - Хуалянь Ж -:-
11:00Перенес.Хан Юань Ж - Таоюань Ж -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Додома Джіджі - Танзанія Прізонс -:-
16:00Коустал Юніон - Янг Африканс -:-
19:00Сімба - Каджера Шугар -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:15Гіресунспор - Касимпаша -:-
19:15Хатайспор - Газіантеп -:-
21:45Антальяспор - Трабзонспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

17:00Тузласпор - Бандірмаспор -:-
20:00Самсунспор - Еюпспор -:-
21:45Алтинорду - Сакар'яспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: Rezerv Lig

17:00Умранієспор 2 - Галатасарай 2 -:-

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

16:30Бала Таун - Хейвердфордвест -:-
16:30Карнарвон - Понтіпрідд -:-
16:30Нью-Сейнтс - Пенібонт -:-
19:45Еберіствіт - Кардіфф Метрополітен -:-

УЕЛЬС: Кімру Південь

16:30Інішір Альбіонс - Абергавенні Таун -:-
16:30Кумбран Селтік - Кембріан енд Клайдеч -:-
16:30Понтардаве - Беррі -:-

УЕЛЬС: Кімру Північ

16:30Колвін-Бей - Портмедог -:-
16:30Молд Александра - Пенрінкок -:-
16:30Престатін Таун - Лланідлойс -:-
16:30Холівелл - Конві Боро -:-
16:30Холіхед - Баклі -:-

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

02:00Серріто - Серро Ларго 0:0
16:00Рентістас - Ліверпуль Монтевідео -:-
21:00Фенікс - Рівер Плейт -:-
00:00Насьйональ - Вондерерс -:-

УРУГВАЙ: Сегунда

23:30КА Серро - Вілья Еспаньйола 1:1
18:30Прогресо - Рампла Хуніорс -:-
21:00Атенас - Хувентуд -:-
21:30Сентраль Есп. - Уругвай Монтевідео -:-

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

13:30ТБ/ФКС/Ройн - Б36 Торсхавн 2 -:-
16:00Вікінгур 2 - Ундрі -:-
16:00Сандур - 07 Вестур Сорвагур 2 -:-
17:00НСІ Рунавік 2 - Фуглафйордур -:-
17:00ХБ Торсхавн 2 - Клаксвік 2 -:-

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

04:30Лабаса - Сува 2:1

ФІЛІППІНИ: PFL

10:00Аскалс - Махарліка -:-
12:30Кая - ФК Медіола 1991 -:-
15:00Юнайтед Сіті - Себу -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

17:00ВПС - Лахті -:-
17:00СІК - КуПС -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен

17:00ПЕПО - КТП -:-
17:00ПК-35 - Гністан -:-
17:00Яро - ЯПс -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група А

15:00ПеКа - Кескі-Уусімаа -:-
17:00Атлантіс - ЛаПа -:-
17:00Джиппо - Кіффен -:-
18:00КаПа - Лахден Рейпас -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

17:00ГрІФК - Клубі-04 -:-
17:00Джаз Порі - Ільвес 2 -:-
18:00Ільвес-Кіссат - ХЙС -:-
19:00ВЙС - СалПа -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група С

17:00Вааякоскі - ОЛС Оулу -:-
17:00Каяні - Комеетат -:-
18:00Рованіємі - ОТП -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Кансаллінен Ліга (Жінки)

14:00ПК-35 Вантаа Ж - Аланд Юнайтед Ж -:-
14:00ХПС Ж - ОНС Оулу Ж -:-
15:00НІС Ж - ПК-35 Хельсінкі Ж -:-
17:00ХІК Ж - Ільвес Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Сент-Етьєн - Гавр -:-
20:00Ам'єн - Бастія -:-
20:00Валансьєнн - Кевіллі Руан -:-
20:00Діжон - Нім -:-
20:00Кан - Генгам -:-
20:00Лаваль - Мец -:-
20:00Ніор - ФК Париж -:-
20:00По - Сошо -:-
20:00Родез - Аннесі -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

