ОНОВИТИ

Футбол » 11.12.2021 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

14:30Манчестер Сіті - Вулвергемптон -:-
17:00Арсенал - Саутгемптон -:-
17:00Ліверпуль - Астон Вілла -:-
17:00Челсі - Лідс -:-
19:30Норвіч - Манчестер Юнайтед -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

15:00Еспаньйол - Леванте -:-
17:15Алавес - Хетафе -:-
19:30Валенсія - Ельче -:-
22:00Атлетік - Севілья -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

16:00Фіорентина - Салернітана -:-
19:00Венеція - Ювентус -:-
21:45Удінезе - Мілан -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Баварія Мюнхен - Майнц -:-
16:30Бохум - Боруссія Д. -:-
16:30Герта Берлін - Армінія Білефельд -:-
16:30РБ Лейпциг - Боруссія М. -:-
16:30Фрайбург - Гоффенгайм -:-
19:30Вольфсбург - Штутгарт -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Олександрія - Шахтар Д. -:-
17:00Верес - Рух -:-
19:30Львів - Ворскла -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

18:00Брест - Монпельє -:-
22:00Реймс - Сент-Етьєн -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

08:05Вестерн Юнайтед - Брісбен Роар -:-
10:45Аделаїда Юнайтед - Мельбурн Вікторі -:-
10:45Сідней Вондерерс - Макартур -:-

АВСТРАЛІЯ: A-League Women

08:05ВС Вондерерс Ж - Сідней Ж -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга

18:00Зальцбург - ВСГ Сваровскі -:-
18:00Рід - Альтах -:-
18:00Хартберг - Вольфсберг -:-

АЗЕРБАЙДЖАН: Кубок Азербайджану

13:00Кешла - Локбатан -:-
16:00Сабах Баку - Кяпаз -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АСЕАН

11:30Східний Тимор - Філіппіни -:-
14:30Таїланд - М'янма -:-

АЛБАНІЯ: Перший дивізіон

14:30Беса Кавая - Ерзені -:-
14:30Беселіджа Л. - Бутрінті Саранде -:-
14:30Біліс - Берат -:-
14:30Буррель - Аполонія Фієр -:-
14:30Корабі Пешкопі - Шкумбіні Пекін -:-
14:30Люшня - Вора -:-
14:30Поградец - Малікі -:-
14:30Церрік - Тербуні Пука -:-

АЛЖИР: Дивізіон 1

15:30Медея - МК Алжир -:-
15:30Хуссейн Дей - Магра -:-
15:30Шелгум - Релізан -:-
18:00ЕС Сетіф - Тлемсен -:-

АЛЖИР: Ліга 2

16:00El Khemis - Айн-Темушент -:-
16:00Аннаба - Уаргла -:-
16:00АСМ Оран - СК Айн Дефла -:-
16:00Батна - Еулма -:-
16:00Беджая - Бордж-Бу-Арредідж -:-
16:00Бель-Аббес - ЖСМ Тіарет -:-
16:00Бордж-Менаєль - Лахдарія -:-
16:00Відад Адабі де Буфарік - Саіда -:-
16:00Ель-Баяд - Уед Слі -:-
16:00Маскара - Айн-Уессара -:-
16:00МО Константін - Міла -:-
16:00Скікда - Хеншела -:-
16:00Телагема - МО Беджая -:-
16:00Харрах - Бен Акнун -:-
16:00ЮСММ Хаджут - Куба -:-
16:00ЮС Шауя - Хамра Аннаба -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

14:30Хаддерсфілд - Ковентрі -:-
17:00Бірмінгем - Кардіфф -:-
17:00Борнмут - Блекберн -:-
17:00Вест Бромвіч - Редінг -:-
17:00Дербі - Блекпул -:-
17:00Лутон - Фулгем -:-
17:00Пітерборо - Міллволл -:-
17:00Престон - Барнслі -:-
17:00Свонсі - Ноттінгем -:-
17:00Сток Сіті - Мідлсбро -:-
17:00Халл - Бристоль Сіті -:-

АНГЛІЯ: Перша ліга

17:00Аккрингтон - Болтон -:-
17:00Віган - Іпсвіч -:-
17:00Віком - Вімблдон -:-
17:00Донкастер - Шрусбері -:-
17:00Крю - Шеффілд Венсдей -:-
17:00Мілтон Кінз Донз - Оксфорд Юнайтед -:-
17:00Портсмут - Моркем -:-
17:00Ротергем - Бертон -:-
17:00Сандерленд - Плімут -:-
17:00Флітвуд - Гіллінгем -:-
17:00Чарльтон - Кембридж Юнайтед -:-
17:00Челтнем - Лінкольн -:-

АНГЛІЯ: Друга ліга

17:00Барроу - Свіндон -:-
17:00Бредфорд - Саттон -:-
17:00Бристоль Роверс - Рочдейл -:-
17:00Волсолл - Колчестер -:-
17:00Ексетер - Транмер -:-
17:00Лейтон Орієнт - Кроулі -:-
17:00Менсфілд - Солфорд -:-
17:00Ньюпорт - Порт Вейл -:-
17:00Олдем - Форест Грін -:-
17:00Стівенедж - Карлайл -:-
17:00Харрогейт - Нортгемптон -:-
17:00Хартлпул - Сканторп -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга

