ОНОВИТИ

Футбол » Вчора » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

22:00Ньюкасл Юнайтед - Лідс 1:1

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Сельта Віго - Кадіс 1:2

ІТАЛІЯ: Серія А

21:45Сассуоло - Торіно 0:1

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Герта Берлін - Гройтер Фюрт 2:1

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

19:30Десна - Рух 1:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

22:00Страсбург - Мец 3:0

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:10Вакер Іннсбрук - Ліферінг 2:2
19:30Амштеттен - БВ Лінц 1:0
19:30ЛАСК Юніори - Аустрія II 2:2
19:30Лафніц - Санкт-Пельтен 1:0
19:30Хорн - Капфенберг 0:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:00Брук-ан-дер-Лайта - Трайскірхен 1:1
20:30Вінер - Драссбург 0:0
20:30Маннсдорф - Фірст Відень 1:1
20:30ТВЛ Електра - Мауерверк 3:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Бад Гляйхенберг - Дойчландсбергер 0:1
20:00ВСК Вайс - Аллергайліген 2:0
20:00Кальсдорф - Санкт-Анна-ам-Айген 0:4
20:00СФ Шпітталь - СК Вайц 0:0
20:00Трайбах - Вольфсберг (Am) 1:6

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Тіроль

20:00СФ Іннсбрук - Швац 1:3
20:30Вергль - Райхенау 1:1

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Захід - Зальцбург

20:00Вальс-Грюнау - УСК Аніф 3:2
20:00Гредіг - Зальфельден 3:3
20:00Йоганн - ЗАК 1914 0:0

АЗІЯ: Кубок Азії (Жінки) - Кваліфікація - Перший етап

14:00Монголія Ж - Південна Корея Ж 0:12

АЛБАНІЯ: Суперліга

20:45Динамо Тирана - Лачі 1:1

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

21:00Евертон U23 - Шеффілд Юнайтед U23 1:3

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

20:00Астон Вілла U23 - Вест Бромвіч U23 4:2
21:00Блекберн U23 - Тоттенгем U23 3:3

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

15:00Вотфорд U23 - Халл Сіті U23 3:1
15:00Чарльтон U23 - Шеффілд Венсдей U23 2:0

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ

21:30Атлетіко Рафаела - Ферро 1:1
21:35Браун Адроге - Атлетіко Гуемес 1:3
22:00Сан-Мартін С.-Х. - Альмагро 1:1
23:35Нуева Чикаго - Хімнасія Мендоса 1:2

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Клаусура

20:00Індепендьєнте Ж - Росаріо Сентраль Ж 3:1

АФРИКА: Ліга чемпіонів КАФ - Кваліфікація

16:00Діпломат (Caf) - Джваненг Гелаксі (Bot) 1:0
16:00Ле Мессажер Нгозі (Bur) - УС Жандармері (Nig) 0:1
19:00Стад Мальєн (Mli) - Сонабель Уагадугу (Bfa) 3:0
20:00ПеренесеноАль-Меррейх (Sud) - ФК Експрес (Uga) -:-

АФРИКА: Кубок конфедерації КАФ - Кваліфікація

17:00Аль-Ахлі Мерове (Sud) - Атлабара (Ssu) 2:0
20:00Марумо Галлантс (Rsa) - Футуро Кінгз (Gnq) 3:0

БАНГЛАДЕШ: Прем'єр-ліга

13:00Шейх Руссел - Башундара Кінгз 0:1

БАХРЕЙН: Прем'єр-ліга

18:30Аль-Хала - Аль-Будайя 2:1
21:00Аль-Ріффа - Іст Ріффа 0:0

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Серкль Брюгге - Ейпен 1:2

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:00РВДМ - Васланд-Беверен 1:3

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

20:00Торпедо-БелАЗ - Енергетик-БГУ 0:1

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

13:00Спутник 2 - Рух Брест 2 0:3
15:00Брест 2 - Славія Мозир 2 5:0
15:00Слуцьк 2 - ФК Гомель 2 4:0
16:00БАТЕ 2 - Шахтар Солігорськ 2 3:1

