ОНОВИТИ

Гандбол » Сьогодні » Усі матчі

ІСПАНІЯ: Ліга АСОБАЛЬ

13:00Атлетіко Вальядолід - Барселона 24:40
19:00Бенідорм - Анайтасуна -:-
19:00Торрелавега - Antequera -:-
20:00Гранульєс - БМ Сінфін -:-
20:30Пуенте-Хеніль - Нава -:-
20:30Уеска - Моррасо Кангас -:-

НІМЕЧЧИНА: Бундесліга

19:30Бергішер - Вецлар -:-
21:30ПеренесеноРейн-Некар - Лейпциг -:-

УКРАЇНА: Суперліга

12:30Мотор-Політехніка-ЗАС - Гандбольна академія 32:30
18:00ЛДУФК-Політехнік - Портовик -:-
18:00ПеренесеноМотор Запоріжжя - Карпати Ужгород -:-
18:00ПеренесеноОдеса - ЦСКА Київ -:-

ФРАНЦІЯ: Starligue

21:00Монпельє - Дюнкерк -:-
21:00Тулуза - Нант -:-

АВСТРІЯ: ЖГА (Жінки)

20:00Корнойбург Ж - Грац Ж -:-
20:00ПеренесеноФельдкірх Ж - Вінер-Нойштадт Ж -:-
21:20Ferlach/Feldkirchen Ж - Fuchse Ж -:-

БЕЛЬГІЯ: Дивізіон 1

21:00Турне - Ейпен -:-
21:15Izegem - Ейнаттен-Рарен -:-
21:15Гент - Мерксем -:-

БОЛГАРІЯ: A RHG

13:00Локомотив Горна - ГК Левскі -:-

ГРЕЦІЯ: А1

12:30Олімпіакос СФП - АЕК Афіни 18:18
18:00ПАОК - Аеропос Едессас -:-
18:00Фаякас Корфу - Філіппос Берояс -:-

ДАНІЯ: Чоловіча гандбольна ліга

2-й таймГОГ - Рінгстед 33:27
2-й таймМорс - Нордшелланн 31:24
2-й таймБ'єррінгбро/Сількеборг - Skanderborg Aarhus 22:21
2-й таймСк'єрн - Ольборг 15:19

ДАНІЯ: 1. Дивізіон

14:00Веннсюссель - Скерінг 29:24
15:00Тоннер - ХЕЙ 28:33
16:30Оддер - Гріннстед 26:34
2-й таймОттеруп - Аякс Копенгаген 26:22
2-й таймСковбаккен - Мідтьюлланн 19:30

ДАНІЯ: 1. Дивізіон (Жінки)

14:00Люнгбю Ж - ОГФ Ж 25:28
15:00Б'єррінгбро Ж - ЕГ Ольборг Ж 32:38
15:00ДХГ Оденсе Ж - Сеннерюск Ж 23:31
16:00Веннсюссель Ж - Хадстен Ж 28:19
16:00Рінгстед Ж - Редовре Ж 29:21

ЄВРОПА: Ліга чемпіонів (Жінки)

2-й таймФеренцварош Ж - Есб'єрг Ж 30:31
19:00Брест Бретань Ж - Podravka Vegeta Ж -:-
19:00Крістіансанн Ж - Кастамону Ж -:-

ЄВРОПА: EHF European League Women - Попередній раунд

2-й таймБеловар Ж (Cro) - Люблін Ж (Pol) 18:26
1-й таймГіпо НО Ж (Aut) - Гуардес Ж (Esp) 5:6
19:00Мост Ж (Cze) - Магура Чиснедіє Ж (Rou) -:-
20:00Раднічкі Ж (Srb) - Геер Ж (Swe) -:-
20:30Мецінген Ж (Ger) - Бломберг-Ліппе Ж (Ger) -:-

