ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Вест Гем - Брентфорд 4:2

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Жирона - Райо Вальєкано 3:0

ІТАЛІЯ: Серія А

19:30Рома - Торіно 3:2
21:45Фіорентина - Лаціо 2:1

АВСТРАЛІЯ: НПЛ Вікторія

10:30Саут Мельбурн - Х'юм Сіті 1:0

АЛБАНІЯ: Суперліга

18:00Динамо Тирана - Влазнія 0:1
18:00ФК Тирана - Лачі 1:1

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон

14:30Біліс - АФ Ельбасані 0:0

АНГЛІЯ: Кубок Англії

21:45Ковентрі - Мейдстоун 5:0

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

21:00Вест Бромвіч U21 - Арсенал U21 3:0

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

14:00Колчестер U21 - Кардіфф U21 2:0
15:00Ковентрі U21 - Бірмінгем U21 1:1
15:00Крю U21 - Віган U21 3:3
15:30Чарльтон U21 - Вотфорд U21 2:3

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф

21:00Челсі U21 - Норвіч U21 3:2

АРГЕНТИНА: Кубок Дієго Марадони

00:30Хімнасія Л.-П. - Естудіантес Л.-П. 0:0
00:45Ньюелз Олд Бойз - Росаріо Сентраль 0:1
03:00Інстітуто - Годой Крус 0:2
03:00Ланус - Банфілд 1:1
00:00Дефенса і Хустісія - Депортіво Рієстра 1:1
00:30Архентинос Хун. - Платенсе 3:1

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

23:00Расінг Кордоба - Трістан Суарес 1:1
00:30Чако Фор Евер - Депортіво Морон 0:2
01:00Альварадо - Олл Бойз 1:0
01:00Атлетіко Рафаела - Хімнасія Мендоса 4:1
01:00Колон Санта-Фе - Патронато 4:0
02:45Кільмес - Чакаріта Хуніорс 1:0
22:00Сан-Мігель - Сан-Мартін Т. 1:0

АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура

22:00Вілла Дальміне - Фенікс 0:3

АРГЕНТИНА: Прімера С - Апертура

22:00Вікторіано А. - Клейпоул 2:2
22:00Депортіво Парагвайо - Хенераль Ламадрід 0:1
22:00Леандро Н. Алем - Сентраль Баллестер 4:2

АРУБА: Дивізіон ді Онор - Вибування

00:00Юністарз - Кайкетіо 3:0
02:00Атлантіко Депортіво - Бубалі 0:3

АФРИКА: Олімпійські ігри (Жінки) - Кваліфікація

17:00Нігерія Ж - Камерун Ж 1:0

БАРБАДОС: Прем'єр-ліга

00:00Веймут Вейлс - Барбадос Соккер Акедемі 3:0
02:30Передайс СК - Бріттонс Хілл 2:1

БАХРЕЙН: Кубок короля

17:30Аль-Мухаррак - Аль-Халідія 1:0

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

17:30Бероє - Лудогорець 0:2

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:00ЦСКА 1948 Софія II - Добруджа 1:1

БОЛІВІЯ: Професійна ліга - Апертура

23:30Болівар - Стронгест 4:4
01:30Блумінг - Орієнте Петролеро 2:1

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Liga BiH

14:00Широкі Брієг - Железнічар 2:0

БРАЗИЛІЯ: Акреано - Перший етап

00:00Акреану - Ріу-Бранку 0:3

БРАЗИЛІЯ: Амазоненсе - Перший етап - плей-оф

00:00Амазонас - Сан Раймундо АМ 2:0

БРАЗИЛІЯ: Баяно

23:30Віторія - Алагоіньяс 3:0

БРАЗИЛІЯ: Каріока - Кубок Гуанабара

23:15Бангу - Мадурейра 2:1
01:30Боавішта - Сампаю Корреа ФЕ 3:2

БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе

23:00Ерсіліу Луж - Конкордія 3:0
23:00Інтер де Лагес - Барра ФК 0:2

БРАЗИЛІЯ: Сеаренсе - Вибування

00:00Барбалья - Орізонті 0:0

БРАЗИЛІЯ: Гаушу

23:00Інтернасьйонал - Греміу 3:2

БРАЗИЛІЯ: Пауліста

23:00Ботафогу СП - Португеза 2:1
23:00Гуарані - Сан-Паулу 1:1
01:00Корінтіанс - Понте-Прета 0:1

