ОНОВИТИ

Теніс » Вчора » Усі матчі

ATP - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:10Баутіста-Агут Р. (Esp) - Гарін К. (Chi) 2:0
11:10Тім Д. (Aut) - Фучовіч М. (Hun) 2:1
11:15Норрі К. (Gbr) - Давідовіч Фокіна А. (Esp) 0:2
12:50Штруфф Я.-Л. (Ger) - Рубльов А. (Rus) 1:2
13:30Магер Дж. (Ita) - Сонего Л. (Ita) 0:2
14:35Звєрєв А. (Ger) - Дельєн У. (Bol) 2:0
15:10Карацев А. (Rus) - Медвєдєв Д. (Rus) 2:0
15:15Дельбоніс Ф. (Arg) - Гоффен Д. (Bel) 2:0
16:10Чілич М. (Cro) - Ціціпас С. (Gre) 0:2
18:15Шаповалов Д. (Can) - Травалья С. (Ita) 2:0
18:25Берреттіні М. (Ita) - Міллмен Дж. (Aus) 2:0
20:05Зіннер Я. (Ita) - Надаль Р. (Esp) 0:2

WTA - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:05Барті Е. (Aus) - Шведова Я. (Kaz) 2:0
11:10Анісімова А. (Usa) - Світоліна Е. (Ukr) 1:2
11:10Плішкова Кa. (Cze) - Севастова А. (Lat) 2:0
11:10Саккарі М. (Gre) - Гофф К. (Usa) 1:2
12:35Звонарьова В. (Rus) - Квітова П. (Cze) 2:1
12:45Пегула Дж. (Usa) - Осака Н. (Jpn) 2:0
13:00Мугуруса Г. (Esp) - Пера Б. (Usa) 2:1
13:10Гарсія К. (Fra) - Кудерметова В. (Rus) 0:2
14:10Соррібес-Тормо С. (Esp) - Сабаленко А. (Blr) 0:2
14:50Мартич П. (Cro) - Младеновіч К. (Fra) 2:0
15:20Брейді Дж. (Usa) - Александрова Є. (Rus) WO -:-
15:40Остапенко Є. (Lat) - Томлянович А. (Aus) 2:0
16:05Вільямс С. (Usa) - Подороска Н. (Arg) 0:2
16:55Кіз М. (Usa) - Cвьонтек І. (Pol) 0:2
17:00Кенін С. (Usa) - Крейчикова Б. (Cze) 0:2
19:10Кербер А. (Ger) - Халеп С. (Rou) ВІДМОВА 0:1

ATP - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:00Скасовано П'юрселл М./Севілл Л. - Оже Альяссім Ф./Хуркач Х. -:-
14:00Аревало М./Мідделкооп М. - Еванс Д./Скупскі Н. 2:0
15:20Бублік А./Гарін К. - Мектіч Н./Павіч М. 0:2
15:20Кабаль Х.-С./Фарах Р. - Фоньїні Ф./Музетті Л. 0:2
16:45Гранольєрс М./Себальос О. - Молтені А./Шварцман Д. 2:0
17:10Сонего Л./Вавассорі А. - Маннаріно А./Пер Б. 1:2
17:25Де Мінор А./Штруфф Я.-Л. - Додіг І./Полашек Ф. 1:2
18:25Гонсалес М./Мартен Ф. - Класен Р./Маклахлан Б. 1:2
19:25П'юрселл М./Севілл Л. - Броуді Л./Маррей Е. 1:2
20:35Жиль С./Фліген Й. - Рем Р./Солсбері Дж. 1:2

WTA - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Рим (Італія), грунт

11:10Юрак Д./Клепач А. - Чань Х.-Ч./Чань Л. 0:2
12:45Кудрявцева А./Нікулеску М. - Дабровскі Г./Мухаммад Е. 0:2
17:45Весніна Є./Звонарьова В. - Александрова Є./Ян Ч. 2:1
18:30Младеновіч К./Вондроушова М. - Градецка Л./Зігемунд Л. 2:1
18:35Перес Е./Чжен С. - Бегу І./Еррані С. 1:2
18:55Аояма С./Шибахара Е. - Гатто-Монтіконе Дж./Тураті Б. 2:0

