Баскетбол » 05.05.2024 » Коефіцієнти
Робіть ставки на Баскетбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Коефіцієнти надано 1xBet - Робіть ставки!
ІСПАНІЯ: АКБ
13:30Реал Мадрид - Гранада -:-13:30Сарагоса - Манреса -:-
18:00Барселона - Гран Канарія -:-
18:00Басконія - Баскет Жирона -:-
18:00Ріо Бреоган - Тенеріфе -:-
19:30Унікаха - Мурсія -:-
ІТАЛІЯ: Ліга А
19:15Баскет Наполі - Скафаті -:-19:15Брешія - Бріндізі -:-
19:15Венеція - Пезаро -:-
19:15Віртус Болонья - Тренто -:-
19:15Кремона - Мілан -:-
19:15Пістоя - Варезе -:-
19:15Сассарі - Реджо-Емілія -:-
19:15Тревізо - Тортона -:-
ФРАНЦІЯ: ЛНБ
17:30Монако - Шоле -:-20:00Ле-Ман - Лімож -:-
20:00Ліон-Віллербан - Ле-Портель -:-
АВСТРАЛІЯ: NBL1 East
06:00Хіллс Хорнетс - Канберра -:-07:00БА СоЕ - Нортс Берс -:-
08:30Сазерленд Шаркс - Менлі Воррінга -:-
АВСТРАЛІЯ: NBL1 East Women
04:00Хіллс Хорнетс Ж - Канберра Ж -:-05:00БА СоЕ Ж - Нортс Берс Ж -:-
06:30Сазерленд Шаркс Ж - Менлі Воррінга Ж -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Північ
07:00Саут Вест Метро Пайретс - Рокгемптон Рокетс -:-08:00Саутерн Дистріктс - Брісбен Кепіталс -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Північ (Жінки)
05:00Саут Вест Метро Пайретс Ж - Рокгемптон Ж -:-06:00Саутерн Дистріктс Спартанс Ж - Брісбен Кепіталс Ж -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь
07:00Кілсіт - Джилонг -:-08:30Бендіго Брейвз - Маунт Гамб'єр -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Південь (Жінки)
05:00Кілсіт Ж - Джилонг Ж -:-06:30Бендіго Брейвз Ж - Маунт Гамб'єр Ж -:-
АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр
08:45Стерт Сейбрз - Істерн Маверікс -:-АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Центр (Жінки)
07:00Стерт Сейбрз Ж - Істерн Маверікс Ж -:-АВСТРАЛІЯ: НБЛ 1 Захід
07:00Каламунда Істерн Санз - Джералдтон Бакканірс -:-АРГЕНТИНА: Ліга А
23:00Інстітуто де Кордоба - Сан-Мартін -:-23:00Платенсе - Регатас -:-
23:00Хімнасія - Ріачуело -:- [ 1.45 | 2.62 ]
23:00Обера - Комунікасьонес Мерседес -:-
23:00Сан-Лоренсо - Бока Хуніорс -:-
23:00Ферро - Обрас Санітаріас -:-
АФРИКА: BAL
17:30АПР - Ріверс Хуперс -:-20:30Дуан - Монастір -:-
БІЛОРУСЬ: Прем'єр-ліга - 9-11 місця
18:00Гродно ГрСУ - Рубон II -:-БРАЗИЛІЯ: НББ - Плей-оф
23:10Васку да Гама - Бауру -:-БРАЗИЛІЯ: CBB
23:00Прая Клуб - Крузейру -:-17:00Сорокабана - Блуменау АПАБ -:-
БРАЗИЛІЯ: ЛБФ (Жінки)
00:00Блуменау Ж - Санту-Андре Ж -:-ВЕНЕСУЕЛА: Суперліга
00:30Піратас Ла-Гуайра - Дьяблос -:-00:30Торос Арагуа - Фронтінос -:-
01:00Гайтерос дель Сулія - Сентаурос -:-
01:00Кокодрільйос - Маріньйос -:-
01:00Пантерас - Гуайкер'єс де Маргаріта -:-
01:00Тротамундос - Піонерос -:-
02:00Льянерос - Брільянтес -:-
ІНДОНЕЗІЯ: IБЛ
10:00Сатья Вакана - Біма Перкаса Йог'якарта -:-12:00Тангеранг Хокс - Брітама -:-
14:00Сурабая - Хангтуа -:-
16:00РАНС ПІК - Бумі Борнео -:-
ІРАН: Суперліга - Плей-оф
15:30Табіат - Зоб Ахан -:-ІСЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга (Жінки) - Плей-оф
22:15Кефлавік Ж - Стьярнан Ж -:-ІСПАНІЯ: ЛЕБ Оро
13:00Клавіхо - Оуренсе -:-19:00Лема Коруна - Кастельйо -:-
19:30Естудіантес - Мелілья -:-
ІСПАНІЯ: ЛЕБ Плата - Підвищення у класі - плей-оф
14:00Морен - Сорноца СТ -:-18:45Прат Ховентут - Альбасете -:-
ІТАЛІЯ: Серія А2 - Плей-аут
19:00Nardo - Агрідженто -:-19:00К'юзі - Луїсс Рома -:-
19:00Ченто - Латина -:-
ІТАЛІЯ: Серія А2 - Плей-оф
19:00Баскет Торіно - Трієст -:-19:00Верона - Уранія Мілан -:-