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

16:00Царско Село - Лок. Пловдив 0:2
18:15Арда - Пірін Благоєвград 3:0
20:30Ботев Пловдив - Бероє 2:1

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

17:00ПеренесеноLevski Lom - ЦСКА 1948 Софія II -:-
17:00Добруджа - Маріца Пловдив 1:3
17:00Марек - Літекс Ловеч 1:1
17:00Септемврі Сімітлі - Струмска Слава 1:3
19:00Етар - Своге 4:0

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Південний Захід

17:00Хебар 2 - Беласиця 2:1

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

22:00Сан-Хосе - Реал Потосі 0:0

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

19:00ФК Сараєво - Леотар 0:1
21:00Борац Баня-Лука - Широкі Брієг 2:1

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

19:30Сутьєска Фоча - Железнічар Баня-Лука 3:1

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00КРБ - Васку 1:1
01:00Крузейру - Операріу 1:1
03:30Ремо - Аваї 2:1
22:00Брускі - Віторія 0:0

БРАЗИЛІЯ: Серія D - Плей-оф

22:00Апаресіденсе - Кальденсе 3:1

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Акреану - Другий етап

01:00СК Умаїта - Ріу-Бранку 0:1
03:00Акреану - Галвез 2:1

БРАЗИЛІЯ: Copa Paulista

21:00Жувентус-СП - Таубате 1:0
21:00Сан-Каетано - Португеза 1:1

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Бужумбура Сіті - Фламбо дю Сентр 2:1
16:00ПеренесеноБужумбура Сіті - Рояль де Мурамв'я -:-
16:00Рояль де Мурамв'я - Віталь'О 1:0

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00Каракас - АК Лала ФК 5:2
01:15Монагас - Універсідад Сентраль 2:1
03:30Депортіво Тачіра - Сулія 3:0
23:00Атлетіко Венесуела - Мінерос 2:1

ВІРМЕНІЯ: Кубок Вірменії

14:30Ван - Севан 3:2пен
18:30БКМА - Пюнік Єреван 1:2

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

20:00Малакатеко - Гуастатоя 2:1

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура

01:00Мотагуа - Віда 2:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга

19:00Іонікос - Аріс 1:0

ДАНІЯ: Суперліга

20:00Ольборг - Оденсе 2:0

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

19:00Фредерісія - Хельсінгер 2:4
20:00Люнгбю - Кеге 1:1

ДАНІЯ: Другий дивізіон

20:00Хеллеруп - Б-93 0:1

ДАНІЯ: 3rd Division

20:00Роскілле - Карлслунде 4:0

ЄВРОПА: Чемпіонат світу (Жінки) - Кваліфікація

17:00Боснія і Герцеговина Ж - Чорногорія Ж 2:3
17:00Латвія Ж - Австрія Ж 1:8
18:00Білорусь Ж - Кіпр Ж 4:1
18:00Греція Ж - Франція Ж 0:10
18:30Італія Ж - Молдова Ж 3:0
18:30Словаччина Ж - Швеція Ж 0:1
19:00ПеренесеноГрузія Ж - Ірландія Ж -:-
19:00Естонія Ж - Словенія Ж 0:4
19:00Росія Ж - Азербайджан Ж 2:0
20:00Польща Ж - Бельгія Ж 1:1
20:00Швейцарія Ж - Литва Ж 4:1
20:30Румунія Ж - Хорватія Ж 2:0
21:00Англія Ж - Північна Македонія Ж 8:0
21:00Північна Ірландія Ж - Люксембург Ж 4:0
21:00Угорщина Ж - Шотландія Ж 0:2
21:15Уельс Ж - Казахстан Ж 6:0
21:45Нідерланди Ж - Чехія Ж 1:1

ЄМЕН: Дивізіон 1

16:00Аль-Оруба Забід - Фман 1:4
16:00Аль-Ярмук - Аль-Шула 3:0

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

12:30Хапоель Бней Фурейдіс - Маккабі Цур-Шалом 2:0
14:30Таїбе - Хапоель Мигдаль-ха-Емек 2:1
15:00Хапоель Буейне - Іроні Нешер 1:0
15:00Хапоель Карф-Канна - МС Тіра 0:0
15:30Хапоель Іксал Імад - Хапоель Бней-Арара 1:2

