ОНОВИТИ

Футбол » 04.12.2021 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Вест Гем - Челсі 3:2
17:00Вулвергемптон - Ліверпуль 0:1
17:00Ньюкасл Юнайтед - Бернлі 1:0
17:00Саутгемптон - Брайтон 1:1
19:30Вотфорд - Манчестер Сіті 1:3

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

15:00Севілья - Вільярреал 1:0
17:15Барселона - Бетіс 0:1
19:30Атлетіко - Мальорка 1:2
22:00Реал Сосьєдад - Реал Мадрид 0:2

ІТАЛІЯ: Серія А

16:00Мілан - Салернітана 2:0
19:00Рома - Інтер 0:3
21:45Наполі - Аталанта 2:3

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Армінія Білефельд - Кельн 1:1
16:30Аугсбург - Бохум 2:3
16:30Баєр Леверкузен - Гройтер Фюрт 7:1
16:30Гоффенгайм - Айнтрахт Франкфурт 3:2
16:30Майнц - Вольфсбург 3:0
19:30Боруссія Д. - Баварія Мюнхен 2:3

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Верес - Динамо К. 0:3
17:00Рух - Ворскла 0:0
19:30Металіст 1925 - Колос 0:1

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

18:00Марсель - Брест 1:2
20:00Лілль - Труа 2:1
22:00Ланс - ПСЖ 1:1

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

08:05Брісбен Роар - Аделаїда Юнайтед 0:0
10:45Мельбурн Сіті - Вестерн Юнайтед 0:1
10:45ФК Сідней - Ньюкасл Джетс 2:2

АВСТРАЛІЯ: A-League Women

08:05Сідней Ж - Ньюкасл Ж 3:1
13:05Перт Ж - Брісбен Роар Ж 2:1

АВСТРІЯ: Бундесліга

18:00ВСГ Сваровскі - А. Клагенфурт 0:1
18:00Зальцбург - Хартберг 2:1
18:00Штурм Грац - Адміра 1:1

АЗЕРБАЙДЖАН: Прем'єр-ліга

14:00Кешла - Сабаїл 2:2
16:15Карабах - Сабах Баку 5:1

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Кастріоті - Кукесі 1:6
14:45КФ Егнатія - ФК Тирана 0:2
17:45Партизані - Скендербеу 2:1

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон

14:30Аполонія Фієр - Корабі Пешкопі 3:2
14:30Берат - Беселіджа Л. 1:0
14:30Бутрінті Саранде - Беса Кавая 1:0
14:30Ерзені - Люшня 4:1
14:30Малікі - Церрік 1:1
14:30Тербуні Пука - Біліс 0:0
14:30Шкумбіні Пекін - Поградец 1:1

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:30Белуіздад - Хуссейн Дей 1:0
15:30Магра - ЕС Сетіф 0:2
15:30Шелгум - ЮСМ Алжир 0:0
18:00Оран - Арба 1:1

АЛЖИР: Ліга 2

16:00Айн-Уессара - ЮСММ Хаджут 0:1
16:00Батна - Телагема 1:1
16:00Бен Акнун - El Khemis 6:0
16:00Ель-Баяд - АСМ Оран 1:0
16:00Еулма - Скікда 2:1
16:00ЖСМ Тіарет - Відад Адабі де Буфарік 2:0
16:00Куба - Айн-Темушент 1:0
16:00Лахдарія - МО Константін 1:2
16:00Міла - Бордж-Менаєль 0:1
16:00МО Беджая - Аннаба 0:0
16:00Саіда - Бель-Аббес 2:2
16:00СК Айн Дефла - Харрах 0:3
16:00Уаргла - Беджая 3:0
16:00Уед Слі - Маскара 2:1
16:00Хамра Аннаба - Бордж-Бу-Арредідж 4:0
16:00Хеншела - ЮС Шауя 2:1

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Ковентрі - Вест Бромвіч 1:2
17:00Барнслі - Хаддерсфілд 1:1
17:00Блекберн - Престон 1:0
17:00Блекпул - Лутон 0:3
17:00Бристоль Сіті - Дербі 1:0
17:00Кардіфф - Шеффілд Юнайтед 2:3
17:00Мідлсбро - Свонсі 1:0
17:00Міллволл - Бірмінгем 3:1
17:00Ноттінгем - Пітерборо 2:0
17:00Редінг - Халл 1:1

АНГЛІЯ: Перша ліга

17:00Аккрингтон - Флітвуд 5:1
17:00Сандерленд - Оксфорд Юнайтед 1:1

АНГЛІЯ: Національна Ліга

17:00Барнет - Мейденгед 3:0
17:00Бромлі - Велдстон 3:2
17:00Веймут - Торкі 1:2
17:00Дагенем енд Ред. - Грімсбі 3:2
17:00Довер - Рексем 0:1
17:00Олдершот - Олтрінчем 2:2
17:00Соліхалл - Вокінг 2:0

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

17:00Бредфорд ПА - Бреклі Таун 0:3
17:00Гайзлі - Йорк 0:1
17:00ПеренесеноГейтсхед - Телфорд -:-
17:00Глостер - Спеннімур 2:0
17:00Керзон Ештон - Олфретон 1:2
17:00Кеттерінг - Бостон 2:3
17:00Саутпорт - Херефорд 2:0
17:00Файлд - Бліт 4:1
17:00Честер - Лімінгтон 2:1

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

17:00Веллінг - Істборн Боро 0:2
17:00Гемптон енд Річмонд - Хемел Хемпстед 0:1
17:00Далвіч Гамлет - Еббсфліт 5:2
17:00Дартфорд - Біллерікі 1:0
17:00Конкорд - Брейнтрі 2:2
17:00Слау - Тонбридж 2:1
17:00Хангерфорд - Оксфорд Сіті 0:1
17:00Хевент енд В. - Бат 1:3
17:00Чіппенгем - Доркінг 4:1

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00ПеренесеноАтертон - Віттон -:-
17:00Бесфорд - Стейлібридж 1:1
17:00Воррінгтон - Ланкастер 5:1
17:00ПеренесеноЕштон Юнайтед - Саут Шілдс -:-
17:00Метлок - Стаффорд 2:3
17:00Мікловер - Грантем 2:2
17:00Морпет - Гейнсборо 2:0
17:00ПеренесеноРедкліфф - Бамбер Бридж -:-
17:00ПеренесеноФК Юнайтед - Вітбі -:-
17:00Хайд - Нантвіч 1:0

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00Барвелл - Рашолл 0:0
17:00Бігглсвейд Таун - Алвечерч 1:1
17:00Коулвілл - Нанітон 4:1
17:00Нідгем Маркет - Стаурбридж 1:3
17:00Пітерборо Спортс - Реддіч 0:1
17:00Ройстон - Бромсгроув 0:0
17:00Сент-Айвс - Бенбері 2:1
17:00Стретфорд - Лоустофт 1:2
17:00Хенсфорд - Лейстон 4:0
17:00Хітчін - Рашден енд Даймондс 1:2

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

17:00Біконсфілд - Єйт Таун 0:4
17:00Вімборн - Хендон 1:4
17:00Волтон Кежуалс - Тонтон 1:1
17:00Дорчестер - Харроу 3:1
17:00Пул - Кінгс Ленглі 6:2
17:00Свіндон С - Солсбері 2:1
17:00Тівертон - Госпорт 2:2
17:00Фарнборо - Мертир Таун 3:2
17:00Хартлі Вінтні - Вестон-сьюпер-Мер 1:2
17:00Хейз енд Їдінг - Мет. Поліс 1:2
17:00Чешем - Труро 3:1

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

17:00Бішопс Стортфорд - Каршолтон 1:1
17:00Вортінг - Крей 2:0
17:00Енфілд Таун - Фолкстоун 2:3
17:00Іст Таррок - Боверс енд Пітсі 0:2
17:00Корінтіан-Кежуалс - Вінгейт енд Фінчлі 1:1
17:00Летерхед - Брайтлінгсі 0:2
17:00Льюїс - Поттерс 1:5
17:00Маргейт - Чесхант 2:2
17:00Мерстем - Хоршем 1:3
17:00Харінгі - Богнор Реджис 3:3
17:00Хорнчерч - Кінгстоніан 2:1