ЄВРОПА: European Cup

14:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Поважська Бистриця (Svk) 26:25
15:30Бейкоз Беледієспор (Tur) - Краснодар (Rus) 29:30
15:30Швієса (Ltu) - ГК Таллін (Est) 24:22
16:30Parnassos Strovolou (Cyp) - Хаукар (Ice) 14:25
18:00БК-46 (Fin) - Саратов (Rus) WO -:-
1-й таймДіомідіс Аргус (Gre) - Драма (Gre) 4:7
19:00Handball Tirol (Aut) - Anorthosis Famagusta (Cyp) -:-
19:00Осам Ловеч (Bul) - Зубржі (Cze) -:-
19:00Партизан Белград (Srb) - Бершем (Lux) -:-
19:30Sloga Doboj (Bih) - Конверсано (Ita) -:-
20:00Одеса (Ukr) - Еш (Lux) -:-
20:00ФГ Хапнафйордур (Ice) - СКА Мінськ (Blr) -:-
21:00Ізвідац (Bih) - Дукла Прага (Cze) -:-
21:00Карвіна (Cze) - Ізмір (Tur) -:-
21:20Аон Файверс (Aut) - Беккелагет (Nor) -:-
22:00H71 (Fai) - Драммен (Nor) -:-
22:30Селфосс (Ice) - Єрусалим Ормож (Slo) -:-

ЄВРОПА: European Cup Women

13:00Жальгіріс Каунас Ж (Ltu) - Вестфрісланд Ж (Ned) 26:31
16:00Дікен Ж (Fin) - Бріксен Ж (Ita) 23:34
16:00ПеренесеноПісек Ж (Cze) - Груде Ж (Bih) -:-
2-й таймHK Hodonin Ж (Cze) - Галичанка Ж (Ukr) 10:16
2-й таймГаджичі Ж (Bih) - Міхаловце Ж (Svk) 14:33
2-й таймКройцлінген Ж (Sui) - Штокерау Ж (Aut) 22:17
1-й таймВінер-Нойштадт Ж (Aut) - Йомі Салерно Ж (Ita) 7:6
1-й таймПриштина Ж (Kos) - Vardar SCJS Ж (Mkd) 11:10
19:00Dunajska Streda Ж (Svk) - Борац Ж (Bih) -:-
19:00ZRK Bekament Ж (Srb) - Валюр Ж (Ice) -:-
19:00Вуштррія Ж (Kos) - Споно Ноттвіль Ж (Sui) -:-
19:00Ка Тор Ж (Ice) - Істогу Ж (Kos) -:-
19:30Гран-Канарія Ж (Esp) - Алпендорада Ж (Por) -:-
20:00Cair Ж (Mkd) - H 71 Ж (Fai) -:-
20:00Дюделанж Ж (Lux) - Металург Скоп'є Ж (Mkd) -:-

ЄВРОПА: БЕНЕ-Ліга

20:15Алсмер - Bevo HC -:-
21:00Харрі-Ап - Бохолт -:-
21:15Тонгерен - Лімбург Лайонс -:-
21:15Хасселт - Sporting Pelt -:-
21:30Хахт - Візе -:-
22:00Квінтус - КРАС/Волендам -:-

ЄВРОПА: MOL Liga Women

2-й таймLazne Kynzvart Ж - Оломоуц Ж 33:25

ІСЛАНДІЯ: Olis Deild Women

17:00Фрам Ж - Копавогс Ж -:-
19:00Афтурелдінг Ж - Стьярнан Ж -:-
19:00ПеренесеноКа Тор Ж - Хаукар Ж -:-

ІСЛАНДІЯ: Вищий дивізіон

19:00Фрам - Копавогур -:-

ІСПАНІЯ: Дивізіон де Онор (Жінки)

17:30БМ Гранольєрс Ж - La Calzada Ж -:-
19:00Ельче-Мустанг Ж - Lanzarote Zonzamas Ж -:-
20:30Морведре Ж - Малага Ж -:-

ІТАЛІЯ: Серія А

19:00Боцен - Меран -:-
19:00Карпі - Кассано -:-
20:00Еппан - Фазано -:-
20:00Трієст - Бріксен -:-
21:00Прессано - Альбатро -:-
21:30Secchia Rubiera - Сассарі -:-

ІТАЛІЯ: Serie A Women

18:00Pontinia Ж - Меццокорона Ж -:-
19:30Casalgrande Padana Ж - Erice Ж -:-
19:30Mestrino Ж - Malo Ж -:-
20:30Leno Ж - Кассано Ж -:-

ЛАТВІЯ: Вища ліга

13:00Латголс 2 - ГК Огре/Міандум 30:24
17:00ПеренесеноЛатвія U20 - Вайнеде -:-
18:00Скрівері - Dobele-Tervete -:-

