Баскетбол » 05.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ЄВРОПА: Євроліга
19:45Фенербахче - Анадолу Ефес -:-20:30Баварія - Панатінаїкос -:-
20:30Мілан - Віртус Болонья -:-
20:30Реал Мадрид - Басконія -:-
РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ - Етап переможців
18:30Зеніт Санкт-Петербург - УНІКС Казань -:-США: НБА
01:30Даллас - Атланта -:-01:30Маямі - Філадельфія -:-
01:30Нью-Йорк - Сакраменто -:-
02:00Х'юстон - Голден Стейт -:-
04:00Кліпперс - Денвер -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
17:00Самсунспор - Чагдаш Бодрум Спор -:-АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь
11:00Нанавадінг - Рінгвуд -:-11:00Френкстон - Кейлор Тандер -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь (Жінки)
09:00Нанавадінг Ж - Рінгвуд Ж -:-09:00Френкстон Ж - Кейлор Тандер Ж -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Захід
14:30Ворвік Сенаторс - Перрі Лейкс Хокс -:-14:30Каламунда Істерн Санз - Іст Перт Іглз -:-
14:30Мандура Меджик - Рокінгем Флеймз -:-
14:30Саут-Вест Слеммерс - Білаяр Буджар -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Захід (Жінки)
12:30Ворвік Сенаторс Ж - Перрі Лейкс Хокс Ж -:-12:30Каламунда Істерн Санз Ж - Іст Перт Іглз Ж -:-
12:30Мандура Меджик Ж - Рокінгем Флеймз Ж -:-
12:30Саут-Вест Слеммерс Ж - Білаяр Буджар Ж -:-
АЛБАНІЯ: Суперліга
18:00Ельбасані - Влазнія Шкодра -:-АРГЕНТИНА: Ліга А
02:00Уньйон де Санта-Фе - Олімпіко -:-02:30Регатас - Ла Уньйон -:-
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга
18:00Імпульс - БК Мінськ 2 -:-БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга (Жінки)
17:00РДУОР Мінськ Ж - Гомель Ж -:-БОЛІВІЯ: ЛіБоБаскет
01:00Карл А-З - Сарачо -:-02:30Пічінча Потосі - Кінва -:-
БРАЗИЛІЯ: НББ
00:30Уніфакіса - Васку да Гама -:-01:00Піньєйруш - Уніау Корінтіанс -:-
01:00Сан-Паулу - Серраду -:-
00:00Паулістану - Кайшас ду Сул -:-
00:30Пату - Мінаш -:-
БРАЗИЛІЯ: ЛБФ (Жінки)
00:00Катандува Ж - Понта Гросса Ж -:-00:00Санту-Андре Ж - Корінтіанс Ж -:-
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ББЛ
20:30Плімут Сіті Петріотс - Манчестер Джаєнтс -:-ГРУЗІЯ: Суперліга
16:00Батумі - Мега Тбілісі -:-18:00Гурджаані Дельта - ТСУ -:-
ДАНІЯ: Баскетбольна ліга - Етап переможців
19:00Хорсенс - Свеннборг -:-ЄВРОПА: Ліга АВА
18:00Цибона - Цедевіта Олімпія -:-20:00Студентскі Центар - Будучност -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап невдах
20:30Брюссель - Ден Хелдер -:-20:30Кортрейк - Віллебрук -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап переможців
20:00Льєж - Дюкс -:-20:30Лімбург - Гронінген -:-
20:30Шарлеруа - БАЛ Вверт -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт
12:30Еліцур Шомрон - Рамат-ха-Шарон -:-12:30Іроні Нагарія - Хапоель Бней Кафр-Касем -:-
13:00Маккабі Рішон-ле-Ціон - Маккабі Раанана -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро
20:00Кастельйо - Мелілья -:-20:45Тісона Бургос - Естудіантес -:-
21:00Форса Льєйда - Вальядолід -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки)
19:00ІДК Гіпускоа Ж - Херніка Біскайя Ж -:-КАЗАХСТАН: Національна ліга - Плей-оф
16:00Атирау - Каспій Актау -:-КАНАДА: Super League
01:00Віндзор - Ньюфаундленд Рогс -:-КІПР: Дивізіон А - Етап переможців
18:00АЕЛ - АЕК Ларнака -:-18:00Аполлон - Керавнос -:-
КОСОВО: Суперліга (Жінки) - Плей-оф
18:00Приштина Ж - Башкімі Ж -:-ЛИТВА: НБЛ - Плей-оф
18:00Олімпас Паланга - Юрбаркас -:-НІМЕЧЧИНА: ББЛ
20:00Тюбінген - Росток -:-НОВА ЗЕЛАНДІЯ: НБЛ
08:30Отаго Наггетс - Манавату Джетс -:-ПОЛЬЩА: Basket Liga
17:30Спуйня - Анвіл Влоцлавек -:-19:30ГТК Глівіце - Торунь -:-
ПОЛЬЩА: 1. Ліга
20:00ВКК Вроцлав - Познань -:-ПУЕРТО-РИКО: БСН
02:00Індіос де Маягуес - Піратас де Кебрадільяс -:-02:00Кангрехерос - Агуада Сантерос -:-
РУМУНІЯ: Національна ліга (Жінки) - 5-8 місця
17:00Олімпія Брашов Ж - Рапід Бухарест Ж -:-17:00Тиргу-Муреш Ж - Клуж-Напока Ж -:-
РУМУНІЯ: Національна ліга (Жінки) - Плей-оф
17:00Мунісіпал Тирговіште Ж - КСМ Констанца Ж -:-17:00УАВ Арад Ж - Сепші СІК Ж -:-
ТАЙВАНЬ: СБЛ
11:00Банк оф Тайвань - Тайвань Бір -:-13:00Чанхуа - Юлонь Лаксджен Дайнос -:-
ТАЙВАНЬ: П. Ліга+
11:00Таоюань Пауєнь Пайлотс - Формоса Дрімерс -:-ТАЙВАНЬ: ЖСБЛ (Жінки)
07:00Тайпауер Ж - Катай Лайф Ж -:-09:00Чунхуа Телеком Ж - Тайюань Ж -:-
ТУРЕЧЧИНА: ТБЛ
14:00Фінал Спор Бурса - Анкара Колейлілер -:-19:00Коджаелі - Борнова -:-
ФІЛІППІНИ: Кубок Філіппін
10:30ТНТ Тропанг Гіга - НортПост -:-13:30Барангай Гінебра Сан-Мігель - Сан-Мігель Бірмен -:-
ФРАНЦІЯ: Про В
20:00Анжер - Денен-Вольтер -:-20:00АСА - Ла-Рошель -:-
20:00Евре - Антіб -:-
20:00Екс Морьєен - Сен-Шамон -:-
20:00Пуатьє - Лілль -:-
20:30ЖА Віші - По-Ортез -:-
20:30Фо-сюр-Мер - Руан -:-
ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга
18:00Цедевіта - Спліт -:-20:15Динамо Загреб - Задар -:-
ЧЕХІЯ: 1. Liga - Плей-аут
20:00УСК Прага B - Простейов -:-ЧЕХІЯ: 1. Liga - Плей-оф
19:00Градец-Кралове - Літомержіце -:-19:00Їндржихув Градец - Світави -:-
ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Плей-оф
19:04БК Лулео - Несше -:-19:04Бурос - Седертельє -:-
ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга (Жінки) - Плей-оф
19:00Гегсбу Ж - Норрчепінг Ж -:-19:00Естерсунд Ж - Уппсала Ж -:-
ЯПОНІЯ: B2.League
12:00Фукуока - Сіга -:-Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.