17:00Велдстон - Галіфакс -:-
17:00Вокінг - Борем Вуд -:-
17:00Грімсбі - Честерфілд -:-
17:00Істлі - Олдершот -:-
17:00Йовіл - Барнет -:-
17:00Кінгс Лінн - Довер -:-
17:00Мейденгед - Соліхалл -:-
17:00Ноттс Каунті - Саутенд -:-
17:00Олтрінчем - Бромлі -:-
17:00Торкі - Стокпорт -:-
19:20Рексем - Веймут -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Північ

17:00Бліт - Саутпорт -:-
17:00Бостон - Кіддермінстер -:-
17:00Бреклі Таун - Гайзлі -:-
17:00Дарлінгтон - Файлд -:-
17:00Йорк - Чорлі -:-
17:00Лімінгтон - Бредфорд ПА -:-
17:00Олфретон - Глостер -:-
17:00Спеннімур - Честер -:-
17:00Телфорд - Кеттерінг -:-
17:00Фарслі - Гейтсхед -:-
17:00Херефорд - Керзон Ештон -:-

АНГЛІЯ: Національна Ліга - Південь

17:00Бат - Хангерфорд -:-
17:00Біллерікі - Челмсфорд -:-
17:00Доркінг - Веллінг -:-
17:00Еббсфліт - Конкорд -:-
17:00Істборн Боро - Хевент енд В. -:-
17:00Мейдстоун - Дартфорд -:-
17:00Оксфорд Сіті - Чіппенгем -:-
17:00Сент-Олбанс - Гемптон енд Річмонд -:-
17:00Тонбридж - Далвіч Гамлет -:-
17:00Хемел Хемпстед - Слау -:-

АНГЛІЯ: ПчПЛ Прем'єр-дивізіон

17:00Бакстон - Ештон Юнайтед -:-
17:00Бамбер Бридж - Скарборо -:-
17:00Вітбі - Мікловер -:-
17:00Віттон - Морпет -:-
17:00Гейнсборо - Воррінгтон -:-
17:00Грантем - Атертон -:-
17:00Ланкастер - Бесфорд -:-
17:00Нантвіч - Редкліфф -:-
17:00Саут Шілдс - Хайд -:-
17:00Стаффорд - ФК Юнайтед -:-
17:00Стейлібридж - Метлок -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

17:00Алвечерч - Пітерборо Спортс -:-
17:00Барвелл - Нідгем Маркет -:-
17:00Бенбері - Коулвілл -:-
17:00Бромсгроув - Сент-Айвс -:-
17:00Лейстон - Рашолл -:-
17:00Лоустофт - Хенсфорд -:-
17:00Нанітон - Ройстон -:-
17:00Рашден енд Даймондс - Стретфорд -:-
17:00Стаурбридж - Хітчін -:-
17:00Темворт - Бігглсвейд Таун -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон

17:00Біконсфілд - Пул -:-
17:00Вестон-сьюпер-Мер - Волтон Кежуалс -:-
17:00Госпорт - Дорчестер -:-
17:00Кінгс Ленглі - Тівертон -:-
17:00Мертир Таун - Хейз енд Їдінг -:-
17:00Мет. Поліс - Вімборн -:-
17:00Солсбері - Єйт Таун -:-
17:00Тонтон - Хартлі Вінтні -:-
17:00Труро - Фарнборо -:-
17:00Харроу - Чешем -:-
17:00Хендон - Свіндон С -:-

АНГЛІЯ: Істмійська ліга - Прем'єр дивізіон

17:00Боверс енд Пітсі - Льюїс -:-
17:00Богнор Реджис - Енфілд Таун -:-
17:00Брайтлінгсі - Вортінг -:-
17:00Вінгейт енд Фінчлі - Хорнчерч -:-
17:00Каршолтон - Мерстем -:-
17:00Кінгстоніан - Маргейт -:-
17:00Крей - Бішопс Стортфорд -:-
17:00Поттерс - Летерхед -:-
17:00Фолкстоун - Харінгі -:-
17:00Хоршем - Іст Таррок -:-
17:00Чесхант - Корінтіан-Кежуалс -:-

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга U18

13:30Тоттенгем U18 - Лестер U18 -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

13:30Редінг Ж - Челсі Ж -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:00Бравуш ду Макуїш - Прімейру де Агошту -:-
16:00КРД Ліболу - Кабушкорп -:-
16:00Саграда - Петру Атлетіку -:-
17:30Прогрессо - Куанду Кубангу -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Платенсе - Велес Сарсфілд -:-
02:30Естудіантес Л.-П. - Альдосіві -:-
22:00Архентинос Хун. - Сармьєнто Хунін -:-
22:00Патронато - Хімнасія Л.-П. -:-
22:00Расінг - Годой Крус -:-
22:00Росаріо Сентраль - Уракан -:-
22:00Уніон де Санта-Фе - Колон Санта-Фе -:-
00:15Атлетіко Тукуман - Рівер Плейт -:-

АРГЕНТИНА: Прімера Насьйональ - Підвищення у класі - плей-оф

22:00Барракас Сентраль - Альміранте Браун -:-
22:00Кільмес - Ферро -:-

АРГЕНТИНА: Прімера D - Підвищення у класі - плей-оф

22:00КСР Еспаньйол - Пуерто Нуево -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор

