ОНОВИТИ

Волейбол » Завтра » Усі матчі

ІТАЛІЯ: SuperLega

18:00Чістерна - Верона -:-

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Белхатув - Luk Lublin -:-
18:30Купрум - Заверцє -:-
21:30Чарні Радом - Ольштин -:-

АВСТРІЯ: АВЛ

19:30Амштеттен НО - Вайц -:-
20:00Айх/Доб - Рід -:-
20:00Вальдфіртель - ВБК Клагенфурт -:-
20:00Сокол Відень - УВК Грац -:-
20:00ТСВ Гартберг - Тіроль Іннсбрук -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга

17:00Aich/Dob 2 - Гаусманнштаттен -:-
18:00Аон хотВолліс - ВК Мільс -:-
18:00Бізамберг - Вольфурт -:-
19:00Зюдштадт/Перхтольдсдорф - Вайц 2 -:-
19:00Лейбніц - ВБК Клагенфурт 2 -:-
19:30Лінц/Штег - Деблінг -:-
20:00Waidhofen - Санкт-Пельтен -:-
20:30Лібенау - Вінер-Нойштадт -:-
20:30Роудраннерс/Перхтольдсдорф - Штайр -:-

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

17:00Рова-Мозер Ж - Бізамберг Ж -:-
17:30Сокол/Пост Нижня Австрія Ж - УВК Грац Ж -:-
17:30Хартберг Ж - Вайлдкетс Ж -:-
19:00Пургшталь Ж - Айзенерц/Трофаях Ж -:-
21:00Зальцбург Ж - Лінц-Штег Ж -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки)

15:00Hochst Ж - СУ Інцінгволей Ж -:-
15:00Кроттендорф Ж - Гаусманнштаттен Ж -:-
15:30Роудраннерс Ж - Брюкль Ж -:-
17:00Лінц-Штег 2 W - Мюльфіртель Ж -:-
18:00Лібенау Ж - СГ Айзенерц/Трофаях 2 W -:-
20:00Вольфсберг Ж - Єннерсдорф Ж -:-
20:30Філлах Ж - Зекірхен Ж -:-

АНГЛІЯ: Суперліга

14:00Мелорі Іглз - Essex Rebels -:-
15:30Шеффілд - Дарем -:-
18:00Ньюкасл - Ноттінгем -:-
19:00Лондон Полонія - Річмонд Доклендс -:-

АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)

14:30Derbyshire Ж - Ноттінгем Ж -:-
14:30Кембридж Ж - Полонія Лондон Ж -:-
14:30Лідс Ж - London Inter Crocs Ж -:-
16:30Мелорі Іглз Ж - Ессекс Рібелс Ж -:-

БЕЛЬГІЯ: EuroMillions League

17:00Хасроде Левен - Менен -:-
21:30Маасейк - Гібертен -:-
21:30Руселаре - Ліндеманс Алст -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга А (Жінки)

19:00Антверпен Ж - Гент Ж -:-
21:00Ярако ЛВЛ Генк Ж - Остенде Ж -:-
21:30Хасроде Левен Ж - Шарлеруа Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Дивізіон А

14:00Мапід Мінськ - Легіон Обухово -:-
16:00Солігорськ - Energia Gomel -:-
17:00Могильов - Марко Вітебськ -:-
17:30БАТЕ-БДУФК - Західний Буг -:-

БІЛОРУСЬ: Чемпіонат (Жінки)

15:00Могильов Ж - Жемчужина Ж -:-
16:00Комунальник Гродно Ж - Атлант Барановичі Ж -:-
16:30Мінськ 2 W - Прибужжя Ж -:-

БОЛГАРІЯ: Суперліга

18:00Нафтохімік Бургас - Добруджа -:-

БОЛГАРІЯ: Суперліга (Жінки)

16:00Варна-ДКС Ж - Maritza 2022 Ж -:-
16:00Славія Софія Ж - Левскі Софія Ж -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