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Гайльбронн (Німеччина), грунт

11:40Новак Д. (Aut) - Маден Я. (Ger) 2:1
11:40Отте О. (Ger) - Сапата Міральєс Б. (Esp) 0:2
11:45Оанг А. (Fra) - Нагал С. (Ind) 1:2
12:55Кольшрайбер Ф. (Ger) - Накашима Б. (Usa) 2:1
13:30Етчеверрі Т. М. (Arg) - Даніель Т. (Jpn) 0:2
13:50Мокдональд М. (Usa) - Коппеянс К. (Bel) 2:1
15:40Менезес Ж. (Bra) - Ханфманн Я. (Ger) 2:0
16:20Джаннессі А. (Ita) - Галан Ріверос Д. Е. (Col) 1:2
17:15Новак Д. (Aut) - Морайнг М. (Ger) 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: Загреб (Хорватія), грунт

12:10Ван Де Зандсхулп Б. (Ned) - Табіло А. (Chi) 2:1
12:15Рола Б. (Slo) - Варільяс Х. П. (Per) 0:2
13:10Корія Ф. (Arg) - Черундоло Х. М. (Arg) 0:2
14:15Мілоєвич Н. (Srb) - Маєр Л. (Arg) 2:0
14:25Барріос Т. (Chi) - Мартін А. (Svk) 2:1
15:30Сейбот Вайлд Т. (Bra) - Гойо Б. (Cro) 2:0
16:30Жук К. (Pol) - Мартінес П. (Esp) 0:2
18:00Джумгур Д. (Bih) - Баес С. (Arg) 1:2

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Гайльбронн (Німеччина), грунт

15:15Мазур Д./Молчанов Д. - Горанссон А./Вербек С. 0:2
17:35Полманс М./Сітак А. - Бегеманн А./Браун Д. 2:0
19:00Алтуна Т./Джелікбілек А. - Кудла Д./Мокдональд М. 0:2
19:35Матуш Р./Мелігені Родрігеш Алвеш Ф. - Шабанов І./Шабанов М. 2:0
19:50Даніель Т./Сапата Міральєс Б. - Арендс С./Шаран Д. 0:2
19:55Гласспул Л./Рід М. - Мартінес Л. Д./Вега Ернандес Д. 2:1

ЧЕЛЛЕНДЖЕР ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: Загреб (Хорватія), грунт

11:05Скасовано Думбія С./Ребуль Ф. - Юнг Дж./Соеда Г. -:-
11:05Бабіч З./Фаллерт Ф. - Кінг Е./Різ Х. 1:2
11:10Вальков Ш./Зеліньскі Я. - Голубєв Д./Тюрнєв Є. 2:0
17:00Черундоло Х. М./Оліво Р. - Юнг Дж./Соеда Г. WO -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 17 (Туніс), хард

11:30Кікучі Ю. (Jpn) - Кумар О. (Usa) 0:2
11:30Фенкатт Т. Дж. (Aus) - Фархат Т. (Arg) 2:0
12:30Брамм Дж. (Usa) - Бельє А. (Sui) 0:2
12:30Кім Д. Чж. (Kor) - Фрінці М. (Ita) 0:2
12:30Коелью Ф. (Por) - Робер К. (Fra) ВІДМОВА 0:0
12:30Крепальді Е. (Ita) - Мусітеллі Ф. (Fra) ВІДМОВА 1:1
12:30Парк У. (Kor) - Сміт Р. (Usa) 2:0
12:30Потенца Л. (Ita) - Холт Б. (Usa) 1:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Prijedor (Боснія та Герцеговина), грунт

11:00Рейш Да Сілва Ж. (Bra) - Хегер Т. (Ger) 2:0
17:00Рогіч Хаджаліч А. (Cro) - Де Бус М. (Bel) 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Valldoreix (Іспанія), грунт

