Баскетбол » 31.03.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: АКБ
12:30Реал Мадрид - Манреса -:-13:00Гран Канарія - Валенсія -:-
17:00Гранада - Ховентут Бадалона -:-
17:00Мурсія - МораБанк Андорра -:-
18:30Обрадойро - Барселона -:-
РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ - Етап невдах
14:00МБА Москва - Нижній Новгород -:-14:30Саратов - Астана -:-
15:00Уралмаш Єкатеринбург - БК Мінськ -:-
РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ - Етап переможців
12:00Єнісей - Зеніт Санкт-Петербург -:-США: НБА
23:00Нью-Орлеан - Бостон -:-01:00Орландо - Мемфіс -:-
01:30Атланта - Мілуокі -:-
21:30Денвер - Клівленд -:-
00:00Бруклін - Лейкерс -:-
00:00Вашингтон - Маямі -:-
00:00Торонто - Філадельфія -:-
00:00Шарлот - Кліпперс -:-
ФРАНЦІЯ: ЛНБ
16:30Гравлін-Дюнкерк - Ле-Портель -:-19:00Бур - Діжон -:-
19:00Париж - Нантер -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ - Плей-оф
07:00Мельбурн Юнайтед - Тасманія ДжекДжамперс -:-АРГЕНТИНА: Ліга А
02:00Хімнасія - Ферро -:-02:15Обрас Санітаріас - Інстітуто де Кордоба -:-
АРГЕНТИНА: Ліга Феменіна (Жінки) - Клаусура
01:00Інстітуто Ж - Хувентуд Амегіно Ж -:-01:00Кімса Ж - Сікліста Олімпіко Ж -:-
01:00Ріачуело Ж - Монмартр Ж -:-
БЕЛЬГІЯ: Вищий дивізіон (Жінки)
15:15Мехелен Ж - Брен Ж -:-БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга
13:00Брест - БК Мінськ 3 -:-13:00Рубон II - Гродно ГрСУ -:-
14:00Гомель 2 - Борисфен 2 -:-
БОЛГАРІЯ: НБЛ - Етап переможців
12:00Балкан - Рильскі Спортист -:-17:30Черно Море - ЦСКА Софія -:-
БОЛІВІЯ: ЛіБоБаскет
02:00Карл А-З - Кан Оруро -:-БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ - Етап невдах
17:00Орловік - Леотар Требінє -:-БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Prvenstvo BiH Women
14:00Єдінство Дженекс Ж - Леотар Требінє Ж -:-19:30Козара Ж - Лавові Ж -:-
БРАЗИЛІЯ: НББ
23:00Васку да Гама - Сан-Паулу -:-23:00Пату - Піньєйруш -:-
16:00Паулістану - Бразиліа -:-
21:30Уніфакіса - Фламенгу -:-
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ББЛ
16:00Лестер Райдерс - Ньюкасл Іглз -:-19:00Чешир Фінікс - Бристоль Флаєрс -:-
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ЖББЛ (Жінки)
15:00Лондон Лайонс Ж - Ессекс Рібелс Ж -:-16:00Вестфілд Хелс Шеффілд Хеттерс Ж - Лестер Райдерс Ж -:-
18:00Каледонія Гладіаторс Ж - Ньюкасл Іглз Ж -:-
18:30Ноттінгем Вайлдкетс Ж - Манчестер Джаянтс Ж -:-
ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Етап невдах
19:15Лавріо - АС Кардіцас -:-ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Етап переможців
16:15Олімпіакос - Аріс -:-20:00Перенес.Панатінаїкос - Промітеас -:-
ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)
13:00Олімпіакос Ж - Лефкадас Ж -:-13:30Есперідес Калліотеас Ж - Іракліс Ж -:-
14:00ГАС Евнікос Ж - Елефтерія Ж -:-
14:00ПАОК Ж - Протеас Вулас Ж -:-
ГРЕЦІЯ: А2 (Жінки)
12:00Анортосіс Волу Ж - Мент Ж -:-12:00Аріс Ж - Йоанніна Ж -:-
12:00Промітеас Ж - Кронос Ж -:-
13:00Спортінг Афіни Ж - Данаой Аргус Ж -:-
13:30Пілея Ж - Пієрікос Архелаос Ж -:-
13:45Панорама Ж - Панатлітікос Ж -:-
15:45Дафні Ж - АЕК Перістеріу Ж -:-