19:00Блуа - Гранвіль -:-
19:00Генгам II - Евре -:-
19:00Кан II - Ванн -:-
19:00Пуассі - Ренн II -:-
19:00Руан - Бове -:-
19:00Сен-Мало - Шартр -:-
19:00Сен-Приве - Коломб -:-
19:00Шатобріан - Шамблі -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

19:00Агено - Кретей -:-
19:00Бельфор - Васкеаль -:-
19:00Бобіньї 93 - Кольмар -:-
19:00Булонь - Флері-Мерожис -:-
19:00Мец II - Сен-Кантен -:-
19:00Реймс II - Безансон -:-
19:00Сен-Мор - Епіналь -:-
19:00Сент-Женев'єв - Фуріані Альяні -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

19:00Жура Сюд - Грасс -:-
19:00Кане-ан-Руссійон - Тулон -:-
19:00Ліон-Дюшер - Алес -:-
19:00Мариньян - Евіан -:-
19:00Обань - Луан-Кюїзо -:-
19:00Осер II - Єр -:-
19:00Фрежюс Сен-Рафаель - Ліон II -:-
21:00Сет - Сен-Пріє -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

17:00Нант II - Треліссак -:-
19:00Андрезьє - Бурж 18 -:-
19:00Анже II - Шамальєр -:-
19:00В'єрзон Фут - Бержерак -:-
19:00КФК Ангулем - Сомюр Олімпік -:-
19:00Ле-Ерб'є - Мулен-Ізер -:-
19:00Лор'ян II - Роморантен -:-
20:00Стад Борделе - ГОАЛ ФК -:-

ХОРВАТІЯ: HNL

19:30Вараждин - Шибеник -:-
22:05Динамо Загреб - Осієк -:-

ХОРВАТІЯ: Prva NL

18:30Вуковар 1991 - Ярун -:-
18:30Орієнт - Дубрава -:-
18:30Рудеш - Бієло Брдо -:-
18:30Солін - Кроація Зміявці -:-

ХОРВАТІЯ: Druga NL

18:30Беловар - Трнє -:-
18:30Загорец К. - Дуго Село -:-
18:30Марсонія - Опатія -:-
18:30Осієк 2 - Гробнічан -:-
18:30Хрваце - Ядран Пореч -:-
18:30Ядран ЛП - Беліще -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

17:00Богеміанс - Градец-Кралове -:-
17:00Перенес.Вікторія Пльзень - Брно -:-
17:00Острава - Тепліце -:-
20:00Млада Болеслав - Спарта Прага -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

11:15Тржінец - Славія Прага B -:-
17:30Дукла Прага - Варнсдорф -:-
18:00Карвіна - Їглава -:-
18:00Лішень - Пржибрам -:-
18:00Простейов - Сігма Оломоуц B -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

11:15Богеміанс 1905 B - Моторлет Прага -:-
11:15Влтавін - Соколов -:-
11:15Збузани - Гостоунь -:-
11:30Ческе Будейовіце B - Домажліце -:-
15:30Пржештіце - Пісек -:-
19:00Карлові Вари - Кралув Двур -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

11:15Яблонець B - Живаніце -:-
11:30Пржеперже - Пардубіце B -:-
18:00Банік Мост-Соуш - Брозани -:-
18:00Бенешов - Жижков -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

11:15Зноймо - Вітковіце -:-
17:30Бланско - Квітковіце -:-
17:30Годонін - Росіце -:-
17:30Граніце - Словацко B -:-
17:30Угерський Брод - Злін B -:-
17:30Фридлант - Кромержиж -:-
17:30Фрідек-Містек - Врховіна -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон А

11:00Тоховіце - Пржибрам B -:-
11:15Маріанські Лазні - Горні-Бржіза -:-
11:15Петрін Пльзень - Собєслав -:-
11:30Ческі Крумлов - Клатови -:-
18:00Горжовіце - ФК Комаров -:-
18:00Катовіце - Доубравка -:-
18:00Рокицани - Арітма Прага -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон В

