ОНОВИТИ

Волейбол » 02.10.2022 » Усі матчі

ІТАЛІЯ: SuperLega

16:30Перуджа - Монца 3:0
19:00Мілан - Чістерна 0:3
19:00Трентіно - Сієна 3:1
21:30П'яченца - Верона 2:3

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Заверцє - Белхатув 3:2
18:30Гданськ - Барком-Кажани 3:0
21:30ПВШЗ Ниса - Слепск Сувалькі 3:1

СВІТ: Чемпіонат світу (Жінки) - Перший раунд

14:00Бельгія Ж - Камерун Ж 3:0
15:15Японія Ж - Аргентина Ж 3:0
17:00Нідерланди Ж - Італія Ж 1:3

АВСТРІЯ: АВЛ

15:30УВК Грац - Сокол Відень 3:0
17:00Вайц - Амштеттен НО 2:3

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга

18:30Гаусманнштаттен - Aich/Dob 2 1:3

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

13:00УВК Грац Ж - Сокол/Пост Нижня Австрія Ж 3:1
18:00Айзенерц/Трофаях Ж - Пургшталь Ж 3:0
18:00Лінц-Штег Ж - Зальцбург Ж 3:0

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки)

15:30Лінц-Штег 2 W - Філлах Ж 0:3
15:30СГ Айзенерц/Трофаях 2 W - Лібенау Ж 3:1
16:00Гаусманнштаттен Ж - Кроттендорф Ж 3:0

АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)

13:30London Inter Crocs Ж - Лондон Оркас Ж 1:3

ДАНІЯ: Волейбольна ліга

20:00Ікаст - Міддельфарт 3:0

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

12:00Орхус 1900 - Бедстед 0:3
14:00Сковбаккен - ДХВ Оденсе 2 1:3

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід

11:00Амагер 2 - Грендаль 3:0
14:30ВЛІ - КСВ 3:0
17:00Хольте - Відовре 2 2:3

ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

15:00Хольте Ж - Кеге Ж 3:0
18:00Ікаст Ж - Люнгбю Ж 3:0

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

12:00Сковбаккен Ж - Фундер Ж 3:0

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід (Жінки)

11:00КСВ Ж - Гентофте 2 W 3:0
12:30ВЛІ Ж - Люнгбю 2 W 3:0
13:00Амагер 2 W - Росенлунн Ж 3:2
13:00Хольте 2 W - Hvidovre 2 W 3:0
15:00Lynge Ж - DTU Ж 3:0

ЕСТОНІЯ: Esiliiga

12:00Таллінн - Пере Лейб Тарту 2 3:2
13:00Ліідер - Валіо Вору 2 0:3
14:00Раквере - Еесті Мааулікоолі 3:1
15:00Пилтсамаа - Ноортекоондіс 0:3
16:00Ганвікс Тюрі - Талліннський унів. 0:3
17:00Вільянді - Кійлі 3:1

ЄВРОПА: Балтійська ліга

17:00Валіо Вору - Пярну 3:1

ЄВРОПА: Балтійська ліга (Жінки)

13:00Тарту Улікоол Ж - Ноортекоондіс Ж 0:3

ІСПАНІЯ: Суперліга

18:00Мелілья - Манакор 3:0

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

13:30Гайдельберг Ж - Ла-Лагуна Ж 1:3

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

17:30Лімбург - Таурус 3:0

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ

17:00Шютторф - Шенеайхе 3:2

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь

16:00Гаммельбург - Швайг 0:3
17:00Mimmenhausen - Кріфтель 3:1
17:00Роттенбург - Деліч 3:0

НІМЕЧЧИНА: VBL Supercup

18:00Люнебург - Нецхопперс 1:3
21:00БР Волліс - Фрідріхсгафен 3:0

НІМЕЧЧИНА: VBL Supercup - 5-8 місця

12:00Унтергахінг - Giesen 0:3
15:00Герршінг - Дюрен 2:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)

17:00Ostbevern Ж - Essen-Borbeck Ж 3:2
17:00ВКО Берлін Ж - Леверкузен Ж 2:3
17:00Емліхгайм Ж - Штральзунд Ж 1:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

17:00Бад-Зоден Ж - Freisen Ж 0:3
17:00Унтерхахінг Ж - Грімма Ж 2:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

14:00Вікінг - НТНУІ 3:1
16:00Торвастад - Тромсе 3:1
17:00ОСІ - Рандаберг 0:3

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

13:30Волда Ж - Тромсе Ж 3:1
15:00Рандаберг Ж - Lierne Ж 3:0
16:30Вікінг ТІФ Ж - НТНУІ Воллі Ж 3:0

ПОЛЬЩА: I. Liga Women

18:00Карпати Кросно Ж - Сольна Велічка Ж 1:3

РОСІЯ: Паріматч Суперліга

17:00Зеніт Казань - Оренбург 3:0
17:30Бєлгород - Сургутський район 3:0

РОСІЯ: Вища ліга А

13:00Барнаул - Магнітка-Університет 1:3
15:00Локомотив-Ізумруд - Тюмень 0:3
15:00Челябінськ - ІжГТУ Іжевськ 3:2
16:00Kama - Тархан 0:3
17:00Академія Казань - Автомобіліст 3:1
17:00Іскра - Ярославль 3:1
17:00МГТУ Москва - Грозний 3:0
17:00ЦСКА Москва - Volzhanin Kostroma 3:2

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

19:00Калінінград Ж - Уралочка-НТМК Ж 3:0

СВІТ: Клубні товариські матчі

12:00АЦХ Любляна - Левскі Софія 3:0
14:30Войводіна - ПАОК 0:3

СВІТ: Клубні товариські матчі (Жінки)

13:00Бельсько-Бяла Ж - MKS Kalisz Ж 3:2

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

17:00Славія Братислава Ж - SVK Pezinok Ж 3:0
18:30УКМ Трнава Ж - Прешов Ж 3:0

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ligi

13:00Gumushane - Хаккарі Генчлік Меркезі 0:3
13:00Єнішехір - Akkus Bld 1:3
14:00Alanya Bld - HGTC Bursa 2 3:0
14:00Kagitspor - Окьянус Коледжі 3:0
14:00Solhan Spor - Yesilkent Spor 3:2
14:00Tarim Kredi Genclik - Коледжлілер 1:3
14:00Urgup Spor - Milas Bld 3:2
14:00Бігадіч Блд. - Saint Joseph 2:3
14:00Істанбул ББ - Aydin Buyuksehir Belediye Spor 3:2
14:00Ніксар - Corum Bld 2:3
17:00ТВФ Спор Лісесі - Anadolu Voleybol 3:0

УГОРЩИНА: Extraliga

17:00Дагі - Дунаферр 3:2
18:00Кечкемет - Пензудьор 1:3

УКРАЇНА: Суперліга (Жінки)

12:00Тернопіль Ж - Прометей 2 W 0:3
15:00Balta Ж - Аланта-ДНУ Ж 0:3

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

17:00Арктик Рованіємі Ж - Кангсала Ж 0:3
17:00ЛП-Вампула Ж - ОрПо Ж 1:3
17:00Нурмон Юмю Ж - Вієсті Ж 1:3

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

17:00Амрісвіль - ТСФ Йона 3:0
17:00Шененверд - Люцерн 2:3
18:30Лозанна - Нефельс 3:2

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

17:00Хабу Воллей - Седертельє 3:0
17:30Гильте/Гальмстад - Еркельюнга 3:2

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки)

15:00Хюльте/Гальмстад Ж - Еребру Ж 1:3
17:00Енгельхольм Ж - Фальчепінг Ж 3:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.