15:45Іонікос Ж - Порфірас Ж -:-
16:00Агія Параскевіс Ж - Меліссіон Ж -:-
16:00Аполлон Птолемайдас Ж - Анагеннісі Ж -:-
16:00Фаліру Ж - Амілла Перістеріу Ж -:-
17:30Терпситея Глифада Ж - Амінтас Ж -:-
ГРУЗІЯ: Суперліга
11:00ГАУ - Батумі -:-13:30Раші - Кавказія -:-
17:00Руставі - Іверіоні -:-
ДАНІЯ: Баскетбольна ліга - Етап переможців
14:30Свеннборг - Нествед -:-ЄВРОПА: Ліга АВА
18:00Мега Баскет - Спліт -:-19:30Будучност - Партизан -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап переможців
16:00Зволле - Шарлеруа -:-ІЗРАЇЛЬ: Кубок Ізраїлю
17:00Хапоель Єрусалим - Хапоель Тель-Авів -:-18:30Іроні Кір'ят-Ата - Іроні Нес-Ціона -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро
12:30Гіпускоа - Мелілья -:-17:00Лема Коруна - Естія Менорка -:-
18:00Клавіхо - Форса Льєйда -:-
18:30Естудіантес - Кастельйо -:-
19:00Касерес - Тісона Бургос -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата
13:00Морен - Альманса -:-18:00Палмер Баскет - Л'Успіталет -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)
12:00Енсіно Ж - Ферроль Ж -:-13:00Гран Канарія Ж - Хайріс Ж -:-
18:00Валенсія Ж - Барселона КБС Ж -:-
18:00Сельта Ж - Сарагоса Ж -:-
18:00Херніка Біскайя Ж - Уні Жирона Ж -:-
18:15Бембібре Ж - Каді Ла Сеу Ж -:-
19:00Араскі Ж - Перфумеріас Авеніда Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія А2
18:00К'юзі - Себастьяні Ріеті -:-18:00Орцінуові - Баскет Торіно -:-
18:00Ріміні - Монферрато -:-
КАЗАХСТАН: Національна ліга - Плей-оф
15:00Тобол Костанай - Алмати -:-КАНАДА: Super League
23:30Ньюфаундленд Рогс - Род-Айленд Кракен -:-01:00Монреаль Тундра - Лондон -:-
01:00Садбері - Лебанон Лепреконс -:-
20:00Монреаль Тундра - КВ Тайтенс -:-
КИТАЙ: КБА
13:35Гуандун - Гуанчжоу -:-13:35Нанкін Тонсі - Ляонін -:-
13:35Пекін - Нінбо Рокетс -:-
13:35Чжецзян Гуанша - Циндао -:-
13:35Шаньсі - Тяньцзінь -:-
14:00Сіньцзян - Цзілінь -:-
КІПР: Дивізіон А - Етап переможців
16:00Анортосіс - АЕЛ -:-НІМЕЧЧИНА: ББЛ
15:30Альба Берлін - Гамбург -:-15:30Бамберг - Баварія -:-
17:00Людвігсбург - Ульм -:-
18:30Росток - Ольденбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Про А
16:30Єна - Айсберен -:-17:30Скайлайнерс - Мюнстер -:-
18:00Дрезден - Падерборн -:-
НІМЕЧЧИНА: Про В
16:00Зандерсдорф - Кельн -:-НОВА ЗЕЛАНДІЯ: НБЛ
03:00Веллінгтон Сейнтс - Окленд Туатара -:-07:30Нельсон Джаєнтс - Франклін Буллз -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: КБЛ
11:00LG Сейкерс - Сеул Тандерс -:-11:00Вонджу ДБ - КоГаз -:-
11:00Еджіс - Сеул Найтс -:-
11:00Коян Соно - Сувон КТ -:-
11:00Мобіс Фібус - Аньян ДжунКванДжан -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга
19:00Вардар - Євро Нікель -:-ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга (Жінки)
13:00Баскет Кам Ж - Пробаскет Ж -:-ПОЛЬЩА: Basket Liga
17:30Анвіл Влоцлавек - Чарні Слупськ -:-ПОРТУГАЛІЯ: Taca da Liga - Груповий етап
23:30Ежгейра - Оваренсе -:-РОСІЯ: Суперліга - Плей-оф
09:15Динамо Владивосток - Барнаул -:-10:10Іркутськ - Зеніт Санкт-Петербург 2 -:-
РУМУНІЯ: Дивізіон А - Етап переможців
17:00Рапід Бухарест - КСУ Сібіу -:-СЕРБІЯ: 1. ЖЛС (Жінки)