11:15Бржезова - Вілемов -:-
11:15Кладно - Уєзд Прага -:-
11:15Лібіш - Слани -:-
11:15Хомутов - Гвєзда Хеб -:-
11:15Ческа Ліпа - Штеті -:-
11:30Космоноси - Нератовіце -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон С

11:15Хрудім B - Високе Мито -:-
11:30Велке Гамри - Часлав -:-
18:00Наход - Трутнов -:-
18:00Усті-над-Орліці - Двур Кралове -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон D

11:15Богуніце - Їглава B -:-
11:15Бржецлав - Гумполец -:-
17:30Гавлічкув Брод - Ланжгот -:-
17:30Ждірец - Старт Брно -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон Е

17:30Голешов - Всетін -:-
17:30Нове Сади - Бзенец -:-
17:30Скаштіце - ХФК Оломоуц -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон F

11:15Опава B - Валашске Мезіржічі -:-
17:30Бржидлічна - Брунтал -:-
17:30Римаржов - Карвіна B -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південночеського краю

11:15Таборско B - Осек -:-
16:00Протівін - Янков -:-
18:00Дражіце - Їндржихув Градец -:-
18:00Олешнік - Страконіце -:-
18:00СК Рудолфов - Семіце -:-
18:00Тин-над-Влтавоу - Глубока-над-Вітавоу -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Південноморавського кр.

11:00Крумвірж - Спарта Брно -:-
18:00Босковіце - Куржім -:-
18:00Босоноги - Ледніце -:-
18:00Моравська Славія - Іванчіце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

11:30КВ Двори - Вінтіржов -:-
15:00Цітіце - Уніон Нове Седло -:-
18:00Ломніце - Нова Роле -:-
18:00Нейдек - ФК Остров -:-
18:00Ходов - Банік К. П. -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краловоградецького краю

11:15Висока-над-Лабем - Тиніштє-над-Орліці -:-
18:00Костелец-над-Орліці - Яромерж -:-
18:00Лібчани - Врхлабі -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Ліберецького краю

15:00Ровенско-под-Троскамі - Студенец -:-
15:15Пенчін - Ломніце-над-Попелкою -:-
18:00Желени Брод - Фридлант -:-
18:00Нови Бор - Градек-над-Нісоу -:-
18:00Седмігорки - Велке Гамри B -:-
18:00Страж-под-Ралскем - Мімон -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Мораво-Сілезького краю

11:15Вратімов - Гай-ве-Слезку -:-
17:30Брушперк - Пуста Полом -:-
17:30Дольни Бенешов - Болатіце -:-
17:30Петржвалд-на-Моравє - Орлова -:-
17:30Якубчовіце - Ческі Тешин -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Оломоуцького краю

11:00Лутін - Велке Лосіни -:-
16:30Могельніце - Костелец-на-Гані -:-
17:30Єсенік - Коніце -:-
17:30Желатовіце - Богуньовіце -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пардубицького краю

18:00Голіце - Літомишль -:-
18:00Моравани - Лазне Богданеч -:-
18:00Моравска Требова - Гержманув Местец -:-
18:00Тржемошніце - Хоцень -:-
18:00Ческа Тржебова - Лібішани -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

11:00Хотіков - Зруч -:-
18:00Тахов - Пльзень-Черніце -:-
19:00Вейпрніце - Станьков -:-
19:00Непомук - Радніце -:-
19:00Нірско - Тлумачов -:-
19:00Рапід Пльзень - Сокол Лгота -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

11:15Коловрати - Темпо Прага -:-
11:15Олімпія Радотін - Споє Прага -:-
11:15Подолі Прага - Вишеград -:-
11:30Гостіварж - Бранік -:-
11:30Дукла Ї. М. - Злічин -:-
11:30Пржедні Копаніна - Моторлет Прага B -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Середньочеського краю

11:30Горки-над-Їзероу - Кутна Гора -:-
16:00Неспеки - Мніховоградістскі -:-
18:00Добржіш - Спартак Пржібрам -:-
18:00Повлтавска ФА B - Соколец -:-
18:00Тухловіце - Докси -:-
18:00Уніон Бероун - Велім -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Устецького краю

