Футбол » 20.06.2024 » Коефіцієнти
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Коефіцієнти надано 1xBet - Робіть ставки!
ЄВРОПА: Євро
16:00Словенія - Сербія -:- [ 4.27 | 3.72 | 1.95 ]19:00Данія - Англія -:- [ 5.70 | 4.11 | 1.68 ]
22:00Іспанія - Італія -:- [ 2.16 | 3.56 | 3.70 ]
АВСТРАЛІЯ ТА ОКЕАНІЯ: Чемпіонат ОФК U16 (Жінки) - Кваліфікація
03:00Американське Самоа U16 W - Самоа U16 W -:-АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
03:10Бока Хуніорс - Альміранте Браун -:-БРАЗИЛІЯ: Серія А
01:00Атлетіку Гояніенсе - Крісіума -:- [ 2.13 | 3.34 | 3.54 ]01:00Ботафогу - Атлетіко ПР -:- [ 2.01 | 3.40 | 3.85 ]
02:00Жувентуде - Васку -:- [ 2.47 | 3.20 | 2.99 ]
02:00Сан-Паулу - Куяба -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.60 ]
02:00Форталеза - Греміу -:- [ 2.00 | 3.42 | 3.85 ]
03:30Інтернасьйонал - Корінтіанс -:- [ 1.88 | 3.38 | 4.49 ]
03:30Крузейру - Флуміненсе -:- [ 1.98 | 3.42 | 3.93 ]
00:30Віторія - Атлетіку Мінейру -:- [ 3.82 | 3.30 | 2.05 ]
БРАЗИЛІЯ: Серія Б
01:00Сантос - Гояс -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.03 ]03:00Ботафогу СП - Понте-Прета -:- [ 2.02 | 3.13 | 3.99 ]
03:30Брускі - Аваї -:- [ 2.77 | 3.06 | 2.62 ]
03:30Корітіба - Америка МЖ -:- [ 2.26 | 3.20 | 3.23 ]
БРАЗИЛІЯ: Серія С - Перший етап
01:00Ферровіаріу - Сан-Жозе -:-БРАЗИЛІЯ: Серія D
01:30Демократа СЛ - Португеза РЖ -:-01:30Ерсіліу Луж - Авеніда -:-
02:00Ново Гамбурго - Конкордія -:-
БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе - Плей-оф
02:15Сантос АП - Трем -:-БРАЗИЛІЯ: Баяно 2
01:00Жакобіненсе - Коло-Коло -:-01:00Флуміненсе де Фейра - ССА -:-
БРАЗИЛІЯ: Гаушу 2
01:00ГЕ Глорія - Гаучо -:-01:00Монсун - Айморе -:-
01:30Пасу-Фунду - Веранополіс -:-
02:00Бразіл Фарропілья - Еспортіву -:-
БРАЗИЛІЯ: Параенсе B2
16:00Гав'ян - Тесла -:-16:00Педрейра - Тірадентіс ПА -:-
БРАЗИЛІЯ: Кубок Еспіріту-Санту - Перший етап
01:00Деспортіва Ферровіарія - Реал Нороесте -:-БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Бразилії U20
23:00Перенес.Греміу U20 - Інтернасьйонал U20 -:-21:00Ботафогу U20 - Брагантіну U20 -:-
22:00Форталеза U20 - Баїя U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Алагоано U20
21:00Сатуба U20 - Деспортіва Альянса U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
21:00Ерсіліу Луж U20 - Фігейренсе U20 -:-БРАЗИЛІЯ: Матогросенсе U20
23:00Дон Боску U20 - Академія U20 -:-02:00Кампу-Ново U20 - Касерес U20 -:-
БРАЗИЛІЯ: Пауліста (Жінки)
00:00Ферровіарія Ж - Марілія Ж -:-21:00Таубате Ж - Сан-Паулу Ж -:-
