ОНОВИТИ

Футбол » 12.12.2021 » Усі матчі

АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга

16:00Бернлі - Вест Гем -:-
16:00Брайтон - Тоттенгем -:-
16:00Лестер - Ньюкасл Юнайтед -:-
18:30Кристал Пелес - Евертон -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

15:00Вільярреал - Райо Вальєкано -:-
17:15Осасуна - Барселона -:-
19:30Бетіс - Реал Сосьєдад -:-
22:00Реал Мадрид - Атлетіко -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

13:30Торіно - Болонья -:-
16:00Верона - Аталанта -:-
19:00Наполі - Емполі -:-
19:00Сассуоло - Лаціо -:-
21:45Інтер - Кальярі -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

16:30Гройтер Фюрт - Уніон Берлін -:-
18:30Айнтрахт Франкфурт - Баєр Леверкузен -:-

УКРАЇНА: Прем'єр-ліга

14:00Чорноморець - Металіст 1925 -:-
17:00Динамо К. - Зоря -:-
19:30Колос - Минай -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 1

14:00Лілль - Ліон -:-
16:00Анже - Клермон -:-
16:00Мец - Лор'ян -:-
16:00Ренн - Ніцца -:-
16:00Труа - Бордо -:-
18:00Страсбург - Марсель -:-
21:45ПСЖ - Монако -:-

АВСТРАЛІЯ: А-Ліга

09:15Сентрал Коуст Марінерс - ФК Сідней -:-

АВСТРАЛІЯ: A-League Women

07:05Мельбурн Сіті Ж - Мельбурн Вікторі Ж -:-
09:15Аделаїда Ж - Канберра Ж -:-

АВСТРІЯ: Бундесліга

15:30Адміра - Рапід Відень -:-
15:30А. Клагенфурт - Штурм Грац -:-
18:00Аустрія Відень - ЛАСК -:-

АЗІЯ: Чемпіонат АСЕАН

11:30Лаос - Індонезія -:-
14:30В'єтнам - Малайзія -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Кастріоті - КФ Егнатія -:-
17:45Влазнія - Скендербеу -:-
20:45Партизані - Динамо Тирана -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

16:00Саутгемптон U23 - Арсенал U23 -:-

АНГЛІЯ: Супер Ліга (Жінки)

14:30Брайтон Ж - Манчестер Юнайтед Ж -:-
15:00Евертон Ж - Вест Гем Ж -:-
16:00Бірмінгем Ж - Манчестер Сіті Ж -:-
20:00Астон Вілла Ж - Тоттенгем Ж -:-
20:45Арсенал Ж - Лестер Ж -:-

АНГЛІЯ: Кубок Англії (Жінки)

15:00Southampton Women's Ж - Ексетер Ж -:-
15:00АФК Вімблдон Ж - Іпсвіч Ж -:-
15:00Бернлі Ж - Ліверпуль Ж -:-
15:00Брайхаус Таун Ж - Сандерленд Ж -:-
15:00Бриджвотер Ж - Кристал Пелес Ж -:-
15:00Бристоль Сіті Ж - Льюїс Ж -:-
15:00Вотфорд Ж - Ковентрі Юнайтед Ж -:-
15:00Ешфорд Таун Ж - Лондон Сіті Ж -:-
15:00Ліверпуль Федс Ж - Блекберн Ж -:-
15:00Лідс Ж - Дарем Ж -:-
15:00Лінкольн Ж - Нортгемптон Ж -:-
15:00Плімут Ж - Clapton Community Ж -:-
15:00Портсмут Ж - Саутгемптон Ж -:-
15:00Стаурбридж Ж - Шеффілд Юнайтед Ж -:-
15:00Сток Сіті ЛФК Ж - Ноттінгем Ж -:-
15:00Хаддерсфілд Ж - Loughborough Lightning Ж -:-
15:00Чешем Ж - Біллерікі Ж -:-
15:00Чорлі Ж - Ньюкасл Юнайтед Ж -:-

АНГОЛА: Жирабола

16:30Академіка - Sporting de Benguela -:-
16:30Деспортіво Уїла - CD Lunda Sul -:-
16:30Спортінг де Кабінда - Інтер -:-
17:00Вільєте - Каала -:-

АНДОРРА: Прімера

12:00УЕ Санта Колома - АК Ескальдес -:-
14:30Каррой - Сан-Жулія -:-
17:00УЕ Енгордань - Інтер Клуб Ескальдес -:-
19:30Ордіно - Санта Колома -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Атлетіко Тукуман - Рівер Плейт -:-
03:00Бока Хуніорс - Сентраль Кордоба -:-
22:00Сан-Лоренсо - Ньюелз Олд Бойз -:-
00:15Дефенса і Хустісія - Ланус -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Підвищення у класі - плей-оф

22:00Сакачіспас - Колехіалес -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Плей-оф невдах

22:00Комунікасьонес - Каньюелас -:-
00:10Тальєрес Ескалада - УАІ Уркіса -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор

00:30Бубалі - Депортіво Насьйональ -:-
02:30Ла Фама - Рівер Плейт -:-
00:00Дакота - Расінг Клуб Аруба -:-

БЕЛЬГІЯ: Ліга Жупіле

14:30Антверпен - Стандард -:-
17:00Рояль Уніон СЖ - Мехелен -:-
19:30Гент - Генк -:-
22:00Брюгге - Варегем -:-

БЕЛЬГІЯ: 1B Про Ліга

17:00Васланд-Беверен - Дейнзе -:-
21:00Віртон - Льєрс -:-

БЕЛЬГІЯ: National Division 1

16:00Бом - Тінен -:-
16:00Візе - ЮР Ла Лувьєр -:-
16:00Кнокке - Франк Борен -:-
16:00РФК Льєж - Патро Ейсден -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група ACFF

15:30Гансхорен - Варнан -:-
15:30Ентант Дюрбюї - Амуар -:-
15:30Стоке-Варфюзе - Ребекуаз -:-
16:00Верлен - Тюбіз -:-
16:00Жет - Акран -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV A

16:00Веттерен - Діккелвенне -:-
16:00Гуллегем - Зелзате -:-
16:00Менен - Звевезеле -:-
16:00Олса Бракел - Вестхук -:-
16:00Петегем - Ауденарде -:-

БЕЛЬГІЯ: Другий аматорський дивізіон - Група VFV В

16:00Алст - Сіті Пайретс -:-
16:00Берхем Спорт - Бохолтер -:-
16:00Вейгмал - Белісія Білзен -:-
16:00Капеллен - Хад -:-

