Футбол » 04.04.2024 » Усі матчі
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
АНГЛІЯ: Прем'єр-ліга
20:30Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед -:-21:15Челсі - Манчестер Юнайтед -:-
ІСПАНІЯ: Ла Ліга
20:00Гранада - Валенсія -:-АВСТРІЯ: Кубок Австрії
20:45Зальцбург - Штурм Грац -:-АЗЕРБАЙДЖАН: I Ліга
12:30Діфай Агсу - Локбатан -:-13:00Іраван - Араз Саатлі -:-
АЛЖИР: Дивізіон 1
23:00Белуіздад - ЕС Сетіф -:-АЛЖИР: Ліга U21
16:45Бен Акнун U21 - Хеншела U21 -:-16:45Біскра U21 - Кабілі U21 -:-
16:45Ель-Баяд U21 - Магра U21 -:-
16:45Константін U21 - Параду U21 -:-
16:45КР Белуіздад U21 - ЕС Сетіф U21 -:-
16:45МК Алжир U21 - УС Суф U21 -:-
23:00АСО Шлеф U21 - Саура U21 -:-
23:00Оран U21 - ЮСМ Алжир U21 -:-
АНГЛІЯ: Національна ліга - Південь
20:45Труро - Хемел Хемпстед -:-АНГЛІЯ: Південна ліга - Південний дивізіон
20:45Плімут Парквей - АФК Тоттон -:-АНГЛІЯ: Кубок Прем'єр-ліги - Плей-оф
20:00Фулгем U21 - Кристал Пелес U21 -:-АНГЛІЯ: Молодіжний кубок Англії
20:00Лідс U18 - Міллволл U18 -:-АРГЕНТИНА: Прімера В - Апертура
20:30Каньюелас - Мідленд -:-20:30Лаферрере - Спортіво Італьяно -:-
АРГЕНТИНА: Кубок Аргентини
00:00Інстітуто - Тальєрес Ескалада -:-02:10Уракан - Вілья Мітре -:-
АРГЕНТИНА: Ліга дублерів - Перший етап
00:00Тальєрес Кордоба 2 - Бельграно 2 -:-20:00Дефенса і Хустісія 2 - Депортіво Рієстра 2 -:-
20:00Естудіантес Л.-П. 2 - Хімнасія і Есгріма 2 -:-
20:00Індепендьєнте Рівадавія 2 - Уніон де Санта-Фе 2 -:-
20:00Сармьєнто Хунін 2 - Барракас Сентраль 2 -:-
00:00Рівер Плейт 2 - Бока Хуніорс 2 -:-
БЕЛЬГІЯ: Про Ліга U21
19:30СК Беверен U21 - Франк Борен U21 -:-БОЛГАРІЯ: Перша ліга
13:30ЦСКА 1948 Софія - Ботев Враца -:-16:00Бероє - Ботев Пловдив -:-
18:30Черно Море - Лок. Софія -:-
БРАЗИЛІЯ: Амапаенсе
01:00Сантана - Сантос АП -:-БРАЗИЛІЯ: Параїбано - Плей-оф
01:15Трезе ПБ - Соуза -:-БРАЗИЛІЯ: Потігуар - Другий етап
00:00Бараунас - Санта-Круз де Натал -:-00:00Потігуар Серідоенсе - КЕ Форса е Луж -:-
01:00АБС - Глобо -:-
01:00Америка Натал - Потігуар де Моссоро -:-
БРАЗИЛІЯ: Кубок Алагоас - Плей-оф
01:00СК Пенеденсе - КСА -:-БРАЗИЛІЯ: Катаріненсе U20
20:00Брускі U20 - Аваї U20 -:-В’ЄТНАМ: В.Ліга 1
12:00Куангнам - Зялай -:-13:00Біньзионг - В'єттел -:-
13:00Кханьхоа - Хонлінь Хатінь -:-
14:15Конган - Сонглам Нгеан -:-
14:15Хо Ши Мін - Ханой ФК -:-
В’ЄТНАМ: В.Ліга 2
12:00Лонган - Баріа-Вунгтау -:-13:00ПВФ-КАНД - Донгтхап -:-
ВІРМЕНІЯ: Прем'єр-ліга
14:00Пюнік Єреван - Ширак Гюмрі -:-17:00Арарат-Вірменія - Алашкерт -:-
ВІРМЕНІЯ: Перша ліга
14:00БКМА 2 - Лернаїн Арцах -:-14:00Онор - Нікарм -:-
ГВАТЕМАЛА: Національна ліга - Клаусура
23:00Сакапа - Комунікасьйонес -:-ГВІНЕЯ: Ліга 1
18:00Ашанті ГБ - Калум Стар -:-18:00Сангареді - Ганган -:-
ГОНДУРАС: Національна ліга - Клаусура
23:00Оланчо - Вікторія -:-01:15Реал Еспанья - УПНФМ -:-
03:30Мотагуа - Депортіво Хенесіс -:-
ДЖИБУТІ: Дивізіон 1
00:00Порт - Жандармері -:-20:00Хаяб - Діхіл -:-
00:00АСАС - Гард-Кот -:-
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА: ЛДФ
01:00Сібао - Атлетіко Пантоха -:-ДР КОНГО: Ліга 1 - Чемпіонська група