23:00Палмейрас Ж - Сантос Ж -:-
БУТАН: Прем'єр-ліга
13:00Паро - Самце -:-ВЕНЕСУЕЛА: Кубок Венесуели
23:00Депортіво Ла-Гуайра - Марітіму -:-23:00Динамо Пуерто - Монагас -:-
23:00Інтер Барінас - Естудіантес Меріда -:-
23:00Міранда - Метрополітанос -:-
23:00Португеза - Академія Рей -:-
23:00Пуерто Кабельйо - Карабобо -:-
23:00Райо Суліано - Ероес де Фалькон -:-
23:00Універсідад Сентраль - Нуева Еспарта -:-
23:00Фронтера - Депортіво Тачіра -:-
23:00Фундасьйон АІФІ - Ангостура -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
14:00Біньдінь - Ханой ФК -:-14:00Біньзионг - Зялай -:-
14:00Намдінь - Хонлінь Хатінь -:-
15:15Конган - Хайфон -:-
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
23:00Вега Реал - Дельфінес Дель Есте -:-23:00Універсідад O&M - Сан-Крістобаль -:-
01:00Атлетіко Пантоха - Атлантіко -:-
23:00Мока - Сібао -:-
ЕКВАДОР: Серія В
23:00Варгас Торрес - Сан-Антоніо ФК -:-23:00Гуаякіль Сіті - Гваласео -:-
23:00Леонес дель Норте - Чакарітас -:-
23:00Індеп. Хуніорс - Нуеве де Октубре -:-
ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Шашемене Кенема - Фасіл Кенема -:-18:00Хавасса - Волкіте Кенема -:-
ЄГИПЕТ: Прем'єр-ліга
19:00Аль-Ахлі - Араб Контракторс -:- [ 1.28 | 4.93 | 9.00 ]ЄГИПЕТ: Дивізіон 2 А - Підвищення у класі - плей-оф
17:00Суец СК - Александрія СК -:-17:00Харас Ель-Ходуд - Терсана -:-
ІРАН: Кубок Ірану
19:30Мес Рафсанджан - Сепахан -:-ІСЛАНДІЯ: Дивізіон 1
21:00Афтурелдінг - Вестманнаейяр -:-22:15ІР Рейк'явік - Фйолнір -:-
22:15Кеплавік - Троттур -:-
ІСЛАНДІЯ: Беста дейлд (Жінки)
21:00Вікінгур Рейк'явік Ж - Брейдаблік Ж -:-КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
15:00Кайрат Алмати 2 - Кайсар Кизилорда 2 -:-17:00Каспій Актау - Тараз -:-
17:00Окжетпес - Актобе 2 -:-
КАНАДА: Прем'єр-ліга Канади
02:00Йорк - Пасифік ФК -:-КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура - плей-оф
03:00Льянерос - Орсомарсо -:-КОЛУМБІЯ: Ліга (Жінки) - Група підвищення у класі
00:00Петролера Ж - Індеп. Санта-Фе Ж -:-22:00Льянерос Ж - Мільйонаріос Ж -:-
00:00Америка Калі Ж - Деп. Калі Ж -:-
ЛАТВІЯ: Virsliga
18:00Тукумс 2000 - ФК Лієпая -:-19:00Валмієра - Метта -:-
ЛІВАН: Прем'єр-ліга - Етап переможців
16:00Аль-Ансар - Сафа -:-16:00Неджмех СК - Аль-Ахед -:-
16:00Расінг - Бурж -:-
МОНГОЛІЯ: Прем'єр-ліга
14:15Хаан Хунс-Ерчім - Брера Ілч -:-НОРВЕГІЯ: Дивізіон 3 - Група 5
19:00Олесунн 2 - Молде 2 -:-19:30Ск'єттен - Локомотив Осло -:-
ПІВДЕННА КОРЕЯ: WK Ліга (Жінки)
10:00Бен Сангму Ж - Сеул Ж -:-13:00Седжонг Спортстото Ж - Кьонджу Ж -:-