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга

03:00Робін Гуд - Девоншир Кольтс -:-
21:00Норт Вілладж Ремс - Девоншир Кугарс -:-
21:00ПХК Зебрас - Денді Тайн Хорнетс -:-
21:00СБРК - Саутгемптон -:-
21:00Сомерсет - X-Роудс Ворріорз -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

14:15ЦСКА Софія - Черно Море -:-
16:30Бероє - Левскі -:-

БОЛГАРІЯ: Друга ліга

12:00Хебар - Етар -:-
14:00Левскі Лом - Ботев Пловдив II -:-
14:00ЦСКА 1948 Софія II - Струмска Слава -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

23:00Аврора - Олвейс Реді -:-
23:00Блумінг - Реал Потосі -:-
23:00Болівар - Рояль Парі -:-
23:00Гуабіра - Індепендьєнте Петролерос -:-
23:00Насьональ Потосі - Орієнте Петролеро -:-
23:00Санта-Крус - Стронгест -:-
23:00Сан-Хосе - Вільстерманн -:-
23:00Томаяпо - Пальмафлор -:-

БРАЗИЛІЯ: Чемпіонат Токантіненсе

21:00Гурупі - Інтерпорту -:-
21:00Палмас - Капітал -:-

БРАЗИЛІЯ: Кубок Бразилії

22:30Атлетіку Мінейру - Атлетіко ПР -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Кадіого - Етуаль Філанте -:-
17:30Мажестік - АСФ Діулассо -:-
19:45Саліта - АС Поліс -:-

ВЕНЕСУЕЛА: Прімера - Плей-оф

00:30Каракас - Депортіво Тачіра -:-

ВІРМЕНІЯ: VBET Прем'єр-ліга

13:00БКМА - Алашкерт -:-

ГАМБІЯ: Ліга ГФА

00:00ВАА Банжул - Банжул Ютд. -:-
20:00Гамтел - Реал Банжул -:-
22:00Хокс - Тім Райно -:-

ГАНА: Прем'єр-ліга

17:00Bibiani Gold Stars - Бечем Юнайтед -:-
17:00ВАФА - Ашанті -:-
17:00Карела - Accra Lions -:-
17:00Кінг Файсал - Ельміна Шаркс -:-
17:00Легон Сітіс - Берекум Челсі -:-
17:00Реал Тамале - Медеама -:-
17:00ПеренесеноХартс оф Оук - Асанте Котоко -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура - плей-оф

23:00Солола - Антігуа -:-
23:00Санта Лучія - Малакатеко -:-

ГВІНЕЯ: Ліга 1

17:00Камсар - Вакрія -:-

ГІБРАЛТАР: Національна ліга

17:00Європа Пойнт - Лайонс Гібралтар -:-
19:30Європа ФК - Лінкс -:-

ГОНДУРАС: Національна ліга - Апертура - плей-оф

03:00Реал Еспанья - Мотагуа -:-
03:30Віда - Олімпія -:-

ГОНКОНГ: Прем'єр-ліга

13:30ФК Гонконг - Лі Мань Ворріорз -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга

15:00Смірніс - ОФІ Крит -:-
17:15ПАОК - Ламія -:-
19:30Олімпіакос Пірей - Аріс -:-

ГРЕЦІЯ: Суперліга 2

14:45Іракліс - Олімпіакос Пірей B -:-
14:45Кардіца - ФК Трикала -:-
14:45Панатінаїкос B - Астерас Влахіоті -:-
17:00AEK B - ПАЕ Ханія -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 1

15:00M. Alexandros Orfaniou - Орфеас Ксанті -:-
15:00Александруполі - Анагеннісі Плая -:-
15:00Аполлон Паралімну - Ethnikos Sochos -:-
15:00Аріс Авато - А. Астерас -:-
15:00ФК Пандрамаїкос - ФК Термаїкос -:-
15:00Хрісуполіс - Докса Драмас -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 2

15:00Agios Matthaios - Македонікос -:-
15:00Asteras Kalirachis - Тьєлла Саракіной -:-
15:00Іракліс Абелокіпі - Едессаїкос -:-
15:00Козані - М. Александрос Трікала -:-
15:00Посейдонас Міханіонас - ФК Козані -:-
15:00Янніца - Лефкіммі -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 3

15:00Скасовано Aetos Makrychoriou - Іпато -:-
15:00Dimitra Efxeinoupolis - Етнікос Неу Керамідіу -:-
15:00Амвриссеас - Неа Артакі -:-
15:00Аталанті - Fikis -:-
15:00Атромітос Паламас - Елассона -:-
15:00Тісеас Агрія - Іракліс Лариса -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 4

15:00Анагеннісі Арта - Діагорас Врахнеїкон -:-
15:00Ахерон Каналакі - Аяс Гастуніс -:-
15:00Діаволіці - Етнікос Скулікаду -:-
15:00Нафпактіакос - Панагрініакос -:-
15:00Панахаїкі - ФК Панегіаліос -:-
15:00ПАО Варда - Тілікратіс Лефкада -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 5

15:00Foinikas N. Epidavrou - Айос Єротеос -:-
15:00Santorini - Ерміонідас-Ерміс -:-
15:00Іліуполі - Aris Skalas -:-
15:00Панаркадікос - Харавгіакос -:-
15:00Фостірас - Ermis Meligous -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Аїттітос Спата - Кераціні -:-
15:00Аяс - Етнікос Пірей -:-
15:00Проодефтікі - Айолікос -:-
15:00ФК Панелефсініакос - Каравас -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 7

15:00Айос-Ніколаос - Гіухтас -:-
15:00Аріс Судас - Almyros Gaziou -:-
15:00Ієрапетра - ФК Руф -:-
15:00Неаполіс - Ацаленіос -:-
15:00Порос - Паніоніос -:-

ГРУЗІЯ: Ліга Еровнулі - Вибування

11:00Гагра - Шукура -:-
17:00Торпедо Кутаїсі - Мерані Мартвілі -:-

ДАНІЯ: Кубок Данії

19:00Мідтьюлланн - Брондбю -:-
20:30Оденсе - Раннерс -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

13:30Лубумбаші Спорт - Сімба -:-
16:00ФК Ренессанс - Мотема Пембе -:-

ЕСТОНІЯ: Кубок Естонії

13:00Флора U19 - Флора -:-

ЄГИПЕТ: Division 2 - Group A

15:30СК Асуан - Mallawi -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

20:15Хапоель Беер-Шева - Ноф-ха-Галіль -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Іст Бенгал - Керала Бластерс -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

12:00Персік Кедірі - Персіб Бандунг -:-
12:00Персіта - ПС Баріто Путера -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

