Баскетбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: АКБ
2-а чвертьГранада - Ріо Бреоган 27:3521:45Баскет Жирона - Більбао -:-
21:45Гран Канарія - Ховентут Бадалона -:-
21:45Паленсія - Басконія -:-
РОСІЯ: Об'єднана ліга ВТБ - Плей-оф
15:00Єнісей - ЦСКА Москва 82:8917:00Уралмаш Єкатеринбург - Зеніт Санкт-Петербург 72:69
США: НБА - Плей-оф
00:30Індіана - Мілуокі 121:118от03:00Даллас - Кліпперс 101:90
05:30Фінікс - Міннесота 109:126
20:00Орландо - Клівленд -:-
22:30Нью-Орлеан - Оклахома-Сіті -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
15:30Пінар Каршияка - Меркезефенді 97:734-а чвертьЧагдаш Бодрум Спор - Маніса 67:87
АВСТРАЛІЯ: NBL1 East
08:00Канберра - Хорнсбі Спайдерс 90:5410:00Менлі Воррінга - Сідней Кометс 96:73
10:00Хіллс Хорнетс - БА СоЕ 77:76
12:00Сентрал Коуст Крузейдерс - Мейтленд 70:96
12:30Олбері-Водонга Бендітс - Іллаварра Хокс 113:91
12:30Пенріт Пантерз - Ньюкасл Фелконз 65:80
АВСТРАЛІЯ: NBL1 East Women
06:00Канберра Ж - Хорнсбі Спайдерс Ж 100:7808:00Менлі Воррінга Ж - Сідні Кометс Ж 87:55
08:00Хіллс Хорнетс Ж - БА СоЕ Ж 56:69
10:00Сентрал Коуст Ж - Мейтленд Мустангс Ж 78:73от
10:30Олбері Ж - Іллаварра Хокс Ж 88:52
10:30Пенріт Пантерз Ж - Ньюкасл Фелконз Ж 75:80
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Північ
12:00Нортсайд Візардс - Саншайн Коуст Фінікс 76:8212:30Саут Вест Метро Пайретс - Іпсвіч Форс 93:92
12:30Таунсвілл Хіт - Кейрнс Марлінс 89:66
13:30Дарвін Солтіс - Голд Коуст Роллерс 115:97
13:30Маккей Метеорс - Рокгемптон Рокетс 111:102
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Північ (Жінки)
10:00Нортсайд Візардс Ж - Саншайн Коуст Фінікс Ж 120:4710:30Саут Вест Метро Пайретс Ж - Іпсвіч Форс Ж 77:70
10:30Таунсвілл Флеймс Ж - Кейрнс Ж 93:44
11:30Дарвін Солтіс Ж - Голд Коуст Роллерс Ж 88:75
11:30Маккей Метеореттс Ж - Рокгемптон Ж 73:93
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь
12:00Бендіго Брейвз - Сендрінгем Сейбрз 61:11112:30Кілсіт - Нанавадінг 74:94
12:30Мельбурн Тайгерс - Елтем 89:81
13:00Даймонд Веллі - Нокс 72:101
13:00Данденонг - Джилонг 78:74
13:00НВ Тасманія - Кейсі Кевалірс 84:83
13:00Хобарт - Балларат 79:88
13:30Вейверлі - Рінгвуд 95:83
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь (Жінки)
10:00Бендіго Брейвз Ж - Сендрінгем Ж 88:9410:30Кілсіт Ж - Нанавадінг Ж 75:79
10:30Мельбурн Тайгерс Ж - Елтем Ж 70:95
11:00Даймонд Веллі Ж - Нокс Ж 71:90
11:00Данденонг Рейнджерс Ж - Джилонг Ж 83:70
11:00Лонсестон Торнадос Ж - Кейсі Кевалірс Ж 74:82
11:00Хобарт Ж - Балларат Ж 72:65
11:30Вейверлі Ж - Рінгвуд Ж 85:90
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр
13:45Вест Аделейд Беркетс - Норвуд Флеймз 110:8413:45Вудвілл Ворріорз - Форествілл Іглз 60:91
13:45Саут Аделейд Пантерз - Істерн Маверікс 91:76
13:45Сентрал Дистріктс Лайонс - Норт-Аделейд Рокетс 93:118
14:00Саутерн Тайгерс - Стерт Сейбрз 79:89
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр (Жінки)
