ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Astana (Казахстан), хард (indoor)

08:10Чжан Ч. (Chn) - Рубльов А. (Rus) 0:2
09:30Чілич М. (Cro) - Отте О. (Ger) 2:1
09:40Хюслер М. (Sui) - Руусувуорі Е. (Fin) 0:2
12:20Гоффен Д. (Bel) - Маннаріно А. (Fra) 1:2
12:35Баутіста-Агут Р. (Esp) - Котов П. (Rus) 2:0
Сет 2Гарін К. (Chi) - Джокович Н. (Srb) 0:1 (1:6,1:1)
16:30Ціціпас С. (Gre) - Нарді Л. (Ita) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Токіо (Японія), хард

05:10Мокдональд М. (Usa) - Квон Сун Ву (Kor) 1:2
07:30Кецманович М. (Srb) - Нісіока Й. (Jpn) 2:1
10:00Шаповалов Д. (Can) - Джонсон С. (Usa) 2:0
13:00Дакворт Дж. (Aus) - Фріц Т. (Usa) 1:2
Сет 1Мунар Х. (Esp) - Мартінес П. (Esp) 0:0 (4:3)

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Монастір (Туніс), хард

13:10Лю К. (Usa) - Сінякова К. (Cze) 2:0
Сет 2Стефаніні Л. (Ita) - Паррі Д. (Fra) 0:1 (3:6,0:1)
17:00Дарт Г. (Gbr) - Корне А. (Fra) -:-
20:00Папаміхаїл Д. (Gre) - Мертенс Е. (Bel) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Острава (Чехія), хард (indoor)

13:10Роджерс Ш. (Usa) - Крейчикова Б. (Cze) 0:2
Сет 2Мухова К. (Cze) - Хаддад Мая Б. (Bra) 1:0 (6:4,1:3)
17:00Cвьонтек І. (Pol) - Томлянович А. (Aus) -:-
19:00Квітова П. (Cze) - Бадоса Хільберт П. (Esp) -:-
20:30Соснович О. (Blr) - Рибакіна Є. (Kaz) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Astana (Казахстан), хард (indoor)

08:00Бопанна Р./Мідделкооп М. - Мектіч Н./Павіч М. 0:2
11:15Болеллі С./Фоньїні Ф. - Бублік А./Жукаєв Б. 2:0
Сет 2Пюц Т./Вінус М. - Гонсалес С./Кубот Л. 0:1 (6:7,3:4)
16:15Черундоло Ф./Молтені А. - Кравіц К./Міс А. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Токіо (Японія), хард

06:40Накашима Б./Різ Х. - Думбія С./Ребуль Ф. 2:1
08:10Попирін А./Раманатан Р. - Ебден М./П'юрселл М. 0:2
09:40Мокдональд М./Мело М. - Де Мінор А./Тіафо Ф. 2:0
11:15Гах Г./Кецманович М. - Матуш Р./Вега Ернандес Д. 0:2
12:00Коккінакіс Т./Кірьос Н. - Нісіока Й./Учіда К. 2:0

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Монастір (Туніс), хард

12:00Ламенс С./Родіна Є. WO - Папаміхаїл Д./Стефаніні Л. -:-
12:00Пігоссі Л./Учідзіма М. - Кужмова В./Русе Г. WO -:-
13:10Епплтон Е./Глісон К. - Кужмова В./Русе Г. 0:2
16:00Младеновіч К./Сінякова К. - Ламенс С./Родіна Є. -:-
17:30Крістіан К./Морозова Л. - Крістіан Ж./Паррі Д. -:-
21:30Фомина О./Яшина Є. - Дарт Г./Вотсон Х. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Острава (Чехія), хард (indoor)

14:05Фліпкенс К./Зігемунд Л. - Бондар А./Ціммерманн К. 2:0
Сет 1Макнеллі К./Паркс А. - Градецка Л./Носкова Л. 0:0 (2:2)
17:15Бартункова Н./Паліцова Б. - Даніліна А./Хаддад Мая Б. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Аліканте (Іспанія), хард

12:10Джустіно Л. (Ita) - Марожан Фабіан (Hun) 1:2
12:10Кузманов Д. (Bul) - Харріс Б. (Gbr) 2:0
14:00Бранкаччо Р. (Ita) - Феррейра Сілва Ф. (Por) 0:2
18:00Де Йонг Є. (Ned) - Арнальді М. (Ita) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кампінас (Бразилія), грунт

23:35Рінкон Д. (Esp) - Пучінеллі де Алмейда М. (Bra) 0:2
01:30Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. (Bra) ВІДМОВА - Дардері Л. (Ita) 1:1
16:30Вільянуева Г. (Arg) - Менья Ф. (Arg) -:-
16:30Хойнскі Я. (Gbr) - Торрес Х. Б. (Arg) -:-
18:00Джаннессі А. (Ita) - Мюллер А. (Fra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Кванджу (Південна Корея), хард

05:05Мансурі С. (Tun) - Юбенкс К. (Usa) 0:2
05:05Нам Чжі С. (Kor) - Ву Ї. (Chn) 2:0
05:05Нойкріст М. (Aut) - Пеністон Р. (Gbr) 2:0
05:05Полманс М. (Aus) - Сміт К. (Usa) 2:1
06:35Гомес Е. (Ecu) - Мукунд С. К. (Ind) 2:0

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Муйрон-ле-Каптіф (Франція), хард (indoor)

14:10Гомбош Н. (Svk) - Сачко В. (Ukr) 2:0
14:35Фюрнесс Е. (Fra) ВІДМОВА - Роє В. (Fra) 0:1
15:55Сок Дж. (Usa) - Готьє А. (Fra) -:-
17:25Лааксонен Х. (Sui) - Гастон Ю. (Fra) -:-
18:55Казо А. (Fra) - Махач Т. (Cze) -:-
20:25Бріан Ю. (Fra) - Бург М. (Fra) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Парма 2 (Італія), грунт