15:00Леганес - Понферрадіна -:-
17:00Вальядолід - Реал Ов'єдо -:-
19:15Алькоркон - Картахена -:-
19:15Аморебієта - Лас-Пальмас -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 1

13:00Інтернасьйональ М. - Атлетік B -:-
13:00Калаорра - Уніоністас де Саламанка -:-
13:00Сельта Віго B - Талавера -:-
18:00Депортіво - Вальядолід Промесас -:-
18:00Логроньєс - Естремадура -:-

ІСПАНІЯ: Прімера КІФФ - Група 2

13:00Алькояно - Коста Брава -:-
13:00Барселона B - Балеарес -:-
13:00Санлукеньйо - Корнелья -:-
13:00Хімнастік - Вільярреал B -:-
18:00Кастельйон - ФК Андорра -:-
18:00Лінарес - Ліненсе -:-
18:00УКАМ Мурсія - Альбасете -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 1

13:00Льянера - Хімнастіка Сеговіана -:-
13:00Мостолес - СК Ароса -:-
17:00Арентейро - Уньйон Адарве -:-
18:00Бергантіньйос - Навалькарнеро -:-
18:00Компостела - Лангрео -:-
18:00Маріно де Луанко - Корухо -:-
18:00Паленсія КА - Саламанка -:-
18:00Понтеведра - Уньйон Клуб Сеарес -:-
19:15Леганес B - Реал Авілес -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 2

13:00Ісарра - Расінг Сантандер B -:-
13:00Нахара - Герніка Клуб -:-
18:00Ларедо - Пенья -:-
18:00Реал Сосьєдад C - Ардой -:-
18:00Тропесон - Кайон -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 3

12:30Пенья Депортіна - Серданьола -:-
13:00Бадалона - Ібіса Іслас Пітіусас -:-
13:00Ехеа - Еспаньйол B -:-
13:00КЕ Еуропа - Андрач -:-
13:00Нумансія - Теруель -:-
13:00Прат - Тарасона -:-
13:00Уеска B - Льєйда -:-
13:00Форментера - Террасса -:-
17:30Бреа - Ебро -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 4

13:00Касереньйо - Лас-Пальмас B -:-
13:00Кордоба - Панадерія -:-
13:00Монтіхо - Дон Беніто -:-
14:00Менсахеро - Херес Депортіво -:-
14:00Сан-Роке - Сеута -:-
14:00Сан-Фернандо - Кадіс B -:-
14:00Тамарасейте - КД Корія -:-
18:00Антекера - Велес -:-
18:00Вільяновенсе - Меріда -:-

ІСПАНІЯ: Сегунда КІФФ - Група 5

12:30Інтерсіті - Леванте B -:-
13:00Гранада B - Ехідо -:-
13:00Мар Менор - Пульпілено -:-
13:00Пуертольяно - Мелілья -:-
17:30Марчамало - Ла-Нусія -:-
18:00Агілас - Мурсія -:-
18:00Альсіра - Сокуельямос -:-
19:00Манча - Еркулес -:-
19:00Толедо - Ельденсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 1

19:00Ponteareas - Arnoia -:-
19:00Sofan - Сільва СД -:-
19:00Алондрас - Сомосас -:-
19:00Барко - Арсуа -:-
19:00Депортіво Фабріль - Естраденсе -:-
19:00КД Чоко - Расінг Клуб Вільяльбес -:-
19:00Оуренсе - Рапідо де Боусас -:-
19:00Польворін - Ноя -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 2

19:00Басіко Уррака - Туілья -:-
19:00Ель Сан-Мартін - Леальтад -:-
19:00Ковадонга - Л'ентрегу -:-
19:00Лененсе - Льянес -:-
19:00Москонія - Рокес -:-
19:00Наварро - КД Колунга -:-
19:00Прав'яно - Луарка -:-
19:00Реал Ов'єдо B - Спортінг Х. B -:-
19:00Реал Тітаніко - Саудаль Депортіво -:-
19:00Хіхон Індустріаль - Лангрео B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 3

19:00Барреда Баломпіє - Селая -:-
19:00Віменор - Текстіль Ескудо -:-
19:00Гуарнісо - Торрелавега -:-
19:00Картес - УД Самано -:-
19:00Кастро - Торіна -:-
19:00КД Коліндрес - Ноха -:-
19:00Наваль Рейноса - Ескобедо -:-
19:00Сіете Вільяс - Атлетіко Альберісія -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4

19:00Uritarra - КД Вікторія -:-
19:00Анайтасуна ФТ - Алавес B -:-
19:00Баракальдо - Beti Gazte -:-
19:00Басконія - Португалете -:-
19:00Дуранго - Ауррера Ондарроа -:-
19:00Лейоа - Сантучу -:-
19:00Пасая - Амурріо Клуб -:-
19:00Сан-Ігнасіо - Лагун Онак -:-
19:00Толоса - СД Деусто -:-
19:00Урдуліс - Беасайн -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 5

19:00Вільяфранка - Л'Успіталет -:-
19:00Жирона B - Guineueta -:-
19:00Кастельдафелс - Сант-Андреу -:-
19:00Манреса - Гранольєрс -:-
19:00Олот - УЕ Сантс -:-
19:00Побла Мафумет - Аско -:-
19:00Сан-Крістобаль КП - Грама -:-
19:00Фігерас - Паралада -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 6

19:00Torrent - Беніганім -:-
19:00Асеро - Валенсія B -:-
19:00Вільярреал C - Ілісітано -:-
19:00Еркулес B - Хове -:-
19:00Кастельйон B - Оріуела -:-
19:00Рекамбіос Колон - Олімпік Хатіва -:-
19:00Сагунтіно - Вільяхойоса -:-
19:00Сілья - Callosa -:-
19:00Торрельяно - Аценета -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 7

19:00Атлетіко B - Galapagar -:-
19:00Вільявісьйоса - АД Торрехон -:-
19:00Карабанчель - Хетафе B -:-
19:00Колонія Москардо - Трес Кантос -:-
19:00Комплутенсе - Вільяверде Сан-Андрес -:-
19:00Лос Росас - Алькоркон B -:-
19:00Паракуельйос - Парла -:-
19:00Посуело-де-Аларкон - Ursaria -:-
19:00Райо Вальєкано B - CDE Madrid -:-
19:00РСД Алькала - Тріваль Вальдерас -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 8