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

18:00АСФА Єннега - Бобо-Діулассо 0:0
18:00АСФ Діулассо - АС Дуан 2:2
20:15Етуаль Філанте - Саліта 2:2

ВЕНЕСУЕЛА: Ліга ФУТВЕ - Апертура

01:00Метрополітанос - Інтер Барінас 1:2

ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Ноах - Ширак Гюмрі 1:0

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Адуана - Самартекс 1:2

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура

23:00Коатепеке - Сінабахуль 1:1

ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура

23:00Оланчо - Депортіво Хенесіс 1:0
01:00Віда - Реал Сосьєдад 3:4

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

15:00Нікі Волос - Кардіца 1:2
16:00Панатінаїкос B - Іонікос 1:0

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Копенгаген - Норшелланн 2:0

ДР КОНГО: Ліга 1 - Група вибування

15:30Перенес.Тшинкунку - УС Панда -:-

ЄВРОПА: Міжнародний кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф

21:00Евертон U21 - Фулгем U21 3:1
21:00Кристал Пелес U21 - Вулвергемптон U21 3:0

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 2 - League B

15:00Ізраїль U17 W - Албанія U17 W 3:1

ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга

16:00Ель-Гуна - Ель-Ісмаїлі 0:0
16:00ЗЕД - Енппі 0:1
19:00Араб Контракторс - Аль-Масрі 0:1

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

20:00Маккабі Бней-Райна - Хапоель Петах-Тіква 1:1

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00Кір'ят-Шмона - Іхуд Бней-Шфарам 2:1
19:00МС Кафр-Касем - Хапоель Кфар-Саба 2:3
19:00Рамат Хашарон - Хапоель Рамат Ган 3:1

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ

13:00Хапоель Бней Залфа - Хапоель Буейне 3:1
14:00М. Кір'ят-Ата-Бялік - Цейрей Ум Ель Фахем 2:1
14:00М. Назарет - Цейрей Кафр-Канна 0:2
14:30Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Хапоель Каукаб 1:1
14:45Маккабі Нуджідат-Ахмад - Іроні Бака 1:2
15:00Хапоель Карф-Канна - Таїбе 1:1
15:05Іроні Нешер - Кір'ят-Ям 0:3
18:30МС Тіра - Хапоель Раанана 1:1

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь

13:30Іроні Модіїн - Агудат Спорт Ашдод 0:2
14:55Хапоель Бней-Лод - ФК Дімона 0:3
15:00Маккабі Шаараїм - Шимшон Кафр-Касім 0:0
17:00Хапоель Кфар-Шалем - Маккабі Іроні Кір'ят-Малахі 3:2
18:00Маккабі Явне - Хапоель Бікат Хаярден 2:1
18:00Нордія Єрусалим - Хапоель Марморек 1:1
20:40Холон Єрміяху - Шимшон Тель-Авів 0:1
20:45Маккабі Іроні Ашдод - Х. Герцлія 1:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Іст Бенгал - Ченнаї 1:0

ІНДІЯ: Сантош Трофі - Фінальна група

06:30Мізорам - Делі 5:1
11:00Рейлвейс - Махарашта 2:1
15:30Карнатака - Маніпур 0:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:00Арема - Персія Джакарта 3:2
14:00Борнео - Бхаянгкара Соло 4:0
14:00Мадура Юнайтед - Персікабо 1973 3:2

