ОНОВИТИ

Волейбол » 01.10.2022 » Усі матчі

ІТАЛІЯ: SuperLega

20:00Таранто - Лубе Чівітанова 0:3
21:30Падова - Модена 3:2

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Ольштин - Кендзєжин-Козьле 1:3
18:30Жешув - Проєкт Варшава 3:0
21:30Luk Lublin - Чарні Радом 2:3

СВІТ: Чемпіонат світу (Жінки) - Перший раунд

14:00Болгарія Ж - Казахстан Ж 3:0
15:00Бразилія Ж - Китай Ж 3:1
15:00Домініканська Республіка Ж - Таїланд Ж 2:3
17:00Німеччина Ж - Канада Ж 2:3
17:00Пуерто-Рико Ж - Кенія Ж 3:1
18:30Південна Корея Ж - Хорватія Ж 3:1
19:00Колумбія Ж - Чехія Ж 1:3
20:00США Ж - Сербія Ж 0:3
21:30Польща Ж - Туреччина Ж 2:3

АВСТРІЯ: АВЛ

17:30ВБК Клагенфурт - Вальдфіртель 0:3
19:00Тіроль Іннсбрук - ТСВ Гартберг 3:0
20:30Рід - Айх/Доб 3:1

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга

16:00Вольфурт - Аон хотВолліс 3:1
16:00УВК Грац 2 - Академія волейболу Грац 0:3
19:00Вінер-Нойштадт - Лібенау 2:3
19:00Штайр - Роудраннерс/Перхтольдсдорф 3:0
20:00Вайц 2 - Зюдштадт/Перхтольдсдорф 3:0
20:00Санкт-Пельтен - Waidhofen 3:1
20:30Деблінг - Лінц/Штег 3:0

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

16:30Бізамберг Ж - Rowa-Moser Ж 1:3
20:00Вайлдкетс Ж - Хартберг Ж 3:0

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки)

13:30УВК Грац 2 W - Академія волейболу Грац Ж 3:1
17:00Лінц-Штег 2 W - СУ Інцінгволей Ж 1:3
17:30Брюкль Ж - Роудраннерс Ж 0:3
18:30Дорнбірн Ж - Hochst Ж 2:3
19:30Мюльфіртель Ж - Філлах Ж 1:3
20:00Єннерсдорф Ж - Вольфсберг Ж 3:2

АНГЛІЯ: Суперліга

14:30Ноттінгем - Мелорі Іглз 0:3
18:30Richmond Docklands - Ньюкасл 2:3

АНГЛІЯ: Суперліга (Жінки)

14:30Кембридж Ж - Тендрінг Ж 2:3
18:00Ноттінгем Ж - Мелорі Іглз Ж 0:3

ДАНІЯ: Волейбольна ліга

14:30Норденсков УІФ - Відовре 3:0
15:30Амагер - Орхус 3:1
15:30Марієндюст-Фортуна - Вестшелланн 3:0
16:30Гентофте - ДХВ Оденсе 3:0

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

11:00Ольборг Воллей - Орхус 2 3:0
14:00Люсенг - Раннерс ВК 2:3

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід

15:00Фредеріксберг - Гентофте 2 3:0

ДАНІЯ: Волейбольна ліга (Жінки)

14:30Гентофте Ж - ДХВ Оденсе Ж 3:1

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

13:00Колдінг Ж - Міддельфарт Ж 0:3
13:00Ольборг Волей Ж - ASV Aarhus 2 W 0:3
13:30Фортуна Оденсе Ж - Бедстед Ж 3:1
14:30Есб'єрг Ж - Люсенг Ж 3:0

ЕСТОНІЯ: Esiliiga

13:00Еесті Мааулікоолі - Таллінн 3:1
13:00Кійлі - Валіо Вору 2 3:0
13:00Ліідер - Пере Лейб Тарту 2 1:3
13:00Ноортекоондіс - Вільянді 0:3
13:00Талліннський унів. - Пилтсамаа 3:0
16:00Ганвікс Тюрі - Раквере 1:3

ЄВРОПА: Балтійська ліга

17:00BIGBANK Тарту - ТТУ 2:3

ЄВРОПА: Балтійська ліга (Жінки)