19:00Атлетіко Асторга - Ribert -:-
19:00Атлетіко Тордесільяс - Саламанка B -:-
19:00Ла-Вірхен - Бембібре -:-
19:00Мірандес B - Леонеса B -:-
19:00Нумансія B - Альмасан -:-
19:00Реал Авіла - Гіхуело -:-
19:00Санта-Марта Тормес - Palencia CF -:-
19:00ФК Сьюдад Родріго - Арандіна -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 9

19:00Torre del Mar - Уетор-Вера -:-
19:00Атлетіко Поркуна - Альмерія B -:-
19:00КД Алауріно - Алаурін -:-
19:00Марбелья - Intergym Melilla -:-
19:00Мотріль - Ель Пало -:-
19:00Уетор-Тахар - Торредонхімено -:-
19:00Хаен - УД Сан-Педро -:-
19:00Хувентуд Торремолінос - КД Торреперохіль -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 10

19:00Антоньяно - Пуенте-Хеніль -:-
19:00Кабесенсе - Рекреатіво Уельва -:-
19:00КД Херес - Севілья C -:-
19:00Коніль - КД Херена -:-
19:00Рота - Лос Барріос -:-
19:00Сеута B - Картая -:-
19:00Сьюдад де Лусена - Пособланко -:-
19:00Томарес УД - Кордоба B -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11

19:00Sant Jordi - Платхес де Кальвія -:-
19:00Бініссалем - Меркадаль -:-
19:00Кольєренсе - Констансія -:-
19:00Льйосетенсе - Манакор -:-
19:00Мальорка B - Феланіч -:-
19:00Побленсе - Son Veri -:-
19:00Ротлет Молінар - Сант-Рафаель -:-
19:00Сантаньї - Campos -:-
19:00Серверенсе - Inter Ibiza -:-
19:00Соллер - Муренсе -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 12

19:00Herbania - Маріно -:-
19:00Арукас - Вілья Санта-Бріхіда -:-
19:00Вера - Лас-Пальмас C -:-
19:00КД Бусанада - Ла Куадра -:-
19:00Лас Сокас - Гран Тарахаль -:-
19:00Теніска - Лансароте -:-
19:00Уньйон В'єра - Санта-Урсула -:-
19:00Яйса - Атлетіко Пасо -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 13

19:00Archena - Сьюдад де Мурсія -:-
19:00Депортіво Мінера - Бульєнсе -:-
19:00Е.Г. Ель Пальмар - Єклано -:-
19:00Картахена - Картахена B -:-
19:00Расінг Мурсія - Лорка Депортіва -:-
19:00Реал Мурсія B - Ла-Уньйон -:-
19:00УД Лос Гаррес - Каравака -:-
19:00Уеркаль-Овера - Бала Асул -:-
19:00УКАМ Мурсія B - Масаррон -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 14

19:00Асеучаль - Естремадура УД B -:-
19:00Асуага - Діокесано -:-
19:00Віллафранка - Лієрененсе -:-
19:00Каламонте - Олівенса -:-
19:00Морало - Арройо -:-
19:00Трухільйо - Міахадас -:-
19:00УП Пласенсія - Бадахос B -:-
19:00Херес - Don Alvaro -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 15

19:00Беті Коскор - КД Кантолагуа -:-
19:00Беті Онак - Azkoyen -:-
19:00Бурладес - Субіса -:-
19:00Гарес - Уарте -:-
19:00Егуес - КД Корельяно -:-
19:00Ескабарте - Мурчанте -:-
19:00Памплона - Кортес -:-
19:00Сірбонеро - Чантреа -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 16

19:00Аро Депортіво - Арнедо -:-
19:00Вареа - Берсео -:-
19:00Калаорра B - Агонсільйо -:-
19:00КДФК Сальсада - Віанес -:-
19:00Ойонеса - Cenicero -:-
19:00Рапід - Альфаро -:-
19:00Рівер Ебро - Касаларрейна -:-
19:00Ягуе - Ангіано -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 17

19:00Biescas - Каріньєна -:-
19:00Giner Torrero - Утебо -:-
19:00Santa Anastasia - Бельчіте 97 -:-
19:00Бінефар - Ільюека -:-
19:00Епіла - Атлетіко Монсон -:-
19:00Каспе - Барбастро -:-
19:00Куарте - Каламоча -:-
19:00Сарагоса B - Борха -:-

ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 18

19:00Асукека - San Clemente -:-
19:00Вільяканьяс - Hogar Alcarreno -:-
19:00Вільяррубія - Вільярробледо -:-
19:00Гвадалахара - Таранкон -:-
19:00Ільєскас - Альбасете B -:-
19:00Кінтанар - Альманса -:-
19:00Мігельтурреньйо - Уракан де Баласоте -:-
19:00Сьюдад Реал - Торріхос -:-

ІСПАНІЯ: Прімера (Жінки)

12:00Леванте Ж - Вільярреал Ж -:-
12:30Валенсія Ж - Мадрид КФФ Ж -:-
12:30Ейбар Ж - Тенеріфе Ж -:-
12:45Райо Вальєкано Ж - Бетіс Ж -:-
13:00Реал Мадрид Ж - Барселона Ж -:-
13:00Реал Сосьєдад Ж - Уельва Ж -:-
13:00Севілья Ж - Атлетіко Мадрид Ж -:-

ІСПАНІЯ: Segunda Division Women

19:00Альбасете Ж - Санта-Тереса Ж -:-
19:00Атлетік Більбао B W - Сігалл Ж -:-
19:00Барселона B W - Спортінг Х. Ж -:-
19:00Депортиво Ж - Лас-Планас Ж -:-
19:00Касереньйо Ж - Алама Ж -:-
19:00Кастельйон Ж - Бетіс B W -:-
19:00КД Паркесоль КФ Ж - ЕДФ Логроньйо Ж -:-
19:00КД Хуан Гранде Ж - Гранада Ж -:-
19:00Мадрид КФФ B W - Кордоба Ж -:-
19:00Осасуна Ж - Расінг С. Ж -:-
19:00Посоальбенсе Ж - Real Union Ж -:-
19:00Прадехон Ж - Атлетіко B W -:-
19:00Сарагоса КФФ Ж - Еспаньйол Ж -:-
19:00СЕ АЕМ Ж - Ов'єдо Модерно Ж -:-
19:00Тенеріфе B W - Ла Солана Ж -:-
19:00ФК Ельче Ж - Фемаргін Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія B

15:00Парма - Перуджа -:-
17:15Віченца Віртус - Комо -:-
21:30Реджина - Алессандрія -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група А