11:10Дамм М. (Usa) - Орлов В. (Ukr) 2:0
11:10Діас Акоста Ф. (Arg) - Лоран Т. (Fra) 2:0
11:10Дюссен Л. (Fra) - Рінкон Д. (Esp) 2:0
11:10Кравченко Г. (Ukr) - Віскер Н. (Ned) 0:2
12:30Алькала Гуррі М. (Esp) - Аму М. (Fra) 0:2
12:55Кузухара Б. (Usa) - Гахов І. (Rus) 1:2
13:05Румен Р. (Fra) - Засман Р. (Usa) 2:1
13:15Барранко К. Х. (Esp) - Лопес Сан Мартін А. (Esp) 0:2
14:15Отегі Х. Б. (Arg) - Фернандес-Гонсалес М. (Esp) 2:0
14:40Дамас М. (Esp) - Гутьєррез Оскар Ж. (Bra) 0:2
15:15Ніклес Й. (Sui) - Толедо Б. П. (Esp) 2:1
15:20Марті Пухольрас А. (Esp) - Альварес Варона Н. (Esp) 2:1
16:35Агарвал Р. (Ind) - Рока Б. О. (Esp) 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

10:00Луж О. (Bra) - Саїто К. (Jpn) 2:1
10:00Піхлер Д. (Aut) - Бланч Д. (Usa) 2:0
11:30Берреттіні Я. (Ita) - Еремін Е. (Ita) 2:1
11:30Дженгіз Б. (Tur) - Аєні А. (Usa) 1:2
11:30Копп С. (Aut) - Ванта В. (Rou) 2:1
11:30Корольов В. (Rus) - Скатов Т. (Kaz) 0:2
13:00Bailly P. Y. (Bel) - Міхальскі Д. (Pol) 1:2
13:00Ерлер А. (Aut) - Массара А. (Ita) 2:0
13:00Іванов В. (Est) - Беженару А. М. (Rou) 2:0
13:00Нуньєс Д. А. (Chi) - Форті Ф. (Ita) 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Єрусалим (Ізраїль), хард

10:00Беклі О. (Rsa) - Девятьяров М. (Ukr) 0:2
10:00Оліел І. (Isr) - Фройнд С. (Swe) 2:0
10:00Робертс Дж. (Bah) - Бергеві Ф. (Swe) 2:0
10:00Хан З. (Usa) - Голденберг Л. (Isr) 2:0
10:30Kimhi O. (Isr) - Сталдер Р. (Usa) 0:2
10:30Лешем Е. (Isr) - Кастельнуово Л. (Sui) 2:0
10:30Мейо К. (Usa) - Козьбінов А. (Mda) 1:2
10:30Стівенсон К. (Can) - Мейо Е. (Usa) 0:2
12:30Гапоненко А. (Isr) - Сімон С. (Isr) 0:2
12:30Гінат Р. (Isr) - Кубеліч К. (Ger) 0:2
12:30Салтон Д. (Rsa) - Патаел Б. (Isr) 0:2
13:00Лоруссо Л. (Ita) - Генгел М. (Cze) 0:2
13:00Скорілас А. (Gre) - Кентер А. (Gbr) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M15 Тройсдорф (Німеччина), грунт

12:05Шмітц К. (Ger) - Кочевар-Дешман Т. (Slo) 1:2
12:10Аддед Д. (Fra) - Беллуччі М. (Ita) 2:1
12:10Бертола Р. (Sui) - Готьє А. (Fra) 2:0
12:10Гертс М. (Bel) - Буліцький О. (Blr) 2:0
13:20Ванкан М. (Ger) - Маннапов А. (Ger) 2:0
14:20Штоддер Т. (Ger) - Галарса Х. І. (Arg) 2:1
14:50Вессельс Л. (Ger) - Смітс Г. (Ned) 2:0
15:00Джонсон Л. (Gbr) - Вальтершайд-Тукіч Н. (Ger) 2:1
15:05Мертенс Я. (Bel) - Віскандт М. (Ger) 2:0
16:10Морайнг О. (Ger) - Еюповіч Е. (Ger) 0:2
16:40Нетушіл М. (Ger) - Ренель А. (Fra) 2:0
17:20Пас Х. П. (Arg) - Онклен Г. (Bel) 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: M25 Prague (Чехія), грунт

