ОНОВИТИ

Теніс » Сьогодні » Усі матчі

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Вімблдон (Велика Британія) - Qualification, трава

13:00Бай Ч. (Chn) - Гао С. (Chn) -:-
13:00Бенкс Е. (Gbr) - Младеновіч К. (Fra) -:-
13:00Бошковіч Л. (Cro) - Чирич Багарич Л. (Cro) -:-
13:00Гьорческа Л. (Mkd) - Вікері С. (Usa) -:-
13:00Діяс З. (Kaz) - Савангкаев М. (Tha) -:-
13:00Жакемо Е. (Fra) - Епплтон Е. (Gbr) -:-
13:00Калієва Е. (Usa) - Taн А. (Fra) -:-
13:00Монне К. (Fra) - Стакушич М. (Can) -:-
13:00Паке Х. (Fra) - Сьєрра С. (Arg) -:-
13:00Русе Г. (Rou) - Аранго Е. (Col) -:-
13:00Салкова Д. (Cze) - Лі Е. (Usa) -:-
13:00Соснович О. (Wrl) - Ер'явец В. (Slo) -:-
13:00Тараруді Л. (Tha) - Авдєєва Ю. (Wrl) -:-
13:00Тимофєєва М. (Wrl) - Гадецкі О. (Aus) -:-
13:00Скасовано Фалей А. (Wrl) - Бейлек С. (Cze) -:-
13:00Шиманович І. (Wrl) - Дей К. (Usa) -:-
13:00Ян Я Ї (Tpe) - Бассольс М. (Esp) -:-
14:30Булгару М. (Rou) - Радовчич Л. (Nzl) -:-
14:30Даніловіч О. (Srb) - Стефаніні Л. (Ita) -:-
14:30Дяченко В. (Wrl) - Монтгомері Р. (Usa) -:-
14:30Еала А. (Phl) - Понше Дж. (Fra) -:-
14:30Зіданшек Т. (Slo) - Ю С. (Chn) -:-
14:30Капурро-Таборда М. (Arg) - Жанжан Л. (Fra) -:-
14:30Картал С. (Gbr) - Ламенс С. (Ned) -:-
14:30Кнутсон Г. (Cze) - Бара І. (Rou) -:-
14:30Лепченко В. (Usa) - Шарма А. (Aus) -:-
14:30Ма Є. (Chn) - Паррісас-Діас Н. (Esp) -:-
14:30Макарова Є. (Wrl) - Тодоні А. А. (Rou) -:-
14:30Мікульскіте Ю. (Ltu) - Вей С. (Chn) -:-
14:30Рахімова К. (Wrl) - Бартель М. (Ger) -:-
14:30Родіонова А. (Aus) - Раєцкі А. (Gbr) -:-
14:30Хартоно А. (Ned) - Біррелл К. (Aus) -:-
14:30Чіріко Л. (Usa) - Ружич А. (Cro) -:-
16:00Андреєва Е. (Wrl) - Кудерметова П. (Wrl) -:-
16:00Грунчакова В. (Svk) - Херцог П. (Slo) -:-
16:00Данн К. (Gbr) - Лукаш Т. (Cro) -:-
16:00Завацька К. (Ukr) - Наеф С. (Sui) -:-
16:00Зайдель Е. (Ger) - Топалова Г. (Bul) -:-
16:00Клагман Г. (Gbr) - Петра М. (Cro) -:-
16:00Мандлік Е. (Usa) - Папаміхаїл Д. (Gre) -:-
16:00Оз І. (Tur) - Су М. (Gbr) -:-
16:00Паркс А. (Usa) - Кава К. (Pol) -:-
16:00Пігоссі Л. (Bra) - Захарова А. (Wrl) -:-
16:00Семеністая Д. (Lat) - Мартінцова Т. (Cze) -:-
16:00Тайхманн Ж. (Sui) - Снігур Д. (Ukr) -:-
16:00Хон П. (Aus) - Фругвіртова Л. (Cze) -:-
16:00Хонтама М. (Jpn) - Сонмез З. (Tur) -:-
16:00Чанг Х. (Usa) - Гальфі Д. (Hun) -:-
16:00Якуповіч Д. (Slo) - Удварді П. (Hun) -:-
17:30Анісімова А. (Usa) - Грамматікопулу В. (Gre) -:-
17:30Аява Д. (Aus) - Соболєва А. (Ukr) -:-
17:30Баптіст Х. (Usa) - Ноха Акуге Н. (Ger) -:-
17:30Бондар А. (Hun) - Стародубцева Ю. (Ukr) -:-
17:30Вальтерт С. (Sui) - Нгунуе К. (Usa) -:-
17:30Волинець К. (Usa) - Жорже Ф. (Por) -:-
17:30Гібсон Т. (Aus) - Фетт Я. (Cro) -:-
17:30Джойнт М. (Aus) - Міту А. (Rou) -:-
17:30Інгліс М. (Aus) - Бейлек С. (Cze) -:-
17:30Маріно Р. (Can) - Кесслер М. (Usa) -:-
17:30Наталия С. (Srb) - Престон Т. (Aus) -:-
17:30Сарасуа Р. (Mex) - Ромеро Гормас Л. (Esp) -:-
17:30Селехметьєва О. (Wrl) - Ферро Ф. (Fra) -:-
17:30Сербан Г. (Cyp) - Лис Є. (Ger) -:-
17:30Тіхонова А. (Wrl) - Чжао К. (Can) -:-
17:30Янічевич С. (Fra) - Стойсавлєвич М. (Gbr) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Істборн (Велика Британія), трава