Сет 1Вавассорі А. (Ita) - Травалья С. (Ita) 0:0 (4:2)
Сет 1Коболлі Ф. (Ita) - Ковалік Й. (Svk) 0:0 (4:5)
Сет 2Магер Дж. (Ita) - Арнабольді Ф (Ita) 1:0 (6:2,0:0)
16:40Санчес Іск'єрдо Н. (Esp) - Лайович Д. (Srb) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Тібурон (США), хард

23:00Орадіні Дж. (Ita) - Козлов С. (Usa) 0:2
23:15Фанзелов С. (Ger) - Галарно А. (Can) 1:2
00:10Шан Д. (Chn) - Мікелсен А. (Usa) 1:2
00:40Нанда Г. (Usa) - Джабб П. (Gbr) 1:2
02:10Брум Ч. (Gbr) - Куако Е. (Fra) 0:2
03:05Кудла Д. (Usa) - Холт Б. (Usa) ВІДМОВА 1:0
03:10Кіпсон П. (Usa) - Ріді Л. (Sui) 1:2
03:40Ленгмо К. (Usa) - Севілл Л. (Aus) 0:2
21:00Ескобедо Е. (Usa) - Вашеро В. (Mon) -:-
21:00Чеппелл Н. (Usa) - Крюгер М. (Usa) -:-
22:30Шелтон Б. (Usa) - Ріффіс С. (Usa) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Аліканте (Іспанія), хард

12:00Скасовано Хассан Б./Моллекер Р. - Бранкаччо Р./Діез С. -:-
13:05Домінгеш Ж./Фалькау Г. - Жекан М. А./Крутих О. 1:2
14:00Хаасе Р./Оліветті А. WO - Бланкано Ж./Гертс М. -:-
Сет 1Альварес Варона Н./Майо Г. - Харріс Б./Стівенсон К. 0:0 (1:2)
Сет 1Мансанера Пертуса А./Мартінес Архона С. - Карузо С./Гайо Ф. 0:0 (0:0)
17:00Феррейра Сілва Ф./Джустіно Л. - Маргаролі Л./Менендес-Масейрас А. -:-
17:00Сантіллан А./Тейлор А. - Бранкаччо Р./Діез С. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Кампінас (Бразилія), грунт

18:00Скасовано Матушевскі П./Меріно А. - Мартін Тіффон П./Санчес Ховер К. -:-
18:00Скасовано Джевєцкі К./Пауль Я. - Алвеш М./Дутра Да Сілва Д. -:-
19:30Андреоссі Г./Дуран Г. - Хойнскі Я./Мартінес М. -:-
19:30Дардері Л./Менья Ф. - Пас Х. П./Перейра Ж. -:-
19:30Рейш Да Сілва Ж./Сейбот Вайлд Т. - Хуарес Ф./Вільянуева Г. -:-
21:00Мюллер А./Нагал С. - Аріас Б./Себальос Ф. -:-
21:00Луж О./Цорманн Да Сілва М. - Попко Д./Рінкон Д. -:-
00:00Рібейру Е./Ровері С. Г. - Мелігені Родрігеш Алвеш Ф./Пучінеллі де Алмейда М. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Кванджу (Південна Корея), хард

06:40Бае С./Cho Seung Woo - Накагава Н./Ватанабе С. 2:0
07:25Генгел М./Сврчіна Д. - Хіджіката Р./Ту Л. 2:1
08:00Гонсалес Р./Мансурі С. - Чун Ю./Ковачевич А. 0:2
08:10Тадзіма Н./Ву Тун Лінь - Чан В. Х./Чженг Ю. 0:2
08:40Мартерер М./Нойкріст М. - Гелловей Р./Лоусон А. 2:1
09:10Полманс М./Сміт К. - Коппеянс К./Де Лооре Й. 0:2
09:40Хонг С. Ч./Нам Чжі С. - Бхамбрі Ю./Мінені С. 0:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Муйрон-ле-Каптіф (Франція), хард (indoor)

12:10Мілушев П./Шандаров Р. - Дурасовіч В./Ніклас Салмінен П. 0:2
12:15Шабанов І./Шабанов М. - Жаке К./Табюр К. 0:2
13:15Раджа П./Шаран Д. - Шелль Н./Венельт К. 2:0
16:10Поляк Д./Сачко В. - Фаллерт Ф./Єбенс Х. -:-
17:40Вербек С./Вальков Ш. - Пулен Л./Реко А. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Парма 2 (Італія), грунт

17:00Поцці Д./Вайс А. - Нараянасвамі Ш./Недунчежиян Дж. -:-
17:00Мартінес Л. Д./Зеленай І. - Арнеодо Р./Вайссборн С. -:-
18:30Ерлер А./Мідлер Л. - Коболлі Ф./Вавассорі А. -:-
18:30Арнабольді Ф/Феррарі Дж. - О'Мара Дж./Освальд Ф. -:-
18:30Бркич Т./Чачич Н. - Де Бернардіс А./Травалья С. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Тібурон (США), хард

04:30Жазірі М./Перволаракіс М. - Чандрасекар А./Прашант В. 0:2
05:00Кеш Дж./Паттен Х. - Фанзелов С./Чжу Е. 2:0
22:30Галарно А./Орадіні Дж. - Брум Ч./Францен К. -:-
00:00Гомес-Еррера К./Кірос Р. - Харріс Е./Севілл Л. -:-
00:00Кларк Е./Перес А. - Лок Б./Лок К. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Ithaca, NY (США), хард

00:30Мбіті М. (Usa) - Сігуан Б. (Can) 2:0
00:40Макнеллі Дж. (Usa) - Байно Е. (Usa) 2:0
02:15Вікс Дж. (Can) - Панну К. (Nzl) 2:0
02:20Браун П. (Usa) - Хорват Р. (Cro) 0:2
17:00Бікнелл Б. (Jam) - Хензлік К. (Usa) -:-
17:00Гарсьян А. (Fra) - Росс Дж. (Usa) -:-
17:00Катанзаріті Ей Дж. (Usa) - Гуджер Дж. (Gbr) -:-
17:00Шарма А. (Usa) - О'Хойсін О. (Irl) -:-
18:30Бангура С. (Usa) - Опіц Я. (Ger) -:-
18:30Іншоспе П. (Fra) - Strode E. (Usa) -:-
18:30Мостарді Н. (Usa) - Троттер Дж. К. (Jpn) -:-
20:00Лакошеляц К. (Can) - Равічандер І. (Usa) -:-
20:00Теодорович П. (Srb) - Райнберг Е. (Usa) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Manizales (Колумбія), грунт