02:00Каравель - Британія -:-
00:30Бубалі - Депортіво Насьйональ -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

17:15Кортрейк - Левен -:-
19:30Ейпен - Беєрсхот ВА -:-
19:30Сінт-Трейден - Серкль Брюгге -:-
21:45Серен Юнайтед - Андерлехт -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

21:45Мускрон - Ломмел СК -:-

БЕЛЬГІЯ: National Division 1

20:30Тессендерло - Дессель -:-
21:00Мандел Юнайтед - ОК Шарлеруа -:-
21:00Хейст - Сен-Елої -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

21:00Варем - Жеврі -:-
21:00Кувен-Мар'ємбург - Сольєр Спорт -:-
21:00РААЛ Ла-Лув'єр - Ме -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

19:00КРС Харельбеке - Мерелбеке -:-
21:00КРС Гент - Ронсе -:-
21:00Локерен-Темсе - Нінове -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

20:30Лондерзел - Ліра-Льєрс Берлар -:-
20:30Хогстратен - Пепінген -:-
21:00Хасселт - Дігем -:-
21:00Хаутвенне - Тонгерен -:-

БЕЛЬГІЯ: Суперліга (Жінки)

15:00Ст. Льєж Ж - Лувен Ж -:-
17:00Зюлте-Варегем Ж - Шарлеруа Ж -:-

БЕЛЬГІЯ: Перший національний дивізіон (Жінки)

15:30Звевезеле Ж - Монс Ж -:-
16:00Генк II W - Фамкес Меркем Ж -:-
16:30ГБА Контіх Ж - РФК Льєж Ж -:-
17:00КСК Андерлехт II W - Лувен II W -:-
18:00Гент II W - Тінен Ж -:-
18:00Ст. Льєж II W - Вюствезел Ж -:-
18:00Шастр Ж - Мехелен Ж -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

12:00Лок. Софія - Арда -:-
14:15ЦСКА 1948 Софія - Славія Софія -:-
16:30Ботев Пловдив - Царско Село -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

14:00Добруджа - Своге -:-
14:00Літекс Ловеч - Монтана -:-
14:00Лудогорець II - Созополь -:-
14:00Марек - Янтра Габрово -:-
14:00Септемврі Сімітлі - Міньор Перник -:-
14:00Спартак - Септемврі Софія -:-

БОЛІВІЯ: Насьйональ В - Плей-оф

21:00Універсітаріо Сукре - Універсітаріо де Вінто -:-

БРАЗИЛІЯ: Копа Верде

22:00Ремо - Віла-Нова -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Роял - АС Дуан -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Плей-оф

00:30Каракас - Депортіво Тачіра -:-

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

15:00Пюнік Єреван - Арарат Єреван -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

00:00Маріму - Фортуна -:-
18:00Еліт Юнайтед - Гамбія Портс -:-
22:00Воллідан - Брікама Юнайтед -:-
00:00ВАА Банжул - Банжул Ютд. -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Адуана - Грейт Олімпікс -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура - плей-оф

20:00Істапа - Комунікасьйонес -:-
23:00Солола - Антігуа -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

17:00Сателліт - Ашанті ГБ -:-
17:00Фламм Олімпік - Міло -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

17:00Манчестер 62 - Монс Кальпе -:-
19:30Коледж 1975 - Глесіс Юнайтед -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

17:15Панатінаїкос - Атромітос -:-
17:15Яніна - Волос -:-
19:30Астерас Тріполі - AEK -:-
19:30Панетолікос - Іонікос -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45Аполлон Понту - Лариса -:-
14:45Верія - Аполлон Лариса -:-
14:45Епіскопі - Ієрапетра -:-
14:45Кавала - Альмопос -:-
14:45Каламата - Діагорас -:-
14:45Караїскакіс - Ерготеліс -:-
14:45Кіфісіас - Закінф -:-
14:45Ксанті - О. Волос -:-
14:45Пієрікос - ПАОК B -:-
14:45Родос - Каллітея -:-
14:45Теспротос - Нікі Волос -:-
17:00Левадіакос - Егалео -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі 2 - Вибування

11:00ВІТ Джорджія - Тбілісі Сіті -:-
11:00Поті - Руставі -:-

ДАНІЯ: Кубок Данії

19:00Кольдинг - Вайле -:-

ДЖИБУТІ: Дивізіон 1

16:00Порт - Жандармері -:-
18:00Аріба - Діхіл -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:00Сен-Елуа Лупопо - Мазембе -:-

ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Адама Сіті - Сент-Джордж -:-
18:00Хавасса - Себета Сіті -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group A

14:30El Badari - Хаммаді -:-
14:30El Madina El Monowara - Бені Суеф -:-
14:30Tamya - Асьют Петролеум -:-
14:30Telephonaat Beni Suef - Фаюм -:-
14:30Ель-Мінья - Кіма Асуан -:-
14:30Кена - Dayrout -:-
14:30Сохаг - Ель Аламін -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group C

14:30Аль-Зарка - Said El Mahalla -:-
14:30Аль-Хаммам - Salloum -:-

ЗАМБІЯ: Суперліга

16:00Грін Іглз - Прізон Леопардс -:-
16:00ЗЕСКО - Нквазі -:-
16:00Індені - Занако -:-
16:00Кабве - Кафуе Селтік -:-
16:00Кансанші - Лусака Дайнамос -:-
16:00Конкола - Форест Рейнджерс -:-
16:00Нкана - Пауер Дайнамос -:-
16:00ФК Грін Баффалос - Білдкон -:-
16:00Чамбіші - Ред Ерроус -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