13:00Маккейб Дж. (Aus) - Сейбот Вайлд Т. (Bra) -:-
13:00Норрі К. (Gbr) - Руусувуорі Е. (Fin) -:-
14:30Броуді Л. (Gbr) - Нісіока Й. (Jpn) -:-
14:30Кецманович М. (Srb) - Чжан Ч. (Chn) -:-
16:00Навоне М. (Arg) - Нісікорі К. (Jpn) -:-
16:00Рендеркнек А. (Fra) - Коболлі Ф. (Ita) -:-
17:30Давідовіч Фокіна А. (Esp) - Сонего Л. (Ita) -:-

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Мальорка (Іспанія), трава

13:00Джабб П. (Gbr) - Мартерер М. (Ger) -:-
13:00Ханфманн Я. (Ger) - Волтон А. (Aus) -:-
14:00Юбенкс К. (Usa) - Меншик Я. (Cze) -:-
14:30Маннаріно А. (Fra) - Мікелсен А. (Usa) -:-
16:00Офнер С. (Aut) - Дардері Л. (Ita) -:-
16:30Баутіста-Агут Р. (Esp) - Юмбер Ю. (Fra) -:-
19:00Монфіс Г. (Fra) - Карбальєс Баена Р. (Esp) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Bad Homburg (Німеччина), трава

13:00Паррі Д. (Fra) - Кудерметова В. (Wrl) -:-
13:00Стернс П. (Usa) - Путінцева Ю. (Kaz) -:-
14:30Призупин.Возняцкі К. (Den) - Світоліна Е. (Ukr) 1:1
14:30Носкова Л. (Cze) - Томова В. (Bul) -:-
16:00Александрова Є. (Wrl) - Векіч Д. (Cro) -:-
17:30Німаєр Ю. (Ger) - Бадоса Хільберт П. (Esp) -:-
19:00Сінякова К. (Cze) - Самсонова Л. (Wrl) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Істборн (Велика Британія), трава

13:00Крюгер Е. (Usa) - Голубіч В. (Sui) -:-
13:00Міязакі Л. (Gbr) - Мертенс Е. (Bel) -:-
14:30Мухова К. (Cze) - Аванесян Е. (Wrl) -:-
14:30Стівенс С. (Usa) - Радукану Е. (Gbr) -:-
16:00Бултер К. (Gbr) - Мартич П. (Cro) -:-
17:30Касаткіна Д. (Wrl) - Ван С. (Chn) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Істборн (Велика Британія), трава

16:00Черундоло Ф./Етчеверрі Т. М. - Аревало М./Павіч М. -:-
17:30Рем Р./Солсбері Дж. - П'юрселл М./Руусувуорі Е. -:-
17:30Броуді Л./Харріс Б. - Крайчек О./Мокдональд М. -:-
19:00Матуш Р./Мело М. - Скупскі Н./Вінус М. -:-
19:00Ебден М./Пірс Дж. - Маю Н./Мансурі С. -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Мальорка (Іспанія), трава

13:00Францен К./Єбенс Х. - Гонсалес С./Реєс-Варела М. А. -:-
14:30Ідальго Д./Табіло А. - Барьєнтос Н./Кабрал Ф. -:-
16:00Думбія С./Ребуль Ф. - Гаррісон К./Мартен Ф. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Bad Homburg (Німеччина), трава

16:00Чань Х.-Ч./Кудерметова В. - Ходзумі Е./Соррібес-Тормо С. -:-
17:30Калашнікова О./Сізікова Я. - Ейкері У./Ніл І. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Істборн (Велика Британія), трава

13:00Букса К./Ніномія М. - Боузкова М./Лінетт М. -:-
14:30Дарт Г./Ламсден М. - Схурс Д./Стефані Л. -:-
16:00Лешемья Е./Ціммерманн К. - Кіченок Л./Остапенко Є. -:-
17:30Фернандес Л./Шибахара Е. - Крейчикова Б./Зігемунд Л. -:-
19:00Ван С./Ван Я. - Се Ш./Стівенс С. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Ibague (Колумбія), грунт

23:00Скасовано Томіч Б. (Aus) - Боскардін Діаш П. (Bra) -:-
23:35Бланч Ю. (Usa) - Лінгуа Лавальєн А. Л. (Arg) 0:2
00:10Баррето Санчес Д. А. (Esp) - Прадо Анхело Х. К. (Bol) 1:2
00:35Пучінеллі де Алмейда М. (Bra) - Ередія С. (Col) 2:0
Сет 3Торрес Х. Б. (Arg) - Боскардін Діаш П. (Bra) 1:1 (6:1,0:6,2:1)
18:30Абоян Л. (Arg) - Вільянуева Г. (Arg) -:-
18:30Джонс Г. (Usa) - Менья Ф. (Arg) -:-
18:30Дзанеллато Н. (Bra) - Сото М. (Chi) -:-
20:00Баррейрос Реєс М. (Bra) - Гомес Х. С. (Col) -:-
20:00Ернандес Х. А. (Mex) - Абоян В. (Arg) -:-
20:00Шактер Н. (Usa) - Бланч Д. (Usa) -:-
21:30Оліво Р. (Arg) - Нуньєс Д. А. (Chi) -:-
21:30Осоріо Х. С. (Col) - Гільєн Меса А. (Ecu) -:-
21:30Хабіб Х. (Leb) - Стейтер А. (Usa) -:-
00:30Родрігес Хуан Антоніо (Col) - Мехія Н. (Col) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Мілан (Італія), грунт