10:30Буке Л. (Fra) - Мідлер Л. (Aut) 1:2
10:30Звєрєв М. (Ger) - Гольдштайнер П. (Aut) 2:1
10:30Павласек А. (Cze) - Дрейпер Дж. (Gbr) 0:2
10:30Річард А. (Usa) - Агаменоне Ф. (Ita) 1:2
10:30Сатрал Я. (Cze) - Качін П. (Arg) 2:1
11:30Ерікссон М. (Swe) - Рікл П. (Cze) 0:2
11:30Мукунд С. К. (Ind) - Шафранек В. (Cze) ВІДМОВА 0:0
11:30Сврчіна Д. (Cze) - Полсон Е. (Cze) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

17:10Скасовано Волинець К. (Usa) - Дарт Г. (Gbr) -:-
17:10Кепеде В. (Par) - Фрех М. (Pol) 0:2
17:10Міязакі Л. (Jpn) - Шарма А. (Aus) ВІДМОВА 1:1
17:15Волинець К. (Usa) - Харрісон К. (Usa) 2:0
18:45Ді Лоренцо Ф. (Usa) - Доулхайд К. (Usa) 2:1
19:10Лапко В. (Blr) - Сарасуа Р. (Mex) 0:2
19:30Вікері С. (Usa) - Арконада У. М. (Usa) 0:2
21:15Абдельазіз М. (Egy) - Дюваль В. (Usa) 2:1
21:45Бйорклунд М. (Swe) - Родіонова А. (Aus) 2:1
22:05Бренгл М. (Usa) - Монтгомері Р. (Usa) 2:0
23:35Осігве В. (Usa) - Лепченко В. (Usa) 0:2
00:30Фетекау І. (Rou) - Ан К. (Usa) 2:0
00:55Баре І. М. (Rou) - Папаміхаїл Д. (Gre) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 17 (Туніс), хард

11:30Бахрі Ф. (Tun) - Хосогі С. (Jpn) 0:2
11:30Іманісі М. (Jpn) - Грам О. (Den) 2:0
11:30Катіні К. (Ita) - Венсвен С. (Ned) 2:0
11:30Крісті Ф. (Gbr) - Сухотіна А. (Rus) 2:1
11:30Сакацуме Х. (Jpn) - Кулікова А. (Fin) 0:2
11:30Ульященко А. (Usa) - Раггі А. (Ita) 0:2
12:30Перес Гарсія М. П. (Col) - Бійон З. (Fra) 2:0
12:30Рамірес Е. (Fra) - Крешенці Дж. (Ita) 2:0
14:00Бешрі Ш. (Tun) - Грей С. Б. (Gbr) 0:2
14:00Скачкова К. (Blr) - Інуе Х. (Usa) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

10:00Білардо Ф. (Ita) - Сакелларіді С. (Gre) 0:2
10:00Мері Е. (Svk) - Ма Ш. (Chn) 2:0
10:00Рінальдо Перссон К. (Swe) - Руврой М. (Fra) 0:2
10:00Се Г. (Bra) - Аїкава М. (Jpn) 2:0
10:00Туркмен Д. (Tur) - Йорук І. (Tur) 0:2
10:00Услу О. (Tur) - Ясар М. (Swe) 2:0
11:30Авдєєва Ю. (Rus) - Сіг М. (Usa) 2:0
11:30Санер Ю. (Swe) - Лейкіна П. (Rus) 1:2
11:30Хеннеман К. В. (Swe) - Седліска Н. (Ger) 2:0
11:30Чісовска Р. (Svk) - Сонмез З. (Tur) 2:1
13:00Ерайдін Б. (Tur) - Ружич А. (Cro) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W15 Єрусалим (Ізраїль), хард