15:00Сахнін - Маккабі Петах-Тіква -:-
17:30Хапоель Єрусалим - Хапоель Хайфа -:-
19:00МС Ашдод - Кір'ят-Шмона -:-
19:50Нетанія - Хапоель Тель-Авів -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef North

13:00Tzeirei Kafr Kanna - Хапоель Іксал Імад -:-
13:00Маккабі Цур-Шалом - Хапоель Каукаб -:-
13:00Хапоель Бней-Арара - Х. Герцлія -:-
13:00Хапоель Бней Фурейдіс - Іроні Тверія -:-

ІЗРАЇЛЬ: Liga Alef South

13:00Маккабі Яффа - Маккабі Шаараїм -:-
13:00М. Герцлія - Іроні Кусейфе -:-
13:00ФК Дімона - Ашкелон -:-
13:00Хапоель Азор - Нордія Єрусалим -:-
13:00Хапоель Бікат Хаярден - Маккабі Явне -:-
13:00Хапоель Марморек - Маккабі Іроні Ашдод -:-
13:00Шимшон Кафр-Касім - Бней Ейлат -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00АТК Мохун Баган - Ченнаї -:-
18:00Гоа - Бангалор -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

10:15Персела Ламонган - ПСС Слеман -:-
12:15Персія Джакарта - Бхаянгкара Соло -:-
14:30Персіпура Джаяпура - ПСІС Семаранг -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

17:00Бургос - Фуенлабрада -:-
17:00УД Ібіса - Жирона -:-
19:15Альмерія - Сарагоса -:-
21:30Ейбар - Малага -:-
22:00Тенеріфе - Луго -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

18:00Р. Уньйон - Ферроль -:-
18:00Сан-Себастьян Реєс - СД Логроньєс -:-
20:00Расінг С. - Райо Махадаонда -:-
20:00Самора - Леонеса -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

18:00Сабадель - Бетіс B -:-
18:00Севілья B - Реал Мадрид B -:-
20:00Альхесірас - Сан-Фернандо -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

17:00Логроньєс B - Осасуна B -:-
17:30Мутільвера - Сестао -:-
18:00АД Сан-Хуан - Расінг Ріоха -:-
18:00Аренас Клуб - Бургос Промесас -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

13:00Атлетік Більбао Ж - Алавес Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Монца - Фрозіноне -:-
15:00Порденоне - Козенца -:-
15:00СПАЛ - Брешія -:-
15:00Чіттаделла - Асколі -:-
17:15Піза - Лечче -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

15:30Альбінолеффе - Леньяно Салюс -:-
15:30Мантова - Про Патрія -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

15:30Кампобассо - Катандзаро -:-
15:30Монтерозі ФК - Фіделіс Андрія -:-
15:30Юве Стабія - Потенца -:-
18:30Пічерно - Паганезе -:-
18:30Фоджа - Віртус Франкавілла -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

12:00Інтер U19 - Дженоа U19 -:-
12:00Кальярі U19 - Наполі U19 -:-
14:00Сампдорія U19 - Мілан U19 -:-
16:00Верона U19 - Сассуоло U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:00Ентелла U19 - Чіттаделла U19 -:-
12:00Комо U19 - Порденоне U19 -:-
12:00Салернітана U19 - Тернана U19 -:-
12:00Чезена U19 - Фрозіноне U19 -:-
15:30Беневенто U19 - Нуова Козенца U19 -:-
15:30Брешія U19 - Парма U19 -:-
15:30Кремонезе U19 - Віченца U19 -:-
15:30Лаціо U19 - Піза U19 -:-
15:30Монца U19 - Венеція U19 -:-
15:30Перуджа U19 - Реджина U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Помільяно Ж - Наполі Ж -:-
15:30Верона Ж - Сампдорія Ж -:-
15:30Інтер Ж - Сассуоло Ж -:-

КИТАЙ: Перша ліга

08:30Сучжоу Донву - Шааньсі Чаньгань -:-
09:00Бейцзин Технолоджі - Nanjing City -:-
13:30Бейцзин Спорт Юнів. - Січуань Дзюню -:-
13:30Сіньцзян Тянь-Шань - Цзянсі Бейдамен -:-
13:30Шеньян Урбан - Нантон Чжиюн -:-

КІПР: Перший дивізіон

19:00ПАЕЕК - Ахнас -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Анагеннісі Деринія - Паралімні -:-
14:30Ахиронас Ліопетріу - АСІЛ Лісі -:-
14:30Омонія Арадіпу - Неа Саламіна -:-
14:30Отеллос Атьєну - Карміотісса -:-
14:30ПО Ксилотімпу 2006 - Айя Напа -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:45Деп. Калі - Хуніор -:-

КЮРАСАО: Перший дивізіон - Final Four

02:00Вікторі Бойз - Віллемстад -:-
02:00Схерпенхейвел - Йонг Холланд -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00УНА Штрассен - Расінг Люксембург -:-
17:30Фола - Уньйон Тітус Петанж -:-
18:00Вільц - Нідеркорн -:-
19:00Бенфіка - Ф91 Дюделанж -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Санта Лучія - Флоріана -:-
17:00Валлетта - Хамрун -:-
19:00Сліма - Бальцан -:-