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

13:15Нордія Єрусалим - ФК Дімона 0:4
14:30Іроні Кусейфе - Шимшон Тель-Авів 1:0
14:30Хапоель Азор - Маккабі Яффа 0:1

ІНДІЯ: Durand Cup

12:30Армі Грін - Судева Делі 1:0
12:30Джамшедпур - Гоа 0:5

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Борнео - ПС Баріто Путера 1:1
11:15Персела Ламонган - Персіта 0:1
14:15Персікабо 1973 - Персік Кедірі 2:2

ІРЛАНДІЯ: Кубок Ірландії

21:45Богеміанс - Мейнут Юніверсіті 4:0
21:45Сент-Патрікс - Вексфорд 3:0
21:45ЮК Дублін - Вотерфорд 2:3
22:00Фінн Харпс - Дандолк 3:3

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Алькоркон - Альмерія 0:4

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Атлетік B - Уніоністас де Саламанка 0:1
22:00Естремадура - Ферроль 1:0

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00Коста Брава - Корнелья 1:0
22:00Кастельйон - Санлукеньйо 0:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

23:00КД Бусанада - Санта-Урсула 1:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

22:30Вареа - Агонсільйо 4:0

ІТАЛІЯ: Серія B

19:00Комо - Фрозіноне 0:2
21:30Брешія - Кротоне 2:2

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

18:00Сассуоло U19 - Дженоа U19 0:1

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Аль-Джазіра Амман - Аль-Файсалі Амман 0:4
20:30Аль-Джаліл - Аль-Хуссейн 0:1
20:30Аль-Рамта - Сахаб 1:0

КАНАДА: Ю-Спортс

01:15Сент-Меріс - Далхаузі 3:2
03:15Макгілл - UQAM 1:0

КАТАР: КСЛ

16:50Умм-Салаль - Аль-Хор 1:1
19:30Аль-Ахлі Доха - Аль-Гарафа 0:1
19:30Аль-Вакра - Аль-Райян 1:1

КИТАЙ: Перша ліга

10:30Шааньсі Чаньгань - Бейцзин Технолоджі 2:0
14:35Гуйчжоу - Бейцзин Спорт Юнів. 0:0
14:35Хейлонцзян Айс Сіті - Ченду Рончен 2:1
14:35Чжецзян Грінтаун - Nanjing City 1:0

КІПР: Перший дивізіон

19:00ПАЕЕК - Аріс 0:0

КІПР: Дивізіон 2

19:00Неа Саламіна - Паралімні 0:1
19:00Хлорака - АСІЛ Лісі 0:1

КОЛУМБІЯ: Кубок Колумбії

01:30Депортес Толіма - Ла Екідад 2:0
04:00Перейра - Деп. Пасто 3:1пен

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура

02:00Ередіано - Спортінг Сан-Хосе 3:0
02:00Сантос де Гуапілес - Гвадалупе 2:2
05:00Сапрісса - Гуанакастека 1:1

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

00:00Марінерос - Мунісіпаль Гарабіто 3:3

КУВЕЙТ: Кубок Еміра

20:00Аль-Арабі - Аль-Джахра 5:0

ЛИТВА: А Ліга

18:00Дайнава Алітус - Судува 1:2

ЛИТВА: I Ліга

17:00Рітеряй 2 - Банга 2 0:3
18:00ФК Паневежис 2 - Жальгіріс 2 1:1

ЛІВАН: Прем'єр-ліга

15:30Sporting Beirut - Аль-Ахаа Аль-Ахлі 0:1

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

21:00Нідеркорн - Хостерт 3:1

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

11:45Кучінг Сіті - Теренггану 2 0:2

МАЛЬТА: Challenge League

18:00Фгура - Зеббудж 3:0
22:00ФК Сент-Джорджс - Наксар Лайонс 0:1

МАРОККО: Ботола Про

23:30ФУС Рабат - Юссуфія Беррешид 1:1

МАРОККО: Ботола 2

19:00Відад Фес - Ренесанс Земамра 1:0
19:00Могреб Тетуан - Сале 0:1

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

03:00Атлетіко Сан-Луїс - Клуб Тіхуана 4:1

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

01:00Тепатітлан де Морелос - Cancun 1:2

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Апертура

00:00Інтер Плая-дель-Кармен - Яльмакан 3:0

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Некакса U20 - Атлас U20 1:2

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:30Інкоматі Ксінаване - ЕНХ Віланкуло 1:1

