ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

12:30Мельбурн Вікторі - Сентрал Коуст Марінерс 2:3

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Алагоану - Плей-оф

22:00КСА - Мурісі 4:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Катаріненсе - Плей-оф

00:00Шапекоенсе СК - Крісіума 1:0

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Гаушу - Другий етап - Плей-оф

01:00Греміу - Ново Гамбурго 4:3

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Мінейро - 5-8 місця

01:00Уберландія - Боа 3:2пен

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Пауліста - Плей-оф

01:00Палмейрас - Понте-Прета 1:0

В’ЄТНАМ: В.Ліга 1

13:00ПеренесеноБіньзионг - Конг -:-
13:00ПеренесеноЗялай - Хо Ши Мін -:-
13:00ПеренесеноНамдінь - Дананг -:-
13:00ПеренесеноСайгон - Тхан Куангнінь -:-
13:00ПеренесеноХайфон - Сонглам Нгеан -:-
13:00ПеренесеноХаной ФК - Тханьхоа -:-
13:00ПеренесеноХонлінь Хатінь - Куангнам -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

23:00ПеренесеноАнтігуа - Істапа -:-
23:00ПеренесеноМунісіпаль - Кобан Імперіаль -:-
23:00ПеренесеноСанта Лучія - Малакатеко -:-
23:00ПеренесеноШелаху - Комунікасьйонес -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2

16:30ВІТ Джорджія - Гагра 0:4
16:30Сіоні - Мерані Мартвілі 1:0

ЕКВАДОР: Серія В

23:00ПеренесеноAtl. Porteno - Санта-Ріта -:-
23:00ПеренесеноChacaritas - Санто-Домінго -:-
23:00ПеренесеноАмерика Кіто - Індеп. Хуніорс -:-
23:00ПеренесеноГваласео - Манта -:-
23:00ПеренесеноФуерса Амарілья - Nueve de Octubre -:-

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

19:00Пярну - Флора 1:4

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00Kansanshi - Грін Іглз 0:0
16:00Пауер Дайнамос - Форест Рейнджерс 2:1

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:30ПеренесеноПерсіпура Джаяпура - Персебая -:-
14:30ПеренесеноАрема - ПСІС Семаранг -:-
15:00ПеренесеноПС Баріто Путера - ПСМ Макассар -:-
16:30ПеренесеноПСС Слеман - Персіб Бандунг -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Сент-Патрікс - Деррі Сіті 0:2

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:30Лонгфорд - Брей 0:2
21:45Голвей Юнайтед - Атлон 2:2

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

19:00ПеренесеноАфтурелдінг - Тор Акюрейрі -:-
19:00ПеренесеноМагні - Троттур -:-
20:00ПеренесеноФрам - Вестрі -:-
22:15ПеренесеноЛейкнір - Лейкнір Ф. -:-

ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 2

16:00ПеренесеноКордренгір - Ф'ярдабіггд -:-
19:00ПеренесеноХаукар - Далвік/Рейнір -:-

ІСПАНІЯ: Терсера - Плей-оф підвищення - Додаткова кваліфікація

23:00ПеренесеноМаріно - Лінарес -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аль-Вехдат - Аль-Сальт 3:0
20:30Аль-Рамта - Аль-Ахлі 3:1

КАЗАХСТАН: Прем'єр-ліга

14:00ПеренесеноКаспій Актау - Кайрат Алмати -:-
16:00ПеренесеноТобол - ФК Астана -:-
18:00ПеренесеноТараз - Кизилжар -:-

КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади

00:00ПеренесеноВалор - Едмонтон -:-
22:00ПеренесеноHFX Вондерерс - Пасифік ФК -:-

КАТАР: КСЛ

16:30Аль-Ахлі Доха - Аль-Садд 0:1
18:45СК Катар - Умм-Салаль 1:1

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Клаусура

23:00ПеренесеноДеп. Калі - Патріотас -:-
23:00ПеренесеноДепортес Толіма - Букараманга -:-
23:00ПеренесеноДеп. Пасто - Петролера -:-
23:00ПеренесеноІнд. Медельїн - Хуніор -:-
23:00ПеренесеноКукута - Перейра -:-
23:00ПеренесеноЛа Екідад - Мільйонаріос -:-
23:00ПеренесеноОнсе Кальдас - Енвігадо -:-
23:00ПеренесеноСанта-Фе - Агілас -:-
23:00ПеренесеноЧіко - Америка де Калі -:-
23:00ПеренесеноЯгуарес де Кордоба - Атл. Насьйональ -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

18:00ДФЦ Даугавпілс - Тукумс 2000 1:1
18:00Єлгава - Метта/ЛУ 2:2
18:00Спартакс - РФС 1:1
19:00Валмієра - Вентспілс 3:0
20:00ФК Лієпая - ФК Рига 1:4