МАЛЬТА: Challenge League

15:00Мджарр - Сент-Ендрюс -:-
15:00Фгура - Сенглеа Атлетікс -:-
19:00Аякс Рабат - Вітторіоса -:-
19:00Марсашлокк - Наксар Лайонс -:-

МАРОККО: Ботола 2

16:30РАК Касабланка - ЮСМ Ужда -:-
16:30Шабаб Бенгерір - ТАС Касабланка -:-
16:30Юньйон Туарга - Могреб Тетуан -:-

МОЛДОВА: Національний дивізіон

16:00Шериф - Зімбру Кишинів -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

19:45Утрехт - Гоу Ехед Іглс -:-
21:00Херенвен - Спарта Роттердам -:-
22:00Зволле - Сіттард -:-

НІДЕРЛАНДИ: Тведе Дивізі

15:30ПеренесеноАФК - Нордвейк -:-
15:30ПеренесеноГВВВ - Квик Бойз -:-
16:00ПеренесеноАСВГ - Ексельсіор Масслейс -:-
16:00ПеренесеноЙонг Волендам - Козаккен Бойз -:-
16:00ПеренесеноРайнсбургсе Бойс - Схевенінген -:-
16:30ПеренесеноЕйсселмірвогелс - ТЕК -:-
16:30ПеренесеноЙонг Спарта Роттердам - Спакенбург -:-
16:30ПеренесеноКатвейк - ГФК -:-
16:30ПеренесеноХарденберг - Де Трефферс -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:30ПеренесеноАКВ Ассен - ОДІН '59 -:-
15:30ПеренесеноАякс (Am) - Стедоко -:-
15:30ПеренесеноГОЕС - ВВ ДОВО -:-
15:30ПеренесеноЕксельсіор 31 - ХСВ Хук -:-
15:30ПеренесеноХаркемасе Бойз - ВВОГ -:-
16:00ПеренесеноСпарта Нейкерк - Ліссе -:-
16:00ПеренесеноСпортлюст - Стапхорст -:-
16:00ПеренесеноТер Леде - Ермело -:-
16:30ПеренесеноВВСБ - Барендрехт -:-
20:30ПеренесеноЕВВ - Гемерт -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дивізі 1 U21 - Осінній сезон

16:00ПеренесеноДен Гааг U21 - НАК Бреда U21 -:-
16:00ПеренесеноФеєнорд U21 - Гронінген U21 -:-
16:15ПеренесеноFC Twente/Heracles U21 - Херенвен U21 -:-
17:00ПеренесеноАлмере Сіті U21 - Неймеген U21 -:-
13:00ПеренесеноСпарта Роттердам U18 - Утрехт U18 -:-
13:00ПеренесеноФеєнорд U18 - ПСВ U18 -:-
14:00АЗ Алкмар U18 - Херенвен U18 -:-
15:30ПеренесеноАякс U18 - Зволле U18 -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Гольштайн Кіль - Зандгаузен -:-
14:30Інгольштадт - Ганновер -:-
14:30Падерборн - Дармштадт -:-
21:30Дюссельдорф - Санкт-Паулі -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

15:00Боруссія Д. II - Мюнхен 1860 -:-
15:00Вікторія Кельн - Брауншвейг -:-
15:00Дуйсбург - Ферль -:-
15:00Магдебург - Оснабрюк -:-
15:00Саарбрюкен - Фрайбург II -:-
15:00ТСФ Гавельзе - Мангейм -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Гамбург II - Тевтонія Оттензен -:-
15:00Дельменхорст - Вердер Бремен II -:-
15:00Люнебургер Ганза - Реден -:-
16:00Єддело - Обернойланд -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Айленбург - Лукенвальде -:-
14:00Тасманія Берлін - Ліхтенберг -:-
17:00ФК Хемніцер - Бабельсберг -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Алеманнія Аахен - Пройссен Мюнстер -:-
15:00Ален - Штрелен -:-
15:00Боруссія М. II - Хомберг -:-
15:00Вегберг-Бек - Фортуна Кельн -:-
15:00Віденбрюк - Ліппштадт -:-
15:00Лотте - Фортуна Д. II -:-
15:00Редінгхаузен - Вупперталер -:-
15:00Юрдінген - Обергаузен -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Аален - Пірмазенс -:-
15:00Балінген - Балінгер -:-
15:00Гіссен - ШОТТ Майнц -:-
15:00Гросашпах - Вальдорф -:-
15:00ФК 08 Хомбург - РВ Кобленц -:-
15:00ФСФ Франкфурт - Гоффенгайм II -:-
15:00Штайнбах Гайгер - Майнц II -:-
16:30Штутгарт II - Кассель -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Баварія

15:00ПеренесеноБайройт - Унтерхахінг -:-
15:00ПеренесеноРайн/Лех - Швайнфурт -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00ПеренесеноБранденбургер - Грайфсвальд -:-
14:00ПеренесеноЛюдвігсфельдер - Блау-Вайс Берлін -:-
14:00ПеренесеноРСФ Айнтрахт - Пампов -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:00ПеренесеноАйнхайт Рудольштадт - Оберлаузіц -:-
14:00ПеренесеноБауцен - Плауен -:-
14:00ПеренесеноБішофсвердер - Arnstadt -:-
14:00ПеренесеноГалле - Мерзебург -:-
14:00ПеренесеноГрімма - Єна II -:-
14:00ПеренесеноМартінрода - Інтер Лейпциг -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гамбург

