Гандбол » Сьогодні » Усі матчі
Робіть ставки на Гандбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
ІСПАНІЯ: Ліга АСОБАЛЬ
18:00БМ Сінфін - Атлетіко Вальядолід -:-19:30Пуерто Сагунто - Куенка -:-
21:00Нава - Бенідорм -:-
НІМЕЧЧИНА: Бундесліга
20:00Фленсбург-Х. - Штутгарт -:-21:30Рейн-Некар - Ганновер-Бургдорф -:-
ФРАНЦІЯ: Starligue
21:00Нім - Іврі -:-22:00Нант - Шамбері Савойя -:-
АВСТРІЯ: ГЛА - Група вибування
18:00Феслауер - ГСГ Грац -:-20:00Голлабрунн - Бернбах/Кофлах -:-
АВСТРІЯ: ГЛА - Плей-оф
18:15Гандбол Тіроль - Лінц -:-21:20Фюксе - Аон Файверс -:-
АВСТРІЯ: ЖГА (Жінки)
18:00Санкт-Пельтен Ж - Ацгерсдорф Ж -:-20:00Вінер-Нойштадт Ж - Ферлах/Фельдкірхен Ж -:-
20:00Гіпо НО Ж - Фюксе Ж -:-
20:00Грац Ж - Тульн Ж -:-
20:00МГА Гандбол Ж - Корнойбург Ж -:-
20:00Штокерау Ж - Фельдкірх Ж -:-
БЕЛЬГІЯ: Дивізіон 1 - Етап переможців
19:00Губо Гандбол 2 - Сас'я КВ -:-21:15Турне - Леббеке -:-
21:15Хаутхален - Крайнем -:-
БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга
21:00Вогоща - Леотар -:-21:00Герцеговина - Борац -:-
21:00Маглай - Грачаніца -:-
21:00РК Конюх - Чапліна -:-
21:00Слобода Тузла - Ізвідац -:-
21:00Слога Добой - Горажде -:-
ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки) - Плей-оф
17:00Мец Ж - КСМ Бухарест Ж -:-19:00Дьор Ж - Крістіансанн Ж -:-
ЄВРОПА: МОЛ Ліга (Жінки) - Плей-аут
16:00Злін Ж - Вікторія Пльзень Ж -:-19:00Поруба Ж - Оломоуц Ж -:-
ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор Плата
20:00Алькобендас - Вілья де Аранда -:-20:00Антекера - Сісне -:-
20:00Гвадалахара - Барселона II -:-
20:00Ейвісса - Малага -:-
20:00Мальорка - Самора -:-
20:00Новас - Касеріо Сьюдад Реал -:-
20:00Ов'єдо - Бургос -:-
20:00Орнео Аліканте - Агустынос Алыканте -:-
ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор (Жінки) - 5-8 місця
17:00БМ Гранольєрс Ж - Аула Вальядолід Ж -:-18:00Беті-Онак Ж - Гуардес Ж -:-
ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор (Жінки) - Плей-аут
19:00Ельда Престіхія Ж - Ла Кальсада Ж -:-20:30Гран-Канарія Ж - Ов'єдо Ж -:-
ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор (Жінки) - Плей-оф
17:30Порріно Ж - Ельче-Мустанг Ж -:-20:00Бера Бера Ж - Малага Ж -:-
ІТАЛІЯ: Серія А
20:00Альбатро - Секкія Руб'єра -:-20:00Боцен - Конверсано -:-
20:00Еппан - Прессано -:-
20:00Кассано - Карпі -:-
20:00Сассарі - Чинголі -:-
20:00Трієст - Бріксен -:-
20:00Фазано - Меран -:-
ІТАЛІЯ: Serie A Women
16:00Сассарі Ж - Еріче Ж -:-18:00Понтінія Ж - Терамо Ж -:-
19:30Казальгранде Падана Ж - Доссобуоно Ж -:-
20:00Меццокорона Ж - Падуя Ж -:-
ЛИТВА: Литовська ліга - Плей-оф