16:30Осоріо Х. С. (Col) - Франко Т. (Arg) -:-
16:30Понтольйо Д. (Ita) - Пенья Е. (Col) -:-
16:30Тобон М. (Col) - Панта Х. (Per) -:-
16:30Уертас Дель Піно К. (Per) - Баррейрос Реєс М. (Bra) -:-
18:00Гільєн Меса А. (Ecu) - Уертас Дель Піно А. (Per) -:-
18:00Лурейру Ж. В. К. (Bra) - Дзанотті А. (Ita) -:-
18:00Мендоса А. (Bol) - Гомес М. (Col) -:-
18:00Ойос Франко А. (Col) - Перейра Ф. (Chi) -:-
19:30Гайде Г. (Bra) - Торрес Фернандес Б. І. (Chi) -:-
19:30Лілов В. (Usa) - Ескікі Л. (Bra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Maputo (Мозамбік), хард

10:30Rajan G. (Ind) - Колсон Т. (Bel) 0:2
10:30Ван Вік К. (Rsa) - Віллослада Е. (Fra) 2:0
10:30Йович В. (Srb) - Редді Р. (Ind) 2:0
10:30Уакаа А. (Tun) - Корбіне С. (Fra) 1:2
12:00Oplustil P. (Cze) - Аль-Азме Т. (Ger) 0:2
12:00Баллекере Равікумар Н. (Ind) - Джонс А. (Gbr) 0:2
12:00Берон Дж. (Isr) - Батрінат Л. (Ind) 2:0
12:00Сібанда І. Д. (Zim) - Беклі О. (Rsa) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sharm ElSheikh 12 (Єгипет), хард

11:00Бредшоу Дж. (Aus) - Декерс А. (Ned) 0:2
11:00Де Ягер Є. (Ned) - Босіо Г. (Ita) 2:0
11:00Джакоміні Л. (Ita) - Дзанада Е. (Ita) 2:0
11:00Серафіні М. (Ita) - Покорни Л. (Svk) 2:0
12:30Loutit J. (Nzl) - Бруньєротто М. (Ita) 1:2
12:30Бар Бірюков П. (Rus) ВІДМОВА - Вундерліх Я. (Ger) 0:1
12:30Борг Л. (Swe) - Закарія Ф. (Egy) 2:0
12:30Згола Б. (Pol) - Ткемаладзе З. (Geo) 0:2
13:30Крошлак Я. (Svk) - Бальді Ф. (Ita) -:-
13:30Пурцеладзе С. (Geo) - Вайтієкунас П. (Ltu) 2:0
13:30Сафват М. (Egy) - Нованскі М. (Svk) -:-
13:30Чжен Б. (Chn) - Зоргер С. (Aut) -:-
15:00Крайнер Л. (Aut) - Чжанг С. Ю. (Kor) -:-
15:00Мартінес І. (Usa) - Те Р. (Chn) -:-
15:00Палович Л. (Svk) - Роттолі Л. (Ita) -:-
15:00Прівара П. Б. (Svk) - Рікка Дж. (Ita) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Sozopol (Болгарія), хард

10:00Могіні Г. (Sui) - Касніковскі М. (Pol) 0:2
10:00Терзієв С. (Bul) - Radulov I. (Bul) 0:2
10:00Фрунза Н. (Rou) - Іванов С. А. (Bul) 2:1
11:00Лазаров Дж. (Bul) - Нестеров П. (Bul) 0:2
11:00Пєчковскі О. (Pol) - Бальцерані Р. (Ita) 2:0
11:00Рамадан М. (Bul) - Мілев Я. (Bul) 0:2
12:30Келловскі Д. (Cze) - Джима С. (Rou) 0:2
12:30Марінеску М. Р. (Rou) - Войцик Я. (Pol) -:-
12:30Речек Д. (Cze) - Донєв Г. (Bul) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Villa Carlos Paz (Аргентина), грунт

15:00Дель Піно М. (Arg) - Кароу І. (Uru) -:-
15:00Дескотте М. Ф. (Arg) - Бруна Н. (Chi) -:-
15:00Каракачян Г. А. (Arg) - Ідальго Г. А. (Arg) -:-
15:00Мідон Л. (Arg) - Каула Б. (Arg) -:-
16:30Аларкон Б. Д. (Arg) - Grandinetti T. (Arg) -:-
16:30Берне М. (Arg) - Баррена А. (Arg) -:-
16:30Егеа Ф. Е. (Arg) - Гесс Ш. (Arg) -:-
16:30Сіурлетті А. Г. (Ita) - Кестельбойм М. (Arg) -:-
18:00Брамахо С. (Arg) - Goity Z. S. (Arg) -:-
18:00Сарайва Дос Сантос П. А. (Bra) - Хіменес І. (Bra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 39 (Туніс), хард

11:00Trochu . P. (Fra) - Джонс М. (Tha) 1:2
11:00Абібсі А. (Alg) - Абдеррахман В. (Tun) 0:2
11:00Батальїн Л. (Aus) - Хуан Ц. (Tpe) 0:2
11:00Штайнер М. (Ger) - Мо Є. (Chn) 2:1
11:00Юніс Ф. (Ger) - Негріту К. (Ger) 0:2
12:00Андре С. (Sen) - Джонов К. (Ger) 2:1
12:00Бутулія Б. (Srb) ВІДМОВА - Деллаведова М. (Aus) 0:1
12:00Тамм К. (Est) - Еванс Т. (Aus) 0:2
12:00Яннакконе Ф. (Ita) - Сяо Л. (Chn) -:-
14:00Loge J. (Bel) - Larue L. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Cairns (Австралія), хард