АНГЛІЯ: Кубок Англії

14:45Бакстон - Моркем 0:1
17:00Бертон - Порт Вейл 1:2
17:00Бристоль Роверс - Саттон 2:1
17:00Вімблдон - Челтнем 4:3
17:00Волсолл - Свіндон 1:2
17:00Донкастер - Менсфілд 2:3
17:00Іпсвіч - Барроу 0:0
17:00Карлайл - Шрусбері 1:2
17:00Кембридж Юнайтед - Ексетер 2:1
17:00Лейтон Орієнт - Транмер 4:0
17:00Лінкольн - Хартлпул 0:1
17:00Портсмут - Харрогейт 1:2
19:30Йовіл - Стівенедж 1:0

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга 2

14:00Тоттенгем U23 - Манчестер Сіті U23 3:0

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

13:00Вест Бромвіч U18 - Бірмінгем U18 1:1
13:00Евертон U18 - Манчестер Юнайтед U18 3:0
13:00Кристал Пелес U18 - Тоттенгем U18 3:0
13:00Редінг U18 - Норвіч U18 2:0
13:00Сандерленд U18 - Мідлсбро U18 3:4
13:00Саутгемптон U18 - Фулгем U18 2:0
13:00Челсі U18 - Арсенал U18 4:1
14:00Вулвергемптон U18 - Ноттінгем U18 0:3
14:00Сток U18 - Манчестер Сіті U18 2:0
15:00Ліверпуль U18 - Ньюкасл U18 3:1

АНГОЛА: Жирабола

16:30Академіка - КРД Ліболу 1:2

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Колон Санта-Фе - Атлетіко Тукуман 3:0
00:15Сентраль Кордоба - Уніон де Санта-Фе 2:0
02:30Велес Сарсфілд - Патронато 0:0
22:00Арсенал Саранді - Бока Хуніорс 1:1
00:15Годой Крус - Платенсе 2:2
00:15Сармьєнто Хунін - Тальєрес Кордоба 1:2

АРГЕНТИНА: Прімера В - Етап невдах

22:00Каньюелас - Фенікс 1:1
22:00Комунікасьонес - Архентіно де Кільмес 4:1

АРГЕНТИНА: Прімера С - Підвищення у класі - плей-оф

01:00Архентіно де Мерло - Берасатегі 1:0
02:00Спортіво Італьяно - Ітусаїнго 0:0

АРГЕНТИНА: Прімера D - Підвищення у класі - плей-оф

22:00Деф. де Камбасерес - КСР Еспаньйол 0:0
22:00Пуерто Нуево - Спортіво Барракас 1:1пен

АРУБА: Дивізіон ді Онор

02:00Естрелья - Ла Фама 0:3
00:30Рівер Плейт - Расінг Клуб Аруба 1:1

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

17:15Левен - Гент 0:1
19:30Кортрейк - Серкль Брюгге 0:2
19:30Остенде - Ейпен 2:1
21:45Брюгге - Серен Юнайтед 3:2

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:45Васланд-Беверен - РВДМ 2:3

БЕЛЬГІЯ: National Division 1

20:30Дессель - Бом 3:2
21:00ОК Шарлеруа - РФК Льєж 2:2
21:00Патро Ейсден - Дендер 1:1
21:00ЮР Ла Лувьєр - Тессендерло 0:0

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

20:00Ме - Варнан 0:2
21:00Жеврі - Акран 1:2
21:00Тюбіз - Кувен-Мар'ємбург 5:0

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

20:00Діккелвенне - КРС Харельбеке 0:2
20:30Нінове - Веттерен 3:0
20:30Ронсе - Гуллегем 0:1

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

19:30ПеренесеноХад - Лондерзел -:-
21:00Бохолтер - Алст 2:3
21:00Ліра-Льєрс Берлар - Хогстратен 1:0
21:00Сіті Пайретс - Хаутвенне 3:2
21:00Тонгерен - Вейгмал 2:0

БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)

15:00Тінен Ж - Мехелен Ж 1:4
16:00РФК Льєж Ж - КСК Андерлехт II W 3:2
17:00Фамкес Меркем Ж - Молдаво Ж 1:1
18:00Монс Ж - Генк II W 2:3

БЕЛЬГІЯ: Кубок Бельгії (Жінки)

16:00Гент II W - Шастр Ж 3:0
16:00Зюлте-Варегем Ж - КСК Андерлехт Ж 1:3
17:00Генк Ж - Брюгге Ж 1:2

БЕНІН: Ліга 1

17:00Cavaliers - Бембереке 1:1
17:00Coton FC - АСПАК 3:1
17:00Dynamique Djougou - Бюффле дю Боргу 0:4
17:00ДЖЕ - Авранку Омніспорт 1:0
17:00Еспуар - Динамо Абомей 1:0
17:00Котону - Adjidja 1:0
17:00Собемап - Аєма 2:0
17:00Солей - Тоннер 0:1

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

21:00ПХК Зебрас - Норт Вілладж Ремс 1:1

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

12:30Ботев Враца - Бероє 1:0
15:00Левскі - Ботев Пловдив 2:0

БОЛГАРІЯ: Третя ліга - Північний Захід

14:00Етар II - ОФК Левскі 2:2

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

21:00Пальмафлор - Аврора 3:2

БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА: Прем'єр-ліга

14:00Посуше - Прієдор 0:0
14:00ФК Сараєво - Вележ Мостар 0:2
16:00Борац Баня-Лука - Слобода 3:1

БОТСВАНА: Прем'єр-ліга

16:00ПеренесеноMasitoaka - Sua Flamingoes -:-
16:00ПеренесеноГабороне Юнайтед - Морупуле -:-
16:00ПеренесеноОрапа Юнайтед - Джваненг Гелаксі -:-
16:00ПеренесеноПрізонс ХІ Габороне - Тауншип Роллерс -:-

БРАЗИЛІЯ: Серія А

00:00Атлетіко ПР - Куяба 1:0
01:00Спорт Ресіфі - Фламенгу 1:1
01:00Шапекоенсе СК - Атлетіку Гояніенсе 0:1
02:00Форталеза - Жувентуде 1:0

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

22:00Ремо - Пайсанду 2:0

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30АСЕК Кудугу - Кіко 0:0
17:30АСФ Діулассо - УСФА 2:0
17:30Купела - Саліта 0:0
19:45Сонабель Уагадугу - Мажестік 0:1

БУРУНДІ: Прімус Ліга

15:00Віталь'О - ТОП Джуніор 0:0
15:00Егль Нуар ФК - Олімпік Стар 1:1
15:00Каянза - Фламбо де л'Ест 2:3
15:00Мусонгаті - Бужумбура Сіті 0:0

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Другий етап

21:00Скасовано Атлетіко Венесуела - Пуерто Кабельйо -:-
23:15Португеза - Ерманос Кольменарес 3:0
23:30Метрополітанос - Арагуа 2:2

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

12:00Нораванк - Алашкерт 0:2
15:00Арарат Єреван - БКМА 2:1

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Accra Lions - Елевен Вандерз 1:0
17:00Адуана - ВАФА 3:0
20:00Ельміна Шаркс - Карела 2:1

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура

04:00Шелаху - Комунікасьйонес 0:1

ГВІНЕЯ: Ліга 1

18:00КО Коя - Сателліт 3:1

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

17:00Лайонс Гібралтар - Коледж 1975 0:3
19:30Глесіс Юнайтед - Манчестер 62 1:1

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:15Атромітос - Смірніс 4:1
17:15Волос - Панетолікос 1:2
19:30ОФІ Крит - Олімпіакос Пірей 1:3

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45Аполлон Лариса - Іракліс 0:1
14:45Діагорас - AEK B 0:1
14:45Егалео - Іродотос 2:0
14:45О. Волос - Пієрікос 0:1
17:00Ерготеліс - Панатінаїкос B 1:0

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

15:00Македонікос - ФК Козані 1:1
15:00Тьєлла Саракіной - Іракліс Абелокіпі 2:2

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

15:00Іракліс Лариса - Елассона 3:2

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

18:00Айолікос - Pyliou 2:0

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі

11:30Сабуртало Тбілісі - Самтредія 5:1
11:30Телаві - Шукура 2:1
11:30Торпедо Кутаїсі - Самгуралі 4:1
16:30Динамо Тбілісі - Локомотив Тбілісі 3:2