11:00Барранко Х. (Esp) - Жану Ф. К. (Rou) -:-
11:00Бург М. (Fra) - Форіо Дж. (Ita) -:-
11:00Далла Валле Е. (Ita) - Бусе І. (Per) -:-
11:00Руджері В. С. (Ita) - Врбенскі М. (Cze) -:-
12:30Гайо Ф. (Ita) - Герасимов Є. (Wrl) -:-
12:30Гахов І. (Wrl) - Онклен Г. (Bel) -:-
12:30Піккьоне А. (Ita) - Санчес Іск'єрдо Н. (Esp) -:-
12:30Рамос А. (Esp) - Буено Г. (Per) -:-
14:00Гомес Ф. А. (Arg) - Арнабольді Ф (Ita) -:-
14:00Пачеко Мендес Р. (Mex) - Магер Дж. (Ita) -:-
14:00Табернер К. (Esp) - Цен Ч. С. (Tpe) -:-
14:00Чіна Ф. (Ita) - Чеккінато М. (Ita) -:-
15:30Дебрю Г. (Fra) - Варільяс Х. П. (Per) -:-
15:30Дьомін Я. (Wrl) - Гаубас В. (Ltu) -:-
15:30Касніковскі М. (Pol) - Альварес Варона Н. (Esp) -:-
15:30Ламазін Т. (Fra) - Меллер Е. (Den) -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Ibague (Колумбія), грунт

23:30Бланч Д./Бланч Ю. - Фархат Т./Прадо Анхело Х. К. -:-
23:30Джонс Г./Кумар П. - Рейнолдс Ф./Сото М. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Мілан (Італія), грунт

18:00Аррібаж Т./Молчанов Д. - Голдхофф Дж./Жекан М. А. -:-
18:00Данкан С./Різ Х. - Шабанов І./Шабанов М. -:-
18:00Фенкатт Т. Дж./Стетем Х. Р. - Рікка Дж./Вайс А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Alkmaar (Нідерланди), грунт

11:00Декерс А. (Ned) - Вагенар Л. (Ned) -:-
15:00Ецбах А. (Ger) - Вестстрате Л. (Ned) -:-
15:00Майданджич М, (Ger) - ван ден Гам Т. (Ned) -:-
18:00Ден Хайєр Г. (Ned) - Форджер А. (Ned) -:-
18:00Родеш К. (Lux) - Краутер К. (Aus) -:-
19:30ван Зейл Т. (Ned) - Боземой Б. (Ned) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Belgrade (Сербія), грунт

13:30Бруна Н. (Chi) - Компаньюччі Т. (Ita) -:-
13:30Гразділ Я. (Cze) - Србляк Г. (Mkd) -:-
13:30Кірджі К. (Tur) - Недич А. (Bih) -:-
13:30Петрович Л. (Gbr) - Обрадович Д. (Srb) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Bergamo (Італія), грунт

12:00Джакоміні Л. (Ita) - Катіні Н. (Ita) -:-
13:30Каденассо Дж. (Ita) - Ла Вела Дж. (Ita) -:-
13:30Каньято К. А. (Ita) - П'єрі С. (Ita) -:-
16:30Босіо Г. (Ita) - Д'Aгостіно С. (Ita) -:-
16:30Карраро Л. (Arg) - Борреллі Л. (Ita) -:-
18:30Васа Е. (Fin) - Потенца Л. (Ita) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Kamen (Німеччина), грунт

11:00Маріско В. (Ger) - Пертнер Л. (Ger) -:-
11:30Кубеліч К. (Ger) - Гаврілідес Л. (Ger) -:-
11:30Прехтель С. (Ger) - Ланік Т. (Svk) -:-
13:00Нав Х. (Syr) - Іск'єрдо Луке Р. (Esp) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 26 (Туніс), хард

12:30Азоїдес Д. (Gre) - Беркєта Т. (Pol) -:-
12:30Дегабріеле А. (Mlt) - Сарате К. М. (Arg) -:-
12:30Ефстатіу М. (Cyp) - Асраві А. (Egy) -:-
12:30Сімакін І. (Wrl) - Джавія Д. (Ind) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Tianjin (Китай), хард

06:00Лю Ш. (Chn) - Хуан Ц. (Tpe) -:-
06:00Мо Є. (Chn) - Хо Рей (Tpe) -:-
06:00Мукунд С. К. (Ind) - Їнь Б. Ш. (Tpe) -:-
06:00Ян Дз. (Ger) - Бузіг М. (Aus) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Wroclaw (Польща), грунт