03:00Делейні Дж. (Aus) - Сірант Р. (Aus) 2:0
03:00Елліс Б. (Aus) - Х'юм М. (Aus) 2:0
03:00Фенкатт Т. Дж. (Aus) - Джовановскі Н. (Aus) 2:0
04:30Вінтер Е. (Aus) - Кук Е. (Aus) 2:0
04:30Харпер М. (Aus) - Ясіка О. (Aus) 2:1
05:30Волонскі Н. (Aus) - Волтон А. (Aus) 0:2
05:30Маккейб Дж. (Aus) - Делейні Дж. (Aus) 2:0
07:00Гал К. (Aus) - Секулич Ф. (Aus) 0:2
11:00Мехротра А. (Aus) - Сілінг К. (Usa) 0:2
11:00Мотт Б. (Aus) - Джасіка А. (Aus) 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Nevers (Франція), хард (indoor)

11:00Біттуан К. (Fra) - Гомес Ф. А. (Arg) 2:0
11:00Букер А. (Fra) - Мертенс Я. (Bel) 2:1
11:00Кастельнуово Л. (Sui) ВІДМОВА - Буро А. (Fra) 0:1
12:30Barrere V. (Fra) - Лютаревич І. (Blr) 0:2
12:30Оанг А. (Fra) - Gaillard M. A. (Fra) 2:0
16:00Метт П. (Fra) - Мартіно М. (Fra) -:-
17:30Реймон А. (Fra) - Dumas T. (Fra) -:-
19:00Шідех К. (Fra) - Бож М. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Santa Margherita di Pula 9 (Італія), грунт

14:05Кастаньйола Л. (Ita) - Галоппіні Д. (Ita) 0:2
14:10Ноймаєр Л. (Aut) - Ноче Г. М. (Ita) 2:0
Сет 1Паріцція Н. (Sui) - Кроуфорд О. (Usa) 0:0 (3:0)
16:00Венгер Д. (Sui) - Белліфеміне А. (Ita) -:-
16:00Табакко Дж. (Ita) - Бассо А. (Ita) -:-
17:00Лаваньйо Е. (Ita) - Кортеджані А. (Ita) -:-
17:00Сакелларідіс С. (Gre) - Данілов С. (Rus) -:-
17:30Далла Валле Е. (Ita) - Штоддер Т. (Ger) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Sheffield (Велика Британія), хард (indoor)

12:10Гуннесваран П. (Ind) - Матусевич А. (Gbr) 2:1
12:10Польїчак М. (Cro) - Лоффхаген Дж. (Gbr) 2:1
12:10Фері А. (Gbr) - Кокс Д. (Gbr) 2:0
Сет 3Брейді П. (Gbr) - Ерард М. (Fra) 1:1 (5:7,7:6,1:1)
14:10Хассі Дж. (Gbr) - Фріберг К. (Swe) 2:0
Сет 2Кнафф А. (Lux) - Сквіре Г. (Ger) 1:0 (6:4,4:4)
Сет 1Грей А. (Gbr) - Мур Ю. (Gbr) 0:0 (1:1)
16:30Лаял М. (Est) - Хотон Дж. (Gbr) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Tay Ninh 2 (В’єтнам), хард

05:00Бун К. (Cam) - Тронгчароенчайкуд В. (Tha) 0:2
05:00Ісаро П. (Tha) - Трін Л. Г. (Vie) 0:2
05:00Кумасака Т. (Jpn) - Leong M. W. K. (Mys) 2:0
05:00Рай А. (Nzl) - Агарвал Р. (Ind) 2:1
05:00Фам М. (Vie) - Камар Ф. (Ind) 2:1
06:30Ле Хан Дуй Т. (Vie) - Anh P. L. H. (Vie) 2:1
06:30Лі Нам Х. (Vie) - Cao N. L. (Vie) 2:0
06:30М Ріфкі Ф. (Ina) - Су Ю С. (Tpe) 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Zaragoza (Іспанія), грунт

11:40Дроге Т. (Fra) - Хорда Санчіс Д. (Esp) 1:2
11:40Лопес Сан Мартін А. (Esp) - Лопес Монтагуд К. (Esp) 2:0
11:40Перес К. С. (Esp) - Кабрера Бельйо І. (Esp) 2:1
13:40Нейбур Р. (Ned) - Вінтер Лопес Б. (Esp) 2:0
Сет 2Куевас М. (Uru) - Maloney P. (Usa) 0:1 (5:7,1:0)
Сет 2Фернандес Орта А. (Esp) - Кігер М. (Usa) 0:1 (2:6,0:0)
16:30Пуйоль Наварро Б. (Esp) - Лофман А. (Fin) -:-
16:30Фернандес-Гонсалес М. (Esp) - Мансілья Діес М. (Esp) -:-
21:00Гадамаурі Б. (Bel) - Вессельс Л. (Ger) -:-
21:00Марті Пухольрас А. (Esp) - Шазаль М. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Baza (Іспанія), хард

11:00Олівер С. М. (Esp) - Пейре Л. (Arg) 0:2
11:00Сантуш А. Ф. (Por) - Лопес Мартінес М. (Esp) 2:1
11:00Файстель Дж. (Ger) - Єрш К. (Blr) 2:0
12:30Беніто М. (Esp) - Lopez Martinez C. (Esp) 0:2
12:30Гранвер А. (Sui) - Лопес Алькарас Е. (Esp) -:-
12:30Санер Ю. (Swe) - Сегарра Рамірес Х. (Esp) 2:1
14:00Іванова Є. (Rus) - Паррес Аскойтіа О. (Esp) -:-
14:00Лінд Е. (Gbr) - Льїнарес Домінго Л. (Esp) -:-
19:00Луке Морено М. Х. (Esp) - Бартлетт А. (Gbr) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Eldorado, Misiones 2 (Аргентина), грунт