ЛИТВА: Литовська ліга

13:00Гріфас - HC Sokol 30:24
17:00Dragunas Klaipeda 2 - Дубіса -:-
17:00Moletai - Kauno Azuolas -:-
18:00Amber - Утена -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі

20:00Хаутен - Bevo HC 2 -:-
20:30BFC - Феєнорд -:-
21:00Havas - Еммен -:-
21:00Херкулес - КРАС/Волендам 2 -:-
21:40Арнем - Валвейк -:-
22:00Dynamico - ЧЄ -:-
22:00Хеллас - GHV -:-

НІДЕРЛАНДИ: Ередивізі (Жінки)

19:45Квінтус Ж - BFC Ж -:-
20:00Амстердам Ж - Kwiek Ж -:-
20:00Гандбол Венло Ж - Deurningen Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга

ПерерваРосток - Ферндорф 13:10
1-й таймАуе - Ельбфлоренц 8:8
19:00Гуттенберг - Рімпар -:-
20:15Гамм-Вестфален - Бітігхайм-М. -:-
20:30Нордгорн-Лінген - Кобург 2000 -:-

НІМЕЧЧИНА: 1. Бундесліга (Жінки)

2-й таймБукстенгудер СФ Ж - Бенсгайм-Ауербах Ж 28:18
19:00Цвікау Ж - Леверкузен Ж -:-
20:00Бад-Вільдунген Ж - Розенгартен-Бухгольц Ж -:-

НІМЕЧЧИНА: 2. Бундесліга (Жінки)

19:00Вайблінген Ж - Heide Ж -:-
19:15Золінген Ж - Альдекер Ж -:-
19:30Вердер Бремен Ж - Норд Гарріслее Ж -:-
20:00Геппінген Ж - Лінтфорт Ж -:-
20:00Кеч Ж - Mainz Ж -:-
20:00Фюхсе Берлін Ж - Вупперталь Ж -:-
20:30Нюртінген Ж - Регенсбург Ж -:-

НОРВЕГІЯ: REMA 1000-ligaen (Жінки)

1-й таймФана Ж - Сторхамар Ж 6:12

НОРВЕГІЯ: 1. Дивізіон

16:30Осло-Студентенес ІК - Шарлоттенлунд -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга

16:00Eurofarm Pelister - Skopje 2020 38:12
18:00Тінекс Пролет Скоп'є - Vardar 1961 -:-
19:00Металург Скоп'є - Радовиш -:-
19:30Eurofarm Pelister 2 - Тиквеш -:-
20:00Butel Skopje - Охрід -:-
20:00Прілеп - Struga -:-

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ: Суперліга (Жінки)

13:00Астібо Ж - Struzanka Ж 24:28
17:00Despina Ж - ZRK Feniks Ж -:-
17:00Гевгелія Ж - Куманово Ж 19:29
19:00Kuzman Vardar Ж - Shampion Ж -:-
20:00Овче Поле Ж - Gjorche Petrov Ж -:-

ПОЛЬЩА: Суперліга

14:00Азоти-Пулави - Віве Кельце 28:29
16:00Стель Мелець - Забже 27:35
1-й таймMMTS Kwidzyn - Хробри Глогув 9:9

ПОЛЬЩА: Central League

16:00Велюнь - Острув-Велькопольскі -:-
17:00Легніца - Бяла Підляська -:-
17:00Шльонск - Вонгровєц -:-
18:00Гожув-Вєлькопольскі - Zaglebie Sosnowiec -:-
18:00Грудзьондз - Zamosc -:-
18:00Ольштин - Легьоново -:-