17:00Младост Брчко - Modrica -:-
19:00Domaljevac - Bijeljina -:-
19:00Какань - Bosna -:-
20:00Єдінство - Ljubinje-Bankom -:-

БРАЗИЛІЯ: Суперліга (Жінки)

23:30Марінга Ж - Флуміненсе Ж -:-
00:00Сан-Каетану Ж - Бразилія Волей Ж -:-
01:00Озаску Ж - Баруері Ж -:-

ГРЕЦІЯ: А1

14:00Олімпіакос - Кіфісіас -:-
17:00АОНС Мілон - Aristotelis Skydras -:-
18:00Фойнікас - ПАОК -:-
21:30Поліхнніс - Панатінаїкос -:-

ГРЕЦІЯ: А1 (Жінки)

18:00Ламія Ж - ПАОК Ж -:-
18:45АЕК Ж - Маркопуло Ж -:-
19:00АСП Тетіс Ж - Egaleo Ж -:-
19:00Тіра Ж - Аріс Ж -:-
20:00Панатінаїкос Ж - Ілісіакос Ж -:-

ДАНІЯ: Волейбольна ліга

14:30Норденсков УІФ - Марієндюст-Фортуна -:-
15:30Міддельфарт - Відовре -:-
16:00Орхус - Вестшелланн -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

14:00Орхус 2 - Бедстед -:-
16:00Раннерс ВК - Орхус 1900 -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід

15:00Перенес.КСВ - Відовре 2 -:-

ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

18:00Еліт Орхус Ж - Брондбю Ж -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

12:00ASV Aarhus 2 W - Бедстед Ж -:-
14:30Есб'єрг Ж - Фортуна Оденсе Ж -:-
15:00Колдінг Ж - Сковбаккен Ж -:-
17:30Міддельфарт Ж - Люсенг Ж -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід (Жінки)

14:00Росенлунн Ж - DTU Ж -:-

ЕСТОНІЯ: Esiliiga

12:00Таллінн - Талліннський унів. -:-
13:00Валіо Вору 2 - Вільянді -:-
13:00Ліідер - Ганвікс Тюрі -:-
14:00Раквере - Ноортекоондіс -:-
15:00Пере Лейб Тарту 2 - Пилтсамаа -:-

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга (Жінки)

15:00Таллінна Ж - ТТУ Ж -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга

18:00Єкабпілс - Даугавпілс -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга (Жінки)

18:00СУФА клубс Ж - Єлгава Ж -:-
18:00Тарту Улікоол Ж - Каунас Ж -:-
18:00Фаміла/Виру ВК Ж - Ausrine KKSC Ж -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

18:00Хапоель Мате Ашер - Хапоель Кфар-Сава -:-
19:00Маккабі Ашдод - Маккабі Тель-Авів -:-

ІСЛАНДІЯ: Mizunodeild

15:30Throttur Nes - Хамар -:-

ІСЛАНДІЯ: Mizunodeild Women

18:00Троттур Нес Ж - Троттур Ж -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга

19:00Guaguas - Conqueridor Valencia -:-
19:00Барселона - Мелілья -:-
19:00Волейбол Теруель - Альмерія -:-
19:00Емеве Луго - Волей Пальма -:-
19:00Манакор - Ріо Дуеро Сорія -:-
19:00Сантандеріна - Бойро -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

23:00Sayre Mayser Ж - Сан-Кугат Ж -:-
15:00Лас-Пальмас Ж - Алькобендас Ж -:-
20:00CV Madrid Ж - Гайдельберг Ж -:-
20:00Аварка де Менорка Ж - Аро Ріоха Ж -:-
20:00Кахасоль Ж - Емеве Луго Ж -:-
20:00Ла-Лагуна Ж - CV Kiele Socuellamos Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А2

21:30Порденоне - БКК-НЕП Кастеллана -:-

ІТАЛІЯ: Серія А1 (Жінки)

19:00Chieri '76 Ж - Бергамо Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А2 (Жінки)