11:00Лааксонен Х. (Sui) - Пєчковскі О. (Pol) -:-
11:00Майкл Е. (Irl) - Пєчонка Ф. (Pol) -:-
11:00Нандал Ю. (Ind) - Джавакян Ю. (Ukr) -:-
12:00Стирбу К. Т. (Rou) - Жук К. (Pol) -:-
12:00Феллін П. О. (Ita) - Баррена А. (Arg) -:-
15:30Шайрих Я. (Pol) - Кальвано Дж. (Ita) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Bakio (Іспанія), хард

11:00Гарсія А. (Esp) - Вінтер Лопес Б. (Esp) -:-
11:30Гемар Ваєнбур С. (Fra) - Куррас Абасоло Т. (Esp) -:-
11:30Грей А. (Gbr) - Палан Д. (Cze) -:-
12:30Фернандес Флорес Д. (Chi) - Прат А. (Esp) -:-
13:00Ечеверрія Дж. (Esp) - Куй Дз. (Chn) -:-
13:00Шідех К. (Fra) - Санчес Кілес А. (Esp) -:-
16:00Феррейра Сілва Ф. (Por) - Бертранд Р. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Bourg-en-Bresse (Франція), грунт

11:00Камю К. (Fra) - Гібодо А. (Fra) -:-
11:00Оанг А. (Fra) - Феррарі Дж. (Ita) -:-
11:00Ревеньо Сімон (Fra) - Фреше А. (Fra) -:-
12:30Аддед Д. (Fra) - Бергер А. (Fra) -:-
12:30Гадамаурі Б. (Bel) - Буке Л. (Fra) -:-
18:30Ракійє Л. (Fra) - Вальк А. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Brussels (Бельгія), грунт

13:00Бопен С. (Bel) - Розенкранц М. (Ger) -:-
13:00Демане Е. (Bel) - Ден Ауден Г. (Ned) -:-
15:00Кіркін Е. (Tur) - Бідан Ф. (Leb) -:-
15:00Колсон Т. (Bel) - Легу Т. (Fra) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Hillcrest (Південна Африка), хард

10:00De Klerk R. (Rsa) - Оплуштіл П. (Cze) -:-
10:00Баденхорст Д. (Rsa) - Агарвал П. (Ind) -:-
10:00Екбал І. (Ind) - Bakker R. (Rsa) -:-
11:00Джестін К. (Rsa) - Блюетт Л. (Gbr) -:-
11:00Лонгве-Сміт Т. (Rsa) - Шах А. (Ind) -:-
11:00Фантіні Л. (Ita) - Савєльєв Д. (Wrl) -:-
13:00Ель Саллалі А. (Egy) - Донскі А. (Bul) -:-
13:00Монці Х. (Rsa) - Горнічек Н. (Ger) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Klosters (Швейцарія), грунт

10:00Аборд А. (Sui) - Деллаведова М. (Aus) -:-
10:00Бальтеншпергер Р. (Sui) - Дітріх Д. (Sui) -:-
10:00Ланц М. (Sui) - Речек Д. (Cze) -:-
11:30Гомберг М. (Ger) - Шлягенгауф Н. (Ger) -:-
11:30Казанова А. (Sui) - Гутьєррез О. Ж. (Bra) -:-
11:30Реберг М. Г. (Ger) - Заграй П. (Ger) -:-
16:00Гайяр Т. (Sui) - Шіфріс Є. (Ger) -:-
16:00Кобелт Н. (Sui) - Гандель Т. (Ger) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Satu Mare (Румунія), грунт

11:00Галмош К. (Hun) - Палоші Ш. (Rou) -:-
11:00Джима С. (Rou) - Думітру А. К. (Rou) -:-
11:00Дукаріу Д. (Ger) - Міхалік Р. (Svk) -:-
11:00Кампанья Ф. (Ita) - Гецу Г. (Rou) -:-
11:00Картепутреда Д. К. (Rou) - Надь П. (Svk) -:-
11:00Павел Б. (Rou) - Йонел Н. Д. (Rou) -:-
11:00Папое Р. М. (Rou) - Данку В. А. (Rou) -:-
11:00Скінтеє Г. К. (Rou) - Бара Ф. Г. (Rou) -:-
11:00Томеску Д. А. (Rou) - Конов С. (Bul) -:-
11:00Туркану Р. Д. (Rou) - Вердеш Е. Д. (Rou) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Alkmaar (Нідерланди), грунт

12:00Босман К. (Ned) - Хельмі О. (Den) -:-
12:00Діас А. К. (Esp) - Ебелінг К. Л. (Ned) -:-
12:00Жабраїлова М. (Wrl) - Нейкамп Р. М. (Ned) -:-
12:00Туріні В. (Ita) - Віргес А. (Ger) -:-
12:00Худт М. (Ned) - Коскел А. А. (Est) -:-
13:30Ван Емст С. (Ned) - Геттварт Ф. (Ger) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Hillcrest 2 (Південна Африка), хард