10:00Барнетт А. (Gbr) - Велкер Е. (Ger) 2:0
10:00Башак В. (Pol) - Канєв К. (Ger) 2:0
10:00Говард З. (Usa) - Епплтон Е. (Gbr) 1:2
10:00Різер В. (Sui) - Березняк Ш. (Isr) 2:1
10:30Власселар К. (Bel) - Хусаріч А. (Bih) 2:0
10:30Дюрст Дж. (Sui) - Міленкович К. (Sui) 2:0
10:30Кімчі Ш. (Isr) - Штадлер Н. (Sui) 2:0
10:30Кувата Х. (Jpn) - Леон С. (Usa) 2:1
12:30Мілатова С. (Svk) - Кадар Є.-Т. (Rou) 1:2
12:30Стойлковска М. (Mkd) - Надель Н. (Isr) 2:0
13:30Даган Фрухтман М. (Isr) - Глушко Л. (Isr) 0:2
14:00Яшина Є. (Rus) - Oved L. (Isr) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas (Еквадор), хард

03:00Рошка Й. Л. (Rou) - Andrade S. T. I. (Ecu) 2:0
03:00Хуріган П. М. (Nzl) - Robles C. . A. C. (Ecu) 2:0
17:00Бандеккі С. (Sui) - Македу Р. (Usa) 2:0
17:00Родрігес В. (Mex) - Марцінкевич Д. (Lat) 2:0
17:00Стефаніні Л. (Ita) - Рієра Х. (Arg) 2:0
17:00Сьюїнг С. (Usa) - Гатіка Б. (Chi) 0:2

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60+H La Bisbal D'Emporda (Іспанія), грунт

11:05Горгодзе Є. (Geo) - Ю С. (Chn) 2:0
11:05Кужмова В. (Svk) - Феррандо К. (Ita) 2:0
11:05Прісакаріу А. (Rou) - Костіч Н. (Srb) 0:2
13:05Бассольс М. (Esp) - Джонс Ф. (Gbr) 2:0
13:20Кустик М. (Esp) - Бонавентюр І. (Bel) 2:1
13:25Мрдежа Т. (Cro) - Мінелла М. (Lux) 2:0
15:05Хіменес Касінцева В. (And) - Фогеле Ш. (Sui) 2:1
20:55Рус А. (Ned) - Бююкакчай Ч. (Tur) 2:0

ITF ЖІНКИ - ОДИНОЧНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

10:05Паке Х. (Fra) - Доден О. (Fra) 2:0
10:10Бондар А. (Hun) - Герлах К. (Ger) 2:0
10:10Хаас Б. (Aut) - Янічевич С. (Fra) 2:0
12:10Голубіч В. (Sui) - Мордергер Т. (Ger) 2:0
12:15Кучова К. (Svk) - Андріанжафітрімо Т. (Fra) 2:0
12:20Жакемо Е. (Fra) - Ціммерманн К. (Bel) 0:2
14:05Бюрель К. (Fra) - Болквадзе М. (Geo) 2:1
14:05Шинікова І. (Bul) - Буассон Л. (Fra) 0:2
14:40Бабель О. (Fra) - Грабер Ю. (Aut) 0:2
15:50Єролімо М. (Fra) - Ді Джузеппе М. (Ita) 2:1
16:10Раме А. (Fra) - Паррі Д. (Fra) 0:2
17:20Хаддад Мая Б. (Bra) - Букса К. (Esp) 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Monastir 17 (Туніс), хард

14:00Дугаз А./Ірадукунда Г. - Качмазов А./Перволаракіс М. 2:0
15:30Фархат Т./Родрігес Таверна С. - Біл Дж./Фенкатт Т. Дж. 0:2

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

13:00Хардт Н./Накагава Н. - Азкара А./Білгін Б. 2:1
14:30Луж О./Ровері С. Г. - Крутих О./Ногучі Р. 2:1

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Єрусалим (Ізраїль), хард

13:00Каріпі В./Стівенсон К. - Мейо К./Сталдер Р. 0:2
14:00Байндінг Дж./Данкан С. - Козьбінов А./Девятьяров М. 0:2
14:00Кастельнуово Л./Лазаров А. - Кеш Дж./Корвін Ф. 1:2
14:00Беклі О./Монці Х. WO - Бергеві Ф./Фройнд С. -:-