17:00Клуб Італія Ж - Брешія Ж -:-
18:30Кремона Ж - Мондові Ж -:-

КИТАЙ: КВЛ (Жінки) - Перший етап

08:30Бохай Ж - Сичуань Ж -:-
11:00Ляонін Ж - Чжейцзян Ж -:-
13:30Шаньдун Ж - Шеньчжень Ж -:-

ЛАТВІЯ: Національна ліга

13:00Біоларс/Олайне - РТУ 2 -:-
14:00Augsdaugava - Айзпуте -:-

ЛАТВІЯ: Nacionala Liga Women

20:00Riga VS Ж - Гулбене Ж -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

20:30RECO - Папендал/Арнем -:-
20:30Адвізіє/ССС - Неймеген -:-
21:00Слідрехт - Лімбург -:-
21:00Таурус - Хейзен -:-
20:00Voltena Ж - Тім Еуроспед Ж -:-
21:00Зволле Ж - Слідрехт Ж -:-
21:00Утрехт Ж - Судоса-Десто Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга

16:00БР Волліс - Унтергахінг -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ

16:00ETV Hamburg - Шютторф -:-
19:00Бохольт - Кіль -:-
19:00Ліндов/Гранзее - Шенеайхе -:-
20:00Munster - Мондорф -:-
20:00Біттенфельд - Нойштреліц -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь

17:00Фрідріхсгафен 2 - Дахау -:-
20:00Гаммельбург - Кріфтель -:-
20:00Карлсруе - Фрайбург -:-
20:30Роттенбург - Гота -:-
20:30Швайг - Дрезден -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки)

21:00Нойвід Ж - Зуль Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)

19:00Ойте Ж - Ессен-Борбек Ж -:-
20:00ETV Hamburg Ж - Ostbevern Ж -:-
20:00Берлін Ж - Дінгден Ж -:-
20:30Боркен Ж - Штральзунд Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

16:00Фільсбібург II W - Дінгольфінг Ж -:-
19:00Унтерхахінг Ж - Karlsruhe-Beiertheim Ж -:-
20:00Planegg-Krailling Ж - Вальдгірмес Ж -:-
20:00ВКО Дрезден Ж - Freisen Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: Кубок Німеччини (Жінки)

20:10Аахен Ж - Потсдам Ж -:-
20:40Штутгарт Ж - Пальмберг Шверін Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

15:00Ферде - Тромсе -:-
17:30Рандаберг - Торвастад -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

13:00Lierne Ж - Волда Ж -:-
15:00Рандаберг Ж - Колл Ж -:-
17:30Ферде Ж - Тромсе Ж -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга

07:00Самсунг Блю Фангс - Хюндай Скайвокерс -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

09:00Хонкук Ж - Pepper Savings Bank Ж -:-

ПОЛЬЩА: I. Liga

18:00Norwid Czestochowa - Сєдльце -:-
18:00АГХ Краків - Гвардія Вроцлав -:-
18:00Астра Нова-Суль - Легія Варшава -:-
18:00Кріспол Вжесьня - Лехія Томашув-Мазовецький -:-
19:00Ключборк - БАС Білосток -:-

ПОЛЬЩА: TAURON Liga Women

20:00МКС Каліш Ж - Хемік Поліце Ж -:-

ПОЛЬЩА: I. Liga Women

18:00Mogilno Ж - Legionovia Ж -:-
18:00San Jaroslaw Ж - СМС ПЗПС Щирк Ж -:-
18:00Бялисток Ж - Новий-Двір-Мазовецький Ж -:-
18:00Карпати Кросно Ж - Сосновєц Ж -:-
18:00ПМКС Соколув СА Найк Венгрув Ж - Мелець Ж -:-
18:00Сольна Велічка Ж - Енергетик Познань Ж -:-
18:00Стенжица Ж - Czestochowianka Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Campeonato Nacional - Етап переможців

19:00Академіка де Еспінью - Ешморіш ГК -:-
20:00Бенфіка - Каштелу Мая ГК -:-
20:00Віторія Гімарайш - Спортінг -:-
20:30Лейшоеш СК - АЖФ Баштарду -:-