ДАНІЯ: 1-й Дивізіон

14:00Кеге - Люнгбю 3:3
14:00ПеренесеноЯммербугт - Фремад Амагер -:-
15:00Нюкебінг - Веннсюссель ФФ 1:1

ДАНІЯ: Кубок Данії

19:00Вайле - Кольдинг 5:1

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

16:00АС Арта - EAD/PK 12 4:1
18:00Хаяб - Police Nationale 1:2

ЕСВАТІНІ: Прем'єр-ліга МТН

12:30Манзіні Сі Бердс - Мбабане Сволловс 1:2
14:30Вовово - Тамбуті 2:1
14:30Маланті Чіфс - Tambankulu 0:2
15:00Грін Мамба - Мбабане Хайлендерс 2:4

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга - Вибування

16:00Таммека - Калев Таллінн 3:0

ЕСТОНІЯ: Мейстріліга - Чемпіонська група

13:00Легіон - Нарва 0:2
19:00Пайде - Нимме Калью 5:3

ЕСТОНІЯ: Есілііга - Вибування

13:00Пярну - FC Alliance 0:0

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Фасіл Кенема - Велайта Діча 0:0
17:00Волкіте Кенема - Арба-Минч 0:0

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group A

14:30Mallawi - Кена 1:0
14:30Асьют Петролеум - СК Асуан 0:0
14:30Бені Суеф - Tamya 0:0
14:30Ель Аламін - El Madina El Monowara 0:3
14:30Кіма Асуан - Сохаг 1:0
14:30Фаюм - El Badari 1:1
14:30Хаммаді - Ель-Мінья 1:2

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group B

14:30Ітесалат - Суец Монтакаб 0:1
14:30Марех - Аль-Секка 0:0

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group C

14:30Ель-Раджа - Pioneers 0:2

ЗАМБІЯ: Суперліга

13:00Індені - Лусака Дайнамос 0:3
15:00ПеренесеноКабве - Занако -:-
15:00Кансанші - Білдкон 0:0
15:00Конкола - Грін Іглз 1:2
15:00Нкана - Форест Рейнджерс 2:0
15:00ФК Грін Баффалос - Прізон Леопардс 3:3
15:00Чамбіші - Нквазі 1:0

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

15:00Хапоель Хадера - Сахнін 2:1
17:30Маккабі Петах-Тіква - МС Ашдод 0:1
19:50Кір'ят-Шмона - Нетанія 2:1

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

14:30Хапоель Бней-Арара - Таїбе 1:0

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

20:30Хапоель Бней-Лод - ФК Дімона 1:0

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Норт-Іст Юнайтед - Гоа 2:1
18:00Бангалор - Мумбай Сіті 1:3

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

13:15Персебая - ПС Баріто Путера 2:0
15:45Мадура Юнайтед - Персіб Бандунг 0:1

ІРАН: Про-ліга

13:30Сірджан - Сепахан 4:2
13:30Хавадар СК - Нафт М.І.С. 0:0
14:30Санат Нафт - Пейкан 0:0
14:45Естеглаль Тегеран - Персеполіс 0:0

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

19:15Фуенлабрада - Альмерія 1:1

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

18:00Естремадура - Самора 2:2
18:00Талавера - Інтернасьйональ М. 1:1
20:00СД Логроньєс - Калаорра 0:0
20:00Ферроль - Депортіво 0:0

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

18:00ПеренесеноКоста Брава - Сабадель -:-
20:00Альбасете - Алькояно 2:0
20:00Бетіс B - Лінарес 1:3
20:00Сан-Фернандо - УКАМ Мурсія 2:1

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1

19:00Лангрео - Понтеведра 1:2

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

17:30Ардой - Ларедо 0:1
18:00Аренас Клуб - Нахара 0:0

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4

18:00Вільяновенсе - Монтіхо 2:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

17:15Viveiro - Расінг Клуб Вільяльбес 0:4
17:30Sofan - Арсуа 2:2
17:30ПеренесеноДепортіво Фабріль - Arnoia -:-
17:30Оуренсе - Сільва СД 1:1
18:00КД Чоко - Естраденсе 2:4
18:30Польворін - Рапідо де Боусас 1:1
19:30Барко - Алондрас 2:2

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2

16:45Леальтад - Прав'яно 3:2
16:45Москонія - Спортінг Х. B 0:1
16:45Наварро - Льянес 1:0
17:00Реал Ов'єдо B - Л'ентрегу 1:2
18:00Хіхон Індустріаль - Рокес 1:1
19:00Лененсе - Ковадонга 2:2
20:00Басіко Уррака - Саудаль Депортіво 1:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3

16:30Ноха - Текстіль Ескудо 1:2
16:45Торіна - Гуарнісо 2:0
17:00Ескобедо - Сіете Вільяс 1:0
18:00Атлетіко Альберісія - Кастро 2:2

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4

17:00Урдуліс - СД Деусто 0:0
17:30Beti Gazte - Ауррера Ондарроа 1:1
17:30Толоса - КД Вікторія 3:2
18:00Анайтасуна ФТ - Сантучу 2:0
18:00Дуранго - Беасайн 1:1
18:00Португалете - Баракальдо 1:0
18:30Uritarra - Пасая 2:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

18:00Аско - Жирона B 1:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

12:30Вільярреал C - Валенсія B 0:1
13:00Торрельяно - Беніганім 4:1
17:00Еркулес B - Оріуела 0:1
17:30Сілья - Аценета 2:0
18:00Torrent - Хове 1:0
18:00Рекамбіос Колон - Кастельйон B 1:1
18:00ПеренесеноРода - Вільяхойоса -:-
18:00Сагунтіно - Ілісітано 2:0
19:00Асеро - Олімпік Хатіва 1:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7

13:00Атлетіко B - Лос Росас 2:1
14:00Паракуельйос - Хетафе B 1:1
17:00Мораталас - Тріваль Вальдерас 2:2
17:00РСД Алькала - Парла 1:0
19:00Комплутенсе - Ursaria 2:2
19:30Райо Вальєкано B - Трес Кантос 1:1
20:00Колонія Москардо - Алькоркон B 1:4

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

16:45Саламанка B - Колехіос Діокесанос 1:0
17:00Леонеса B - Атлетіко Асторга 2:3
17:30Альмасан - Санта-Марта Тормес 2:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

19:30Атлетіко Поркуна - Торредонхімено 2:2

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

17:30Рота - Севілья C 0:2
18:00КД Утрера - Пособланко 3:2
18:00Сеута B - Лос Барріос 1:0
19:30Антоньяно - КД Херена 0:1
19:30КД Херес - Коніль 3:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11

16:45Льйосетенсе - Son Veri 1:1
17:00Sant Jordi - Ротлет Молінар 2:1
17:00Мальорка B - Меркадаль 2:0
17:00Побленсе - Платхес де Кальвія 0:1
17:30Бініссалем - Муренсе 0:3
17:30Сантаньї - Манакор 0:3
18:00Портмані - Inter Ibiza 0:0
19:30Кольєренсе - Campos 0:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

23:00Вілья Санта-Бріхіда - Уньйон В'єра 3:0
18:00Санта-Урсула - Herbania 1:0
19:00Лас-Пальмас C - Лас Сокас 0:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13

17:30УД Лос Гаррес - Расінг Мурсія 1:2
19:00Єклано - Archena 1:0
19:15Бульєнсе - Е.Г. Ель Пальмар 1:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14

17:30Естремадура УД B - Херес 2:1
19:00Олівенса - Трухільйо 1:1

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17

16:30Santa Anastasia - Сарагоса B 0:1
17:30Утебо - Борха 2:1
18:00Атлетіко Монсон - Giner Torrero 3:0

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

17:00Ільєскас - Таранкон 1:0
17:15Конкенсе - Hogar Alcarreno 2:0
17:30Альманса - Торріхос 0:2
17:30Вільяканьяс - Вільярробледо 2:1
17:30Гвадалахара - San Clemente 1:0
17:30Мігельтурреньйо - Асукека 1:2
18:00Вільяррубія - Уракан де Баласоте 2:1
18:30Сьюдад Реал - Альбасете B 1:1

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

13:00Барселона Ж - Атлетік Більбао Ж 4:0
13:00Бетіс Ж - Севілья Ж 0:0
14:00Тенеріфе Ж - Райо Вальєкано Ж 3:2
17:30Вільярреал Ж - Реал Мадрид Ж 0:2

