ОНОВИТИ

Хокей » Сьогодні » Усі матчі

НІМЕЧЧИНА: ДЕЛ

20:30Бремергафен - Швеннінгер -:-
20:30Мюнхен - Нюрнберг -:-
20:30ПеренесеноШтраубінг - Вольфсбург -:-

США: НХЛ

02:00Кароліна - Вегас 4:3от
02:00Нью-Джерсі - Даллас 1:5
02:00Оттава - Баффало 5:0
02:00Піттсбург - Аризона 6:3
02:30Айлендерс - Філадельфія 4:3
03:00Вінніпег - Флорида 3:5
05:00Ванкувер - Едмонтон 2:3от
05:00Сіетл - Нешвілл 2:4

УКРАЇНА: Суперліга

18:45Білий Барс - Альтаїр -:-

УКРАЇНА: УХЛ

20:00Харківські Берсерки - Кременчук -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Ліга

15:00ТПС Турку - Ессят Порі -:-
17:00Спорт Вааса - Ільвес -:-
18:30ХІФК - ЮП -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

18:00Пардубіце - Оломоуц -:-
18:30Вітковіце - Карлові Вари -:-
19:00Кладно - Тржінец -:-

АВСТРІЯ: ICE Hockey League

20:15Фехервар АВ19 - Зноймо -:-

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: Еліт-АллЕттан-ліга

21:30Шеффілд - Брейхед -:-

ДАНІЯ: Метал Ліга

20:00Скасовано Редовре Майті Буллз - Херлев -:-

ЄВРОПА: Альпійська хокейна ліга - Етап невдах

20:00Брегенцервальд - Кіцбюель -:-

КАНАДА: OHL

02:00ПеренесеноКітченер Рейнджерс - Сарнія Стінг -:-
02:00Ніагара АйсДогз - Норт-Бей Баталіон 3:2бул
02:05Петерборо Пітс - Міссісога Стілхедс 1:4
02:05Садбері Вулвз - Беррі Кольтс 1:9

КАНАДА: WHL

03:00Реджайна Петс - Принс-Альберт Рейдерс 4:0
03:00Свіфт-Каррент Бронкос - Ред-Дір Рібелз 2:5
04:00Едмонтон Ойл Кінгз - Муз-Джо Ворріорз 1:8
04:00ПеренесеноМедісин-Хет Тайгерс - Саскатун Блейдс -:-
05:05Вікторія Роялс - Келоуна Рокетс 3:4бул
05:05Сіетл Тандербердс - Спокен Чіфс 8:2

КАНАДА: QMJHL

01:00ПеренесеноМонктон Вайлдкетс - Сент-Джон Сі Догз -:-

ЛАТВІЯ: Хокейна ліга Optibet

17:00Олімп - Дінабург -:-
19:15Мого - ХС Рига -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Північ

21:00Гаммер Айсберен - Гернер -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 1

20:00ПеренесеноКомет - Хасле/Лерен -:-
20:00ПеренесеноФурусет - Євік -:-
20:00Фурусет - Леренскуг -:-

РОСІЯ: ВХЛ

16:00Югра - Нафтовик А. -:-
17:00ЦСК ВВС - Дизель -:-

РОСІЯ: ВХЛ-Б

14:00Динамо-Алтай - Красноярські Рисі -:-
17:30Чебоксари - Кристал Саратов -:-

РОСІЯ: Паріматч чемпіонат молодіжної хокейної ліги

11:00Амурські Тигри - СКА-1946 -:-
15:00Білі Ведмеді - Сталеві Лиси -:-
15:00Ладья - Чайка -:-
16:00МХК Спартак - Динамо СПб -:-
16:00Сармати - Локо-76 -:-
18:00Капітан - ХК Рига -:-
18:00Крилья Совєтов - Динамо Москва -:-