РОСІЯ: Вища ліга А

12:00Барнаул - Тархан -:-
14:00Kama - Тюмень -:-
14:00Локомотив-Ізумруд - Челябінськ -:-
15:00Магнітка-Університет - ІжГТУ Іжевськ -:-
16:00Академія Казань - МГТУ Москва -:-
16:00Грозний - Ярославль -:-
16:00Іскра - Volzhanin Kostroma -:-
16:00ЦСКА Москва - Автомобіліст -:-

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

16:00Краснодар Ж - Динамо Казань Ж -:-
16:00Ленінградка Ж - Туліца Ж -:-
16:00Липецьк Ж - Калінінград Ж -:-

РУМУНІЯ: Дивізіон А1

12:00Сучава - Томіс Констанца -:-
15:00Рапід Бухарест - Динамо Бухарест -:-
16:00Штіїнца Бухарест - Універсітатя Клуж -:-
17:30Крайова - Аркада Галац -:-
18:00Уніря Деж - Залеу -:-

РУМУНІЯ: Дивізіон А1 (Жінки)

12:00Пітешть Ж - Альба Блаж Ж -:-
15:00Стіінта Бакеу Ж - Універсітатя Клуж Ж -:-
17:00Динамо Бухарест Ж - Лугож Ж -:-
17:00Тирговіште Ж - КСМ Бухарест Ж -:-

СВІТ: Клубний чемпіонат світу

23:15Мінас (Bra) - Трентіно (Ita) -:-
02:15Сада Крузейру (Bra) - Перуджа (Ita) -:-

СЕРБІЯ: Ліга

18:00Єдінство - Gornji Milanovac -:-
20:00Млади Раднік - Раднічки -:-

СЕРБІЯ: Ліга (Жінки)

18:00Партизан Ж - Спартак Суботіца Ж -:-
20:00Батайніца Ж - Железнічар Ж -:-
20:30Omladinac Ж - Стара Пазова Ж -:-
20:30Інджія Ж - Сремска Мітровіца Ж -:-
21:00Novi Sad Ж - Уб Ж -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

16:00Прєвідза - Свидник -:-
19:00Міява - ВКП Братислава -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

17:00Брусно Ж - UNIZA Zilina Ж -:-
17:00Прешов Ж - Нове-Место-над-Вагом Ж -:-
18:00Projekt RD SVF Ж - Славія Братислава Ж -:-
20:00SVK Pezinok Ж - УКФ Нітра Ж -:-
21:30ВКП Братислава Ж - УКМ Трнава Ж -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон

19:00ОК Марибор - Кальцит Камнік -:-
19:00Помград - Салоніт Ангово -:-
20:00Чрнуче - Фужинар -:-

СЛОВЕНІЯ: Перший дивізіон (Жінки)

18:00GEN-I Волей НГ Ж - Формула Форміс Ж -:-
18:00Krim Ж - Анкаран Ж -:-
20:30Альянса Ж - Кальцит Камнік Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: Efeler Ligi

12:00Хатай Б. Шехір - Бурса -:-
14:00Hekimoglu Bursa - Девелі -:-
14:30Зіраат Банкасі - Фенербахче -:-
15:00Аркасспор - Спор Тото -:-

ТУРЕЧЧИНА: Sultanlar Ligi Women

13:00Галатасарай Ж - Вакіфбанк Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ligi Women

11:00Анкара Карайолларі Ж - Kayseri Ж -:-
12:00Вакіфбанк 2 W - Чіфтліккей Блд. Ж -:-
12:00Газіантеп Мерінос Ж - Коледжлілер Ж -:-
13:00Havran Bld Ж - Sakarya Ж -:-
14:00Ереглі Блд. Ж - Mihaliccik Ж -:-
15:00Adam Voleybol Ж - Lima Spor Ж -:-
15:00Муратпаша Ж - Істанбул ББ Ж -:-
15:00Тарсус Блд Ж - Бешикташ Ж -:-
17:00Бахчеліевлер Ж - ALS Halk Ж -:-
17:30Гезтепе Ж - Єшіл Юрт Ж -:-
18:00AVR Atletik Ж - Чанаккале Ж -:-