10:00Маккензі Е. (Rsa) - Рамдут К. Л. (Rsa) -:-
10:00Мелісс В. (Ita) - Джордано М. (Ita) -:-
10:00Огата Х. (Jpn) - Чепмен Д. Д. (Rsa) -:-
10:00Юрі Е. (Bot) - Нава Елькін А. К. (Mex) -:-
11:00Ван Зіл М. (Rsa) - Озекі М. (Jpn) -:-
11:00Крюгер І. (Rsa) - Rugara K. (Usa) -:-
11:00Садік С. (Ind) - Пфайфер Л. (Ita) -:-
13:00Van Zyl J. (Rsa) - Ісварамурті А. (Ind) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Hong Kong (Гонконг), хард

07:30Джанг Г. (Kor) - Дан Є. (Chn) -:-
07:30Золотарьова А. (Wrl) - Ето Н. (Jpn) -:-
07:30Імамура С. (Jpn) - Хасегава М. (Jpn) -:-
07:30Чень Ю. (Tpe) - Ві Х. В. (Kor) -:-
09:00Леонг Ж. С. К. Т. (Hkg) - Мусіка М. (Jpn) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Kamen (Німеччина), грунт

11:30Ерасо Гонсалес М. Ф. (Col) - Пульс А. Л. (Ger) -:-
11:30Скварчалупі Г. (Ita) - Шолл К. (Usa) -:-
11:30Тамм М. (Ger) - Маєр Ауф Дер Гайде Л. (Ger) -:-
15:00Штойр Й. Л. С. (Ger) - Радованович Н. (Fra) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Kursumlijska Banja 12 (Сербія), грунт

11:30Казіонова Є. (Wrl) - Стоянова Я. (Bul) -:-
11:30Осте Феррер К. (Esp) - Азарко А. (Wrl) -:-
11:30Попеску А. (Rou) - Стаматова Ю. (Bul) -:-
11:30Станкович А. (Srb) - Рафаїлович І. (Mne) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 24 (Туніс), хард

12:30Аранджо Г. (Ita) - Гупта А. (Ind) -:-
12:30Босіо В. (Arg) - Комано М. (Fra) -:-
12:30Іванова Є. (Wrl) - Хрда Л. (Ger) -:-
12:30Кусенкова В. (Esp) - Махлуф М. (Tun) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Tianjin (Китай), хард

06:00Кім Д. (Kor) - Лю Я. (Chn) -:-
06:00Лу Дз. (Chn) - Хуан Ю. (Chn) -:-
06:00Луо Ю. (Chn) - Сю С. (Chn) -:-
06:00Чжао С. (Chn) - Ван С. Т. (Chn) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W35 Klosters (Швейцарія), грунт

10:00Ганц Ф. (Sui) - Кортес Льорка Л. (Esp) -:-
10:00Грекул О. (Ukr) - Дюрст Дж. (Sui) -:-
10:00Файстель Дж. (Pol) - Бельгравер Ж. (Fra) -:-
11:30Ковапітуктед П. (Tha) - Бойовіч Я. (Srb) -:-
13:00Manta N. (Sui) - Майр Л. (Ita) -:-
13:00Пігато Л. (Ita) - Гранвер А. (Sui) -:-
13:00Цунд С. (Lie) - Шнідер С. (Sui) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W35 Périgueux (Франція), грунт

12:00Костулас С. (Bel) - Ракотоманга Ражаона Т. (Fra) -:-
12:00Леметр Т. (Fra) - Інісан Е. (Fra) -:-
13:30Лен Е. (Fra) - Чараєва А. (Wrl) -:-
13:30Лім Дж. (Fra) - Бугра М. (Fra) -:-
18:00Барташевич Я. (Fra) - Альбі О. (Fra) -:-
18:00Лейкіна П. (Wrl) - Ібрагімова А. (Wrl) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W35 Tarvisio (Італія), грунт

14:30Олійникова О. (Ukr) - Рістич М. (Srb) -:-
16:00Альвізі Е. (Ita) - Керубіні Д. (Ita) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W50 Palma del Rio (Іспанія), хард

11:00Badosa J. (Esp) - Ерджан М. (Aus) -:-
11:00Болквадзе М. (Geo) - Родрігес В. (Mex) -:-
11:00Гонсалес Вілар Р. (Esp) - Володько К. (Ukr) -:-
11:00Гурєва А. (Wrl) - Бхосале Р. (Ind) -:-
11:00Леонард М. (Fra) - Берекоечеа Н. (Fra) -:-
11:00Роура Льяверіас Р. (Esp) - Глушко Л. (Isr) -:-
11:00Солар Доносо Л. (Esp) - Кунг Л. (Sui) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W75 Doksy - Stare Splavy (Чехія), грунт

14:00Дмитрук К. (Wrl) - Сакелларіді С. (Gre) -:-
14:00Есс А. (Fra) - Кік Е. (Usa) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Alkmaar (Нідерланди), грунт

15:00Хублал Е./Вербек Д. - Хороз А./Марковіц М. -:-
15:00Клавель Т./Габріель Н. - Лотсма Н./Віскер Н. -:-
16:30Классен С./Ван Самбек Ф. - Вассерманн Д./Вассерманн М. -:-
16:30Дондерс Д./Понтйодікромо С. - Алімлі М./Шер Р. -:-
16:30Де Йонге Д./Сімкісс Л. - Хйорт Ф./Сігсгорд К. -:-
18:00Краутер К./Стейн П. - Боземой Б./Парденкопер С. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Belgrade (Сербія), грунт