13:00Чонбук Ж - Сувон ФК Ж -:-
13:00Чханньон Ж - Інчхон Ред Ейнджелс Ж -:-
РОСІЯ: ФНЛ 2 - Дивізіон В - Група 3
18:00Композит - Арсенал Тула 2 -:-СВІТ: Клубні товариські матчі
14:00Ліллестрем (Nor) - Гетеборг (Swe) -:-15:00Рапід Бухарест (Rou) - Глорія Бузеу (Rou) -:-
15:00Торпедо Москва (Rus) - Шинник Ярославль (Rus) -:-
18:00Тіквеш (Mkd) - Струга (Mkd) -:-
СОМАЛІ: Національна ліга
15:30Хіган - Кігс -:-СУДАН: Super League
16:00Аль-Меррейх - Туті -:-16:00Аль-Хіляль Омдурман - Аль-Ваді -:-
США: МЛС
02:30Ді Сі Юнайтед - Атланта Юнайтед -:- [ 1.97 | 3.80 | 3.39 ]02:30Інтер Маямі - Коламбус Крю -:- [ 2.27 | 3.75 | 2.89 ]
02:30Клуб де Фут Монреаль - Нью Йорк Ред Буллс -:- [ 3.25 | 3.60 | 2.07 ]
02:30ФК Торонто - Нешвілл СК -:- [ 2.32 | 3.50 | 2.90 ]
02:30Шарлотт - Орландо Сіті -:- [ 2.22 | 3.60 | 3.09 ]
02:45ФК Цинцинатті - Філадельфія Юніон -:- [ 1.87 | 3.70 | 3.96 ]
03:30Остін - ФК Лос-Анджелес -:- [ 3.49 | 4.00 | 1.92 ]
03:30Сент-Луїс Сіті - Колорадо Репідс -:- [ 1.92 | 3.60 | 3.78 ]
03:30Спортінг Канзас-Сіті - Реал Солт Лейк -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.55 ]
03:30ФК Даллас - Міннесота Юнайтед -:- [ 2.02 | 3.50 | 3.59 ]
03:30Х'юстон Динамо - Сіетл Саундерс -:- [ 2.12 | 3.60 | 3.11 ]
05:30Лос-Анджелес Гелаксі - Нью-Йорк Сіті -:- [ 2.02 | 3.70 | 3.39 ]
05:30Сан-Хосе Ертквейкс - Портленд Тімберс -:- [ 1.92 | 3.80 | 3.50 ]
США: USL Чемпіоншип
02:30Піттсбург - Луїсвілл Сіті -:- [ 3.37 | 3.58 | 1.99 ]03:00Бірмінгем - Сан-Антоніо -:- [ 2.41 | 3.22 | 2.79 ]
03:30Талса - Маямі ФК -:- [ 1.84 | 3.68 | 3.79 ]
05:00Оукленд Рутс - Ель-Пасо -:- [ 1.96 | 3.32 | 3.74 ]
США: USL Ліга Один
02:00Грінвілл - Шарлотт Індепенд. -:-США: USL Ліга Два
23:30Лонг-Айленд - Вестчестер -:-00:00Свон Сіті - Маямі -:-
01:00Норт Кароліна U23 - Салем Сіті -:-
01:00Шарлотт Індепенд. 2 - Вест Вірджинія -:-
02:00Баффало - Форт-Вейн -:-
02:00Бостон Сіті - Блек Рок -:-
02:00Інтер Гейнсвілл - Брейв СК -:-
02:00Нона - Брук Хаус -:-
02:00РС Нью-Джерсі - Вест Честер Ютд -:-
02:00Сент-Пітерсберг ФК - Сарасота Парадайз -:-
02:00Сідар - Морріс Еліт -:-
02:00Тобакко Роуд - Вейк -:-
02:30Мідвест Юнайтед - Флінт Сіті -:-
02:30Нортерн Вірджинія - Вірджинія Біч -:-
03:00АХФК Роялс - Корпус-Крісті -:-
03:00Блю Гус - Літтл Рок Рейнджерс -:-
03:00Дотан Юнайтед - Іст Атланта -:-
03:00Марін - Девіс Легасі -:-
05:00Капо II - Саутерн Каліфорнія -:-
05:00Олімпія - Портленд U23 -:-
05:00Такома Старз - Юнайтед PDX -:-
США: NISA
02:00Меріленд Бобкетс - Саванна Кловерс -:-США: NWSL (Жінки)