14:30Дон Боско - Дофен Нуар -:-16:30Сен-Елуа Лупопо - Лубумбаші Спорт -:-
ЕКВАДОР: Серія В
02:00Гуаякіль Сіті - Леонес дель Норте -:-ЕФІОПІЯ: Прем'єр-ліга
15:00Волкіте Кенема - Велайта Діча -:-18:00Ефіопія Нігд Банк - Хамберічо Дураме -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Північ
20:00Хапоель Карф-Канна - Хапоель Мигдаль-ха-Емек -:-20:15МС Тіра - Іроні Нешер -:-
ІЗРАЇЛЬ: Ліга Алеф Південь
18:30Холон Єрміяху - Хапоель Кфар-Шалем -:-ІНДІЯ: ІСЛ
16:00Ченнаї - Джамшедпур -:-ІНДІЯ: І-Ліга
13:00НЕРОКА - Срініді Деккан -:-ІНДОНЕЗІЯ: Ліга 1
15:30Борнео - Мадура Юнайтед -:-15:30Персікабо 1973 - Балі Юнайтед -:-
15:30Персія Джакарта - Персіс Соло -:-
ІРАК: Суперліга
17:00Аль-Зарваа - Аль-Кахраба -:-17:00Захо - Духок -:-
ІСЛАНДІЯ: Кубок Ісландії
21:15Алафосс - КФГ Гардабаїр -:-21:15Елліді - Олафсвік -:-
21:15Імір - Торлакур -:-
21:15Кріа - Улфарнір -:-
21:15Мідас - РБ Кеплавік -:-
21:15Сельфосс WO - Стокксейрі -:-
ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 4
20:00Лейоа - Басконія -:-ІСПАНІЯ: Терсера КІФФ - Група 11
19:30Побленсе - Констансія -:-20:15Соллер - Феланіч -:-
ІТАЛІЯ: Кубок Італії Прімавера
20:30Фіорентина U19 - Торіно U19 -:-ЙОРДАНІЯ: Прем'єр-ліга
21:30Аль-Рамта - Аль-Сальт -:-21:30Маан - Шабаб Аль-Ордон -:-
КАЗАХСТАН: Перший дивізіон
11:00СД Фемілі - Улитау -:-11:00Тараз - Окжетпес -:-
13:00Кайсар Кизилорда 2 - Актобе 2 -:-
13:00Хан-Тенгрі - Жетісай -:-
КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Група вибування
15:00Лез Астр - ФК Бамбутос -:-КАМЕРУН: Елітний дивізіон - Чемпіонська група
15:00Вікторія Лімбе - Коломб -:-15:00Динамо Дуала - Канон Яунде -:-
КЕНІЯ: Суперліга
14:00Рейнбоу - Найвас ФК -:-КИРГИЗСТАН: Прем'єр-ліга
14:00Алга - Алдієр -:-14:00Ілбірс - Абдиш-Ата -:-
КИТАЙ: Суперліга
13:35Ухань Трі Таунс - Цянчжоу -:-КІПР: Чемпіонат Кіпру - Група вибування
18:00Закакіу - Неа Саламіна -:-КОЛУМБІЯ: Прімера В - Апертура
00:30Льянерос - Кукута -:-02:40Леонес - Орсомарсо -:-
22:30Атлетіко ФК - Картахена -:-
КОСТА-РИКА: Прімера - Клаусура
04:00Сапрісса - Селедон -:-ЛАТВІЯ: Virsliga
16:00Тукумс 2000 - Гробіня -:-17:00ФК Рига - ФК Лієпая -:-
МЕКСИКА: Ліга де Еспансьйон МХ - Клаусура
03:05Мінерос де Сакатекас - Селая -:-05:05Венадос - Канкун -:-
МЕКСИКА: Ліга Прем'єр Серія В
00:00Сьєрвос - КДМ -:-МОЛДОВА: Кубок Молдови
13:00Буюкань - Бєльці -:-НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі
18:45ФК Волендам - Феєнорд -:-20:00Валвейк - Алмере Сіті -:-
21:00Аякс - Гоу Ехед Іглс -:-
НІМЕЧЧИНА: Оберліга - Вестфален
19:30Шпрокгефель - Ваттеншайд -:-ОМАН: Професійна ліга
20:00Аль-Наср - Ібрі -:-20:00Аль-Нахда - Сур Клаб -:-
20:00Аль-Сіб - Аль-Рустак -:-
20:00Бахла - Дхофар -:-
20:00Оман ФК - Аль-Шабаб -:-
20:00Сохар - Аль-Вахда -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Кубок Лібертадорес - Груповий етап
00:00Ботафогу (Bra) - Хуніор (Col) -:-00:00Насьйональ (Uru) - Лібертад Асунсьйон (Par) -:-
00:00Уачіпато (Chi) - Естудіантес Л.-П. (Arg) -:-
02:00Коло-Коло (Chi) - Серро Портеньйо (Par) -:-