15:00Попович С./Су Ю. - Коуен В./Mitric A. -:-
15:00Латінович С./Ужиловський В. - Башич М./Маркович С. -:-
15:30П'єтрі Б./Ксілас Й. - Компаньюччі Т./Таддія Л. -:-
15:30Хаджімехмедович Р./Лудоскі З. - Пісарич А./Радженович В. -:-
15:30Леманн Н./Романо Дж. - Любоєвич А./Обрадович Д. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Bergamo (Італія), грунт

12:00Pisa L./Вілла Р. - Кортімілья Д./O'Бірн С. -:-
15:00Джованнін Ф./Джованніні У. - Егеа Ф. Е./Пас Х. П. -:-
15:00Колачоппо Дж./Мартін Мандзано Х. К. - Спадола А./Вавассорі М. -:-
16:00Коччолі А./Лоруссо Л. - Каньято К. А./Мальгаролі Л. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Kamen (Німеччина), грунт

12:30Кубеліч К./Вельте М. - Фікс Д./Маріско В. -:-
13:00Бол Є./Ван Тілбург Р. - Камен Я./Кудернач М. -:-
13:00Дімітріс С./Сакелларідіс М. - Дедура-Паломеро М./Ларвіг Н. -:-
18:00Гартіг Р./Зоббе Л. М. - Гаврілідес Л./Пертнер Л. -:-
18:00Басель В./Іск'єрдо Луке Р. - Аль-Азме Т./Нав Х. -:-
18:00Гулін С./Шеткич А. - Ланік Т./Пушкар С. -:-
19:30Турнер Н./Віскандт М. - Гольдштайнер П./Прехтель С. -:-
19:30Аль-Амін К./Руланд Л. - Джайсінгхані Р./Ратті Л. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 26 (Туніс), хард

16:00Bity W. I./Бошманс Т. - Перейра Т./Шен П. -:-
16:00Лутіт Дж./Вікс Дж. - Сілва Т./Тркуля С. -:-
16:00Еліча Н. Г./Ібрагім Х. - Мішкер Ф./Вейтман О. -:-
16:00Мею В./Саль Ф. - Карузо А./Маріно П. -:-
17:30Дегабріеле А./Деліката Л. - Граса Ж./Луїш Т. -:-
17:30Азоїдес Д./Ефстатіу М. - Магадан А./Пінью Т. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Tanger (Марокко), грунт

16:00Беннані Р./Бондіолі Ф. - Беннані К./Фахім І. М. -:-
16:00Моранде Ж./Вільяр Н. - Фернандес-Гонсалес М./Герреро Мельгар А. -:-
16:00Де Вінчентіс М./Лаламі Лааруссі Ю. - Ахуда В./Ель-Амін Х. -:-
16:00Естевес Х./Франко Т. - Беншакрун М./Длімі Я. -:-
17:30Файсал Г. А./Гжегожевський О. - Missoum A./salah-eddine g. -:-
17:30Хамза Регіг С./Лапалу В. - Рейтано С./Дзанада Е. -:-
17:30Кадірі Х. Ю./Лахжомрі Я. - Делаж П./Трошю П. -:-
17:30Шамбонньєр М./Панара А. - Обріо А./Ріве М. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Tianjin (Китай), хард

09:00Хан Сон Йон/Суеока Я. - Дон Чж. С./Чжан Ч. -:-
10:30Лю Ш./Чжен Чж. - Су Дж./Лу П. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Ust-Kamenogorsk (Казахстан), хард

10:30Аксу Дж./Мілушев А. - Хазіме Д./Жуков М. -:-
10:30Колганов К./Мурат Є. - Оринбасар І./Єрділда Є. -:-
10:30Іванов С./Насрідінов А. - Хазава С./Кавачі К. -:-
10:30Дев С. Д. П./Сінха Н. К. - Маратули І./Шумілов Е. -:-
12:00Duisengazin D./Kayretdinov T. - Гіоргадзе Г./Васільєв Д. -:-
12:00Ібрагімов Д./Сінг К. - Атлангерієв Б./Хоченков Є. -:-
12:00Панарін Д./Тюкаєв Р. - Бар Бірюков П./Шін М. -:-
12:00Борисюк М./Чепік А. - Денісов І./Шейнгезіхт Л. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Wroclaw (Польща), грунт

12:00Дудун І./Порицький А. - Баюрко А./Цяс П. -:-
12:00Маштаков М./Штромбахс Р. - Баум Ш./Новак Я. -:-
14:00Павляк П./Терчиньскі М. - Хігнетт Л./Маккінлей Дж. -:-
14:00Лехно-Васютинський Ф./Шимков'як К. - Боярскі А./Орліковскі А. -:-
15:30Єнджейчак Я./Zaorski L. - Пєчковскі О./Пєчонка Ф. -:-
15:30Белінський В./Джавакян Ю. - Джевєцкі К./Косінський Ф. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Bakio (Іспанія), хард