15:00Торнеш - Гамбург III -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

15:00Хабенхаузер - СФЛ Бремергафен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

15:00Геттінген - Айнтрахт Нортхайм -:-
15:00Емден - Берзенбрюк -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

16:00Еннепеталь - ТуС Гальтерн -:-
17:00АСК 09 Дортмунд - Майнерцгаген -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:00Баварія Альценау - Штайнбах -:-
15:00Ганау - Нойгоф -:-
15:00Гунфельдер - Фернвальд -:-
15:00Фліден - Штадталлендорф -:-
15:00Фульда-Ленерц - Ерлензеє -:-
15:00Хадамар - Фрідберг -:-
16:30Гінсгайм - Вікторія Грісхайм -:-
16:30РВ Вальдорф - Гессен Драйайх -:-
16:30Цайльсгайм - Дітріхкірхен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Рейнланд-Пфальц/Саар

15:30ПеренесеноАрмінія Людвігсхафен - Єгерсбург -:-
16:30ПеренесеноАйнтрахт Т. - Гассія Бінген -:-
16:30Вормс - Діффлен -:-
16:30ПеренесеноГерта Вісбах - Шпаєр -:-
16:30ПеренесеноДуденгофен - Ельферсберг II -:-
16:30ПеренесеноЕммельсгаузен - Гонзенгайм -:-
16:30ПеренесеноЕнгерс - Зальмрор -:-
16:30ПеренесеноЕппельборн - Мехтерсхайм -:-
16:30ПеренесеноКобленц - Кайзерслаутерн II -:-
16:30ПеренесеноМюльгайм-Керліх - Карбах -:-
16:30ПеренесеноРехлінг - Пфеддерсхайм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

17:001.ФК Менхенгладбах - ТФД Фельберт -:-
17:00Кроненбергер - Уніон Неттеталь -:-
17:00Фельберт - Меербуш -:-
17:00Хільден - Бохольт -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

12:00Вердер U19 - Єна U19 -:-
12:00ФК Хемніцер U19 - Аймбюттелер U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: DFB Junioren Pokal

11:30Штутгарт U19 - Фортуна Д. U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Баєр Леверкузен Ж - Вольфсбург Ж -:-

ОБ’ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ: Дивізіон 1

14:40Аль-Джазіра Хамра - Аль-Хамрія -:-
14:40Дібба - Аль-Рамс -:-
14:45Dubai City - Аль-Таавун -:-
14:45Аль-Арабі - Аль-Батаех -:-

ПАНАМА: ЛПФ - Клаусура - плей-оф

01:00Тауро - Herrera -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Вибування

00:30Спортінг Лукеньйо - Амельяно -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

15:30Барока - Кейптаун Сіті -:-
15:30Сволловс - Марумо Галлантс -:-
15:30Чіппа Юнайтед - АмаЗулу -:-
17:30Орландо Пайретс - ТС Гелаксі -:-
20:15Суперспорт Юнайтед - Мамелоді Сандаунз -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

15:30Блек Леопардс - Утонгаті -:-
15:30Дж.Д.Р. Старз - Джомо Космос -:-
15:30ТС Спортінг - Фрі Стейт Старз -:-
15:30Хангрі Лайонс - Кейптаун Сперз -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: Кубок Південної Кореї

05:30Тегу - Чоннам -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Гленавон - Колрейн -:-
17:00К. Рейнджерс - Гленторан -:-
17:00Крузейдерс - Данганнон -:-
17:00Лінфілд - Ворренпойнт -:-
17:00Портадаун - Кліфтонвілл -:-

ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ: NIFL Championship

17:00Баллінамаллард - Нокбреда -:-
17:00Дергв'ю - Балліклер -:-
17:00Енна - Квінс Юніверсіті -:-
17:00Інститьют - Дандела -:-
17:00Лахгол - Ньюрі Сіті -:-
17:00Харланд енд Волфф - Ардс -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 2. MFL

14:00Voska Sport - Besa 1976 -:-
14:00Беласіца - Слога Виниця -:-
14:00Вардар - Кадіно Скоп'є -:-
14:00Велешта - Сілекс -:-
14:00Детоніт Юніор - Осогово -:-
14:00Кіт Го Пехчево - Саса -:-
14:00Кожуф Гевгелія - Bratstvo 07 -:-
14:00КФ Гостівар - Тетекс -:-
14:00Победа - Lok. Gradsko -:-
14:00ФК Кораб - Охрід -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

16:00Радомяк Радом - Лех Познань -:-
18:30Заглембє - Вісла -:-
21:00Лехія Гданськ - Ягеллонія -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

17:30Марітіму - Санта-Клара -:-
20:00Гімарайнш - Тондела -:-
22:30Спортінг - Боавішта -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

13:00Фейренсе - Пенафієл -:-
16:00Ріу Аве - Мафра -:-
17:30Лейшоеш - Спортінг К. -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

13:00Олівейренсе - Брага B -:-
15:00Лузітанія - Гімарайнш B -:-
17:00АД Фафе - Сан-Жуан-де-Вер -:-
17:00Олівейра-ду-Ошпітал - Калдаш -:-
17:00Сантарем - Oriental Dragon -:-
21:30Лейрія - Торреенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