12:00Вест Аделейд Беркетс Ж - Норвуд Флеймз Ж 60:7212:00Вудвілл Ворріорз Ж - Форествілл Іглз Ж 58:78
12:00Саут Аделаїда Пантерз Ж - Істерн Маверікс Ж 62:48
12:00Саутерн Тайгерс Ж - Стерт Сейбрз Ж 67:73
12:00Сентрал Дистріктс Лайонс Ж - Норт-Аделейд Рокетс Ж 93:80
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Захід
14:00Віллетон Тайгерс - Іст Перт Іглз 87:8514:00Ворвік Сенаторс - Перт Редбекс 124:78
14:00Джералдтон Бакканірс - Голдфілдс Джаянтс 96:94от
14:00Перрі Лейкс Хокс - Лейксайд Лайтнінг 94:87
14:00Саут-Вест Слеммерс - Йондалуп Вулвз 63:83
15:00Рокінгем Флеймз - Білаяр Буджар 83:75
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Захід (Жінки)
12:00Віллетон Тайгерс Ж - Іст Перт Іглз Ж 77:6812:00Ворвік Сенаторс Ж - Перт Редбекс Ж 93:77
12:00Перрі Лейкс Хокс Ж - Лейксайд Лайтнінг Ж 84:77
12:00Саут-Вест Слеммерс Ж - Йондалуп Вулвз Ж 45:106
13:00Рокінгем Флеймз Ж - Білаяр Буджар Ж 79:75
АВСТРІЯ: Суперліга - Плей-оф
20:00Оберварт Ганнерс - Свонс Гмунден -:-АВСТРІЯ: Друга ліга - Плей-оф
4-а чвертьМістельбах - Ваграм 63:54АЛБАНІЯ: Суперліга - Плей-оф
20:30Тирана - Беселіджа -:-АРГЕНТИНА: Ліга А
02:00Архентіно - Кімса 72:7402:00Ферро - Платенсе 84:79
03:00Сарате - Сан-Лоренсо 54:67
03:30Сан-Мартін - Індепендьєнте Оліва 68:63
04:00Ріачуело - Обрас Санітаріас 96:99
АФРИКА: BAL
17:00Аль-Ахлі - Сіті Ойлерс 110:7820:00Аль-Ахлі - Бангі -:-
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга - 5-8 місця
13:00Імпульс - БК Мінськ 3 89:5213:30БК Мінськ 2 - Гомель 106:68
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга - 9-11 місця
13:00Брест - Гродно ГрСУ 68:84БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга (Жінки) - 5-8 місця
13:00БК Мінськ (Молодь) Ж - Горизонт Мінськ 2 W 68:48БОЛІВІЯ: ЛіБоБаскет
02:00БК Ла-Пас - Карл А-З 82:88от03:30Пічінча Потосі - Унів. Сукре 88:74
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ - Етап невдах
4-а чвертьЛеотар Требінє - Прієдор 95:9220:00Промо - Орловік -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Першість БіГ - Етап переможців
19:00Перенес.Борац Баня-Лука - Мрконіч Град -:-2-а чвертьІгокеа - Широкі 35:33
19:00Перенес.Слобода - Ігокеа -:-
19:00Перенес.Широкі - КК Босна -:-
22:00Борац Баня-Лука - Слобода -:-
БРАЗИЛІЯ: НББ - Плей-оф
02:00Васку да Гама - Піньєйруш 85:7003:00Фламенгу - Ботафогу 78:56
22:00Сеаренсі - Сан-Жозе -:-
23:10Бауру - Пату -:-
БРАЗИЛІЯ: ЛБФ (Жінки)
01:00Блуменау Ж - Понта Гросса Ж 45:63ВЕЛИКА БРИТАНІЯ: ЖББЛ (Жінки)
15:00Дарем Палатінейтс Ж - Оуклендс Вулвз Ж 72:7018:00Ессекс Рібелс Ж - Кардіфф Мет Арчерс Ж 94:51
20:00Лестер Райдерс Ж - Вестфілд Хелс Шеффілд Хеттерс Ж -:-
21:30Ньюкасл Іглз Ж - Манчестер Джаянтс Ж -:-
ГРЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Етап невдах
20:15Аполлон Патри - Лавріо -:-20:15АС Кардіцас - АЕК Афіни -:-
20:15ПАОК - Маруссі -:-
ГРЕЦІЯ: Еліт-ліга - Підвищення у класі - плей-оф
16:00Іракліс - НЕ Мегарідас 72:63ГРЕЦІЯ: Еліт-ліга - Плей-аут
16:00Психіку - Есперос 66:74ГРУЗІЯ: Суперліга - Плей-оф