СЛОВАЧЧИНА: 1. Ліга

18:00ПеренесеноМартін - Скаліца -:-
18:30ПеренесеноХК 19 Гуменне - Трнава -:-
19:00ПеренесеноSlovan Bratislava B - Дубниця -:-
19:00ПеренесеноБрезно - Левіце -:-
19:00ПеренесеноДубниця - Словаччина U18 -:-
19:00Жяр-над-Гроном - Поважська Бистриця -:-
19:00ПеренесеноТопольчани - Жиліна -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL - Етап невдах

21:00Олімпія - Медвещак -:-

СЛОВЕНІЯ: IHL - Етап переможців

19:00КХЛ Сісак - Hidria Jesenice -:-

СЛОВЕНІЯ: Хокейна ліга - Плей-оф

19:00Триглав - Славія -:-

США: АХЛ

02:00Херші Берз - Вілкс-Беррі/Скрентон 6:2
02:00Ютіка Кометс - Провіденс Брюїнз 4:0
20:00Сан-Хосе Барракуда - Онтаріо Рейн -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местіс

18:30ІПК - Коовее -:-

ФІНЛЯНДІЯ: SM-sarja U20 - Етап переможців

18:30КалПа U20 - Кярпят U20 -:-
18:30ХІФК U20 - Йокеріт U20 -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга Магнус

21:00Бріансон - Бордо -:-
21:00Мюлуз - Англет -:-
21:15Ам'єн - Ніцца -:-
21:30Сержі-Понтуаз - Гап -:-

ФРАНЦІЯ: D1

21:00Неї-сюр-Марн - Страсбур -:-

ЧЕХІЯ: Chance Ліга

18:00Тржебіч - Кадань 5:0
18:30Гавіржов - Фрідек-Містек -:-
18:30Літомержіце - Всетін -:-
19:00Пржеров - Тржебіч -:-
19:00Славія Прага - Їглава -:-
19:00Усті-над-Лабем - Бенатки -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Північ

19:00Mostecti Lvi - Дечин -:-
19:00Гронов - Яблонець -:-
19:00Летняни - Біліна -:-
19:00Нова Пака - Двур Кралове -:-

ЧЕХІЯ: 2. Liga - South

19:00Cheb - Ржісути -:-
19:00Гавлічкув Брод - Pribram -:-
19:00Клатови - Кобра Прага -:-
19:00Пісек - Табор -:-

ЧЕХІЯ: 2. Ліга - Схід

19:00Годонін - Велке Мезіржічі -:-
19:00Ждяр-над-Сазавою - Kometa Brno B -:-
19:30Опава - Валашске Мезіржічі -:-

ЧЕХІЯ: ELJ

18:30Оломоуц U20 - Спарта Прага U20 -:-

ЧЕХІЯ: ULLH

20:30Academy Pilsen - Engineers Prague -:-
21:00Masaryk University - Black Dogs Budweis -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: MySports League

20:45Ліс - Вікі-Мюзінген -:-
21:00Гуттвіль - Дюдінген -:-
21:00Дюбендорф - Arosa -:-
21:00Мартіньї - Тун -:-
21:15Seewen - Бюлах -:-

ШВЕЦІЯ: ХокейАллсвенскан

20:00АІК - Віта Хестен -:-
20:00БІК Карлскуга - Бьєрклевен -:-
20:00Седертельє - МОДО -:-
20:00ХВ-71 - Вестервікс ІК -:-

ШВЕЦІЯ: АллЕттан - Північ

20:00Stromsbro IF - Форсхага -:-
20:00ПеренесеноКалікс У. - Естерсунд -:-

ШВЕЦІЯ: АллЕттан - Південь

20:00Дален - Нюбру -:-
20:00Карлскруна - Марієстад -:-
20:00Тюресе Ханвікен - Віммербю -:-
20:00Шевде - Весбю -:-

ШВЕЦІЯ: HockeyEttan Norra var

20:00Енчепінг - Чепінг -:-
20:00Тегс - Веннес -:-

ШВЕЦІЯ: HockeyEttan Sodra var

20:00КРІФ Хокей - Сегелторп -:-
20:00Кумла - Ханхальс -:-

ШВЕЦІЯ: СДХЛ (Жінки)

20:30Гетеборг Ж - Лінчепінг Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати хокей - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.