17:00СК Ешпінью - Alvarenga -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

13:00Візела U23 - Гімарайнш U23 -:-
17:00Брага U23 - Фамалікан U23 -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Група вибування

17:00Валадареш Гая Ж - Ешторіл Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Чемпіонська група

17:00Вілаверденсе Ж - Торреенсе Ж -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00Кондзо - Отоо д'Oйо -:-
17:00Патронаж Сент-Анн - AS BNG -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Крилья Совєтов Самара - Рубін Казань -:-
15:30ЦСКА Москва - Арсенал Тула -:-
18:00ФК Ростов - Урал -:-

РУАНДА: Premier League

15:00Гікумбі - Марін -:-
15:00Еспуар - Мукура Вікторі Спортс -:-
15:00Район Спорт - Горила -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

15:00УТА Арад - ФК Ботошані -:-
17:30Волунтарі - Університатя Крайова -:-
20:30Газ-Метан Медіас - Стяуа Б. -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура - плей-оф

23:00Платенсе Мунісіпаль - Чалатенанго -:-
23:00ФК Альянса - 11 Депортіво -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00Доманьяно - Ла Фіоріта -:-
16:00Пеннаросса - Віртус -:-
16:00Сан-Джованні - Мурата -:-
16:00Фольгоре - Тре Фіорі -:-
19:00Ювенес/Догана - Лібертас -:-

СВІТ: Клубні товариські матчі

14:00Богеміанс 1905 B (Cze) - Дукла Прага B (Cze) -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

14:00Раднічки 1923 - Бачка-Топола -:-
16:00Раднічки Ниш - Чукарічкі -:-
18:00Колубара - Пролетер -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

16:00Л. Мікулаш - Середь -:-
16:00Погронє - Сеніца -:-
16:00Ружомберок - Злате Моравце-Врабле -:-
16:00Тренчин - Жиліна -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

14:00Табор Сежана - Цельє -:-
18:00Радомлє - Олімпія Любляна -:-
21:15Марибор - Домжале -:-

СЛОВЕНІЯ: Друга ліга

14:00Доб - Нафта -:-

США: МЛС - Плей-оф

22:00Портленд Тімберс - Нью-Йорк Сіті -:-

ТАЙВАНЬ: Футбольна ліга Мулан (Жінки)

08:00Таоюань Ж - Нью-Тайбей Ж -:-
09:00Тайчжун Блю Ж - Тайбей Бер Ж -:-
10:00Хуалянь Ж - Гаосюн Ж -:-
11:00ПеренесеноГаосюн Ж - Тайбей Бер Ж -:-

ТАНЗАНІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Сімба - Янг Африканс -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:30Карагюмрюк - Коньяспор -:-
15:00Башакшехір - Касимпаша -:-
15:00Різеспор - Гезтепе -:-
18:00Антальяспор - Трабзонспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

12:30Болуспор - Аданаспор -:-
12:30Кечіоренгюджю - Бандірмаспор -:-
15:00Тузласпор - Менеменспор -:-
18:00Баликесірспор - Умранієспор -:-
18:00Бурсаспор - Маніса -:-
18:00Істанбулспор АС - Еюпспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

12:00Анкараспор - Сома Спор -:-
12:00Тургютлуспор - Етімесгут -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Кахта - Бергама Блд. -:-
12:00Санджактепе - Мамак -:-
12:00Хендек - Arnavutkoy Bl. -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Байрампаша - Кушадасіспор -:-
12:00Елазіг Каракочан - Бейоглу Єні Чарші -:-
12:00Єні Ордуспор - Шіле Їлдізспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Ерокспор - Модафенспор -:-
12:00Ічел - Чанкая -:-
12:00Офспор - Тепеджик -:-

УГАНДА: Прем'єр-ліга

14:00Бусога - Вайперс -:-
14:00Вакісо Джаянтс - ЮПДФ -:-
14:00Мбарара Сіті - Ондупарака -:-
14:00Уганда Ревенью - ФК Експрес -:-

УГОРЩИНА: НБ І

16:45Пушкаш Академі - Дьормот -:-
18:15Гонвед - Залаеґерсеґ -:-
20:30МТК Будапешт - МОЛ Фехервар -:-

УЕЛЬС: Кімру Прем'єр

16:30Беррі - Нью-Сейнтс -:-
16:30Конна Квей - Кардіфф Метрополітен -:-
16:30Пенібонт - Кевн Друїдс -:-
16:30Хейвердфордвест - Бала Таун -:-

УЕЛЬС: Кімру Південь

16:00Кумбран Селтік - Таффс Велл -:-
16:30Бритон Феррі - Анді -:-
16:30Кармартен Таун - Порт-Толбот -:-
16:30Кембріан енд Клайдеч - Лланеллі -:-
16:30Свонсі Юнів. - Лланвіт Мейджор -:-

УЕЛЬС: Кімру Північ

16:00Гресфорд - Баклі -:-
16:30Ейрбас - Лланрхедр -:-
16:30Конві Боро - Пенрінкок -:-
16:30Ллангевні - Гайлсфілд -:-
16:30Ратін - Лланідлойс -:-
16:30Холівелл - Колвін-Бей -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

