ОНОВИТИ

Футбол » 13.12.2021 » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ла Ліга

22:00Кадіс - Гранада -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

21:45Рома - Спеція -:-

АЛБАНІЯ: Суперліга

14:45Лачі - ФК Тирана -:-
17:45Теута - Кукесі -:-

АНГЛІЯ: Чемпіоншип

21:45Шеффілд Юнайтед - КПР -:-

АНГЛІЯ: Південна ліга - Центральний дивізіон

21:45Реддіч - Бромсгроув -:-

АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги

15:00Редінг U23 - Чарльтон U23 -:-
16:00Вест Гем U23 - Вулвергемптон U23 -:-
21:00Блекберн U23 - Ноттінгем U23 -:-
21:00Дербі U23 - Норвіч U23 -:-
21:00Сандерленд U23 - Менсфілд U23 -:-
21:00Хаддерсфілд U23 - Бірмінгем U23 -:-

АНГЛІЯ: Ліга професійного розвитку

21:00Віган U23 - Крю U23 -:-
21:00Халл Сіті U23 - Пітерборо U23 -:-

АРГЕНТИНА: Прімера

00:15Дефенса і Хустісія - Ланус -:-
02:30Тальєрес Кордоба - Індепендьєнте -:-

АРГЕНТИНА: Прімера В - Плей-оф невдах

00:10Тальєрес Ескалада - УАІ Уркіса -:-

АРУБА: Дивізіон ді Онор

00:00Дакота - Расінг Клуб Аруба -:-
02:00ФК Юнайтед - Естрелья -:-

БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21

20:30Брюгге U21 - Андерлехт U21 -:-
20:30Васланд-Беверен U21 - Кортрейк U21 -:-
20:30Ейпен U21 - Ломмел СК U21 -:-
20:30Мускрон U21 - Льєрс U21 -:-
21:00Royal Union SG U21 - РВДМ U21 -:-
21:00Віртон U21 - Остенде U21 -:-
21:00Дейнзе U21 - Вестерло U21 -:-
21:00Мехелен U21 - Стандард U21 -:-
21:00Серен Юнайтед U21 - Беєрсхот ВА U21 -:-

БОЛГАРІЯ: Перша ліга

16:30Лудогорець - Пірін Благоєвград -:-

БОЛІВІЯ: Професійна ліга

23:00Аврора - Олвейс Реді -:-
23:00Блумінг - Реал Потосі -:-
23:00Болівар - Рояль Парі -:-
23:00Гуабіра - Індепендьєнте Петролерос -:-
23:00Насьональ Потосі - Орієнте Петролеро -:-
23:00Санта-Крус - Стронгест -:-
23:00Сан-Хосе - Вільстерманн -:-
23:00Томаяпо - Пальмафлор -:-

БУРКІНА-ФАСО: Прем'єр-ліга

17:30Кіко - АСФА Єннега -:-
17:30УСФА - Сонабель Уагадугу -:-

ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Апертура - плей-оф

23:00Санта Лучія - Малакатеко -:-
04:00Шелаху - Мунісіпаль -:-

ГРЕЦІЯ: Гамма Етнікі - Група 6

15:00Pyliou - Кіанос Астір Варіс -:-

ДР КОНГО: Ліга 1

16:30АС Віта Клуб - Blessing -:-

ЕКВАДОР: Ліга Про - Плей-оф

02:00Емелек - Індепендьєнте дель Вальє -:-

ІЗРАЇЛЬ: Прем'єр-ліга

20:15Маккабі Тель-Авів - Хапоель Хадера -:-
20:45Маккабі Хайфа - Бейтар Єрусалим -:-

ІЗРАЇЛЬ: Ліга Леуміт

19:00Хапоель Афула - Хапоель Умм-ель-Фахм -:-
19:00Хапоель Раанана - Нес-Ціона -:-
19:00Х. Іроні Рішон - Хапоель Рамат Ган -:-