14:30Швієса - Вільнюс -:-ЛЮКСЕМБУРГ: AXA League - Група вибування
19:00Біелес - Шиффланж -:-21:15Стандарт - Рюмеланж -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: AXA League - Етап переможців
21:15Діфферданж - Еш -:-21:15Кер'єнг - Бершем -:-
МАЛЬТА: Перший дивізіон - Плей-оф
15:45ГМС - Кавальєрі -:-17:45Алойзіанс - Хамрун -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
21:05ПСВ Гандбол - Алсмер 2 -:-21:10Арнем - Бево ГК 2 -:-
21:30Вотерслі - Херкулес -:-
21:30Вроне/Бердос - Еммен -:-
21:30ЧЄ - БФК -:-
22:00Хеллас - Квінтус -:-
НІДЕРЛАНДИ: HandbalNL League
21:30Хаутен - Лімбург Лайонс -:-21:45КРАС/Волендам - Бево ГК -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки) - Етап невдах
18:45Бур'н Тротс Кас Ж - E&O Ж -:-18:45КРАС/Волендам Ж - ПСВ Гандбол Ж -:-
НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки) - Етап переможців
19:00Амстердам Ж - Флуг ен Леніг Ж -:-21:05Венло Ж - Вестфрісланд Ж -:-
21:05ЮРо Унірек Ж - Квік Ж -:-
21:30Венеко Вело Ж - Квінтус Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга
18:00Ауе - Дессауер -:-19:00Гамм-Вестфален - Любек-Швартау -:-
19:00Неттельштедт-Люббеке - Хаген -:-
20:30Потсдам - Гросвальстадт -:-
НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки)
19:00Бенсгайм-Ауербах Ж - Галле-Нойштадт Ж -:-19:00Бломберг-Ліппе Ж - Леверкузен Ж -:-
19:30Золінген Ж - Мецінген Ж -:-
20:00Бад-Вільдунген Ж - Тюрінгер Ж -:-
20:00Боруссія Дортмунд Ж - Цвікау Ж -:-
НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)
19:00Гребенцель Ж - Нюртінген Ж -:-19:00Кірхгоф Ж - Лейпциг Ж -:-
19:30Норд Гарріслее Ж - Регенсбург Ж -:-
19:30Родерталь Ж - Геппінген Ж -:-
20:00Кеч Ж - ГСГ Фрайбург Ж -:-
20:30Майнц Ж - Вайблінген Ж -:-
20:30Фюхсе Берлін Ж - Розенгартен-Бухгольц Ж -:-
ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга - Етап невдах
19:30Прілеп - Куманово -:-ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга (Жінки)
15:00Стружанка Ж - Пелістер Ж -:-ПОЛЬЩА: Central League
18:00ГКС Жуково - Шльонск -:-18:00Лодзь - Замосць -:-
18:00Сталь Гожув - Бяла Підляська -:-
19:00Заглембє Сосновець - Стель Мелець -:-
ПОЛЬЩА: I Liga
18:00Варшавянка - Зволень -:-19:00Щипьорняк Ольштин - Єзьорак -:-
ПОЛЬЩА: Кубок Польщі
17:00Хробри Глогув - Вісла Плоцьк -:-19:30Вибжезє Гданск - Кельце -:-
ПОЛЬЩА: Central League Women
17:00Самбор Тчев Ж - Жори Ж -:-18:00СПР Гдиня Ж - АЗС Познань Ж -:-
20:00Сосниця Глівіце Ж - Гандбол Варшава Ж -:-
ПОЛЬЩА: I Ліга (Жінки)
17:00Руда Шльонска Ж - Олькуш Ж -:-ПОРТУГАЛІЯ: Андебол 1 - Група вибування