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

14:00Еспаньйол Ж - Барселона B W 1:0
14:00Сігалл Ж - СЕ АЕМ Ж 1:2
16:45Спортінг Х. Ж - Прадехон Ж 2:2
18:00Атлетіко B W - Атлетік Більбао B W 2:1

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Беневенто - Порденоне 2:1
15:00Козенца - Кремонезе 0:2
15:00Кротоне - СПАЛ 1:2
15:00Фрозіноне - Тернана 1:1
17:15Лечче - Реджина 2:0

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

15:30Леньяно Салюс - Про Сесто 1:1
15:30Перголеттезе - Мантова 1:1
15:30Про Патрія - Фералпісало 0:2
15:30Тренто - Сереньо 0:1
16:00Віртус Верона - Альбінолеффе 0:0

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

15:30Понтедера - Терамо 0:3
18:30ЗупиненоЛуккезе - Каррарезе 0:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30Saluzzo - Гоццано 0:2
15:30Вадо - Асті 2:2
15:30Казале - К'єрі 0:1
15:30Сестрі Леванте - Лігорна 1:2
15:30Тічіно - Citta di Varese 0:1
15:30Фоссано - Лаваньєзе 4:1
15:30ХСЛ Дертона - Бра 0:2

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30Sona - USD Casatese 0:2
15:30Vis Nova Giussano - Дезенцано Кальвіна 1:2
15:30Леньяно - Франчакорта 1:2
19:00Леон - Брену 1:4

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

15:30Амброзіана - Кальдьєро Терме 1:4
15:30АрціньяноК'ямпо - Левіко Терме 3:2
15:30Камподарсего - К'ярлінс Мудзане 0:0
15:30Уніон Клодьєнсе - Местре 2:0
16:00Адрієзе - Cattolica Calcio 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30Alcione Milano - Ріміні 0:2
15:30Меццолара - Лентіджоне 1:1
15:30Прогрессо - Прато 3:1
15:30Равенна - Трітіум 3:1
15:30Саммаурезе - Форлі 3:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

15:30Сан-Донато Таварнелле - Tiferno Lerchi 3:1
15:30Трестіна - Лорнано Бадессе 1:2
15:30Фоліньйо - П'янезе 1:1
15:30Фоллоніка Гаворрано - Скандіччі 1:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30Реканатезе - Вастезе 3:1
15:30Трастевере Кальчо - Фано 3:1

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:00Кальчо Джульяно - Латте Дольче 3:0
15:30Арцакена - Carbonia 1:0
15:30Кассіно - Апрілія 0:2
15:30Остія Маре - Гладіатор 1:2
15:30Чінтія-Альбалонга - Афраголезе 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

15:30Lavello - Бітонто 2:1
15:30Virtus Matino - Mariglianese 0:1
15:30Гравіна - Сорренто 2:0

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30San Luca - Чіттановезе 1:1

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Мілан U19 - СПАЛ U19 4:1
12:00Пескара U19 - Ювентус U19 1:1
14:00Наполі U19 - Інтер U19 0:2

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Ентелла U19 - Порденоне U19 1:0
12:00Нуова Козенца U19 - Лаціо U19 1:2
12:00Реджина U19 - Беневенто U19 1:3
12:30Спеція U19 - Асколі U19 2:1
15:30Венеція U19 - Віченца U19 5:0
15:30Монца U19 - Парма U19 1:1
15:30ПеренесеноПіза U19 - Перуджа U19 -:-
15:30Реджана U19 - Алессандрія U19 0:1
15:30Тернана U19 - Чезена U19 1:1
15:30Фрозіноне U19 - Салернітана U19 3:2
15:30Чіттаделла U19 - Брешія U19 1:2

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Лаціо Ж - Верона Ж 1:0
15:30Сассуоло Ж - Ювентус Ж 0:2
15:30Фіорентина Ж - Помільяно Ж 3:1

КЕНІЯ: Прем'єр-ліга

12:00Найробі Сіті - Каріобангі Шаркс 1:2
14:00Бідко Юнайтед - Леопардс 1:0
14:00Вазіто - Улінзі Старз 1:0
14:00Матхаре Юнайтед - Таланта 0:2
14:00Нзоя Шугар - Какамега Хоумбойз ФК 0:1
14:00Поліс ФК - Софапака 0:2

КИТАЙ: Перша ліга

08:30Січуань Дзюню - Нантон Чжиюн 0:2
09:00Nanjing City - Цзібо Цуудзю 2:0
13:30Сучжоу Донву - Бейцзин Спорт Юнів. 2:2
13:30Шааньсі Чаньгань - Шеньян Урбан 1:0
13:35Куньшань - Мейчжоу Хакка 0:1

КИТАЙ: Друга ліга - Група вибування

08:00Quanzhou Yassin - Сянь Вулвз 1:1
08:00Хебей Чжуао - Шаосін Кецяо 2:1
08:00Хунань Сянтао - Баотоу Наньцзяо 1:2

КІПР: Перший дивізіон

17:00Докса - АЕК Ларнака 1:4
19:00Анортосіс - ПАЕЕК 2:3

КІПР: Дивізіон 2

14:30Айя Напа - Отеллос Атьєну 0:1
14:30Анагеннісі Деринія - Хлорака 1:1
14:30АСІЛ Лісі - Алкі Орокліні 1:1
14:30Ерміс - Омонія Арадіпу 1:1
14:30Карміотісса - Олімпіада Лімпіон 1:1
14:30Неа Саламіна - ПО Ксилотімпу 2006 3:0
14:30Паралімні - Omonia 29th May 2:0

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:30Перейра - Хуніор 2:2

КОЛУМБІЯ: Прімера В - Clausura - Quadrangular

22:00Льянерос - У. Магдалена 1:2
22:00Форталеза - Богота 1:2

КОСОВО: Суперліга

14:00Г'їлані - Малішева 3:1
14:00Дреніца - Баллкані 0:1

КОТ-Д’ІВУАР: Ліга 1

17:30Академі де ФАД - АСІ д'Абенгуру 0:0
17:30Спортінг Ганьйоа - СО Арме 4:0
19:45ЕС Бафінг - Расінг д'Абіджан 1:1

КУВЕЙТ: Прем'єр-ліга

17:40Аль-Кувейт - Аль-Кадісія 3:0

ЛЕСОТО: Прем'єр-ліга

15:00ПеренесеноCCX - ЛМПС -:-
15:00ПеренесеноБанту - Лінаре -:-
15:00ПеренесеноДефенс Форс - Кік4Лайф -:-
15:00ПеренесеноЛКС - Мазенод -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Вільц - Бенфіка 1:0
18:00Нідеркорн - Еттельбрюк 6:0
18:00Ф91 Дюделанж - Роданж 5:1
18:30Расінг Люксембург - Фола 0:1

МАЛІ: Прем'єр-дивізіон

17:45Бакаріджан - Онз Креатер 2:0
17:45Дуан Сікассо - Корофіна 0:1
18:00ПеренесеноДугуволофіла де Бабанда - Стад Мальєн -:-
20:00Джоліба - Бугуба 2:0
22:00АСОМ - Фут Еліт 1:1

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Моста - Гуджа 0:3
17:00Валлетта - Біркіркара 0:0
19:00Сайренс - Гзіра 1:3

МАЛЬТА: Challenge League

15:00Сан-Гванн - Марсашлокк 0:1
15:00ФК Сент-Джорджс - ФК Мкабба 1:4
19:00Зеббудж - Мджарр 0:0
19:00Таршіен - ФК Марса 1:1

МАРОККО: Ботола 2

16:30Кавкаб Марракеш - Шабаб Бенгерір 0:3
16:30Сале - Женесс Массіра 0:1
16:30Стад Марокан - Дшейра 2:2

МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В

23:00Lobos Huerta - Алебріхес де Оахака 2 2:4
23:00Уруапан - Huracanes Izcalli 6:0
23:30Guerreros De Xico - Калор Де Сан-Педро 1:4

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура - плей-оф

02:00Сантос Лагуна Ж - Атлас Ж 2:2
04:00Клуб Америка Ж - Чівас Гвадалахара Ж 2:1
05:30Клуб Тіхуана Ж - Монтеррей Ж 1:1