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M15 Тройсдорф (Німеччина), грунт

17:10Шмітц К./Венельт К. - Штайнеггер Я./Таннер Дж. Л. 2:1
18:00Ротер Я./Вессельс Л. - Кочевар-Дешман Т./Нав Х. 0:2
18:10Фанзелов С./Герх Л. - Бертола Р./Ліповсек П. Т. 0:2
18:45Аддед Д./Джонсон Л. - Буліцький О./Сабанін Я. 2:0

ITF ЧОЛОВІКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: M25 Prague (Чехія), грунт

14:00Скасовано Дрейпер Дж./Руне Х. - Дурасовіч В./Ерікссон М. -:-

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W100 Bonita Springs, FL (США), грунт

23:20Бейнс Н./Баре І. М. - Бектас Е./Мур Т. 0:2
23:35Скасовано Ді Лоренцо Ф./Свон К. - Баптіст Х./Осігве В. -:-
23:40Лапко В./Міхалкова Т. - Ейкері У./Харрісон К. 0:2
00:00Паркс А./Вікері С. - Раутліфф Е./Сутджіаді А. 1:2
00:35Шапатава С./Удварді П. - Баптіст Х./Осігве В. 0:2

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Monastir 17 (Туніс), хард

14:00Аракава Н./Wi H. - Лодікова Д./Ванлангендонк Е. 0:2
15:30Бахрі Ф./Бузгарру М. - Проктор Л./Ульященко А. 0:2
15:30Гутьєррес А./Пой Н. - Катіні К./Праті Ф. 0:2
15:30Косіісі А./Сакацуме Х. - Хосогі С./Сухотіна А. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Анталія 19 (Туреччина), грунт

13:00Кім Д./Михайлова Вікторія - Туркмен Д./Услу О. 0:2
13:00Краснова Д./Рей Гарсія А. - Малигіна Є./Остлунд Ф. 1:2
14:30Аїкава М./Мацуда М. - Атай С./Йорук І. 2:0
14:30Руврой М./Сакелларіді С. - Дзантедескі А./Дзуккіні А. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W15 Єрусалим (Ізраїль), хард

14:00Епплтон Е./Барнетт А. - Березняк Ш./Хірін Н. 2:0
14:00Канєв К./Велкер Е. - Дюрст Дж./Штадлер Н. 0:2
14:00Хусаріч А./Леон С. - Осборн А./Sholokhova M. 1:2
15:00Башак В./Різер В. - Глушко Л./Кімчі Ш. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W25 Salinas 2 (Еквадор), хард

20:00Хуріган П. М./Кемпен М. - Гатіка Б./Перейра Р. 0:2
20:00Македу Р./Перрен К. - Кабай А. Ж./Жорже Ф. 2:1
22:00Lucero M. I./Robles C. . A. C. - Andrade S. T. I./San M. R. V. A. 2:1
22:00Інуе М./Омае А. - Аракава Х./Хонтама М. 2:1
22:00Марцінкевич Д./Познихиренко Г. - Гомес Песуела Кано М./Рієра Х. 2:0

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60+H La Bisbal D'Emporda (Іспанія), грунт

15:30Феррандо К./Маріно Р. - Ді Сарра Ф./Розателло К. 2:1
16:00Мінтегі Дель Ольмо А./Селехметьєва О. - Бхатія Р./Хан Н. 0:2
17:20Бартель М./Мінелла М. - Каня-Ходунь П./Костіч Н. 2:0
17:30Івахненко В./Прісакаріу А. - Дзаламідзе Н./Лансере С. 2:1
18:20Бріонес Хінеста А./Каннан А. - Веблі-Сміт Е./Ю С. 0:2
18:25Бассольс М./Кустик М. - Хогенкамп Р./Ламенс С. 2:1

ITF ЖІНКИ - ПАРНИЙ РОЗРЯД: W60 Saint-Gaudens (Франція), грунт

11:00Аява Д./Морателлі А. WO - Грабер Ю./Чжен Ц. В. -:-

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати теніс - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.