15:00Раші - Кутаїсі 84:8217:30Орбі - ГАУ 69:73
ДАНІЯ: Баскетбольна ліга - Етап невдах
15:00Герлев Вулфпак - Копенгаген 65:82ЕСТОНІЯ: КМЛ - Плей-оф
17:00Рапла - ТТУ КК 77:76ЄВРОПА: ABA League 2 - Плей-оф
20:00МЗТ Скоп'є - Суботіца -:-ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап невдах
21:30Віллебрук - Ден Хелдер -:-21:30Монс - Йоуст Юнайтед -:-
ЄВРОПА: Ліга BNXT - Етап переможців
21:30Остенде - БАЛ Вверт -:-ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт - Плей-оф
20:00Маккабі Рішон-ле-Ціон - Гільбоа Галіл -:-21:15Еліцур Ашкелон - Маккабі Реховот -:-
ІРАН: Суперліга - Плей-оф
15:30Зоб Ахан - Табіат 74:84ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки) - Плей-оф
2-а чвертьКефлавік Ж - Стьярнан Ж 20:24ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро
4-а чвертьОв'єдо - Лема Коруна 58:631-а чвертьФуенлабрада - Гіпускоа 16:6
20:00Оуренсе - Сан-Пабло Бургос -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата - Підвищення у класі - плей-оф
4-а чвертьБаскет Л'Орта Годелья - Сант-Антоні 58:551-а чвертьСорноца СТ - Морен 10:8
20:30Альбасете - Прат Ховентут -:-
20:30Сьюдад де Уельва - Самора -:-
ІСПАНІЯ: Ліга Феменіна (Жінки) - Плей-оф
2-а чвертьСарагоса Ж - Естудіантес Ж 32:19ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки) - Плей-аут
21:30Бріксія Ж - Санга Мілано Ж -:-ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - Gr. A - Плей-аут
ПерерваБаскет Рома Ж - Анкона Ж 24:282-а чвертьТоріно Тін Ж - Вігарано Ж 33:37
ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - Gr. A - Плей-оф
3-я чвертьМантова Ж - Тревізо Ж 36:41ПерерваСкрівія Ж - Ітас Альперія Больцано Ж 34:24
ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - Gr. B - Плей-аут
21:30Ровіго Ж - Каругате Ж -:-ІТАЛІЯ: Serie A2 Women - Gr. B - Плей-оф
21:30Альпо Віллафранка Ж - Емполі Ж -:-21:30Лібертас Удіне Ж - Спеція Ж -:-
21:30Мателіка Ж - Броні Ж -:-
21:30Розето Ж - Сан-Сальваторе Селаргіус Ж -:-
КАЗАХСТАН: Національна ліга - Плей-оф
4-а чвертьАктобе - Ірбіс Алмати 72:69КАЗАХСТАН: Національна ліга (Жінки) - Плей-оф
09:00Актобе Ж - Томіріс Алмати Ж 66:2615:00Астана Ж - Туран Ж 70:62
КАНАДА: Super League
00:30Ньюфаундленд Рогс - Лондон 110:10402:00Віндзор - Вест Вірджинія Грайнд 138:128
00:30Ньюфаундленд Рогс - Лондон -:-
КІПР: Дивізіон А - Плей-оф
4-а чвертьАнортосіс - Керавнос 50:60КОСОВО: Суперліга - Плей-оф
20:00Пея - Голден Ігл Іллі -:-ЛИТВА: ЛКЛ
17:00Нептунас - Пієно Жвайгждес 77:8817:20Шяуляй - БК Вулвз 65:91
ЛИТВА: Moteru Lyga Women - Плей-оф
15:00Шяуляй Ж - Нептунас Клайпеда Ж 49:70ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Вибування
21:30Мерш Ж - Еш Ж -:-ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Плей-оф
20:00Гренгевальд Гюштерт Ж - Дюделанж Ж -:-ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL - Група вибування
21:30Кордалл Стілерс - Гренгевальд Гюштерт -:-21:30Мамбра Мамер - Мусел Пайкс -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL - Плей-оф