13:30Marchesini M. V. (Arg) - Bia B. B. M. B. (Bra) -:-
13:30Бонарді Б. (Arg) - Ді Дженова К. (Arg) -:-
13:30Гомес Песуела Кано М. (Mex) - Ferreira T. M. C. (Bra) -:-
13:30Мояно Л. (Arg) - Брітес Ріссо Ф. (Par) -:-
15:00Burstein M. V. (Arg) - Rossini T. (Arg) -:-
15:00Markus C. (Arg) - Джованніні Л. (Arg) -:-
15:00Rodrigues d. L. S. (Bra) - Гулін Г. (Bra) -:-
15:00Аяла Л. (Arg) - Естевес Х. (Arg) -:-
16:30Cinalli L. M. (Arg) - Larraya G. S. A. (Arg) -:-
16:30Gonzalez D. J. M. (Arg) - Дольдан Г. (Par) -:-
16:30Tirunelveli T. (Usa) - Аранджо Г. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Reims (Франція), хард (indoor)

11:00Дятлова К. (Ukr) - Рінальдо Перссон К. (Swe) 0:2
11:00Єролімо М. (Fra) - Подрез В. (Ukr) 2:0
11:00Ноель М. (Fra) - Мога К. (Fra) 2:0
12:30Ді Джіроламі Т. (Bel) - Векерле М. (Lux) 2:0
12:30Сіротт А. (Fra) - Ноель Х. (Fra) 2:1
12:30Сюгно Т. (Sui) - Паскаускас К. (Gbr) 2:1
14:30Герінг К. (Ger) - Леонард М. (Fra) -:-
14:30Радованович Н. (Fra) - Худт М. (Ned) -:-
14:30Ренар Е. (Fra) - Лолья М. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Sharm ElSheikh 12 (Єгипет), хард

11:00Кавеллі К. (Ita) - Карбонаро Дж. (Ita) 0:2
11:00Садіковіч А. (Sui) - Бенешова Н. (Cze) 2:0
11:00Янг В. (Nzl) - Джанг Г. (Kor) 2:1
12:30Беженару К. П. (Rou) - Боровінская А. (Usa) 2:0
12:30Велдман К. (Ned) - Стойбер Р. А. (Gbr) 1:2
12:30Мохамед К. (Egy) - Соломатіна А. (Rus) -:-
13:30Ван Імпе А. (Bel) - Медегіні Г. (Ita) -:-
13:30Халіл Ф. (Egy) - Бестетті Дж. (Ita) -:-
13:30Чісовска Р. (Svk) - Матушова Б. (Svk) -:-
15:00Макдональд І. (Gbr) - Зак А. (Isr) -:-
15:00Мочча К. (Ita) - Ісварамурті А. (Ind) -:-
15:00Рефаат М. (Egy) - Яценко П. (Rus) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір 33 (Туніс), хард

11:00Барановська А. (Ukr) - Яо С. (Chn) 0:2
11:00Вей С. (Chn) - Божика С. (Rou) 2:0
12:00Mallela Sreenath K. S. S. (Ind) - Ромео К. (Fra) 0:2
12:00Гланцер Д. (Aut) - Масленкова М. (Uzb) 0:2
12:00Раккі С. (Fra) - Карамоко Н. (Sui) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Cairns (Австралія), хард

03:00Баррі М. (Nzl) - Х'юле П. (Aus) 1:2
03:00Закарлюк М. (Ukr) - Томпсон Б. (Aus) 2:0
03:00Секуліч С. (Ger) - Аява Д. (Aus) 2:0
04:30Katsumi N. (Jpn) - Каменофф Д. (Aus) 2:0
05:30Khan L. (Aus) - Бранкович З. (Aus) 2:0
05:30Наяр С. (Aus) - Фейлла Дж. (Usa) 0:2
05:30Хон П. (Aus) - Frasser K. T. (Aus) 2:0
05:30Хосонума Ч. (Jpn) - Хонтама М. (Jpn) 0:2
07:00Бейнс Н. (Gbr) - Макфі К. (Aus) 1:2
11:00Бозовіч А. (Aus) - Престон Т. (Aus) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Hua Hin (Таїланд), хард

06:00Бавісетті С. (Ind) - Рейнгольд Є. (Rus) 1:2
06:00Ма Є. (Chn) - Седліска Н. (Ger) 2:1
06:00Маклакова Є. (Rus) - Шайк Х. (Ind) 2:0
06:00Усідзіма Р. (Jpn) - Вон Х. Ї К. (Hkg) 0:2
07:30Власселар К. (Bel) - Костулас С. (Bel) 0:2
07:30Керкхове Л. (Ned) - Лі Чж. (Chn) 2:1
07:30Чанта А. (Tha) - Сема Е. (Jpn) 2:0
07:30Шмідт А. (Ger) - Чіпчандедж П. (Tha) 0:2
09:30Велкер Е. (Ger) - Зайбольд Е. (Ger) 2:0
09:30Тараруді Л. (Tha) - Куламбаєва Ж. (Kaz) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Redding, CA (США), хард

23:30Танді К. К. (Ind) - Лопес К. (Usa) 2:0
23:30Ховде Л. (Usa) - Македу Р. (Usa) 2:0
01:00Андерсон Р. (Usa) - Колодинська Я. (Blr) 2:0
01:00Санчес А. С. (Mex) - Чанг Х. (Usa) 1:2
20:00Кесслер М. (Usa) - Болтон Е. (Usa) -:-
20:00Родрігес В. (Mex) - Цаар Л. (Swe) -:-
20:00Сагдієва А. (Ukr) - Жу Е. (Usa) -:-
21:30Глеч А. (Usa) - Раполу М. (Usa) -:-
21:30Педретті Г. Т. (Bra) - Шаватіпон Ш. (Usa) -:-
21:30Сутджіаді А. (Ina) - Дей К. (Usa) -:-
23:30Іванов В. (Nzl) - Наїто Ю. (Jpn) -:-
23:30Матеас М. (Usa) - Леб Дж. (Usa) -:-
23:30Мікульскіте Ю. (Ltu) - Кампанья К. (Usa) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Santa Margherita di Pula 9 (Італія), грунт