13:00Колос U19 - Минай U19 -:-
13:00Чорноморець Од. U19 - Металіст 1925 U19 -:-

УРУГВАЙ: Сегунда - Вибування

14:45Ла Лус - Вілья Тереза -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

16:00Гавр - Аяччо -:-
20:00Ам'єн - Гренобль -:-
20:00Бастія - Сошо -:-
20:00Валансьєнн - ФК Париж -:-
20:00Діжон - Ніор -:-
20:00Дюнкерк - Осер -:-
20:00Кан - Генгам -:-
20:00Нім - Нансі -:-
20:00По - Кевіллі Руан -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група A

16:00Кан II - Сен-Мало -:-
19:00Блуа - Руан -:-
19:00Генгам II - Гранвіль -:-
19:00Плабеннек - Версаль -:-
19:00Пуассі - Ванн -:-
19:00Сен-Приве - Вітре -:-
19:00Шартр - Шатобріан -:-
20:00Лор'ян II - Роморантен -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група B

18:00Осер II - Шильтігайм -:-
18:00Реймс II - Саннуа -:-
19:00Агено - Мец II -:-
19:00Бобіньї 93 - Флері-Мерожис -:-
19:00Бове - Бельфор -:-
19:00Сен-Кантен - Ланс II -:-
19:00Сент-Женев'єв - Епіналь -:-
19:30Парі 13 Атл. - Сен-Мор -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група C

17:00Жура Сюд - Мартіг -:-
18:00ГОАЛ ФК - Сен-Пріє -:-
18:00Ліон II - Єр -:-
18:00Марсель II - Монако II -:-
19:00Грасс - Луан-Кюїзо -:-
19:00Мариньян - Ліон-Дюшер -:-
19:00Обань - ГФА74 -:-
19:00Тулон - Фрежюс Сен-Рафаель -:-

ФРАНЦІЯ: Насьональ 2 - Група D

18:00Андрезьє - Бурж 18 -:-
19:00Кане-ан-Руссійон - Мулен-Ізер -:-
19:00Колом'є - Стад Монтуа -:-
19:00КФК Ангулем - Треліссак -:-
19:00Монпельє II - Анже II -:-
19:00Нант II - Безьє -:-
19:00Шамальєр - Ле-Пюї -:-

ФРАНЦІЯ: Кубок Франції

16:00Франсіскен - Шоле -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

16:00Локомотива Загреб - Хайдук Спліт -:-
18:05Рієка - Горіца -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

16:00Градец-Кралове - Словацко -:-
16:00Злін - Карвіна -:-
16:00ФК Пардубіце - Острава -:-
19:00Вікторія Пльзень - Ліберец -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

19:00Лозанна - Цюрих -:-
21:30Санкт-Галлен - Лугано -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Челлендж-ліга

19:00Віль - Вінтертур -:-
19:00Шаффхаузен - Лозанна Уші -:-

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан - Вибування

16:00Гельсінборг - Хальмстад -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

17:00Данді Юнайтед - Лівнгстон -:-
17:00Росс Каунті - ФК Данді -:-
17:00Сент-Джонстон - Абердін -:-
17:00Сент-Міррен - Хіберніан -:-

ШОТЛАНДІЯ: Чемпіоншип

17:00Данфермлін - Квін оф Саут -:-
17:00Мортон - Інвернесс -:-
17:00Партік - Арброт -:-
17:00Рейт - Кілмарнок -:-

ШОТЛАНДІЯ: Перша ліга

17:00Аллоа - Клайд -:-
17:00Дамбартон - Монтроз -:-
17:00Ейрдріоніанс - Квінс Парк -:-
17:00Пітерхед - Іст Файф -:-
17:00Фолкерк - Коув Рейнджерс -:-

ШОТЛАНДІЯ: Друга ліга

17:00Аннан - Елгін Сіті -:-
17:00Келті Хартс - Альбіон Роверс -:-
17:00Стенхаузмур - Едінбург Сіті -:-
17:00Странрар - Ковденбіт -:-
17:00Форфар Атлетік - Стерлінг -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Хайленд

17:00Бакі Тісл - Тарріфф Юнайтед -:-
17:00Вік Акедемі - Стратспі Тісл -:-
17:00Деверонвейл - Нейрн Каунті -:-
17:00Інверурі Локо Воркс - Лоссімут -:-
17:00Кійт - Бріхин -:-
17:00Ротіс - Брора Рейнджерс -:-
17:00Форрс Механікс - Формартін Юнайтед -:-
17:00Фрейзербург - Форт Вфльям -:-
17:00Хантлі - Клехнакаддін -:-

ШОТЛАНДІЯ: Ліга Лоуленд

17:00Бервік - Брумхілл -:-
17:00Бонесс Юнайтед - Вейл оф Лейтен -:-
17:00Едінбург Юніверсіті - Гретна 2008 -:-
17:00Іст Кілбрайд - Рейнджерс B -:-
17:00Каледоніан Брейвз - ФК Гала Фейрідін -:-
17:00Камбернолд Кольтс - Сівіл Сервіс Строллерс -:-
17:00Спартанс - Далбітті Стар -:-
17:00Стерлінг Юніверсіті - Боннірігг Роуз -:-

ШРІ-ЛАНКА: Super League

12:00Сі Хокс - Дефендерс ФК -:-
16:00Ратнам - Коломбо -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.