19:00Канту - Чівідале -:-
19:00Себастьяні Ріеті - Ріміні -:-
19:00Трапані - Ассіджеко П'яченца -:-
19:00Удіне - ЮВі Кремона -:-
19:00Форлі - Віджевано -:-
19:00Фортітудо Болонья - Тревільйо -:-
КОЛУМБІЯ: ЛБП
01:35Мотілонес дель Норте - Тітанес Барранкілья -:-04:05Піратас де Богота - Кімарронес дель Чоко -:-
23:05Піратас де Богота - Кімарронес дель Чоко -:-
ЛИТВА: ЛКЛ
17:20БК Вулвз - Жальгіріс Каунас -:-19:30Шяуляй - Нептунас -:-
ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL Women - Вибування
16:00Еш Ж - Ширен Ж -:-ЛЮКСЕМБУРГ: LBBL - Плей-оф
18:00Еттельбрюк - Амікале Штайнсел -:-МЕКСИКА: CIBACOPA
05:00Анхелес КДМХ - Астрос -:-05:15Альконес де Обрегон - Піонерос де Лос Мочіс -:-
06:15Кабальєрос де Куліакан - Венадос де Масатлан -:-
06:15Остіонерос де Гуаймас - Тіхуана -:-
06:15Райос де Ермосільйо - Фраілес де Гуасаве -:-
НІМЕЧЧИНА: ББЛ
16:30Брауншвейг - Росток -:-16:30Сінтайнікс МБК - Людвігсбург -:-
16:30Фехта - Геттінген -:-
18:00Баварія - Альба Берлін -:-
19:30Бонн - Вюрцбург -:-
НІМЕЧЧИНА: Про А - Плей-оф
17:30Єна - Скайлайнерс -:-18:00Кірхгайм - Фенікс Хаген -:-
19:00ПС Карлсруе - Гіссен -:-
19:30Мюнстер - Трір -:-
НІМЕЧЧИНА: Про В - Плей-оф
18:00Orange Академі - Швельм -:-НОВА ЗЕЛАНДІЯ: НБЛ
06:00Отаго Наггетс - Нельсон Джаєнтс -:-09:30Манавату Джетс - Веллінгтон Сейнтс -:-
ПОЛЬЩА: Basket Liga - Плей-оф
19:00Острув-Велькопольскі - Шльонск Вроцлав -:-19:00Трефль Сопот - Домброва-Гурнича -:-
ПОЛЬЩА: 1. Ліга - Плей-оф
19:00Гурнік Валбжих - Староград Гданськ -:-ПОРТУГАЛІЯ: Proliga - Плей-оф
17:00КА Келуш - Галітуш Баррейру -:-ПУЕРТО-РИКО: БСН
03:00Вакерос де Баямон - Сан-Херман -:-03:00Індіос де Маягуес - Агуада Сантерос -:-
03:00Хігантес де Кароліна - Метс де Гвайнабо -:-
РОСІЯ: Суперліга - Плей-оф
18:00Хімки М. - Динамо Владивосток -:- [ 1.46 | 2.47 ]ТАЙВАНЬ: П. Ліга+
09:30Сіньчжу Джко Лайонірс - Таоюань Пауєнь Пайлотс -:-12:00Фубон Брейвз - Формоса Дрімерс -:-
ФІЛІППІНИ: Кубок Філіппін
10:00Магнолія Хотшотс - ТНТ Тропанг Гіга -:-13:15Барангай Гінебра Сан-Мігель - NLEX Роуд Ворріорз -:-
ФРАНЦІЯ: ЛФБ (Жінки) - Плей-аут
16:30Уньон Ено Ж - Ла-Рош Ж -:-16:30Флеймз Кароло Ж - Ландерно Бретань Ж -:-
ФРАНЦІЯ: ЛФБ (Жінки) - Плей-оф
15:30Ланд Ж - Тарб ЖБ Ж -:-17:15ЕСБ Ліль Ж - Латте Монпельє Ж -:-
ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга - Плей-оф
18:00Дубрава - Задар -:-20:00Дубровник - Спліт -:-
ЧЕХІЯ: НБЛ - Плей-оф
16:00Німбурк - НГ Острава -:-ЧИЛІ: ЛНБ
02:00Спортіва Італьяна - Еспаньйол Осорно -:-02:15Пуенте-Альто - Лас Анімас -:-
02:30Католіка - Леонес де Кільпе -:-
02:45Лісео Пабло Неруда - Пуерто-Монтт -:-
03:00Вальдівія - КД Пуерто-Варас -:-
03:15Анкуд - Еспаньйол де Талька -:-
03:30Нав'єра Ульоа - У. Де Консепсьйон -:-
ЧИЛІ: ЛНБ 2
03:00Алеман - Луїс Матте Ларрайн -:-03:00Коло-Коло - Бостон Коледж Чилі -:-
03:00Серхіо Сеппі - Кільпуе Баскетбол -:-
03:00Стадіо Італьяно - Брісас -:-
03:00Труенос Талька - Артуро Прат Сан Феліпе -:-
ЯПОНІЯ: B.League
08:00Акіта - Чіба -:-08:00Гумма - Сендай -:-
08:00Ібаракі Роботс - Уцономія Брекс -:-
08:00Йокогама - Канагава Тандерс -:-
08:00Кіото - Нагасакі -:-
08:00Осака - Сімане -:-
08:00Сага - Нагоя Долфінс -:-
08:00Сан Рокерс Сібуя - Сінсю -:-
08:00Сіхорсес Мікава - НеоФенікс -:-
08:00Тояма - Нагоя Файтінг Іглз -:-
08:00Хіросіма Д. - Окінава -:-
Робіть ставки на зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати баскетбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.