МОЛДОВА: Національний дивізіон

19:00Бєльці - Сфинтул Георге 1:2
19:00Петрокуб - Мілсамі 1:1

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

11:00BCH Lions - Фелконс 2:4
14:00Мазаалайнууд - Дерен 0:0

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

21:00Спарта Роттердам - Неймеген 1:1

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Алмере Сіті - Йонг Аякс 2:4
21:00Де Графсхап - Ексельсіор 3:1
21:00Ден Босх - Йонг АЗ Алкмар 2:1
21:00Дордрехт - Телстар 0:1
21:00Маастрихт - ФК Ейндховен 1:0
21:00НАК Бреда - ФК Еммен 1:2
21:00Рода - Осс 2:0
21:00ФК Волендам - Венло 2:1
21:00Хелмонд - Йонг Утрехт 0:3

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Нюрнберг - Ганза Росток 1:0
19:30Шальке - Карлсруе 1:2

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00ТСФ Гавельзе - Вікторія Кельн 1:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00СК Вайхе-08 - Хайдер 3:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Бабельсберг - ТБ Берлін 4:2
20:00ПеренесеноЛіхтенберг - Ауербах -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

20:30ПеренесеноЛотте - Віденбрюк -:-
20:30РВ Ессен - Шальке II 1:0

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:00Бурггаузен - Гаймштеттен 0:3
20:00Бухбах - Баварія II 2:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

20:00Ерфурт - Нордхаузен 3:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:30Бармбек-Уленхорст - Брамфельдер СФ 2:3
20:30Гамм Юнайтед - Лобрюгге 3:2
20:30ТуС Оздорф - Ніндорфер 2:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

20:30Вальдальгесхайм - Еммельсгаузен 2:0

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

19:30Зелігенпортен - Ансбах 09 0:3

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Середній Рейн

21:00Фортуна Кельн II - Пеш 1:1

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

20:30Аймбюттелер U19 - Санкт-Паулі U19 1:1

НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 2

20:45Стремсгодсет 2 - Оппсал 5:1

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

17:45Аджман - Аль-Уруба 1:1
17:45Аль-Джазіра - Емірейтс Клаб 3:2
20:00Аль-Айн - Іттіхад Кальба 4:1

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура

03:00Індепендьєнте - Мігеліто 3:0

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

17:00Фернандо де ла Мора - Спортіво Трініденсе 2:2
21:45Індепендьєнте - Такуарі 0:2

ПАРАГВАЙ: Copa Paraguay

00:00Гуайрена ФК - Орієнтал 2:1
02:303 де Фебреро - 12 де Октубре 0:1

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

19:00Альянса Атлетіко - С'єнсіано 2:2
21:15Кахамарка - Спортінг Кристал 1:6
23:30Куско - Альянса Ліма 0:2

ПЕРУ: Ліга 2 - Клаусура

23:30Лос Чанкас - Грау 3:1

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

16:00Кейптаун Сперз - Утонгаті 0:1
16:00Річардс Бей - Блек Леопардс 0:2

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга чемпіонів КОНКАКАФ

05:00Крус Асуль (Mex) - Монтеррей (Mex) 1:4

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Заглембє - Термаліца 2:1
21:30Лех Познань - Вісла 5:0

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00ГКС Ястшембє - Заглембє Сосновець 1:1
21:30ПеренесеноР. Жешув - Легніца -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

15:30Шльонск Вроцлав 2 - Каліш 2:0

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

19:00Вікелєц - Mamry Gizycko 1:2

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

18:00Б. Гдиня - Кошалін 2:2

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Портімоненсе - Санта-Клара 2:1

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00Спортінг К. - Пенафієл 0:0

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

19:00Амора - Oriental Dragon 0:1
21:30Лейрія - Алверка 3:0

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Гімарайнш U23 - Фамалікан U23 3:1