ЛАТВІЯ: Кубок Латвії

18:30Упесциємс - Лімбажі 1:3

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

01:00Керетаро - Mazatlan FC 1:1
03:06Сантос Лагуна - Чівас Гвадалахара 2:0

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Дерен - Хаан Хунс-Ерчім 1:0

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура

00:00Діріанген - Чінандега 2:0
02:00Халапа - Ювентус Манагуа 1:0

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура

23:00Халапа U20 - Ювентус Манагуа U20 1:2

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга

19:00Асане - Тромсе 0:1
19:00Гроруд - Улл/Кіса 3:1
19:00Конгсвінгер - Oygarden 1:1
19:00Рауфосс - Стреммен 1:1
19:00Саннес Ульф - Ранхейм 2:1
19:00Стьєрдальс-Блінк - Єрв 2:2
19:00Хам-Кам - КФУМ Осло 2:2

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 1

20:00Халден - Волеренга 2 5:0

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 2 - Група 2

14:00Скасовано Одд 2 - Сотра -:-
14:00Одд 2 - Левангер 0:1
16:30Русенборг 2 - Аскер 0:2
20:00Скасовано Нардо - Русенборг 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 4

17:00Скасовано Согндал 2 - Фюллінгсдален -:-
19:00Скасовано Фана - Бранн 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5

19:00Скасовано Ранхейм 2 - Молде 2 -:-

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 6

17:00Скасовано Rana - Стабек 2 -:-
20:00Скасовано Тромсе 2 - Фіннснес -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Апертура

23:00Серро Портеньйо - Сан-Лоренсо 4:1
01:30Гуайрена ФК - Олімпія Асунсьйон 0:1

ПЕРУ: Liga 1 - Клаусура

23:00ПеренесеноLlacuabamba - С'єнсіано -:-
23:00ПеренесеноАльянса Уануко - Універсідад Сан-Мартін -:-
23:00ПеренесеноАякучо - АД Кантолао -:-
23:00ПеренесеноБінасьйональ - Сесар Вальєхо -:-
23:00ПеренесеноГрау - Альянса Ліма -:-
23:00ПеренесеноДепортіво Мунісіпаль - Спорт Уанкайо -:-
23:00ПеренесеноКарлос Маннуччі - Спорт Бойз -:-
23:00ПеренесеноКуско - Кахамарка -:-
23:00ПеренесеноСпортінг Кристал - ФБК Мельгар -:-
23:00ПеренесеноУніверсітаріо - Карлос Стейн -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)

12:00Бен Сангму W - Сувон ФМК W 0:2
12:00Кьонджу W - Чонбук W 2:0
12:00Седжонг Спортстото W - Інчхон Ред Ейнджелс W 0:4
12:00Чханньон W - Сеул W 2:1

РУМУНІЯ: Ліга 1 - Чемпіонська група

18:00ПеренесеноСтяуа Б. - Астра -:-
20:30Унів. Крайова - ЧФР Клуж 1:3

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:00Дінамо Б. U19 (Rou) - Віторул U19 (Rou) 2:3пен
17:00Рубін Казань (Rus) - Камаз (Rus) 1:1
18:00Зальцбург (Aut) - НК Браво (Slo) 2:2
18:00Ракув (Pol) - Корона Кєльце (Pol) 5:0
18:00Хапоель Петах-Тіква (Isr) - Нетанія (Isr) 0:1
18:00Хапоель Хайфа (Isr) - Хапоель Хадера (Isr) 0:1
19:00Хапоель Тель-Авів (Isr) - Хапоель Рамат Ган (Isr) 0:2
21:00Рода (Ned) - ФК Ейндховен (Ned) 3:1

СОМАЛІ: Національна ліга

15:45Раадсан - Декедда 0:1

США: USL Чемпіоншип

00:00Скасовано Нью Йорк Ред Буллс 2 - Північна Кароліна -:-
02:00Хартфорд Атлетік - Loudoun 4:1

США: NWSL (Жінки)

00:00Скасовано Орландо Прайд W - Юта Роялс W -:-
02:00Скасовано Рейн W - Чикаго W -:-

УЗБЕКИСТАН: Суперліга

17:00ПеренесеноАГМК - Локомотив Ташкент -:-
17:00ПеренесеноБуньодкор - Металург Бекабад -:-
17:00ПеренесеноНасаф Карші - Согдіана -:-

УКРАЇНА: Перша ліга

17:00Балкани - Оболонь Бровар 1:1
17:00Інгулець - Кремінь 3:0
17:00Черкащина - Волинь 0:2
18:00Агробізнес - Миколаїв 2:2
18:00Гірник-Спорт - Авангард К. 2:0
18:00МФК Металург - Прикарпаття 1:0
19:00Металіст 1925 - Чорноморець 0:0
19:00Рух - Минай 1:0

ФІНЛЯНДІЯ: Вейккаусліга

18:30Лахті - Хонка 0:0

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

21:30Базель - Люцерн 0:0
21:30Ксамакс - Лугано 0:1
21:30Серветт - Сьон 1:2
21:30Цюрих - Тун 3:3
21:30Янг Бойз - Санкт-Галлен 3:1

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

20:00Ельфсборг - Сіріус 3:3
20:00Норрчепінг - М'єльбю 1:1

ШВЕЦІЯ: Супереттан

19:00ФК Умео - Далкурд 1:2
20:00Браге - Треллеборг 3:0
20:00Ергрюте - Вестерос 2:1

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

20:00Гетеборг W - Лінчепінг W 2:0
20:00Ескільстуна Юнайтед W - Уппсала W 1:3

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

21:45Росс Каунті - Мотервелл 1:0

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.