НІГЕР: Ліга 1

15:15ПеренесеноСОНІДЕП - АСГНН -:-
17:15АСФАН - Еспуар 1:1

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

17:30ПСВ - Утрехт 4:1
19:45Камбур - Вітесс 1:6
22:00Хераклес - Херенвен 0:1

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:00Йонг Волендам - Квик Бойз 1:2
15:30ПеренесеноАФК - АСВГ -:-
15:30ПеренесеноГВВВ - Ейсселмірвогелс -:-
15:30ПеренесеноНордвейк - АСВГ -:-
15:30ПеренесеноСхевенінген - Йонг Волендам -:-
15:30Харденберг - Ексельсіор Масслейс 1:0
16:00ПеренесеноЕйсселмірвогелс - Харденберг -:-
16:00ПеренесеноЕксельсіор Масслейс - АФК -:-
16:00ПеренесеноКвик Бойз - Катвейк -:-
16:00ПеренесеноКозаккен Бойз - Райнсбургсе Бойс -:-
16:30ПеренесеноКозаккен Бойз - Де Трефферс -:-
16:30ПеренесеноТЕК - ГВВВ -:-
19:00ПеренесеноДе Трефферс - Спакенбург -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

14:30Барендрехт - Ермело 2:2
15:30ПеренесеноАКВ Ассен - Аякс (Am) -:-
15:30ПеренесеноБарендрехт - Тер Леде -:-
15:30ПеренесеноВВОГ - Спарта Нейкерк -:-
15:30ПеренесеноГОЕС - Спарта Нейкерк -:-
15:30ПеренесеноЕрмело - ВВСБ -:-
15:30ПеренесеноЛіссе - Харкемасе Бойз -:-
15:30ПеренесеноОДІН '59 - Ексельсіор 31 -:-
15:30ПеренесеноСтедоко - Стапхорст -:-
15:30ПеренесеноХаркемасе Бойз - Аякс (Am) -:-
15:30ПеренесеноХСВ Хук - ГОЕС -:-
16:00ПеренесеноВВ ДОВО - Ексельсіор 31 -:-
16:00ПеренесеноВВ ДОВО - Спортлюст -:-
18:00ПеренесеноВестландія - ХСК 21 -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Осінній сезон

15:30FC Twente/Heracles U21 - Неймеген U21 1:1
15:30ПеренесеноХеренвен U21 - Ден Гааг U21 -:-
15:45ПеренесеноНеймеген U21 - Гронінген U21 -:-
16:00ПеренесеноФеєнорд U21 - НАК Бреда U21 -:-
17:00ПеренесеноАлмере Сіті U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
13:00ПеренесеноФеєнорд U18 - Херенвен U18 -:-
13:30ПеренесеноЗволле U18 - ПСВ U18 -:-
15:30ПеренесеноАякс U18 - Спарта Роттердам U18 -:-
15:30ПСВ U18 - Утрехт U18 6:2
15:30ПеренесеноУтрехт U18 - АЗ Алкмар U18 -:-

НІКАРАГУА: Прімера U20 - Апертура - плей-оф

23:00Естелі U20 - Ферретті U20 3:0

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Ганза Росток - Інгольштадт 1:1
14:30Зандгаузен - Падерборн 1:1
14:30Нюрнберг - Гольштайн Кіль 2:1
21:30Санкт-Паулі - Шальке 2:1

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Брауншвейг - Меппен 5:0
15:00Вікторія Берлін - Тюркюджю Мюнхен 0:0
15:00Галлешер - Вюрцбургер Кікерс 0:0
15:00Кайзерслаутерн - Вікторія Кельн 4:0
15:00Мюнхен 1860 - Магдебург 2:5
15:00Ферль - Боруссія Д. II 0:3

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00ПеренесеноФенікс Любек - Альтона -:-
15:00Вердер Бремен II - Єддело 4:2
15:00Гольштайн Кіль II - Санкт-Паулі II 0:0
15:00ПеренесеноХайдер - СК Вайхе-08 -:-
16:00Обернойланд - Боруссія Хільдесхайм 0:3
16:00Реден - Ольденбург 1:4

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Ратенов - Альтглініке 2:4
17:00БФК Динамо - Локомотив Лейпциг 1:2
17:00Хемі Лейпциг - Айленбург 2:1

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00ПеренесеноАлеманнія Аахен - Хомберг -:-
15:00Вегберг-Бек - Вупперталер 0:3
15:00Віденбрюк - Шальке II 2:2
15:00Кельн II - Пройссен Мюнстер 1:1
15:00Обергаузен - Боннер 3:1
15:00Редінгхаузен - Штрелен 3:0
15:00Юрдінген - Ліппштадт 1:3

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Кассель - Гросашпах 4:0
15:00Пірмазенс - Балінген 1:1
15:00РВ Кобленц - ФСФ Франкфурт 0:0
15:00Ульм - ФК 08 Хомбург 1:2

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00ПеренесеноАйхштет - Шальдінг-Гайнінг -:-
15:00ПеренесеноАубштадт - Бухбах -:-
15:00ПеренесеноБайройт - Аугсбург II -:-
15:00ПеренесеноГаймштеттен - 1860 Розенхайм -:-
15:00ПеренесеноГройтер Фюрт II - Райн/Лех -:-
15:00ПеренесеноМеммінген - Піпінсрід -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00ПеренесеноБлау-Вайс Берлін - РСФ Айнтрахт -:-
14:00ПеренесеноБранденбургер - Торгеловер Грайф -:-
14:00ПеренесеноРосток - Целендорф -:-
16:00ПеренесеноПампов - Мальсдорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:00ПеренесеноArnstadt - Блау-Вайс Цорбау -:-
14:00ПеренесеноАн-дер-Фанер-Гоге - Айнхайт Рудольштадт -:-
14:00ПеренесеноГалле - Бауцен -:-
14:00ПеренесеноІнтер Лейпциг - Зандерсдорф -:-
14:00ПеренесеноКрішов - Плауен -:-
14:00ПеренесеноМартінрода - Єна II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

14:00ПеренесеноСК Вайхе-08 II - Альтенхольц -:-
15:00ПеренесеноНоймюнстер - Пройссен Райнфельд -:-
17:00ПеренесеноОльденбургер - Тодесфельде -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

14:00Дассендорф - Майєндорфер 7:0
14:00Палома - Зазель 3:3
15:00Курслак-Нойєнгамме - Лобрюгге 4:1
19:00Зюдерельбе - Ніндорфер 1:5

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

14:00Бремер - Хабенхаузер 4:0
14:00БТС Нойштадт - Блументалер 3:1
15:00Аумунд-Фегезак - Гестемюнде 2:4
15:00ОСК Бремерхафен - Вердер Бремен III 4:2

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

14:00Упхузен - Шпелле-Фенгауз 0:1
15:00Лупо-Мартіні Вольфсбург - Вольфенбюттель 2:3
15:00Рамлінген-Елерсгаузен - Егешторф-Лангредер 2:0
15:00Тюндерн - Армінія Ганновер 1:2
15:00ФТ Брауншвейг - Гіфхорн 1:4
15:30Айнтрахт Ц. - Лоне 0:8

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:00Вальдгірмес - Цайльсгайм 1:0
15:00Нойгоф - Баварія Альценау 2:1
15:00Фернвальд - Фліден 3:1
15:00Штадталлендорф - Ганау 2:3
15:30Баунаталь - Гунфельдер 2:1
17:00Дітріхкірхен - Гінсгайм 2:1

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:30ПеренесеноКарбах - Енгерс -:-
16:30ПеренесеноГассія Бінген - Вальдальгесхайм -:-
16:30ПеренесеноДіффлен - Герта Вісбах -:-
16:30ПеренесеноЄгерсбург - Вормс -:-
16:30ПеренесеноМехтерсхайм - Рехлінг -:-
16:30ПеренесеноПфеддерсхайм - Ельферсберг II -:-
17:00ПеренесеноАйсбахталь - Еммельсгаузен -:-
17:30ПеренесеноШпаєр - Еппельборн -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Баварія Північ

15:00ПеренесеноЗанд - 1. ФК Фойхт -:-
15:00ПеренесеноНоймаркт - Гросбардорф -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Баден-Вюрттемберг

15:00ПеренесеноЛінкс - Брухзаль -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