11:00Ін-Альбон І. (Sui) - Пігато Л. (Ita) -:-
11:00П'єрі Т. (Ita) - Ені Дж. (Usa) -:-
14:00Borisova V. (Rus) - Сакелларіді С. (Gre) 0:2
14:00Германн З. (Ger) - Шунк Н. (Ger) -:-
14:00Делаї М. (Ita) - Кольменья М. (Ita) 0:2
14:00Себальйос Н. (Bol) - Тіг П. М. (Rou) -:-
14:00Ургезі Ф. (Ita) - Фіта Болуда А. (Esp) -:-
15:30Акуге Ноха Н. (Ger) - Хеннеман К. В. (Swe) -:-
15:30Аншба А. (Rus) - Паолетті М. (Ita) -:-
15:30Сіміон О. Г. (Rou) - Бейлек С. (Cze) -:-
15:30Хобгарскі К. (Ger) - Білардо Ф. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Sibenik (Хорватія), грунт

11:00Амброзіо С. (Ger) - Ер'явец В. (Slo) 2:0
11:00Ловрич П. (Slo) - Tarocco L. (Cro) 2:1
11:00Фальковска В. (Pol) - Вурт Т. (Cro) 1:2
11:00Яні Р.-Л. (Hun) - Масіч М. (Srb) 2:0
12:30Скасовано Бузас Манейро Дж. (Esp) - Бузарнеску М. (Rou) -:-
12:30Бузас Манейро Дж. (Esp) - Бойовіч Я. (Srb) 2:1
12:30Дражич М. (Cro) - Саркісова К. (Rus) -:-
12:30Роска К. (Usa) - Мері Е. (Svk) 2:0
12:30Херджелаш Д. (Bih) - Пріморац І. (Cro) 2:0
13:30Ласкутова К. (Rus) - Штруплова Ю. (Cze) -:-
13:30Лукаш Т. (Cro) - Бенуа М. (Bel) -:-
13:30Салкова Д. (Cze) - Ромеро Гормас Л. (Esp) -:-
13:30Шиманович І. (Blr) - Чирич Багарич Л. (Cro) -:-
15:00Бошковіч Л. (Cro) - Радішич Н. (Slo) -:-
15:00Грдінкова Д. (Cze) - Светац С. (Cro) -:-
15:00Форліс Дж. (Aus) - Поточнік Н. (Slo) -:-
15:00Ян Я Ї (Tpe) - Жанжан Л. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Sozopol (Болгарія), хард

10:00Грей С. Б. (Gbr) - Карунаратне А. (Hkg) 1:2
10:00Малигіна Є. (Est) - Хромачова І. (Rus) 2:0
10:00Міязакі Л. (Gbr) - Шіліпоті С. (Sui) 0:2
11:00Йорук І. (Tur) - Бегулова Б. (Svk) 2:1
11:00Комардіна А. (Rus) - Сабанін Н. (Hun) 0:2
11:00Топалова Г. (Bul) - Гіороає І.-Г. (Rou) 2:0
12:30Дженгіз Б. (Tur) - Аксу А. (Tur) 0:2
12:30Монне К. (Fra) - Штолмар Р. (Hun) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Trnava (Словаччина), хард (indoor)

11:10Грамматікопулу В. (Gre) - Канєв К. (Ger) 2:0
11:10Казіонова Є. (Rus) - Лапко В. (Blr) 0:2
11:10Крісті Ф. (Gbr) - Свон К. (Gbr) 0:2
12:25Петра М. (Cro) - Рушіті А. (Sui) 2:0
Сет 3Радівоєвич Л. (Srb) - Астахова Д. (Rus) 1:1 (6:4,6:7,2:2)
13:35Зелнічкова Р. (Svk) - Jamrichova R. (Svk) 0:2
Сет 2Мілатова С. (Svk) - Дяченко В. (Rus) 0:1 (1:6,4:4)
16:15Гарленд Дж. (Tpe) - Бартель М. (Ger) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W80 Rancho Santa Fe, CA (США), хард

23:20Калієва Е. (Usa) - Доулхайд К. (Usa) 2:0
23:20Чіріко Л. (Usa) - Юань Ю. (Chn) 2:0
23:30Себов К. (Can) - Чжао К. (Can) 2:1
23:45Волинець К. (Usa) - Шарма А. (Aus) 2:1
20:00Кава К. (Pol) - Крюгер Е. (Usa) -:-
20:00Радваньска У. (Pol) - Сандерс С. (Aus) -:-
20:00Х'юїтт Д. (Usa) - Еала А. (Phl) -:-
20:00Шнайдер Д. (Rus) - Роджерс А. С. (Usa) -:-
21:30Осігве В. (Usa) - Сакаріас М. (Mex) -:-
21:30Тжен Дж. (Ina) - Хібіно Н. (Jpn) -:-
21:30Харрісон К. (Usa) - Монтгомері Р. (Usa) -:-
21:30Хартоно А. (Ned) - Су Ч. (Tpe) -:-
23:00Лао Д. (Usa) - Сарасуа Р. (Mex) -:-
23:00Перес Е. (Aus) - Скотт К. (Usa) -:-
23:00Петерсон Р. (Swe) - Інуе Х. (Usa) -:-
23:00Чанг С. (Usa) - Шибахара Е. (Jpn) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Ithaca, NY (США), хард

23:50Мельник В./Сінха А. - Мостарді Н./Опіц Я. 0:2
02:30Пакетт С./Теодорович П. - Duarte A./Вега Л. 2:0
20:00Бікнелл Б./Чін Дж. - Папое Р. М./Шарма А. -:-
21:30Маккарті Дж./Бредлі П. - Норті А./Троттер Дж. К. -:-
21:30Smarty C./Ван Ордерлейн Д. - Барретт Г./Панну К. -:-
21:30Макнеллі Дж./Сігуан Б. - Харпер П./Леоте Прата М. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Manizales (Колумбія), грунт