ІНДІЯ: ІСЛ

16:00Хайдерабад - Норт-Іст Юнайтед -:-

ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1

15:30Персірая Ачех - ПСМ Макассар -:-
15:45Персебая - Балі Юнайтед -:-

ІСПАНІЯ: Ла Ліга 2

22:00Мірандес - Реал Сосьєдад B -:-

ІТАЛІЯ: Серія С - Група В

22:00Ентелла - Реджана -:-

ІТАЛІЯ: Прімавера 1

15:30Болонья U19 - Емполі U19 -:-
16:00Фіорентина U19 - Торіно U19 -:-

КАТАР: Кубок КСЛ

15:00СК Катар - Аль-Сайлія -:-
17:10Аль-Гарафа - Аль-Хор -:-

КИТАЙ: Суперліга - Чемпіонська група

12:00Гуанчжоу Сіті - Чанчунь Ятай -:-
12:00Шеньчжень - Шанхай Порт -:-
14:00Бейцзин Гоань - Гуанчжоу ФК -:-
14:00Хебей - Шаньдон Тайшань -:-

КИТАЙ: Перша ліга

09:00Ухань Трі Таунс - Куньшань -:-
13:35Чжецзян Грінтаун - Гуйчжоу -:-

КІПР: Перший дивізіон

18:00Омонія - АЕК Ларнака -:-
19:00Анортосіс - Докса -:-

КОЛУМБІЯ: Прімера А - Clausura - Quadrangular

00:00Петролера - Мільйонаріос -:-
02:30Америка де Калі - Депортес Толіма -:-

КОСТА-РИКА: Прімера - Апертура - плей-оф

23:00Алахуеленсе - Сапрісса -:-

КОСТА-РИКА: Ліга де Асенсо - Апертура - плей-оф

23:00Барріо Мексико - ФК Пунтаренас -:-

МАЛЬТА: Challenge League

15:00П'єта Хотспурс - Таршіен -:-
19:00ФК Мкабба - Ліджа Атлетік -:-

МЕКСИКА: Ліга MX - Апертура - плей-оф

04:15Атлас - Клуб Леон -:-

МЕКСИКА: Liga Premier Serie A - Плей-оф

23:45Mazorqueros - Алакранес де Дуранго -:-
02:00Кафеталерос - Інтер Плая-дель-Кармен -:-

НІМЕЧЧИНА: 3. Ліга

20:00Веєн - Галлешер -:-

НІМЕЧЧИНА: Регіональна ліга - Захід

15:00Кельн II - Шальке II -:-

ПОЛЬЩА: Екстракляса

19:00Варта Познань - Шльонск Вроцлав -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії

22:15Ароука - Візела -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Португалії 2

20:00Ештрела Амадора - Каса Піа -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Чемпіонат Португалії

22:00Есперансе де Лагуш - Ольяненсе -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Ліга Відкриття U23

17:00Портімоненсе U23 - Бенфіка U23 -:-

РОСІЯ: Прем'єр-ліга

18:00Сочі - Спартак Москва -:-

РУМУНІЯ: Ліга 1

20:30Дінамо Б. - Хіндія Тирговіште -:-

САУДІВСЬКА АРАВІЯ: Дивізіон 1

14:20Аль-Жабален - Аль-Кавкаб -:-
16:25Аль-Халідж - Хаджер -:-
17:20Аль-Вахда - Джедда -:-

СЕРБІЯ: Суперліга

16:45Металац - Партизан -:-
19:00Црвена Звезда - Раднік -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

17:00Сівасспор - Галатасарай -:-
19:30Газіантеп - Фенербахче -:-

ТУРКМЕНІСТАН: Йокари Ліга

14:00Алтин Асир - ФК Ашгабат -:-
14:00Ахал - Копетдаг Ашгабат -:-
14:00Енергетик - Шагадам -:-
14:00Небітчі - Мерв -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 2

21:45Тулуза - Родез -:-

ФРАНЦІЯ: Ліга 3

21:45Седан - Ред Стар -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

14:00Єзеро - Зета -:-
14:00Іскра - Морнар Бар -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.