19:00Уніон Неттеталь - Шоннебек 1:0

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

13:00Галлешер U19 - ФК Хемніцер U19 1:1
14:00ПеренесеноГанновер U19 - Гамбург U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Південь

12:00Баварія U19 - Майнц U19 7:2
12:00ПеренесеноОффенбах U19 - Інгольштадт U19 -:-
12:00Саарбрюкен U19 - Нюрнберг U19 0:1
14:00ПеренесеноАйнтрахт Франкфурт U19 - Гоффенгайм U19 -:-
14:00Дармштадт U19 - Кайзерслаутерн U19 1:3
14:00Фрайбург U19 - Вальдорф U19 1:1
15:00Гайденгайм U19 - Унтерхахінг U19 4:0
15:30Штутгарт U19 - Кассель U19 7:0

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Захід

12:00Кельн U19 - Боруссія М. U19 1:1
13:00Фортуна Кельн U19 - Обергаузен U19 3:0
14:00ПеренесеноАлеманія Аахен U19 - Боруссія Д. U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Баварія Мюнхен Ж - Баєр Леверкузен Ж 7:1

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга - Вибування

17:00Стьєрдальс-Блінк - Хедд 3:0

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

14:35Аль-Рамс - Dubai City 2:1
14:40Аль-Батаех - Дібба 1:2
14:40Хатта - Аль-Арабі 0:2

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Pro League Cup - 9-14 місця

16:00Аль-Дафра - Хорфаккан 1:2
16:00Бані Яс - Емірейтс Клаб 0:1
18:15Аль-Шарджа - Аль-Уруба 1:1

ПАРАГВАЙ: Прімера - Клаусура

00:30Лібертад Асунсьйон - Рівер Плейт 5:0
23:1512 де Октубре - Соль де Америка 1:0
23:15Спортінг Лукеньйо - Гуайрена ФК 0:1

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

15:30АмаЗулу - Роял АМ 0:0
15:30Сволловс - Маріцбург Юнайтед 1:1
15:30Чіппа Юнайтед - Голден Ерроуз 1:2
18:00ПеренесеноКайзер Чіфс - Кейптаун Сіті -:-
20:15Стелленбош - Мамелоді Сандаунз 1:1

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

15:30Venda - Pretoria Callies 1:0
15:30Джомо Космос - Блек Леопардс 2:0
15:30Річардс Бей - Преторія Ю. 2:1
15:30Утонгаті - Чахума 0:1
15:30Фрі Стейт Старз - Дж.Д.Р. Старз 1:0

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1 - Група вибування

08:00Канвон - Соннам 2:1
08:00Пхохан - Сеул 1:2
08:00ФК Гвангю - Інчхон 1:1

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Гленавон - Крузейдерс 1:0
17:00Гленторан - Портадаун 3:1
17:00Кліфтонвілл - Баллімена 1:0
17:00Колрейн - Лінфілд 1:2
17:00К. Рейнджерс - Данганнон 1:2
17:00Ларн - Ворренпойнт 3:0

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

16:00Квінс Юніверсіті - Лахгол 0:1
16:00Нокбреда - Інститьют 2:2
17:00Баллінамаллард - Ардс 1:1
17:00Харланд енд Волфф - Дергв'ю 3:1

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

14:00Работнічкі - Ренова 0:0

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

14:00Lok. Gradsko - Осогово 1:1
14:00Voska Sport - Сілекс 0:0
14:00Беласіца - Кожуф Гевгелія 1:1
14:00Вардар - Велешта 4:0
14:00Детоніт Юніор - Саса 1:3
14:00Кіт Го Пехчево - Bratstvo 07 2:1
14:00КФ Гостівар - Кадіно Скоп'є 1:0
14:00Победа - Слога Виниця 1:2
14:00Тетекс - Охрід 1:1
14:00ФК Кораб - Besa 1976 0:3

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Термаліца - Погонь Щецін 1:3
18:30Ягеллонія - Ленчна 1:2
21:00Лехія Гданськ - Ракув 3:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 1

13:40Подбескідзє - ГКС Катовіце 1:2
16:00ПеренесеноЛКС Лодзь - Пуща -:-
21:30Скра - Р. Жешув 0:1

ПОЛЬЩА: Дивізіон 2

14:00ГКС Погонь - Стенжиця 1:2
14:00Ельблаг - Сувалкі 4:1
17:00Каліш - Оструда 1:2

ПОЛЬЩА: III Ліга - Група I

14:00Ягеллонія II - Mamry Gizycko 0:1

ПОЛЬЩА: Центральна молодіжна ліга

11:00Гварек Забже U18 - Легія U18 0:2
13:00Краковія U18 - Гурнік Забже U18 2:1
13:00Погонь Щецін U18 - Арка Гдиня U18 1:3
13:00Полонія В. U18 - Лех Познань U18 2:1
13:15Заглембє U18 - Шльонск U18 1:0
14:00С. Жешув U18 - Вісла U18 1:3
18:00Варта Познань U18 - УКС СМС Лодзь U18 1:1

ПОЛЬЩА: Polish Cup Women

17:00Ленчна Ж - Чарні Сосновець Ж 1:2

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

23:15Бенфіка - Спортінг 1:3
20:00Боавішта - Марітіму 1:1
22:30Феррейра - Гімарайнш 1:2

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

13:00Вілафранкенсе - Фейренсе 1:1
16:00Насьонал - Ештрела Амадора 4:1
17:30Порту B - Лейшоеш 1:0
20:00Бенфіка B - Ріу Аве 2:0

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

13:00Реал СК - Лейрія 3:4
15:00Брага B - Лузітанія 2:1
17:00Олівейренсе - Певідем 4:2
17:00Сантарем - Олівейра-ду-Ошпітал 1:1
21:30Сетубал - Кова-да-Пьєдаде 1:1

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00Віаненсе - Forjaes 2:1
17:00Педраш Сальгадаш - Мереліненше 2:3

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Бенфіка U23 - Ешторіл U23 5:0
13:00Марітіму U23 - СК Фаренсе U23 2:2
17:00Академіка U23 - Ріу Аве U23 3:2
17:00Спортінг U23 - Портімоненсе U23 1:2

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Група вибування

17:00Ешторіл Ж - Амора Ж 0:3

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Чемпіонська група

17:00Торреенсе Ж - Фамалікан Ж 1:0

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Крилья Совєтов Самара - ЦСКА Москва 0:1
16:00Спартак Москва - Ахмат Грозний 2:1
18:00Локомотив Москва - Урал 0:1

РУАНДА: Premier League

15:00АС Кігалі - Мусанзе 1:1
15:00Мукура Вікторі Спортс - Етуаль де Л'Ест 4:0
15:00ПеренесеноРуціро - АПР -:-
18:00Поліс - Гікумбі 0:0

РУМУНІЯ: Ліга 1

15:00Хіндія Тирговіште - ЧФР Клуж 0:1
21:30Фарул Констанца - Рапід Бухарест 2:0

РУМУНІЯ: Ліга 2

11:00Келераші - Браїла 3:1
11:00Севішул Шелімбер - Політехніка Ясси 0:0
11:00Униря Слобозія - Війторул Тиргу-Жіу 2:0
11:00ФК Брашов - Unirea Constanta 4:2
12:00Астра - Політехніка Тімішоара 0:2
12:00Уніря Деж - Металоглобус Бухарест 1:0
12:30Стяуа Бухарест - Глорія Бузеу 1:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 1

13:00Dante Botosani - Спортінг Васлуй 0:3
13:00ФКМ Бакеу - Чехлаул 1:0
13:00Фореста Сучава - Буковина Радівці 3:0
13:00Хушана Хуші - Пашкань 3:0
13:00Штінца Мірослава - Somuz Falticeni 1:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 2

13:00Оцелул - Dinamo Bacau 5:0
13:00Спортул Кіскань - Спортінг Лієшть 0:4
13:00Фортіно Янка - Металул Бузеу 1:1
13:00ЧСМ Фокшани - Фаурей 4:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 3

13:00Fetesti - Попешть-Леордень 0:3
13:00Gloria Albesti - Інайнте Моделу 1:0
13:00Агрікола Борча - Фарул Констанца 2 1:0
13:00Афумаць - Волунтарі 2 2:0
13:00Олтеніца - Recolta Gh. Doja 4:3

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 4

13:00Тунарі - Академіка Клінчень 2 4:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 5

