ОНОВИТИ

Футбол » Завтра » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

23:00Кадіс - Барселона -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

21:30Гройтер Фюрт - Баварія Мюнхен -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

19:30Колос - Ворскла -:-

АВСТРІЯ: 2. Ліга

19:10Санкт-Пельтен - Амштеттен -:-
19:30Аустрія Лустенау - ЛАСК Юніори -:-
19:30БВ Лінц - Хорн -:-
19:30Капфенберг - Форвертс Штайр -:-
19:30Ліферінг - Дорнбірн -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Схід

20:00Нойзідль - ТВЛ Електра -:-
20:00Фірст Відень - Леобендорф -:-
20:30Драссбург - Вінер Вікторія -:-
20:30Нойштадт - Маннсдорф -:-
20:30Трайскірхен - Вінер -:-

АВСТРІЯ: Регіональна ліга - Центр

20:00Аллергайліген - Штадль Паура -:-
20:00Гляйсдорф - Уніон Гуртен -:-
20:00Дойчландсбергер - ВСК Вайс -:-
20:00СК Вайц - Рід (Am) -:-
20:00Фекламаркт - СФ Шпітталь -:-
20:30Вельс - Кальсдорф -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга (Жінки)

21:30Санкт-Пельтен Ж - Аустрія Відень Ж -:-

АЗІЯ: Кубок Азії (Жінки) - Кваліфікація - Перший етап

13:00Філіппіни Ж - Гонконг Ж -:-
16:00Сінгапур Ж - Індонезія Ж -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Ковентрі - Пітерборо -:-
22:00Вест Бромвіч - КПР -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

21:45Барроу - Ньюпорт -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

13:00Фулгем U23 - Ньюкасл Юнайтед U23 -:-
21:00Брайтон U23 - Лестер U23 -:-
21:00Вест Гем U23 - Кристал Пелес U23 -:-
21:00Евертон U23 - Манчестер Юнайтед U23 -:-
21:00Лідс U23 - Блекберн U23 -:-
21:00Мідлсбро U23 - Ноттінгем U23 -:-
21:00Челсі U23 - Ліверпуль U23 -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

13:00Свонсі U23 - Пітерборо U23 -:-

АРГЕНТИНА: Торнео Федераль

22:30Десампарадос - Чіполетті -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Клаусура

21:35Хусто Хосе де Уркіса - Фландрія -:-

АРГЕНТИНА: Прімера А (Жінки) - Клаусура

17:00Вілья Сан-Карлос Ж - Рівер Плейт Ж -:-

БАХРЕЙН: Кубок короля

18:15Аль-Нажма - Бусайтін -:-
20:30Аль-Ріффа - Аль-Хала -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

21:45Брюгге - Левен -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:00Льєрс - Васланд-Беверен -:-

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Мехелен U21 - Генк U21 -:-

БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії (Жінки)

21:30Генк Ж - Шарлеруа Ж -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга

20:00ФК Гомель - Динамо-Брест -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Дублери)

14:00Рух Брест 2 - БАТЕ 2 -:-
15:00Іслоч Мінськ 2 - Торпедо Жодіно 2 -:-

БІЛОРУСЬ: Вища ліга (Жінки)

16:30ФК Гомель Ж - ФК Мінськ Ж -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

20:00Бероє - Арда -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

00:15Рояль Парі - Насьональ Потосі -:-
02:30Вільстерманн - Індепендьєнте Петролерос -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Перший етап

23:00Argentinos Juniors - Ciudad Nueva SC -:-

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Перша ліга - РС

17:00Железнічар Баня-Лука - Любич Прнявор -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія Б

01:00КСА - Ботафогу -:-

БРАЗИЛІЯ: Copa Paulista

21:00Португеза - Таубате -:-
21:00Сан-Каетано - Атібая -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20

21:15Атлетіко ПР U20 - Греміу U20 -:-

БУРУНДІ: Прімус Ліга

16:00Віталь'О - Егль Нуар ФК -:-
16:00ПеренесеноРояль де Мурамв'я - Егль Нуар ФК -:-
16:00ТОП Джуніор - Динамік -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Перший етап

23:00АК Лала ФК - Монагас -:-
01:15Пуерто Кабельйо - Гран Валенсія -:-
03:30Депортіво Тачіра - Португеза -:-
23:00Арагуа - Лара -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Сегунда

22:30Депортіво Сулія - Фронтера -:-

ВІРМЕНІЯ: Перша ліга

14:30Ширак Гюмрі - Урарту 2 -:-

ВІРМЕНІЯ: Суперкубок

17:30Алашкерт - Арарат Єреван -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