18:30Студент Ниш Ж - Новосадска Нови Сад Ж -:-20:00Спартак Суботіца Ж - Врбас Медела Ж -:-
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга
17:00Інтер Братислава - БК Комарно -:-США: Джі-Ліга НБА
00:00Делавер 87ерс - Оклахома-Сіті Блю -:-00:00Ріп Сіті Ремікс - Санта-Круз Ворріорз -:-
00:30Коледж Парк Скайхокс - Лонг-Айленд Нетс -:-
01:00Вестчестер - Мемфіс Хасл -:-
01:00Гранд-Репідс Голд - Кепітал Сіті Гоу-Гоу -:-
01:00Осеола Меджик - Форт Вейн Мед Ентс -:-
02:00Айова Вулвз - Остін Торос Сперс -:-
02:00Бірмінгем Сквадрон - Клівленд Чардж -:-
02:00Вінді Сіті Буллз - Вісконсин Херд -:-
02:00Саут Бей Лейкерс - Мехіко Капітанес -:-
02:00Сіу Фоллз Скайфорс - Ріно БігХорнс -:-
02:30Ріо-Гранде Веллі Вайперс - Солт-Лейк-Сіті Старз -:-
02:30Тексас Леджендс - Мен Селтікс -:-
США: NCAA - Плей-оф
00:09Юконн - Іллінойс Файтінг Іланай -:-02:49Алабама - Клемсон -:-
ТАЙВАНЬ: СБЛ
11:00Банк оф Тайвань - Чанхуа -:-13:00Тайвань Бір - Юлонь Лаксджен Дайнос -:-
ТАЙВАНЬ: П. Ліга+
08:30Таоюань Пауєнь Пайлотс - Гаосюн Стілерс -:-11:00Новий Тайбей Кінгс - Формоса Дрімерс -:-
ТАЙВАНЬ: Т1 Ліга
08:00Тайнань ТСГ ГоустХокс - Гаосюн Аквас -:-ТАЙВАНЬ: ЖСБЛ (Жінки)
07:00Чунхуа Телеком Ж - Тайпауер Ж -:-09:00Тайюань Ж - Катай Лайф Ж -:-
УКРАЇНА: ФБУ Суперліга - Плей-оф
17:00Старий Луцьк - Рівне -:-ФІЛІППІНИ: Кубок Філіппін
09:00Фенікс Ф'юелмастерс - Сан-Мігель Бірмен -:-12:15Магнолія Хотшотс - Барангай Гінебра Сан-Мігель -:-
ФІНЛЯНДІЯ: I Divisioona A - Плей-оф
16:00Пюрінто Тампере 2 - Хонка -:-16:00Пюрківа Рахола - Кіпіна -:-
16:00Рейдерс Баскет - ТоПо Хельсінкі -:-
16:00Хюйма - Ювяскюля -:-
ФРАНЦІЯ: Про В
15:00Денен-Вольтер - Руан -:-ЧЕХІЯ: НБЛ - Етап невдах
17:00Сршні Пісек - Оломоуцко -:-ЧИЛІ: ЛНБ
00:15Лас Анімас - Пуерто-Монтт -:-00:30Пуенте-Альто - Спортіва Італьяна -:-
00:45Анкуд - Вальдівія -:-
01:00Депортес Кастро - Лісео Пабло Неруда -:-
01:15Еспаньйол де Талька - Леонес де Кільпе -:-
01:30У. Де Консепсьйон - Католіка -:-
00:00Депортес Кастро - Вальдівія -:-
00:15Анкуд - Лісео Пабло Неруда -:-
00:30Еспаньйол Осорно - Пуерто-Монтт -:-
00:45Лас Анімас - КД Пуерто-Варас -:-
ЧИЛІ: ЛНБ 2
23:30Коло-Коло - Труенос Талька -:-00:00Арабе Вальпараїсо - Артуро Прат Сан Феліпе -:-
00:15Стадіо Італьяно - Мунісіпаль Чільян -:-
01:00Серхіо Сеппі - Алеман -:-
21:00Бостон Коледж Чилі - Алеман -:-
22:00Серхіо Сеппі - Мунісіпаль Чільян -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Перша А Ліга
17:00Ібар Рожає - Міленіюм -:-18:00Тіват - Плєвля -:-
ЯПОНІЯ: B.League
07:05Акіта - Сан Рокерс Сібуя -:-07:05Йокогама - Алварк -:-
07:05Нагасакі - Сімане -:-
07:05Осака - Хоккайдо -:-
07:05Сага - Кіото -:-
07:05Сендай - НеоФенікс -:-
07:05Сінсю - Нагоя Файтінг Іглз -:-
07:05Хіросіма Д. - Гумма -:-
08:05Нагоя Долфінс - Тояма -:-
08:05Сіхорсес Мікава - Уцономія Брекс -:-
08:05Чіба - Канагава Тандерс -:-
11:05Окінава - Ібаракі Роботс -:-
ЯПОНІЯ: B2.League
06:00Івате - Ніїгата -:-07:00Кобе - Сідзуока -:-
07:00Косігая Альфас - Ямагата Вайвернс -:-
07:00Сіга - Нара -:-
08:00Алтірі Чіба - Фукусіма -:-
08:00Аоморі - Кумамото -:-
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.