13:00Kids Tampa Brasov - Блежой Віспешть 1:5
13:00Плопень - Одорхею 1:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 6

13:00КС Університатя Крайова 2 - Ведіца Колонешть 1:2

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 7

13:00Аурул Брад - Пандурій 1:4
13:00Війторул Шімян - Тиргу-Кербунешть 5:1
13:00КСМ Решица - Progresul Ezeris 7:0

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 8

13:00Avantul Periam - Соймій Ліпова 1:2
13:00Frontiera Curtici - Bisnov 1:2
13:00Скасовано Полі Тімішоара - Крісул Кішинеу-Кріш -:-
13:00Прогресул Печіка - Гірода & Джармата-Вій 0:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 9

13:00Металургістул Куджир - Уніря Унгень 1:1
13:00Санататя Клуж - Gloria 2018 Bistrita 2:1
13:00Уніря Алба-Юлія - Арієшул Турда 2:1
13:00Хунедоара - Окна Муреш 4:1

РУМУНІЯ: Ліга 3 - Серія 10

13:00Бая-Маре - КСМ Сату-Маре 0:0
13:00Залеу - CA Oradea 2:6
13:00Лучефарул Орадя - Somesul Dej 0:5
13:00Прогресул Шомкута-Маре - ЧФР Клуж II 1:1
13:00Шимлеу-Силванієй - Baile Felix 2:1

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00Віртус - Фіорентіно 2:1
16:00Космос - Доманьяно 0:0
16:00Лібертас - Кайлунго 1:1
16:00Тре Пенне - Пеннаросса 3:0
19:00Ла Фіоріта - Сан-Джованні 1:1

СВІТ: Клубні товариські матчі

11:15Зноймо (Cze) - Отроковіце (Cze) 5:0
12:00Скасовано Вишков (Cze) - Зноймо (Cze) -:-

СВІТ: FIFA Arab Cup

12:00Йорданія - Марокко 0:4
15:00Ліван - Алжир 0:2
18:00Судан - Єгипет 0:5
21:00Палестина - Саудівська Аравія 1:1

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Перший дивізіон

14:00Сен-Мішель Юнайтед - Форестерс 1:1

СЕНЕГАЛ: Ліга 1

18:30ПеренесеноДіамбар - Гедіває -:-
18:30ПеренесеноДуане - Дакар Сакр-Кер -:-
18:30ПеренесеноКаса - Джараф -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

16:00Пролетер - Металац 1:0

СЕРБІЯ: Перша ліга

14:00Жарково - Інджія 1:2

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

16:00Дун. Стреда - Погронє 2:0
16:00Міхаловце - Ружомберок 0:3
16:00Сеніца - Л. Мікулаш 1:0
16:00Середь - Тренчин 4:2

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00Алюміній - Копер 1:1
18:00Мура - Табор Сежана 1:0
21:15Цельє - Марибор 0:1

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

14:00Кршко - Нафта 0:2
14:00НК Крка - Ядран Декані 2:0

СЛОВЕНІЯ: 1. SZNL Women

12:00MSM Ptuj Ж - Церклє Ж 0:2
12:00Помур'є Ж - Примор'є Ж 12:0

ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 2

12:00Радж Прача - Лампхун Ворріор 0:1
13:00Накхонпатом - Пхрае 2:1
13:00Районг - Чайнат 1:1
14:00Лампанг - ФК Трат 1:2
14:00Тай Неві - Muangkan Utd 1:2

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

09:00Тайчжун Блю Ж - Гаосюн Ж 1:1
10:00Хуалянь Ж - Таоюань Ж 3:0
12:00Нью-Тайбей Ж - Тайбей Бер Ж 2:1

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

15:00Полісі Морогоро - Танзанія Прізонс 1:0

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00АСК Кара - Сара Спорт 3:0
17:00ОТР - АС Того-Порт 0:0

ТУНІС: Ліга 2

15:00Бембла - Радес 1:0
15:00Габес - Мохамадія 1:1
15:00ЕС Джерба - КО Транспортс 2:1
15:00ЖС Кайруан - Джендуба Спорт 1:0
15:00Калаа - СС Сфаксьєн 2:0
15:00Мсакен - ЕМ Махдія 1:0
15:00Сфакс Рейлвейс - Бен-Арус 0:0
15:30Мензель Нур - АС Джерба 1:1

ТУНІС: Кубок Тунісу

17:00ПеренесеноDegueche - Lela -:-
17:00ПеренесеноES BouHajla - Олімпік Кеф -:-
17:00ПеренесеноJerissa - Відад Серс -:-
17:00ПеренесеноSahline - НА Бухджар -:-
17:00ПеренесеноSS Gafsa - Зітуна Шоммах -:-
17:00ПеренесеноАріана - Мензель-Бузельфа -:-
17:00ПеренесеноАС Марса - Jedaida -:-
17:00ПеренесеноБу Салем - Ель-Аюн -:-
17:00ПеренесеноЕгль Тебульба - Енфіда Спортс -:-
17:00ПеренесеноЕспуар Рогба - Фер'яна -:-
17:00ПеренесеноЕС Фа - Сіліана -:-
17:00ПеренесеноЖенесс Спортів - Громбалія Спортс -:-
17:00ПеренесеноКассерін - Hilal Redaief -:-
17:00ПеренесеноКеркенна - Агареб -:-
17:00ПеренесеноМекнассі - Джебіньяна -:-
17:00ПеренесеноМензель-Абдеррахман - Borj Cedria -:-
17:00ПеренесеноМензель-Бургіба - ЕС Бені-Халед -:-
17:00ПеренесеноМокнін - Іляльєн -:-
17:00ПеренесеноМС Мітлаві - Аль-Хаммам -:-
17:00ПеренесеноСбіха - Сбейтла -:-
17:00ПеренесеноСпортів Кебілі - ЛПТА Тозеур -:-
17:00ПеренесеноУеслатія - КС Максар -:-
17:00ПеренесеноХаммамет - Стір Зарзуна -:-
17:00ПеренесеноЮньйон Ксібет Медіуні - Джельма -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:30Аланіяспор - Сівасспор 0:1
15:00Трабзонспор - Аданадемірспор 2:0
18:00Галатасарай - Алтай 2:2

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

12:30Бандірмаспор - Генчлербірлігі 1:2
12:30Ерзурум ББ - Істанбулспор АС 3:1
17:00Аданаспор - Тузласпор 1:1

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Бурса - Невшехірспор 0:3
12:00Мамак - Чаталджа 0:1

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Бейоглу Єні Чарші - Байрампаша 0:4
12:00Шіле Їлдізспор - Іскендерун 2:0

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Orduspor 1967 - Едірнеспор 1:6
12:00Модафенспор - Кіріккале Бююк Анадолу 0:1
12:00Фетхієспор - Каршияка 1:0
12:00Чанкая - Ерокспор 3:1

УГОРЩИНА: НБ І

14:00Дьормот - Мезекевешд-Жорі 0:1
16:30Ференцварош - Пушкаш Академі 1:1
18:30Залаеґерсеґ - Дебрецен 2:1

УГОРЩИНА: НБ ІІІ - Захід

12:00Дьор II - Татабанья 1:1

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

16:30Карнарвон - Пенібонт 1:2
16:30Кевн Друїдс - Кардіфф Метрополітен 1:3
16:30Ньютаун - Беррі 2:1
16:30Флінт - Хейвердфордвест 4:1

УЕЛЬС: Кімру Південь

16:00Анді - Кумбран Селтік 3:4
16:00Лланвіт Мейджор - Бритон Феррі 0:1
16:00Порт-Толбот - Свонсі Юнів. 0:2
16:00Трефелін - Кармартен Таун 0:2

УЕЛЬС: Кімру Північ

16:00Лланрхедр - Престатін Таун 3:2
16:30ПеренесеноБангор Сіті - Баклі -:-
16:30Лландадно - Гайлсфілд 0:0
16:30Лланідлойс - Холівелл 1:1
16:30Ратін - Пенрінкок 5:1
16:30Холіхед - Ейрбас 1:2

УЗБЕКИСТАН: Кубок Узбекистану

13:00Пахтакор - Насаф Карші 1:2

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

12:00Десна U19 - ФК Маріуполь U19 1:0
12:00Зоря U19 - Інгулець U19 7:1
12:00Олександрія U19 - Минай U19 3:0