17:00СК Віторія - Віторія -:-20:00Аванка - Гая -:-
ПОРТУГАЛІЯ: Андебол 1 - Розподіл місць
20:00Повуа - Агуаш-Санташ -:-ПОРТУГАЛІЯ: Андебол 1 - Чемпіонська група
17:00Бенфіка - Порту -:-17:00Спортінг - АБК Брага -:-
ПОРТУГАЛІЯ: 1-й Дивізіон (Жінки) - Етап невдах
18:00Жил Іаніш Ж - Алпендорада Ж -:-19:00Барруш Ж - Жувеліс Ж -:-
ПОРТУГАЛІЯ: 1-й Дивізіон (Жінки) - Етап переможців
19:00Мадейра САД Ж - Бенфіка Ж -:-20:00Колежіу де Гая Ж - Клуб Жовем Ж -:-
20:30АБК Брага Ж - Сан-Педру-ду-Сул Ж -:-
РОСІЯ: Суперліга - Плей-аут
13:00Саратов - Акбузат 23:2816:00Каустик - Омськ -:-
СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга - 5-8 місця
17:00Загораці - Нове Замки -:-20:00Топольчани - СКП Братислава -:-
УГОРЩИНА: НБ І
15:45Татабанья - Балатонфюред -:-19:00Дабаш - Сегед -:-
19:00Егер - Ференцварош -:-
19:00Комло - Веспрем -:-
19:00НЕКА - Будакалас -:-
19:00Плер - Веспремі ККФТ -:-
19:00Чурго - Дьондьоші -:-
УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)
18:00Дунайварош Ж - МТК Будапешт Ж -:-19:00Бекешчаба Ж - Мошонмадяровар Ж -:-
19:00Вашаш Ж - Козармішлень Ж -:-
ФРАНЦІЯ: Proligue
16:45Бієр - Селеста -:-21:30Сарбур - Понто -:-
ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)
21:00Безансон Ж - Тулон Ж -:-21:30Ашенайм Трюштерсайм Ж - Мериньяк Ж -:-
ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга - Група вибування
20:00Дубрава - Осієк -:-20:00Каштела - Трогір -:-
20:00Меткович - Мославіна -:-
20:00РК КТЦ Кріжевці - Горіца -:-
20:00Рудар - Карловац -:-
ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга - Чемпіонська група
20:00Вінковці - Вараждин -:-20:00Сесвете - Пореч -:-
ХОРВАТІЯ: 1. HRL Women
18:00Вегета Копривниця Ж - Замет Ж -:-18:00ЖАРК Спліт Ж - Локомотив Загреб Ж -:-
20:30Зрінскі Ж - Дуго-Село Ж -:-
ЧЕХІЯ: Екстраліга - Плей-аут
19:00Їчин - Граніце -:-ЧЕХІЯ: Extraliga Women
17:00Лазнє Кінжварт Ж - Славія Прага Ж -:-19:00Мост Ж - Пісек Ж -:-
ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга
17:00Будванска - Рудар -:-ШВЕЙЦАРІЯ: СПЛ (Жінки) - Вибування
18:30Штанс Ж - Ротвайс Тун Ж -:-ШВЕЙЦАРІЯ: СПЛ (Жінки) - Плей-оф
18:30Брюль Ж - Кройцлінген Ж -:-20:00Споно Ноттвіль Ж - Амісітія Цюрих Ж -:-
ЯПОНІЯ: JHL
08:00Тойота Бошоку Кюсю - Зікстар Токіо 25:3108:00Хокуріку Електрік Павер - Ерт Френдс БМ 32:31
09:00Рюкю Корасон - Тояма Дрімс 23:25
ЯПОНІЯ: JHL Women
07:00Такаяма Ж - Соні Семікондактор Меньюфекчурінг Ж 22:3207:30Міе Вайолет Юріс Ж - ГК Нагоя Ж 31:24
Робіть ставки на Гандбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати гандбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.