18:00Телаві - Діла Горі -:-
18:00Торпедо Кутаїсі - Локомотив Тбілісі -:-
20:00Динамо Батумі - Самгуралі -:-
20:00Динамо Тбілісі - Самтредія -:-

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

20:00Кеге - Фредерісія -:-
20:00Хельсінгер - Хобро -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

17:00Етуаль де Ківу - АС Віта Клуб -:-

ЕКВАДОР: Серія В

03:00Cumbaya - Індеп. Хуніорс -:-

ЕСТОНІЯ: Meistriliiga Women

19:00Вапрус Пярну Ж - Флора Ж -:-

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League A

14:00Іспанія U17 W - Північна Ірландія U17 W -:-
20:00Ісландія U17 W - Сербія U17 W -:-

ЄВРОПА: Євро U17 (Жінки) - Кваліфікація - Round 1 - League B

17:00Албанія U17 W - Чорногорія U17 W -:-
19:00Білорусь U17 W - Люксембург U17 W -:-
19:00Косово U17 W - Грузія U17 W -:-

ЄГИПЕТ: Кубок Єгипту

20:00Смуха - Пайрамідс -:-

ЄМЕН: Дивізіон 1

16:00Аль-Хелаль Аль-Сахелі - Аль-Ярмук -:-
16:00Шабаб Аль-Джил - Аль-Оруба Забід -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

11:00Маккабі Цур-Шалом - Маккабі Тамра -:-
12:15Іроні Нешер - Іроні Тверія -:-
14:00Хапоель Мигдаль-ха-Емек - Хапоель Карф-Канна -:-
15:00Tzeirei Kafr Kanna - Таїбе -:-
15:00МС Тіра - Хапоель Каукаб -:-
15:00Х. Герцлія - Хапоель Іксал Імад -:-
15:15Шапіра - Хапоель Бней Залфа -:-
15:30Іроні Бака - Хапоель Бней Фурейдіс -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

12:00Шимшон Тель-Авів - Маккабі Явне -:-
12:30Ашкелон - Бней Ейлат -:-
13:00ФК Дімона - Іроні Кусейфе -:-
13:15Шимшон Кафр-Касім - Хапоель Азор -:-
14:30Холон Єрміяху - Маккабі Іроні Ашдод -:-
14:45Маккабі Яффа - Хапоель Бікат Хаярден -:-
15:00Хапоель Кфар-Шалем - Нордія Єрусалим -:-
15:00Хапоель Марморек - М. Герцлія -:-

ІНДІЯ: Durand Cup - Плей-оф

12:30Армі Ред - Bengaluru Utd -:-
12:30Гоа - Delhi FC -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

11:15Персірая Ачех - Персіпура Джаяпура -:-
11:15Персіта - Балі Юнайтед -:-
14:15Персебая - Бхаянгкара Соло -:-
16:30Персія Джакарта - Персела Ламонган -:-

ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-дивізіон

21:45Богеміанс - Фінн Харпс -:-
21:45Вотерфорд - Дрогеда -:-
21:45Дандолк - Слайго Роверс -:-
21:45Деррі Сіті - Лонгфорд -:-
21:45Сент-Патрікс - Шемрок Роверс -:-

ІРЛАНДІЯ: Перший дивізіон

21:45Treaty United - Корк Сіті -:-
21:45Атлон - Вексфорд -:-
21:45Голвей Юнайтед - ЮК Дублін -:-
21:45Кебінтілі - Шелбурн -:-

ІСЛАНДІЯ: Інкассо-дейлдін

19:15Вестрі - Кордренгір -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

21:00Реал Сосьєдад B - Уеска -:-
22:00Альмерія - Тенеріфе -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

20:00Сан-Себастьян Реєс - Туделано -:-
22:00Расінг С. - Інтернасьйональ М. -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

20:00Хімнастік - Алькояно -:-
22:00Барселона B - Ліненсе -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

15:00Тернана U19 - Реджина U19 -:-

ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга

20:30Аль-Бакаа - Аль-Рамта -:-

КАМЕРУН: Elite Two - Плей-оф

17:00Ренесанс - ОФТА -:-

КАНАДА: Ю-Спортс

03:15UOIT - Йорк -:-
03:15UQAM - Шербрук -:-
03:15UQTR - Конкордія -:-
03:15Монреаль - Макгілл -:-
23:00RMC - Трент -:-