20:30Амікале Штайнсел - Еттельбрюк -:-МЕКСИКА: CIBACOPA
05:00Анхелес КДМХ - Райос де Ермосільйо 105:101от05:15Астрос - Кабальєрос де Куліакан 95:92
06:15Альконес де Обрегон - Фраілес де Гуасаве 103:97
06:15Піонерос де Лос Мочіс - Остіонерос де Гуаймас 94:90
07:00Тіхуана - Венадос де Масатлан 86:78
МЕКСИКА: ЛМБПФ (Жінки) - Плей-оф
04:00Мієлерас Ж - Лібелулас Ж 86:69НІМЕЧЧИНА: ББЛ
1-а чвертьБонн - Росток 17:91-а чвертьЛюдвігсбург - Хемніц 10:13
21:00Бамберг - Геттінген -:-
21:00Крайльсхайм - Ульм -:-
НІМЕЧЧИНА: Про А
20:30Айсберен - Трір -:-20:30Гіссен - Дрезден -:-
20:30Дюссельдорф - Кірхгайм -:-
20:30Єна - Бохум -:-
20:30Кобленц - ПС Карлсруе -:-
20:30Падерборн - Нюрнбергер -:-
20:30Скайлайнерс - Артланд -:-
20:30Фенікс Хаген - Байройт -:-
20:30Фехта 2 - Мюнстер -:-
НОВА ЗЕЛАНДІЯ: НБЛ
07:00Манавату Джетс - Окленд Туатара 79:9810:30Саутленд Шаркс - Кентербері Ремс 65:87
ПІВДЕННА КОРЕЯ: КБЛ - Плей-оф
08:00Сувон КТ - Еджіс 73:90ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга - Плей-аут
17:00Вардар - Охрід 94:62ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга - Плей-оф
2-а чвертьРаботнічкі - Пелістер 35:41ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Перша ліга (Жінки) - Плей-оф
18:00Патріот Ж - Баскет Кам Ж -:-ПОЛЬЩА: Basket Liga
3-я чвертьАнвіл Влоцлавек - Торунь 63:523-я чвертьГТК Глівіце - Домброва-Гурнича 46:71
3-я чвертьДзікі Варшава - Спуйня 45:46
3-я чвертьЛюблін - Легія 55:62
3-я чвертьОструв-Велькопольскі - Зельона Гура 98:44
ПерерваТрефль Сопот - Щецін 43:44
3-я чвертьЧарні Слупськ - Гдиня 67:65
3-я чвертьШльонск Вроцлав - Ланьцут 76:61
ПОЛЬЩА: 1. Ліга - Плей-оф
17:00Котвіца Колобжег - Гурнік Валбжих 86:9517:00Староград Гданськ - Шльонск Вроцлав II 97:79
2-а чвертьГКС Тихи - Кросно 23:35
2-а чвертьПолітехніка Опольська - Бидгощ 44:35
ПОРТУГАЛІЯ: ЛПБ
17:00Віторія - Олівейренсе 77:9417:00Лузітанія - ФК Порту 67:98
17:00Оваренсе - Галомар 89:76
17:00Повуа/Монтеадріану - Ежгейра 82:88
17:00Портімоненсе - Бенфіка 61:105
17:00Спортінг КП - Імортал 94:64
ПОРТУГАЛІЯ: Proliga - Плей-оф
23:30Галітуш Баррейру - Санту-Андре 102:7122:15КА Келуш - Мая Баскет Клуб -:-
ПУЕРТО-РИКО: БСН
03:00Агуада Сантерос - Піратас де Кебрадільяс 105:8203:00Капітанес де Аресібо - Леонес де Понсе 87:77
03:00Метс де Гвайнабо - Сан-Херман 102:92
РОСІЯ: Суперліга - 5-8 місця
11:00Купол-Роднікі Іжевськ - Новосибірськ 55:7814:00Барнаул - Іркутськ 58:57
РУМУНІЯ: Дивізіон А - Плей-оф
17:45КСМ Орадя - Волунтарі 96:762-а чвертьКлуж-Напока - Аржеш Пітешті 40:24
СВІТ: World Tour Utsunomiya 3x3
07:55Уб 3x3 - Улан-Батор 3x3 21:1008:20Маямі 3x3 - Сан-Хуан 3x3 14:9
08:55Амстердам 3x3 - Уцуномія 3x3 21:19
09:20Відень 3x3 - Сайтама 3x3 22:20
10:05Уб 3x3 - Лозанна 3x3 21:17
10:30Маямі 3x3 - Раудондваріс 3x3 22:19
11:05Амстердам 3x3 - Партизан 3x3 21:9
11:30Відень 3x3 - Ріффа 3x3 18:19
12:05Лозанна 3x3 - Улан-Батор 3x3 18:21
12:30Раудондваріс 3x3 - Сан-Хуан 3x3 20:21