15:00Фаміла/Виру ВК Ж - Ноортекоондіс Ж 3:1

ІСЛАНДІЯ: Mizunodeild

23:15КА Акурейрі - Afturelding 1:3

ІСПАНІЯ: Суперліга

19:00Волей Пальма - Барселона 1:3
19:00Сантандеріна - Емеве Луго 0:3
20:00Conqueridor Valencia - Волейбол Теруель 3:2
20:00Бойро - Альмерія 0:3
20:30Ріо Дуеро Сорія - Guaguas 1:3

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

18:00Лас-Пальмас Ж - CV Madrid Ж 3:0
19:00CV Kiele Socuellamos Ж - Sayre Mayser Ж 3:0
20:00Алькобендас Ж - Аро Ріоха Ж 2:3
20:00Сан-Кугат Ж - Кахасоль Ж 0:3
20:30Емеве Луго Ж - Avarca de Menorca Ж 3:2

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Драйсма - Папендал/Арнем 3:0
21:00Неймеген - RECO 3:1
21:00Оріон - Слідрехт 3:0
21:00Хейзен - VCN 2:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ

19:00Бохольт - Munster 1:3
19:00Ліндов/Гранзее - Варнемюнде 3:2
20:00ETV Hamburg - Кіль 0:3
20:00Біттенфельд - Ессен 3:0
20:00Нойштреліц - Мондорф 2:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь

16:00Фрідріхсгафен 2 - Кріфтель 0:3
18:00Дахау - Фрайбург 0:3
20:00Гота - Дрезден 2:3
20:30Карлсруе - Мюльдорф 3:1

НІМЕЧЧИНА: VBL Supercup

18:00Фрідріхсгафен - Нецхопперс 3:1
21:00БР Волліс - Люнебург 3:1

НІМЕЧЧИНА: VBL Supercup - 5-8 місця

12:00Giesen - Дюрен 0:3
15:00Унтергахінг - Герршінг 1:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Північ (Жінки)

19:00Берлін Ж - Леверкузен Ж 3:2
19:00Ойте Ж - Боркен Ж 1:3
20:00Кельн Ж - Шверінер II W 3:0

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

16:00Фільсбібург II W - ВК Вісбаден II W 3:0
20:00Planegg-Krailling Ж - Дінгольфінг Ж 1:3
20:00Альтдорф Ж - Логоф Ж 3:0

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

14:30Ферде - НТНУІ 3:0
15:00ТВН - Тромсе 2:3
18:00Колл - Рандаберг 3:0

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

17:00Ферде Ж - НТНУІ Воллі Ж 3:0
17:30ТВН Ж - Lierne Ж 0:3

ПОЛЬЩА: I. Liga

18:00Гвардія Вроцлав - Спала 3:0
18:00Кріспол Вжесьня - Ключборк 0:3
18:00Свідник - Бидгощ 1:3
18:00Сєдльце - Бендзин 0:3
19:00BAS Bialystok - Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:3
19:00Астра Нова-Суль - Chrobry Glogow 3:0
19:00Легія Варшава - Olimpia Sulecin 1:3

ПОЛЬЩА: I. Liga Women

15:00San Jaroslaw Ж - Стенжица Ж 3:0
18:00Energetyk Poznan Ж - ПМКС Соколув СА Найк Венгрув Ж 3:0
18:00Мелець Ж - СМС ПЗПС Щирк Ж 3:0
18:00Новий-Двір-Мазовецький Ж - Legionovia Ж 3:0
18:00Сосновєц Ж - Бялисток Ж 3:0
20:00Czestochowianka Ж - Mogilno Ж 2:3

ПОРТУГАЛІЯ: Суперкубок

21:00Бенфіка - АЖФ Баштарду 1:3

РОСІЯ: Паріматч Суперліга

15:00Новосибірськ - Новокуйбишевськ 3:0
17:00Строітєль Мінськ - Динамо Москва 1:3
18:00Зеніт С.-П. - Красноярськ 3:0

РОСІЯ: Вища ліга А

13:00Барнаул - Магнітка-Університет 3:1
15:00Локомотив-Ізумруд - Тюмень 3:0
16:00Kama - Тархан 3:1
17:00Академія Казань - Автомобіліст 2:3
17:00Іскра - Ярославль 1:3
17:00МГТУ Москва - Грозний 3:0
17:00ЦСКА Москва - Volzhanin Kostroma 3:1
17:00Челябінськ - ІжГТУ Іжевськ 3:2

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

13:00Єнісей Ж - Саратов Ж 0:3
14:00Динамо-Метар Ж - Ленінградка Ж 3:1
18:00Нижній Новгород Ж - Динамо Москва Ж 0:3