КАТАР: Дивізіон 2

19:30Аль-Бідда - Аль-Муайдар -:-

КИТАЙ: Перша ліга

11:00Nanjing City - Сучжоу Донву -:-
14:35Цзянсі Бейдамен - Чжецзян Грінтаун -:-

КИТАЙ: Друга ліга - Група підвищення у класі

10:00Dongguan Guanlian - Qingdao Youth Island -:-
10:00Xiamen Egret Island - Шаньсі Лондзінь -:-

КІПР: Перший дивізіон

19:00Докса - Ахнас -:-

КІПР: Дивізіон 2

19:00Анагеннісі Деринія - Карміотісса -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Клаусура

23:15Реал Сантандер - Атлетіко ФК -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура

00:15АД Асеррі - Консультантс Десампарадос -:-

ЛИТВА: А Ліга

18:00ФК Паневежис - Дайнава Алітус -:-

ЛИТВА: I Ліга

18:00Йонава - Мінія -:-
18:00Судува 2 - Кауно Жальгіріс 2 -:-

МАЛАВІ: Суперліга

15:30ПеренесеноМайті Вондерерс - Мояле Барракс -:-

МАЛАЙЗІЯ: Прем'єр-ліга

11:45Кучінг Сіті - Келантан Юнайтед -:-

МАЛЬТА: Challenge League

18:00Марсашлокк - Аякс Рабат -:-
22:00Кренді - Мджарр -:-

МАРОККО: Ботола Про

19:00Олімпік Хурібга - ІР Танжер -:-
21:15Магриб Фес - ФУС Рабат -:-
23:30Раджа Касабланка - Сальмі -:-

МАРОККО: Ботола 2

18:30Женесс Массіра - Юньйон Туарга -:-
18:30Шабаб Атлас Хеніфра - ЮСМ Ужда -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура

05:00Пачука - Некакса -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура

03:00Атлетіко Морелія - Алебріхес де Оахака -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Апертура

00:00CD Zap - Escorpiones -:-

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

00:00Алебріхес де Оахака 2 - Сьєрвос -:-

МЕКСИКА: Liga MX U20 - Апертура

17:00Пуебла U20 - Крус Асуль U20 -:-
18:00Хуарес U20 - Керетаро U20 -:-

МОЗАМБІК: Мокамбола

15:30Деспортіву Мапуту - Кошта ду Сол -:-

МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга

05:00Атлетік 220 - Дерен -:-
08:00Мазаалайнууд - Хоромхон -:-
11:00Хаан Хунс-Ерчім - Хангарід -:-
14:00Улан-Батор - Фелконс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Еерсте Дивізі

21:00Алмере Сіті - Дордрехт -:-
21:00Венло - Хелмонд -:-
21:00Де Графсхап - Йонг Утрехт -:-
21:00Ден Гааг - Рода -:-
21:00Ексельсіор - Йонг ПСВ -:-
21:00Осс - ФК Волендам -:-
21:00Телстар - Йонг АЗ Алкмар -:-
21:00ФК Ейндховен - НАК Бреда -:-
21:00ФК Еммен - Ден Босх -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

20:30Аякс Ж - Херенвен Ж -:-
20:30ВВ Алкмар Ж - Феєнорд Ж -:-
20:30Зволле Ж - Ден Гааг Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

19:30Гайденгайм - Дармштадт -:-
19:30Регенсбург - Ауе -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Галлешер - Магдебург -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

20:00Реден - Дельменхорст -:-
20:30Дрохтерзен / Ассель - Альтона -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

20:00Альтглініке - Мойзельвіц -:-
20:00Берлінер АК 07 - Тасманія Берлін -:-
20:00БФК Динамо - ФК Хемніцер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

20:00Балінген - Штутгарт II -:-
20:00Вальдорф - Ульм -:-
20:00Пірмазенс - ФК 08 Хомбург -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

20:001860 Розенхайм - Байройт -:-
20:00Ельтерсдорф - Бурггаузен -:-
20:00Іллертіссен - Аугсбург II -:-
20:30Меммінген - Гройтер Фюрт II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

20:00Брамфельдер СФ - Гамм Юнайтед -:-
20:30Вандсбекер Конкордія - Бармбек-Уленхорст -:-
20:30СК Вікторія Гамбург - Буххольц 08 -:-
21:00Гамбург III - Торнеш -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

21:00Тюндерн - Геттінген -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

20:30Бад-Фільбель - РВ Вальдорф -:-
21:00Гессен Драйайх - Цайльсгайм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