УГОРЩИНА: Extraliga

19:30МАВ Елоре СК - Ведьєс -:-

УГОРЩИНА: Hungarian Cup Women

20:00МТК Будапешт Ж - Вашаш Будапешт Ж -:-

УКРАЇНА: Суперліга

12:00МХП-Вінниця - Решетилівка -:-
15:00Україна U18 - Житичі Житомир -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

17:00Кареліан Хурмос - ТуТо -:-
17:00Лойму - ПерПо -:-
17:00Хуррікаані - ВаЛеПа -:-
18:30Акаа - КюКю -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

17:00Вієсті Ж - Полккю Куусамо Ж -:-
17:00ОрПо Ж - ЛійгаПлокі Ж -:-
17:00ПуВо Ж - Нурмон Юмю Ж -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга A

18:00Туркуен - Ніцца -:-
18:30Ле-Плессі-Робенсон - Тулуза -:-
18:30Пуатьє - Камбре -:-
19:00Париж - Сет -:-
19:00Тур - Нант -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга B

17:00Ліон - Іллакез -:-
18:00Авіньйон - Frejus -:-
18:00Франс Авенір - Канни -:-
18:30REC Volley - Мартіг -:-
18:30Лозер - Аяччо -:-
21:00Сен-Кантен - Нансі -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга А (Жінки)

17:00France Avenir 2024 Ж - Нант Ж -:-
18:30Марк Баруель Ж - Париж Ж -:-
19:00Безьє Ж - Шамальєруа Ж -:-
19:00РК Канни Ж - Ле-Канне Ж -:-
20:00Вандевр Ж - Леваллуа Ж -:-
20:30Венель Ж - Мюлуз Ж -:-
20:30ТФОК Ж - Сен-Рафаель Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга

14:45Трнє - Сісак -:-
18:00Рієка - Задар -:-
18:30Перенес.Рібола Каштела - Марсонія -:-
18:30Центрометал - Ровінь -:-
19:00ХАОК Младост - Вараждин -:-
21:00Мурса-Осієк - Спліт -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга (Жінки)

18:00ЖОК Осієк Ж - Велі Врх Ж -:-
19:00Dinamo Zagreb Ж - Каштела Ж -:-
19:00Nebo Ж - Марина К. Ж -:-
19:00Спліт Ж - Вуковар Ж -:-
20:30Рієка Ж - Младост Ж -:-
21:00Келтекс Карловац Ж - Брда Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Перша ліга (Жінки)

16:15Дон Боско Ж - Пула Ж -:-
18:00Sinj Ж - Задар Ж -:-
19:00Нова Градішка Ж - Вараждин Ж -:-
21:00Олімпік Ж - Младост II W -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

19:00Бенатки - Усті -:-
19:00Карловарско - Ліберец -:-
19:00Кладно - Брно -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга (Жінки)

17:00Фрідек-Містек Ж - Шелми Брно Ж -:-
18:00Олімп Прага Ж - Пржеров Ж -:-
18:00Оломоуц Ж - Прометей Ж -:-
18:00Острава Ж - ВК Ліберец Ж -:-
20:00КП Брно Ж - Простейов Ж -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

18:00Амрісвіль - Шенуа -:-
18:30Шененверд - Лозанна -:-
19:00ТСФ Йона - Нефельс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА (Жінки)

17:30Шаффхаузен Ж - Еш Пфеффінген Ж -:-
18:30Шесо Ж - Готель Кристал Ж -:-
19:00Лугано Ж - Тоггенбург Ж -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

16:00Floby - Вінгокер -:-
16:00Лунд - Уппсала -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки)

16:00Лінчепінг Ж - Фальчепінг Ж -:-
18:00ІКСУ Ж - Соллентуна Ж -:-
18:30Лунд ВК Ж - Хюльте/Гальмстад Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.