ОНОВИТИ

Теніс » Завтра » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:00Дельбоніс Ф. (Arg) - Опелка Р. (Usa) -:-
11:00Джокович Н. (Srb) - Ціціпас С. (Gre) -:-

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:00Барті Е. (Aus) - Гофф К. (Usa) -:-
11:00Мартич П. (Cro) - Пегула Дж. (Usa) -:-

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:00Аревало М./Мідделкооп М. - Коолхоф В./Роєр Ж.-Ж. -:-
11:00Маннаріно А./Пер Б. - Мектіч Н./Павіч М. -:-
11:00Кравіц К./Текеу Х. - Пірс Дж./Вінус М. -:-

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:00Фічмен Ш./Олмос Дж. - Гофф К./Кудерметова В. -:-

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Загреб (Хорватія), грунт

11:00Баес С. (Arg) - Мартінес П. (Esp) -:-
11:00ПризупиненоМілоєвич Н. (Srb) - Варільяс Х. П. (Per) 0:1
11:00ПризупиненоЧерундоло Х. М. (Arg) - Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) 1:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Загреб (Хорватія), грунт

12:30Єбави Р./Мартін А. - Кінг Е./Різ Х. -:-
12:30Голубєв А./Недовєсов А. - Попко Д./Табіло А. -:-
12:30Айдукович Д./Нінчевич Ф. - Арнеодо Р./Оліветті А. -:-
14:00Юнг Дж./Соеда Г. - Вальков Ш./Зеліньскі Я. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Valldoreix (Іспанія), грунт

11:00Діас Акоста Ф. (Arg) - Марті Пухольрас А. (Esp) -:-
11:00Куевас М. (Uru) - Дюссен Л. (Fra) -:-
11:00Лопес Сан Мартін А. (Esp) - Отегі Х. Б. (Arg) -:-
11:00Румен Р. (Fra) - Какау Т. (Por) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Тройсдорф (Німеччина), грунт

11:00Вессельс Л. (Ger) - Фанзелов С. (Ger) -:-
11:00Гертс М. (Bel) - Герх Л. (Ger) -:-
11:00Кочевар-Дешман Т. (Slo) - Штоддер Т. (Ger) -:-
11:00Мертенс Я. (Bel) - Еюповіч Е. (Ger) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

01:00Абдельазіз М. (Egy) - Ді Лоренцо Ф. (Usa) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas (Еквадор), хард

01:30Перрен К. (Sui) - Аракава Х. (Jpn) -:-
01:30Пігоссі Л. (Bra) - Чжао К. (Can) -:-
01:30Стефаніні Л. (Ita) - Акіта Ш. (Jpn) -:-
01:30Хуріган П. М. (Nzl) - Реаско Гонсалес М. Е. (Ecu) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60+H La Bisbal D'Emporda (Іспанія), грунт

11:00Міннен Г. (Bel) - Хромачова І. (Rus) -:-
11:00Рус А. (Ned) - Бассольс М. (Esp) -:-

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

11:00Бюрель К. (Fra) - Нара К. (Jpn) -:-
11:00Голубіч В. (Sui) - Хаддад Мая Б. (Bra) -:-
11:00Кучова К. (Svk) - Дулгеру А. (Rou) -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Valldoreix (Іспанія), грунт

11:00Кабрал Ф./Фалькау Г. - Кравченко Г./Лопес Сан Мартін А. -:-
11:00Куевас М./Хуарес Ф. - Дамм М./Рибаков А. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Prague (Чехія), грунт

12:00Бонадіо Р./Галовіч В. - Полсон Е./Рікл П. -:-
12:00Павласек А./Станек Р. - Дурасовіч В./Ерікссон М. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

23:30Раутліфф Е./Сутджіаді А. - Крюгер Е./Монтгомері Р. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas 2 (Еквадор), хард

05:30Македу Р./Перрен К. - Інуе М./Омае А. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

11:00Аява Д./Морателлі А. - Жакемо Е./Варньє Л. -:-
11:00Лян Е. Ш./Страхова В. - Касіно Е./Понше Дж. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.