20:001. ФК Фойхт - Вюрцбург ФФ -:-
20:00Гебенбах - Зелігенпортен -:-
20:00Ерлянген - Баварія Гоф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

20:30ПеренесеноКрай - Баумберг -:-

НОРВЕГІЯ: Юніори U19

19:00Брюне U19 - Старт U19 -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Ліга ОАЕ

17:45Бані Яс - Аджман -:-
17:45Хорфаккан - Аль-Дафра -:-
20:00Аль-Шарджа - Аль-Джазіра -:-
20:00Емірейтс Клаб - Аль-Наср -:-

ПАКИСТАН: Прем'єр-ліга

18:00ПеренесеноВАПДА - Humma -:-

ПАЛЕСТИНА: Ліга Західного берегу

16:00Мерказ - Аль-Халіл -:-
19:00Tubas - Аль-Кудс -:-

ПАРАГВАЙ: Другий дивізіон

17:00Спортіво Трініденсе - Ресістенсія -:-

ПАРАГВАЙ: Copa Paraguay

01:001 de Marzo Pilar - Такуарі -:-

ПЕРУ: Ліга 1 - Клаусура

23:30Альянса Уануко - Універсітаріо -:-
02:00Універсідад Сан-Мартін - Сесар Вальєхо -:-

ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Плей-оф

03:30Пеньяроль (Uru) - Атлетіко ПР (Bra) -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

18:00Сволловс - Кейптаун Сіті -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

16:00Кейптаун Олл-Старз - Хангрі Лайонс -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Ліга К3

13:00Теджон Корейл - Ульсан Сітізен -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

21:45Ардс - Балліклер -:-

ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Ліга КОНКАКАФ

01:00Сантос де Гуапілес (Cos) - Пласа Амадор (Pan) -:-
03:00Санта Лучія (Gtm) - Сапрісса (Cos) -:-
05:00УД Універсітаріо (Pan) - Мотагуа (Hon) -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Ленчна - Лехія Гданськ -:-
21:30Ягеллонія - Лех Познань -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

19:00Відзев Лодзь - Скра -:-
21:30Польковіце - Тихи -:-

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

16:00Гарбарня - ГКС Белхатув -:-

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група II

18:00Погонь Щецін II - Котвіца Колобжег -:-

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

13:00Погонь Щецін U18 - Ягеллонія U18 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

21:00Спортінг - Марітіму -:-
23:15Жил Вісенте - Порту -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Кубок Португалії

21:30Алверка - Віла Реал -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Портімоненсе U23 - Спортінг U23 -:-
17:00Ешторіл U23 - Бенфіка U23 -:-

РОСІЯ: Молодіжна ліга

12:00Зеніт U19 - Ахмат Грозний U19 -:-
12:00Крилья Совєтов Самара U19 - Урал U19 -:-
12:00Уфа U19 - ЦСКА Москва U19 -:-
13:00Арсенал Тула U19 - Хімки U19 -:-
13:00Рубін Казань U19 - Konoplev Academy U19 -:-
13:00Строгіно М. U19 - Спартак Москва U19 -:-
13:00ФК Ростов U19 - UOR U19 -:-
14:00Чертаново М. U19 - Локомотив Москва U19 -:-
15:00Динамо Москва U19 - Нижній Новгород U19 -:-
19:00Краснодар U19 - Сочі U19 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:00Рапід Бухарест - Волунтарі -:-

РУМУНІЯ: Ліга 2

17:00ФК Брашов - Стяуа Бухарест -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

17:00Аеростар - Металул Бузеу -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3

17:00Fetesti - Фарул Констанца 2 -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

17:00АКС Арджеш 2 - Дінамо Б. 2 -:-
17:00Морень - Тунарі -:-
17:00Стяуа Б. 2 - Прогресул Спартак -:-
17:00Уніря Басков - Браду -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

17:00Германнштадт 2 - Одорхею -:-
17:00Шепші 2 - Пучоаса -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

17:00Ведіца Колонешть - Спортінг Рошіорій -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

17:00Пандурій - Ксм Дева -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

17:00Думбревіца - Гірода & Джармата-Вій -:-

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

17:00Viitorul Cluj - Окна Муреш -:-
17:00Санататя Клуж - Уніря Алба-Юлія -:-
17:00Уніря Унгень - Арієшул Турда -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

22:15Віртус - Космос -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Професійна ліга