15:30Падова - Зюдтіроль -:-
15:30Перголеттезе - Ренате -:-
15:30Про Сесто - Віртус Верона -:-
15:30Сереньо - Леччо -:-
15:30Трієстіна - Джана Ермініо -:-
15:30Фералпісало - П'яченца -:-
15:30Фйоренцуола - Про Верчеллі -:-
15:30Ювентус U23 - Тренто -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

15:30Ольбія - Фермана -:-
18:30Вис Пезаро - Імолезе -:-
18:30Каррарезе - Чезена -:-
18:30Луккезе - Гроссето -:-
18:30Модена - Губбіо -:-
18:30Монтеваркі - Вітербезе -:-
18:30Пескара - Пістоєзе -:-
18:30Сієна - Понтедера -:-
18:30Терамо - Анкона-Мателіка -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група С

15:30Вібонезе - Авелліно -:-
15:30Катанія - Палермо -:-
15:30Монополі - Латіна -:-
15:30Турріс - Мессіна -:-
18:30Барі - Таранто -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група А

15:30PDHA - Боргозезія -:-
15:30Saluzzo - К'єрі -:-
15:30Вадо - Citta di Varese -:-
15:30Казале - Асті -:-
15:30Кароннезе - Імперія -:-
15:30Лаваньєзе - Гоццано -:-
15:30Санремезе - Лігорна -:-
15:30Тічіно - Бра -:-
15:30Фоссано - Новара -:-
15:30ХСЛ Дертона - Сестрі Леванте -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група В

15:30SG City Nova - Франчакорта -:-
15:30USD Casatese - Фольгоре Каратезе -:-
15:30Брену - Sona -:-
15:30Брусапорто - Караваджо -:-
15:30Дезенцано Кальвіна - Арконатезе -:-
15:30Кастелланцезе - Вілла Валле -:-
15:30Крема - Чізерано-Бергамо -:-
15:30Леньяно - Леон -:-
15:30Ольджинатезе - Vis Nova Giussano -:-
15:30Понте Сан-П'єтро - Real Calepina -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група С

15:30Dolomiti Bellunesi - Кальдьєро Терме -:-
15:30San Martino Speme - Cattolica Calcio -:-
15:30Адрієзе - АрціньяноК'ямпо -:-
15:30Амброзіана - К'ярлінс Мудзане -:-
15:30Есте - Левіко Терме -:-
15:30Камподарсего - Spinea -:-
15:30Картільяно - Дельта Ровіго -:-
15:30Монтебеллуна - Местре -:-
15:30Уніон Клодьєнсе - Лупаренсе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група D

15:30Alcione Milano - Гівіццано Борго -:-
15:30San Donnino - Форлі -:-
15:30Альянезе Кальчо - Серавецца Поцці -:-
15:30Корреджезе - Сассо Марконі -:-
15:30Меццолара - G.S. Bagnolese -:-
15:30Прогрессо - Трітіум -:-
15:30Равенна - Саммаурезе -:-
15:30Реал Форте Кверчета - Прато -:-
15:30Ріміні - Ath. Carpi -:-
15:30Фанфулла - Лентіджоне -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група Е

15:30ASD Cascina - Трестіна -:-
15:30Tiferno Lerchi - Pro Livorno -:-
15:30Ареццо - П'янезе -:-
15:30Монтеспаккато - Лорнано Бадессе -:-
15:30Рієті - Unipomezia -:-
15:30Санджованнезе - Скандіччі -:-
15:30Сан-Донато Таварнелле - Поджібонсі -:-
15:30Фоліньйо - Каннара -:-
15:30Фоллоніка Гаворрано - Фламінія -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група F

15:30Alto Casertano - Кальчо К'єті -:-
15:30Nereto - Фано -:-
15:30Porto D'Ascoli - Вастоджирарді -:-
15:30АСД Пінето Кальчо - СН Нотареско -:-
15:30Монтеджорджо - Самбенедеттезе -:-
15:30Реканатезе - Matese -:-
15:30Трастевере Кальчо - Кастельфідардо -:-
15:30УС Толентіно - Castelnuovo Vomano -:-
15:30Ф'юджі - Вастезе -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група G

15:30R. Monterotondo - Ланусей Кальчо -:-
15:30Арцакена - Гладіатор -:-
15:30Кальчо Джульяно - Інсьєме-Формія -:-
15:30Кассіно - Латте Дольче -:-
15:30Муравера - Carbonia -:-
15:30Нуова Флорида - Віз Артена -:-
15:30Остія Маре - Афраголезе -:-
15:30Торрес - Апрілія -:-
15:30Чінтія-Альбалонга - Atletico Uri -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група H

15:30Lavello - Бріндізі -:-
15:30Mariglianese - Бітонто -:-
15:30Virtus Matino - Франкавілла -:-
15:30АКД Нардо - Сан-Джорджо -:-
15:30Альтамура - Ночеріна -:-
15:30Аудаче Черіньйола - Ротонда -:-
15:30Бішельє - Чітта ді Фазано -:-
15:30Гравіна - Мольфетта -:-
15:30Казарано - СС Нола 1925 -:-
15:30Касертана - Сорренто -:-

ІТАЛІЯ: Серія D - Група І

15:30Lamezia Terme - АС Ачіреале -:-
15:30Paterno - Кавезе -:-
15:30San Luca - Ренде -:-
15:30Б'янкавілла - Santa Maria Cilento -:-
15:30Гельбісон Чіленто - Трапані -:-
15:30Кастровілларі - Тройна -:-
15:30Ліката - Санкатальдезе -:-
15:30Мессіна - Джарре -:-
15:30Портічі 1906 - Чіттановезе -:-
15:30Реал Аверса - S. Agata -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

11:45Ювентус U19 - Лечче U19 -:-
12:00Аталанта U19 - Пескара U19 -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 2

12:30Асколі U19 - Кротоне U19 -:-
13:00Алессандрія U19 - Удінезе U19 -:-

ІТАЛІЯ: Серія А (Жінки)

13:30Рома Ж - Лаціо Ж -:-
15:30Емполі Ж - Фіорентина Ж -:-
16:00Ювентус Ж - Мілан Ж -:-

ІТАЛІЯ: Serie B Women

15:30Cortefranca Ж - Брешія Ж -:-
15:30Барі Ж - К'єво Верона Ж -:-
15:30Палермо Ж - Комо Ж -:-
15:30Про Сесто Ж - Торрес Ж -:-
15:30ССД Рома Ж - Чіттаделла Ж -:-
15:30Таваньякко Ж - Равенна Ж -:-
15:30Чезена Ж - Сан-Марино Академі Ж -:-