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 1

16:00Ротор В. 2 - Динамо Ставрополь 2:1

РОСІЯ: ФНЛ 2 - Група 4

12:30Динамо Барнаул - Tuymazy 3:0
16:00Омськ - Міас 1:0

РОСІЯ: Молодіжна ліга

11:00Крилья Совєтов Самара U19 - ЦСКА Москва U19 1:0
11:00Урал U19 - Динамо Москва U19 1:2
12:00Konoplev Academy U19 - Уфа U19 0:1
12:00Арсенал Тула U19 - ФК Ростов U19 1:2
13:00Хімки U19 - Краснодар U19 0:3
14:00Сочі U19 - Чертаново М. U19 2:1
14:00Спартак Москва U19 - Рубін Казань U19 2:2
15:00Нижній Новгород U19 - Строгіно М. U19 3:1
16:30Локомотив Москва U19 - Ахмат Грозний U19 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

18:00Волунтарі - Міовень 4:0
21:00Рапід Бухарест - Газ-Метан Медіас 1:2

РУМУНІЯ: Ліга 2

16:00Петролул - Ріпенсія Тімішоара 2:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1

17:00Пашкань - Штінца Мірослава 3:4

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

17:00КСМ Римнику-Серат - Спортінг Лієшть 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3

17:00Gloria Albesti - Афумаць 1:0
17:00Інайнте Моделу - Олтеніца 2:0
17:00Фарул Констанца 2 - Попешть-Леордень 2:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

17:00Академіка Клінчень 2 - Морень 2:1
17:00Дінамо Б. 2 - Рапід Бухарест 2 2:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

17:00Одорхею - Шепші 2 2:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

17:00Александрія - КСС Слатіна 0:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

17:00Війторул Тиргу-Жіу II - Жіул Петрошани 2:1
17:00Ксм Дева - КСМ Решица 0:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

17:00Гірода & Джармата-Вій - Avantul Periam 2:1
17:00Соймій Ліпова - Bisnov 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

17:00Авантул Регін - Уніря Унгень 1:3
17:00Арієшул Турда - Санататя Клуж 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10

17:00ЧФР Клуж II - Somesul Dej 1:2

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:45Аль-Таавон - Аль-Раед 3:5
18:45Дхамк - Аль-Шабаб 1:1
20:30СК Аль-Ахлі - Аль-Фатех 1:1

СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)

02:30США Ж - Парагвай Ж 9:0
12:00Чехія U19 W - Греція U19 W 1:0
18:00Південна Африка Ж - Гана Ж 3:0
18:00Чилі Ж - Уругвай Ж 2:2
22:00Бразилія Ж - Аргентина Ж 3:1

СЕРБІЯ: Суперліга

17:00Нови Пазар - Раднічкі Ниш 2:1
20:00Металац - Колубара 3:1
20:00Раднік - Войводіна 0:2

СЕРБІЯ: Перша ліга

17:00Графічар Белград - Явор 1:2
17:00Тімок - Кабел Нови Сад 2:0

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

14:00Студентскі Град - Звездара 2:0
17:00TEK Sloga - ОФК Белград 0:1

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Схід

17:00Траял Крушевац - Ягодіна 0:0

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Аль-Навайр - Аль-Джайш 2:1
16:00Аль-Шорта - Аль-Іттіхад Алеппо 0:0
16:00Афрін - Аль-Талія 1:2
16:00Ватбах - Футуа 4:0
16:00Хоттін - Тішрін 0:2
19:00Аль-Вахда - Аль-Карамах 2:1