11:15Крупка - Олдржихов -:-
11:15Нештеміце - Банік Модлани -:-
15:00Черновіце - Ловосіце -:-
18:00Брна - Літомеріцко -:-
18:00Жатец - Горни Їржетін -:-
18:00Їлове - Србіце -:-
18:00Перштейн - Домоушице -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Краю Височина

17:30Каменіце-над-Ліпоу - Жировніце -:-
17:30Наместь-над-Ославоу - Велке Мезіржічі B -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

17:30Слушовіце - Морковіце -:-

ЧЕХІЯ: Перша ліга (Жінки)

12:00Локомотив Брно Ж - Вікторія Пльзень Ж -:-
16:00Спарта Прага Ж - Острава Ж -:-

ЧИЛІ: Прімера В

18:00Реколета - Д. Пуерто-Монт -:-

ЧИЛІ: Segunda Division

22:00Реал Сан-Хоакін - Іберія -:-
22:00Сан-Антоніо Унідо - Лімаче -:-
23:00Трасандіно - Індепендьєнте Каукенес -:-

ЧИЛІ: Кубок Чилі

20:15Магальянес - У. Де Консепсьйон -:-
22:45Кобрелоа - С. Морнінг -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

19:00Єзеро - ОФК Петровац -:-
21:00Будучност - Сутьєска -:-
21:00Іскра - Арсенал Тиват -:-
21:00Морнар Бар - Єдінство -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення

18:00Санкт-Галлен II - Базель II -:-
21:00Біль - Люцерн II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 1

16:00Сьон II - Обервалліс Натер -:-
18:00Конкордія - Монте -:-
18:00Терр Сант - Серветт U21 -:-
18:30Мартіньї - Веве -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

19:00Емменбрюке - Дорнах -:-
20:00Тун II - Ксамакс U21 -:-
21:00Делемон - Лангеталь -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 3

17:00Госсау - Таверн -:-
17:00Уцвіль - Грассхоппер II -:-
18:00Веттсвіль-Бонштеттен - Косово -:-
18:30Веезен - Хенгг -:-
19:00Парадісо - Вінтертур II -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Кубок Швейцарії

16:30Шец - Люцерн -:-
17:00Аффольтерн - Зарменсторф -:-
17:00Бавуа - Івердон -:-
17:00Волен - Кройцлінген -:-
17:00Роткройц - К'яссо -:-
18:00Веттсвіль-Бонштеттен - Грассхопперс -:-
18:00Віттенбах - Арбедо-Кастіоне -:-
18:00Штерненберг - Гольдштерн -:-
18:15Бішофсцелль - Арау -:-
18:30Портаблан - Гран-Саконне -:-
18:30Шенуа - Сьон -:-
19:00Літтау - Віль -:-
19:00Саксон-Спортс - Мерен -:-
21:00Італіен - Лозанна Уші -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women

17:00Арау Ж - Базель Ж -:-
17:00Івердон Ж - Грассхопперс Ж -:-
18:30Янг Бойз Ж - Санкт-Галлен Ж -:-
20:00Рапперсвіль Ж - Люцерн Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Варберг - Юргорден -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

16:00Естерсунд - Броммапойкарна -:-
16:00Ландскруна - Єнчепінг -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ

14:00Васалунд - Ханінге -:-
14:00Еребру Сюр. - Тебю -:-
14:00Пітео - Форвард -:-
17:00Єфле - Сандвікенс -:-
17:00Соллентуна - Карлстад -:-
19:00Team TG FF - Сильвія -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь

14:00Юнгшіле - Квідінг -:-
17:00Оскархамн - Фалькенберг -:-
17:00Торн - ГАІС -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

15:00Готтне ІФ - ІФК Естерсунд -:-
15:00Кіруна - Бергнесетс АІК -:-
15:00Шеллефтео - Фріска Вільор -:-
16:00Іттерхогдаль - Сунд ІФ -:-
17:00Лулео - Ельгарна-Гернесанд -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

15:00Худіксвалл - Сандвікенс -:-
16:00Стоксунд - Кварнсведенс -:-
16:00Форсбака - Скілебу -:-
18:00Гуте - Кунгсенген -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