КИТАЙ: Суперліга - Група вибування

09:30Ухань - Цянчжоу -:-
09:30Шанхай Шеньхуа - Ціндао -:-
13:30Далянь Про - Хенань Соншань Лонмен -:-
13:30Тяньдзінь Дз. Тайгер - Чонцін Лянцзян -:-

КИТАЙ: Перша ліга

09:00Хейлонцзян Айс Сіті - Цзібо Цуудзю -:-
13:35Мейчжоу Хакка - Ченду Рончен -:-

КІПР: Перший дивізіон

17:00Аполлон - Аріс -:-
19:00Ол. Нікосія - АПОЕЛ -:-

КІПР: Дивізіон 2

14:30Omonia 29th May - Сотірас -:-
14:30Хлорака - Олімпіада Лімпіон -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:45Деп. Калі - Хуніор -:-
03:00Атл. Насьйональ - Перейра -:-
00:00Петролера - Мільйонаріос -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура - плей-оф

23:00Алахуеленсе - Сапрісса -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура - плей-оф

23:00Барріо Мексико - ФК Пунтаренас -:-

ЛЮКСЕМБУРГ: Національний дивізіон

17:00Вікторія Роспорт - Мондорф -:-
17:00Діфферданж - Еттельбрюк -:-
17:00Есперанж - Хостерт -:-
17:00Роданж - Женесс Еш -:-

МАЛЬТА: Прем'єр-ліга

15:00Сайренс - Гуджа -:-
17:00Біркіркара - Моста -:-
19:00Хіберніанс - Гзіра -:-

МАЛЬТА: Challenge League

15:00Кренді - Зеббудж -:-
16:00ФК Марса - Свікі -:-
19:00ФК Сент-Джорджс - Зейтун Корінтіанс -:-
20:00Пемброук - Сан-Гванн -:-

МАРОККО: Ботола 2

16:30Ренесанс Земамра - Раджа Бені Меллаль -:-
16:30Сале - Шабаб Атлас Хеніфра -:-
19:00Відад Фес - Іттіхад Хеміссет -:-

МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Апертура - плей-оф

05:00Дорадос де Сіналоа - Тампіко Мадеро -:-
20:00Атланте Табаско - Селая -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Плей-оф

23:45Mazorqueros - Алакранес де Дуранго -:-

МЕКСИКА: Ліга МХ (Жінки) - Апертура - плей-оф

21:00Монтеррей Ж - Атлас Ж -:-
21:00УАНЛ Тігрес Ж - Клуб Америка Ж -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

13:15Твенте - Валвейк -:-
15:30Вітесс - Хераклес -:-
15:30Гронінген - Феєнорд -:-
17:45Аякс - АЗ Алкмар -:-
21:00Неймеген - ПСВ -:-

НІДЕРЛАНДИ: Дерде Дивізі

15:00ПеренесеноВатерграфсмер - Остзан -:-
15:00ПеренесеноДЕМ - ГВВ Унітас -:-
15:00ПеренесеноОсс - Вестландія -:-
15:00ПеренесеноХВВ Голландія - Донген -:-
15:00ПеренесеноХогланд - УНА -:-
15:00ПеренесеноХФ & КФ Квік - Блаув Гел -:-
15:30ПеренесеноГруне Стер - УСВ Херкулес -:-
15:30ПеренесеноХСК 21 - АДО 20 Хемскерк -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

13:15ВВ Алкмар Ж - Аякс Ж -:-
13:15Херенвен Ж - ПСВ Ж -:-

НІКАРАГУА: Прімера - Апертура - переможці

03:00Діріанген - Естелі -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

14:30Ауе - Дрезден -:-
14:30Гамбург - Ганза Росток -:-
14:30Карлсруе - Гайденгайм -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

14:00Меппен - Вікторія Берлін -:-
15:00Вюрцбургер Кікерс - Цвікау -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північ

14:00Боруссія Хільдесхайм - Ганновер II -:-
15:00Айнтрахт Нордерштедт - Гольштайн Кіль II -:-
15:00Альтона - Дрохтерзен / Ассель -:-
15:00Ольденбург - Ганновер СК -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Північний Схід

14:00Берлінер АК 07 - Ауербах -:-
14:00Локомотив Лейпциг - Ратенов -:-
14:00Фюрстенвальде - ТБ Берлін -:-
14:00Хальберштадт - Хемі Лейпциг -:-
14:30Мойзельвіц - Герта Берлін II -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Південний Захід

15:00Ельферсберг - Ульм -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Північ

14:00ПеренесеноЗеелов - Штендаль -:-
14:00ПеренесеноТоргеловер Грайф - Штерн -:-
14:00ПеренесеноШтакен - Росток -:-
14:00ПеренесеноШФК Герта - Нойштреліц -:-
14:30ПеренесеноМальсдорф - МСФ Нойруппін -:-
15:00ПеренесеноЦелендорф - Ганза Росток II -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга NOFV-Південь

14:00ПеренесеноЕрфурт - Крішов -:-
14:00ПеренесеноНордхаузен - Ан-дер-Фанер-Гоге -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Шлезвіг-Гольштейн

15:00ПеренесеноЛюбек II - Ноймюнстер -:-
15:00ПеренесеноПройссен Райнфельд - Ольденбургер -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Бремен

15:00ПеренесеноКомет Арстен - ОСК Бремерхафен -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Нижня Саксонія

14:00Ротенбургер - Хеслінгер -:-
15:00Айнтрахт Ц. - Гаген/Утледе -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален

15:30Айнтрахт Райне - Зіген -:-
15:30Гольцвікедер СК - Вестфалія Херне -:-
15:30Каан-Марінборн - Пройссен Мюнстер 2 -:-
15:30Кларгольц - Ерндтебрюк -:-
15:30Фіннентроп/Баменоль - Падерборн II -:-
15:30Шермбек 2020 - Гютерсло -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга Гессен

15:00Еддерсгайм - Вальдгірмес -:-

НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Нижній Рейн

16:00Германія Ратінген - Шварц-Вайс Ессен -:-
16:00Нідервенігерн - Клеве -:-
16:00Шоннебек - Дюссельдорф-Вест -:-
16:00Ян Хісфельд - Баумберг -:-
16:30Дуйсбург - Фельберт -:-
16:30ТуРУ Дюссельдорф - Край -:-

НІМЕЧЧИНА: Юніорська Бундесліга - Північ

13:00Уніон Берлін U19 - Енергі Коттбус U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: DFB Junioren Pokal

12:00Баварія U19 - Герта U19 -:-
12:00Фрайбург U19 - РБ Лейпциг U19 -:-
16:00Боруссія Д. U19 - Ганновер U19 -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга (Жінки)