ІСЛАНДІЯ: Кубок ліги

18:30Хапнарфйордур - Кеплавік 1:4

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

21:30Мірандес - Уеска 0:3

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

17:00Кастельйон B - Вільярреал C 2:2

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

21:45Леньяно Салюс - Аталанта U23 1:1

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

21:45Беневенто - Сорренто 4:0
21:45Віртус Франкавілла - Монополі 0:0
21:45Фоджа - Кротоне 2:1
21:45Юве Стабія - Турріс 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

16:00Акрагас - Реал Казальнуово 1:0

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:00Фіорентина U19 - Болонья U19 5:0
17:00Торіно U19 - Аталанта U19 1:4

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Аль-Ахлі - Аль-Вехдат 0:0
16:00Аль-Рамта - Могхаєр Аль-Сархан 4:2
18:30Аль-Сальт - Аль-Файсалі Амман 0:3

КАМЕРУН: Елітний дивізіон

16:30Котонспорт - Фову Баам 3:1

КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування

19:00Аполлон - Докса 0:1

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Апертура

23:30Ягуарес де Кордоба - Америка де Калі 1:1
01:30Ла Екідад - Атл. Насьйональ 2:0
03:30Перейра - Хуніор 3:3

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура

22:00Реал Кундінамарка - Кортулуа 2:1
22:30Леонес - Тігрес 2:3
23:00Бока Хуніорс К. - Барранкілья 1:0

КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки)

23:00Кортулуа Ж - Кукута Ж 3:0

КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура

23:00Ліберія - Спортінг Сан-Хосе 2:0
23:00Сантос де Гуапілес - Гресія 0:2
02:00Селедон - Картахінес 2:2

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Клаусура

23:00Лимон Блек Стар - Санта-Ана 0:0
23:00Пуерто Гольфіто - Жако 0:3
03:00Консультантс Десампарадос - АД Асеррі 2:0

КУВЕЙТ: Суперкубок

17:10Аль-Кувейт - СК Казма 2:1

КЮРАСАО: Перший дивізіон

23:30Перенес.КСД Барбер - Вікторі Бойз -:-
01:45Перенес.СУБТ - Йонг Коломбія -:-

МАВРИТАНІЯ: Ліга 1

19:00Помп'є - Дуан 1:5
21:50Нуакшотт Кінгз - АСАК Конкорд 1:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Клаусура

02:00Сантос Лагуна - Масатлан ФК 1:0

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура

01:05Селая - Алебріхес де Оахака 2:0

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія А

23:30Аподака - Сімарронес де Сонора 2 2:0
00:00Депортіво Тепік - Алакранес де Дуранго 1:2

НІГЕР: Ліга 1

17:00АСФАН - АСГНН 0:3

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Йонг АЗ Алкмар - НАК Бреда 2:3
21:00Йонг Аякс - Телстар 0:3
21:00Йонг ПСВ - Дордрехт 0:1
21:00Йонг Утрехт - Осс 0:3

НІКАРАГУА: Прімера - Клаусура

23:00Спорт Себако - Діріанген 0:2
23:00Халапа - Масачапа 1:0

ПАНАМА: ЛПФ - Апертура

23:00Тауро - Верагуас 2:1

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:15Спортіво Трініденсе - Амельяно 0:1
01:45Гуарані - Олімпія Асунсьйон 1:3
00:30Лібертад Асунсьйон - Такуарі 1:1

ПЕРУ: Ліга 1 - Апертура

23:00Альянса Ліма - Комерсіантес Унідос 5:1
02:00Депортіво Гарсіласо - Сесар Вальєхо 2:0
22:00Лос Чанкас - С'єнсіано 1:2

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Чемпіонат КОНКАКАФ U20 - Кваліфікація

00:00Аруба U20 - Кюрасао U20 1:1
00:00Британські Віргінські Острови U20 - Куба U20 1:2
01:00Домініка U20 - Тринідад і Тобаго U20 0:5
01:00Сент-Кіттс і Невіс U20 - Гаїті U20 0:4
03:00Беліз U20 - Нікарагуа U20 0:6
03:00Сен-Мартен U20 - Гватемала U20 0:6
22:00Мартиніка U20 - Бермудські Острови U20 2:1