18:40Абха - Дхамк -:-
20:25ФК Аль-Іттіхад - Аль-Таавон -:-

СЕРБІЯ: Сербська ліга - Белград

16:30Бродарац - Раднічки Белград -:-
16:30Ушце - Студентскі Град -:-

СИРІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Аль-Джайш - Аль-Шорта -:-
15:00Аль-Іттіхад Алеппо - Харджале -:-
15:00Аль-Карамах - Хоттін -:-
15:00Аль-Талія - Аль-Вахда -:-
15:00Джаблех - Афрін -:-
15:00Тішрін - Ватбах -:-
15:00Футуа - Аль-Навайр -:-

СІНГАПУР: Прем'єр-ліга

14:45Альбірекс Ніїгата - Тампінес -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Погронє - Тренчин -:-

СЛОВАЧЧИНА: Дивізіон С - Братислава

19:30Сенец - Слован Мост -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

19:00НК Крка - Рогашка -:-
20:00Триглав - Примор'є -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. SZNL Women

18:30Помур'є Ж - Крім Ж -:-

СУДАН: Прем'єр-ліга

20:00Аль-Меррейх - Меррейх Ель-Фашер 2:0
20:00Аль-Хіляль Омдурман - Аль-Хіляль Кадуглі 2:0

СЬЄРРА-ЛЕОНЕ: Прем'єр-ліга

22:00Майті Блекпул - Бо Рейнджерс -:-

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1

14:00Муангтонг Юнайтед - Ратчабурі -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

20:00Алтай - Бешикташ -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

20:00Коджаеліспор - Тузласпор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

16:00Бергама Блд. - Кутахьяспор -:-

УГОРЩИНА: НБ І

21:00Залаеґерсеґ - Пакш -:-

УЕЛЬС: Кубок Уельсу

21:45Карнарвон - Престатін Таун -:-
21:45Колвін-Бей - Ратін -:-
21:45Конві Боро - Нью-Сейнтс -:-
21:45Таффс Велл - Лланвіт Мейджор -:-
22:00Кембріан енд Клайдеч - Пенібонт -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

11:00Шахтар U19 - Верес Рівне U19 -:-
12:00Рух U19 - Динамо К. U19 -:-
13:00Олександрія U19 - ФК Маріуполь U19 -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

22:00Діжон - Валансьєнн -:-
22:00Кевіллі Руан - Генгам -:-
22:00Нансі - Ам'єн -:-
22:00Нім - Гавр -:-
22:00Ніор - ФК Париж -:-
22:00По - Дюнкерк -:-
22:00Родез - Гренобль -:-
22:00Сошо - Осер -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

20:00Авранш - Булонь -:-
20:00Бастія-Борго - Ред Стар -:-
20:00Вільфранш - Орлеан -:-
20:00Кретей - Лаваль -:-
20:00Ле-Ман - Конкарно -:-
20:00Сет - Бур-ан-Бресс -:-
20:00Стад Бріошен - Аннесі -:-
20:00Шоле - Шамблі -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

19:30Ліон Ж - Генгам Ж -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Схід

19:00Славонія Пожега - Вуковар 1991 -:-

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

18:00Жижков - Дукла Прага -:-
19:00Усті-над-Лабем - Брно -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група А

11:30Пржибрам B - Вікторія Пльзень B -:-

ЧЕХІЯ: ЧФЛ - Група В

16:30Млада Болеслав B - Тепліце B -:-

ЧЕХІЯ: МСФЛ

17:00Острава B - Vratimov -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Праги

18:00Угельне склади Прага - Моторлет Прага B -:-

ЧЕХІЯ: Чемпіонат Карловарського кр.

19:00Хеб - Грознетін -:-
20:00Карлові Вари B - Локо Карлові Вари -:-

ЧЕХІЯ: Ліга U19

13:00Карвіна U19 - Метеор Прага U19 -:-

ЧИЛІ: Прімера

00:30Уачіпато - Палестіно -:-

ЧИЛІ: Прімера В

00:30Сан-Феліпе - У. Де Консепсьйон -:-
03:00Кокімбо - КД Санта-Круз -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

20:00Зета - Іскра -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

21:30Віль - Шаффхаузен -:-
21:30Вінтертур - Арау -:-

ШВЕЦІЯ: Супереттан

20:00Ергрюте - АФК Ескільстуна -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд

20:00ФК Умео - Тефтео ІК -:-

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд

20:00Карлскруна - Асарум -:-
20:15Есвелвс - Носабю ІФ -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

21:45Арброт - Кілмарнок -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

21:45ПеренесеноКамбернолд Кольтс - Селтік B -:-

ЯПОНІЯ: J1-ліга

13:00Сімідзу - Кобе -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.