19:30Пенья Е./Ренхіфо Ф. - Баррейрос Реєс М./Кастро К. -:-
21:00Буено Г./Гільєн Меса А. - Буйтраго Н./Осоріо Х. С. -:-
21:00Ойос Франко А./Марч А. К. - Мендоса А./Панта Х. -:-
21:00Arias C. M. F./Перес К. А. - Понтольйо Д./Дзанотті А. -:-
21:00Уертас Дель Піно А./Уертас Дель Піно К. - Огуру К./Родрігес Хуан Антоніо -:-
22:00Ескікі Л./Леал В. - Маріно І. М./Vaquero J. S. -:-
22:00Ріко Аріас Н. Е./Саласар Д. - Фернандес Флорес Д./Перейра Ф. -:-
22:00Бертран П./Сантамарія Ф. - Франко Т./Торрес Фернандес Б. І. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Maputo (Мозамбік), хард

14:30Агостіні С./Pennaforti G. - Ірадукунда Г./Царапкін Є. -:-
14:30Салтон Д./Ван Вік К. - Белінський О./Ковапітуктед П. -:-
14:30Йович В./Уакаа А. - Каріпі В./Крюгер К. -:-
15:30Колсон Т./Монці Х. - De A. R. E. J./De S. F. L. S. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Sozopol (Болгарія), хард

14:00Дінев Д./Radulov I. - Календер А./Шумейко П. -:-
14:00Скасовано Донскі А./Орлов В. - Фрунза Н./Конов С. -:-
14:00Донскі А./Орлов В. - Duran T./Шайрих Я. -:-
14:00Бобров Б./Сіхарулідзе С. - Могіні Г./Ск'яветті П. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Villa Carlos Paz (Аргентина), грунт

19:30Basel V./Віттар Ф. - Галарса Х. І./Ліповсек П. Т. -:-
21:00Кароу І./Монсон І. - Ла Серна Х. М./Мідон Л. -:-
21:00Бруна Н./Фалабелья Л. А. - Дель Піно М./Ratti L. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Монастір 39 (Туніс), хард

14:00Кузухара Б./Сунь Ф. - Hermassi R./Перейра Т. -:-
15:30Хуан Ц./Їнь Б. Ш. - Абібсі А./Хамза Регіг С. -:-
16:30Мо Є./Ван С. - Фроулі Дж./Негріту К. -:-
16:30Менегтетті М./Тамм К. - Джонс М./Яманака Т. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Cairns (Австралія), хард

07:00Елліс Б./Скулкейт Т. - Остер С./Свіні Д. 2:0
08:00Кук Е./Дзінь Д. - Еддісон А./Паттергілл К. 0:2
08:00Фітцджеральд П./Павлекович Сміт Т. - Делейні Дж./Вінтер Е. 1:2
08:00Харпер М./Роміос М. К. - Сілінг К./Сінклер К. 0:2
08:00Ясіка О./Суктон-Енг Ч. - Gadecki T. N./Джасіка А. 2:0
11:00Біл Дж./Фенкатт Т. Дж. - Сач Т./Талич З. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Nevers (Франція), хард (indoor)

16:00Гомес Ф. А./Вілліс М. - Клес Л./Мертенс Я. -:-
16:00Данкан С./Маккінлей Дж. - Буро А./Лапалу В. -:-
17:30Дорофеєв А./Massard . L. - Гемар Ваєнбур С./Оанг А. -:-
19:00Букер А./Санчез Л. - Дебрю Г./Жак Г. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Santa Margherita di Pula 9 (Італія), грунт

11:00Скасовано Апостол Б. Й./Мадараш Н. - Бівен Дж./Mischker F. -:-
17:30Кастаньйола Л./Ноймаєр Л. - Battistone S./Вітінг Т. -:-
18:30Паріцція Н./Венгер Д. - Кампанья Ф./Мальгаролі Л. -:-
19:00Буке Л./Сакелларідіс М. - Бівен Дж./Mischker F. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Sheffield (Велика Британія), хард (indoor)

16:15Фері А./Польїчак М. - Блейдс Б./Blaydes F. -:-
17:15Ерард М./Мармусе Л. - Васа Е./Вайтхауз М. -:-
17:45Байндінг Дж./Матусевич А. - Кнафф А./Штайнеггер Я. -:-
18:00Хассі Дж./Мондей Дж. - Брейді П./Дабриян А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Tay Ninh 2 (В’єтнам), хард

08:30Агарвал П./Чайярін К. - Ісаро П./Сінха Н. К. 0:2
09:45Бейлдон Б./Імамура М. - Кумасака Т./Камар Ф. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Zaragoza (Іспанія), грунт

Сет 2Рубіо Фієррос А. Ф./Ваншельбойм Е. - Лопес Морільйо І./Мартінес Мартінес Х. 1:0 (6:2,3:4)
16:00Гахов І./Лопес Сан Мартін А. - Arauzo S./Хорда Санчіс Д. -:-
17:30Фернандес Орта А./Sanchez Q. A. - Деноллі К./Дроге Т. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Baza (Іспанія), хард

17:00Саар К./Єрш К. - Херальд Гонсалес Х. Х./Марандель Л. -:-
17:00Колб М./Колб Н. - Kalamaris G./Котляр Є. -:-
17:00Пейре Л./Сантуш А. Ф. - Ернандес М. Х./Roura L. R. -:-
18:30Льїнарес Домінго Л./Паррес Аскойтіа О. - Гранвер А./Санер Ю. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Eldorado, Misiones 2 (Аргентина), грунт

16:30Астете Ф./Конісі Камаргу Сілва Ж. - Diaz Zayas L./Marchesini M. V. -:-
18:00Ceinos E. J./Markus C. - Гомес Песуела Кано М./Мояно Л. -:-
18:00Буену У./Rodrigues d. L. S. - Джованніні Л./Лен Е. -:-
18:00Бонарді Б./Rossini T. - Burstein M. V./Мутільба В. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Reims (Франція), хард (indoor)