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

14:45Лайон Сіті - Альбірекс Ніїгата 1:1

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Спартак Трнава - Середь 2:0

СЛОВАЧЧИНА: Друга ліга

18:00Подбрезова - Комарно 2:3

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

16:30Драва - Триглав 2:6

СЛОВЕНІЯ: 3. SNL - West

20:00Шенчур - Slovan Ljubljana 9:3

США: USL Ліга Один

23:00ФК Торонто II - Форвард Медісон 1:1

США: NISA - Осінній сезон

05:00Лос-Анджелес Форс - Chicago House 1:0

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

21:00Каллон - РСЛАФ 1:1

ТАДЖИКІСТАН: Вища ліга

14:00Eskhata - ЦСКА-Памір 1:2
14:00Далерон-Уротеппа - Файзканд 1:0

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

14:00Самут Пракан Сіті - Бангкок Юнайтед 3:1

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

20:00Алтай - Гезтепе 2:1
20:00Єні Малатьяспор - Карагюмрюк 3:4

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

21:45Ньютаун - Еберіствіт 1:2

УЕЛЬС: Кімру Південь

21:30Аван Лідо - Гойтр Юнайтед 1:2
21:30Лланеллі - Лланвіт Мейджор 1:2
21:30Порт-Толбот - Амманфорд 1:7
21:30Таффс Велл - Анді 3:0
21:45Понтіпрідд - Бритон Феррі 0:0

УЕЛЬС: Кімру Північ

21:45Гресфорд - Ллангевні 3:0

УКРАЇНА: Перша ліга

16:30Альянс - Гірник-Спорт 4:0
18:30Металіст - Полісся 1:1

УКРАЇНА: Друга ліга

16:00Дніпро Черкаси - Епіцентр Дунаївці 1:3
16:00Миколаїв - Кристал 2:1
16:00Мункач - ЛНЗ Черкаси 1:1
17:00Лівий берег - АФСК Київ 2:0
18:00МФК Металург - Суми 5:0

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

11:00Дніпро-1 U19 - Верес Рівне U19 4:1
13:00Інгулець U19 - Колос U19 0:1

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

21:30Рентістас - Бостон Рівер 1:2

УРУГВАЙ: Сегунда

00:30Роча - Дефенсор Спортінг 1:2
03:00КА Серро - Альбіон 1:0

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: 1. Deild

20:00Скала Ітроттарфелаг - ХБ Торсхавн 2 3:4

ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В

18:30Ільвес-Кіссат - ЕПС 3:0

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Булонь - Шоле 2:3
20:00Бур-ан-Бресс - Шатору 1:0
20:00Лаваль - Ле-Ман 2:1
20:00Орлеан - Аннесі 2:2
20:00Ред Стар - Вільфранш 0:1
20:00Седан - Кретей 0:0
20:00Сет - Стад Бріошен 0:0
20:00Шамблі - Бастія-Борго 2:2

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

21:00Луан-Кюїзо - Фрежюс Сен-Рафаель 0:0

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

21:00КФК Ангулем - Монпельє II 3:2

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

21:00Драговоляц - Рієка 2:2

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Південь

17:30Приморац Біоград - Загора 3:2

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Захід

17:30Naprijed Hreljin - Нехай Сень 0:1

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

20:00Градец-Кралове - ФК Пардубіце 2:0
20:00Сігма Оломоуц - Острава 1:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

17:30Влашим - Простейов 0:1
17:30Дукла Прага - Пржибрам 2:3
19:00Усті-над-Лабем - Варнсдорф 2:0

ЧЕХІЯ: МСФЛ

19:00Глучин - Дольни Бенешов 3:0

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Злінського кр.

19:30Батов - Велке Карловіце 3:1

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Пльзенського кр.

18:00Непомук - Хотіков 3:2

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

18:30Моторлет Прага B - Злічин 2:1

ЧИЛІ: Прімера

17:00Кобресаль - Уачіпато 1:1

ЧИЛІ: Прімера В

00:00Барнечеа - Рейнджерс 2:3
01:00Сан-Маркос де Аріка - С. Морнінг 4:0
02:30У. Де Консепсьйон - Кокімбо 0:1

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

19:00Будучност - Єзеро 0:1

ШВЕЙЦАРІЯ: Кубок Швейцарії

20:30Бюль - Лозанна 2:3пдч
20:30Крінс - Цюрих 0:1
21:00Івердон - Віль 3:0
21:00Конкордія - Серветт 1:4
21:00Ксамакс - Лугано 0:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд

20:30Ассиріска БК - Улларедс ІК 3:1

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

21:45Едінбург Сіті - Стерлінг 2:2

ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії

21:45Іст Стерлінгшир - Форт Вфльям 3:0
22:00Камбернолд Кольтс - Бакі Тісл 1:1

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.