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

19:00Міява - ВКП Братислава 1:3
20:30Комарно - Прешов 1:3
20:30Прєвідза - Свидник 2:3

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга (Жінки)

17:00UNIZA Zilina Ж - УКФ Нітра Ж 0:3
20:00Нове-Место-над-Вагом Ж - Брусно Ж 3:0

ТУРЕЧЧИНА: Efeler Ligi

14:00Хатай Б. Шехір - Тюрсад 1:3
14:30Зіраат Банкасі - Бурса 3:0
15:00Hekimoglu Bursa - Спор Тото 3:2
15:30Беледіє Плевне - Галатасарай 0:3
16:00Алтекма - Аркасспор 2:3
17:30Халкбанк - Develi 3:0

УГОРЩИНА: Extraliga

18:00Szegedi - Gamma 3:0
18:00Дебрецен - MAV Elore SC 2:3
20:00МАФК-БМЕ - Ведьєс 1:3
20:00ТФСЕ - Солнок 3:1

УКРАЇНА: Суперліга (Жінки)

12:00Волинь Луцьк Ж - Україна U17 W 3:0
15:00Добродій-Медуніверситет Ж - Україна U15 W 3:0

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

15:00Тійкеріт - КюКю 0:3
17:00Вантаа Дакс - Акаа 2:3
17:00Кареліан Хурмос - ПерПо 3:2
17:00Хуррікаані - Саво 2:3

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга (Жінки)

16:59Полккю Куусамо Ж - Кангсала Ж 3:0
17:00ЛійгаПлокі Ж - Гямеенлінна Ж 3:2

ФРАНЦІЯ: Ліга A

20:00Ніцца - Тур 2:3
20:30Пуатьє - Нарбонн 1:3
20:30Сет - Туркуен 2:3
21:00Камбре - Тулуза 3:1
21:00Нант - Париж 3:0
21:00Шомон - Ле-Плессі-Робенсон 3:0

ФРАНЦІЯ: Ліга B

18:00Франс Авенір - Lozere 1:3
20:00REC Volley - Іллакез 0:3
20:00Авіньйон - Сен-Кантен 0:3
20:00Ліон - Мартіг 3:0
21:00Frejus - Канни 1:3
21:00Нансі - Аяччо 3:0

ХОРВАТІЯ: Суперліга

18:00Перенес.Марсонія - Ровінь -:-
18:00Перенес.ХАОК Младост - Трнє -:-
19:00Рібола Каштела - Задар 3:0
19:00Рієка - Мурса-Осієк 0:3
20:00Спліт - Сісак 3:1

ЧЕХІЯ: Екстраліга

18:00Бескиди - Ліберец 1:3
18:00Злін - Пржибрам 3:1
19:00Бенатки - Брно 2:3
19:00Карловарско - Усті 3:0
19:00Кладно - Одолена Вода 3:2

ЧЕХІЯ: 1. liga

12:00Blue Volley Ostrava - Ліберец B 3:1
12:00Velke Mezirici - Градец-Кралове 3:1
12:00Бучовіце - ЧЗУ Прага 3:0
12:00Тесла Брно - МФФ Прага 3:0
12:00ЧЗУ Прага B - Добржіховіце 3:0
13:30Ческе-Будейовіце B - Вікторія Пльзень 1:3

ЧЕХІЯ: 1. liga Women

10:15КП Брно B W - Жижков Ж 3:0
11:00Hradec Kralove Ж - Гронов Ж 3:1
11:00ВК Ліберец B W - Стржешовіце Ж 0:3
11:00Простейов B W - Добржиховіце Ж 3:2
11:00Ческе-Будейовіце Ж - Сокол Нусле Ж 3:1
13:00СК Рудолфов Ж - Вікторія Пльзень Ж 3:1

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

18:00Нефельс - Шененверд 3:1
19:00Люцерн - Амрісвіль 3:2
19:00ТСФ Йона - Шенуа 2:3

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

15:30Соллентуна - Вінгокер 3:0
17:00Фалькенберг - Floby 3:0
17:30Лунд - Гильте/Гальмстад 0:3

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен (Жінки)

15:00Лунд ВК Ж - ІКСУ Ж 3:0
16:00КФУМ Гетеборг Ж - Вернаму Ж 3:0
17:30Лінчепінг Ж - Іславед Ж 3:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.