17:00Ганц Ф./Варньє Л. - Мартинов Д./Озерова А. -:-
17:00Ноель М./Єролімо М. - Дятлова Д./Дятлова К. -:-
18:30Дартрон Е./Жирар Е. - Ді Джіроламі Т./Віргес А. -:-
18:30Балус І./Наеф С. - Чеканская А./Паскаускас К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Монастір 33 (Туніс), хард

14:00Хазес С./Татаварті Ш. - Лю Я./Лукхам Дж. -:-
15:30Цветкович К./Суссі Л. - Нугрохо П. М./Вей С. -:-
15:30Гатовка Ю./Шинікова І. - Божика С./Коллер А. -:-
16:30Барановська А./Кубо К. - Freigassner V./Рістич Є. -:-
16:30Кусенкова В./Масленкова М. - Джордано М./Monteleone G. A. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Cairns (Австралія), хард

07:00Секуліч С./Закарлюк М. - Гібсон Т./Х'юле П. 0:2
08:00Khan L./Stoica B. N. - Хонтама М./Джонс М. 0:2
08:00Бранкович З./Каменофф Д. - Бейнс Р./Вокер Л. 1:2
11:00Чікараїсі Ю./Katsumi N. - Парнебі А./Престон Т. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Hua Hin (Таїланд), хард

09:30Усідзіма Р./Ві Х. В. - Айнітдінова Г./Маклакова Є. 0:2
11:00Ма Є./Такаяма Ч. - Шайк Х./Чілакалапуді С. Ш. 2:0
12:00Бавісетті С./Костулас С. - Ковапітуктед П./Власселар К. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Makinohara (Японія), трава

03:30Ішії С./Кіносіта Х. - Аракава Х./Мурамацу Ч. 1:2
03:30Хосокі Ю./Кобаясі Х. - Се Ш.-Ї./Лі Я. 0:2
03:30Аїкава М./Коборі М. - Мусіка М./Мусіка М. 2:0
03:30Пратт Н./Учіяма Х. - Кавагісі Н./Кавагучі Н. 0:2
05:00Імамура С./Козакі Ф. - Хасегава М./Ніймі К. 2:0
05:00Аюкава М./Саваянагі Р. - Лі-Нгуєн С./Мацуда Р. 2:0
05:00Kondo . Y./Сато Н. - Сайго Р./Сайго Ю. 0:2
05:00U./Сузукі А. - Чень М./Озекі М. 0:2
06:00Кавагісі Н./Кавагучі Н. - Аракава Х./Мурамацу Ч. 1:2
06:30Аїкава М./Коборі М. - Се Ш.-Ї./Лі Я. 2:0
07:00Імамура С./Козакі Ф. - Чень М./Озекі М. 2:0
07:50Аюкава М./Саваянагі Р. - Сайго Р./Сайго Ю. 2:1

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Redding, CA (США), хард

23:30Обюшон М./Льюїс М. - Педретті Г. Т./Жу Е. 0:2
01:00Чонг Ю./Мікульскіте Ю. - Наїто Ю./Сакацуме Х. 2:0
02:00Іванов В./Мірошніченко В. - Бар І./Кампанья А. 2:1
02:00Леб Дж./Осборн А. - Шаватіпон Ш./Раполу М. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Santa Margherita di Pula 9 (Італія), грунт

12:30Педоне Дж./Річчі Б. - Дентоні К./Перетті М. -:-
15:30Кавальє-Реймерс І./Вісенс Мас Р. - Тіг П. М./Тома М. -:-
15:30Керубіні Д./Делаї М. - Германн З./Штойр Й. Л. С. -:-
15:30Фіта Болуда А./Мінтегі Дель Ольмо А. - Паче Ф./Ургезі Ф. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Sozopol (Болгарія), хард

12:30Прісакаріу А./Сонмез З. - Кнутсон Г./Мунтян В. -:-
14:00Хромачова І./Малигіна Є. - Чакарова Е./Чакарова В. -:-
14:00Глушкова Д./Михайлова Г. - Мітєва Г./Шаламанова Д. -:-
14:00Хієтаранта Л./Туркмен Д. - Грей С. Б./Міязакі Л. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Trnava (Словаччина), хард (indoor)

13:50Марцінкевич Д./Перрен К. - Олсон Б./Войцинакова І. 2:0
Сет 2Горгодзе Є./Кокліна Є. - Мордергер Т./Мордергер Я. 0:1 (3:6,2:1)
16:15Лі П. Ч./Ву Ф. - Ярушкова Т./Oktiabreva A. -:-
16:30Казіонова Є./Кубарєва А. - Грамматікопулу В./Лансере С. -:-
17:45Гіндова Д./Кубанова К. - Болквадзе М./Ламсден М. -:-
17:45Юрікова Л./Платенікова Е. - Петра М./Радівоєвич Л. -:-
19:15Астахова Д./Гарленд Дж. - Крісті Ф./Стрешнакова К. -:-
19:15Колодзєйова М./Малечкова Дж. - Картал С./Свон К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W80 Rancho Santa Fe, CA (США), хард

01:10Скасовано Перес Е./Стефані Л. - Володько К./Су Ч. -:-
01:10Хай К./Тжен Дж. - Володько К./Су Ч. 2:1
01:30Олмос Дж./Сакаріас М. - Дєтковская Д./Скробонья А. 2:0
02:30Де Ла Ерас Арментерас К./Еванс К. - Перейра Р./Сарасуа Р. 1:2
02:40Харрісон К./Менесс М. - Дюваль В./Радваньска У. 2:0
00:30Крюгер Е./Монтгомері Р. - Банч К./Леон С. -:-
00:30Кувата Х./Осігве В. - Калієва Е./Кава К. -:-
00:30Рімі А./Роджерс А. С. - Хартоно А./Шарма А. -:-
00:30Х'юїтт Д./Сміт А. - Хібіно Н./Сантамарія С. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.