УРУГВАЙ: Прімера - Клаусура

22:00Бостон Рівер - Мальдонадо 2:1
22:00Вондерерс - Фенікс 1:1
22:00Монтевідео Сіті - Прогресо 1:0
22:00Насьйональ - Рівер Плейт 4:2
22:00Пеньяроль - Суд Америка 3:1
22:00Рентістас - Пласа Колонія 2:3

УРУГВАЙ: Сегунда - Плей-оф

00:00Расінг Монтевідео - Сентраль Есп. 1:1
02:45Дефенсор Спортінг - КА Серро 0:1

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Кубок Фарерських островів

18:00НСІ Рунавік - Б36 Торсхавн 1:2пен

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Осер - Кан 2:2

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

19:00Шоле - Авранш 1:1

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

19:00Версаль - Сен-Мало 1:0
19:00Вітре - Плабеннек 1:0
19:00Гранвіль - Лор'ян II 0:0
19:00Роморантен - Блуа 1:1
19:00Руан - Сен-Приве 1:1
19:00Шартр - Кан II 4:0
19:00Шатобріан - Пуассі 2:1
19:30ПеренесеноВанн - Генгам II -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

17:00Епіналь - Бельфор 1:2
18:00ПеренесеноЛанс II - Бобіньї 93 -:-
18:00Мец II - Осер II 0:2
18:00Саннуа - Сент-Женев'єв 0:1
18:00Шильтігайм - Реймс II 0:1
19:00Сен-Кантен - Бове 1:2
19:00Сен-Мор - Агено 3:0
19:00Флері-Мерожис - Парі 13 Атл. 1:3

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

17:00Монако II - Жура Сюд 1:1
18:00Єр - Мариньян 0:1
19:00Грасс - Тулон 2:1
19:00ГФА74 - ГОАЛ ФК 0:3
19:00Ліон-Дюшер - Марсель II 0:0
19:00ПеренесеноЛуан-Кюїзо - Ліон II -:-
19:00Мартіг - Обань 0:0
19:00Сен-Пріє - Фрежюс Сен-Рафаель 1:3

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

19:00Анже II - Ле-Ерб'є 2:2
19:00Безьє - Колом'є 3:0
19:00Бурж 18 - Шамальєр 2:1
19:00Ле-Пюї - Монпельє II 2:0
19:00Треліссак - Кане-ан-Руссійон 0:1
19:30Мулен-Ізер - Нант II 1:1
19:30Стад Монтуа - Андрезьє 1:2

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

15:00Реймс Ж - Суайо Ж 3:1
15:30Бордо Ж - Діжон Ж 1:1
15:30Генгам Ж - Сент-Етьєн Ж 1:1
17:30Іссі Ж - ПСЖ Ж 0:3

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

14:00Горіца - Осієк 1:1
18:05Рієка - Драговоляц 4:1

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:00Вараждин - Дубрава 2:1
14:30Опатія - Орієнт 0:1
14:30Рудеш - Дугополє 4:0
14:30Солін - Запрешич 0:0
14:30Ярун - Сесвете 4:3

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Центр

14:30ПеренесеноЛучко - Врапче -:-

ХОРВАТІЯ: 3. ХФЛ - Схід

14:00Гранічар Жупаня - Марсонія 0:1

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

16:00Карвіна - Спарта Прага 1:2
16:00Ліберец - Градец-Кралове 1:0
16:00Тепліце - Злін 4:1
19:00Сігма Оломоуц - Славія Прага 0:1

ЧЕХІЯ: Дивізіон 2

14:30ПеренесеноЛішень - Вишков -:-
14:30Опава - Брно 0:2
14:30Простейов - Спарта Прага B 1:0
14:30ПеренесеноХрудім - Влашим -:-

ЧИЛІ: Прімера

23:00Антофагаста - Коло-Коло 1:0
23:00Евертон - У. Католіка 0:3
23:00Ла-Серена - С. Вондерерз 0:0
23:00Палестіно - Ньюбленсе 1:4

ЧОРНОГОРІЯ: Друга ліга

14:00ОФК Тітоград - Бокель 0:2

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

19:00Цюрих - Люцерн 4:0
21:30Янг Бойз - Серветт 1:2

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

19:00Крінс - Вадуц 1:3
19:00Тун - Віль 2:4

ШВЕЙЦАРІЯ: Ліга підвищення

16:00Брайтенрайн - ЯФ Ювентус 3:2
16:00ПеренесеноСьон II - Бавуа -:-
16:30Базель II - Стад Ніонне 0:6
17:00Рапперсвіль - Брюль 2:1
17:00Цюрих II - Хам 3:1
18:00Етуаль Каруж - Блек Старс 0:0

ШВЕЙЦАРІЯ: Перша ліга - Група 2

18:00Грассхоппер II - Люцерн II 1:0

ШВЕЙЦАРІЯ: Super League Women

16:00Лугано 1976 Ж - Санкт-Галлен Ж 0:4
17:00Люцерн Ж - Серветт Ж 0:1
19:30Арау Ж - Івердон Ж 3:0

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00АІК - Сіріус 4:2
16:00Варберг - М'єльбю 0:3
16:00Еребру - Ельфсборг 2:3
16:00Естерсунд - Дегерфорс 0:1
16:00Мальме - Хальмстад 0:0
16:00Норрчепінг - Гетеборг 1:2
16:00Хаммарбю - Кальмар 5:3
16:00Хекен - Юргорден 0:1

ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд

15:00Стокгольм Інтернаціонале - Гуте 3:0

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Абердін - Сент-Міррен 4:1
17:00Рейнджерс - ФК Данді 3:0
17:00Хіберніан - Мотервелл 1:1

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

17:00Арброт - Рейт 0:0
17:00Гемілтон - Данфермлін 1:0
17:00Квін оф Саут - Партік 0:0
17:00Мортон - Ейр 2:2

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

17:00Іст Файф - Аллоа 1:1
17:00Квінс Парк - Фолкерк 6:0
17:00Клайд - Пітерхед 2:2
17:00Коув Рейнджерс - Дамбартон 2:0

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

17:00Альбіон Роверс - Форфар Атлетік 2:3
17:00Ковденбіт - Стерлінг 1:0
17:00Стенхаузмур - Странрар 1:4

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

15:00ПеренесеноКійт - Форт Вфльям -:-
17:00Брора Рейнджерс - Хантлі 4:0
17:00Вік Акедемі - Формартін Юнайтед 1:4
17:00ПеренесеноСтратспі Тісл - Хантлі -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

15:00Селтік B - Едінбург Юніверсіті 3:0
17:00ПеренесеноБоннірігг Роуз - Камбернолд Кольтс -:-
17:00Гретна 2008 - Бервік 0:3
17:00Іст Стерлінгшир - Далбітті Стар 3:0
17:00Каледоніан Брейвз - Іст Кілбрайд 0:7
17:00Рейнджерс B - Спартанс 7:1
17:00Сівіл Сервіс Строллерс - Брумхілл 3:1
17:00Стерлінг Юніверсіті - Вейл оф Лейтен 5:0
17:00ЗупиненоФК Гала Фейрідін - Бонесс Юнайтед -:-

ШОТЛАНДІЯ: Кубок Шотландії

17:00Монтроз - Келті Хартс 1:2пен

ЯПОНІЯ: J1-ліга

07:00Вегалта Сендай - Касіма 0:1
07:00Гамба Осака - Сьонан 0:0
07:00Йокогама - Саппоро 0:1
07:00Йокогама Марінос - Кавасакі Фронтале 1:1
07:00Касіва - Ойта 2:3
07:00Нагоя - Урава 0:0
07:00Саган Тосу ФК - Кобе 0:2
07:00Сімідзу - Сересо Осака 2:1
07:00Токусіма - Хіросіма 2:4
07:00ФК Токіо - Авіспа Фукуока 0:0

ЯПОНІЯ: WE League Women

06:00ПеренесеноНоджіма Стелла Ж - Белеза Ж -:-
06:00ПеренесеноХіросіма Ж - Інак Кобе Леонеса Ж -:-
07:00ПеренесеноАльбірекс Ніїгата Ж - Урава Ж -:-
07:00ПеренесеноПарсейро Нагано Ж - Мінаві Сендай Ж -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.