19:00Кареага Х./Вільянуева І. - Газуані Дюран Я./Массар Л. -:-
19:00Гарсія А./Мансілья Діес М. - Lafarga V. G./Perez L. L. -:-
20:30Браво А./Мартінес А. - Кабрера Бельйо І./Прат А. -:-
20:30Лопес М./Перес І. - Бертранд Р./Ечеверрія Дж. -:-
20:30Дівар К./Ріва П. - Форкано І./Степанян А. -:-
22:00Санчес Кілес А./Вінтер Лопес Б. - Альварадо П./Неделчев Н. -:-
22:00Кальєхон Е. С./Уррібарренс Рамірес І. - Куй Дз./Сунь Ф. -:-
22:00Бантхія С./Шаран Д. - Колас Санчес А./Мартінес М. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Bourg-en-Bresse (Франція), грунт

12:30Алухас Р./Aney A. - Бергер А./Фрейре Да Сілва А. -:-
12:30Аддед Д./Біттуан К. - Гадамаурі Б./Судзум М. М. -:-
12:30Ватутін А./Вилєгжанін Н. - Степанов Р./Вітінг Т. -:-
12:30Джаррі Фільйоль Д./Максан Т. - Прівара П. Б./Вессельс Л. -:-
12:30Оанг А./Мусітеллі Ф. - Чейн Г./Кольн Н. -:-
12:30Луї Г./Ревеньо Сімон - Конте М./Гібодо А. -:-
12:30Паганетті В./Русіка Александр - Істомін Д./Карловскій Є. -:-
12:30Ровері С. Г./Шаріпов М. - Бож М./Буке Л. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Brussels (Бельгія), грунт

11:00Хаддуш І./Ван Ассенделфт Ї. - Борле І./Мілейковскі Л. -:-
11:00Хуенс Х./Логе Дж. - Мартін К./Тіксон Д. -:-
11:00Саннен Т./Штанке С. - Колліньйон К./Ван Ремдонк Г. -:-
13:00Бредшнайдер М./Главас Х. - Хеммонд Л./Горнунг М. -:-
15:00Шперле Дж./Ванкан М. - Ернелстен В./Ван Дер Мерсхен М. -:-
17:00Гарсія Лонго Н./Нунез Л. - Бопен С./Дурасовіч В. -:-
17:00Deliano L./Султанов Х. - Дху Б./Торк Б. -:-
17:00Бейлдон Б./Херманс М. - Демане Е./Ратіу Н. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Hillcrest (Південна Африка), хард

13:00De Klerk R./Vorwerk G. - Мартін Т./Саутком М. -:-
15:00Екбал І./Ван Вік К. - Агарвал П./Бенаїм М. -:-
15:00ван Схалквік К. С./ван Схалквік К. Г. - Баденхорст Д./Кеніг Л. -:-
15:00Каріпі В./Флорес Дж. - Чарльз Д./Оплуштіл П. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Klosters (Швейцарія), грунт

14:30Женьє Т./Аборд А. - Ерне Л./Мальджарітта М. -:-
14:30Бертола Р./Пауль Я. - Лоф Т./Речек Д. -:-
16:00Кастельнуово Л./Кастельнуово Я. - Лок Б./Лок К. -:-
16:00Дітріх Д./Фон дер Шуленбург Дж. - Штехелі Л./Венгер Д. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Satu Mare (Румунія), грунт

13:00Funkenhauser M./Соке А. Г. - Лука А./Теглас Й. А. -:-
14:00Ліповсек Пучес Т./Онофрей М. К. - Haita M. D./Туркану Р. Д. -:-
14:30Тесарі К./Вердеш Е. Д. - Бразу В. К./Скінтеє Г. К. -:-
17:00Круміх М./Ваншельбойм Е. - Міхалік Р./Надь П. -:-
17:00Нестеров П./Орлов В. - Гецу Г./Ута Д. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Alkmaar (Нідерланди), грунт

15:00Хаверманс Д./Велдман К. - Ніта С./Старревелд Р. -:-
16:30Дю Пре Б./Ван ден Брук І. Л. - Петраке А. Н./Віргес А. -:-
16:30Коскел А. А./Нууді М. - Рівкін Н./Велкер Е. -:-
18:00Крайчек М./Ван Емст С. - Де Мой Е./Ван Поппел Е. -:-
18:00Яшкова А./Жабраїлова М. - Баккер А./Ебелінг К. Л. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Hillcrest 2 (Південна Африка), хард

13:00Маккензі Е./Вілмот Т. - Джордано М./Тоньйоні Л. -:-
13:00Міхайлова М./Сувірджонкова Д. - Фер Н./Паатак П. -:-
15:00Нава Елькін А. К./Огата Х. - Джордаан М./le R. D. -:-
15:00Хігасітані Н./Озекі М. - Крюгер І./Крюгер З. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Hong Kong (Гонконг), хард

09:00Че С. Ю/Лай Ч. Л. - Нг М./Ву Хо Ч. -:-
09:00Кац А./О Ю. - Хаджі Е./Шень Х. К. -:-
09:00Ковальова А./Сергієнко А. - Патанія В./Тамханкар Б. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Kamen (Німеччина), грунт