02:00Готем Ж - Сан-Дієго Вейв Ж -:-05:00Енджел Сіті Ж - Расінг Луїсвілл Ж -:-
УЗБЕКИСТАН: Суперліга
18:00Навбахор Наманган - Кизилкум -:-18:00Насаф Карші - Нефтчі Фергана -:-
ФІНЛЯНДІЯ: Ykkosliiga
19:00СІК Акатемія - КТП -:- [ 3.35 | 3.72 | 1.89 ]ФІНЛЯНДІЯ: Юккьонен
18:30КуПС Акатемія - ВІФК -:-ФІНЛЯНДІЯ: Какконен - Група В
18:30ХЙС - Поксіт -:-19:00Ільвес-Кіссат - Ільвес 2 -:-
ЧИЛІ: Прімера
22:00Ньюбленсе - Уачіпато -:- [ 2.12 | 3.42 | 3.32 ]ЧИЛІ: Кубок Чилі
00:30Конкон Насьйональ - С. Вондерерз -:-19:30Колехіо Кійон - Коло-Коло -:-
22:00Маркос Трінкадо - У. Еспаньйола -:-
23:00Брухас Саламанка - Кокімбо -:-
23:00Комуналь Кабреро - Рейнджерс -:-
00:30Глоріас Навалес - У. Католіка -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Північ
19:00Васалунд - Стокгольм Інтернаціонале -:-20:00Стоксунд - Хаммарбю ТФФ -:-
20:30Карлберг - Юнайтед Нордік -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 1 - Південь
20:00Ескільсмінне - Аріана -:-20:00Твокер - Онсала -:-
20:00Фалькенберг - Лундс -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Норрланд
20:00Готтне ІФ - ФК Умео -:-20:00ІФК Естерсунд - Кіруна -:-
20:00Шеллефтео - Іттерхогдаль -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Йоталанд
20:30Греббестад - Венерсборг ІФ -:-20:30ІФК Шевде - Сеффле -:-
20:30Кумла - ФК Лідчепінгс -:-
20:30Мутала - Гаутіод -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Північний Свеаланд
16:45Гуте - Арланда -:-20:00Скілебу - Єрфелла -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Південний Йоталанд
20:00Раппе - ІФК Берга -:-20:30Карлскруна - Хесслехольм ІФ -:-
20:30Сімрісгамн - Карлсгамн -:-
20:00Отвідаберг - Сильвія -:-
20:30Слейпнер - М'єльбю АІ ФФ -:-
ШВЕЦІЯ: Дивізіон 2 - Західний Йоталанд
20:00Ліндуме - Варгберг -:-20:00Торд - Квідінг -:-
20:00Фрелунда - БК Астріо -:-
20:30Саведален - Бергдаленс ІК -:-
20:30Хускварна - Юнсеред -:-
ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції - Кваліфікація
20:00Худдінге - Нака ФК -:-20:15Стегеборг - Нічепінг -:-
ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)
20:00Русенгорд Ж - Еребру Ж -:-20:00Треллеборг Ж - Геккен Ж -:-
ШВЕЦІЯ: Елітеттан (Жінки)
18:30Кальмар Ж - Гамла Упсала Ж -:-19:00Уппсала Ж - Алінгсос Ж -:-
20:00Ескільстуна Юнайтед Ж - Еребру Ж -:-
20:00Маллбакенс Ж - ФК Лідчепінг Ж -:-
20:30Умео Ж - Сундсвалль Ж -:-
ШВЕЦІЯ: Кубок Швеції (Жінки) - Кваліфікація
20:30Тролльхеттан Ж - ФК Лідчепінг Ж -:-Робіть ставки на зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.