02:30Альянса Ліма (Per) - Флуміненсе (Bra) -:-
02:30Сан-Лоренсо (Arg) - Палмейрас (Bra) -:-
00:00Каракас (Ven) - Атлетіку Мінейру (Bra) -:-
00:00Росаріо Сентраль (Arg) - Пеньяроль (Uru) -:-
ПІВДЕННА АМЕРИКА: Південноамериканський кубок - Груповий етап
00:00Куяба (Bra) - Ланус (Arg) -:-00:00Райо Суліано (Ven) - Данубіо (Uru) -:-
02:00Брагантіну (Bra) - Кокімбо (Chi) -:-
02:00Насьональ Потосі (Bol) - Бока Хуніорс (Arg) -:-
02:00Спортіво Трініденсе (Par) - Форталеза (Bra) -:-
04:00Петролера (Col) - Уніон Ла Калера (Chi) -:-
00:00Депортіво Гарсіласо (Per) - Метрополітанос (Ven) -:-
ПІВНІЧНА ТА ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА: Кубок чемпіонів КОНКАКАФ
02:00Інтер Маямі - Монтеррей -:-04:00Ередіано - Пачука -:-
РОСІЯ: Кубок Росії - Regions Path - Play Offs
18:30Ахмат Грозний - Оренбург -:-РУАНДА: Прем'єр-ліга
15:00Рвамагана Сіті - Мукура Вікторі Спортс -:-18:00Район Спорт - Етансель -:-
РУМУНІЯ: Ліга 2 - Чемпіонська група
16:00Міовень - Глорія Бузеу -:-РУМУНІЯ: Кубок Румунії - Плей-оф
18:30Університатя Крайова - Оцелул -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі
11:00Іспанія U16 - Португалія U16 -:-СВІТ: Міжнародні товариські матчі (Жінки)
01:00Пуерто-Рико Ж - Кайманові О-ви Ж -:-14:00Росія Ж - Еквадор Ж -:-
СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ: Прем'єр-ліга
16:00Ред Стар ДФ - Базар Бразерс -:-СЕРБІЯ: Суперліга
17:30Напредак - Явор -:-СЛОВЕНІЯ: Кубок Словенії
15:00Ілірія - Белтинці -:-США: Відкритий кубок США
00:00Маямі Юнайтед - Клуб де Ліон -:-01:00Ван Ноксвілл - Грінвілл -:-
01:00Вермонт Грін - Кароліна Кор -:-
01:00Тормента - Саванна Кловерс -:-
01:30Апотеос - Чаттануга Ред Вулвз -:-
02:00Чикаго Файр II - Форвард Медісон -:-
02:30Юніон Омаха - Менес -:-
03:30Колорадо Репідс 2 - Нортерн Колорадо -:-
04:30Вентура Каунті - Ірвайн Зіта -:-
04:30Спокен Велосіті - Лос-Анджелес Форс -:-
ТАЇЛАНД: Ліга Тайланду 1
13:00Ратчабурі - Бангкок Юнайтед -:-14:00Накхонпатом - Лампхун Ворріор -:-
ТРИНІДАД І ТОБАГО: Прем'єр-ліга ТТ
00:001976 Фенікс - Сандо -:-00:00Дефенс Форс - Норт Іст Старз -:-
00:00Іглз ФК - Ла Оркетта -:-
00:00Поліс - Морвант Каледонія Ютд -:-
00:00Прізон Сервіс - Пойнт Фортін -:-
ТУРЕЧЧИНА: Суперліга
19:30Башакшехір - Бешикташ -:-19:30Самсунспор - Пендікспор -:-
ТУРЕЧЧИНА: 1. Ліга
19:30Ерзурумспор - Гіресунспор -:-УГАНДА: Прем'єр-ліга
15:00НЕК ФК - Ейртел Кітара -:-УГОРЩИНА: Кубок Угорщини
20:45Ньїредьгаза - Кечкемет -:-УЗБЕКИСТАН: Суперліга
16:15Локомотив Ташкент - Андіжан -:-УКРАЇНА: Прем'єр-ліга
16:00Зоря - Динамо К. -:-УКРАЇНА: Кубок України
17:00Полісся - Ворскла -:-УРУГВАЙ: Сегунда - Torneo Competencia
02:15Оріенталь - Ла Лус -:-ХОРВАТІЯ: Перша ФЛ
16:30Вуковар 1991 - Бієло Брдо -:-ШВЕЙЦАРІЯ: Суперліга
20:30Лозанна - Санкт-Галлен -:-20:30Люцерн - Івердон -:-
20:30Янг Бойз - Грассхопперс -:-
Робіть ставки на Футбол зі свого мобільного разом із 1xBet!
Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »
m.Flashscore.ua пропонує live результати футбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту Flashscore.ua.