14:30Саведален - Варгберг -:-
15:00БК Астріо - Хіттарпс -:-
15:00Хускварна - Торсланда -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

15:00Естерлен ФФ - Хесслехольм -:-
15:00Карлскруна - Балкан -:-
15:00Носабю ІФ - Раппе -:-
15:00Хесслехольм ІФ - Аріана -:-
15:00ІФК Ескільстуна - Карлберг -:-
15:00Троса-Вагнхерадс - Ассиріска ФФ -:-
17:00Нічепінг - Худдінге -:-
17:30Лідінге ІФК - Слейпнер -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд

15:00Греббестад - Карлслундс -:-
15:00Сеффле - Венерсборг ФК -:-
16:00М'єльбю АІ ФФ - ФК Лідчепінгс -:-
16:00Нордвермланд - Стенунгсунд -:-

ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)

15:00Уппсала Ж - ФК Лідчепінг Ж -:-
16:00Team TG FF Ж - Сундсвалль Ж -:-
16:00Норрчепінг Ж - Маллбакенс Ж -:-
17:00Гамла Упсала Ж - Алінгсос ФК Ж -:-
17:00Джитекс Ж - Ельвше Ж -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Хіберніан - Рейнджерс -:-
17:00Данді Юнайтед - Сент-Міррен -:-
17:00Мотервелл - Лівнгстон -:-
17:00Росс Каунті - Кілмарнок -:-
17:00Сент-Джонстон - Абердін -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

17:00Арброт - Квінс Парк -:-
17:00Гемілтон - Рейт -:-
17:00Коув Рейнджерс - Ейр -:-
17:00Мортон - ФК Данді -:-

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

17:00Ейрдріоніанс - Аллоа -:-
17:00Келті Хартс - Данфермлін -:-
17:00Монтроз - Клайд -:-
17:00Пітерхед - Квін оф Саут -:-
17:00ФК Едінбург - Фолкерк -:-

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

17:00Аннан - Стерлінг -:-
17:00Боннірігг Роуз - Альбіон Роверс -:-
17:00Елгін Сіті - Странрар -:-
17:00Іст Файф - Форфар Атлетік -:-
17:00Стенхаузмур - Дамбартон -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

17:00Бенкс О'Ді - Кійт -:-
17:00Бріхин - Бакі Тісл -:-
17:00Інверурі Локо Воркс - Формартін Юнайтед -:-
17:00Клехнакаддін - Тарріфф Юнайтед -:-
17:00Лоссімут - Вік Акедемі -:-
17:00Нейрн Каунті - Деверонвейл -:-
17:00Ротіс - Брора Рейнджерс -:-
17:00Стратспі Тісл - Фрейзербург -:-
17:00Форрс Механікс - Хантлі -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

17:00Далбітті Стар - Рейнджерс B -:-
17:00Іст Кілбрайд - Бонесс Юнайтед -:-
17:00Каледоніан Брейвз - Едінбург Юніверсіті -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

84'Саппоро - Саган Тосу ФК 1:2
12:00Сімідзу - Касіва -:-
13:00Авіспа Фукуока - Кавасакі Фронтале -:-
13:00Хіросіма - Гамба Осака -:-

ЯПОНІЯ: J2-ліга

12:00Альбірекс Ніїгата - Кумамото -:-
12:00Йокогама - Окаяма -:-
12:00Чіба - Токусіма -:-
12:30Рюкю - Монтедіо Ямагата -:-
13:00Блаубліц - Точігі -:-
13:00Перенес.Канадзава - В-Варен Нагасакі -:-
13:00Кусацу - Вегалта Сендай -:-
13:00Ойта - Грулья Моріока -:-
13:00Омія Ардія - Мачіда -:-
13:00Ренова Ямагучі - Міто -:-

ЯПОНІЯ: J3-ліга

10:30Івакі - Фукусіма Юнайтед -:-
12:00Сагаміхара - Кагосіма Юнайтед -:-
12:30Тояма - Ехіме -:-
13:00Ванрауре - Нагано -:-
13:00Гіфу - Фудзієда -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.