13:05Партизан 3x3 - Уцуномія 3x3 19:21
13:30Ріффа 3x3 - Сайтама 3x3 22:14
СЕРБІЯ: Суперліга - Плей-оф
17:30Войводина Нови Сад - ФМП Белград 65:93СЕРБІЯ: 1. ЖЛС (Жінки) - Плей-оф
4-а чвертьМега МІС Ж - ЖКК Кралєво Ж 72:49СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга - Плей-оф
20:00БК Прєвідза - Спішскі Ритьєрі -:-20:00Левіце - БК Комарно -:-
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - 5-8 місця
2-а чвертьЦБК Кошице Ж - Янг Ейнджелс Кошице Ж 35:41СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки) - Плей-оф
2-а чвертьП'єштянські Чайки Ж - Славія Банська Бистриця Ж 38:35СЛОВЕНІЯ: Ліга Нова КБМ
20:00Шенчур - Тайфун Шентюр -:-ТАЙВАНЬ: СБЛ - Плей-оф
14:00Юлонь Лаксджен Дайнос - Банк оф Тайвань 79:72ТАЙВАНЬ: П. Ліга+
09:30Формоса Дрімерс - Сіньчжу Джко Лайонірс 93:6612:00Новий Тайбей Кінгс - Фубон Брейвз 74:102
ТАЙВАНЬ: Т1 Ліга
09:00Гаосюн Аквас - Новий Тайбей КТБК ДЕА 99:121ТАЙВАНЬ: ЖСБЛ (Жінки) - Плей-оф
12:00Тайпауер Ж - Катай Лайф Ж 65:72ТУРЕЧЧИНА: ТБЛ - Плей-оф
16:00Газіантеп - Чаїрова 98:924-а чвертьМерсін Б. - Анкара Колейлілер 64:56
ТУРЕЧЧИНА: ТБ2Л - Плей-оф
15:30Айос Спор - СО Баскет 77:45УГОРЩИНА: НБ І. А - Плей-аут
2-а чвертьАтомерому Пакш - KTE-Дуна 38:532-а чвертьОСЕ Лайонс - Керменд 32:34
ПерерваСедеак - Капошвар 48:35
УГОРЩИНА: НБ І. А - Плей-оф
2-а чвертьАльбакомп - Солнокі Олай 44:4420:00Сомбатгей - Залакерамія -:-
УГОРЩИНА: Дивізіон І (Жінки) - 5-8 місця
20:00ТФСЕ-МТК Ж - Вашаш Чата Ж -:-ФІЛІППІНИ: Кубок Філіппін
10:00Блеквотер Боссінг - НортПост 113:11513:15Конвердж ФайберЕксерс - Барангай Гінебра Сан-Мігель 93:105
ФІНЛЯНДІЯ: Корісліга - Плей-оф
4-а чвертьКарху Баскет - Хельсінкі Сігаллс 38:56ФРАНЦІЯ: Кубок Франції
17:30Діжон - Страсбур 83:70ФРАНЦІЯ: Еспуар U21
16:00Ле-Портель U21 - Ле-Ман U21 64:79ФРАНЦІЯ: French Cup Women
15:00Ланд Ж - Бурж Ж 63:76ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга
21:00Задар - Боско -:-21:50Дубровник - ГКК Шибенка -:-
ХОРВАТІЯ: Перша ліга - Плей-оф
18:00Осієк - Кварнер 80:66ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки) - Плей-оф
17:00Пламен Пожега Ж - Рагуза Дубровник Ж 74:77ПерерваТрешнєвка 2009 Ж - Медвешчак Ж 27:41
ЧИЛІ: ЛНБ
03:15Католіка - Лісео Пабло Неруда 94:6003:30Леонес де Кільпе - Вальдівія 87:71
ЧОРНОГОРІЯ: Перша А Ліга
16:00Плєвля - Подгоріца 72:12117:45Дечич - Примор'є 83:92
20:00Даніловград - Єдінство -:-
ШВЕЙЦАРІЯ: СБ-Ліга - Плей-оф
3-я чвертьФрібур Олімпік - САМ Массаньйо 44:42ШВЕЦІЯ: Баскетбольна ліга - Плей-оф
21:04Ємтланд - Бурос -:-ЯПОНІЯ: B.League
07:35Сімане - Хіросіма Д. 67:7108:05Акіта - Хоккайдо 73:65
08:05Сінсю - Йокогама 69:79
09:05Канагава Тандерс - Сан Рокерс Сібуя 69:68
09:05Нагоя Долфінс - Окінава 83:77
09:05НеоФенікс - Тояма 89:64
09:05Сіхорсес Мікава - Сага 73:65
09:05Чіба - Уцономія Брекс 55:82
09:35Нагоя Файтінг Іглз - Кіото 89:87
10:05Алварк - Гумма 86:90от
10:05Нагасакі - Осака 85:87
10:05Сендай - Ібаракі Роботс 96:73
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.