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Gold Cup Women - Груповий етап

00:00Парагвай Ж - Канада Ж 0:4
03:00Сальвадор Ж - Коста-Рика Ж 0:2

ПОЛЬЩА: Екстракляса

20:00Варта Познань - Радомяк Радом 0:0

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Хробри Глогув - Ленчна 0:1

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Боавішта - Брага 0:4

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00Феррейра - Фейренсе 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:00Університатя Крайова - Волунтарі 2:1

РУМУНІЯ: Ліга 2

17:00Меркуря-Чук - АКС Арджеш 2:1

САЛЬВАДОР: Прімера - Клаусура

23:15Драгон - ФК Альянса 0:1
23:15Луїс Анхель Фірпо - Мунісіпаль Ліменьйо 2:0
23:30Платенсе Мунісіпаль - 11 Депортіво 2:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

16:00Аль-Еттіфак - Аль-Хіляль 0:2
19:00ФК Аль-Іттіхад - Аль-Вахда 2:1

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

15:00Аль-Холуд - Аль-Арабі 0:1
17:15Аль-Сафа - Аль-Айн 0:0
18:00Джедда - Аль-Жабален 3:3

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

13:00Південна Корея U16 - Англія U16 0:3
14:00Грузія U19 - Ізраїль U19 2:3

СВІТ: Клубні товариські матчі

15:00Аксу (Kaz) - Тюмень (Rus) 1:3
20:00Б'ярг (Nor) - Асане 2 (Nor) 3:1

СВІТ: Кубок Віареджіо - Плей-оф

16:00Бійонд Лімітс U19 - Браззавіль U19 2:0

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

12:00Швеція U18 W - Марокко U20 W 1:2
14:00Нідерланди U23 W - Англія U23 W 1:1
16:00Бельгія U19 W - Швейцарія U19 W 3:3
17:00Португалія U18 W - Чехія U19 W 1:2пен
17:00Португалія U23 W - Італія U23 W 3:3
22:00Аргентина U17 W - Парагвай U17 W 1:1
22:00Болівія Ж - Перу Ж 2:3

СЕРБІЯ: Суперліга

17:30Младост Лучани - ФК Вождовац 2:0

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00НК Браво - Копер 0:0

США: МЛС

00:00Нешвілл СК - Нью Йорк Ред Буллс 0:0
04:00Лос-Анджелес Гелаксі - Інтер Маямі 1:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

19:00Галатасарай - Антальяспор 2:1

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

19:00Шанліурфаспор - Тузласпор 0:0

УГОРЩИНА: НБ ІІ

21:00Дьор - Ньїредьгаза 0:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

13:00Зоря - Ворскла 1:0
13:00Олександрія - Шахтар Д. 0:0
15:30Оболонь - Чорноморець 1:1

УРУГВАЙ: Прімера - Апертура

00:30Дефенсор Спортінг - КА Серро 5:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

21:45Кан - Анже 2:0

ФРАНЦІЯ: Насьональ

19:30Діжон - Нансі 3:1

ЧАД: Premiere Division - LPFN

16:30Агрі-Чад - Еглон 0:5
16:30Ренесанс - Старз Дж. Телентс 2:1
16:30Фулла Едіфіс - Фарша 1:1

ЧИЛІ: Прімера

23:00О'Хіггінс - Коло-Коло 1:0
01:30Кобресаль - У. Еспаньйола 2:2

ЧИЛІ: Прімера В

23:00Реколета - С. Вондерерз 3:1
01:30Сан-Маркос де Аріка - Депортес Темуко 0:1

ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції

19:30Броммапойкарна - Естерсунд 1:0
19:30Ландскруна - Геккен 3:2
19:30Хаммарбю - Сундсвалль 3:1

ЯМАЙКА: Прем'єр-ліга

23:00Тіволі - Портмор 0:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.