15:00Бальцерт А./Бенер Л. - Фогт М./Ворачек Е. М. -:-
15:00Беннеманн Е./Нольте Ф. - Зандберг В./Шедель Л. -:-
15:00Бухвальд Г./Тільгнер М. - Оціпка Я./Войцинакова І. -:-
15:00Юнге-Ільгес К./Юнге-Ільгес Е. - Фішер А./Купарев А. -:-
16:30Ерасо Гонсалес М. Ф./Наварро М. Ф. - Даркен З./Кетте Е. -:-
16:30Подліньска М./Скварчалупі Г. - Демс Й./Фірман А. -:-
16:30Пульс А. Л./Тамм М. - Бахмуткіна П./Шолл К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Kursumlijska Banja 12 (Сербія), грунт

13:00Бородуліна В./Казіонова Є. - Наталь Л./Ортега Редондо П. -:-
13:30Імбо Нлога С./Каур Б. - Біттон А./Стоянович Л. -:-
13:30Бертаккі А./Лучано Л. - Йованович М./Шрамкова Т. -:-
13:30Коппез К./Пантелич С. - Мітич Є./Ранджелович М. -:-
15:00Попеску А./Попеску Е. - Данілова О./Рафаїлович І. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 24 (Туніс), хард

16:00Чо С./Лі Ю. Чж. - Худейова М./Шафаржова З. -:-
16:00Сіммонс Е./Тжен Дж. - Альхуссейн Л./Рефаат М. -:-
17:30Адамс Дж./Адешіна Е. - Босіо В./Плаза Араужу Л. -:-
17:30Хаддад І./Іванова Є. - Да Круз Мендонка С./Сантуш А. Ф. -:-
17:30Хрда Л./Йордаке А. - Карнер Е./Ла Каньїна Н. -:-
17:30Аранджо Г./Перссон І. - Гупта А./Рсовац Д. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Tianjin (Китай), хард

07:30Айнітдінова Г./Неплій Е. - Лі Ц./Лю Я. -:-
07:30Ан Ю. Д./Сяо Ч. - Лі Ц./Чжан Р. -:-
07:30Шань Ю/Чжан Дз. - Лю Л. Ї/Чжу Ч. -:-
07:30Ні Ма Чж./Чжоу Ю - Хуан Ю./Ян Ї. -:-
11:00Хоу Є./Ванг С. - Айсірефу А./Као Ю. -:-
12:30Сунь Ф. Ї./Юань Ч. - Чень Ш./Луо Ю. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W35 Klosters (Швейцарія), грунт

13:00Рушіті А./Сюгно Т. - Маззоні Е./Маззоні Ж. -:-
14:30Дюрст Дж./Варгова Н. - Бельгравер Ж./Гімбрере Я. -:-
16:00Кортес Льорка Л./Мартинов Д. - Карамоко Н./Сміт Т. Н. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W35 Périgueux (Франція), грунт

16:00Лю М./Мохамед Х. - Біоле С./Микитин Я. -:-
16:00Інісан Е./Трюне Ж. - Бордеро М./Ракотоманга Ражаона Т. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W35 Tarvisio (Італія), грунт

14:30Прісакаріу А./Роккетті С. - Аббаньято А./Бранкаччо Н. -:-
14:30Кандіотто А./Се Г. - Ловрич П./Дзіодато С. -:-
16:00Сухотіна А./Зир'янова А. - Альвізі Е./Ургезі Ф. -:-
16:00Естабле Л. Х./Лабранья Ф. - Фалкнер Ж./Тона М. -:-
16:00Францін К./Францін К. - Делаї М./Форнасьєрі К. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W50 Palma del Rio (Іспанія), хард

23:35Ішії С./Мацуда Р. - Берекоечеа Н./Педоне Дж. 2:0
00:05Алонсо С./Мартінес Соліс К. С. - Костич Т./Паррес Аскойтіа О. 0:2
00:15Скасовано Кунг Л./Шінде В. - Джіреллі К./Перельйо Сааведра Х. -:-
00:15Кунг Л./Шінде В. - Мдулва В./Мдулва В. 2:0
00:40Маклакова Є./Яшина Є. - Баррера Агірре.забелла/Русова А. 2:0
11:00Гурєва А./Зелнічкова Р. - Кубка М./Салден Л. -:-
11:00Портільйо Рамірес М. Х./Родрігес В. - Хаверлаг І./Роджерс А. С. -:-
11:00Бозовіч А./Тянь Ф. - Badosa J./Юрна Е. -:-
11:00Бхосале Р./Чанг С. - Роура Льяверіас Р./Тран Д. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W75 Doksy - Stare Splavy (Чехія), грунт

14:00Хвалінська М./Детюк А. - Dvorackova A./Шафаржова Л. -:-
14:00Кавальє-Реймерс І./Перес Гарсія М. П. - Осборн А./Штруплова Ю. -:-
15:30Баєрлова М./Каратанчева Л. - Гіндова Д./Валентова Т. -:-
15:30Кубанова К./Кладівова А. - Ені Дж./Пападакіс Л. -:-
15:30Ковачкова А./Самсон Л. - Хієтаранта Л./Пріданкіна Є. -:-
15:30Страхова В./Тан К. - Марцінкевич Д./Шапатава С. -:-

ВИСТАВКОВІ МАТЧІ - ЧОЛОВІКИ: Будлс Челлендж (Велика Британія), трава

16:30Рубльов А. (Wrl) - Шаповалов Д. (Can) -:-
18:00Ціціпас С. (Gre) - Лайович Д. (Srb) -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.