ПОЛЬЩА: I Liga

13:00ZPRP Kielce II - Завадзке 34:29
16:00SMS ZPRP Plock II - Косьцежина -:-
16:00ZPRP Kielce - Краків -:-
17:00Dziewiatka Legnica - Ол. Гродкув -:-
17:00SMS Kwidzyn II - KPR Elblag -:-
17:00Нова Соль - Gorzyce Wielkie -:-
18:00Koscian - СКПР Свідніца -:-
18:00Варшавянка - SMS ZPRP Plock -:-
18:00Грюнвальд Познань - Oborniki Slaskie -:-
18:00Оборнікі - Гвардія Кошалін -:-
18:30Konstantynow Lodzki - Цеханув -:-
19:00AZS UJK Kielce - Вірет Завєрцє -:-
19:00Radzymin - Warszawa AZS -:-
19:00Wisla Sandomierz - Конське -:-
19:00Грифіно - Szczypiorniak Olsztyn -:-
19:00Лодзь - Вісла Плоцьк II -:-
19:00Реал Астромаль Лешно - Зельоногуський університет -:-
19:00Свєбодзін - Katy Wroclawskie -:-
19:30Мазур Сєрпц - Вейгерово -:-
19:30Паб'яніце - Zwolen -:-
20:00Руда Шльонска - Островєц-Свєентокшискі -:-

ПОЛЬЩА: I Liga Women

15:30Варшавський університет Ж - San Jaroslaw Ж -:-
17:00Zory Ж - Лодзь Ж -:-
17:00Самбор Тчев Ж - SMS ZPRP Plock II W -:-
17:15Bukowsko Dopiewski Ж - АЗС Познань Ж -:-
18:00WKPR Wesola Warszawa Ж - Karczew Ж -:-
18:00Олькуш Ж - Легніца Ж -:-
18:00Рух Хожув Ж - Руда Шльонска Ж -:-
19:30Krapkowice Ж - Краковія Ж -:-
20:00Гнєзно Ж - Квідзин Ж -:-

ПОРТУГАЛІЯ: Андебол 1

2-й таймАБК Брага - Спортінг 23:27
2-й таймБенфіка - Повуа 33:24
17:30Белененсеш - Агуаш-Санташ -:-
20:00Аванка - Санжуаненсе -:-
20:00Гая - Боа Ора -:-
20:00Шіку Андебол - СК Орта -:-
21:00Мая-ІСМАІ - Порту -:-

ПОРТУГАЛІЯ: 1-й Дивізіон (Жінки)

18:00Колежіу де Гая Ж - КС Мадейра Ж -:-
19:00Жувеліс Ж - Клуб Жовем Ж -:-
19:15Ка Леса Ж - Мадейра САД Ж -:-
20:00Sao Pedro Sul Ж - Маястарз Ж -:-
20:00Алаваріум Ж - Барруш Ж -:-
20:00Бенфіка Ж - Uminho Ж -:-

РОСІЯ: Суперліга (Жінки)

14:00Луч Ж - Адиіф Ж 23:30

РУМУНІЯ: Національна ліга

11:00Мінаур Бая-Маре - ЧСМ Фокшани 22:22

РУМУНІЯ: Національна ліга (Жінки)

11:00КСМ Слатіна Ж - Бистриця Ж 24:25
11:00Міовень Ж - Стіінта Бухарест Ж 24:21
15:30Залеу Ж - Бая-Маре Ж 23:26
2-й таймДунеря Браїла Ж - Рапід Бухарест Ж 27:30
1-й таймБузеу Ж - СКМ Крайова Ж 7:9

СЕРБІЯ: Суперліга

2-й таймРаднічкі - Металопластика 22:18
18:30Панчево - Юговіч Юнімет -:-
19:00Dubocica - Мокра Гора -:-
19:00Скасовано Нови Пазар - Войводіна -:-
19:00Спартак Войпут - Пролетер -:-
20:00Рудар Костолац - Железнічар -:-
21:00Обіліч Белград - Црвена Звезда -:-

СЛОВАЧЧИНА: Екстраліга

16:00Zahoraci - HK Kosice 28:35
19:00Глоговец - Татран Прешов -:-
19:00Сала - Bojnice -:-

СЛОВЕНІЯ: 1. НЛБ Ліга

1-й таймМарибор - Добова 6:7
19:00Лока - Горіца -:-
19:30Слован - Ljubljana -:-
20:00Копер - Трімо Требнє -:-
20:00Шмартно - Gorenje -:-

СЛОВЕНІЯ: Перша ліга (Жінки)

2-й таймБранік Ж - Копер Ж 13:13
ПерерваОлімпія Ж - Логатек Ж 16:10
19:00Загорє Ж - Цельє Ж -:-
20:00ПеренесеноКрка Ж - Аклімат Птуй Ж -:-
20:30Vrhnika Ж - Sava Kranj Ж -:-