14:00Занд Ж - Гоффенгайм Ж -:-
17:00Єна Ж - СГС Ессен Ж -:-
17:00Потсдам Ж - Баварія Мюнхен Ж -:-
19:00Вердер Бремен Ж - Айнтрахт Франкфурт Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)

12:00Айнтрахт Франкфурт 2 W - Боруссія Бохольт Ж -:-
12:00Баварія Мюнхен 2 W - Ельферсберг Ж -:-
12:00Вольфсбург 2 W - 1.ФК Нюрнберг Ж -:-
12:00Гютерсло Ж - РБ Лейпциг Ж -:-
12:00Дуйсбург Ж - Хенштедт-Ульцбург Ж -:-
15:00Гоффенгайм 2 W - Інгольштадт Ж -:-
15:00Меппен Ж - Андернах Ж -:-

НОРВЕГІЯ: Елітсеріен

18:00Бранн - Сарпсборг 08 -:-
18:00Крістіансунн - Волеренга -:-
18:00Ліллестрем - Саннефйорд -:-
18:00Мйондален - Буде/Глімт -:-
18:00Одд - Стабек -:-
18:00Русенборг - Стремсгодсет -:-
18:00Тромсе - Вікінг -:-
18:00Хаугесунн - Молде -:-

НОРВЕГІЯ: ОБОС-ліга - Підвищення у класі - плей-оф

16:00Єрв - КФУМ Осло -:-

ПАРАГВАЙ: Прімера - Вибування

00:30Спортінг Лукеньйо - Амельяно -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Прем'єр-ліга

15:30Роял АМ - Голден Ерроуз -:-
17:00Маріцбург Юнайтед - Стелленбош -:-
18:00Кайзер Чіфс - Sekhukhune -:-

ПІВДЕННА АФРИКА: Чемпіоншип

15:30Pretoria Callies - Platinum City -:-
15:30Преторія Ю. - Полокване Сіті -:-
15:30Чахума - Річардс Бей -:-

ПІВДЕННА КОРЕЯ: К-Ліга 1 - Вибування

07:00Канвон - Теджон -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: 1. MFL

14:00Академія Пандєв - Пелістер -:-
14:00Борец - Шкупі -:-
14:00Работнічкі - Македонія ГП -:-
14:00Струга - Ренова -:-
14:00Тіквеш - Брегальніца Штіп -:-
14:00Шкендія - ФК Скоп'є -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

13:30Краковія - Ленчна -:-
16:00Плоцьк - Легія -:-
18:30Гурнік Забже - Погонь Щецін -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

17:30Белененсеш - Ешторіл -:-
17:30Морейренсе - Портімоненсе -:-
20:00Фамалікан - Бенфіка -:-
22:30Порту - Брага -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

13:00Вілафранкенсе - Порту B -:-
13:00СК Фаренсе - Насьонал -:-
16:00Академіка - Шавіш -:-
21:30Варзім - Трофенсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga 3

13:00Алверка - Кова-да-Пьєдаде -:-
17:00Амора - Сетубал -:-
17:00Канелас 2010 - Анадія -:-
17:00Певідем - Монталегре -:-
17:00Спортінг B - Реал СК -:-
17:00Фелгейраш - Санжуаненсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

15:00Корушенсе - OS Belenenses -:-
17:00Forjaes - Педраш Сальгадаш -:-
17:00Santa Marta Penaguiao - Віла Мея -:-
17:00Serpa - Монкарапашенсе -:-
17:00Амаранте - Берсу -:-
17:00Баррейренсе - Імортал -:-
17:00Віла Реал - Мірандела -:-
17:00Гондомар - Феррейра-де-Авеш -:-
17:00Каштелу-Бранку - Сертаненсе -:-
17:00Каштру-Дайре - Уніау де Коїмбра -:-
17:00Леса - Говея -:-
17:00Лулетано - Уніао Монтемор -:-
17:00Марія де Фонте - Вілаверденсе -:-
17:00Маседу де Кавалейруш - Паредіш -:-
17:00Мереліненше - Камара де Лобуш -:-
17:00Одеміренсе - Спортінг Ідеал -:-
17:00Олейруш - Іданьєнсе -:-
17:00Пеніше - Віторія Сернаше -:-
17:00Салгейруш - Валадареш Гая -:-
17:00Сінтренсе - О Елваш -:-
17:00Тірсенсе - Сан-Мартінью -:-
17:00Юв. Евора - Піньялновенсе -:-
18:00Марітіму B - Камаша -:-
18:00Операріу - Перу Піньєйру -:-
18:00Рабу-де-Пейше - Лоуреш -:-
18:00СК Праєнсе - Кондейша -:-
18:00У. Мадейра - АД Ліміануш -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Група вибування

13:00Варзім Ж - Жил Вісенте Ж -:-
17:00Амора Ж - Атлетико Ж -:-
17:00Кондейша Ж - Оурієнсе Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Liga BPI Women - Чемпіонська група

13:00Фамалікан Ж - Марітіму Ж -:-
17:00Спортінг Ж - Албергарія/Дуріт Ж -:-

РЕСПУБЛІКА КОНГО: Ліга 1

15:00ЖС Таланге - Дьябль Нуар -:-
15:00Ніко-Нікоє - В. Клуб Моканда -:-
16:00Леопард - Інтер Клуб -:-
17:00КАРА Браззавіль - Етуаль дю Конго -:-
17:00Шеміно - Наталіс -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

13:00Динамо Москва - Зеніт -:-
15:30Ахмат Грозний - Хімки -:-
18:00Краснодар - Нижній Новгород -:-
18:00Локомотив Москва - Уфа -:-

РУАНДА: Premier League

12:30Кійову - Гасогі Юнайтед -:-
15:00АПР - Бугесера ФК -:-
15:00Етансель - АС Кігалі -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

17:00Шепші - Фарул Констанца -:-
19:30ЧФР Клуж - Міовень -:-

САЛЬВАДОР: Прімера - Апертура - плей-оф

23:00Платенсе Мунісіпаль - Чалатенанго -:-
23:00ФК Альянса - 11 Депортіво -:-

САН-МАРИНО: Чемпіонат

16:00Кайлунго - Космос -:-
16:00Фіорентіно - Тре Пенне -:-

СВІТ: Міжнародні товариські матчі

05:00Сальвадор - Чилі -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

15:00Нови Пазар - ФК Вождовац -:-
15:30Младост Лучани - Напредак -:-
17:00Войводіна - Спартак Суботіца -:-

СЛОВАЧЧИНА: Фортуна ліга

18:00Слован Братислава - Дун. Стреда -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга

