ОНОВИТИ

Волейбол » 09.10.2022 » Усі матчі

ІТАЛІЯ: SuperLega

17:00Чістерна - Таранто -:-
19:00Сієна - Перуджа -:-
21:30Лубе Чівітанова - Падова -:-
21:30Модена - П'яченца -:-

ПОЛЬЩА: Плюс Ліга

15:45Заверцє - Кендзєжин-Козьле -:-
18:30Жешув - Слепск Сувалькі -:-
21:30ПВШЗ Ниса - Белхатув -:-

СВІТ: Чемпіонат світу (Жінки) - Другий раунд

13:30Китай Ж - Бельгія Ж -:-
16:30Японія Ж - Нідерланди Ж -:-
19:30Пуерто-Рико Ж - Аргентина Ж -:-

УКРАЇНА: Суперліга

12:00Решетилівка - Прометей -:-
15:00Юракадемія - Житичі Житомир -:-

АВСТРІЯ: АВЛ

18:00Амштеттен НО - Рід -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга

17:00Академія волейболу Грац - Вінер-Нойштадт -:-
17:00ВБК Клагенфурт 2 - Лейбніц -:-
19:30Роудраннерс/Перхтольдсдорф - Деблінг -:-

АВСТРІЯ: АВЛ (Жінки)

18:00Лінц-Штег Ж - Хартберг Ж -:-

АВСТРІЯ: 2. Бундесліга (Жінки)

12:00Hochst Ж - Лінц-Штег 2 W -:-
12:00Дорнбірн Ж - Мюльфіртель Ж -:-
17:00Роудраннерс Ж - СГ Айзенерц/Трофаях 2 W -:-
17:30Вольфсберг Ж - Гаусманнштаттен Ж -:-
18:00Лібенау Ж - УВК Грац 2 W -:-
19:30Академія волейболу Грац Ж - АТСЕ Грац Ж -:-

ДАНІЯ: Волейбольна ліга

15:30Амагер - Ікаст -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід

12:00Люсенг - Орхус 1900 -:-
13:00Раннерс ВК - ДХВ Оденсе 2 -:-
15:00Ольборг Воллей - Ікаст 2 -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід

13:00Амагер 2 - ВЛІ -:-
16:00Грендаль - КСВ -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Захід (Жінки)

13:00Ольборг Волей Ж - Колдінг Ж -:-
16:00Люсенг Ж - Фортуна Оденсе Ж -:-

ДАНІЯ: 1. Дивізіон - Схід (Жінки)

11:00Амагер 2 W - ВЛІ Ж -:-
12:30Hvidovre 2 W - Lynge Ж -:-

ЄВРОПА: Балтійська ліга

17:00РТУ - Єкабпілс -:-

ІСЛАНДІЯ: Mizunodeild Women

17:00Афтурелдінг Ж - КА Акурейрі Ж -:-
18:00HK Kopavogur Ж - Волсунгур Ж -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга

12:30Барселона - Сантандеріна -:-

ІСПАНІЯ: Суперліга (Жінки)

13:30Ла-Лагуна Ж - Лас-Пальмас Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А2

19:00HRK Motta di Livenza - Реджо-Емілія -:-
19:00Брешія - Cuneo Volley -:-
19:00Гроттаццоліна - БКК-НЕП Кастеллана -:-
19:00Канту - Бергамо -:-
19:00Лагонегро - Вібо Валентія -:-
19:00Порденоне - Porto Viro -:-
19:00Равенна - Лупі Санта-Кроче -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга

17:00Унтергахінг - БР Волліс -:-
18:30Люнебург - ВКО Берлін -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга - Південь (Жінки)

16:00ВКО Дрезден Ж - Грімма Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

15:00Колл - Ферде -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен (Жінки)

14:00Lierne Ж - Колл Ж -:-
15:00Ферде Ж - Рандаберг Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: 1. Дивізіон (Жінки)

18:00Брага Ж - Каштелу Мая Ж -:-
18:00Віторія Гімарайш Ж - Боавішта Ж -:-
18:00Кайрос Ж - Спортінг КП Ж -:-
18:00Лейшоеш Ж - Спортінг де Ешпінью Ж -:-
18:00Мадейра Ж - Бенфіка Ж -:-
18:00Фамалікан Ж - Вілаконденсе Ж -:-
20:00AJM/FC Porto Ж - Порту Волей Ж -:-

РОСІЯ: Паріматч Суперліга

15:00Уфа - Бєлгород -:-
16:00Новий Уренгой - Нижньовартовськ -:-
17:00Строітєль Мінськ - ASK N. Novgorod -:-
17:00Сургутський район - Кемерово -:-

РОСІЯ: Вища ліга А

13:00Тюмень - Kama -:-
14:00Тархан - Барнаул -:-
14:30ІжГТУ Іжевськ - Магнітка-Університет -:-
15:00Челябінськ - Локомотив-Ізумруд -:-
17:00Volzhanin Kostroma - Іскра -:-
17:00Автомобіліст - ЦСКА Москва -:-
17:00МГТУ Москва - Академія Казань -:-
17:00Ярославль - Грозний -:-

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

17:00Динамо Казань Ж - Нижній Новгород Ж -:-
17:00Краснодар Ж - Динамо-Метар Ж -:-
17:00Туліца Ж - Мінчанка Ж -:-
17:30Динамо Москва Ж - Калінінград Ж -:-

СЕРБІЯ: Super Cup Women

19:00Црвена Звезда Ж - Железнічар Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ligi

13:00Akkus Bld - ТВФ Спор Лісесі -:-
13:00Anadolu Voleybol - Solhan Spor -:-
13:00Corum Bld - Gaziantep Genclik -:-
14:00Yesilkent Spor - Ніксар -:-
14:30Хаккарі Генчлік Меркезі - Єнішехір -:-
15:00Milas Bld - Істанбул ББ -:-
15:00Saint Joseph - Kagitspor -:-
15:00Окьянус Коледжі - Alanya Bld -:-
15:30Коледжлілер - Бігадіч Блд. -:-
16:00Aydin Buyuksehir Belediye Spor - Tarim Kredi Genclik -:-
16:00HGTC Bursa 2 - Urgup Spor -:-

ФІНЛЯНДІЯ: Местарууслііга

17:00КюКю - Вантаа Дакс -:-
17:00Хуррікаані - Кареліан Хурмос -:-

ХОРВАТІЯ: Суперліга

15:30Трнє - Задар -:-

ХОРВАТІЯ: Перша ліга (Жінки)

19:00HAOK Zagreb Ж - Задар Ж -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

17:00ЧЗУ Прага - Острава -:-
19:00Кладно - Ческе-Будейовіце -:-

ШВЕЦІЯ: Елітсеріен

17:00Еркельюнга - Седертельє -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати волейбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.