ТУРЕЧЧИНА: Суперліга

14:00Koycegiz Belediye - Антальяспор 30:30
15:00Бурса Нілюфер Беледієспор - MYK -:-
17:00Бешикташ - Хатай -:-

УГОРЩИНА: НБ І

1-й таймБудакалас - Чурго 6:5
19:00Дьондьоші - Veszpremi KKFT -:-
19:00Егер - Ференцварош -:-
19:00Сегед - Комло -:-

УГОРЩИНА: НБ І (Жінки)

1-й таймДунайварош Ж - Шіофок КК Ж 9:6
19:00Мошонмадяровар Ж - Вац Ж -:-

ФІНЛЯНДІЯ: СМ-Серія

13:30Дікен - ГрІФК 25:20
16:00Кокс - ШІФ 44:23

ФІНЛЯНДІЯ: СМ-Серія (Жінки)

16:00ХІФК Ж - КюІФ Ж 25:16

ФРАНЦІЯ: Coupe de France Women

21:00Гавр Ж - Ніцца Ж -:-
21:15Bouillargues Ж - Діжон Ж -:-
21:30Нуазі-ле-Гран Ж - Plan de Cuques Ж -:-
21:45Achenheim Ж - Бур-де-Пеаж Ж -:-

ХОРВАТІЯ: Прем'єр-ліга

18:30Загреб - Вінковці -:-
19:00Вараждин - Нексе -:-
19:00Карловац - Дубрава -:-
19:30Трогір - Мославіна -:-
20:00Рудар - Пореч -:-
20:00Умаг - Горіца -:-
20:14Беловар - Замет -:-

ХОРВАТІЯ: 1. HRL Women

18:30Sesvete Ж - Локомотив Загреб Ж -:-
18:30Зрінскі Ж - Умаг Ж -:-
19:30Зеліна Ж - Трогір Ж -:-
20:00Далматінка Ж - Дуго-Село Ж -:-
20:45Трешнєвка Ж - Осієк Ж -:-
21:00Кока Ж - Спліт 2010 Ж -:-

ЧЕХІЯ: Екстраліга

11:30Копрівніце - Граніце 30:22
1-й таймБрно - Ловосіце 11:6
19:00Їчин - Malomerice -:-

ЧОРНОГОРІЯ: Перша ліга

19:00Комові - Будванска -:-
20:00Брсково - Даніловград -:-
20:00Рудар - Будучност -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: НЛА

1-й таймПфаді Вінтертур - Вакер Тун 10:11
19:00Цюрих - Берн -:-

ШВЕЙЦАРІЯ: СПЛ (Жінки)

2-й таймВінтертур Ж - Герцогенбухзее Ж 30:24

ШВЕЦІЯ: Гандбольна ліга

16:00Істад ІФ - Гуйф 35:25
2-й таймОннеред - Севехоф 20:28
2-й таймХалльбю - ІФК Істад 25:21
1-й таймХаммарбю - Шевде 10:9

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан

16:00Варберг - Антерсторп 30:33
2-й таймВінслев - Торсланда 34:31
2-й таймКарлскруна - Рімбу 32:23
2-й таймТюресе - Ліндесберг 34:19
1-й таймСканела - Гельсінборг 3:5

ШВЕЦІЯ: SHE (Жінки)

15:00Скара Ж - Вестерос Ж 32:31
15:30Скуру Ж - Лугі Ж 38:33

ШВЕЦІЯ: Аллсвенскан (Жінки)

15:00Еслев Ж - Тюресе Ж 25:29
15:00Кроппскультур Дам Ж - АІК Ж 22:29
15:00Тумба Ж - Ескільтуна Ж 21:31
16:00Сканела Ж - Гельсінборг Ж 31:33

ЯПОНІЯ: JHL

07:00Daido - Wakunaga 24:24
07:00Toyota Auto Body - Toyoda Gosei 30:36
08:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo 22:27

ЯПОНІЯ: JHL Women

08:00Takayama Ж - Mie Violet Uris Ж 19:30

ОНОВИТИ

Футбол | Баскетбол | Теніс | Хокей | Волейбол | Гандбол | Футзал | Більше »

Вгору

m.FlashScore.ua пропонує live результати гандбол - мобільний сервіс livescore. З технічних причин мобільна версія має параметри відмінні від пареметрів веб-сайту FlashScore.ua.