16:00НК Браво - Алюміній -:-
18:00Копер - Мура -:-

ТАЙВАНЬ: Прем'єр-ліга

10:00Тайвань Стіл - CPC -:-
10:00Тайвань Юніверсіті - Тайчун -:-
10:00Хан Юень - Тайбей Танун -:-
13:00Тайпауер - Чжаньї Скайвокерс -:-

ТОГО: Національний чемпіонат

17:00Kakadl - АСК Кара -:-
17:00Анж Ноце - ОТР -:-
17:00АС Того-Порт - Гболое-Су -:-
17:00Динамік Тоголез - Гомідо -:-
17:00Кара - Binah -:-
17:00Котоко - Антант II -:-
17:00Сара Спорт - Семассі -:-
17:00Юніспорт - Іфодже -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

12:30Аданадемірспор - Гіресунспор -:-
15:00Єні Малатьяспор - Аланіяспор -:-
18:00Бешикташ - Кайсеріспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга

18:00Самсунспор - Анкарагюджю -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Біла група

12:001922 Коньяспор - Буджа -:-
12:00Акхісарспор - Пазарспор -:-
12:00Ерзінджан - Зонгулдак -:-
12:00Іспарта 32 Спор - Амедспор -:-
12:00Кіршехір Беледієспор - Караджабей Блд. -:-
12:00Назілліспор - Ескішехірспор -:-
12:00Пендікспор - Кірклареліспор -:-
12:00Ушакспор - Шанліурфаспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 2. Ліга - Червона група

12:00Адіяманспор - Сарієр -:-
12:00Аф'єт Афьонспор - Байбурт -:-
12:00Діярбекірспор - Сівас Беледієспор -:-
12:00Ергене Велімеше - Кахраманмарашспор -:-
12:00Інеголспор - Бодрумспор -:-
12:00Нігде Анадолу - Чорум -:-
12:00Сакар'яспор - Серік Беледієспор -:-
12:00Хекімоглу Трабзон - Ванспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 1

12:00Батман Петролспор - Кутахьяспор -:-
12:00Елязигспор - Бурса -:-
12:00Ербааспор - Караман Блд. -:-
12:00Келкіт - Османієспор -:-
12:00Невшехірспор - Фатса Беледієспор -:-
12:00Чаталджа - Хопаспор -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 2

12:00Igdir FK - Аксарай Блд. -:-
12:00Kestel - Кизилджаболукспор -:-
12:00Алтіндаг Блд. - Дюзджеспор -:-
12:00Іскендерун - Даріджа Генчлербірлігі -:-
12:00Йомраспор - Малатья -:-
12:00Сійрт Озел - Хаджеттепе -:-

ТУРЕЧЧИНА: 3. Ліга - Група 3

12:00Orduspor 1967 - Гюмюшханеспор -:-
12:00Беледіє Деріндже - Каршияка -:-
12:00Едірнеспор - Фетхієспор -:-
12:00Кардемір Карабюкспор - Ceyhanspor -:-
12:00Кіріккале Бююк Анадолу - Агрі 1970 -:-
12:00Мардін ББ - Каракопру -:-

УГОРЩИНА: НБ І

14:30Уйпешт - Пакш -:-
17:30Дебрецен - Ференцварош -:-
19:45Мезекевешд-Жорі - Кішварда -:-

УГОРЩИНА: НБ ІІ

14:00Будафок - III. керулеті ТУЕ УПЕ -:-
14:00Дорог - Ньїредьгаза -:-
14:00Сентльорінц - Сольнок -:-
14:00СК Будайорш - Кечкемет -:-
14:00Сороксар - Шіофок -:-
14:00Тісакечке - Дьор -:-
18:00Айка - Вашаш -:-
18:00ДВТК - Чаквар -:-
18:00Сегед-Чанад - Бекешчаба 1912 -:-
18:00Халадаш - МФК Печ -:-

УЕЛЬС: Premier Women

16:00Беррі Ж - Понтіпрідд Ж -:-
16:00Кардіфф Сіті Ж - Кардіфф Мет. Ж -:-
16:00Порт-Толбот Ж - Еберіствіт Ж -:-
16:00Свонсі Ж - Нью-Сейнтс Ж -:-

УКРАЇНА: Молодіжна ліга

11:00Динамо К. U19 - Зоря U19 -:-

ФІДЖІ: Прем'єр-ліга

03:00Рева - Ба -:-
05:00ПеренесеноБа - Сува -:-
05:00Лабаса - Сува -:-
05:00ПеренесеноЛаутока - Лабаса -:-
05:00Наді - Навуа -:-
05:00Надрога - Лаутока -:-
05:00ПеренесеноНадрога - Навуа -:-
05:00ПеренесеноРева - Наді -:-

ФРАНЦІЯ: Дивізіон 1 (Жінки)

13:45Діжон Ж - Генгам Ж -:-
13:45ПСЖ Ж - Бордо Ж -:-
13:45Сент-Етьєн Ж - Реймс Ж -:-
13:45Суайо Ж - Монпельє Ж -:-
13:45ФК Париж Ж - Ліон Ж -:-
13:45Флері 91 Ж - Іссі Ж -:-

ХОРВАТІЯ: 1. ХФЛ

14:00Осієк - Шибеник -:-
18:05Динамо Загреб - Белупо -:-

ХОРВАТІЯ: 2. ХФЛ

14:30Орієнт - Динамо Загреб 2 -:-

ЧЕХІЯ: 1. Ліга

16:00Славія Прага - Млада Болеслав -:-
16:00Чеське Будейовіце - Сігма Оломоуц -:-
16:00Яблонець - Тепліце -:-
19:00Спарта Прага - Богеміанс -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга

15:15Янг Бойз - Сьон -:-
17:30Грассхопперс - Люцерн -:-
17:30Серветт - Базель -:-

ШОТЛАНДІЯ: Прем'єр-ліга

14:00Хартс - Рейнджерс -:-
17:00Селтік - Мотервелл -:-

ШОТЛАНДІЯ: ШЖПЛ 1 (Жінки)

15:00Партік Ж - Глазго Сіті Ж -:-
16:00Селтік Ж - Мотервелл Ж -:-
18:00Гемілтон Ж - Абердін Ж -:-
18:10Спартанс ЛФК Ж - Рейнджерс Ж -:-

ШРІ-ЛАНКА: Super League

12:00Нью-Янгс - Ред Стар -:-

ЯПОНІЯ: Кубок Імператора

07:00Кавасакі Фронтале - Ойта -:-
09:00Урава - Сересо Осака -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.